VIDEO: Konec liberalismu ve světě a Čína je loajální a seriozní partner,...

VIDEO: Konec liberalismu ve světě a Čína je loajální a seriozní partner, USA jsou nepředvídatelná hrozba! Vladimir Putin poskytl v Kremlu exkluzivní rozhovor redaktorům listu The Financial Times! Skripalova kauza je ostudou Velké Británie, nejprve Britové poslali celou rodinu špehovat do Ruska a teď Londýn řve, že se jim něco stalo! Vladimir Putin vyslal vzkaz? Svět stojí na prahu nového kola horečného zbrojení, američtí partneři nechtějí žádné smlouvy o omezení zbraní!

VIDEO: Konec liberalismu ve světě a Čína je loajální a seriozní partner, USA jsou nepředvídatelná hrozba! Vladimir Putin poskytl v Kremlu exkluzivní rozhovor redaktorům listu The Financial Times! Skripalova kauza je ostudou Velké Británie, nejprve Britové poslali celou rodinu špehovat do Ruska a teď Londýn řve, že se jim něco stalo! Vladimir Putin vyslal vzkaz? Svět stojí na prahu nového kola horečného zbrojení, američtí partneři nechtějí žádné smlouvy o omezení zbraní!

Ruský prezident Vladimir Putin poskytl exkluzivní rozhovor britskému listu The Financial Times. Rozhovor proběhl v noci přímo v Kremlu a celý záznam má údajně 90 minut. Britský list však zatím uveřejnil jen sestřih [1] toho nejzajímavějšího a toto video přinášíme v překladu s českými titulky. Ruský prezident pro britský list uvedl velmi zásadní informace, které odkrývají oponu některým souvislostem, které dosud zůstávaly ukryty. Vladimir Putin naprosto bez obalu novinářům vysvětlil fenomén Donalda Trumpa. Jeho úspěch spočívá v tom, že vystupuje jako elita, která hájí zájmy amerického lidu. To je to hlavní tajemství jeho úspěchu. Hlavní příčinou podle ruského prezidenta je smrt liberalismu ve světě, který de facto přežil sám sebe a liberalismus je mrtvá idea.

Vladimir Putin v rozhovoru.

Jenže mnohem zásadnější je Putinův výrok o tom, že největším problémem dnešního světa je fakt, že vládnoucí elity se zcela odcizily svým národům. To vidíme ve všech zemích, kde vládnoucí elity likvidují vlastní národy migrací, procesy autogenocidy, podporou deviací na genetické úrovni a národy najednou cítí, že nemají zastání u vlastních vlád a vládnoucích elit. Tento proces na Aeronetu znáte již velmi dobře, je to proces autogenocidy, jehož cílem je likvidace bílé rasy a její degenerace a smísení s jinými a méně rozvinutými rasami, aby došlo k eliminaci hrozeb, které bílá rasa představuje pro plán světového sionismu a na ukotvení globálního procesu jedné jediné světové vlády založené na korporacích a bankách, které se stanou hlavními mocenskými pilíři planety.

Na počátku srpnu se svět propadne do nového kola horečného zbrojení, kvůli americkým neoconům

Vladimir Putin se vyjádřil i k Číně, že pro Rusko je tato země čitelná a loajálním a předvídatelným partnerem, od kterého pro Rusko neplyne v současné době žádná hrozba. To s však jednoznačně nedá říct o Spojených státech, které jsou naprosto nepředvídatelné ve svém chování a představují hrozbu pro světovou stabilitu. Redaktoři se zeptali Vladimira Putina i na to, jak probíhá jednání o záchraně smlouvy INF na zákaz vývoje raket krátkého a středního doletu. Ruský prezident uvedl, že Moskva iniciovala a vyzvala USA k jednání o prodloužení smlouvy INF.

Rozhovor s redaktory The Financial Times.

