VIDEO: Milimetrový zabiják 5G! Radiace z mobilních věží 5G americké společnosti Verizon...

VIDEO: Milimetrový zabiják 5G! Radiace z mobilních věží 5G americké společnosti Verizon vyvolala poškození mozku u celého personálu hasičské stanice! Města v Kalifornii přijímají zákazy výstaveb 5G věží v blízkosti škol a dalších objektů, telekomunikační společnosti města žalují! Studie ukázala, že radiace z mobilních věží způsobuje rakovinu u laboratorních krys! A co v Česku? Zasadí se SPD za pozastavení budování 5G sítí v ČR?

VIDEO: Milimetrový zabiják 5G! Radiace z mobilních věží 5G americké společnosti Verizon vyvolala poškození mozku u celého personálu hasičské stanice! Města v Kalifornii přijímají zákazy výstaveb 5G věží v blízkosti škol a dalších objektů, telekomunikační společnosti města žalují! Studie ukázala, že radiace z mobilních věží způsobuje rakovinu u laboratorních krys! A co v Česku? Zasadí se SPD za pozastavení budování 5G sítí v ČR?

Americká televize CBS už na jaře minulého roku přinesla reportáž z kalifornského města Piedmont, kde místní zastupitelé na nátlak občanů zakázali americké telekomunikační společnosti Verizon instalaci nových 5G věží přímo v blízkosti místní školy a před okny rezidenčního komplexu, kde mají lidé okna do svých ložnic. Stejně tak americkou společností otřásla i reportáž o hasičích, kteří měli na své stanici nainstalovány dvě mobilní věže a po nějakém čase se u všech hasičů začali projevovat výpadky paměti, dezorientace v prostoru a v čase, zmatenost. Lékař u všech hasičů zjistil buněčné poškození mozku. Aby to bylo ještě více skandální, v zemi svobody v USA mají velmi podivný telekomunikační zákon, který zakazuje městským radám zakazovat výstavby mobilních věží, pokud jako důvod pro zákaz jsou uváděna zdravotní rizika. Lidé si tak podle zákona nesmí v USA na mobilní věže stěžovat, jinak právníci americký telekomunikačních společností můžou osobu nebo město zažalovat a přivést ho k bankrotu. Video nahoře má české titulky a zapnete je tlačítkem “CC” v liště videa.

Jenže o půl roku později přišlo zlo, na počátku listopadu minulého roku uveřejnili američtí vědci závěry 20-letého výzkumu, který potvrdil, že radiace z mobilních věží způsobuje rakovinu u laboratorních krys, ale co je zajímavé, téměř výhradně u samců. Rakovina zasahuje srdce krys, tumory na srdci, ale rovněž byly zpozorovány tumory na mozku a v rozmnožovacím ústrojí. Závěrečná zpráva byla několikrát oddalována a měněna, americký telekomunikační průmysl nasadil obrovské prostředky na to, aby studia vůbec nevyšla. Nakonec byla publikována a Wall Street Journal o tom přinesl článek [1]. Sítě 5G budou používat široké spektrum frekvencí, od 2 GHz až po 300 GHz frekvence. Radiace z těchto věží nové generace je úplně jiná, než u dnešních mobilních věží. A to si musíme vysvětlit.

Dlouhodobý efekt 5G radiace na lidský organismus bude děsivý

Frekvence 5G sítí v prvních letech v USA a v Evropě pojedou na vybraných kmitočtech uvolněných pro 5G sítě v minulých letech a také na tzv. satelitním spektru v rozsahu 30 GHz a výše. Z fyzikálního hlediska se u frekvencí nad 30 Ghz jedná o milimetrové vlny, které mají velký problém projít zdí, překážkou, dokonce i oknem. Aby bylo možné vůbec signál 5G přijímat v budovách, musí být vysílače 5G umístěny velmi hustě v obydlených oblastech, lepší je použít označení “extrémně husté pokrytí”. Z jednotlivých testů vyplývá, že efektivní dosah 5G zařízení uživatele bude zhruba 200 metrů od místa, kde stojí. To je skoro 5x menší dosah, než mají současné WIFI sítě v otevřeném prostoru. Velký problém bude uvnitř budov. Milimetrové vlny mají problém se zdmi, s cihlami, s prefabrikovaným betonem, armaturami ve zdech, s ocelovými nosníky, to všechno pohlcuje milimetrové vlny 5G sítí. Jediným řešením tak bylo zvýšit radiační výkon DAS, distribuovaných anténních systémů.

