VIDEO: Mají Putina už doopravdy za hlupáka? Rex Tillerson vyzval před cestou...

VIDEO: Mají Putina už doopravdy za hlupáka? Rex Tillerson vyzval před cestou do Moskvy ruskou vládu, aby přestala podporovat Bašára Asada a přidala se raději na stranu USA! Co mu na to řekne Lavrov? [CZ Titulky]

VIDEO: Mají Putina už doopravdy za hlupáka? Rex Tillerson vyzval před cestou do Moskvy ruskou vládu, aby přestala podporovat Bašára Asada a přidala se raději na stranu USA! Co mu na to řekne Lavrov? [CZ Titulky]

Americký ministr zahraničí Rex Tillerson před cestou do Moskvy na schůzku se svým ruským protějškem Sergejem Lavrovem zcela nediplomaticky a přes média poslal Rusku vzkaz. Ruská vláda by měla přestat podporovat Bašára Asada, Írán a nově by se měla přidat raději na stranu Spojených států. Podle Tillersona nemá ruské spojenectví s Asadem a také s Íránem žádnou budoucnost [1]. V krátkém rozhovoru pro Bloomberg dokonce Tillerson naznačil, že Rusko je zodpovědné za chemické zbraně v Sýrii, protože to přece bylo Rusko, které v roce 2013 zabránilo vtrhnutí NATO do Sýrie, když Vladimir Putin dojednal s Damaškem likvidaci chemických zbraní. Tillerson si do Putina a do Ruska ostře rýpl ve smyslu, že to je přece ruská dohoda, kterou podepsala ruská vláda a tím de facto Moskva nese zodpovědnost za její dodržování. Celé Tillersonovo vystoupení znělo úplně jako z jiného světa. Ten člověk si dělá úplně blázny. Na stranu USA se dnes přidávají jenom sebevrazi, Rusko to rozhodně nemá zapotřebí.

Rex Tillerson, ministr zahraničí USA.

Celé to tancování okolo Sýrie a Ruska má přitom ze strany Rexe Tillersona jedinou motivaci, a to snahu, jak dostat saúdskoarabskou ropou do Evropy namísto té íránské. V říjnu 2016, v době ještě před volbami v USA, uvedl server Zerohedge zajímavou analýzu [2] obchodních aktivit Rexe Tillersona, který v té době létal mezi Rijádem a Moskvou. Ukázalo se totiž, že právě Exxon Mobil a Rex Tillerson chtějí arabskou ropu vést přes území Sýrie a Turecko do Evropy. Jak ukazuje mapa níže v odstavci, Rusové podporují Írán a cestu perské ropy, taktéž přes Sýrii a po dně Středozemního moře, opět do Evropy.

Tillersonova arabská ropa proti Rusku

V obou plánech je jeden problém. Oba ropovody mají vést přes Sýrii a vzájemně by si konkurovaly. Zatímco ropa z Íránu by pomáhala Rusku kontrolovat Evropu, tak ropa ze Saúdské Arábie by pomohla USA udržet pozici petrodolaru. Samotná Evropa je přitom zbytná veličina, protože globalisté (ti euroasijští) ji chtějí islamizovat a nechat zchudnout, zatímco americké globalistické síly systému Pax Americana chtějí z Evropy udělat odbytiště pro svůj dolar, protože Čína už k zelenému papíru má téměř odpor.

Důvod války v Sýrii.

V obou případech se přitom předmětem vazalství má stát ropa. Pokud by se postavily oba ropovody, stala by se Sýrie nejbohatší arabskou zemí v regionu. Poplatky za transfery ropy by zemi pomohly ekonomicky tak, jako nic jiného. Jenže sionistické bestie uvažují jinak. Proč za něco platit, když to můžeme mít zadarmo? Rozbijeme stát, uvrhneme ho do občanské války, poteče krev, vyděláme na zbrojení, vyděláme na úvěrech, protože americká vláda si musí půjčovat u žida, ten samý nosatý pán z Fedu určuje úrokové sazby. A když se země propadne do chaosu a občanské války, tak přijedou k pobřeží tankery a naloží se ropou, za kterou nosatí pánové zaplatí zbraněmi nakoupenými v jiné rozvrácené zemi, třeba na Ukrajině. Ta ropa se potom přiveze do terminálů v Evropě a vydělávají na ní ne občané Libye, kterým je ropa kradena z rozvrácené země, kterou ovládají gangy a desítky povstaleckých frakcí, ale nosatí pánové, kteří zisky ukládají do svých vlastních bank.

