VIDEO: Lidovecký poslanec navrhl usnesení proti antisemitismu, místopředseda SPD vzápětí přispěchal s...

VIDEO: Lidovecký poslanec navrhl usnesení proti antisemitismu, místopředseda SPD vzápětí přispěchal s podporou Izraele, ale text usnesení je tajný a veřejnost vůbec nemá šanci zjistit, co je to za další šaškárnu na podporu Bibiho a jeho plánu na chystanou anexi části palestinských území na Západním břehu Jordánu! Poslanci pod čepci vyrazili na ochranu Izraele a Jeruzaléma, místopředseda SPD správně zmínil globalčiky v EU, ale úplně zapomněl, že to jsou pro změnu sionisté!

VIDEO: Lidovecký poslanec navrhl usnesení proti antisemitismu, místopředseda SPD vzápětí přispěchal s podporou Izraele, ale text usnesení je tajný a veřejnost vůbec nemá šanci zjistit, co je to za další šaškárnu na podporu Bibiho a jeho plánu na chystanou anexi části palestinských území na Západním břehu Jordánu! Poslanci pod čepci vyrazili na ochranu Izraele a Jeruzaléma, místopředseda SPD správně zmínil globalčiky v EU, ale úplně zapomněl, že to jsou pro změnu sionisté!

Ve středu 11. září si svět připomínal 18. výročí nejslavnější sionistické false flag operace v historii USA a řízené demolice paneláků v New Yorku, po jejichž zřícení židovský majitel budov vyinkasoval na pojistkách pohádkové sumy, protože Larry Silverstein uzavřel jen krátce před těmito teroristickými útoky pojistky na budovy WTC v řádech miliard dolarů. Pojišťovny mu dosud vyplatily 4,6 miliardy USD, ale v roce 2008 zažaloval americké aerolinky za škody způsobené jejich letadly a požaduje po nich dalších 12,3 miliardy dolarů, více v článku The New York Times zde. Zásadní svědectví se nepodařilo nikdy sionistům utajit, i když se o to dodnes snaží. Svědectví o tom přinesl Louis Farrakhan, šéf americké muslimské obce, který má vybudované obrovské kontakty do amerického kongresu a bezpečnostních služeb.

Louis Farrakhan, šéf americké muslimské obce.

V roce 2015 poskytl americkému listu The Washington Times výbušný rozhovor [1], kde odhalil, že klíčovou roli v událostech z 11. září 2001 sehráli izraelští sionisté. Uvádí svědectví o tom, jak mnoho židovských majitelů obchodů a kanceláří v budovách WTC dostalo ráno esemesky, že nemají chodit do práce. V blízkosti severní budovy WTC byl spatřen izraelský filmový štáb, který se přímo na ulici u jejich dodávky převlékal do tradičních arabských šatů. Americká FBI hned po útocích zatkla několik Izraelců, ale poté je evakuovala z USA do Izraele, ještě tentýž den.

Útoky z 11. září byly počátkem projektu Velkého Izraele, který vyroste na troskách rozvráceného arabského světa a Blízkého východu v chaosu. Ten plán je úspěšně realizován, a to i díky všem šábesgójům ve službách Židů a židů

Ehud Barak, zakladatel a šéf tajných operací izraelské vojenské tajné služby Šinbet, byl v ten den 11. září 2001 přímo ve studiu BBC v Londýně a ihned po nárazu 1. letadla do severní věže WTC přímo v londýnském studiu už britským divákům oznamoval jméno, že za tím stojí Usáma bin Ládin. Bylo to stejné studio BBC, které proslulo skandálem, když reportérka této stanice z New Yorku informovala v živém přenosu britské diváky, že v New Yorku právě spadla budova WTC 7.

Budova WTC 7 přitom ve skutečnosti ještě stála za jejími zády, protože přenos byl točený z mrakodrapu s výhledem na WTC 7. Video je k dispozici na YouTube, např. zde. Mrakodrap WTC 7 byl odpálen až o 20 minut později po skončení reportáže BBC. Celé 11. září tak bylo projektem na odstartování plánu Velkého Izraele za pomoci americké armády v celém regionu Blízkého východu. A sami vidíte, že ten proces se nejen v regionu od roku 2001 naplňuje, ale dokonce ten projekt získává spolupachatele i v Evropě.

Jan Bartošek, KDU-ČSL.

Před několika dny jsme na Aeronetu přinesli článek [2] o tom, jak americký prezident Donald Trump, který je pod čepcem a pod halachou Chasidů, pomohl Benjaminu Netanyahuovi odvést pozornost od jeho výbušného oznámení na tiskovce, že v případě vítězství jeho partaje Likud v parlamentních volbách, provede jeho nová vláda anexi části palestinských území na Západním břehu Jordánu. A celý svět mlčel a mlčí. Jenže, nejde jen o mlčení politiků. Je to daleko horší.

