VIDEO: Miliardář Dan Peña odhalil hysterické ženě pravdu, že celé globální oteplování...

VIDEO: Miliardář Dan Peña odhalil hysterické ženě pravdu, že celé globální oteplování je podvod na vydělávání peněz! Kdyby opravdu hrozilo tvrdé globální oteplování, žádná banka by nikomu neposkytla hypotéky na byty a domy postavené v oblastech Evropy a USA, které by v důsledku oteplování byly za několik let zatopené a pod vodou! Vzorky z Antarktidy potvrzují, že oteplování i ochlazování planety je cyklický proces! Jenže cyklus nejde zastavit, lze jej pouze zpomalit a zmírnit doprovodné projevy, ovšem za strašlivou cenu!

VIDEO: Miliardář Dan Peña odhalil hysterické ženě pravdu, že celé globální oteplování je podvod na vydělávání peněz! Kdyby opravdu hrozilo tvrdé globální oteplování, žádná banka by nikomu neposkytla hypotéky na byty a domy postavené v oblastech Evropy a USA, které by v důsledku oteplování byly za několik let zatopené a pod vodou! Vzorky z Antarktidy potvrzují, že oteplování i ochlazování planety je cyklický proces! Jenže cyklus nejde zastavit, lze jej pouze zpomalit a zmírnit doprovodné projevy, ovšem za strašlivou cenu!

Americký miliardář Dan Peña a zakladatel přednáškové společnosti Quantum Leap Advantage, který zbohatl v oblasti businessu a investic, se před několika dny zúčastnil jednoho z diskusních panelů, kde rozčílená žena z publika na něj vyjela s oteplovací agendou, a že prý když je milionář a podpořil ve volební kampani Donalda Trumpa, co hodlá udělat s globálním oteplováním, které ohrožuje celou planetu a naší civilizaci. Na vystoupení nás upozornil do redakce jeden z našich čtenářů, moc mu děkujeme.  Miliardář Peña chtěl ženě odpovědět, ale došlo k roztržce a ke konfliktu, protože žena z publika chtěla začít jet klasickou agendu Grety Thunberg a miliardář ji chtěl zastavit, že otázce rozuměl, a že jí odpoví. Jenže dáma jela jako utržená ze řetězu a začala z obou stran padat vulgární slova.

Dan Peña

Když se Dan Peña konečně dostal ke slovu, tak ji řekl příběh z roku 2011, když byl s manželkou v Antarktidě na dovolené, kde si slavnostně obnovili svůj manželský slib. A když byli na americké základně na Jižním pólu, tak jim tam ukazovali průzkumné vrty do antarktického ledu. Ty ukazují a zachycují klima v daném časovém období. A z těch vzorků ledu je patrné, že před 50 000 lety na této planetě byla průměrná teplota o 2 stupně Celsia vyšší, než dnes. Přitom ekologové bijí na poplach, že když se zvedne dnes teplota globálně o 1,5 stupně Celsia, začnou roztávat ledovce na pólech a hladiny oceánů stoupnou o 3 až 30 metrů. A miliardář Peña vysvětlil ženě jedno tajemství, které znají jenom miliardáři.

Globální oteplování je největší podvod s pohádkovými zisky

Kdyby to byla pravda, že planeta Země se takto oteplí v blízké době, tak by žádná banka na světě už neposkytla nikomu v jižních oblastech USA, ve Velké Británii a v rozlehlých oblastech celé Evropy žádnou hypotéky na byt nebo dům na 20 nebo 30 let, protože všechny ty nemovitosti by za tu dobu byly pod vodou a zcela zatopené. A tyto banky globalistů jsou organizace, které mají nejvíce informací o skutečném stavu situace, protože nakládají s měnami jednotlivých států a ekonomik. Dan Peña ženě řekl, že když letěl v letadle spolu s bývalým americký viceprezidentem Alem Gorem.

Žena z publika, která spustila roztržku.

