VIDEO: Leaknuté video ukazuje, jak CNN v Londýně falšuje muslimskou demonstraci proti...

VIDEO: Leaknuté video ukazuje, jak CNN v Londýně falšuje muslimskou demonstraci proti teroru na London Bridge! Skandál, který nemá v historii zpravodajství obdoby, otřásá vedením americké televize, Trump je na koni! Na zfalšování spolupracovala i londýnská policie, a to už ve čtvrtek jsou v Británii volby!

VIDEO: Leaknuté video ukazuje, jak CNN v Londýně falšuje muslimskou demonstraci proti teroru na London Bridge! Skandál, který nemá v historii zpravodajství obdoby, otřásá vedením americké televize, Trump je na koni! Na zfalšování spolupracovala i londýnská policie, a to už ve čtvrtek jsou v Británii volby!

Na veřejnost v posledních hodinách unikla skandální video nahrávka z Londýna, která unikla americkému štábu televize CNN. Děkujeme našemu čtenáři za upozornění. Video zachycuje štáb televize, jak ve spolupráci s britskou policií chystá scénku s demonstranty. Podle informací ovšem nejprve nechala policie vyklidit celou ulici. Policisté odklonili dopravu, vyhnali obyvatele z ulice, uzavřeli kavárny. Poté dali signál štábu televize, který si začal před nachystané kamery rovnat muslimskou rozvětvenou skupinu i s dítětem, do ruky dostávají transparenty, od asistentky štábu CNN přebírají instrukce a po několika minutách to přijde.

Štáb CNN se přes satelit spojí do živého vysílání v USA a reportáž na CNN jede jako živý přenos ze spontánní demonstrace muslimů v Londýně, kteří odsuzují teror na London Bridge. Někdo z realizačního štábu CNN ale video vynesl ven. Na internetu vypukl obrovský řev, alternativní média v USA převzala video prakticky okamžitě a podle našich informací už má video k dispozici i Donald Trump. Ten se ke kauze vyjádří zřejmě večer.

Reportérka CNN z Londýna informuje o demonstraci muslimů odsuzujících útok teoristů na London Bridge.

Podle zdrojů Breitbart News už provalení videa stálo místo šéfa zahraniční evropské redakce CNN. Tento filmový materiál má ale neskutečnou bojovou mediální hodnotu pro alternativu. Video představuje mediální munici proti mainstreamu, protože odhaluje, jak pracuje mainstream a mainstreamové zdroje. Daleko hrozivější jsou ale informace, které nyní odpoledne jsme k videu dostali z Velké Británie od našeho spolupracovníka v Londýně. Televize CNN podle těchto informací nejenom, že zfalšovala muslimskou demonstraci odsuzující teror na londýnském mostě, ale kromě toho úzce spolupracovala s londýnskou policií. Místní lidé tvrdí, že policisté obcházeli a zavírali obchody v ulici už 3 hodiny před příjezdem štábu CNN. Uzavření policie zdůvodňovala jako součást protiteroristické operace. To byla evidentně lež. Cílem bylo vyklidit ulici, aby nebyli svědci, až CNN bude natáčet zfalšovanou demonstraci.

CNN falšovala demonstraci ve spolupráci s londýnskou policií!

Podívejte se na videu, jak policisté jsou součástí dokonce i samotné zfalšované demonstrace. Spolupracují tedy s televizí CNN na falešném zobrazování reality z Londýna. A to je průser. Naše redakce se obrátila s dotazem na tiskový odbor londýnské policie, aby se vyjádřila k účasti londýnských policistů na zfalšovaném živém satelitním přenosu televize CNN z Londýna do USA. Na vyjádření čekáme. Policisté logicky k ničemu takovému by nemohli být použiti jen tak náhodou, že by šli kolem, protože každá demonstrace musí být ohlášena a zde se jednalo zcela zjevně o akci, která zahrnovala jednak zajištění tzv. “production value” prostoru s výhledem kamer na London Bridge v pozadí na obzoru, ale i vyklizení ulice a následně účast policistů na zinscenované demonstraci.

Muslimové ve zinscenované demonstraci proti ISIL.

Je velmi pravděpodobné, že CNN spolupracuje přímo s vládou Theresy May na tvorbě a manipulování informačního pole o situaci v Londýně. Proč je to tak důležité? Protože už ve čtvrtek se ve Velké Británii konají parlamentní volby. A teror před volbami otřásá šancemi Theresy May na vítězství. Hlavním znakem vlády Theresy May je bezmezná podpora muslimům a muslimské migraci.