Vlnové délky.

Zvýšením výkonu se podaří věži prorazit milimetrovým vlněním do zděné budovy a zajistit spojení. Síla této průchodnosti ovšem klesá s druhou mocninou vzdálenosti od zdroje. Aby nedošlo k poškození biologických tkání obyvatel v budově, nemůže být výkon zvýšen nad limit a místo toho musí být k budově z druhé strany nainstalován druhý 5G vysílač, který bude penetrovat budovu z druhé poloviny stavby. Problém je v tom, že výkon věží už tak je na alarmující úrovní a nikdo neví, co to udělá s lidmi v dlouhodobém horizontu. Je to stejné, jako když budete dýchat výfukové zplodiny z výfuku. Když se nadechnete jednou za rok, asi to s vámi nic neudělá. Když to budete dýchat 24 hodin denně a po celé dekády, tak asi tušíte, jak to skončí. Zdravotní rizika spojená s 5G sítěmi vyplývají z toho, jak blízko a hustě budou muset být vysílače v blízkosti našich domovů, doslova před oknem. A jako v Americe budou přijaty zákony, že lidé nebudou smět mluvit o zdravotních hrozbách, budou žalováni a umlčováni.

Věže 5G budou rozesety okolo budov dokonce i z několika stran, aby vlnění prošlo dovnitř stavby

Milimetrové vlnění 5G sítí v blízkosti vysílačů navíc nepůjde odstínit a nepomůže ani Faradayova klec, protože milimetrové vlny takovou klecí a jejími oky bez problému projdou. Člověk by musel být v hermeticky uzavřené kovové místnosti. Slabé vlnění opravdu neprojde ani oknem, ale to se týká pouze takového vlnění, které je daleko od vysílače. V projektované operační dostupnosti 5G věže její signál neutlumíte a nezabráníte vlnění v průniku do budovy, protože útlum vzrůstá s druhou mocninou od zdroje a pokud nejste dostatečně daleko od zdroje, vlnění neutlumíte, ani kdybyste se postavili na hlavu, to je fyzikálně vyloučené. Představte si to jako přílivovou nebo zátopovou vlnu na řece. Nejde ji utlumit, musíte prostě stát v dostatečné vzdálenosti od jejího zdroje, kde vznikla, aby se snížila její průraznost.

Americká koncepce superskalární architektury 5G.

Zdravotní obavy jsou na místě, ale znovu i v připojeném videu nahoře si všimněte, že i v USA je veden mohutný závod o co nejrychlejší nasazení 5G sítí. Dostal jsem do redakce dotazy na včerejší článek, žádosti o upřesnění, ale já myslím, že většina lidí na alternativě už musí vidět, co je cílem. 5G sítě používají stejné frekvence jako mobilní pozemní sítě, i jako satelity na oběžné dráze. To je první indicie. Druhá indicie je, že Elon Musk ve spolupráci s globalisty a zatím i americkou státní mocí buduje celosvětovou satelitní 5G síť složenou z více jak 7000 satelitů. A tyto satelity budou mít neomezený radiační výkon, aby jejich signál doletěl až na zemský povrch a byl dostatečně silný, aby prošel střechami budov a několika patry budov, dokonce mrakodrapy. A ty mají hodně podlaží. Už vám to dochází?

Celosvětová satelitní a pozemní síť 5G je obdobou Skynetu, síť pro řízení strojů a robotů v rámci 4. průmyslové revoluce

Radiační výkon sítě Starlink bude tak obrovský, že nějaké DAS věžičky u baráků budou nic ve srovnání s radiací Starlinku. Tato síť na oběžné dráze bude ozařovat celou planetu. Před touto radiací nebude prakticky úniku, s výjimkou… s výjimkou 3 cest, o kterých jsem psal v mé první knize a všichni už víte, jak to dokonale najednou do sebe zapadá. Povrch planety nebude pro lidi, na povrchu Země nezáleží. Muskova celoplanetární síť Starlink není určena pro lidstvo, to je pouze záminka, zástěrka. Ten radiační výkon bude tak obrovský, že je jasné, že to není určené pro mobilní komunikaci lidstva, ale pro vznik celosvětové planetární a satelitní sítě, která bude řídit roboty a autonomní systémy pohybující se na povrchu celé planety. Těm žádní vysoká radiace ze Slunce nebo z Muskových satelitů vadit nebude, to nebude hrát roli.