Al Gore vymyslel tzv. emisní povolenky, které se prodávají a kupují, podle toho, která země vypouští z průmyslu kolik emisí, tak mu prý řekl, že mu závidí, že tento podvod a trik vymyslel Al Gore a nikoliv on.  Je naprosto jasné, že kdyby to byla pravda s tím oteplováním, už by nikdo na Floridě, v Londýně nebo v Německu nedostal hypotéku na dům nebo byt, pokud by hrozilo takové oteplování, protože by to vedlo k záplavám a zvyšování hladin moří. Žádná banka by nejen neposkytla hypotéku na existující byty, ale ani by developerům neposkytla úvěry na výstavbu domů a bytovek v první řadě. To je prostě fakt a pravda, naprostá realita. Ty banky posuzují všechna rizika s výhledem na příštích 30 let, když si berete hypotéku.

Pokud by oteplování byla pravda, banky by už nedaly nikomu ani jedinou hypotéku na domy a byty v záplavových oblastech Evropy a USA

Proces oteplování opravdu probíhá, jedná se o cyklický proces planety, který je odvislý od Slunce, které zvyšuje svůj energetický a radiační výkon v dlouhých cyklech a člověk nezpůsobuje tento jev oteplování vlastní činností nebo dokonce svojí existencí, že dýchá kyslík a krávy na pastvinách prdí. Nicméně, něco se opravdu děje a bylo by falešné, kdybychom tvrdili, že klima se nemění. Pozorujeme to všichni okolo sebe, rok od roku jsou zimy mírnější a teplejší, současně jsou kratší, léta jsou více horká rok od roku a voda mizí ze studní i z řek. Prší o poznání méně. Celá západní civilizace tak už několik desítek let může pozorovat projevy geoinženýrství, především tzv. chemtrails a zatemňování oblohy. Tento proces nemůže zvrátit oteplování, ale může proces výrazně zpomalit, takže banky mají jistotu, že ani za 30 let nedojde k zatopení luxusních bytových rezortů v Palm Beach na Floridě nebo v německém Hamburku.

Dan Peña s moderátorem.

Vystoupení miliardáře Dan Peñi je naprosto skvělé a trefné a článek bychom tady mohli ukončit a mít dobrý pocit, jak to té zjevně zfanatizované ženě natřel. Jenže dobrý pocit mít nemůžeme, protože jedna podstatné věc v této rovnici chybí a nebyla zmíněna ani ze strany miliardáře, protože i při veškeré úctě k jeho bohatství je zjevné, že ho nezajímají dlouhodobé procesy, které přesahují délku jeho života a zjevně i délku života jeho dětí. Pokud si někdo myslí, že za 10 nebo 20 let stoupnou světová moře o 3 metry a zaplaví 40% nízko ležících území USA, tak je hodně naivní a banky to jasně vědí, že toto nehrozí. Ovšem všichni si musíme všimnout jedné věci, že se staví stále méně bytů a domů. A o tom Dan Peña nemluví.

Dan Peña má pravdu, ale bohužel neřekl a zapomněl na jednu skrytou pravdu o bankách a hypotékách v dnešní době

Nedostatek bytů je nejen v ČR, ale to samé se týká i tady Německa, které je nejbohatší zemí EU, tedy pokud to nebereme z pohledu sociálního bohatství, které je vyšší v Norsku, ale to je detail. Zkrátka jsme svědky toho, pokud se díváte a sledujete svět okolo sebe, že vypuká bytová krize. Objektivně se zdá, že je to kvůli zpomalování ekonomiky, ale to v ČR přece není pravda. Nezaměstnanost je na historickém minimu a HDP roste jako nikdy předtím. Takže, proč se nestaví byty a domy? Proč se nestaví ani v Německu, ani ve Francii, ani v Holandsku, ani v Belgii? Všude je nedostatek bytů a je potřeba zdůraznit, že dostupných bytů. Nemluvíme o předražených jumbo hypotékách v Praze nebo v Berlíně, kde za 2+kk s mini balkónem v exkluzivní lokalitě “u vody” chtějí rovných 10 milionů korun v přepočtu. Takže, co je to za proces?

Kondomínia na Palm Beach, FL.

