VIDEO: Lidé z týmu Clintonové ničili na ministerstvu zahraničí její telefony kladivy,...

VIDEO: Lidé z týmu Clintonové ničili na ministerstvu zahraničí její telefony kladivy, aby se k nim nedostali vyšetřovatelé z FBI! Hillary padá v průzkumech už každou hodinu! [CZ Titulky]

VIDEO: Lidé z týmu Clintonové ničili na ministerstvu zahraničí její telefony kladivy, aby se k nim nedostali vyšetřovatelé z FBI! Hillary padá v průzkumech už každou hodinu! [CZ Titulky]

Hvězda demokratické kandidátky Hillary Clinton začíná velmi rychle pohasínat. Skandál za skandálem se nyní sype na její hlavu v posledních hodinách a aby toho nebylo málo, FBI nyní prošetřuje jednu ze zásadních věcí, o kterých se zatím nemluvilo a co zřejmě bylo jedním z klíčových důvodů, proč FBI znovu otevřela případ Hillary Clinton a jejích emailů vymazaných z jejího soukromého emailového serveru. Vyšetřovatelé FBI už počátkem října prošetřovali asistenty Hillary Clinton a její spolupracovníky na ministerstvu zahraničí USA. Bylo totiž zjištěno, že když se provalila informace o tom, že Hillary Clinton používá soukromý emailový server, tak tým Clintonové začal zahlazovat stopy a ničit důkazy. Hillary Clinton používala celkem 13 telefonů Blackberry a 5 iPadů. Spolupracovníci Clintonové po provalení skandálu vzali kladiva a telefony rozmlátili, aby na nich zničili důkazy a stopy. FBI tak přišla o důkazní materiál.

smashing_blackberry.sized-770x415xt.jpg

Tato informace zazněla i v diskusním panelu CNN a moderátorka Brooke Baldwin z toho byla úplně vykolejená, a proto si nechala v přímém přenosu tuto informaci ověřit od moderátora, který kontroluje výroky pozvaných hostů. A ke zděšení moderátorky tuto informaci o ničení důkazů kladivy v týmu Clintonové opravdu potvrdil. FBI nyní prošetřuje, jestli rozbíjení telefonů kladivy bylo pravidlem na ministerstvu zahraničí, jak ničit nepoužívané telefony, anebo jestli se jednalo o ad-hoc akci s cílem zahladit stopy. Pokud by FBI zjistila, že jde o druhý případ, jednalo by se o zločin spiknutí, za který v USA hrozí doživotí. Informace, které nyní vyplouvají na povrch ukazují, že ředitel FBI Comey měl příliš mnoho důvodů k tomu, aby obnovil vyšetřování Hillary Clinton ihned, protože jinak by mohl být spolupachatelem spiknutí po volbách, že úmyslně kryl a odsouval vyšetřování Clintonové.

Trump se utrhl k vítěznému spurtu do Bílého domu

Současně dochází v USA k obrovskému rozkladu kampaně Clintonové. V průzkumu LA Times [1] se Donald Trump utrhl a vede nad Clintonovou o téměř 6 procentních bodů [2]. Hrozba kriminálního stíhání Clintonové je tak obrovský strašák pro voliče a sponzory kampaně Clintonové, že začínají od ní dávat ruce pryč. Představa, že by do funkce prezidentky mohla být zvolena žena, kterou následující měsíce bude vyšetřovat FBI, je taková úděsná představa, že na to reagují i akciové trhy a burza v New Yorku dnes reagovala dalším poklesem [3]. V průzkumu Real Clear Politics v přepočtu na volitele schází Trumpovi k vítězství 5 volitelů [4]. To je jeden menší stát, např. Severní Karolína, kde Trump převzal vedení [5]. Průzkum RCP je z neděle 30. října. Jaká by byla situace dnes o několik dnů později, to je otázkou.