Pokrytí povrchu Země jedním satelitem Starlink.

Člověku zůstanou jen 3 cesty pro přežití lidského genomu, cesta nahoru v raketách na jiná planetární tělesa. Cesto dolu, do podzemí planety Země. A třetí cesta, singularita a splynutí člověka a stroje. Starlink je totiž ve skutečnosti Skynet. Nebude to komunikační síť určená pro lidi, a to si vzpomeňte na filmovou sérii Terminator, kde Skynet byl prezentován nejprve jako obranný systém, ale později v alternativní minulosti jako skvělá celosvětová komunikační síť. V obou realitách šlo ale o síť, která nebyla určena lidem, ale k řízení strojů, robotů a autonomních systémů, které na zničené Zemi brázdily zničený povrch planety. Když mocní tohoto světa hovoří o 5G, myslí na novou éru robotů, stroj, AI a autonomních systémů, které mezi sebou musí nějak komunikovat, a k tomu je potřeba celoplanetární síť všech sítí. Milimetrový zabiják 5G.

Otázkou je, jestli SPD v České republice se zasadí o zákaz budování 5G sítí v ČR do doby, než studie prokáží, jak dalece milimetrové vlny ovlivňují buňky, mateřské plody, plodnost u mužů, srdeční choroby atd. Kvůli Huawei se začalo o 5G hovořit jako nikdy předtím, ale nevšiml jsem si, že by se SPD snažila na tomto tématu posílit své pozice a teze, přestože je k dispozici mnoho munice, kterým by SPD mohla Babišovu vládu argumentačně rozstřílet. Tady se hraje o zdraví národa, ne o bezpečnost nějakých 160 úřadů.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jan
Návštěvník
Jan

Nedavno (~nejvyse pul roku) medii probehla zprava, ze provozovatel 5G site prohral soudni spor o skodlivosti 5G site na lidsky organismus. Ze skodi zdravi i bezne pokryti signalem mobilnich telefonu je znamo a prokazano i dlouhodobymi vyzkumy. U zen zpusobuje narust rakoviny prsu az o 8%. Smrtelne nebezpeci 5G je jeste mnohonasobne vyssi.

Je treba mit na pameti, ze globalni super-zlocinci ve svem nejvetsim zlocinu lidske historie NWO planuji vyvrazdit vetsinu lidi planety vsemi moznymi zpusoby (jedy v potrave, v ovzdusi, ve vakcinach, umele vyvolavane pandemie, ozarovani skodlivym zarenim, hlad, valky, masove zlociny atd…). Staci si vzpomenout, jak nam lhali o udajnych ZHN v Iraku, v Syrii atd. atd.. Musime se zacit branit !

oblakyprevaskyho
Návštěvník
oblakyprevaskyho
oblakyprevaskyho
Návštěvník
oblakyprevaskyho

Najvacsie ziarice nie su “smrtonosne” veze ale osobne zariadenia, obycajne wifi s vykonom 100mW ma realne X nasobne vacsie vyzarovanie (do vzdialenosti cca 2m) ako nejaka 3g/4g veza vzadialena 100m.

Mobilny telefon s vykonom cca 1W, pokial sa nejedna o klasicky co nelezie na net je kostantny ziaric kde namerate osobnym merakom aj hodonoty okolo !0V/m (bezne ne-profi meraky su do cca 8GHz a nemaju externe anteny, sluzia na meranie blizkych zdrojov, zistite dopbre z ktoreho smeru vas ozaruje napr sused v panelaku, ale kazdopadne aj take meraky davaju prehlad o relativnom vykone vezi a lokalnych zariadeni, ten sum pozadia vezi je voci osobnym \ariadeniam uplne zanedbatelny)

Za socializmu bola norma pre dlhodobe ozarovanie RF signalmi cca 0.6V/m a pri 3G/4G alebo wifi koncove zariadenie je pri klasickych vzdialenostiach cca 5V/m az 20V/m a samzorejme cim vyssia frekvenica a cim je signal menej prirodzeny (digitalny teda pulzny nie napr analogove vysielanie TV) tym to ma viac degenerativne uicinky.