No, dámy a pánové, jsme svědky počínající superkrize. Problém je v tom, že banky vědí moc dobře, která uzemí za 30+ let budou zatopená, a tak nemá smysl stavět laciné byty, ale pouze drahé byty. Proč? Protože ten ultra předražený byt si nekoupí na hypo rodina se dvěma dětmi na 30 let splácení, ale za ten byt developerovi zaplatí v hotovosti investiční společnost spekulující s cenami bytů, dámy a pánové. Co totiž Dan Peña neuvedl, to je situace, že bankám je jedno nejen to, co se stane za 30 let, ale je jim jedno, co se stane za 3 měsíce, protože ta banka ví, že když poskytne úvěr developerovi, který staví luxusní (a luxusně předražené) byty v exkluzivní lokalitě, že koncovými klienty a zákazníky takového stavitele a developera se nestane nějaká sociálka, ale bohatý investor, který si koupí byt za hotové peníze tady a teď, anebo za hotové peníze všechny byty skoupí od developera zahraniční důchodový a penzijní fond. Banka tak ví, že nic neriskuje, když je trh nastavený tak, že se staví jen předražené byty a domy.

Drtivou většinu bytů a domů v záplavových oblastech dnes skupují investoři, nikoliv koncové rodiny, které v nich chtějí bydlet! Proto bankám je fuk, co se stane za rok, natož za 30 let!

Píši o tom proto, že ještě před měsícem bych se na to díval jako Dan Peña, ale před dvěma týdny jsem měl zajímavý rozhovor tady s makléřem, který dělá do nemovitostí a do zhodnocování investic a přesně takto mi to vysvětlil, že bankám v Německu nejen vyhovuje, že je bytů málo, ale vyhovuje jim, že jsou byty a domy předražené, protože tím je zaručeno, že nemovitosti koupí investoři a nikoliv koncové a o poznání chudší rodiny, které by v těch bytech chtěly bydlet a žít.

To by totiž měnilo situaci i pro banky při schvalování úvěrů pro developera v první řadě. Banka nikdy nedá peníze na výstavbu ubytovny nebo sociálních bytů, které by stály u moře, u řek, v nížinách u vodních ploch. Do toho banka nikdy nepůjde. Pokud ale v těch samých oblastech developer řekne, že jde postavit “investiční byty”, rozuměj byty, ve kterých nikdo nebude bydlet, tak banka ráda peníze poskytne, protože ví, že i kdyby začaly tát ledovce jako o závod, ty drahé byty se obratem ruky prodají na trhu samy a banky budou na svém.

Investiční byty Praha.

Je proto důležité, abyste při vyhodnocování informací nevěřili beze zbytku ani miliardářům, protože i oni se mohou mýlit, protože neberou do úvahy situaci na trhu. Jestliže mizí voda v celé Evropě, jenom naprostý ignorant by měl odvahu se postavit a říct, nic se neděje, nic nepozoruji, nic se neotepluje, protože voda z kohoutku doma mi pořád teče. Vidíme klimatické změny okolo sebe a musíme říct, ano. Ano, ty změny probíhají. Ale musíme i umět říct, že člověk za ty změny nemůže, ani ty krávy nebo vepři za to nemůžou. Ten proces oteplování planety je cyklický a nelze zastavit. Je však možné jej zpomalit a globalisté to vědí.

Globalisté už dávno nejedou agendu za zastavení změn klimatu a oteplování. Dnes už se jede pouze brutální hra o maximální zpomalení klimatických změn, protože zastavit je už nejde!

Dám vám kontrolní otázku: Když víte, že už posledních 20 let práškují oblohu z letadel pomocí chemie, opravdu si myslíte, že nebudou mít odvahu zajít ještě dál ve svém geoinženýrství? Myslíte si, že nebudou schopni vám sebrat auta na benzín a naftu? Nebo že nebudou schopni vám vybít všechny krávy a prasata na planetě? Myslíte, že v zájmu menšího počtu krků, které vypouští dechem CO2, nepřistoupí k zavedení kanibalismu, aby se omezilo CO2? Víte moc dobře, že když jim to početně a kalkulačně bude vycházet, že se tím zpomalí a oddálí oteplení o 0,5 stupně Celsia o dalších 50 let, tak vám garantuji, že globalisté do toho půjdou!

Celá tato klimatická agenda už dávno není o zastavení oteplování, to je krutý omyl, který se stále šíří jako hoax a dezinformace. O tom to už dávno není. Teď se jedou procesy, jejichž cílem je pouze zpomalení a oddálení oteplení, které je cyklické a nejde mu zabránit. Pouze je možné pomocí brutálního geoinženýringu zpomalit nástup efektů a projevů tohoto oteplování. Právě proto globalisté jedou programy na 3 druhy exodu civilizace z povrchu naší planety. Co oni potřebují, to je získat čas.