Lidovec předložil usnesení odsuzující antisemitismus a SPD hned přispěchala s podporou Izraele, jaká se jen tak nevidí

Právě ve středu 11. září totiž došlo v poslanecké sněmovně českého parlamentu k bizarní a zdánlivě pro laiky nepochopitelné situaci. Místopředseda Okamurovy SPD Radim Fiala se totiž pohotově připojil k poslanci z Demobloku, konkrétně k lidovci Janu Bartoškovi, a jménem celé SPD oznámil sněmovně, že hnutí Tomia Okamury se k navrhovanému usnesení proti antisemitismu, které lidovec Bartošek připravil, velice rádo připojí, protože SPD prý podporuje Izrael v jeho boji proti globalistům, které představuje Evropská unie.

Radim Fiala, místopředseda SPD.

V úvodu tohoto článku máte záznam vystoupení Jana Bartoška od Lidovců a hned po něm je tam Radim Fiala se svým stanoviskem ve jménu SPD. Sami si to video pečlivě prohlédněte, ať už konečně pochopíte, za koho vlastně kope SPD. Mně je z toho špatně a nebudu to komentovat. Problém je v tom, že Jan Bartošek i Radim Fiala mají jarmulky a jsou na straně Chasidů, na straně Halachy, tedy slibu ochrany Izraele a Jeruzaléma. Tedy na stejné straně jako prezident Miloš Zeman.

Jenže, pokud posloucháte mé pořady na SVCS, tak vám musí dojít, že když se gójové připojí ve válce mezi židy (sionisty) a Židy (Chasidy) na jednu ze stran, je to cesta do pekel, pokud jde o národní české lidové zájmy. Cílem politika není stavět se na strany Izraele nebo proti Izraeli, ale chápat a rozumět tomu, že ve válce mezi židy a Židy se národy gójů nesmí do této války zapojovat a angažovat. Když se podíváte na úvodní video, najednou pochopíte, že SPD je rozpolcená touto válkou židů a Židů takovým způsobem, že to ani nelze popsat.

Konceptuální slepota vedení SPD? Před rokem měli na kandidátce do komunálu zednáře a globalčika, který dnes omlouvá Gretu Thunberg a chce uvalit na občany ekologické daně! Uběhl rok a SPD otočila, pro změnu teď ochraňuje stát Izrael, který globalčiky chtějí zničit

Před rokem na podzim si SPD dala do čela komunální kandidátky v Praze zednáře a sionistu [3], který razil a razí globalizaci. Stačí si přečíst jeho názor [4], kde podporuje Gretu Thunberg a školáky, kteří stávkují za ochranu klimatu, a jste doma. O tom, že je Hynek Beran globalista jako kádr zednářské lóže, o tom jsme psali jako první a bylo z toho křiku, až padaly obrazy ze zdi. Hynek Beran ve zmíněném rozhovoru dokonce navrhuje [5] uvalení ekologické daně, jako to navrhují globalisté a Greta Thunberg. Dnes SPD vyjadřuje pro změnu podporu Izraeli proti Bruselu a staví se na stranu Chasidů a prezidenta Miloše Zemana, takže proti Bruselu, proti Gretě Thunberg a proti své bývalé a zednářské komunální jedničce na kandidátce v Praze. To jsou veletoče, panečku.

Benjamin Netanyahu ukazuje plán na anexi palestinského území na Západním břehu.

Mnoho z vás potom nepřekvapí, že Jiří Kobza z SPD dováží do ČR vína z Izraele [6], protože to jde zkrátka všechno ruku v ruce. Jenže problém je v tom, že poslanci za SPD jsou v mnoha ohledech konceptuálně negramotní, protože nechápou, že když si změnili na popud Marine Le Pen v prosinci 2017 v Praze svoji volební doktrínu [7] a nechtějí už vystupovat z EU, ale reformovat ji, tak tím okamžikem se připojili na stranu sionistické globalizace. Přesně té globalizace, která usiluje o zničení Izraele a Jeruzaléma s cílem naplnění talmudického proroctví o zničení Velkého Izraele, po němž bude židům udělena vláda nad celým světem “Bohem”, který sestoupí na úpatí Chrámové hory z nebes. Jenže, SPD chce být zadobře i s Milošem Zemanem, a tak ochraňuje Izrael a Jeruzalém ve sněmovně způsobem, ze kterého se tají dech.