Jenže ze Spojených států nepřichází žádné odezvy, je zcela zjevné, že američtí jestřábi opravdu nemají zájem smlouvu prodloužit a počátkem srpna smlouva zřejmě opravdu padne, protože od počátku února běží 6-měsíční výpovědní lhůta, kterou uplatnily USA s obviněním Ruska, že Rusko prý má nedovolené rakety středního doletu. Moskva tvrdí, že to není pravda a nabízí prohlídku svých základen amerických zbrojním inspektorům. Ti to ale odmítli se slovy, že Rusko prý už zbraně odvezlo a schovalo, takže inspektoři by nic na vytipovaných ruských základnách nenašli. Pentagon znovu vyzval Rusko, aby se přiznalo, že tyto rakety vlastní.

Nikdo se nemůže divit, co se stalo Skripalovým. Jsou to zrádci a těm se stávají špatné věci

Znovu se i rozhořela kauza Skripal, protože britská prokuratura chce po Ruské federaci, aby vydala své dva údajné agenty, kteří prý v Salisbury použili Novičok proti Sergeji Skripalovi a v blízkosti jeho domu. A na tuto otázku se zeptali i redaktoři Financial Times, jestli Vladimir Putin si myslí, že se dá v blízké době někam posunout v otázce zlepšení vztahů mezi Londýnem a Moskvou, především s ohledem na kauzu Skripal.

A reakce Vladimira Putina byla opravdu zajímavá. Nejprve uvedl, že kauza špionů nepatří do vysoké politiky a potom uvedl příměř, že obyčejný člověk vlastně ani neví, kdo to jsou Skripalovi. Je to rodina, která byla kompromitována britskou tajnou službou MI5 a z celé rodiny se stali dvojití agenti. Londýn začal Sergeje Skripala používat na sběr informací o ruské armádě, ale ruská kontrarozvědka ho nakonec odhalila a několik let si odseděl. Jeho propuštění proběhlo po diplomatické dohodě a byl deportován do Velké Británie.

Sergej Skripal se svojí dcerou Julií.

Jenže Vladimir Putin v příměru uvedl určité náznaky, které mění to, co jsme dosud o kauze věděli. Podle jeho názoru se prý jeden nemůže divit, co se Skripalovi stalo, když je zrádce a špion. Takový výrok od Vladimira Putina je zvláštní, protože to vypadá, jako kdyby šlo o vzkaz, že kdokoliv zradí svoji vlast, může dopadnout špatně.

A to je velmi podivný výrok, který by nikdo nečekal v diplomatické rovině ruského prezidenta, protože západní média tento výrok naprosto jistě použijí jako důkaz o tom,  že Vladimir Putin tím de facto vyslal vzkaz ruským špionům, že pokud někdy zradí, dopadnou stejně jako Sergej Skripal. Nelze samozřejmě s jistotou tvrdit, že toto přirovnání k člověku, který neví nic o Skripalových a začne se na to dívat z pohledu obyčejného člověka, může být prostě náhoda, ovšem Vladimir Putin neříká nic náhodně.

Vládnoucí elity se odcizily vlastním národům, a proto vítězí ve volbách lidé jako Donald Trump

Snaha o kompromitaci a zkorumpování dalších špionů běží na plné obrátky a je možné, že ruské tajné služby mají informace, že britská MI5 vyvíjí snahy k získání a přeběhnutí dalších ruských agentů a potom by to dávalo smysl, proč Vladimir Putin v rozhovoru vyslal tento vzkaz. Nijak to přitom neřeší kauz Skripal, do které zjevně je zapletena britská laboratoř v Porton Down nedaleko Salisbury, ovšem do jaké míry v tomto jde o zpravodajskou hru mezi MI5 a ruskou SVR,  to opravdu není jasné. Důležité je však to, že od ruského prezidenta zaznělo to, o čem hovoříme už velmi dlouho, že současný model liberalismu v Evropě a v USA je v koncích, protože odtržení elit od vlastních národů je procesem destrukce státních řízení, a to je přesně cílem globalistů, tzn. světových sionistů.

Donald Trump a jeho obrovská podpora u obyčejných Američanů.