Palm Beach, rodinné domy ze 70. a 80. let v Palm Beach. Všechny jsou v záplavové zóně, ale kvůli nedostatku bytů de prodávají skvěle, záplava nezáplava.

Proto se hraje o oddálení projevů oteplování a o zpomalení procesu, nikoliv však zastavení. Proto moje prognóza je, že nás čeká více chemie v atmosféře, více chemtrails, více elektrických aut, více zákazů vjezdu spalovacích aut, větší daně na spalovací auta, méně hovězího, méně vepřového, více hmyzu průmyslově upraveného na “maso”, méně bytů a méně domů, více chudoby a její indukce do společnosti skrze dovoz levné pracovní síly z východu.

Vážení čtenáři Aeronetu, situace je horší, než kdykoliv předtím. Snaží se nás už nejen nálepkovat, ale dokonce nás i umlčet, aby se nemohlo mluvit a psát nejen o Izraeli, ale i o lidech, kteří zastupují cizí zájmy proti zájmům lidu. O to více potřebujeme Vaši pomoc. Do konce měsíce zbývají 4 dny a zatím jsme vybrali jen 57% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Noname
Návštěvník
Noname

Pane VK, vzpomněla jsem si na Vás – kdy jste říkal, že na Mars jistí lidé již létají a že se tam chtějí presídlit.

Opět oznamují lidem pouze část pravdy: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/miliardar-musk-ukazal-lod-pro-dopravu-lidi-na-mesic-a-na-mars-79745?dop-ab-variant=7&seq-no=9&source=hp

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Tady je návod – jak na Mars 😉
https://youtu.be/TLSz3kUQNSc

kacíř
Návštěvník
kacíř

Existuje i tzv. tajný vesmírný program, na Mars (nejen) se už dávno létá, ale jen někdo a už vůbec ne s touto předpotopní technikou. Tento veřejný vesmírný program (vozítka, Apollo, rakety, ISS, různé sondy) atp. jsou jen divadlo pro “obyčejný” lid.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Soudruzi z Bratrstva Lebek, Hnátů a Kozího Kopyta, zejména ti zasvěcenější, dobře znají pravidla JEJICH HRY.
Dobře vědí, že jestli je potřeba zakrýt nějakou JEJICH velkou křivárnu, tak to musí být učiněno zveřejněním jiné “bomby”, která je “Velká”, nečekaná, “šokující”, ale uvěřitelná a stravitelná pro (stále důvěřivé) “masy”…

Jaký je (záměrný) důsledek této medializované “bomby” ? (v tomto případě :
“Miliardář Dan Peña odhalil hysterické ženě pravdu, že celé globální oteplování je podvod na vydělávání peněz!”
s přidáním osobního prvku:
“…závidí, že tento podvod a trik vymyslel Al Gore a nikoliv on”
a s “vjedeckým”… a “osobně ověřeným důkazem”:
“…řekl příběh z roku 2011, když byl s manželkou v Antarktidě na dovolené,….když byli na americké základně na Jižním pólu, tak jim tam ukazovali průzkumné vrty do antarktického ledu. Ty ukazují a zachycují klima v daném časovém období. A z těch vzorků ledu je patrné, že před 50 000 lety na této planetě byla průměrná teplota o 2 stupně Celsia vyšší, než dnes….. A miliardář Peña vysvětlil ženě jedno tajemství, které znají jenom miliardáři – že “Globální oteplování je největší podvod s pohádkovými zisky”.
….. a pak VEŘEJNĚ medializuje TAJEMSTVÍ, které řekl tajně v Antarktidě pouze svojí ženě…. (dobromil 😉 )

Důsledkem je logicky fakt, že “masa” se sice velmi rozohní (nasere), že ti kriplové “podvádí s emisními povolenkami aby vydělali prachy na úkor platících Ovčanů”, ale tím to skončí, protože většina z nich si řekne, že “ONI, s těmi JEJICH prachy a možnostmi, mohou dělat TAKOVÉ PODVODY, aby ještě víc vydělali, a na to já nikdy nedosáhnu, to je mimo moje možnosti, a JÁ s tím NIC nenadělám, ale sere mě to! ” A tím to skončí…

