VIDEO: Libye si připomíná 5 let od importu západní demokracie a svobody....

VIDEO: Libye si připomíná 5 let od importu západní demokracie a svobody. Země proklíná západ, Evropu, USA, Obamu, Sarkozyho, Camerona a Schwarzenberga! [CZ Titulky]

VIDEO: Libye si připomíná 5 let od importu západní demokracie a svobody. Země proklíná západ, Evropu, USA, Obamu, Sarkozyho, Camerona a Schwarzenberga! [CZ Titulky]

Uběhlo přesně 5 let od chvíle, kdy Nicolas Sarkozy, tehdy francouzský prezident, dal příkaz k bombardování Libye. Spolu s Velkou Británií a Itálií se začalo dobrodružství, ze kterého dnes Evropa sklízí trpké plody v podobě obrovské migrace. Politici, kteří dnes nabádají k solidaritě a přijímání uprchlíků, sami před pěti lety dělali vše proto, aby do té doby stabilní arabské země se rozvrátily zevnitř. Z Libye je dnes doslova druhé Somálsko, v mnoha ohledech mnohem horší. Politická reprezentace EU ve svém servilním postavení vůči globálním i americkým elitám spolupracuje na likvidaci západní civilizace a islamizaci Evropy.

Rozvrátili jsme Arabům jejich domovy, bumerang se vrací a teď oni rozvrátí ty naše. Oko za oko, zub za zub. Je to neúprosná matematika zla. Čirého, zkapalněného zla, které pohlcuje veškeré naděje. Likvidace Evropy nastartovaná v roce 2011 nyní přechází do další fáze. Multikulturní autogenocida a převýchova národů v Evropě. Vymývání mozků dětem na školách, multikulti inkluze a omezování svobody, špehování, elektronické evidence tržeb, dosazování oligarchů a podnikatelů do nejvyšších politických struktur států.

clinto-sarkozy-cameron.jpg
Hillary Clinton, Nicolas Sarkozy a David Cameron zpečetili osud Muamara Kaddáfího.

Demokracie a svoboda jsou fráze, které elitám pomohly v Evropě instalovat novodobou totalitu EU, neofeudální bankovní samoděržaví amerických elit, které už chtějí vědět všechno i o účtech evropských střadatelů. Nejenom psi mají čipy, brzy už i občané EU a USA. Na Pražském hradě vyroste brzy i první minaret. V rámci evropské integrace muslimů a rovnoprávnosti si už brzy začnou i čeští občané 5x denně mlátit své hlavy v předklonu o kobereček natočený k Mekce.

Až tohle všechno přijde, málokdo si vzpomene, že na začátku bylo Arabské jaro a rozvrat zemí v severní Africe a na Blízkém východě. Málokdo si vzpomene, že to byli politici EU, kteří proces rozvratu arabských zemí nastartovali. A že to byli občané EU, kteří mlčeli, kteří jim to dovolili, kteří neprotestovali. Zlo přichází se slovy o svobodě a demokracii. Jakmile uslyšíte provařené politiky mluvit o svobodě a demokracii, utíkejte i s rodinou někam hodně daleko.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jarek*
Návštěvník
Jarek*

A nebo střílejte, to je jednodušší a systémové řešení.

xzden
Návštěvník
xzden

05:24 “..he was not good guy..” (= nebyl to dobrý dobrý chlapík) 🙂

Nepamatuje si někdo jak se “nejlepší přátelství” s americkou panenkou “good guy” vyvinulo?

comment image

Američané na místě protektorů akceptují zjevně výhradně “good guye”

comment image

hedvika
Návštěvník
hedvika

v roce 2011byl Sarkozymu udělen řád zlatého rouna

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia
VM64
Návštěvník
VM64

Od rána do večera by měl jít v ten den jeden jediný program. Jak to vypadalo před dovozem emerické demokracie a jak po ní.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Citace : Jakmile uslyšíte provařené politiky mluvit o svobodě a demokracii, utíkejte i s rodinou někam hodně daleko.

To platilo jeste pred 20-30-ti lety, ale dnes uz neni pomalu kam utéct …jedine pryc z civilizovaného sveta, ale na to asi nebude kazdy pripraven.