2016-09-07t22-35-01-3z--1280x720.nbcnews-ux-1080-600.jpg
V otázce péče o válečné veterány vede Trump na celé čáře. Armáda a Pentagon podporují Trumpa. Překvapení? Izolace USA, zbrojení a po vyzbrojení přijde místo izolace… Expanze!

Volební preference Hillary Clinton se řítí ke dnu a do voleb zbývá pořád ještě 6 dnů. Každý den je plný negativních informací o Hillary Clinton, o jejím vyšetřování ze strany FBI a pokud se nestane zázrak, Hillary už může spoléhat pouze na faktor vyšší moci, aby mohla vyhrát volby. A to si vezměte, že 18. října jedna sázková kancelář si byla tak jistá výhrou Hillary Clinton, že začala už v předstihu vyplácet výhry lidem, kteří si vsadili na Hillary [6]. Co na to sázková kancelář říká dnes, to zatím není jasné. Je možné sledovat zajímavý trend, že mainstreamová média začala Trumpovi poprvé vůbec přiznávat šanci na vítězství. To je obrovský posun. Zkřivené ksichty moderátorů však jsou jasným důkazem, že tento trend je jim silně proti srsti. Neuvěřitelným překvapením je i Michael Moore, známý americký režisér, levičák, který před několik dny vyjádřil podporu Trumpovi. Znovu to ukazuje na to, že Hillary je mezi lidmi vnímána ne jako demokratka, ale jako elitářka. Zatímco Trump, miliardář a de facto oligarcha, je lidmi vnímán jako ochránce dělnické třídy. No řekněte, nejsou to paradoxy?

Američané prostě chtějí do Bílého domu svého “Babiše”

A neopakuje se nám tady pouze to, co proběhlo už v Česku, kde chudí a obyčejní lidé volí miliardáře a oligarchu Babiše, zatímco tradiční levicová ČSSD jde pomalu do kytek? Tyhle procesy se nesmí brát na lehkou váhu. Pamatujte na základní teze NWO: Je to systém světové moci, který nahradí politické strany manažery, finančníky a oligarchy, kteří budou vládnout jako správci, nikoliv jako volení zástupci. A když se podíváte na ten proces na Ukrajině (oligarcha Porošenko), na Slovensku (oligarcha Kiska), tak by nikoho nepřekvapilo, když by se v USA dostal k moci oligarcha Trump. Všude ty procesy jsou stejné.

Nejprve nespokojenost lidí s politickými stranami, které vlevo nebo vpravo dělají jednu politiku. Lidé hledají změnu. A tou změnou je oligarcha, který má dost peněz, aby se voličům předvedl jako správná změna. A lidé si řeknou, že to je přece úspěšný podnikatel, to bude i úspěšný prezident nebo premiér. A lidé jdou a volí oligarchu. Donald Trump je jiný politik, ale není to jiný oligarcha. V životě pracoval podle toho, co nese profit. Při řízení státu ale tohle pravidlo nelze uplatňovat. Ze školství, zdravotnictví, obrany nikdy profit nebude. To jsou mandatorní tituly a stát nelze řídit jako firmu. Uvidíme, jak se s touto realitou srovná prezident Donald Trump.

Hillary se vzdaluje Bílý dům každou minutou! Novogardisté jsou po Rusku už i na vzestupu v USA?

Aktualizace 03-11-2016, 00:20

Hillary Clinton se dále propadá v preferencích. Je tu další šok. Donald Trump vede o 3 procentní body už i ve Virginii, což je stát, který dosud ovládala pevně a s obrovským náskokem Hillary [7]. Donald Trump za pouhý měsíc získal ve Virginii 15 procentních bodů a ujal se vedení s rozdílem 3 bodů. Do voleb zbývá 5 dnů a Hillary Clinton je v natolik kritické pozici, že může ztratit do víkendu už i teoretické šance na vítězství. Globalisté bojují v USA o poslední šance na záchranu před debaklem.

LATimes031116.png
Denní průzkum listu LA Times.

