VIDEO: “Mama Rossija”. A “Rusko je silné, protože vydrží všechno a nikdo...

VIDEO: “Mama Rossija”. A “Rusko je silné, protože vydrží všechno a nikdo jej neudolá”. A svět vyjadřuje Alexandrovcům a Rusku soustrast

“Rusko se chce stát velmocí, ale nemá na to, pro Západ a pro Evropu není hrozbou, protože nemá technologie, nevyrábí ani žádná auta, na druhé straně Putin získává autoritu, protože ukazuje, že si s problémy tvz. ví rady. a úspěch v Aleppu a úspěch v Sýrii mu dává za pravdu, že dosahuje výsledků” – říká Cyril Svoboda. Jan Kavan oponuje: “Já souhlasím, že Rusko je velmoc, prezident Obama jej nedávno nazval regionální velmocí, ale Rusko je dnes velmoc. Souhlasím i s tím že Rusko není hrozbou pro Evropu” A Cyril Svoboda reaguje: “Rusko je bohaté tím, že má nerostné bohatství, kamkoliv kopnete krompáčem do země, tam je Mendělejova tabulka. A Rusko má zájem o rozhádanou Evropu, protože potom klesá váha vyjednávajícího partnera”.

Do toho vstupuje moderátor, že “Putin přece má zájem o jednotnou Evropu, jinak až pak začne vyjednávat s jednotlivými zeměmi” a Cyril Svoboda souhlasí, že Evropa a Rusko se navzájem potřebují, ale pak dodává slova, která jsem použila v titulku: “RUSKO JE SILNÉ, PROTOŽE RUSOVÉ VŠECHNO VYDRŽÍ”. A to je něco s čím nikdo nepočítá a myslí si, že Rusko udolají, ALE UDOLAT RUSKO SE NIKOMU NEPODAŘÍ”

Věty nejsou zcela doslovnou citací, originál textu je v čase od 43:30 zde .

Vladimír Putin po pádu Tu-154 vyhlašuje v Rusku den smutku

Kdo si text poslechl (a poslechl i část o tiskové konferenci Putina v čase od 34:30) tak v souhrnu neuvidí nic překvapivého – tedy vykreslování Ruska jako hrozbu s rozpínavými ambicemi (a Jan Kavan jako by se až bál mluvit).

Nechtěla jsem na ten pořad upozorňovat, ale k dnešní události s pádem ruského letadla se mi slova Cyrila Svobody jeví jako naprosto nejpříhodnější. A to bez ohledu na to, jestli za pádem letadla je nějaký útok na Rusko, či “pouze” technický problém. Stalo se totiž neštěstí, ze kterého, bohužel, se kus Česka raduje – tak hluboce už je v Česku rusofobie zasetá!  – viz např. Jakub Janda skákal radostí, když se dozvěděl o smrti Alexandrovců.  Samozřejmě se raduje i pražská kavárna, které Alexandrovci vždy leželi v žaludku, viz např. zde

A ač by se jeden v žádném případě nechtěl chovat rusofilně, přinejmenším lidsky vzato je nutné se zachovat antirusofobně (a především jinak, než zfašizovaný Kyjev).

Původně jsem chtěla v úvodu vložit něco od Alexandrovců, ale upřednostnila jsem nějakého půl roku starý videoklip “Mama Rossija”, který doporučuji především shlédnout.

A přidávám ještě ten se slovy: “My jsme armáda své země a svého národa, jsme pevní jako žula a klidní jako skála, ale nedrážděte nás, my máme v paměti bitvy u Borodina”, který jsem poprvé vložila do článku zde  (a který převzaly i ruské stránky např. zde )

A ještě mi nejde nevzpomenout slovenskou poslankyní Marii Ritomskou, která mi velmi utkvěla v paměti – zde .

A tím vším říkám – Rusko,  nedej se!

A jestli to až potud všem přijde jako pouze emotivní rusofilní výkřik, tak na závěr trocha pragmatismu: Evropa, proto i Česko, je v paradoxní situaci, když např. pražská kavárna podporuje USA a současně podporuje Jakuba Jandu a přes něj Evropské hodnoty tzn. podporuje přesně tu sílu, která právě likviduje jak Spojené státy tak Rusko. A pražská kavárna přitom současně vystupuje proti Rusku, tzn. proti jediné síle, která odporuje jak likvidaci USA, tak likvidaci křesťanské Evropy. Ale to už by bylo na jiný článek.

-Pozorovatelka- 26.12.2016

Dnes má Rusko Den smutku a nedá mi nevložit Alexandrovce. První video je ruská národní Kalinka, navíc v ní vystupuje solista Vadim Ananjev, který přežil, protože neletěl kvůli narození dítěte. Druhé video je záznamem části koncertu. Videa jsou ale hodná pozornosti tím, že pod nimi (jako pod jinými Alexandrovců) lidé z celého světa vyjadřují soustrast (zde, zde).