Znovu to zopakovala včera na BBC, kdy v pořadu v televizi zdůraznila, že Velká Británie těží z bohaté diverzity kultur a národnostní a uvedla, že pozitivní vliv integrace se projevuje i v Londýně, kde byl poprvé v historii do funkce starosty zvolen muslim, Sadiq Khan, který pochází z britsko-pákistánské rodiny z Londýna. V souvislosti se zfalšováním této muslimské demonstrace se má za to, že příkaz policistům ke spolupráci CNN na mediálním vylepšení obrazu muslimů v Londýně dala právě londýnská radnice. Obrátili jsme se proto i na tiskového mluvčího londýnské radnice a čekáme k celé věci stanovisko a vyjádření.

Mainstream už nedělá zpravodajství, ale vyrábí vlastní verze reality

Mainstreamovým médiím nelze věřit, mluvíme o tom na alternativě pořád dokola, ale nyní máme k dispozici i tento video materiál, který je potřeba šířit a rozesílat všem lidem, aby viděli, jak se prefabrikuje informační pole a jak těžké je proniknout skrze tuto krakatici lží mainstreamu, protože k těmto únikům videí dochází jen naprosto zřídka, v drtivé většině případů nemá veřejnost šanci spatřit praktiky, jaké se používají k formování informačního prostoru mainstreamovými médii.

Možná si pamatujete, jak mainstreamová média v čele s Českou televizí a CNN tvrdila, že na inauguraci Donalda Trump bylo méně lidí, než na inauguraci Baracka Obamy a zdůvodňovaly to fotografiemi. Jenže každý, kdo na inauguraci byl, tak ví, že velkoplošné obrazovky byly i v přilehlých ulicích, kde byly další desítky tisíc lidí, a aby toho nebylo málo, CNN použila pro porovnání fotku z Trumpovy inaugurace téměř hodinu a čtvrt před zahájením, kdy ještě nebyl prostor před Kapitolem naplněn ani z poloviny. Toto manipulování ale ochotně převzala jak Česká televize, tak i většina stanic v Evropě a dokonce i pražská neziskovka Evropské hodnoty. Fake news! Fake news! Fake news!

Na místa, na značky, pozor, klapka… jedem!

Boj proti Donaldu Trumpovi je bojem proti návratu vlády stolu, vlády věcí veřejných, vlády národa na prvním místě. Donald Trump je nepřítelem jak globalistů, tak i neoconů. Obou skupin. Mluvím o tom už od chvíle, kdy jsem se začal o Donalda Trumpa zajímat, ale jeho role je stále nepochopena a sleduji to i v reakcích v diskusích tady na AE News, do kterých z jistých důvodů už ani raději nevstupuji v jistých chvílích, protože nemám čas na malichernosti a hlavně, nepotřebuji nikoho přesvědčovat o svých názorech. Z toho už jsem dávno vyrostl.

Jsem ale zcela přesvědčen o tom, že Donald Trump představuje model, který je hoden následování každým, kdo chce prosazovat pro-národní politiku, politiku ve prospěch vlastního národa a jeho blahobytu na prvním místě. Nepatřím mezi zastánce myšlenky cizí pomoci, že nám a naší zemi pomůže někdo mocný, že nám pomůže Vladimir Putin nebo souručenství s někým, kdo to s námi bude jako myslet dobře. Národ si musí pomoci sám, musí prosazovat do politiky národní elity, které se nebudou starat o svět, o globální závazky nebo o rychlost točení zeměkoule, ale budou prosazovat národní zájmy na prvním místě.

Trhliny v informačním poli odhalují více, než jenom pravdu

Čas od času vznikne v informačním poli trhlina a pravda vyjde na povrch, jako vyšla v případě tohoto videa. Ovšem ne každý pochopí, že situace pod informačním polem je asi tak milionkrát děsivější a ne každý by pohled na nefiltrovanou realitu přežil. Ne každý je proto připraven v rámci Syndikátu postoupit o vyšší synaptickou úroveň a naivní války o “vlastní pravdu” v komentářích a diskusích jsou pouze projevem nižší synapse. Několikrát jsem už mluvil o tom, co je to mocenský silový tenzor. Tam je třeba si uvědomit, že rameno řeky nemůže téct do kopce a ani se nemůže vlévat do velké řeky za horami, kde je čistší voda. Proto mi připadá smutné, že se odvádí pozornost od zásadních kroků a rozmělňuje se do dílčích elementů.