Usnesení proti antisemitismu má jednu podivnou souvislost, text usnesení je tajný a nikdo ho nezná, kromě několika málo zasvěcených poslanců od Lidovců a SPD?

Usnesení proti antisemitismu, které navrhuje přijmout Jan Bartošek z KDU-ČSL, je totiž tajné. Text usnesení se nenachází nikde na serveru poslanecké sněmovny, jakkoliv jsme po něm usilovně pátrali, prostě nikde není. Samotný text dokumentu s názvem “Stanovisko Poslanecké sněmovny k sílícímu antisemitismu” totiž nikdo záměrně neumístil na web psp.cz. Jedná se o bod č. 318 projednávaný dne 11. září, ale na webu sněmovny nikde není k nalezení. A to ani ve vyhledávači sněmovních tisků [8], ani pod zpravodajem Miloslavem Janulíkem (Hnutí ANO), kterého Jan Bartošek (KDU-ČSL) uvádí v závěru svého projevu [9], ani v dokumentacích Zahraničního výboru [10].

Lubomír Volný se nad tím pozastavil, že nikdo neví, o čem se má hlasovat a jaké je znění textu. Sám ale rovněž zaujal pozici a připojil se na stranu Miloše Zemana a ochrany Jeruzaléma, včetně přesunu české ambasády. Ach jo, marnost nad marnost. Někdy mám pocit, že moje páteční pořady na SVCS jsou házením hrachu na zeď, protože lidé a politici jsou pořad konceptuálně slepí. Tak to napíšu ještě jednou: Žádný pronárodní politik, který není sebevrah, anebo naopak lokaj židů, se nesmí nikdy ve válce mezi židy a Židy přiklonit na žádnou stranu!

To znamená, žádná podpora Izraele, ani žádné útoky proti Izraeli, protože obojí vzniklo jako jeden sionistický projekt B’nai B’rith, což je nejvyšší zastřešující organizace, která dozoruje nad všemi sionistickými zednářskými lóžemi. Izrael je “pituy”, to znamená vábnička. Vábnička, která přitahuje útočníky a staví je na jednu stranu, a přitahuje i obránce vábničky a staví je na druhou stranu. Ty obě strany poté bojují jedna proti druhé kvůli vábničce, se kterou ale nemají obě válčící strany de facto nic společného. Konceptuální slepota znamená, že politik neví, že nesmí poslouchat volání “pituy” a stavět se na jednu z jejích stran.

Neskutečně tristní je ale situace, kdy opět SPD veřejně a neplánovaně vyslovila bianco předem souhlas s návrhem Demobloku na základě dohody s KDU-ČSL k textu, který ještě nezazněl, a navíc ani není k dispozici na serveru poslanecké sněmovny PČR. Je evidentní, že se to Demoblok deklaracemi snaží tlačit směrem k předsudečné nenávisti a chce vystavovat určitou skupinu lidí za daný názor riziku tohoto obvinění. Ještě tragičtější je situace, kdy SPD vůbec nepodpořila Den pro rodinu v Praze, který proběhl tento víkend, ale SPD veřejně podpořila usnesení Demobloku, resp. KDU-ČSL, jehož text nikdo ani nezná a nikde není k dispozici. Alarmující jsou slova Radima Fialy na podporu Izraele, až mi z toho tuhne krev v žilách. Tohle není normální, sleduje vůbec místopředseda SPD situaci, co se děje v Izraeli?

Izrael koncem srpna zaútočil letecky na 3 sousední země, premiér Izraele tento týden oznámil plán na anexi palestinských území, ale SPD se hlásí k usnesení na ochranu Izraele…

Koncem srpna provedl Izrael letecké údery na 3 sousední země, na Libanon, Sýrii a Irák [11]. Jednalo se o flagrantní a bezprecedentní porušení suverenity sousedních zemí a o vojenskou agresi, kterou nařídil přímo Benjamin Netanyahu. Hnutí SPD k tomu mlčelo, žádné odsouzení činu Izraele nepřišlo. Před pár dny tentýž premiér Izraele oznámil, že pokud jeho strana vyhraje volby v Izraeli, provede anexi celého pohraničního palestinského území na Západním břehu Jordánu na hranici s Jordánskem [12]. Západní břeh se tak stane vnitrozemskou palestinskou enklávou, odstřiženou od okolních zemí, doslova jako vnitrozemský koncentrák, který Izraelci budou moci vyhladovět.

Ehud Barak, bývalý premiér Izraele a šéf vojenské tajné služby Šin-Bet.