Když politik jako gangster dává někomu “dobré rady”

Sýrie byla rozvrácena kvůli tomu, aby sionističtí židé z USA mohli prodávat do EU arabskou ropu pomocí ropovodu vedeného přes území Sýrie a nemuselo se Asadovi nic platit. Přijde nová americká vláda a ministr zahraničí USA řekne, že Rusko se musí přidat na americkou stranu. Proč by se jaderná velmoc měla přidávat na stranu země, která bez mandátu OSN a bez jakýchkoliv důkazů a prošetřování bombarduje cizí suverénní země? To není jenom Sýrie. To byl Irák. Libye. Nebo Srbsko. Tam všude americké stroje shazovaly bomby bez mandátů OSN a v rozporu s elementárním mezinárodním právem. USA jsou zemí, která provozuje mezinárodní terorismus a gangsterismus a evropští političtí pohůnci tomu dokonce tleskají. Jak by se na to díval pan Sobotka, kdyby jednoho dne začaly na ČR padat rakety a bomby z USA, protože nějaký generál by dal Trumpovi na stůl podvržené důkazy o genocidě křečků v ČR? A představitelé EU by tomu zatleskali?

Dřívější foto Sergeje Lavrova a Rexe Tillersona, než se Trump před pár dny odkopal. Taková selanka to už teď ani náhodou nebude.

Jak může americký ministr zahraničí říkat Rusku, s kým se má a nemá spojenecky podporovat? Co kdyby český politik přijel do USA před příletem by udělal rozhovor pro televizi, kde by vyzval americkou vládu, aby přestala spojenecky spolupracovat se Saúdskou Arábií, protože jsou důkazy, že v té zemi kamenují ženy zaživa? A to by opravdu nebyl podvrh, to je pravda, ale jak by na to reagovala americká administrativa? Poslala by takový požadavek do prdele a jeho autora taktéž. Rusko svojí participací v Sýrii překazilo Američanům plán na somalizaci Sýrie a na opakování modelu Libye v Sýrii. Je ostudné, je skandální, že Donald Trump, který sliboval dialog s Bašárem Asadem a boj proti ISIL, teď místo toho bombarduje právě Asada a mezitím se ISIL směje, tleská a spolu s ním Tayyip Erdogan v Turecku, John McCain, Nancy Pelosi, Hillary Clinton a další.

Rusko musí Tillersonovi ukázat dveře a pořádně s nimi za ním prásknout

Já doufám, že Sergej Lavrov řekně Tillersonovi přesně to, co bychom mu řekli my. Rusko se bude spojenecky slučovat se všemi zeměmi, které Rusko požádají o pomoc, přesně tak, jak požádal Bašár Asad. Nikdo nebude Rusku určovat, s kým se zařadí do jedné linie a s kým nikoliv. Rusko a USA musí spolupracovat, pokud má být zaručen světový mír. Pokud to Donald Trump kazí, ať už sám, anebo skrze lidi, kterými je náhle obklopen, potom bude válka. A válek je mnoho forem. Může být studená, ideologická, kybernetická, mediální, propagandistická, obchodní, ekonomická, kulturní, ale i skutečná a ostrá. Sliby, se kterými Trump vyhrál volby, jsou mrtvé. Po raketách Tomahawk přichází útok na Asada a pokus o jeho sesazení a nastolení chaosu v Sýrii. Nic z toho, co jsme od Trumpa čekali, ve vztahu k normalizaci bezpečnosti ve světě, nenastalo.