Nemůžete čekat, že Vladimir Putin začne hovořit o Domu Sion a o tom, jak židovské banky a židovské nadnárodní globalizované korporace ovládají svět s cílem rozbíjení národních elit, národních států, národních kultur a národních ekonomik, protože samotný Vladimir Putin je obklopen Židy z Chabad Lubavitch v Kremlu a v poradním sboru, nicméně to málo, co pouští na veřejnost, stojí za analýzu a rozbory. Určitě jste si všimli, že procesy v ČR dosáhly dalšího zenitu.

Věra Jourová se opřela do českých seniorů, ale senioři jí poslali prostředníček… v boji proti Bruselu budou pokračovat!

Eurokomisařka Věra Jourová uvedla, že senioři by neměli být pouštěni sami k počítačům a internetu, že prý děti a vnuci by měli seniory kontrolovat [2], co čtou, jaké emaily jim chodí atd. Senioři prý věří hoaxům, které poškozují liberální hodnoty Evropské unie. K tomu lze říct jen tolik, že paní Jourová zaspala dobu. Mailové servery Zdeňka Bakaly zahazovaly tzv. nepohodlné emaily již před rokem a půl, přinesli jsme o tom články, takže k seniorům se emaily nedostaly. Jenže nedostaly se nejen emaily z Aeronetu, ale ani objednávky léků a homeopatik, které Bakalovy servery také považovaly za závadový emailový obsah.

Věra Jourová, česká eurokomisařka.

Takový liberalismus si paní Jourová můžete strčit za klobouček a my naopak vám ten liberalismus budeme rozbíjet, bourat, likvidovat, střílet do něho, až jej nakonec porazíme a strhneme a v konečné fázi bude nahrazen národním vlastenectvím a tradiční rodinou v centru veškerých hodnot a státního řízení. Politicky mrtvý liberalismus však bude v závěrečné fázi kopat, bude se snažit přežít a hlavně, bude se snažit transformovat a reformovat za pomoci řízených opozic a řízených alternativ. Budou k tomu používány mašličky s kódovými slovy jako “volný pohyb osob, zboží, služeb a kapitálu”, jenže tímto rohlíkem se nechají zreformovat a opít jenom diletanti. A senioři diletanti rozhodně nejsou. Ti mají zkušeností ze života na rozdávání.

Nejen o rozhovoru Vladimira Putina budeme hovořit dnes od 19:00 hodin na Svobodném vysílači CS v mém pravidelném pořadu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu. České titulky v úvodním videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

269
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky). V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
tehu
Návštěvník
tehu

“Západ” je de facto v troskách. Jediné co se podařilo je rozvrátit vše. Bývalé SSSR bylo onou pomyslnou “druhou miskou” vah a ta v současnosti, dle mínění “Západu”, již neexistuje a podle toho se chová. Ale jak dlouho se nechá “Ruský medvěd” škádlit, než ho to přestane bavit…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

tehu
tady zdaleka nejde jen o “ruského medvěda”. USDA se svou politikou dostaly do naprosté izolace. Svět pochopil, že v marné snaze před nevyhnutelným krachem jejich země jsou schopůni všeho a dnes díky své agresivní politice stojí prakticky proti celému světu. A protože jsou “klackem v ruce” židáků a ti si uvědomují,že bez toho klacku se svě+t postaví i jejich nenažranosti a zvrácené touze ovládat a zotročovat druhé , tlačí je do beznadějného konfliktu. Bavit to rusko, čínu a mnoho dalších přestalo dávno , ale protože nejsou agresory , připravili svou obranu a nyní je jen otázkou času, kdy to amík někde přežene s provokacemi a spustí. Pak bude v řádu hodin pokoj. Z USA bude kanál mezi mexikem a Kanadou a svět bude možno vrátit do normálních kolejí ,bez nejhoršího světového teroristy který jej v žoldu židů po celou dobu své
krátké historie jen otravuje a ničí.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Vladimír měl prý v ruce novičok..comment imagecomment image:largecomment imagecomment imagecomment image/v1/fill/w_498,h_331,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01/b9d3a3_1877c0e09a4d41b0a10c7ac06d353a43~mv2.webpcomment image