Čest jejich památce!

 

26.12., 13:30, -Pozorovatelka-

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Vladimír
Návštěvník
Vladimír

Je už trapné čítať USA výroky o Rusku, aké je úbohé a regionálne. Chvalabohu aj pre nás SR, že Rusko je tu a je veľmoc. Ako eu východný blok sme dopadli. vďaka takým ako Havel a spol , ako sedliaci u Chlumce ! A dnes sme len poskokovia a otroci pri pásoch vo fabrikách za smiešne platy.! Rusko má dnes, vďaka Putinovi, vojenské technológie – raketové hlavne, na ktoré už USA a ani nikto nemá.! USA začína strácať svetový vplyv a úlohy sa začínajú meniť – viď Čína, Irán…USA by najradšej mimo svojho územia rozbili čo sa len dá a ťažili a drancovali tak isto , čo sa len dá. Je to agresívna politika – takto postupovali Rímska ríša, Alexander, Džingischán….Hitler, Napoleon….no je toho dosť v dejínách. Ale každý mal svoj koniec – a dosť smutný.

Amus
Návštěvník
Amus

Děkuji za pěkný článek.

Jáchym
Návštěvník
Jáchym

Že se raduje Janda latentí homosexual, že se raduje pražká kavárna to je přirozené, chazarští židé vždy nenáviděli Rusa, ale Česko není jen pržská kavárna a pornoherec Janda s partou užitečných idiotů, Česko to je většina normálních lidí kterým je lidí kteří zahynou při katastrofě upřímě líto.

mekele
Návštěvník
mekele

Opravdu máte pocit, že se někdo “raduje”? Uvědomujete si, jak strašlivě nemocný jste?

konzerva
Návštěvník
konzerva

Chovanci budou vyrábět hoaxy…. http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=175376

Rudolf
Návštěvník
Rudolf
konzerva
Návštěvník
konzerva
zunaza
Návštěvník
zunaza

Pokud je to pravda,tak se potvrdí jen to,co jsem si myslela.A to,že ten odporný paskvil  Ohava bude škodit do poslední chvíle.Pořád jsem přemýšlela,co udělá aby válka byla.Je to čisté zlo.A než dostane lístek ” vystěhován” může natropit ještě větší svinstvo.Podle mne má Alexandrovce a ty mrtvé lidi na triku špinavá politika USSA.Jsou to hovada,která by zasloužila kulku do hlavy.Ale až po veřejném lynči.

Amus
Návštěvník
Amus

Mám stejný názor.

.B.
Návštěvník
.B.

Tak Jandovi se prý dostává mohutný podpory a v úsilí nepoleví

comment image

Nedokážu si vybavit člověka, kterýmu bych momentálně raději rozmašíroval ksicht na sračky.

Ale, milí Jandobijci, NIKOHO to nesmí napadnout v reálu. Myslím, že právě na to čekají, že ho ponoukají a doufají, že někomu prasknou nervy a Janda skončí buď na ARU, nebo na márách.
Toto se nesmí stát!!!
Využili by toho takovým způsobem, že jakákoli kritika podobných kreatur by byla už dále nemožná, spolu se zavedením drakonických zákonů. Právě taková událost by mohl být spouštěč.

Vzpomněl jsem si na slova autora na dfens: náš systém zaručuje naprostou svobodu projevu. Ale už nezaručuje svobodu po projevu.

Tak chladnou hlavu, dokud alespoň nějakou máme.

Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

Je na seznamu.

konzerva
Návštěvník
konzerva

,,centrum pro boj s dezinformacemi”…za totáče to byl “úřad pro tisk a informace”…a byla to cenzura jak řemen samozřejmě…plzeňský koniáš ochovanec si z nás dělá prdelky….co chcete po socan bande…

JohnnyGoTOHollywood
Návštěvník
JohnnyGoTOHollywood

Pro takové lidi jako je “pan” Janda není slov, za pár let bude leda možná zpitovat svědomí…pokud kdy nějaké měl….a bude se vařit ve vlastní ohavné lázni.

bezmocná
Návštěvník
bezmocná

S politováním oznamuji, Česká spořitelna už nebude inzerovat na Aeronetu…

Ale na stránkách Jandy ano…

Jsem zvědavá, který z klientů (otroků) Č.SPOR. dokáže odejít se svými úsporami (či finančními dluhy)… Bylo by to bingo, kdyby všichni… Ale to je bláhová myšlenka…
No kdyby to udělali, tak by to byl úžasný signál těm, jejichž jména nesmíme vyslovovat…

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/16476-vyberte-si-penize-z-ceske-sporitelny-a-odejdete-od-ni-udelala-totiz-tuhle-strasnou-prasarnu-.aspx

Máša
Návštěvník
Máša

Maji to posychrovano, aby klientelu meli, protoze Ceska sprava socialniho zabezpeceni vam neposle duchod jinam nez do dvou instutuci. Jednou je CNB a druhou prave Ceska sporitelna.

