VIDEO: Mexická televize zažila největší FAIL a fiasko v přímém přenosu! Chtěla...

VIDEO: Mexická televize zažila největší FAIL a fiasko v přímém přenosu! Chtěla vyvrátit údajný hoax o magnetismu očkovaných osob, takže vyzvala hosty ve studiu k pokusu a nastal šok! Moderátorům přeskakoval hlas, na vlastní oči viděli, že očkovaným osobám ve studiu opravdu drží na ramenech polévkové lžíce a dokonce i těžký mobilní telefon! A už se ví, proč! Farmaceutické firmy podle Dr. Jane Ruby přidávají do vakcín magnetofekční činidlo! Jedno takové vyrábí německá firma Chemicell za účelem cíleného doručování vakcín pomocí technologie SPION, o které jsme už psali na Aeronetu!

VIDEO: Mexická televize zažila největší FAIL a fiasko v přímém přenosu! Chtěla vyvrátit údajný hoax o magnetismu očkovaných osob, takže vyzvala hosty ve studiu k pokusu a nastal šok! Moderátorům přeskakoval hlas, na vlastní oči viděli, že očkovaným osobám ve studiu opravdu drží na ramenech polévkové lžíce a dokonce i těžký mobilní telefon! A už se ví, proč! Farmaceutické firmy podle Dr. Jane Ruby přidávají do vakcín magnetofekční činidlo! Jedno takové vyrábí německá firma Chemicell za účelem cíleného doručování vakcín pomocí technologie SPION, o které jsme už psali na Aeronetu!

Tohle už opravdu není ani vtipné, dokonce mi začíná být líto mainstreamových a cemperizačních novinářů, protože takovou lavinu údajných konspirací, které se najednou přeměňují v realitu v poslední době, by jen tak někdo už nemusel ustát. Právě totiž došlo k neuvěřitelnému lapsusu na mexické celoplošné televizi, a to takovým způsobem, že se to ani nedá popsat. Došlo totiž k potvrzení další údajné konspirace Aeronetu, která se rázem proměnila v realitu. Před necelými 2 týdny jsme zde publikovali výbušné video [1] od našeho čtenáře, který na své neteři otestoval magnetickou pohlednici z lednice, která malé dívce držela na ruce poté, co byla nedávno u své dětské lékařky očkována tetravakcínou Boostrix od farmaceutické společnosti GlaxoSmithKline.

Okamžitě se na nás sesypali cemperizátoři, že prý Aeronet vyrobil další hoax, protože vakcíny přece žádné magnetické částice neobsahují, farmaceutické společnosti by to přece řekly a napsaly do příbalových letáků k vakcínám. Když to nenapíše farma firma do letáku, tak jako by to neexistovalo. A totéž si řekli v mexické televizi Imagen před několika dny. Redaktoři se vysmívali dezinformátorům a hoaxerům, že prý tlačí lidem do hlav nesmysly o tom, že lidem v místě vpichu vakcín začínají držet magnetické předměty, obrázky z lednice, lžíce, školní magnetky a dokonce i mobilní telefony. Jeden z redaktorů jménem Manolo má doma svoji matku, která byla odpůrkyní očkování. Manolo ji ale přesvědčil, že tomu nerozumí, a že vakcína je pro její dobro, a tak se jeho máma nechala přemluvit.

Matce jednoho z moderátorů mexické televize držel mobilní telefon na ruce a její syn jí nevěřil, takže to chtěl v televizi vyvrátit

Po očkování mu ale zatelefonovala a strašně ho seřvala, že teď po očkování jí v místě vpichu po očkování vakcínou Moderna (mRNA) drží kovové předměty, a ten magnetismu má takovou sílu, že udrží na rameni dokonce i její relativně těžký a hmotný mobilní telefon. A Manolo svoji maminku natočil, a na to margo vznikl v mexické televizi nápad tuhle věc vyvrátit, protože Manolova máma si prý telefon na rameno přilepila, anebo napatlala něco mastného, takže při přiložení to tam drží. Jenže, celý pořad na mexické televizi skončil fiaskem. Namísto vyvrácení hoaxu došlo k jeho potvrzení, že jde o realitu a celé Mexiko je na nohu a baví se tím.