Takze opat fear porn a stekanie psa na nespravny strom, ak vas sused v panelaku ma nejakych 5 zariadeni, lebo kazdy clen domacnosti okrem ineho aj spava so smartfonom zapnutym primo pri hlave a zaroven je od vas mozno le 3m tak ak su to 3G.4G zariadenia a vyssie, tak to je hlavny zdroj ozarovania. Taktiez deti v skolach to maju pri sebe nonstop smartphony aj ucebne su ozarovane aj routrami, podobne v hromadnej doprave. A cim je koncove zariadenie dalej od veze tym viac vyzaruje takze prosim sa zamerat na to ze problem sme my. Ludia si na zaklade takychto clankov myslia ze problem je “na druhej strane” (smrtonosne veze na ktore upriamuju cely svoju p[ozronost) s a nevidia ten vacsi, ze su nim oni sami.

A ziarice ktore vobec nevidiet a maju totalny negativny vlyv aj na hormonalny system lebo sa pohybuju vo frekveciach radvo HZ (mozog, nervova sustava, maju elekticku povahu) su sekundarne generovane vlny pomocou tzv HAARP zariadeni, ktre pracuju radovo v MHZ ale vyuzivaju javy v ionosfere resp vyssie kde sa genreuju extra nizke vlny s nizkymi frekvecniami.

HAARP to vobec nie je len pilotny as uz zastaraly projekt na aljaske, jeho funkciu plnia aj ine instalacie, aj mobilne. Vyuzivanie ELF vln je napr na komunikaciu s ponorkami, prieskum podzemych lozisk, alebo aj na obrany pred EMP pulzami tym ze okrem ELF vln je mozne v ionosfere resp vyssie spustat javy kde sa premiestnuju/stahuju pozdlz silociar nabite castice (umela polarna ziara). A tiez sa to puziva na hratky s pocasim (ionospheric heater).

susi
Návštěvník
susi

Staci se podivat, co dela s organismem “obycejna” frekvence 2G 3G a predevsim Wlan a DECT. Uz pri 2 000 Mikrowatt/m² stoupa u deti dvakrat pocet pripadu leukemie a vedle routeru je to 2500, jent tak pro srovnani. Dolkument stavebni biologie je sice v Nemcine, ale strucny a da se lehce prelozit. https://www.funkfrei.net/dokumente/090405-Grenzwerte.pdf

oblakyprevaskyho
Návštěvník
oblakyprevaskyho

presne, prave pozeram ze som pisal nieco podobne, o osobnych zariadeniach, ja wifi opsobne ani 345G nevyuzivamn ale je mi to prd platne ked v praci aj v panelaku sa tym pecie kazdy

oblakyprevaskyho
Návštěvník
oblakyprevaskyho

https://www.pasternack.com/t-calculator-fspl.aspx

hruby odhad je ze pri 100 nasobnom rozdiele vzdialenosti nastava 40 dB pokles siganlu teda napr rozdiel ozarovacieho vykonu vo vzdialenosti 1 meter je 10000 krat vacsi co sa tyka vykonu ako vo vzdialenosti 100m (tento vypocet si najdete ako jednoduchy online kalkulator poklesu bezdratovaho signalu)

ak k tomu zohladnite ze rozdiel vykonu koncoveho zariadenia voci cell towerom nie je nejak dramaticky, cca 1W smartphon a 10-50w cell tower (ten ma velmi kvalitny zosilovac lebo sa nehladi na cenu a rozmery atd) plus ani samotna antena cell toweru nema nejak giganticke zosilnenie ako by sa zdalo

takze v konecnom dosledku ak si soravite trojclenku vas zariadenie ktore denne nosite so sebou priamo na tele alebo ho maju vasi susedia oklo vaseho bytu (vzdialenosti do 5m) vsade vokol alebo cestujuci v MHD alebo kolegovia v praci, tak tieto zariadenie vas ozaruju cca 100 nasobne viac ako mobilne veze, ak teda beriete vzdialenost od vezi 100m a viac, plus pocet tych koncovych zariadeni je radovo tisice aviac krat vacsi