Podivejme se radsi, co se pripravuje. Clintonova bude letos kandidovat na prezidentsky urad a Sarkozy se pripravuje na to samé pristi rok. Cameron bude stale u moci. Jestli bude tato satanska trojice znovu pospolu, tak pak se budou dit “divy”.

lenka
Návštěvník
lenka

Nezdráhala bych se utéct z civilizovanėho světa, ale tady platíme povinně pojištění, spoříme si na důchod, povinná školní docházka aj. Ale zajímalo by mě, kterou zemi byste vybrali. Občas nad tím přemýšlím a trochu sním. Dnes není bezpečno a jistota asi nikde.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

KOALICE je samice nikoliv od KOALY,která po jakýchkoliv volbách vrhne DOHODU,takže více,než tucet ŠPINAVCU se převaluje ve sněmovně 27let…https://www.youtube.com/watch?v=r9q-stsWPXI

Pepa
Návštěvník
Pepa

Myslím, že oni nešlo a ani o žádnou pseudo demokracii jinde v muslimském světě. Je to jednoduché jako vše => jde především o to obsadit západní Evropu muslimy aby s nimi šlo napadnout Rusko. Neb s evropskými občany se to hned tak nedocílí…

vladimír
Návštěvník
vladimír

Doufám, že našeho zločince Schwarzenberga za tento teror v Libyi potká jednou stejný osud jako potkal Kaddáfiho..

achjo
Návštěvník
achjo

vidi veni vici po emericku Hitlary clinton bylo:
Prisli jsme, videli jsme, zemrel …
ne muzeme zemrit

tohle je dost zasadni chyba v cz titulicich, uplne jiny rozmer stejne jako wow teto siofasistky

hloubku nemoci USA a jejich obcanu vykresluje uz jen to ze takova hyena uspesne kandiduje na prezidenta

Administrator
Admin

To není jenom v USA. Takový Schwarzenberg by i dnes přitáhl k volbám stovky tisíc voličů, i když by si mohl s Hillary podat ruku, pokud jde o Libyi. Problém je ve voličích, kteří nemají problém volit vrahy, zloděje i podvodníky do nejvyšších funkcí, a to i opakovaně.

lenka
Návštěvník
lenka

Jaké mají voliči priority, takové mají lidi ve vládě. A za lhostejnost ke zlu budeme kolektivně trpět. Dav má krátkodobou paměť, ale on jim to někdo připomene, co bylo příčinou. Příliš si někteří zahřáli svoje místa, přitáhli příbuzné, kamarády a nabyli jistoty, že mohou vše. Ztratí mnohem víc.

Jaromír Štěpán
Návštěvník
Jaromír Štěpán

Paní Lenko, dobrý večer. Vždy velmi rád čtu Vaše moudrá slova. Obdivuji laskavost a vyváženost Vašich frází. Dovolte mi připomenout, že voliči nemají možnost uplatnit své priority při dnešním nastavení systému, tzv demokratických voleb. Slovo demokracie, by mělo znamenat něco ve smyslu – vláda lidu. Lidská populace setává z mužů a z žen. Jak to, že nášemu kolektivu voličů, je předkládáno k volbě něco, co neodpovídá skutečnému stavu v lidské populaci? Konkrétně pak vládu, tu už já, jako volič, volit nemohu vůbec. Aeronet a jeho přispěvatelé to stále opakují a já souhlasím s těmi, kdo píší – toto není demokracie! Už vůbec se neřeší, že existuje dvanáct lidských archetypů. Každý energetický archetyp má pět podob modulace… I ten Ježíš si vybral dvanáct energetických partnerů…legenda o rytířích kolem kulatého stolu…pohádka o 12 Měsících atd atp…. Přeji Vám krásné bytí. Jaromír Štěpán

lenka
Návštěvník
lenka

Děkuju pěkně za přání. I já vám přeju vše dobré. O těch archetypech a modulacích jsem nikdy neslyšela. Snad máte pravdu. Těžko si představit, že by si lidi vědomě a dobrovolně volili mezi sebou takové často až gaunery nenasytné. Jak někdo řekl: snadněji nasytit tisíce chudých než pár bohatých. Většina z těch našich dnešních pánů pobíhala po sídlištích a teď na svůj původ zapomněla. Nemohou být autoritou, které bychom si mohli vážit. Je to smutná doba bez ideálů, bez vzorů, bez výhledu na lepší dobu. Systém dojíždí ze setrvačnosti.

ctenar
Návštěvník
ctenar

Asi si tu vládu lidu špatně vysvětlujeme. Myslíme si že to znamená Vláda lidu (koho čeho) a ona je to Vláda lidu (komu čemu).

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Pane Stepane, nechcete to dovysvetlit, prosim?

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Je potreba to stale pripominat, aby i novi mladi si dostudovali, co je to “humanitarni bombardovani” Srbska v podani krvave Madly Allright a nadseneho Venouska Havla – bez souhlasu OSN, nebo Swarzenbergovo humanitarni krvave “zavadeni demokracie” pod patronatem jeho druziny z Bilderbergu, v Lybii a Iraku, ktere, ac fungovaly se SVOJI ropou bez problemu, vzpricily se Bohu Dolaru.
Dusledky ted nese cela Evropa…