VIDEO: Mexická televize chtěla zesměšnit a vyvrátit tvrzení o magnetismu očkovaných osob, ale v přímém přenosu se všechno naopak potvrdilo

Moderátoři totiž vyzvali ve studiu přítomné hosty, aby vstali a přišli na jeviště, že jim zkusí přiložit na rameno lžíci. První dva očkovaní lidé neměli magnetické projevy, ale třetí muž měl. Na rameni mu držela polévková lžíce a potom dokonce i mobilní telefon. A po něm přišel z pódia další muž, a jemu rovněž na rameni držela lžíce. Moderátoři byli úplně v transu, přeskakovala jim řeč, protože vyvrácení hoaxu se změnilo na jeho děsivé potvrzení před miliony mexických diváků. Naprostý šok, který nemá obdoby, ale mexická televize zaslouží uznání, že se alespoň pokusila tvrzení v praxi ověřit na vzorku hostů ve studiu. Jinde by televize takovou věc odmítly s tvrzením, že se nebudou podílet na šíření a popularizaci hoaxů.

V našem zmíněném článku před 2 týdny jsme uvedli, že se může jednat o technologii SPION pro doručování vakcín a látek do lidského těla pomocí nano-pouzder s ferromagnetickými, resp. superparamagnetickými projevy. Takto doručované vakcíny totiž mají zvýšenou účinnost, protože magnetická pouzdra využívají v lidském těle tzv. magnetofektickou reakci. Nano-pouzdra mají za úkol chránit očkovací látku před degradací, především chemickou a chemicko-termickou. Pouzdro chrání RNA a DNA částice vakcíny před ultrafialovým zářením, které zabíjí citlivé proteinové a lipidové konstrukce vakcinačních látek. Otevírání pouzder je realizováno obvykle tlakovou metodou, ale rovněž elektromagneticky, chemicky a dalšími způsoby. Záleží na typu a modelu nano-pouzdra.

Dr. Jane Ruby vysvětlila, že se jedná o projev magnetofekčního činidla používaného pro efektivnější doručování vakcíny v lidském těle

Jakmile se vakcína vstříkne do lidského těla, začne na ni působit lidský krevní tlak a pouzdra se automatickou otevřou. Samotná otevřená pouzdra zůstávají v těle natrvalo, mají ostré hrany tvořené trojúhelníkovými víky pouzdra, takže tyto nanočástice se obvykle uchytí tam, kde dojde k jejich otevření po zvýšení tlaku. A k tomu dochází v místě vpichu vakcíny. Pouzdra se tudíž rozevřou v místě vpichu, vypustí očkovací látku dále do krevního oběhu, ale pouzdra zůstanou otevřená a zachycená nehybně v lidské tkáni v místě vpichu. Záhada je tímto vyřešena. Jenže, chybělo nějaké bližší a vědecké vysvětlení. To přišlo až teď.

V mexické televizi viděli diváci naživo, že hostům ve studiu drží lžíce na rameni

Dr. Jane Ruby, ekonomka v oblasti zdraví, která se více než 20 let zabývá farmaceutickým výzkumem, vystoupila v pořadu Stewea Peterse, kde vysvětlila [2], proč jsme svědky těchto magnetických účinků spojených s injekcemi COVID. Vysvětlila, že manipulativní magnetické nanočástice byly do injekcí přidány záměrně, protože jde o agresivnější doručovací mechanismus, jak je dostat (mRNA sekvence, které vytváří proteiny hrotu viru, tzv. spikes) do každé buňky v těle. Je to proces, kterému se říká magnetofekce a farmaceutické firmy používají magnetická pole prostřednictvím různých chemických látek, aby skutečně koncentrovaly mRNA do buněk lidí.

Magnetofekční činidlo německé firmy obsahuje polymagy, výrobce varuje, že jde o experimentální činidlo, které se nesmí používat na lidech!

Je to lipidová nanočástice a je to super-doručovací systém. Ve vašem těle jsou místa, kam by syntetická DNA a RNA neměly chodit, a přesto tento systém nutí během kódování RNA vaše buňky, aby znovu a znovu vytvářely tyto nebezpečné hrotové proteiny po celém vašem těle. Je to vlastně systém nuceného doručování genů,” uvedla doktorka v pořadu. Dr. Jane Ruby tvrdí, že budeme stále častěji slýchat o SPION, což je zkratka pro superparamagnetické nanočástice oxidu železitého [3], kde se tato technologie a funkce magnetického pole vkládá do obalu z lipid-nanočástic, aby se tato mRNA snadněji dostala do vašich buněk.