Pokud globalisté nedostanou do úřadu Hillary Clinton, bude to pro ně po Brexitu už druhá porážka v systémové bitvě vyšších elit, které se snaží tuto planetu manévrovat třemi směry: Globalisté cestou regrese (model zpátečnictví a návratu k neofeudalismu a systémové nesvobodě podle neomarxismu), Pax Americana elitisté cestou dominance amerických jestřábů a elit nad světem a Novogardisté (Putin, Trump) tzv. třetí cestou spolupráce bipolárních elit. Právě proto má Trump tak obrovské nepřátele ve vlastní straně (Republikáni), stejně jako Putin má mocné nepřátele v Kremlu a v armádě na mnoha úrovních. To, co dělá Vladimir Putin, to je ta třetí cesta a Donald Trump tuto cestu razí v USA. O zajímavé teorii “новая гвардия” založené na revizi “bipolární parity” si povíme v pátek v mém pravidelném pořadu na Svobodném rádiu. Teorie vysvětluje mnohé nejasnosti v konceptech řízení v USA i v Rusku.

*Titulky v prvním videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
ondrej
Návštěvník
ondrej

ešte raz, Clintonka je predstaviteľkou štátnej elity a Trump je predstaviteľom globalistov. Štátna elita USA chce zachovať Pax Americana a globalisti to chcú zmeniť. Toto je labutia pieseň USA, o chvíľu začne prestavba a v ZSSR.

nejsem robot
Návštěvník
nejsem robot

Jeffrey D. Sachs pre Boston Globe:
USA sa rozpadnú podľa sovietskeho modelu

http://www.hlavnespravy.sk/jeffrey-d-sachs-pre-boston-globe-usa-sa-rozpadnu-podla-sovietskeho-modelu/853841

Pozorovatelka
Autor
Nespokojený občan se stavem v ČR
Návštěvník
Nespokojený občan se stavem v ČR

Mimo téma, ale..stále mi vrtá hlavou, proč nejdou mimo zákon postavit všechny sekty a islám, které ten zákon porušují? Je tady něco špatně, ale co?

Lex DRUID
Návštěvník
Lex DRUID

Že by parlament, senát a vláda?

M.G.
Návštěvník
Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Samotné angažmá Hillary Clintonové v úřadu ministryně zahraničí USA je mnohem problematičtější než cokoliv, co vyplývá z jejích uniklých e-mailů, především pak jí prosazovaný útok na Libyi a její podpora pučistů v Hondurasu. Kdybychom žili v ideálním světě, jen první skutečnost by mohla stačit k tomu, aby Clintonová stanula před mezinárodním soudem. Žijeme však v reálném a nedokonalém světě, kde americké voliče při remízovém rozhodování o budoucím prezidentovi země zajímají spíše e-maily Hillary Clintonové a sexismus či daňová přiznání Donalda Trumpa.

tana
Návštěvník
tana

Po tisíciletí lidí žili v monarchiích, kde “váha” hlasu závisela na majetku. Občas panovníci, konající dobro pro prosté obyvatele, uvalili na majetné větší břemeno, než byli tito schopni unést. Např. Marie Terezie se snažila zlepšit situaci na venkově, nakoupila kvalitní berany, aby zlepšila chov ovcí, snažila se ulevit poddaným, majitelé panství donutila pro poddané zakládat školy , zakládat na návsích rybníky a cvičit obyvatelstvo v hašení požárů, nahrazovat dýmníky komíny.
Důsledkem bylo, že mnohá panství upadla do dluhů a skutečné jejich oddlužení umožnily teprve “restituce”.
Po 1. světové válce na straně poražené nezůstala jediná monarchie, vítězové rozbili celou strukturu porobených států a i ty státy rozmělnily do nesourodých celků s velikým potenciálem následných národnostních a územních konfliktů – úplně stejných, jaké dnes probíhají na Středním východě.
Vypadá to, že po 100 letech lidé prohlédli, pochopili, že lidé nemajetní většinou neunesou břemeno vládnutí – stejně jako u nás nedokáží zkrotit svou touhu po majetku a zapomenou na ideály.
Proto do politiky povolávají ty, kteří ve svém životě dokázali mnoho, ukazují společnosti, že dokáží hospodařit se svým majetkem, a stejně budou hospodařit i se státním.
Babišovi se vyčítá, že “nedokáže využít dotace EU”. A chybí ty dotace někomu?
25 let stát předvádí svou neschopnost udržet D1 v dobrém technickém stavu a postavit dálnice nové, ale ta neschopnost souvisí s dotacemi jen vzdáleně, hlavní problém je zlodějna a diletantství.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