zaroven sa hovori, ze 5G ma mate este mensi vykon ale vzdialenosti budu mensie, takze sa stane len to ze cell towery sa premenia na zariadenia este viac porovnatelne skodlivostou so smartphonami, tabletmi, PC, routermi ktore uz od kolisky maju deti priamo na tele, takze tie veze museli odjst az k vam a stale nechapete ze davno ste ich uz u seba mali

takze najprv prestante pouzivat co nemusite, ja osobne smartphon (nielen kvoli posdstatne vacsiemu vyzarovaniu aklo obycjany GSM kde nie je datova prevadzka) ani wifi ani bluetooth neprevadzkujem, a potom sa zacnite doprosovat nikym nevolene (volby su legalne len v ustavnom rezime a ten davno tu nie) partaje aby vas zachranili

a zaobstarajte si merak ( zhruba tento ak neverite obycjanej trojclenke a online kalkulatoru poklesu vykonu signalu, nerobim reklamu ale z tych ne profi je asi najpouzitelnejsi) ak tu placam, ja jeden mam a prejst sa panelakom alebo byt v MHD je 100 nasovbne vacsi masaker ako nejaka veza vzdialena 100 metrov

aj obycjany bluetooth ako ho mate na uchu cely den je vacsi masaker ako ta veza, potom bezdratove klavesnice a ine periferie typu idiotskch bezdratovych hodin co meraju bio parametre a ludi aich maju aj v spanku, vacsia idiotina sa uz nedala vymysliet

mimochodm, okrem RF signalov je slusne k zamorenie aj magnetickym smogom, ten sa tvori na slusne vzdialenosti aj v byte vyzarovanim z elektrickych rozvodov, staci pustit pracku, rychlovarnu konvicu a namerate namiesto 1-2 miliGauss hodnoty ako 30mGauss co je totalne za hranicou pre dlhodobejsi pobyt

aj magneticke pole blizko klavesnice notebooku, v blizkosti zdrojov atd je pekny masaker, ked by ste mali aspon amatersky merak tak by ste hned videli ze sami sa ozarujeme priamo najviac tym co nas obklopuje uz davno

Pijack
Návštěvník
Pijack

Amíci už tlačí na pilu 2 roky a bez efektu. navzdory vše blábolům o ohrožení energetické bezpečnosti v Evropě, které šíří kdejaký protiruský poťapanec a je vidět, že evropské firmy Německo, ale i Švédsko a Finsko, které daly souhlas k vedení ropovodu jejich teritoriálními vodami) v tom mají JEDNOZNAČNĚ JASNO: je to kšeft kšeftů – protože Rusové (navzdory běsnící propagandě) jsou v tomhle směru považování za naprosto spolehlivého partnera (respektive firma Transgas). Na rozdíl třeba od Ukrajinců 🙂 Neumím si představit, že by se to amíkům podařilo zastavit, když do otevření zbývají už jenom měsíce… v podstatě to je min z 90% už vybudovaný. Ruský plyn bude po celé evropě (protože ho všichni chtějí!!). a distributorem budou de-fakto Němci. Navíc Řecko a Itálie už makají na tom, aby se z Ruska do jejich země protáhly trubky jižní větve ropovodu ovládaného Transgasem, které aktuálně končí v Turecku. Projekt amíků, že si z Evropy udělají odbytiště svého břidlicového plynu se hroutí jako domeček z karet…

https://archiv.ihned.cz/c1-66431130-usa-tlaci-na-nemecke-firmy-aby-nestavely-plynovod-nord-stream-2-z-ruska-hrozi-tvrdymi-sankcemi