Bašár Asad, prezident Sýrie. Rusko už dopředu avizovalo, že s jeho podporou Moskva neskončí.

Alternativa byla podvedena, je to lekce do budoucna, že naděje je falešná póza, protože dokud nosatí pánové ovládají nohy, ruce a hlavy prezidentů světových velmocí, není šance na opravdovou změnu. Kdo nemá nasazenou jarmulku a netancuje podle sionistů, bude dříve či později podveden. Je tu znova ta americká vládní arogance, pokrytecké výroky, ty samé útoky proti Rusku a ty samé útoky proti Bašáru Asadovi. Rakety vypálené na syrskou základnu Shayrat nebyly nedopatřením nebo Trumpovou snahou o odvedení pozornosti. To bylo symbolické odpálení všech předvolebních slibů Donalda Trumpa do povětří, ve stejný symbolický den, kdy uplynulo 100 let od vstupu USA do I. sv. války. A na náhody nevěřím. Tillerson jede do Moskvy položit na stůl ultimátum a pistole. A pokud jde o americkou politiku? Gangster zůstane gangsterem!

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lucie Fifernová
Návštěvník
Lucie Fifernová

Je to stále stejná písnička. Pánové se nabaštili, probrali světové názory, finanční prosperitu té či té země, přísun ropy či financí, několik výhrůžek a pak určili, kdo je na této planetě největším labilem… Jak jsme malotvorní a neschopní projít zrcadlem praktik těch nejvyšších. Nejlepší je přeci nevědět, neznat, netušit, ale pospíšit si s prožitkem života a relativně v klidu umřít… Je snad pan Vladimir Putin hlupák? Či Recep Tayyip Erdogan nebo Donald Trump, paní Angela Markelová…? A copak Bašár al Asad – chirurg – oftalmolog. Jsou ti, co shazují bomby a používají sarin, jež ani fanatický Adolf Hitler nepoužil v dobách nejbolestivějších a stále nezapomenutelných zvěrstvech a s klidem sobě vlastním zavraždí děti, děti, děti-malá stvoření a státy Evropy řeší, hlupáci? – Kdo je největší či větší hlupák nad ostatními hlupáky..? Bašár al Asad to asi nebude, viďte, dámy a pánové vysoké politické scény. –
– ” Co zdánlivě silné jest, nejkřehčím bývá a to se teď právě děje. Buďte připraveni, neboť já svoji zemi nepovažuji za hloupou, ale věřím, že ponaučenou zemi – – – ”
Lucie Fifernová

stefan
Návštěvník
stefan

S USA dobrovolne nechce mat nikto nic. Podvedu kazdeho kto sa len da.Podvodne zmluvy az vydieracke na 1600 stran,aby ste nevedeli co je na 969.Ak na vas pride ukradnu vam aj latrinu spod zadku.

Bob
Návštěvník
Bob

Problem je v tom, ze alternativa si overuje informace jeste mene, nez mainstream.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

A dalsi problem je, ze Bob = Blb.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Kdy uz prestanou v Praze lhat? Tohle je do nebe volajici !
ps://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rusko-vetovalo-rezoluci-rady-bezpecnosti-osn-k-syrii-celkove/r~bb20d1f81fbf11e783780025900fea04/
A v porovnani s reci ruskeho zastupce pri OSN:
https://www.youtube.com/watch?v=PEvj1Ac1B5c.
(Na Zvedavci je toto video i s titulky).
Takze RUSKO pry “mari plnohodnothe vysetrovani chemickeho utoku”.
Je to stejne jako kdyz v CR 70 % obcanu odmitlo radar v Brdech a Obama to “vysvetlil” US obcanum ze sice Cesi radar chteli, ale VLADA pry to zamitla.
Kde to zijeme ???