Soudruzi dosáhli toho, že “masy” si už nebudou (zvědavě) lámat hlavičky tím, JESTLI OPRAVDU, A PROČ JE, NEBO NENÍ nějaké oteplování, ozonové díry, sluneční erupce, CO2,3,4 atd, nebo “chemtrails” a už vůbec jim “bude jasné”, že nějaké CHEMTRAILS jsou jen “konspirační teorie”, protože přece AMERICKÝ MILIARDÁŘ, když se rozčílil, tak NECHTĚ VYZRADIL TAJEMSTÍ – jaká je “PRAVDA” ( tedy že “Globální oteplování” je PODVOD /stejně už je to dávno prokázáno ;-)/, a že tento podvod je POUZE za účelem získání DALŠÍHO MAMONU pro “zasvěcené” – BYZNYS S EMISNÍMI POVOLENKAMI!)

Koho by pak ještě vůbec napadlo, že SKUTEČNÁ PRAVDA – účel CHEMTRAILS by mohla být například likvidace přirozeného ekosystému – BIOsystému Člivěka, a GENOCIDA populace pro uskutečnění plánů Soudruhů z Bratrstva – jejich Agend 21, 2030, a 2050, Georgia Guidestones (a dalších, které nejsou nikde publikovány!) ?
No přeci jenom “blázny” a “konspirační teoretiky”! No ni?

Pak už i “KONSPIRAČNÍ TEORETIK” takového formátu (a informačního zázemí!), jako je Prezident Ruské Federace Vladimír PUTIN, může říkat co chce, protože přece “my už máme jasno – jde jim o prachy!”.
Škoda, že Putina málokdo z ovcí opravdu slyší a chápe, a že jeho VAROVÁNÍ SVĚTU nerezonuje tak, jako “bomby” amerických miliardářů….

(pokračování úvahy k chemtrails + realita/Putin následuje v další části)

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

(pokračování úvahy o článku/Peňovi, a tvrdá a jasná slova povolaného (Putina)

CHEMTRAILS – VAROVÁNÍ PUTINA ( dloouhodobé…):comment image

1. 2013:

Russia urges UN climate report to include geoengineering

The Russian government is asking for ‘planet hacking’ to be included in the climate science report, leaked documents show
(Vláda Ruska požaduje, aby “ukradení Planety” bylo zahrnuto do jednání OSN)
Russian government is asking for “planet hacking” to be included in the report. The IPCC has not included geoengineering in its major assessments before.
(Mezinárodní Panel o Klimatické Změně dosud nikdy dříve nezahrnoval geoinženýring.)

The documents seen by the Guardian show Russia is asking for a conclusion of the report to say that a “possible solution of this [climate change] problem can be found in using of [sic] geoengineering methods to stabilise current climate.” Russia also highlighted that its scientists are developing geoengineering technologies.
(Dokument, který má The Guardian k dispozici, prokazuje, že Rusko žádá, aby report byl uzavřen slovy ” MOŽNÉ ŘEŠENÍ TOHOTO PROBLÉMU MŮŽE BÝT NALEZENO V POUŽÍVÁNÍ GEOINŽENÝRSKÝCH METOD, UŽÍVANÝCH KE STABILIZACI KLIMATU” …
(Diplomacie Ruska – Guardian samozřejmě převrací podle zadání, a dodává, že: Rusko podtrhlo, že jejich vědci vyvíjejí geoninženýrské technologie…) (Logicky technologie vyvíjí TAKÉ Rusko.)
https://www.theguardian.com/environment/2013/sep/19/russia-un-climate-report-geoengineering

2. 2017

Russian President Vladimir Putin says humans not responsible for climate change
(Ruský Prezident V. Putin řekl, že lidé NEJSOU zodpovědní za změnu klimatu.)
https://www.france24.com/en/20170331-russian-president-vladimir-putin-says-humans-not-responsible-climate-change