V živém vysílání na CNN bylo uvedeno, že šlo o “spontánní akci místních muslimů”…

Každý den se mainstream snaží napumpovat lidem do hlav přesně takovou realitu, jako natočila CNN na ulici v Londýně. A je ještě horší, že model cesty, který představuje Donald Trump, je na alternativě stejným terčem útoků, na který střílí i mainstream. Donald Trump není politik, který by představoval zlatou cestu pro svět. Ale on sám představuje zlatý model pro ostatní země, jaké by měly mít samy vlastní vůdce. Protože cílem vlády nebo vůdce je přinášet lepší život a lepší podmínky pro vlastní národ. A pokud téměř 30 let po Sametu pracují v ČR lidé za pomalu čtvrtinové mzdy ve srovnání s Německem, tak něco je špatně.

Globalizace ničí národy, plundruje zdroje, přináší autogenocidu, globální chudnutí a překresluje kulturní prostor. Národ se musí opřít o své syny a dcery, kteří půjdou v čele svých národů a hrdě ponesou své vlajky, ženy za nimi ponesou chléb a sůl, který bude vezdejší a ne globalizovaně dovezený z Polska a rozpečený. Hutě a doly poskytnou ocel pro průmysl, průmysl zajistí výrobu a výroba produkci, spotřebu, obrat a peníze a mzdy.

Svoboda není v globalizaci, svoboda je ve zdrojích!

Svoboda a nezávislost musí být zdrojově zajištěna. A Česko má zdrojové předpoklady, a to nejen kvůli objevu lithia na Cínovci. Je to zločin, když OKD utlumuje činnost, zatímco země je beztrestně zaplavována uhlím z Polska. To samé hutě, když je země zaplavena lacinou ocelí z Indie a Číny. Proto je Donald Trump vzorem a modelem, protože on je jediný politik, který dnes se nebojí říct, že práci je třeba dávat lidem doma a ne jí vyvážet do Asie. Svět nemůže být lepším, pokud vy nebudete mít práci a nebudete ji mít dobře zaplacenou. Potom nebudete mít ani peníze na děti, na dostatek dětí. A když nebudou děti, globalisté vám nasunou do Lebensraumu okolo vás multikulti islám jako flastr na nízkou porodnost domorodců. A lidé vyjdou do ulic, že islám nechtějí. Ale protože si lidé vydělají málo peněz, nemají ani čas se zajímat o politiku a prostor okolo sebe.

Proto nečekejte na bohatýry, protože bohatýři už vymřeli, zůstali jenom boháči. A ti mají s bohatýry opravdu málo společného. Národ se musí postavit na vlastní nohy, práce a zdroje musí zůstávat doma. Trumpův model je tak univerzálním nástrojem metodiky likvidace globalistických struktur a závislosti na globalizaci. Mainstream ale bude do poslední chvíle manipulovat a přesvědčovat, že už je pozdě. Ne, není pozdě. Ještě je čas na pochopení, že svoboda stojí na lidu a lid na zdrojích.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Problematic Wolf
Návštěvník
Problematic Wolf

Ziji v Londyne uz tretim rokem. Na zpravy se nedivam a radio neposloucham, ponevadz mira indoktrinace hloupych jedincu je v teto zemi ohromujici. Mistni maji mnohem cistejsi auta nezli domovy, na vychovu deti nemaji cas, tak najimaji “chuvy”, aby delali ten nevdecny uvazek za ne. Penize na to maj, prebytky penez (pro srovnani – prumerny plat 4x vyssi, ceny veci stejne ne-li nizsi, pouze sluzby jsou drahe a maji katastrofalni kvalitu). V Londyne se nemyji okna, neuklizi se (jen v centru), spina a odpadky jsou vsudypritomne. Mistni to uz povazuji za normalni. Tak me ani neprekvapuje naprosto uboha sofistikovanost mistni spravy (Brexit vypadal jako volba predsedy tridy prvniho rocniku zakladni skoly, to byste museli videt). Vzdelani ma katastrofalni (pod)uroven, nechapu, jak muze zbytek sveta povazovat studium v Anglii za prestiz. Domy postavene predevsim ze dreva, papiru, plastiku a spiny zcela prirozene nabizeji ubytovani nejen lidem ale tez nejrozmanitejsim druhum hmyzu a cizopasniku. V autobuse (ano, v tom dvoupatrovem) je mozne adoptovat stenice (parazit v Cesku prakticky vyhubeny diky hygienickym navykum), mam s tim velmi neprijemnou osobni zkusenost.
Nesnazim se tvrdit, ze toto mesto je plne spinavych tupcu. Snazim se jen vysvetlit, ze racionalne uvazujicich jedincu, je v teto metropoli pouze miziva mensina. Neni divu s ohlednutim k historii kdysi kolonialni velmoci, ktera drancovala vyhradne zaostale zeme tretiho sveta, kde obyvatele neumeli cist a psat, a tem pak umoznila stat se “civilizovanymi” (chapej jako barbary, kteri umi cist a psat). Z techto zemi si pak navozili spinave “otroky”, kteri se ani nemohli pohorsovat nad hygienou a ubytovani v mistnich “domech” (psich boudach). Kdyz jsem sem prijel, take jsem byl pod vlivem mytu, jak ta Anglie neni vzdelana a civilizovana. Pro Cecha z panelaku je velmi tezke se zde aklimatizovat, zejmena najit ubytovani se spolubydlicimi, jenz nejsou totalni hovada a prasata (spousty modernich slouhu se uz adoptovaly).
To jen at si uvedomujete, z jake zumpy se tyto tzv. informace exportuji.