Ten plán na vyhladovění není nový, vznikl již v roce 1978 a jeho autorem je právě výše zmíněný Ehud Barak, šéf izraelského Šinbetu. Anexe části Západního břehu není první anexí, kterou Izrael v poslední době provedl. Náš server Aeronet informoval [13] už před časem, že Izrael oficiálně provedl anexi Golanských výšin na jaře tohoto roku. Anexe Golan byla provedena na základě dohody mezi Izraelem a USA, jako Michovská dohoda v roce 1938. Dohoda o syrských okupovaných Golanských výšinách, ale dohodnutá bez Sýrie. Prostě Izrael a USA se dohodly, že Golany odteď patří Izraeli. Sami proto vidíte, že od roku 2001 probíhá na Blízkém východě sionistický plán, rozvraty arabských zemí, a to vše s cílem vytvoření Velkého Izraele. A české Hnutí SPD mlčí. Ovšem v případě usnesení na ochranu Izraele SPD nemlčí, to se naopak staví do pozoru a panáčkuje před Izraelem. A tím je to dané, dámy a pánové. Není jiné cesty změny politiky než skrze rodinu a vnitřní kruh.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Nikdo
Návštěvník
Nikdo

SPD je od začátku sionistický projekt. Kdyby to tak nebylo, ani by nevznikla.

hekr
Návštěvník
hekr

Pan poslanec Jan Bartošek:
“… Každé i malé zlo, když se nechá být, má tendenci nekontrolovaně růst. …”

Pan poslanec Jan Batošek má pravdu. Každé zlo, když se nechá být, má tendenci růst.

Například už milion lidí, polovina rodin, v této zemi čelí exekucím.

Milion lidí ve vlastní zemi nesmí vlastnit nemovitost, auto, televizi, počítač, … nic cenného.

Pro pana Bartoška a jeho židovské kolegy ze synagog a lóží to ale není zlo, pro ně to je zdroj příjmu a moci nad tímto národem.

Několik Izraelských firem skupuje ve velkém byty v Praze a žene ceny nemovitostí do takových výšin, že jsou pro Čechy nedostupné. Pro židovské svině ano, ale pro Čechy ne. Tohle pro pana Bartoška není zlo? NE, genocida českého národa realizovaná potichu židama pro pana Bartoška zlo není.

A bude hůř. Protože z malých sviní, když se jim nedá hned před držku, vyrostou velké svině.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Kdyby se vás někdo ptal, čím vás židi pruděj: Článek popisuje typický příklad jak si Izrael vytírá z Českou republikou prdel. Přesně takhle.
ŽDU ČSL se mocně snaží zasloužit si investici, kterou do ní obřezanci vložili

Ať žije Rusko
Návštěvník
Ať žije Rusko

v Parlamentu ČR by si měli soudruzi uvědomit tohle:

https://www.youtube.com/watch?v=8jw0T-zzd5o

r.m.
Návštěvník
r.m.

obětovali celý svůj život, aby si na konci uvědomili, že zcela zbytečně ho strávili v materiální bídě

anonymka
Návštěvník
anonymka

Ať žije Rusko
Jo, to je impozantní.

dan
Návštěvník
dan

Vytvoření Velkého Izraele je stejná fikce jako snaha o vytvoření Českého království ve hranicích 13. století, Osmanské říše poč. 19. st., britského impéria 19. st., španělského v 17. st., atd., atd. Nic takovému směřování nenasvědčuje a ani nemůže. Že by jakýsi Velký Izrael v budoucnu ovládal území od Nilu po Eufrat včetně dnešních států nebo jejich části jako celý Libanon, Jordánsko, Kuvajt, část Sýrie , Egypta, Iráku, Turecka a Saudské Arábie je zkrátka prostoduchá smyšlenka. Izrael se zmůže max. na ubohou politiku apartheidu ( Palestina), příp. na podporu paramilitantních skupin (ISIL) ve vnitrostátních sporech.

r.m.
Návštěvník
r.m.

prostoduchá myšlenka? a kdo říká, že nejsou prostoduší? voliči Bibi Mileikowského prostoduší například jsou určitě
už ten jeho sponzor Adelson, Ádův syn )) majitel kasín a všeho možnýho hazardu židům zakázaného

Bsmb
Návštěvník
Bsmb

Bratrstvo Hvězdy

Je planetární skupina, která tu na zemi, představuje Modrou loži ze Sýria, která ve spojení se Sýriem, přes Jupiter a jeho velitelství. Smysl bratrstva hvězdy je vést evoluci této planety, pod vedením Samata Kumary. Vnitřní kruh bratrstva Hvězdy, jsou mistři a Arhaty, kteří již dříve dosáhli vzestoupení na této planetě. Vnější kruh bratrstva Hvězdy je ezoterické bratrstvo zahrnující následníky vzestoupených mistrů, kteří dosáhli sedmého pod stupně třetí iniciace, to co zde fyzicky ukotvuje bratrstvo Hvězdy je rozsáhle podzemní Království Šambaly, kde operují velké mysteriozní školy tranzhymalejského bratrstva. Ezoterické bratrstvo, představuje jeho před síň. Bratrstvo hvězdy nebylo od dob Atlantídy nikdy veřejné. Pracovalo v utajení skrze jeho následovníky.