3. 2017
Putin Warns: Western Governments Are Destroying The Planet With Chemtrails For Control And Profit
PUTIN VARUJE: ZÁPADNÍ VLÁDY NIČÍ PLANETU CHEMICKÝMI POSTŘIKY – PRO KONTROLU A PROFIT.
“It is a serious assault.” “It is remarkable that the American government is still refusing to acknowledge their operations. The scientific data is there for all to see. How can people demand regulations and controls on operations if the government won’t admit these operations exist? It is insulting to people’s intelligence.“ “It is not only offensive, it is against nature.”
(“Je to závažný ÚTOK.
Je potřeba zdůraznit, že Americká Vláda stále odmítá přiznat vědomí o jejich operacích.
Vědecká data jsou k dipozici na stole pro všechny.
Jak můžou ale Lidé požadovat regulace a kontrolu operací, když Vláda nepřipustí, že tyto operace existují?
To už uráží lidskou inteligenci. Je to nejenom urážející, ale je to i proti Přírodě
/přirozenému/.”)

Read more at: http://www.social-consciousness.com/2017/03/putin-warns-western-governments-are-destroying-planet-with-chemtrails-for-control-profit.html?m=1

4. 2018

Putin: Western Governments Are Destroying The Planet With Chemtrails
(Putin : Západní Vlády NIČÍ PLANETU CHEMICKÝMI LÁTKAMI/POSTŘIKY)

Ruský Prezident Vladimír Putin OBVINIL VLÁDY ZÁPADNÍCH ZEMÍ Z GEO-MANIPULACE ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ ZEMĚ prostřednictvím OPERACÍ CHEMICKÝCH POSTŘIKŮ URČENÝCH K ALTERACI/ZMĚNĚ SVĚTOVÉHO KLIMATU A OTRÁVENÍ POPULACE. ….
… a prohlásil, že ROZPRAŠOVÁNÍ CHEMICKÝCH LÁTEK DO ZEMSKÉ ATMOSFÉRY PROSTŘEDNICTVÍM “CHEMTRAILS”/pozn. – globální rozprašování pomocí velkých letadel, které zanechávají zřetelné stopy, jež se pak smísí s atmosférou/, BYLO ZAHÁJENO/ZALOŽENO NADNÁRODNÍMI KORPORACEMI A JE PODPOROVÁNO VLÁDAMI” (pozn.: těchto států.

https://vk.com/@max4key-putin-western-governments-are-destroying-the-planet-with-che

5. 2019

Putin Warns:Western Governments Are Destroying The Planet With Chemtrails For Population Control And Profit
Putin varuje: Západní Vlády Ničí Planetu Chemickými Postřiky pro Kontrolu Populace a Profit.
(znovu zdůrazněný, oprášený, a doplněný záznam z Petrohradu – ke dnešní pozornosti)
https://amg-news.com/putin-warnswestern-governments-are-destroying-the-planet-with-chemtrails-for-control-and-profit-video/

6. 2019

RUSSIAN JETS: CHASE US CHEMTRAIL PLANES AWAY?
Ruské SU-27 “doprovodily” americký “výzvědný” práškovač – Bomber B-52 mimo teritorium ruského území.
(Rusové sdělili, že taková “zabloudění” amerických letadel jsou stále častější…)

https://uk-videos.info/watch/-20YF9S2Qpw-russian-jets-chase-us-chemtrail-planes-away.html

https://www.military.com/video/russian-su-27-fighters-intercept-us-b-52-bombers

https://youtu.be/WA92iKu-u_o

Martin
Návštěvník
Martin

Zkuste všichni tady prosím používat mozek, i oči, pak uvidíte skutečná data… a možná vám dojde jaká je realita:

[1] Boucher, O. Atmospheric science: Seeing through contrails, Nature Climate Change 1, 24–25 (2011) doi:10.1038/nclimate1078.
http://www.nature.com/nclimate/journal/v1/n1/full/nclimate1078.html
[2] Haywood, J. M., R. P. Allan, J. Bornemann, P. Forster, P. N. Francis, S. Milton, G. Rädel, A. Rap, K. P. Shine, and R. Thorpe (2009), A case study of the radiative forcing of persistent contrails evolving into contrail-induced cirrus, J. Geophys. Res., 114, D24201, doi:10.1029/2009JD012650. – http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1029/2009JD012650/abstract
[3] Ulrike Lohmann, Miriam Kübbeler, Johannes Hendricks and Bernd Kärcher “Dust ice nuclei effects on cirrus clouds in ECHAM5-HAM” AIP Conf. Proc. 1527, 752 (2013); http://dx.doi.org/10.1063/1.4803380
[4] Svensmark, Henrik, and Eigil Friis-Christensen. “Variation of cosmic ray flux and global cloud coverage—a missing link in solar-climate relationships.” Journal of atmospheric and solar-terrestrial physics 59.11 (1997): 1225-1232.
http://www.fakeclimate.com/arquivos/Internacional/HenrikSvensmark/svensmark_96_variations%20of.pdf
http://thecloudmystery.com/The_Cloud_Mystery/Home.html
[5] Ulrich Schumann, German Aerospace Center, Recent research results on the climate impact of contrail cirrus and mitigation options, ICAO Colloquium on Aviation and Climate Change 2010
http://www.icao.int/Meetings/EnvironmentalColloquium/Documents/2010-Colloquium/1_Schumann_ContrailMitigation.pdf
[6] Ulrike Lohmann, Blaž Gasparini. “A cirrus cloud climate dial?” Science 21 Jul 2017: Vol. 357, Issue 6348, pp. 248-249 DOI: 10.1126/science.aan3325
http://science.sciencemag.org/content/357/6348/248

http://www.ragauian.cz/pocasi-je-nejsilnejsi-znameni-casu-proc-se-zeme-otepluje-a-co-je-globalni-stmivani-stalo-se-lidstvo-obeti-nahodneho-geoinzenyringu-dukazy-o-stineni-slunce-pomoci-chemtrails-existuji-aneb-dalsi/

Martin
Návštěvník
Martin

Něco je špatně!

Energie přímého záření ze Slunce byla v letech 1995 až 2007 zhruba stabilní — i když by s poklesem aerosolového znečištění měla RŮST! …

Když však Chuck Long, výzkumný pracovník společnosti CIRES v divizi globálního monitorování NOAA/ESRL, a jeho kolegové bádali trochu hlouběji, zjistili že něco je hodně špatně…

Pokud by byl nedávný trend „rozjasnění“ oblohy způsoben čistším vzduchem — a tedy menším množstvím aerosolů — měl by být doprovázen zvýšením přímého sestupného krátkovlnného záření, přičemž jedna část slunečního záření dopadá na povrch přímo ze Slunce.

To se ale nestalo, jak prohlásil Long během mítinku americké geofyzikální unie v San Franciscu.

Místo toho Long a jeho kolegové zjistili, že v kontinentálních lokalitách Spojených států, které analyzovali, zůstala energie přímého krátkovlnného záření v letech 1995 až 2007 zhruba stabilní.

Naopak to bylo rozptýlené krátkovlnné záření, které se zvýšilo! To by se prostě NEMOHLO STÁT, kdyby za rozjasněním bylo méně aerosolů. Méně aerosolů by mělo znamenat méně rozptýlené krátkovlnné záření, protože částice v atmosféře mohou nejen odrazit světlo zpět do vesmíru ale také jej ROZPTYLUJÍ!

Ano, data nedávají smysl — z velmi jednoduchého důvodu!

http://www.ragauian.cz/pocasi-je-nejsilnejsi-znameni-casu-proc-se-zeme-otepluje-a-co-je-globalni-stmivani-stalo-se-lidstvo-obeti-nahodneho-geoinzenyringu-dukazy-o-stineni-slunce-pomoci-chemtrails-existuji-aneb-dalsi/

vanitas vanitatum
Návštěvník
vanitas vanitatum

smekám svoji buřinku,protože smilemany nedávám,ptotože je neumím,omlouvám se.

Martin
Návštěvník
Martin

TVRDÁ DATA JSOU K DISPOZICI, zkuste prosím vypnout lžitelevizi a začít přemýšlet… věřím že tady jsou lidi přemýšlivější než ovce na mainstreamu… lidé čtěte a uvažujte nad fakty:

…to, co David Travis naměřil po tragédii 9/11, je naprosto dokonalý důkaz toho, že program stratosférické injektáže aerosolů (SAI–SRM) pro odstínění Slunce již jede na plný plyn…

Zjistil, že za tři dny po 11. září, kdy nelétala letadla, stoupl rozsah teploty o více než 1 stupeň Celsia.