Jájina
Návštěvník
Jájina

Na videu není vidět že někdo rozdává demonstrantům transparenty. Každý příchozí má v ruce květinu a transparent. Že je demonstrace organizována je snad v pořádku, co se týče policie je vidět že jsou součástí organizace. Může být taky pravda, že zajišťují klid aby nedošlo ke střetu s muslimy a naštvaným obyvatelstvem.
Samozřejmě že všeobecně neschvaluji manipulaci s informacemi, vlády a místní samosprávy si myslí že jsme ovce. Ale nejsem si jistá zda tento příspěvek nedělá to samé, manipuluje s námi.

Martin
Návštěvník
Martin

demonstrace znamená demonstrovat ne si vzit do ruky kousek papíru a stoupnout si za nějakou pásku na chodník podle instrukcí nějakýho novináře . je potřeba mít názor za který se postavím třeba i proti většině nebo i systému . názor se utváří z řady informací které se docela dlouho získávají ne pouhou doměnkou . tohle ale je jen pbhajoba sprostého multikultisystemu …. je to hanba a ne demonstrace

konzerva
Návštěvník
konzerva

CNN a hackeři….comment image

Spektátor Čumilovič Puk
Návštěvník
Spektátor Čumilovič Puk

Mě to připadne nějaké divné. Vždyť se takové video dá nafejkovat ve studiu již hodně let – viz. film Vrtěti psem… Proč to CNN fejkuje na ulici?

Martin
Návštěvník
Martin

protože CNN sou idioti

x&t
Návštěvník
x&t

OT: Pozorovatelko prosím o komentář k
http://www.zerohedge.com/news/2017-06-06/forget-terrorism-real-reason-behind-qatar-crisis-natural-gas
“As the years passed, Qatar grew to comprehend that Russia would not allow its pipeline to traverse Syria, and as a result it strategically pivoted in a pro-Russia direction, and as we showed yesterday, Qatar’s sovereign wealth fund agreed last year to invest $2.7 billion in Russia’s state-run Rosneft Oil, even as Qatar is host of the largest US military base in the region, US Central Command. This particular pivot may have also added to fears that Qatar was becoming a far more active supporter of a Russia-Iran-Syria axis in the region, its recent financial and ideological support of Iran notwithstanding.”

alek
Návštěvník
alek

Prosím o komentář pana VK
https://youtu.be/p4s0nff5hAg

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

x&t: Spravny postreh 😉

STOP ISLAMIZACI ČR
Návštěvník
STOP ISLAMIZACI ČR

nevěřme prolhanému Sobotkovi ani slovo a Babišovi ani písmeno v abecedě

Zino
Návštěvník
Zino

Komentáře zde na AE mají z 95% vysokou úroveň. Mám z toho velkou radost. Takový ten dobrý pocit z uvědomělosti ostatních. Škoda že nikoho takového zatím neznám osobně. V mém okolí lidí řeší buď malichernosti, popř sport. A pokud politiku tak to co slyší ve Fakestreamu – jak tady někdo napsal.
Dělám si ale z pořadů pana VK na SV rozbory tak abych si to mohl dát do širších souvislostí.
Prosím občany ČR&Sk aby mrkly na tento link který je přednáškou pana profesora Petera Staňka z SK. Byl jsem na přednášce osobně a jsou to dech beroucí informace. Určitě by Vás to mohlo zajímat. Je tam komplexně shrnuto mnoho věcí.
https://www.youtube.com/watch?v=4WzoxHk1j-k

S pozdravem
Zino Davidoff

MIROSLAV
Návštěvník
MIROSLAV

Stanek je kapacita, ak by ho vedenie Aeronetu oslovilo na spoluprácu bola by to MEGA posila alternatívy!!