Carlos IV
Návštěvník
NWOfob
Návštěvník
NWOfob

“návrh” má jeden háček, už předem v sobě má vloženo, že viníkem je Sýrie. Je v něm totiž jednoznačný požadavek, že Sýrie musí být bezpodmínečně spolupracovat s “komisí” na vyšetření plynového “útoku”. O tom že by stejně měli spolupracovat i “povstalci” tam není slova. Ona i RB předem věděla, že v takovém znění to bude Ruskem vetováno, protože z takového důvodu už k vetu došlo.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Zjistila se taková nemilá věc:
Jeden ze dvou torpédoborců, ze kterého byly Tomahawky odpáleny, v oblasti patroloval už delší dobu, zatímco ten druhý vyplul 3.4. ze základny Rota ve Španělsku a plul přes celé Středozemní moře a jakmile v noci ze 6. na 7. dubna doplul na místo, byl proveden útok na syrské letiště.
Čili v době, kdy nálet na Chan Šajchun proběhl( 4.4. ráno), už byl torpédoborec půl dne na cestě. Pozoruhodná předvídavost.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Kde to žijeme? V demokradickém Česku, kde je úroveň in-formování občanů sdělovacími prostředky podobná jako za minulého režimu.
V dobách ,,radaru” se oficiálně tvrdilo (STEM, CVVM apod), že proti radaru jsou lidé s nižším vzděláním, starší ročníky a voliči KSČM.
Nikomu nevadilo:
a) že je to nesmysl z demografického hlediska,
b) že to neodpovídá chvíli předtím statisticky zjištěnému rozložení vzdělanosti v populaci
c) že kdyby u nás bylo 70% příznivců KSČM, tak by prezidentem nebyl Václav Klaus, ale Vojtěch Filip
A tak si u nás žijeme.

knihomol
Návštěvník
knihomol

https://cz.sputniknews.com/svet/201704125102809-trump-utok-letecka-zakladna-syrie-dezert
Má ještě někdo dojem, že Rusko a Čína jsou spojenci? Čína je slabá jak ten jejich mizerný čaj, stejná nevalná kvalita a nevábná chuť! Říkal jsem si kdy to trump šikmoočku řekl? Trefil jsem se přesně-u dezertu před aperitifem and digestifem! Nesmírně rád bych věděl co se té šikmooké nádhere blysklo v mozku, když mu to trump jen tak mezi řečí oznámil!

pavel pavel
Návštěvník
pavel pavel

můžu ti to říci nasral ho a to velmi a to čínani nezapomínaj v číně se dbá hodně na slušný chování a na úctu k hostům na rozdíl od buranů z usa

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

knihomol- co to zas placas za blbosti.To si kupujes ten cinskej caj v Lidlu? Zkus nekde jinde. Cinskej caj je ten nejlepsi ve svete. Je me te lito ze jsi chudej a nemuzes si doprat kvalitni cinskej caj.

kojot
Návštěvník
kojot

Ale kdeže milá paní 🙂 Zkuste zajít do nějaké čajovny a hned zjístíte , jak je to s tím kvalitním čajem … Ani já neměl ponětí co existuje čajů 🙂 Nic ve zlým madam 🙂

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

kojot-ja nejsem madam ,ja jsem pan

jan grohman
Návštěvník
jan grohman

http://www.hlavnespravy.sk/ruske-ministerstvo-zahranicia-je-absolutne-jasne-ze-takzvane-biele-helmy-su-teroristickou-strukturou/965692
Nemají to rusi se židákama lehké! Už slovo žid je synonymem na hnědou šmouhu na vnitřním středním švu trenek z blízkosti konečníka. Naprosto charakteristické. Jediným přijatelným testem pro židáka, je přenesení zmaru a ničení na jeho zahrádku! Satany a Sarmaty goo! Londýn, Vatikán, New York, Washington.

jan2
Návštěvník
jan2

Donník už definitivně prokázal pokročilého alzheimera. Argumentuje zcela jako 5-ti leté děcko!
Už v průběhu volební kampaně sypal z rukávu těžce naučené kokotiny a teď se jeho mozek pod náporem emocí jeho mozku cizích, zcela zhroutil! ŽE S NÍM NENÍ NĚCO V POŘÁDKU naprosto jasně prokázál jeho “INAUGURAČNÍ PROJEV”, zcela mimo realitu!
Bůh s námi, jestli ho nechají dál řádit!