Členové jsou zároveň následovníky Bratrstva hvězdy, řád hvězdy je komunita Mandala, 144 tisíc hvězdných bytostí, první, druhé a třetí iniciace, které se inkarnovali na této planetě se záměrem okultní triambulace světla a tmy. To je projev dvou rozdílných energií. Komunikujících skrze jednu sféru společnou. Členové řádu hvězdy ovlivňovali situaci ve světě, skrze telepatické vedení s Bratrstva Hvězdy. Byli to oni, kdo způsobili rozkvět Řecko Římské kultůry s pomocí telepatických otisků s bratrstva Hvězdy. Činili tak, jako druidští kněží v Keltské kultůře, jako Esejci spolupracovali na projektu vzestoupení rodové linie Ježíše a Máří Magdalény, grálu a také jako protiváha k 13. šlechtickým rodům temné pokrevní linie, také založili základy súfijského řádu.

Ve 12. stol. započali Katarské hnutí, které oživili mystéria Bohyně, skrze trubadúrskou poezii a také oživili, gnosticko Křesťanská mystéria z dob, před Konstantýnsko křesťanským kultem. Ve 13. stol. založili Templářský řád, který vznikl na základě objevení Isisiánských ezoterických textů v kryptě pod Šalamounovým chrámem. Informace na těchto svitcích, umožnili oživení mystérií staré Egyptské hvězdy a vznik svobodného zednářství. Na základě impulzu Bratrstva Hvězdy, skryté katarské lože, spustili ve Florencii, období renesance. Okolo roku 1450 a to dalo tvar naší západní civilizace, jak ji známe dnes. To vyplnilo první podmínky pro příchod představitelů ezoterického bratrstva do Evropy z podzemí Tibetu. Od té doby do dnes, několik tuctů představitelů Ezoterického Bratrstva v Evropě pracují tajně za scénou. V 16. stol. byli aktivní především ve Florencii, Benátkách a Veroně. V 17. stol. převážně v Londýně a také jinde v Anglii a v 18. stol. hlavně v Paříži.

Ezoterické Bratrstvo přenášelo spirituální impulzy v řádu Hvězdy pro začátek Hnutí osvícení, toto přetvořilo osmnácté století a dalo základy pro vědeckou a technologickou revoluci. Ezoterické bratrstvo spustilo tvoření mysteriozní školy, skrze hraběte roku 1775, tato tajná škola, byla aktivní asi 100 let a poté, bratrstvo spustilo stvoření teosofické společnosti, skrze Hlenoblavackou v roce 1875. Skrze telepatické nápady ezo. Bratrstvo vedlo vývoj vědy, zejména, přes Nikolu Teslu a teď se již ezo. Bratrstvo nepodílí na systému Metrixu, na planetě zemi, žijeme na blíže neurčených místech na povrchu planety. Ezoterický symbol bratrstva Hvězdy je nebeský Kámen Sýria, ohnivý klenot Cintamany, jenž představuje klenot, našeho skutečného já.

Ezoterický symbol řádu Hvězdy je Kalich Vltavínu, nebeský kámen Plejád. Svatý Grál, který představuje naše kauzální tělo a hvězdnou šlechetnost Mandalu a 144 tisíc hvězdných bytí světla. Bratrstvo Hvězdy je poslední čistý pozůstatek, mysterijních škol s Atlantídy. Kabala se ho bez úspěchu zkoušela infiltrovat, protože mají velmi striktní pravidla přijetí. Bohužel, Kabala, byla již více úspěšná s infiltrováním se do více veřejných mysterijních škol. Tak, jak to Jezuité byli schopni udělat se svobodnými zednáři na počátku 18. stol. a stejně tak, byla infiltrována i teosofická společnost potom co Helena Blavacká zemřela a její učení byla později zneužita Kabalou, toto je zdrojem tolika zmatku mezi pracovníky světla, ale skutečné učení, bude brzy obnoveno, jako část operace, snová země. Vítězství světla.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Kam židi nalezli, tam infiltrovali a ničili původní myšlenky..kradli a přetvářeli je
a nakonec všechno to dobré pokazili a udělali z toho kšeft, který to všechno vzletné a tajemné úplně ubil.

anonymka
Návštěvník
anonymka

pražská vlaštovka
Kup si vzletno a tajemno v marketu k večeři, taky aktovku dětem do školy, nějaké to oblečení a vše co je potřeba k obyčejnému životu. Prostě bez kšeftu to nejde a na tajemno můžeme jet třeba o víkendu na hrad Houska, nebo děckám přečíst Erbenovu Kytici, místo čumění na telku.
Nežijeme už prvobytně pospolné společnosti, abychom si vše vyráběli sami doma, spotřební věci prostě kupujeme.