Jednomu z hostů držel na ruce i mobilní telefon moderátora

Proč to potřebují? Protože mRNA je tak křehká, a tak snadno se rozkládá, že to je další důvod, proč se musí náročně skladovat v chladu. Víte, že injekce Pfizer musí být skladovány při teplotě nejméně 70 stupňů Fahrenheita pod nulou,” připomněla doktorka v rozhovoru. Existují stovky komponentů zvaných “polymagy“, které jsou k dispozici v lahvičkách po 200 mg, a které lze použít k vytvoření magnetického pole kolem molekul. Dr. Ruby cituje německou společnost Chemicell [4], která je prodává s následujícím prohlášením: “‘Magnofekční činidla a všechny jejich komponenty jsou vyvinuty, navrženy, určeny a prodávány pouze pro výzkumné účely.” A tady je ta děsivá část: “Nesmějí být používány pro diagnostiku lidí nebo jakýchkoli léků určených pro lidi!

Magnetismus v místě vpichu může být známkou selhání magnetických pouzder, která se otevírají předčasně v lidské tkání v okolí jehly a hromadí se tam. Tím vzniká dostatečné magnetické pole v takovém clusteru

Dr. Ruby se domnívá, že společnosti Pfizer a Moderna používají tyto látky nelegálně, což je zločin proti lidskosti, a že právě mechanismus těchto zmagnetizovaných nanočástic a činidel vysvětluje to, co vidíme ve videích, kde nejprve vidíme magnetické předměty, jak ulpívají lidem na místě vpichu, a později tyto předměty ulpívají lidem i na čele, pokud se pouzdra nanočástic z místa vpichu uvolní a začnou cestovat v lidském těle. Celý rozhovor Dr. Jane Ruby s českými titulky najdete zde. Technologie SPION používá mnoho pouzder a jejich typů, ale v jedné věci se Dr. Ruby lehce mýlí, jak dokazuje naše video z Aeronetu s neteří našeho čtenáře.

Magnetofekční činidla podle všeho jsou použita i ve vakcínách pro očkování dětí běžnými ne-covidovými vakcínami, minimálně ve zmíněné tetravakcíně Boostrix. Ta magnetická nanopouzdra tak nejsou primárně určena pro cílený donáškový systém vakcíny k orgánům, ale jako průmyslový obal na prodloužení trvanlivosti vakcíny a zvýšení odolnosti proti ultrafialovému a tepelnému záření. Magnetizace v místě vpichu prokazuje, že pouzdra se zachytí v místě vpichu v obrovském množství, a pokud ne úplně všechna, tak zcela určitě jejich drtivá většina. Pokud by se jednalo o pouzdra cílené dopravy k vybraným orgánům, tak by se ta pouzdra nezachycovala v okolí vpichu.

Moderátoři nevěřili vlastním očím

To  ovšem neznamená, že nejde o nehodu anebo nežádoucí chování pouzder. Je možná, že toto farmaceutické firmy nechtěly, pouzdra se měla otevírat jinde, ale u některých lidí se nějakou chybou otevřou ihned v místě vpichu. A vidíte, že u některých lidí ne. To znamená, že u některých lidí se nanočásticová pouzdra otevřou se zpožděním až v místě, kde jsou k tomu pouzdra naprogramována, ale u některých lidí dojde k otevření tlakových zámků pouzder okamžitě po vpichu, takže pouzdra se zaseknou v lidské tkáni v místě vpichu, ve velkém množství, a z člověka je rázem magnetický chodící věšák.

Ano, takhle to doopravdy funguje. Farmaceutické firmy do lidí rvou magnetofekční činidla, která se nesmí na lidi používat, ale pokud jde o lidi, z nich si politici už před rokem udělali pokusná zvířata a jako pokusná zvířata se lidé chovají, poslušně do fronty na výtěry se postaví, poslušně se vakcinují, farmaceutické firmy už proto nepotřebují laboratorní krysy, myši, nebo králíky, protože nyní mohou testovat na lidech, a to zcela legálně, s požehnáním globalistů a jejich poskoků, národních zkorumpovaných vlád. V této věci je hotovo.