Jo, abych nezapoměl… Zaregistroval jsem zprávu, že Amíci pohrozili Turkům, že je hospodářsky zničí pokud zaútočí na Kurdy v Sýrii. Všimněme si jaký to je zásadní rozdíl v postojích oproti EU před 3 lety – výměnou za “pomoc Turecka s imigranty” dala Turecku doslova volnou ruku v tom, jak si vyřeší “kurdskou otázku” a dodnes se EU zváří, že Kurdové jakoby snad ani neexistovali a že Turci nedělají nic tak špatnýho… A proč tomu tak je? Jenom proto, že Amíci už pochopili, že v Sýrii to projeli, ale protože Kurdy nechtějí nejen Turci a Iráčani, ale vlastně ani Asad (on je vlastně nechce nikdo, protože nikdo se nechce vzdát části území ve prospěch Kurdistánu), tak Kurdové budou pro Amíky udržovat v Sýrii požadovanou míru nestability! A můžou se v budoucnu stát dobrou záminkou pro další útok na Sýrii. No a kdyby Turci Kurdy likvidovali, tak by tím vlastně pomáhali upevnit pozici Asadovi – přestože ani Asada nemají Turci vůbec v oblibě. Ale kurdy nenávidí ještě víc.

Drahoslava
Návštěvník
Drahoslava

Apeluji na vládu ČR, aby se též prosadila PROTI umístění těchto věží. !!! STOP!!! umístění do vesmíru družic. Jsem PRO, k celosvětovému zákazu 5G. DÁT ŠANCI ŽIVOTU NA PLANETĚ ZEMĚ, VŠEMU ŽIVÉMU…

lasky
Návštěvník
lasky

Problém nieje v zariadeniach, ale v type energie, ktorú ľudstvo používa. V súčasnosti sa používa energia mužského typu (vybuchujúca) namiesto ženského typu (implodujúca). Ženský typ energie bol z rovníc odstránenený viac ako pred 100 rokmi, takže sa na žiadnej škole nevyučuje a technici, profesori ovlivnený touto výukou nemôžu tento typ energie vypočítať, tudíž neexistuje.
Z času na čas túto energiu niekto akoby náhodou objaví, leč veľmi rýchlo je vedeckou komunitou spacifikovaný aby nemohol šíriť takéto nápady popisované ako perpetum mobile (čerpanie energie z ničoho). Energia ženského typu je neškodná a liečivá pre ľudský organizmus. Používali ju už v dávnom Egypte, napríklad pyramída a pyramídové objekty dokážu liečiť rakovinu, predchádzať jej výskytu.
Pravý význam funkcie pyramíd, prečo ich vôbec stavali sa pomaly dostáva na verejnosť a pyramídy sa znova začínajú na Zemi stavať, napríklad pyramídový komplex v Rusku – oblasť Tomsk.

alena
Návštěvník
alena
Ladislav
Návštěvník
Ladislav
Jiři
Návštěvník
Jiři

Neměla by to být jen SPD, všichni politici, kteří jsou ve vládě a v parlamentu musí toto umět posoudit, když nám to schvalují. Bombardujte je zprávami a dotazy k jejich vzdělání a schopnosti posouzení tohoto. Mělo by dojít k celosvětovému zákazu 5G. Neboť jakmile jednou někdo umístí do vesmíru všechny ty družice a síť vytvoří, nebude cesty zpět…

Luk
Návštěvník
Luk

Politici nic nevyřeší. Jsou to nejúplnější lidi, za pár kaček nás klidně obětují. A sebe taky ?

Ryžiak
Návštěvník
Ryžiak

Plošné pokrytí sítí 5G bude možné začít budovat po dokončení aukce frekvence 700 MHz, na které zatím funguje digitální televizní vysílání. Tuto frekvenci má televizní vysílání uvolnit do června roku 2020, aukce frekvencí, která by mohla pomoci vstupu nového operátora na český trh, se očekává příští nebo přespříští rok,“ píší Hospodářské noviny. „Komerční spuštění ultra rychlých sítí typu 5G se předpokládá po roce 2020 v návaznosti na chystané aukce kmitočtů v pásmu 700 MHz (kvůli jejich uvolňování musí přejít pozemní digitální televizní vysílání na standard DVB-T2). I přes nedokončenou standardizaci se momentálně počítá s až 20násobkem rychlostí stávajících sítí 4. generace (4G/ LTE) a s prodlevou, reakčním časem, pod 5 ms,

Míla
Návštěvník
Míla

Pokud budou někde postavený věže v Cr,mělo by být referendum jestli to chtějí lidé ve svém městě či nikoliv. Ale lidem to je v ČR jedno, snesou vše pane VK. Myslite to s nima a s náma dobře. Konečná, odzvonilo….

Sarka
Návštěvník
Sarka

Jak by asi to referendum po mediální masáži dopadlo?