VIDEO: Lékař identifikoval děsivého parazita na stěrové tyčince antigenního testu zkoumaného pod...

VIDEO: Lékař identifikoval děsivého parazita na stěrové tyčince antigenního testu zkoumaného pod mikroskopem na uniklém videu! Jedná se o hlístice, střevní parazity, na kterých vědci v polovině roku 2020 testovali účinnost léku Ivermectin a přinesli o tom vědeckou zprávu! Video má zřejmě anonymně odhalit pravdu o původci těžkých forem nemoci, paraziti produkovali virus SARS-Cov-2 jako vektorový nosič nákazy a studie sledovala účinek Ivermectinu! Studie spojuje COVID-19 s parazitickým vektorem vzniku těžkých forem nemoci! A proto na COVID-19 funguje antiparazitikum jako je Ivermectin!

VIDEO: Lékař identifikoval děsivého parazita na stěrové tyčince antigenního testu zkoumaného pod mikroskopem na uniklém videu! Jedná se o hlístice, střevní parazity, na kterých vědci v polovině roku 2020 testovali účinnost léku Ivermectin a přinesli o tom vědeckou zprávu! Video má zřejmě anonymně odhalit pravdu o původci těžkých forem nemoci, paraziti produkovali virus SARS-Cov-2 jako vektorový nosič nákazy a studie sledovala účinek Ivermectinu! Studie spojuje COVID-19 s parazitickým vektorem vzniku těžkých forem nemoci! A proto na COVID-19 funguje antiparazitikum jako je Ivermectin!

Redakce Aeronetu rozklíčovala záhadu, která obklopovala virální video, které se v posledních dnech začalo šířit na českém a slovenském internetu. Video zachycuje česky mluvícího muže, který komentuje video zachycené elektronickým mikroskopem s displejem, pod kterým je položena stěrová tyčinka z antigenního testu značky GICA TestSeaLabs a mikroskop je zaostřený na vatovou špičku špejle, na které se nachází jakási černá a pohybující se vlákna nebo červi.

Při bližším zkoumání se ukáže, že nejde o vlákna, ale o primitivní organismy, které reagují na podnět, různě se natahují, smršťují atd. V redakci disponujeme videem už několik dní, ale požádali jsme lékaře, aby záběry na videu zhodnotil. Náš kolega není parazitolog, takže video poslal dál, svému profesnímu kolegovi z oboru parazitologie, aby zhodnotil, co se vlastně na videu nachází a co by to mohlo být. A dostali jsme nakonec odpověď, která celou věc vysvětluje, ale současně vyvolává nové otázky a znepokojení.

Lékař video posoudil a s velkým přesvědčením nám sdělil, že na videu je zachycen střevní parazit hlístice (lat. Nematoda) a tito paraziti se nachází obvykle v lidských střevech, mohou se nacházet i na znečištěných površích záchodů, v jídelnách, v nedostatečně sanitizovaných kuchyních, vývařovnách atd. Při pohledu na video je patrné, že mikroskop se nenachází v laboratoři, ale v jakési dílně, možná na půdě, kde je velký nepořádek, a proto video nemá zdánlivě žádnou průkazní hodnotu, protože ke kontaminaci tyčinky mohlo dojit přímo na stole, protože stačilo tyčinku položit na špinavý stůl a bylo vymalováno.

Vloni v červnu proběhla studie s Ivermectinem a malými parazity, kteří se nachází v lidských střevech. Podle studie jsou tito paraziti původcem těžkých forem Covid-19

Současně video postrádá proof of concept, není totiž vidět rozbalování zapečetěného testu, není vidět vkládání tyčinky pod mikroskop, nelze tedy odvodit a prohlásit, že video je autentické a zachycuje nekontaminovanou tyčinku vyjmutou z originálního balení antigenního testu a vložení tyčinky pod mikroskop, aniž by se tyčinka čehokoliv dotkla a byla kontaminována.