A co když nejde o nehodu, ani náhodu? Mají se z lidí stát chodící magnetické proužky jako jsou na platebních kartách? Goyim se znamením šelmy, které nepůjde z ruky jen tak snadno vyříznout?

Když člověk nedokáže ochránit své děti, ani své vlastní tělo, když člověk v roce 2021 nedokáže zaměstnavateli nebo režimu říct tvrdé a důrazné NE, nezaslouží si život svobodného člověka, zaslouží si jen život pokusného zvířete. A to je přesně to, čeho se mu dostane vrchovatě. Takže včera konspirace, dnes realita. Nestačí jim, abyste byli očkovaní, budou chtít, abyste byli zmagnetizovaní a snadněji identifikovatelní, až budete procházet bezpečnostními rámy. A kde?

No přece v obchodech, v nákupních centrech, v divadlech, v kinech, na úřadech, v bankách, ve školách, na nádražích, v autobusech, ve vlacích, na letištích, na stadionech. Prostě jenom projdete bezpečnostním rámem a díky magnetismu z vás bude obdoba magnetického proužku na platební kartě s vaší vlastní podpisovou charakteristikou. Každý člověk bude zmagnetizován jinak, s jinými markery. A zatímco čipy půjdou chirurgicky z pod kůže vyjmout, třeba načerno někde v lese v řadách odboje, tak naproti tomu tyhle nanomagnetické částice neodstraníte, jsou tak malé a natrvalo zachycené v lidské tkáni, že by vám jedině museli z ruky vyříznout pořádný kus masa. A to už tak snadno nepůjde.

Další host ve studiu, moderátoři jenom nevěřícně komentovali slovy o tom, že je to kuriózní…

Globalisté myslí už i na tyto detaily, že lidé budou chtít vyjímat nastřelené čipy, takže tímto způsobem globalisté toto riziko vyřeší, protože magnetické nanočástice z ruky nedostanete. Globalisté to mají dokonale promyšlené, nebude dovoleno, aby se goyim osvobodili ze systému jednoho dne prostě tím, že si vyloupnou z pod kůže 5-milimetrovou trubičku s čipem.

Ta trubička v té době bude obsahovat vaši občanku, řidičák, otisky prstů, přístupové údaje, datovou schránku, údaje o bankovních účtech, záznam z bezpečnostních bran, trasovací log, jakými branami jste prošli za posledních 30 dní, kde jste nakupovali, s kým jste se zastavili, naprosto všechno. Takže globalisté to ošetří jinak, žádné čipy, ale udělají z lidí chodící magnetické markery, jako když protahujete platební kartu teminálem tou úzkou drážkou, která čte černý magnetický proužek na zadní straně karty, tak to samé se stane z člověka, magnetický “proužek” protahovaný bezpečnostními rámy na každém kroku, na každém vstupu a výstupu. Total Control!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ivon
Návštěvník
Ivon

Myslím si že očkování pozmění auru, lidé se rodí ne magnetičtí, málo magnetičtí, silně magnetičtí, svým magnetismem mohou druhé lidí léčit.. Věda dnes tomu nechce věřit, protože nedokáže tyto jevy změřit a každý pokus je trochu jiný.. Proč tedy pes jde po stopě třeba po dvou dnech a pozná pach-magnetismus? Tyto oblasti jsou neprobádané, a lidé, kteří mají schopnosti magneticky léčit považují mnozí za šarlatany.

Korčagin
Návštěvník
Korčagin

Český národ by potřeboval malí dvur a hodně dlouhej bič!
Když nějakéj pitomec s titulem řekne ,že bílá je černá,
tak jako stádo tupcu ,jim uvěří, hned běží se postavit do fronty na vakcinaci! Páni vědci na celém světě tisíce let neumějí vyrobit lék na obyčejnou “rýmu” a já mám věřit tomu ,že někdo během necelého roku vyrobil, všelék na “COVID”?
Podívejme se na volby do senátu-nikdo jim nevěří a přesto se najde pár procent kamarádu, rodinných příslusníku, kteřím jim dají pár hlasu! A věří někdo “Tchajžvancum??”

