Video: Maďarská policie vstoupila do války s uprchlíky! Na hranicích se Srbskem...

Video: Maďarská policie vstoupila do války s uprchlíky! Na hranicích se Srbskem je válečný stav, policie dostala ostrou munici!

Video: Maďarská policie vstoupila do války s uprchlíky! Na hranicích se Srbskem je válečný stav, policie dostala ostrou munici!

Maďarsko se zmítá pod náporem uprchlíků, země včera vyhlásila na svém území výjimečný stav a to, co probíhá v současné chvíli na hraničním přechodu Horgoš-Röszke mezi Maďarskem a Srbskem, to je jedním slovem válečný stav. Policie nasadila slzný plyn proti arabským výrostkům, kteří prolomili plot a dav se chce dostat přes kordon policistů. Uprchlíci se rozhodli dostat do Schengenu násilím za každou cenu a Maďarsko v zoufalství se připravuje na násilný průnik uprchlíků do země. Pro takový případ mají policisté již od včera, kdy byl v Maďarsku vyhlášen výjimečný stav, ve své výbavě celkem 4 zásobníky s 9mm municí po 12 nábojích a jednu pistoli. Otázkou je, zda-li se policisté odhodlají zbraně použít, protože to by znamenalo obrat v politice přístupu k utečencům o 180 stupňů a Orbánova vláda by to zřejmě neustála.

Maďarsko přijalo před několika dny zákon, který považuje nelegální přechod hranic za trestný čin. V Srbsku však čeká na vstup do Schengenu přes 60 tisíc běženců, Srbsko ale uvádí, že počet je trojnásobný a blíží se už číslu 200,000 a možná i více. Čísla nelze přesně určit, protože uprchlíci jsou v Srbsku neustále v pohybu a nebylo možné je přesně spočítat, jak dnes uvedla srbská státní televize. Část jich zamířila do Chorvatska, ale většina migrantů je stále na maďarské hranici.

roszke-gyujtos1.jpg
Toto není obrázek z Palestiny nebo z pásma Gazy. To je hraniční přechod Srbska s Maďarskem…

Není to ale to nejhorší. V Turecku je na pochodu směrem do Řecka na půl milionu migrantů a mimo Turecko, na Blízkém a Středním Východě a v Severní Africe, je to další jeden a půl milionu migrantů na pochodu směrem do Evropy. Situace skončí pro mnoho z nich smrtí, ovšem nejen na moři, ale brzy možná už i policejní kulkou vystřelenou z pistole.

Více obrázků z místa střetu je k dispozici zde. Redakce děkuje slečně/paní Monice za tip na tento zdroj.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lucia
Návštěvník
Lucia

Mali dostať guľomety, a to už dávno.

Jiri
Návštěvník
Jiri

Že by Angela a Juncker začali něco dělat?

Hugo
Návštěvník
Hugo

2 kulometná hnízda a život by byl rázem lepší 🙂

ABRAXAS
Návštěvník
ABRAXAS
ABRAXAS
Návštěvník
ABRAXAS

Zlo plodi zase jen zlo!!! Nicit umi kazdy ale vytvorit neco hezeho je slozitejsi ze?

ABRAXAS
Návštěvník
ABRAXAS

Neni to paradox?Ti lide utikaji ze sve vlasti aby nedostali kulku do hlavy a pritom ji mozna dostanou od tech co by meli pomahat!!!Svet se zblaznil!!!Pustil bych jenom deti a stary lidi,ti mladi by si meli vzit kver a vybojovat si svou svobodu zpatky aby stari a deti se mohli vratit domu.

Veronika
Návštěvník
Veronika

Jezis ,uz to radsi nebudu sledovat.Nevim proc ,ale mam strach .

Čech
Návštěvník
Čech

Ať už mrzne…

Čech
Návštěvník
Čech

Zásadně nesouhlasím s použití pistolí, to co jem viděl na videu, na to je třeba kulomet.

ivana
Návštěvník
ivana

Proti takové verbeži již je nutné nasadit vojsko.