Mohli bychom šmahem video zamítnout jako hoax, kdy někdo vzal tyčinku, strčil ji do záchodu a najednou má na tyčince pohybující se hlísty. Jenže, má to jeden háček. Skupina vědců již minulý rok v červnu publikovala na serveru Amerického zdravotního institutu (NIH) bizarní studii [1] s názvem Ecotoxic response of nematodes to Ivermectin, a potential anti-COVID-19 drug treatment, tedy v překladu Ekotoxická odpověď hlístic na Ivermektin, potenciální léčba nemoci COVID-19.

Antigenní test použitý údajně pod mikroskopem

A to je naprostý šok. Vědci totiž v červnu minulého roku testovali právě na těchto černých parazitech účinek léku Ivermectin, který podle zjištění studie dokáže zpomalit množení a replikaci RNA viru SARS-Cov-2 až 5000-krát, vědci testovali antiparazitikum Ivermectin právě na hlísticích. Uvnitř hlístic byl totiž zjištěn virus SARS-Cov-2, a to právě u pacientů ze 3 zemí v okolí Středozemního moře, tedy u pacientů z Itálie, Francie a Španělska, což byla 3 hlavní epicentra těžkých klinických případů Covidu-19 v roce 2020. A podle této studie všichni tito kliničtí pacienti měli jedno společné, jejich virové nálože nepocházely z plic, ale ze střev, z parazitů, z hlístic!

Studie zaváněla diskreditací Ivermectinu zdůrazňováním jeho toxicity pro mořské živočichy, protože přímořské státy vypouští odpadní vody do moře

Studie nezjišťovala vektor samotného přenosu, ale pouze vektor nákazy těžkou formou klinické nemoci Covid-19 a jak se ukazuje, Ivermectin účinkuje tak skvěle u těžkých případů nákazy proto, že virová nálož je uložena uvnitř hlístic, které slouží jako nosiče RNA viru SARS-Cov-2 a představují de facto továrny na množení viru v těle. Proto není divu, že v Číně začali praktikovat konečníkové výtěrové testy, protože pokud se virová nálož nachází v tělech střevních parazitů, potom největší koncentrace virů SARS-Cov-2 bude v tlustém střevě a tím pádem ve stolici.

Studie však primárně řešila toxicitu, kterou Ivermectin vytvoří a tyto toxické materiály se ukládají do moře spolu s odpadními vodami, takže Ivermectin se začne ukládat do mořských řas a má poločas rozpadu 100 dní, během kterých napadá hlístice v moři, které jsou ve Středozemním moři nezbytnou součástí potravního řetězce vyšších organismů v moři.

Hlístice vložená do biologického gelu

Studie působí určitým způsobem jako snaha o diskreditaci Ivermectinu, aby byl vykreslen jako toxický pro mořskou faunu, protože přímořské státy vypouští odpadní vody přímo do moře, to jistě víte. Takže přítomnost Ivermectinu v odpadních vodách ze záchodů opravdu může mít dopady na mikrofaunu v moři, ale to není to hlavní, co nás teď zajímá. Nás zajímá jiná věc. Jak se autor videa, a teď nemyslím ten český komentář, ale autora toho videa z mikroskopu, dostal k myšlence natočit video se stěrovou tyčinkou Ag testu a na něm natočit právě hlístici, na které před tři čtvrtě rokem probíhal průzkum Ivermectinu? Jedná se jen o shodu náhod, náhodný hoax, který se trefil do skutečnosti, anebo jde o tzv. signální video, které má navést veřejnost k pravdě?

Původ videa s mikroskopem je bizarní, zdánlivě má vzbudit pocit hoaxu, amatérismu, ale kdokoliv video natočil, tak věděl přesně, co dělá a co má na videu odhalit

Kdyby minulý rok v červnu neprobíhala rozsáhlá studie vědců s hlísticemi, jak reagují na lék Ivermectin, tak bych řekl, že nemá cenu se videem zabývat a je to snaha o hoax, kontaminovanou tyčinku si může vyrobit každý na svém záchodě. Jenže, v záchodě se nachází spousta parazitů, a to stovek různých druhů, ale na videu na tyčince jsou jenom a pouze hlístice jednoho rodu, z videa se parazitologovi nepodařilo zjistit přesný kmen, ale vzhledem k tomu, že na tyčince jsou vidět pouze a jenom tyto konkrétní hlístice jednoho druhu, potom se nemůže jednat o stěr tyčinky o záchodovou mísu, to by ta tyčinka pod mikroskopem vykazovala diverzitu organismů, různorodost parazitů.