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Nový Pjakin:

Валерий Пякин. Вопрос-Ответ от 30 июня 2019 г.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=helt1eiNdMw

0:42 Výsledek summitu G20 a jaká je povaha těchto summitů
20:48 Ultimátum k Putinovým elitám
40:52 V Maďarsku RosAtom postaví jaderné elektrárny
45:23 Obnovení Ruska v Pazu a projev proti Lotyšsku, Gruzii, Ukrajině
55:13 Možná americká a íránská válka

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

add 3 – čas 40:52:
Krátké osvětleni současné situace Maďarska – V4 plus – Mezimoří (Intermarium) vůči Západní Evropě

konzerva
Návštěvník
konzerva

Co na to šéfové cihlářů ve štatlu a čučkaři ze stodůlek…?? https://www.narodninoviny.cz/komentar-odvolanim-sankci-vuci-huawei-se-usa-usvedcily-ze-lzi/

Čulibrk
Návštěvník
Čulibrk

Největší vtip je, že letos v Srpnu paní Jourová oslaví své 55. narozeniny. Někdo by ji měl nahlížet přes rameno a kontrolovat ji u jejího počítače. Má na to seniorský věk.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dovolím si zdejší obecenstvo opět nasměrovat k You Tube, Michal a Petr 22, aneb rozkrádání republiky pokračuje

big sexy
Návštěvník
big sexy

Above Majestic na me moc dobry dojem neudelal.

Videl jsem to tydnem, kdy se o nem pan VK zminil prvne. Treba cast o peneznim systemu, s tim problem nemam. Ale spojit dohromady demony s mimozemstany??? V casti, kde popisovali satanisticke ritualy, tvrdili, ze mimozemstani se zivi ze strachu obetovanych osob … Ale to jsou demoni, ne nejaka inteligentni forma zivota z miliony let vzdalene galaxie.

A ten obrazec v Oregonske pousti byl vytvoren lidmi za 10 dni, tady je o tom akademicky clanek (volne dostupny je jen popis v anglictine, ne cela prace) https://muse.jhu.edu/article/178426:

1990: Oregon Desert Sri Yantra

In the summer of 1990, a group of friends, one of my sons and I went to a remote alkali lake bed in the high desert of southeast Oregon to inscribe a large Sri Yantra in the earth. It was to contain a central point large enough to live in. The site was chosen because of its beauty and remoteness. Almost no one, except a few ranchers, ever went there. Inscribing lines in the alkali surface would not disturb any vegetation and it would be a transitory event, eventually disappearing back into the surface through the natural action of wind and the occasional water that floods the lake bed every few years.

The design was made without machines or modern tools except binoculars and a simple hand plow. We used only ancient principles of geometry and long wires and sharpened poles as tools. When completed, the Sri Yantra was ¼ of a mile across, covered over 40 acres and contained over 13 miles of lines (Fig. 1 and Color Plate A No. 1). The lines, plowed with an old-fashioned garden cultivator pulled by three crew members and steered by the fourth, were about four inches deep, with the hard alkali-crusted dirt cast to both sides of the furrow.

During construction, we were careful to minimize the disturbances to the land. We chose to walk several miles daily from camp to the site rather than use vehicles, and we refrained from using other motorized devices such as a tiller. We did not want to leave tracks or other marks, not to preserve anonymity but out of respect for the purity of the process.

The Sri Yantra took 10 days to complete. As soon as the last line of the design was plowed, heavy clouds began to collect in the south. Within an hour, our valley was filled with high winds, intense lightning strikes and about half an inch of rain. The result of this storm was that…

Jedna fotka z vyroby je tady: https://www.iowasource.com/2019/05/07/sri-yantra-mystery-an-interview-with-bill-witherspoon/

Doporucil bych spise tenhle dokument ohledne UFO: https://uloz.to/!Twct9lQB8inr/aliens-demons-evidence-of-an-unseen-realm-mkv

.B.
Návštěvník
.B.