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Bohužel, stále více pozoruji ve svém okolí stádové chování 🙁 JE už tolik důkazů, lidi jsou prostě ovce a nechápou, že koncem roku dostanou třetí dávky “včeliček”, začne se masivně “útočit” na děti, příští rok tu máme druhé, pak třetí generace “vakcín” a nejpozději v říjnu to zase celé začne a příští rok opět———

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal
PaVo
Návštěvník
PaVo
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

PaVo
Libušku Šafránkovou zabily nezákonná opatření MZ a vlády a z nich vyplynulý odklad nutné operace o více než rok. Vina je známa , musí následovat trest. Po česku běhá a dosud sedí ve funkcích pěkných pár parchnatů, kteří mají na svědomí mnoho životů a dávno měli byt soustředěni ve vazební věznici a čekat na trest.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Hejtman JČ Kuba povýšil Koudelku na generála pro Jihočeský kraj.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/General-Koudelka-Zemanovi-navzdory-Ted-to-zacne-667050

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dáša
klid ,tímhle fiktivním povýšením si z něj akorát dělá srandu. Povýšil jej na “brigádního mgenerála” takže může občas velet brigádnímům na zvelebování Jihočekého kraje. Jinak
je vrchní čučkař asi takový generál, jako já čínský mandarín.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

-VK-
“Globalisté myslí už i na tyto detaily, že lidé budou chtít vyjímat nastřelené čipy, takže tímto způsobem globalisté toto riziko vyřeší, protože magnetické nanočástice z ruky nedostanete. Globalisté to mají dokonale promyšlené, nebude dovoleno, aby se goyim osvobodili ze systému jednoho dne prostě tím, že si vyloupnou z pod kůže 5-milimetrovou trubičku s čipem. … Takže globalisté to ošetří jinak, žádné čipy, ale udělají z lidí chodící magnetické markery, jako když protahujete platební kartu teminálem tou úzkou drážkou, která čte černý magnetický proužek na zadní straně karty, tak to samé se stane z člověka, magnetický ‘proužek’ protahovaný bezpečnostními rámy na každém kroku, na každém vstupu a výstupu. Total Control!”

-VK-
“Globalizace je židovský nástroj procesů řízení! Konktétně sionistický.”

Pochopitelně, talmudsko-kabbalistické, sionistické Židovstvo, jehož finálním cílem je univerzální světová vláda, tedy totální zotročení lidstva, musí zajistit totální kontrolu každého jednotlivce. A moderní technologie to ŽIDOVSKÉ BESTII umožňují.

“Vítězství Židovstva nad všemi ostatními národy je bezprostřední, ba bylo ho právě dosaženo. V oboru politického života podařilo se dosáhnouti pomocí sionistického světového hnutí (chawrusse) naprostého obklíčení a zapletení všech ostatních národů světa a bez přehánění možno klidně tvrditi, že dnes se neuskutečňují žádná politická hnutí, žádné mezinárodní porady, ani jediný zahraničně-politický plán, ani jeden politický tah, které by se neprováděly buď orgány sionistického tajného svazu (svobodných zednářů) nebo alespoň pod přísným jejich dohledem a kontrolou.”
(Arthur Trebitsch; Deutscher Geist – oder Judentum, str. 396) – Psáno v roce 1921

Toto bylo realitou už před 100 lety, nicméně zdaleka ne v takové podobě jako dnes.
Dnes stojíme doslova na prahu ŽIDOVSKÉ UNIVERZÁLNÍ SVĚTOVLÁDY!