Darina
Návštěvník
Darina

To je nesmysl. Mně chodí důchod do mBanky.
Účet ve spořitelně jsem zrušila už dřív. Kdybych ho nezrušila kdysi, tak teď určitě.

Jen pravdu
Návštěvník
Jen pravdu

Janda je jen nula,,,,

xzden
Návštěvník
xzden

Veleslava

https://www.youtube.com/watch?v=kkdyTONyfIU

(přibližný překlad – stejně dobře by mohlo být “lide český” nebo Slované)

Zvedejte se z kolen, lidé ruští,
ohlédněte se zpět, vzpomeňte předků odkaz,
chraňte váš rod, vaši Matku-vlast,

Nečekejme milost, nám třeba duše ochránit.

Co vidíš kolem, rozhlédni se
nenaříkej, neboj se ničeho,
proč ses narodil, řekni
kde je tvůj osud ?
v zemi kde jsi vyrostl,
už není domov, jen pustota.

Bylo tak už nejednou,
kdy za tebou přišel cizák,
opájel tě, nalákal zlatým teletem.
Proč sebe sama prodáváš.
Co svým dětem vzkážeš,
jaký zpívat odkaz otců?

Forever
Návštěvník
Forever

Jinak, přeji vám všem krásné svátky a šťastný nový rok. 😉

svobodný občan
Návštěvník
svobodný občan

Dobrej článek na Protiproudu:

Berlínský masakr pokračuje: Rodiče “děkují” Merkelové za syna v kómatu za nulové mediální pozornosti a bomba v Augsburgu – krycí historka chystaného teroristického útoku?

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2868-berlinsky-masakr-pokracuje-video-ktere-nemci-nesmeji-videt-rodice-dekuji-merkelove-za-syna-v-komatu-vanocni-bomba-v-augsburgu-dalsi-atentat-pruzkumy-z-jine-dimenze-pripravuje-se-nemecky-zazrak.htm

Máša
Návštěvník
Máša

Ja nechapu autora Marenku, o jakem selhani establishmentu mluvi! To nejsou svevolne akce tech privandrovalcu, oni k tomu dostavaji pokyny a prostredky, to jsou akce toho establishmentu!
Pocinaje sehranym teroristickym utokem v NY, vsechny nasledujici a i ty, ktere zazijeme jsou organizovane!!!

Jak je mozne, ze to lidi nevidi? Asi proto, ze nechteji tomu verit! Je to tak. Proboha si spocitejme, za jakym ucelem je do Evropy zvou! Jedna a jedna budou vzdy dve a nic vic v tom neni.

Tyto akce budou pokracovat a zesilovat tak, aby to konecne lidi vyprovokovalo, ze se do tech privandrovalcu sami pusti a tim si zajisti svou likvidaci sami. TOTO presne je cilem chovani vsech evropskych vlad a jsou na tom domluveni. To je davno upecene v Bruselu a baba Merkelova je jen poslusnou ovci, ktera to naplnuje.

svobodný občan
Návštěvník
svobodný občan

Všichni tady mluví o tom, že jsme ve válce a pokud válčíte se stranou, která používá podrazy, lži a křivárny, tak se i s tím musí nějak zacházet. Jestliže veřejnost věří útokům pod falešnou vlajkou, musíte uchopit věc tak jak je a z ní použít fakta, kterým všichni věří. Ano, oni chtějí, aby část veřejnosti uvěřila, že islám je pouze teroristický, aby tady vzniklo podhoubí pro silnou nenávist k islámu. Ale před tím je třeba sem narvat trojského koně, takže to všechno vypadá jako dárek nedobytné Tróji – “import kvalifikovanejch – doktorů, inženýrů raketovejch technologií, stavebnictví, vývojáře procesorů, hi-tech technologů, učitelů..v reálu fanatických pomatenců, kterým stačí zavelet a i z těch mírumilovnejch se najednou stanou vraždící nemyslící fanatici v momentě, kdy jim evropa zakáže islám, protože to ohrozí jejich mentální integritu, jejich podstatu, je samotné. A pak se řekne a hlavně ukáže, že nám všem jde o život, ale to už jich tady bude sto milionů a budou si celé území Evropy nárokovat. Cílem je nejhorší a absolutně vyčerpávající válka mezi všemi ostatními a islámem, která všem vezme všechno – muslimům i ostatním – všichni se dostanou na dno psychických i duševních sil a ještě ani to nebude konec války.