Elektronický mikroskop na špinavém pracovním stole

Zmíněné video je však uniformní, ukazuje pouze hlístice a nic víc. Český komentátor, který video původně umístil na YouTube, uvedl v popisku informaci, že video převzal z ruské sociální sítě VKontakte, takže zdroj videa není jasný, ale vzhledem k nepořádku zachyceném na videu je možné usuzovat na amatérské podmínky, ale rozhodně podmínky někoho, kdo je z oboru, protože elektronický mikroskop s digitální polarizací na půdě jen tak někdo nemá. Snaží se tím někdo z Ruska anonymně, z vědecké obce, pustit na veřejnost pravdu o tom, že Covid-19 a jeho úložiště se nachází v hlísticích v lidských střevech, kde je centrála množení viru? A tato informace je tak tajná, že je nebezpečné ji pustit oficiálně na veřejnost, tak se používají jako anonymní videa odněkud z půdy na nějaké dače?

Před budovou ministerstva se zastřelila první oběť vládního teroru a nekonečných lockdownů likvidujících živnosti, a hned po nich celé rodiny a manželství. A přesto boj proti Ivermectinu jede dál, protože přišel nový a předražený klon Ivermectinu

Všimněte si českého ministra zdravotnictví Jana Blatného, kdy zřejmě kvůli jeho opatřením se ve čtvrtek večer před budovou ministerstva zastřelil 50-letý muž [2] formou demonstrativní sebevraždy. Není jasné, jestli zkrachoval, zbankrotoval kvůli už skoro rok uzavřené hospodě, živnosti, jestli ho kvůli finanční covidové krizi opustila manželka, muž přišel o všechno a přišel se zastřelit před sídlo ministerstva, které je za to všechno zodpovědné, to prostě není jasné.

Od včerejšího večera má česká vláda na rukách krev, Andrej Babiš, Jan Blatný, Jan Hamáček, celá vláda, mají krev na rukách a jejich karma je od této chvíle černá jako smrt. Barva jejich karmy je temnější než pohled nejhlubší studny. Toto konstatování nám do redakce napsala čtenářka, podle svých slov příbuzná oběti. Autenticitu pisatelky se nám nepodařilo ověřit. Ale i přesto a nadále na ministerstvu odmítají nasazení Ivermectinu, namísto toho prosazují extrémně drahý a nový Bamlanivimab z USA, který stojí skoro 20 000 Kč, a přitom je to rovněž antiparazitikum, jenom není generické a levné, nýbrž patentované a extrémně předražené.

Vatová špička stěrové tyčinky pod mikroskopem

A právě proto si všimněte toho tažení proti Ivermectinu, který prostě někomu kazí naplánovaný kšeft s americkým Bamlanivimabem. Takže, oni vědí, kde se tvoří covidová nálož v těle těžce nemocných lidí, ale nikomu to neřeknou, nechají lidi trpět, nechají běžet v médiích hysterii, fašizaci, strach starších lidí ze smrti, vyhovuje jim vládnutí v nouzovém stavu a vydělávání krvavých peněz na kšeftech na nákupech předražených Blabla…něco nových léků.

A přitom je k dispozici laciný, generický a podle zmíněné studie vysoce účinný lék Ivermectin, protože parazity v podobě hlístic umí likvidovat ve střevech koně i člověka. Video s mikroskopem tak může být signální video neznámého vědce, možná ruského akademika, uveřejňujícího pravdu o původci klinických a těžkých stavů pacientů s nemocí Covid-19, tedy o parazitovi, v jehož těle se množí RNA viru SARS-Cov-2.

Nejen o tomto fenomenálním objevu a možném zvratu v informacích o klinických příčinách těžkých stavů pacientů s koronavirem budeme hovořit dnes od 19:15 hodin na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Korčagin
Návštěvník
Korčagin

„Rozvrat je Prymulův důsledek. Dnešní politici jsou neviňátka v rukou Prymulů, Babiš je neviňátko v rukou Prymulů,“ Klauz V.??????????????????????????????????????
A copak byla Československá republika od 1989
v tvých špinavých rukách Vašku Klauzových která nechala rozkrást a zaprodala republiku svým kamarádičkum???????????????????????????????????????????????????????????????????