Ulrich Fleischhauer; PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ – Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf

Grigorij Bostunič; PRAVDA O SIONSKÝCH PROTOKOLECH
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Pravda_o_sionskych_protokolech.pdf

Vyd. Alexej Fjodorovič Pavlov; ŽIDOVSKÁ NEVYHLÁŠENÁ VÁLKA LIDSTVU
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf

Moc protikřesťanského židozednářstva již stojí těsně před dosažením svého zenitu. V současnosti má v ruce téměř všechno – to je kvintesence následujících, absolutně seriózních „odhalení“:

Johannes Rothkranz; SVĚTU VLÁDNOU SUPERLÓŽE
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Svetu_vladnou_superloze.pdf

qipeorm
Návštěvník
PaVo
Návštěvník
PaVo

Mimo téma, ale alarmující:

Pokuste se to pochopit jinak a všeobecně. Od 1.1.2022 EU-uvalí zvláštní daň ve výši 23 000 Kč / 900 euro, to je 1875 KČ měsíčně, na všechny české a slovenské rodiny! Schváleno 25.5. Plán 2021 se nazývá zelená dohoda! To schválila Evropská rada za účasti Andreje Babiše zákeřně bez nás a proti nám. To, že tuto daň zaplatí i nepracující důchodci je v této dani také odhlasováno. Tato uhlíková daň bude paušální a bude se vybírat ve stejné sazbě po celém území EU. Daň mají občané EU „rafinovaně“ platit rozpuštěnou v různých skrytých formách plateb, aby se nerozčílili, a nevyházeli své politiky. EU Komisařky, aby svět zachránily před uhlíkovou katastrofou, připravily tento plán. Přestože se vymlouvají na zvyšování teploty o 1-2 stupně hloupě nevidí, že se teploty mění jak v noci tak ve dne zcela normálně více jak o 25 stupňů přirozeně. Požadujme tedy o zvýšení od 1.1.2021 o zmíněných 1875 Kč měsíčně. O to nás chce Babiš připravit. Kdo se ho na to zeptá? Za pár dní nebo měsíc už to bude vědět každý.
http://cztube.eu/video/2952/map-909-eu-uvali-na-vsechny-ceske-a-slovenske-rodiny-specialni-dan-23-000-kc-900e-schvaleno-25-5

PaVo
Návštěvník
PaVo

Zdánlivě nesouvisejici:

Náhlá úmrtí po očkování , ať už u důchodců nebo mladších může lidem (dědicům), finančně vycucaným lockdownem pořádně zahýbat kapsou a dostat je i do dluhů. Naše zlodějské zákony samozřejmě nahrávají zlodějům.
Zemřelí sice ode dne smrti nájemné pronajímatelům už neplatí, ale tyto nájmy pokračují jako nesmluvní užívání bytu a platí to dědici. Pronajímatel má nárok na 3 nájmy ze zákona, protože dědicové musí nájem vypovědět s dvouměsíční lhůtou, pričemž ta počíná běžet až od prvního dne následujícího měsíce po doručení výpovědi pronajímateli.

více zde:https://www.mesec.cz/clanky/dedite-po-najemci-bytu-co-delat-abyste-nemuseli-platit-najemne-i-dlouho-po-jeho-smrti/

Až budete vysvětlovat v rodině, proč neriskovat smrt po očkování, připomeňte jim i to, že vás navíc mohou dostat do problémů i v tomto směru.

Když od prosince 2020 do konce března 2021 ubylo 15 000 důchodců, tak spousta lidí může kromě nečekané bolesti ze zbytečné ztráty člena rodiny být zasažen i tímto, zlegalizovaným způsobem vydírání.

Radek
Návštěvník
Radek

comment image
Podle profesorky biomateriálů jsou tyčinky PCR testů stejně nebezpečné jako azbest.