Ale to bude již válka celosvětová islámu proti ostatním a zbrojaři s bankéřema si opět budou mnout prsty z distribuce prostředků na obě strany.

Proto sem ty blázny importujou – roznětka. Je jedno zda je to falešná vlajka nebo ne – účelem je přece v nás i v nich vyvolat nenávist proti sobě a za tím nestojí muslimové, ale ti co dělí a panují. Tady je třeba říkat, že za tohle zlo může Merkelová a fatálně špatná imigrační politika, kterou je třeba v Německu a v Evropě naprosto změnit a to jsou jejich nástroje – Merkelová a stejně uvažující EU politici. A vidíte, to je štve ze všeho nejvíc, když kritizujete jejich politiku, za což by nejraději lidi zavírali a obviní vás z toho, že vás podporuje Kreml anebo tak něco.

Máša
Návštěvník
Máša

Ano, je naprosto viditelne, ze jim jde o to, abychom byli zticha, proto chrlej ty zakony o zakazu kritiky nejen islamu, privandrovalcu, ale i uredniku a ted uz dokonce nesmite urazit ani presidenta, to znamena, ze vedi o takovych, jako jsem ja nebo Vy a neni nas malo, co vime, ze ryba smrdi od hlavy….Kdyz u nas s tim zacali, s tou tzv. pomoci uprchlikum, tak jsem psala presidentovi i vlade, ze nejdriv se musi postarat o vlastni chude a pak teprve muze, a to pouze s nasim souhlasem a vyberem, nekomu cizimu pomahat. Ten dement Dienstbier se vykecaval uplne stejne jako Zeman, ze mame u nas prumernou mzdu tolik a tolik, a ekonomika roste, blablabla… prdlajs, jen dluhy nam rostou, ale proc by je nedelali, kdyz u nas lidi o vse prijdou a vrati se jim to..

Jeste jednu vec pripomenu: Lidi si uvedomuji svoji hodnotu, ale nechteji videt, ze oni nas uz za lidi nepovazuji, jen za otravny hmyz, jako kdyz si na vas seda moucha ci komar, ci lozi vam po noze mravenec. Rozumite? Tady vznikla obrovska mezera mezi nami a jimi, a lidi to nevnimaji, proto si porad namlouvaji, ze mohou volbami neco ovlivnit. Nebo demonstracemi. Ne!

Oni volby ted zmanipuluji kdykoliv, protoze privandrovalci dostavaji moznost volit, ale ikdyz nepujdou, tak lze ten jejich pocet jako hlasy pouzit, kdo to zkontrolu a dokaze? Nikdo.
V Nemecku uz ted je Merkelka zvolena…Lidi by ji museli zabit, ale to ona moc dobre vi, ze si na to nikdo netroufne…

Tady je zakopany pes… pred nekolika lety jsem vsude psala, ze je nutne odchytnout vladu a bankere. (Prece uz v roce 2011 Obama mluvil o Evrope, ze se zmeni a bude multikulti, ale to multikulti bylo zastiranim faktu, ze oni nas prijdou nahradit, likvidovat, protoze je vylouceno, abychom se predelali na muslimy…. Nikdo tomu nechtel verit..)
Proste je vystopovat a odchytnout. Nebyl to problem. Oni normalne chodili mezi lidi, do hospod a na flamy. Vsimnete si, ze oni strach z lidi nemaji, protoze vedi, ze my porad cumime jak telata na nova vrata ci vyorane mysi.
Admin na nwoo se aktivne na demontracich podilel, zval lidi, a ja mu porad psala, ze to je o nicem a on mi odpovidal, ze to nejde, jak si to predstavuji, doslova pouzil “hrrr na ne”. No tak ted mame hrrr na nas a s nozi…

Amus
Návštěvník
Amus

Hlavně to vysvětlete muslimům a ostatním přivandrovalcům. Islám je nebezpečná ideologie a měl by být jako taková zakázán ve všech civilizovaných zemích.

svobodný občan
Návštěvník
svobodný občan

Chci říct, že je třeba oslovit jak ty co těm false flag věří, tak i ty, co znají pravdu. Ono když se někde lže, tak prosakuje všude a ve všech úrovních i v těch vylhanejch a nedá se to nikterak schovat. To je důvod, proč třeba Putin oficiálně uznal Porošenka, byť musí vědět co je zač, čí zájmy hájí a pro koho proti komu pracuje. Ale Putin ví, že je lepší jednat s někým, než s nikým v zemi, kde je totální anarchie a bezvládí. Proto oficiálně “uznal” Porošenka. A to je problém toho establishmentu – aby věci fungovaly, nemůžete pravdu a zákonitosti věcí úplně ignorovat.