Finist
Návštěvník
Finist

Inu, predvedeni nove britske sekty zvane Neprekrouceni probehlo nee uplne dobre.
Well done, khan.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Mainstream a Fake news trapný Fake jak v Berlíně,Francii atd
London attack IS Fake
https://youtu.be/T85oQtwKu1o

London Bridge exposed Fake propaganda
https://youtu.be/F7h-e5EOSPQ

CNN Fake protest film scéna attack teroris Fake
https://youtu.be/q9AEy_xoxYE

Kundopal
Návštěvník
Kundopal
Kundopal
Návštěvník
Kundopal

Kubal je arogantní svině okamžitě blokující nesouhlasné reakce AE News, něco s tím dělejte.

Nonsens
Návštěvník
Nonsens

Vlastizrádce Kubal fejkoval společně se CNN zpravodajství už během války v Iráku v r. 2004. Pokud dojde k revoluci a naskytne se možnost, bez výčitek ho popravím ranou do týla.

kari
Návštěvník
kari

mas odpornou prezdivku a normalne by bylo pod mou uroven na tvoji prezdivku reagovat, ale je pravda, ze nesouhlasne reakce na AE news jsou blokovany. Take je pravda, ze, zrejme ten debil, co napsal clanek pod uroven o Trumpetovi a kimaticke dohode, manipuluje s hlasy v diskuzi. Dala jsem tam nnekomu jedno minus a soucasne s tim u tehoz cloveka naskocili 4 plus najednou. Takze aeronete, misto urazeni diskuteru at si jdou kvakat jinam, se laskave polepsete.

Administrator
Admin

Hlasy, které vidíte po načtení webové stránky, je fotokopie stránky serveru, která není stažena z našeho webu v živém čase, ale z reverzní proxy cache Cloudflare. Pokud kliknete na nějaký palec, dojde k živému spojení s našim serverem a načte se aktuální počet hlasů v živém čase. Vzhledem k tomu, že Cloudflare se synchronizuje s našim serverem jenom 1x za 2 hodiny, tak je logické, že za tu dobu ke komentáři přidá hlasy více lidí, takže když hlasujete, naskočí nejen váš hlas, ale i aktuální počty palců od ostatních lidí u komentáře.

Je to napsané v pravidlech diskusí, že náš web se kešuje na Cloudflare a co vidíte na webu, to není živý obsah serveru, ale fotografie webové stránky pořízená před desítkami minut, maximálně až před dvěma hodinami. Pro refresh diskuse a načtení živého obsahu je potřeba kliknout na třídění diskusí od nejstarších a potom znovu od nejnovějších. Tím dojde k načtení aktuálního nekešovaného obsahu diskuse i všech palců v celé diskusi z našeho vlastního serveru, nejenom u jednoho komentáře.

Dan
Návštěvník
Dan

To Kari těžko pochopí 🙂

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Hej, kari kuře, opakovaně se tady chováš jako kráva. Nejen že každý cca osmý koment je tvůj, kde zpravidla jen plácáš dokola všem vyditelný a jasný věci, krom vyložených blablabla, ale ještě tu útočíš na samotný správce AEN. Viditelně pouze díky tvé hlouposti a nadutosti. Sama jsi debil.

Martin
Návštěvník
Martin

ja bych to z těma blokacema nesouhlasnych reakci az tak bledě neviděl .
přez 20 let dělam po fabrikach který vyvadijou daně ven ze statu,někteři majitele těchto firem maji i dvoji občanstvi , šikanujou lidi pomoci pravidel ktere sou mnohdy proti zakonum tyhle země ,nerespektuji ani smlouvy které s nami dělaji a jeden z mala sdělovacich prostředku ktere nas o něčem informuje je pravě aeronet
a pokud ma někdo problem z blokacema at de dělat třeba k němčourovi jako ja a pak pozna co sou to blokace , za par let bude čist o svobodě a volnosti leda v pohadkach 🙂