Byla to největší teplotní změna za posledních třicet let…

Takto výrazná změna ve slunečním svitu, v průběhu několika málo dní, jasně dokazuje že to, co ta letadla dělají, nejsou „normální contrails“! Prostá logika ukazuje nejlogičtější vysvětlení — program stratosférické injektáže aerosolů (SAI) pomocí sprejování aerosolů. Takže DOOPRAVDY vědoucí si mohou vzít ponaučení a uvědomit si, jak moc už v roce 2001, bylo záření ze Slunce potlačeno… přičemž můžeme s velkou pravděpodobností odhadnout, že za tu dobu bylo SAI stínění podstatně zdokonaleno… důsledky si prosím domyslete sami!!

http://www.ragauian.cz/pocasi-je-nejsilnejsi-znameni-casu-co-zpusobuje-globalni-oteplovani-jak-vznika-globalni-stmivani-fakta-dokazuji-ze-globaliste-jiz-spustili-geoinzenyring-na-odstineni-slunce-a-chlazeni-zeme-co-na/

Václav
Návštěvník
Václav

Dejte si do souvislost greténizmus a s dělníky na nadvoří….. https://youtu.be/-Re38-qoGLE

Martin
Návštěvník
Martin

Projev 16leté aktivistky Grety Thunbergové na klimatickém summitu v New Yorku od počátku týdne rezonuje a plní mediální prostor. Sledoval jej i uznávaný psychiatr, předseda Asociace dětské a dorostové psychiatrie ČR a soudní znalec Jaroslav Matýs. A nejen jej. Vystoupení dívky, která se stala globální celebritou a která se sama netají tím, že trpí Aspergerovým syndromem, Matýs z profesních důvodů sleduje dlouhodobě. S INFO.CZ hovořil o specifikách této poruchy, roli rodičů i o tom, jak autisté svět kolem sebe vidí.

VELMI PROFESIONÁLNÍ ANALÝZA, PAN DOKTOR SE DOKONCE I VELMI TREFNĚ DOMÝŠLÍ O MOTIVACÍCH RODIČŮ… jen samozřejmě nechápe velikost podvodu a záměr manipulace okolo CO2…

https://www.info.cz/cesko/sef-detskych-psychiatru-greta-proziva-strach-a-uzkost-svet-je-pro-ni-cernobily-43054.html

weissbach
Návštěvník
weissbach
jorg
Návštěvník
jorg

weissbach
no tak to luxusni zazitek,diky :)))
na gertrudu mi sedne i nirvana ::in bloom::
“sell the kids for food,
weather changes mood…

…here comes the one,
who knows all the pretty songs,
who likes to sing alone…”

https://youtu.be/PbgKEjNBHqM

oskar
Návštěvník
oskar

Jasněji to těm klimateroristům a blbům už snad vysvětlit nejde. Nejvíc se mi líbilo to podnikatelsko – upřímné doznání, že ho mrzí, že na ten podvod nepřišel jako první, před Goreem a mohl na tom začít vydělávat šílené peníze. Má cenu k tomu ještě něco dodávat? Platilo a pořád platí na Zemi, že chytří vydělávají a hlupáci to platí (slabí jen sedí a silní je jedí – film “Atlas mraků”)

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

No pražáci ti vědí o čem je řeč. Kdo si v Praze koupí byť jen mizernou garzonku , je zadluženej na 30 let. Pokud platí “investorům” nájem z výdělku mu zbude tak na na “hambáč” nebo flamendráka když jde ze třetího zaměstnání večer domů . Pražák nikdy nepochopí, že za prachy které platí třeba za nájem, by si jinde mohl najmout menší penzion. Ale o víkendech jde pražák za buřta navíc demonstrovat pro ty kteří z něj žebráka udělali. To je pane myšlení geniů. A to jsou přesně podporovatelé zbytků havloidních zlodějů z ODS, gaunerů z TOPky a protože toho neměli dost,že tihle z nich udělali žebráky, tak si teď obsadili radnice fetem vypatlanými puberťáky, co mají zlodějnu i ve vlajce.