Marketka
Návštěvník
Marketka

Helena Blavacka bola stara, odporna, zidovska carodejnica. Svoj cas sice mohla venovat detom a rodine 😉 , ale carovanie je tak nejako vzdy silnejsie.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Marketka
Balavatská byla ruská aristokratka. Emigrantka. Žila v Anglii. Stará nebyla vždy, a mimo jiné, velmi vzdělaná žena s mimořádnými schopnostmi.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Bsm
Tarotové karty Heleny Blavatské jsou nejužívanější na světě. Přesto si uvědomte, co to bylo za ženskou. její schopnosti jsou nepopiratelné, ovšem vaše teorie, o tom, že byla zneužita Kabalou jsou nesmyslné, neboť právě ze znalosti Kabaly čerpala.
Celé její dílo na internetu nenajdete, pokud by jste chtěl více informací, musel by jste investovat jak čas na hledání po antikvariátech tak asi i nějakou kačku.

Marketka
Návštěvník
Marketka

Rodena Helena Petrovna von Hahn-Rottenstein, proste stara, hnusna, zidovska okultistka. Chapem, ze jej vplyv obdivujete.

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Přesně tak,popřela Krista a o to satanistům jde

Marketka
Návštěvník
Marketka

Ake vzdelanie treba mat na carovanie?

anonymka
Návštěvník
anonymka

Marketka
Velké, jinak by jste si mohla pořádně ublížit. Krom toho je třeba mít i jako na cokoliv jiného i nějaký talent, neboli osobní dispozice.
Pokud to s magií přepísknete a dostatečně se nechráníte, můžete dopadnout např. jako Aleister Crowley, a to už byl opravdu vysoce postavený a velmi vzdělaný mág, a přesto skončil v blázinci.

Marketka
Návštěvník
Marketka

Spojenie so satanom. To je to vzdelanie.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Marketka
Co máš proti Satanovi, je to přece celá naše příroda, včetně člověčího rozumu. Bůh stvořil jen pitomého člověka, co ani nevěděl, že je nahý. Člověk je pluralitní bytost, díky má Bohu má život, tu boží jiskru v něm, a díky Světlonoši osvícení rozumem a dar hmoty. V člověku se spojuje obojí.

vilem z ockamu
Návštěvník
vilem z ockamu

O převýchově kruhu rodiny.
Tak jsem se podíval na nový pořad buselTV: https://www.ceskatelevize.cz/porady/12884096665-to-se-vi/319291310230001/
Tedy je to pořad jak pro důchodce, to snad nemohou myslet vážně. zdá se mi, že chtějí útočit na voliče Zenaman, ksčm a Babišě. o ty se pěkně otřeli, chtěli by asi v lidech vybudovat proces “rychlých soudů” aby se nad věcmi nezamíšleli, ale aby “rychle” vše fejkovali…. hlavně závadění amerikanismu jakože fejknus… to je hnus. když už převychovali mladé, ted jdou po starých, zdá se mi.
mimochodem kelner půjčil svého moderátora reklam na půjčky z jeho banky, a ostatní kreautury kulturní fronty, no to je síla… ty jejich pokusy o vtip, a hlavně i sesměšňování situace kolem generála Koněva. vše souvisí se vším.
zdar a sílu vlastenče!

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Prosím, asi jsem hloupý, ale JAK MŮŽE BÝT USNESENÍ ZÁKONODÁRNÉHO SBORU TAJNÉ? (To snad může být event. usnesení vlády v rámci režimu utajení.) Asi jsem retardovaný, ale přece usnesení, pakliže není schválením právního předpisu, je názor, podpora, deklarace – jaký smysl má, když je tajné? Nebo není určeno veřejnosti, jen projev servility? Ale to zase patří vládě, popř. pokud směřuje do ciziny, tak ministerstvu zahraničí. Děkuji za laskavé vysvětlení a pochopení mé omezenosti. Já už dneska fakt ničemu nerozumím.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

😁!

IvaS.
Návštěvník
IvaS.