Výzkumnice z oboru experimentální fyziky a biomateriálů zkoumala pod mikroskopem stěrových štětičky různých PCR testů a zjistila, že vlákna, které obsahují, jsou pro lidské bytosti stejně nebezpečné jako vdechování azbestu. Profesorka Antonietta Gattiová zkoumala stěrových štětičky různých PCR testů a analyzovala jejich ingredience.
Výsledky ukázaly, že jsou vyrobeny z tuhých materiálů a obsahují velký počet nanočástic, například stříbro, hliník, titan a skelná vlákna. Nic z toho není deklarováno na příložných letáku testu PCR.
Když tyto vlákna uvíznou v mukózních membránách, mohou podle profesorky způsobit těžká poranění a záněty. Slizniční membrány, které již nejsou neporušené, nemohou více plnit svou roli odrážení virů, bakterií a plísní předtím, než se dostanou do dýchacích cest. Bez imunitního filtru pronikají choroboplodné zárodky do respiračního traktu.
To není dobrá zpráva pro ty, kteří se od začátku údajné pandemie řídili příkazy úřadů a pravidelně se účastnili testování a nošení roušek. A to proto, že obličejové roušky jsou ideální živnou Poody pro všechny druhy choroboplodných zárodků.
Profesorka Gattiová za použití elektronových mikroskopů (ESEM a EDS) analyzovala v laboratoři různé druhy stěrových štětiček, které se používají na odběr lidského organického materiálu při diagnostice PCR, aby prověřila morfologii a chemické složení.comment image
U “bavlněné” štětičky od výrobce Biocomma z čínského Shenzenu se profesorce Gattiovej nedalo určit, zda je vyrobena z uhlíku nebo z bavlny.
Nečistota v produktu sestávala z uhličitanu vápenatého, nerezové oceli a křemičitanů.comment image
Kartáčku podobná testovací palička z čínské Manty prokázala velké množství zlomených vláken.
Ve složkách vzorků byly nalezeny uhlík, křemík, zirkon, síra, hliník, titan a sodík.comment image
Další stěrových štětečku od Biocommy se zdála být vyrobena ze skelného vlákna, nebo jím byla alespoň potažena. Složky tvořily uhlík, hliník, silikon a titan.
Nedalo se ani vyloučit, zda dodatečný povlak nebyl vyroben z organických materiálů.comment image
Hrot aplikátoru další testovací paličky – FLOQSwabs – byl obalený krátkými nylonovými, vertikálně uspořádanými vlákny.
Profesorka Gattiová řekla: “Společnost vysvětluje, že jádro vlákna je vyrobeno z nylonu a potažené patentovaným materiálem, který se podle analýzy zdá být křemičitanem zirkonia-titanu. Díky tomuto povlaku je vlákno tvrdší, takže je schopné roztrhnout slizniční membránou.
Existuje možnost, že tlak vyvinutý při stíracích pohybech by mohl zlomit některé vlákna, které zůstanou v místě stěru. Když se to stane, mohou vyvolat reakci cizího tělesa a narušit slizniční membránou způsobem, který ztěžuje dýchání a řeč. “comment image
Krček stěrových štětičky PCR testu

Podle analýzy profesorky Gattiové jsou ty malé bílé tečky na fotografii krčku stěrových štětičky nanočásticemi stříbra – “Stříbro je materiál, kterou není uveden v údajích výrobce.”
Profesorka Gattiová přichází k následujícím závěrům:
1. Ježaté stěrových štětičky jsou vyrobeny z tuhých vláken. Když poškrábou nosní mukózu, mohou ji poškodit a způsobila tkáni krvácející ránu či, v každém případě, trauma.
2. Během hojení mukózní membrány mohou zlomené vlákna penetrovat tkáň bez možnosti jejich odstranění a způsobila vytvoření granulomu nebo fibrózní tkáně, jak se děje při každém cizím tělese.
Zkoumané zdravotnické prostředky nejsou zcela biokompatibilní a proto nesplňují požadavky evropské normy ISO 10993 a testů požadovaných pro udělení značky CE.
Shrnutí profesorčiných zjištění bylo následující:
1. stěrových štětičky jsou pro nazofaryngeálnu mukózu nebezpečné. Skelná vlákna, tvrdé a křehké, mohou poškrábat slizniční membránou a vytvořit rány. Krvácení je důkazem agresivity testu.
2. Opakované testování výtěrem může vytvořit chronické rány. Uvolnění fragmentů křehkých skelných vláken může vyvolat biologické reakce, jako jsou granulomy, resp. fibróza tkáně.
3. Tyto stěry představují riziko pro zdraví nemluvňat a dětí. Pokud jsou testy nezbytné, musí se stěry u dětí provádět pouze mělké a mírně.
Zdroj: https://dailyexpose.co.uk/2021/05/21/covid-pcr-test-swabs-are-as-dangerous-as-inhaling-asbestos/
Samozřejmě, že vládám jde vždy jen o dobro a zdraví obyvatel (daňových poplatníků), o čemž svědčí také i “dokonalý líbesbríf” od našeho zdramini.comment imagecomment image
“Čau lidi, zdraví váš Andrej”

karpi
Návštěvník
karpi

Nejlepší testování na kovid je žrát střepy..
Společně to zvládnem.