Hvc
Návštěvník
Hvc

Na parazity jako původce současných problémů bych se nebál zaměřit. Je samozřejmě snaha odvést pozornost na plíce, na cosi tak miniaturního, že to ani nejde mikroskopem vidět, atp. A přitom původce může být úplně jinde – třeba ve střevech a třeba tisícinásobně větší (než onen virus prolétávající mezi vlákny roušky).

V tomto mě přijde zvláštní krok farmaceutické sebranky, proč z trhu v někdy před rokem 2015 potřebovali vyzmizíkovat lék, který po desítky let zabíral proti parazitům a na místo toho máme jen pochybně fungující náhražku…

viz. např. https://www.drmax.cz/zeptejte-se-lekarnika/ocista-od-parazitu

Bude Mela
Návštěvník
Bude Mela

Salvador Dali holding up a VRIL lizard..a parasitic host that attacks a human being. Salvador also was a Rotheschilds party attendeedon’t forget his “cannibalism in autumn” painting…..https://cz.pinterest.com/pin/722827808933571559/

zajímavý klub….https://www.dailymail.co.uk/femail/article-5971319/Conspiracy-theory-suggests-celebrities-snapped-black-left-eyes-ILLUMINATI.html

Bude Mela
Návštěvník
Bude Mela

Článek z března 2019 : Oční hlístice, která se dosud vyskytovala v teplém subtropickém pásu, napadla u nás psa, který do zahraničí nikdy nevycestoval. Bezmála dvoucentimetrový červ přežije pod víčkem psa, nebo i člověka, klidně i déle než rok.

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/599721/v-cesku-se-objevil-nebezpecny-ocni-cerv-prenasi-ho-octomilky.html

N.V.
Návštěvník
N.V.

Lidi neblázněte, jak by asi vypadala ta linka na tyčinky nebo respirátory v Číně se speciálními parazitvlákny? Nejspíš se na těch videích jedná o kontaminované série testů nebo respirátorů, které, kdo ví, kde ležely a pak byly prodány v akci.
Jinak parazitů máme v sobě už tak mnoho, zřejmě proto funguje léčba Ivermectinem při covid. Když totiž ten pozabíjí parazity, imunita se pak může více soustředit na biologické zbraně všeho druhu.

Uživatej
Návštěvník
Uživatej

Je fakt, že červík dlouho bez jídla nevydrží, zato vajíčka zvládnou i 6 let, než se najde jídlo a důvod proměnit se v larvu a dospělého červíka.

Ent
Návštěvník
Ent

Morfologie toho parazita není standartni pro žádnou čeleď. Nematoda to není určitě. Co je poznat, je že hlavní program toho co je na záznamu je usadit se a vypouštět, takže spíše než parazit je to travic. A to množství na tycince by spíše odkazovalo, že to nebude mít skoro žádné reprodukční schopnosti v živém organismu. Takže asi nějaký laboratorní kultivar.

Noname
Návštěvník
Noname

Pane VK, k Vašemu pátečnímu vystoupení – kde jste mluvil o LÉTAJÍCÍM OBJEKTU, které jste označil jménem “Aurora”: tento objekt jsem viděla 2x:
POPRVÉ: cca před půl rokem
PODRUHÉ: před cca 1/2 hodinou

V obou případech nad Dobříší.

Já (nyní už vím, že mylně) myslela, že to je dron (právě proto, že problikával nejen červeně, ale i žlutě, zeleně a modře). A pohyboval se nejen horizontálně, ale i vertikálně (a velmi rychle).
A zvuk byl také podivný střídavě zvýšený a snížený (jako sekačka, která pravidelně naráží na překážky, které pracně oseká zvýšením otáček a výkonu motoru).
Prosím, jaký je účel tohoto objektu?
PS: Viděl to ještě někdo jiný?