Hloupý nejste. Berte to tak, že normální člověk se zdravým rozumem těžko může někdy pochopit jednání zmetků, degenerátů a podbytostí ze Sněmovny.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Já nevím, ale nějak mi vadí, že ty plusy a mínusy nejsou v chodu.Připadá mi to takový divný, jako kdybychom si mluvili sami pro sebe, bez odezvy..
to už bude nafurt?

r.m.
Návštěvník
r.m.

na chazarský pařát obalený v trikolóře to tipuji

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Asi to má smyl – k čemu je plus, mínus, ano ne? Máme se informovat, učit se a diskutovat, tříbit názory a k tomu pouhé ano/ne nestačí. Jestliže s nějakým názorem souhlasí čtenáři, ještě to neznamená, že je správný či dobrý (a naopak, že s ním nesouhlasí, že je špatný či nesprávný), i když uznávám, že je to jistá orientace pro pisatele názoru i jeho čtenáře. Možná je to jen výpadek systému, ale pokud je to trvalá změna, jsem pro. Tento skvělý server nás podnítí ještě více k hlubšímu zájmu o témata a účasti na diskusi. A o to tu jde, aspoň se vzdělávat, když už, nezlobte se prosím, jako občané nejsme schopni žádné akce.

r.m.
Návštěvník
r.m.

když už to tak nevadí, dal jsem ti mínus na zkoušku

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

To je v pořádku, ale není v pořádku někomu jen tak tykat… To je dobré pro mainstreamové servery plné hlupáků a ne pro zdejší server, kam chodí lidé vzdělaní nebo zkušení nebo aspoň po obojím bažící.

Pavel
Návštěvník
Pavel

Naopak, bez plusů a mínusů je to lepší. Nemůže zde aspoň nastat situace, jaká se stala. A pokud zde chce někdo na někoho reagovat, může i bez palců. K čemu je to, aby tu nějaká židovská nenávistná špína mínusovala jako zběsilá. Mohlo by to zůstat takto.

pzv
Návštěvník
pzv

nesúhlasím…. Tie plusy a mínusy sú pre mňa ako diskutujúceho cennou spätnou odozvou, či vôbec niekto môj komentár číta. Mínusy nesledujem, hodnotím iba plusy. Predsa len pre mňa rozdiel vedieť, že či si komentár prečítalo 100-200 ľudí alebo desať ľudí. V tom druhom prípade sa mi nevyplatí investovať energiu do dlhého kvalitného textu.

Takže za seba hovorím, že by som veľmi uvítal návrat pluskovania/mínuskovania príspevkov, bez ohľadu na prípadné úmyselné mínusovacie kampane.

pvoda
Návštěvník
pvoda

Investovat energii do psaní komentářů je ve skutečnosti potřeba se zbavit přetlaku z věcí, které nás štvou. Jestli Vás někdo čte a nebo s Vámi souhlasí, to vůbec nic nemění, neovlivní, tedy neřeší.

Všímáte si zde náboženských fanatiků? Proč sem cpou ty své naděje, že je přijde nějaký Kristus či Alahovič či Putinovič zachránit a neváhají dokonce citovat a psát čísílka prorockých odstavců z Bivle? Proč to dělají? Protože sami mají pochybnosti o těch bludech, kterým ale chtějí věřit a pomůže jim a udělá dobře, když uvidí, že jsou další podobní! Potřebují ty plusy jako prasík drbání. Totéž platí o těch, co se vidí v politicích, které volili a věří bludu, že za ně kopou. Není v tom vůbec žádný rozdíl.

Už nespočítám, kolikrát mne kde zablokovali. Nešlo o sprostotu, ale o konfrontaci. Naposledy Okamura. Nedokázal odpovědět popravdě zda mu není znám či dopátratelný fakt, že přivandrovalci dostávají už v tureckých lágrech papíry k volnému pohybu po zemích EU a k čemu je tedy to jeho stop ilegální emigraci, které tak často používá pro získávání voličů.
¨
Se Zemanem či Bibi babiškem je to stejné. Populistické kecy a běda když dostanou konkrétní výzvu, uniknou jako hadi.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

já nevím Pavle, mně to přijde takový jak když voláš do chodby ..

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

To je jenom dobře ,aspoň víme ,že se strefujeme přesně do hadího hnízda.

pvoda
Návštěvník
pvoda

Souhlasím s Vámi, že bez plusů a minusů je to lepší. Prostě lidé přestanou chtít strhávat druhé pro své názory, automaticky se případní manipulátoři dostanou do “píp”. Praktický význam plusování a mínusování neexistuje páč tady se nic neřeší. Nejsme v parlamentu, asi tak. Mně osobně je úplně jedno jestli mi někdo napíše plusko nebo mínusko.

