VIDEO: Libye si připomíná 5 let od importu západní demokracie a svobody....

VIDEO: Libye si připomíná 5 let od importu západní demokracie a svobody. Země proklíná západ, Evropu, USA, Obamu, Sarkozyho, Camerona a Schwarzenberga! [CZ Titulky]

VIDEO: Libye si připomíná 5 let od importu západní demokracie a svobody. Země proklíná západ, Evropu, USA, Obamu, Sarkozyho, Camerona a Schwarzenberga! [CZ Titulky]

Uběhlo přesně 5 let od chvíle, kdy Nicolas Sarkozy, tehdy francouzský prezident, dal příkaz k bombardování Libye. Spolu s Velkou Británií a Itálií se začalo dobrodružství, ze kterého dnes Evropa sklízí trpké plody v podobě obrovské migrace. Politici, kteří dnes nabádají k solidaritě a přijímání uprchlíků, sami před pěti lety dělali vše proto, aby do té doby stabilní arabské země se rozvrátily zevnitř. Z Libye je dnes doslova druhé Somálsko, v mnoha ohledech mnohem horší. Politická reprezentace EU ve svém servilním postavení vůči globálním i americkým elitám spolupracuje na likvidaci západní civilizace a islamizaci Evropy.

Rozvrátili jsme Arabům jejich domovy, bumerang se vrací a teď oni rozvrátí ty naše. Oko za oko, zub za zub. Je to neúprosná matematika zla. Čirého, zkapalněného zla, které pohlcuje veškeré naděje. Likvidace Evropy nastartovaná v roce 2011 nyní přechází do další fáze. Multikulturní autogenocida a převýchova národů v Evropě. Vymývání mozků dětem na školách, multikulti inkluze a omezování svobody, špehování, elektronické evidence tržeb, dosazování oligarchů a podnikatelů do nejvyšších politických struktur států.

clinto-sarkozy-cameron.jpg
Hillary Clinton, Nicolas Sarkozy a David Cameron zpečetili osud Muamara Kaddáfího.

Demokracie a svoboda jsou fráze, které elitám pomohly v Evropě instalovat novodobou totalitu EU, neofeudální bankovní samoděržaví amerických elit, které už chtějí vědět všechno i o účtech evropských střadatelů. Nejenom psi mají čipy, brzy už i občané EU a USA. Na Pražském hradě vyroste brzy i první minaret. V rámci evropské integrace muslimů a rovnoprávnosti si už brzy začnou i čeští občané 5x denně mlátit své hlavy v předklonu o kobereček natočený k Mekce.

Až tohle všechno přijde, málokdo si vzpomene, že na začátku bylo Arabské jaro a rozvrat zemí v severní Africe a na Blízkém východě. Málokdo si vzpomene, že to byli politici EU, kteří proces rozvratu arabských zemí nastartovali. A že to byli občané EU, kteří mlčeli, kteří jim to dovolili, kteří neprotestovali. Zlo přichází se slovy o svobodě a demokracii. Jakmile uslyšíte provařené politiky mluvit o svobodě a demokracii, utíkejte i s rodinou někam hodně daleko.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jarek*
Návštěvník
Jarek*

A nebo střílejte, to je jednodušší a systémové řešení.

xzden
Návštěvník
xzden

05:24 “..he was not good guy..” (= nebyl to dobrý dobrý chlapík) 🙂

Nepamatuje si někdo jak se “nejlepší přátelství” s americkou panenkou “good guy” vyvinulo?

comment image

Američané na místě protektorů akceptují zjevně výhradně “good guye”

comment image

hedvika
Návštěvník
hedvika

v roce 2011byl Sarkozymu udělen řád zlatého rouna

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia
VM64
Návštěvník
VM64

Od rána do večera by měl jít v ten den jeden jediný program. Jak to vypadalo před dovozem emerické demokracie a jak po ní.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Citace : Jakmile uslyšíte provařené politiky mluvit o svobodě a demokracii, utíkejte i s rodinou někam hodně daleko.

To platilo jeste pred 20-30-ti lety, ale dnes uz neni pomalu kam utéct …jedine pryc z civilizovaného sveta, ale na to asi nebude kazdy pripraven.

Podivejme se radsi, co se pripravuje. Clintonova bude letos kandidovat na prezidentsky urad a Sarkozy se pripravuje na to samé pristi rok. Cameron bude stale u moci. Jestli bude tato satanska trojice znovu pospolu, tak pak se budou dit “divy”.

lenka
Návštěvník
lenka

Nezdráhala bych se utéct z civilizovanėho světa, ale tady platíme povinně pojištění, spoříme si na důchod, povinná školní docházka aj. Ale zajímalo by mě, kterou zemi byste vybrali. Občas nad tím přemýšlím a trochu sním. Dnes není bezpečno a jistota asi nikde.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

KOALICE je samice nikoliv od KOALY,která po jakýchkoliv volbách vrhne DOHODU,takže více,než tucet ŠPINAVCU se převaluje ve sněmovně 27let…https://www.youtube.com/watch?v=r9q-stsWPXI

Pepa
Návštěvník
Pepa

Myslím, že oni nešlo a ani o žádnou pseudo demokracii jinde v muslimském světě. Je to jednoduché jako vše => jde především o to obsadit západní Evropu muslimy aby s nimi šlo napadnout Rusko. Neb s evropskými občany se to hned tak nedocílí…

vladimír
Návštěvník
vladimír

Doufám, že našeho zločince Schwarzenberga za tento teror v Libyi potká jednou stejný osud jako potkal Kaddáfiho..

achjo
Návštěvník
achjo

vidi veni vici po emericku Hitlary clinton bylo:
Prisli jsme, videli jsme, zemrel …
ne muzeme zemrit

tohle je dost zasadni chyba v cz titulicich, uplne jiny rozmer stejne jako wow teto siofasistky

hloubku nemoci USA a jejich obcanu vykresluje uz jen to ze takova hyena uspesne kandiduje na prezidenta