Možná byste se měli zaměřit na “pozoruhodný” seriál Seznamu o tom, jak reagují cizinci na různé české zvyky, na Čechy a pod, protože vždy (!!!) jsou zhnuseni, šokováni… a mladým se tak implikuje, že co je české, to je fuj.
Třeba se ptali cizinek a cizinců, kteří chodili s Češkami či Čechy, to byla samá katastrofa.
TeĎ se zaměřili na tradiční večerníčky:
https://www.televizeseznam.cz/video/jak-nas-vidi-svet/co-rika-svet-na-klasicke-ceske-vecernicky-cizinci-zustali-v-soku-63934411?dop_ab=9&dop_source_zone_id=1&dop_req_id=lMO9kZieMD0-201906301358&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=boxik&utm_campaing=_var

Dáša
Návštěvník
Dáša

Seznam snad nikdo nesleduje, a tohle jim teprve nepomůže. Večerníčky jsou to nejlepší, co bylo kdy pro děti v televizi. Macha a Šebestovou, Křemílka s Vochomůrkou, Krtka, Boba a Bobka a další nám jen závidí. S námi se může poměřovat jen Rusko s Mášou a medvědem, Jen počkej aj.
Na jejich houbové Boby v kalhotách a další sr..ky tu nejsme zvědaví.
Jen jsem hodila oko na ty reakce a je to jasné. Černoch hodnotící českou produkci je úplně mimo, na tom se recenzenti shodují.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dášo,
nechat hodnotit cokoliv u nás magora kterej ještě včera běhal bos v buši s oštěpem, poprvé
uviděl dlážděnou silnici nebo tramvaj, to je opravdu na palici. Ale ne toho černého, ale vola kterej to natočil. A proto že tak blbej ve skutečnosti nikdo být nemůže, je jasné , že to dělá za
prachy od někoho kdo chce čechům škodit.

.B.
Návštěvník
.B.

To se pletete. Nejsou to Seznam zprávy, stránka Seznamu se otevře téměř každému, většina ji má jako výchozí. Víte, kolik lidí mi říká, jak je to strašným co si o nás ti cizinci myslí, jak jsme zaostalí?

Josef CZ
Návštěvník
Josef CZ

Pokud jsi přesvědčena o zaostalosti a jak je to stršné, tak se přejmenuj, dej si žádost o azyl třeba do JARu a papapa. Nikomu chybět nebudeš.

Aldo
Návštěvník
Aldo

Taky jsem tu seznam propagandu zategistroval. Máte pravdu, hlavně mladým lidem se podsouva teorie,že vše národní je špatné( tradice,zvyky, historie,kuchyň, kultura).
Seznam prý taky vlastní filantrop Soros proto se nedivme,že se tam objevují tyto články. Vymyvani mozků mladým generacím běží na plné obrátky, rodiče nemají kolikrát ani čas to zaznamenat a nebo,což je katastrofa,prenachavaji výchovu dítěte škole a médiím. Mládeži se vstepuje multi-kulti výchova aby byli vychováni jako Evropané a ne jako Češi. A to probíhá na celém území EU!

Dáša
Návštěvník
Dáša

Jedna z reakcí na text:
“Už Werich- po návratu z USA- řekl, že až k nám dorazí americká kultura, tak bude konec českých pohádek…..”

Alan
Návštěvník
Alan

to je fakt hrozné … kdo to vytvořil? Takovej diletant, posadí tam 4 cizince a ti se diví jak to že mají pohádkové postavy v českých pohádkách tak divná jména. No to je chucpe… to je jako kdyby jsme se my posmívali čínským dětem že jejich pohádkové postavy mají hnusná jména …to postrádá elementární inteligenci a vcítění se do kultury jiného národa …

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Alan
no prostě díla debila, na to se nic jiného říct nedá. Ale jak říkám,není to jen z blbosti, ten parchant prostě za jidášský groš cíleně provokuje a škodí. Taková “obživa” by měla být jednoznačně trestná.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