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

jan2-jakej buh?

1885
Návštěvník
1885

Ten, kterého neznáš,
zato on zná tebe.

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

1885-a jak ty to vis? ty jsi s nim ve spojeni? pomoci svateho ducha? A do kasicky platis za spasu svoji duse? pan je taky cernoprdelnik?

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

“zarathustro”, už toho šťourání a provokací nechte, nikomu to neprospívá.
Pokud Vy nevnímáte, a zřejmě ani netušíte, podle vašich projevů, není to nedostatek někoho jiného…
“Bůh” ( konvenční označení – už jsem se Vám to snažila jednou vysvětlit 😉 ) NEMÁ nic společného s organizovanými “církvemi”.
“Bůh”, nebo chcete-li “X”, nebo “O”, je otázka INFORMACE a ENERGIE, na kterých je založen celý “VES MIR”, včetně Vaší a mojí maličkosti…

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

A já zas myslím paňmámo, ať si Zaratuštra píše, smolí a provokuje dle jeho gusta. Není to zjevný pablb, tak ať píše.

Avari
Návštěvník
Avari
hestie
Návštěvník
hestie

nejde o vtip
ale pochopit se to nedá, to už se nedá říct, že je někdo vydírá, nebo platí, to už je snad opravdu pomatení

NWOfob
Návštěvník
NWOfob

Krvavé bestii se zachtělo “uvést Syřany do nového století” 🙁
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10170-rothschild-zapadni-narody-asad

M.C.
Návštěvník
M.C.

Děkujeme panu Rothschildovi, za to že oficiálně potvrdil skutečnosti označované dosud za pomlouvačné konspirační teorie.
A že přiznal, že největší problém s Assádem je, že se nechce podřídit korporátním hodnotám.
Cituji z článku:

Rothschild popisující Asada jako „brutálního diktátora, kterého je nutno přimět ke slušnému chování,“ pronášel chmurnou řeč při výběru dobročinných peněz ve finančním okrsku City of London, kdy žádal, aby západní národy „Asadův režim svrhly,“ protože „vzdoruje obecné slušnosti“ a hrozí našim „KORPORÁTNÍM hodnotám.“

Rothschild se rovněž zmiňoval o svém rodinném podnikání, které začínalo pěti bratry, co zřídili „první bankovní systém, který byl skutečně globální,“ když operovali napříč Londýnem, Paříží, Vídní, Neopolí a Frankfurtem už před vstupem do 19. století.

Řekl: „Těchto pět bratrů spolupracujících na výměně informací a myšlenek vybudovalo neobyčejné podnikání, které překračovalo hranice a kultury.“

„Jen o něco přes 200 let později jsou tyto podnikatelské myšlenky, co tak dobře podstoupily test časem, teď v ohrožení despotickými režimy, které vzdorují obecné slušnosti. Tyto režimy představují hrozbu našim internacionálním korporátním hodnotám.“

Pokud Assád představuje takové ohrožení výše uvedeným záměrům, tak si on a celá Sýrie zaslouží naši plnou podporu.
Mohu pana Rothschilda ujistit, že Putina ze Sýrie po dobrém nedostane a po zlém taky ne, což už zjistil Tillerson.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

M.C. ..tak mě napadá, že od Kima by byla nejlepší odvetou EMP atak na Londýn, FED, IMF, ECB a NY, aby jim TĚM SKŘETŮM trochu zamíchal s těmi nulami a jedničkami… a nejlépe vymazal úplně ;-).

adam
Návštěvník
adam

Toto je klíčová informace od Jana Shneidera od 01:15:10 do 01:16:10 k údajnému chemickému útoku.
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/kritici-ceske-televize-si-dali-dostavenicko-aby-si-rekli-co-vsechno-je-spatne-29912