“Dotace” jsou jen účelová záležitost, prezentovaná jako “bohulibý DAR” od matičky EU….
Ve skutečnosti jsou “dotace” jen dekou na přikrytí přelévání peněz z našich kapes do kapes jim věrných, a náležitě “vděčných” , prostřednictvím povinných odvodů do EU a ECB ( čí asi?), stabilizačního (bezedného) Fondu, vybraného DPH, atd…..)

LFS
Návštěvník
LFS

Fox News teraz uviedlo, že FBI vyhlásilo, že je veľmi pravdepodobné, že pokračujúce vyšetrovanie osoby H. Clinton vyústi do obvinenia osoby H. Clinton !

http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-19/#comment-8289

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

Jeste, Nekdo tady psal zajimavou vec, ze Zeman i Klaus chapou procesy rizeni. K cemu vlastne slouzil prognosticky ustav? Neprobihala tam cilena priprava adeptu na budouci funkce? A kdyz vidim pokus o prevrat v techto dnech, co se delo v Praze proti prezidentovi CR, znovu premyslim na uloze V.Havla. Jsem v tomhle smeru mozna naivni. Napada me, jeho humanita, zastavani se , uprednostnovani romu, amnestie, nebylo to vsechno soucasti uz rozjeteho planu,ktery dnes pokracuje migracnim “obohacovanim” Evropy? (Blik to mi to asi trva :- )

Jirka
Návštěvník
Jirka
P.N.
Návštěvník
P.N.

Budu vobec tie volby? Ak bestiu obvinia na poslednu chvilu (mozno aj umyselne na zachranu systemu), volby sa lahko mozu odlozit, zrusit a pod….

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

Me by zajimalo, pokud ma byt Hilca predstavitelja “americ.neokon” antiglobalistu, jak si vysvetlujete napojeni Cli tonove napr. Na Sorose, a jeji vyjadreni obdivu Merkelove? Neni mozne, (vim, ze je to usmevne, ale to byly pred par lety akce Merkelove take) ze by Clintonova naopak mohla byt “Merkelovou Ameriky” a zaplavit Amer uprchliky ala Merkel?Naznaky jeji pristehovalecke politiky by byly.aA to je globalizace.

Pozorovatelka
Autor

To, co jste popsala, tedy přistěhovalecká politika, je jedním z bodů globalizace. Ale tady jde o to, že pokud jde o USA, nad přistěhovaleckou politikou je vyšší bod, a to odstavení USA od celosvětové moci. Clintonová sice splňuje první bod, ale v druhém bodě “leze globalistům do zelí”, protože její představa a představa neoconů je o tom, že Amerika bude v čele i globalizovaného světa, zatímco globalisté chtějí, aby v čele byla Čína. Globalizace podle představ Clintonové a podle představ globalistů není totéž! Spojené státy dosud nepochopily že dosud pouze naplňovaly zájmy globalistů jako četník světa, ale že o ně v těch zájmech vůbec nejde. A právě to se globalisté snaží těmi skandály Clintonové vysvětlit.

V neposlední řadě – umíte si představit, že Spojené státy zvítězí na Blízkém východě a následně potáhnou na Rusko a tím získají přístup k nejbohatším přírodním zdrojům na planetě a s nimi nadále povedou americký životní styl spotřeby a plýtvání ? Vždyť to je přesně to, co globalisté chtějí zastavit, proto je pro ně Clintonová nežádoucí, ač by jim stokrát přes zavádění přistěhovalecké a homo politiky vyhovovovala.