.B.
to je zase jen vybraných pár statistů, kteří jsou ochotni za pár šestek které dostanou od debila co to natáčí s úmyslem škodit státu který ho jako parazita živí. Je to to samo jako ty pražské “demonstrace”. Ubohé a vypovídající o IQ autora. Že ho třeba deboila nenapadlo, proč se ti cizinci tak rádi jezdíi? I když dnes už jinam do republiky než do Prahy, protože z té je žumpa plná negálních migrantů, drogových dealerů,rumunských kapsářů a různých šmejdů bůhví odkud, hercké šmíry co nic neumí a tak se živí natáčením debilních reklam, kavárenských povalečů a různých stohoven. A k tomu to,co v Praze žije. Nejchudší a nejodíranější skupina občanů v ČR která si stále dokola volí ty parchanty co z nich ten odpad udělali.

Alanis
Návštěvník
Alanis

Bakala dělá vše pro to, aby vyvolal jakoukoliv diskuzi, při které se zapomene na jeho zlodějiny a projde promlčecí lhůta. Státní zástupci se činí, aby nic proti němu nečinili. Pak je poženeme k zodpovědnosti. Lid vidí, lid nezapomíná! Možná je i další Pražská defenestrace. Jména známe – Zeman, Bradáčová.

Mojmír
Návštěvník
Mojmír

Tajný plán na příště?…Po akci odstřelovačů 105 mrtvých na Majdanu, na Slovensku stačila jen jedna nesouvisející vražda….Mrtví na demonstraci milion chvilek?

http://www.novarepublika.cz/2019/06/mrtvi-na-demonstraci-milion-chvilek.html

mantid
Návštěvník
mantid

O jakém filmu kolem satanismu apod. hovořil pan VK v posledních dvou pořadech SVCS? Díky.

bobesh
Návštěvník
bobesh
Neklid
Návštěvník
Neklid
profesor
Návštěvník
profesor

Above Majestic

mantid
Návštěvník
mantid

Díky Profesore

.B.
Návštěvník
.B.

Což je tedy příšerná slátanina.

profesor
Návštěvník
profesor

Souhlasim, tady je cela serie clanku, ktera vyvraci nektere informace v dokumentu
https://www.unspirituality.com/above-majestic-exposed-part-1/

mantid
Návštěvník
mantid

Proč?

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Reakce na komentář níže v diskusi:
Jestli jsem to správně pochopil, je tu řeč o V. Dlouhém? Pokud ano, pozor! V. Dlouhý je vysoce postavený zednář a člověk mocenského Židovstva! V současnosti je prezidentem Hospodářské komory České republiky. A jeho původní jméno je skutečně Fanklstein. Je židovského původu.
Ale zde je řeč asi o někom jiném…

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Vážený pane,
omluvu a vysvětlení chyby jsem napsala v mém komentáři ,který jsem Vám poslala jako reakci k té nešťastné záměně jmen..
Je to o kus dál …naše první výměna komentů.
Promiňte :-)!

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

pražská vlaštovka
nic se nestalo. V pořádku.

Milada
Návštěvník
Milada

Prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý se stal členem expertního týmu prezidenta Miloše Zemana. Dlouhý uvedl, že nabídku přijal především jako představitel komory, která je největším reprezentantem malých a středních podniků i velkých průmyslových firem.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Žid Vladimír Dlouhý (Fanklstein) patřil k hlavním kádrům Prognostického ústavu, který vznikl na pokyn Jurije Andropova (Libermana), šéfa KGB a poté generálního tajemníka ÚV KSSS. Podle informace Miroslava Dolejšího byl Andropov rovněž členem židovského zednářského řádu B´nai B´rith.

Milada
Návštěvník
Milada

No, mam dojem, ze by si Zeman k sobe zadneho gojima nepripustil.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Milada
to také, ale navíc jsou to všichni zednáři! Zeman sám je zednář 31. stupně zasvěcení. Což je údaj pana VK. Teď v pátek na Svobodném vysílači uvedl K. Schwarzenbergra jako zednáře 31. stupně zasvěcení.
Všechny vlády od roku 1990 jsou židovsko-zednářské!

Pevel Chudoba
Návštěvník
Pevel Chudoba