Dáša
Návštěvník
Dáša

A nebylo to deja vu? Nebo nějaký zbloudilý německý výtvor, který sem zabloudil trhlinou v čase z doby druhé světové?

Noname
Návštěvník
Noname

Deja vu to nebylo, protože jsem stála venku se sousedkou (venčily jsme psy) – a viděly jsme to obě.
Dnes v noci jsem to viděla já z okna… Německý výtvor? Nemyslím. Spíše mne zajímá názor pana VK.

Mordechai Levy
Návštěvník
Mordechai Levy

Nad db? Pohybuji se nedaleko, pan Admin necht vam da na me kontakt!

Noname
Návštěvník
Noname

MORDECAI LEVY: Myslíte, že mi admin kontakt na Vás dá?

Ent
Návštěvník
Ent

Rychle pozemský technologický, nebo rychle mimo techniku dnešního světa? Já viděl věcí na nebi, i půl km něco co letělo pár km/hod nad námi, blikalo z toho světlo, které rozhodně nebylo pozemský, a zvuk to mělo, jako porochouna strojovny staré ponorky, hleděli jsme jak vyorany myši. I ohnivý koule, které byli 3 pak 2 pak 5 pak 1 a pak šup na vrch. Podle mě technologie BlueBook.

ohniváč
Návštěvník
ohniváč

Dnes uvedli předvolební pruzkum, Piráti se STAN mají 34%! Nikdo nejde vzhůru tak rychle jako smažka Ivan Bartoš. A ted bychom rádi pravdu..

Dáša
Návštěvník
Dáša

Pravda vyděsí. Pokud jsem ale mluvila se známými, tak nikdo se Bartoše, Feriho nebo podobná individua ze stanu volit nechystá.

B-L-B bum
Návštěvník
B-L-B bum

Oni na vítězství volební hlasy nepotřebují.

Za ně vyhrává Sorosův cinknutý automat.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dáša
¨tyhle zaplacené průzkumy mezi pár pražáky jsou nesmysl a ještě nikdy nevyšly. Že se ještě najde osel, který jim za něco takového zaplatí jen ukazuje na to, jak moc jsou vypatlaní ti “straníci” co mají na starosti obstarávat tyhle fejky se snahou o oblbnmutí voličů.Kdyby si totiž byli jisti nějakým volebním úspěchem, nemuseli by za takové hovadiny platit.. Takže je dělají právě proto, že tomu sami nevěří, že by rozumný český volič volil tuhle partu feťáků a bývalých dealerů drog, což je případ právě Bartoše. Šanci mají u té části mládeže, které se nedostalo pořádné výchovy a jejich život se pohybuje ve stejných mantinelech života povalečů bez perspektivy a tak se rzhodli pro tuto bandu, už jen proto, že doufají v legalizaci drog, které jim “usnaďňují”, pokud na ně mají jejich pos.aný život a perspektivy.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

ohniváč
to je jen blbá předvolební propaganda na zmatení lidí. Takový magor přece nikdo newmůže být, natož aby ho volili normální myslící lidé.Snad jen ta přiblblá část mládeže, absolutně bez orientace v běžním životě. A ti “starostové” se kterými se spráhli, to je banda podvodníků kteří jen zneužívají názvu “starostové” a mají s nimi pramálo společného.Bez toho spojení s feťáky by po nich ani pes neštěkl.

B-L-B Bum
Návštěvník
B-L-B Bum

Firmy by podle Havlíčka mohly testovat zaměstnance 2x týdně.

A neni to málo Antone Pavloviči?

Což takhle každé dvě hodiny, aby si Hamáček, Babiš, Prymula, Blatný a další, mohli na podzim koupit každy svůj vlastní ostrov v Karibiku…?!

Vy kur… zasraný!

Boží mlýny melou!!!