Admin to udělal správně, že odboural hlasy nějakému magorovi či magorce, co si v noci zařádil/a ze vzteku. A určitě ví, kdo to je. Použil slovo osoba, ne člověk, hehe. Je to prostě realita, že každý živočich funguje na principu toho, co mu dělá dobře. Je to nastavení, které nikdo z nás nedokáže změnit páč je to zákon přírodní a ty nikdo neobejde.

pzv
Návštěvník
pzv

Slovenský zákon proti antisemitizmu, v znení, v akom bol bez akejkoľvek verejnej diskusie prijatý minulý rok…


Vyženie Dankovo uznesenie k antisemitizmu kňazov z kostolov a zakáže Bibliu? Šokujúca stať o tom, kto nemal zabiť Ježiša
https://www.hlavnespravy.sk/vyzenie-dankovo-uznesenie-k-antisemitizmu-knazov-z-kostolov-zakaze-bibliu-sokujuca-stat-o-tom-kto-nemal-zabit-jezisa/1555646

Andrej Danko pri predstavovaní tohto uznesenia pripomenul, že ide aj o jeho osobný záväzok, ktorý dal predsedovi Knessetu štátu Izrael Yulimu-Yoelovi Edelsteinovi. Danko verí, že jeho návrh nájde širokú podporu nielen koaličných poslancov. “Slovensko je historickým dlžníkom Izraela. Slovensko musí byť príkladom v legislatívnych postupoch pri prijímaní danej normy,” uviedol šéf parlamentu.

Ako príklady nenávistných prejavov a násilia proti európskym židovským občanom uvádza v uznesení nasledovné:

1. vyzývanie, napomáhanie alebo ospravedlňovanie zabíjania alebo ubližovania Židom v mene radikálnej ideológie alebo extrémistického náboženského pohľadu,

2. vytváranie klamlivých, dehumanizujúcich, démonizujúcich alebo stereotypných tvrdení o Židoch ako takých alebo o moci Židov ako kolektívu, akými sú napríklad – najmä, ale nie výlučne – mýtus o svetovom židovskom sprisahaní alebo o Židoch kontrolujúcich médiá, ekonomiku, vládu alebo ďalšie spoločenské inštitúcie

3. obviňovanie Židov ako ľudu zo zodpovednosti za skutočné alebo vymyslené krivdy spáchané jednou židovskou osobou alebo skupinou, alebo aj za činy spáchané Nežidmi,

4. popieranie faktu, rozsahu, mechanizmov (napr. plynových komôr) alebo úmyslu genocídy Židov v rukách národnosocialistického Nemecka a jeho podporovateľov a komplicov počas druhej svetovej vojny (holokaust),

5. obviňovanie Židov ako ľudu alebo Izraela ako štátu z vymyslenia alebo zveličovania holokaustu,

6. obviňovanie židovských občanov z toho, že sú lojálnejší k Štátu Izrael alebo k údajným prioritám Židov na celom svete než k záujmom ich vlastných krajín,

7. odopieranie práva židovského ľudu na sebaurčenie, napríklad tvrdením, že existencia Štátu Izrael je prejavom rasistického úsilia,

8. uplatňovanie dvojitých štandardov voči židovskému ľudu vyžadovaním správania, ktoré sa neočakáva alebo nevyžaduje od žiadneho iného demokratického štátu,

9. používanie symbolov alebo obrazov spájaných s klasickým antisemitizmom (napr. tvrdenia, že Židia zabili Ježiša alebo že robia rituálne popravy) na charakterizovanie Izraela alebo Izraelčanov,

10. prirovnávanie súčasnej izraelskej politiky k politike nacistov,

11. považovanie Židov za kolektívne zodpovedných za konanie Štátu Izrael.

Dané znenie zákona je viac-menej prekopírované zo zákonov o antisemitizme, ktoré Izraelská lobby pretlačila po celom svete.

Dá sa teda reálne predpokladať, že česká verzia bude veľmi podobná.

Keby niekto potreboval argumenty proti podobným tvrdeniam, môže použiť nasledovnú rozsiahlu zbierku argumentov:

Návrh Andreja Danka o definícii a trestnom stíhaní antisemitizmu. Argumenty proti jednotlivým bodom zákona
https://diskuter.wordpress.com/2018/10/20/navrh-andreja-danka-o-definicii-a-trestnom-stihani-antisemitizmu-argumenty-proti-jednotlivym-bodom-zakona/

r.m.
Návštěvník
r.m.

Danko je slovenský veřejný blb pro pobavení veřejnosti.

Marketka
Návštěvník
Marketka

Omyl, Danko je nebezpecna osoba.

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Každej Chazarskej nocleh a vlezanál pro sionistickej je nebezpečnej politování hodnej vděčnej idiot.