Gretka z Mongolska
Návštěvník
Gretka z Mongolska

Mozem potvrdit ucinok tohto antiparazitika, nakolko pracujem so zvieratami a teda mam k nemu pristup. Zafungoval na 100%. Nie pre mna ale cloveka v mojom okoli. Ja som asi odolna na vsetko, v poslednej dobe sa moja rezistencia ” upgrejdla” aj na debilitu z ludskej rasy. Takze diky kovidu som o level dalej.

bokke123
Návštěvník
bokke123

Dneska na demonstraci v Brně přišel nějaký náměstek starosty určité části Brna, prostě úředník, na podium sdělit, že demonstraci ukončuje. Při čtení toho papíru byl mohutně vypískán a když se snažil odejít, tak byl málem zlynčován, musela rychle zasáhnout policie při jeho úprku. 😀
Jinak fízlové byly opět připravení, všechny vstupy na náměstí byly kontrolovány….tak jako včera v Jindřichově Hradci ( kde odvlékli starého pána za, to že si nechtěl nasadit roušku ), tak jako v Písku, tak jako v Praze….

Odpor
Návštěvník
Odpor

Je na čase použít adekvátní síly odporu vůči řízené genocidě,jiné řešení není možné,a ti černí hajzlové atrap na roboty,kdyby občas přilítla odněkud včelka a hnůj by odnášeli v pytli,…ono by je terorizování lidí hned přešlo,dokud neuvidí,že se z genocidní výpravy nemusí vrátit,nikdy se NIC nezmění!!! Naše apatie a latentnost stupňuje jejich teror!
Tahle junta není legitimní a oni jsou v pozici lupiče nebo zloděje,..ten také ví,že se z loupežné výpravy nemusí vrátit,podstupuje ji výhradně na svoje riziko!!!

V 1989 to byl vše řízený židopřevrat,s cílem rozkradení národního majetku a uvalení lidí do otrocké poroby,…což dnes ani neskrývají a nevidět to může opravdu jen debil!!
V 89 z fabrik lidi na “demošky” nuceně sváželi,nyní jim ve vstupu naopak brání /demo jsou skutečně k hovnu/,…téměř každý,koho znám a židáci mu v 89 vypláchli palici,již není mezi živými a nebo jsou z nich BEZDOMOVCI!!

Živě si pamatuji, v listopadu 89 nám nuceně zavřeli fabriku a dělníky vyhnali na náměstí cinkat klíči,neboť tam přijel nějaký zlodějský židovský kripl z Práglu. Já jsem se sebral,říkám si,seru na vás dementi,sedl jsem na bus a jel domů. Druhý den mě volali na kádrové odd.,kde kádrovák,zkurvysyn,den před tím s rudou hvězdou na klopě saka,teď už s odznáčkem buzno zloděj “občanského fóra”,mě buzeroval,jak jsem si mohl dovolit se sebrat a jet domů!!!!

Tak že,tak to vše probíhalo a bylo řízeno.
Dnes nám otevřeně říkají a činí vše s tím,že nás zlikvidují,…a my tupě čumíme a odmítáme se bránit!!

ohňiváč
Návštěvník
ohňiváč

Tady je třeba abychom se domluvili PŘEDEM, jak na ně. Někdo bude demonstrovat a další lidé musí demonstranty chránit před fízlama. Nebo vás baví nechavat se strhávat k zemi či mlátit obuškem od těch z pomocné školy?

Fede8199
Návštěvník
Fede8199

Chci jen poděkovat. Panu V. K a Vám všem tady. Jste pro mně moc důležití, poslední instancí na břehu zdravého rozumu. Já nejsem většinou na Wi-Fi a mám tak problém shlédnout a vyhledávat videa. A tak moc děkuji všem, co sem dávají texty, odkazy, komentáře. Strašně si vás vážím. Prosím, opatrujte a držte se. Mám vás rád.

ohňiváč
Návštěvník
ohňiváč

Fede8199
Milé a děkuju, že jste.

Fede8199
Návštěvník
Fede8199

Oplácím stejnou mincí, Ohniváči. Já mám hrozné obavy o osud.. Ne, nemohu to ani dopsat, fakt bych to nerad přivolal a pechvogel jsem zdatnej. Já se moc snažím, šířit tyhle informace mezi známé a je to fakt frustrující, jak lidé tuší, že je něco zcela “špatně”, ale… stále věří, že tenhle mrak přejde a bude to o.k. No, ale jak říká pan V. K., každý za sebe, max.kruh své rodiny. A je to správná, logická úvaha. Nedáme se.