VIDEO: Konec dohadům! Ministr vnitra Jan Hamáček potvrdil, že nový zákon o...

VIDEO: Konec dohadům! Ministr vnitra Jan Hamáček potvrdil, že nový zákon o zbraních má zamezit činnostem a provozu domobran na území České republiky od roku 2022! Podle ministra vnitra není možné, aby se lidé se zbraněmi oblékali do maskáčů a chodili hlídat státní hranice! Lidé se zbraněmi si nebudou moci formovat polovojenské jednotky, domobrany a nebudou smět za žádných okolností nahrazovat policii! Podle našich informací s těmito postoji souhlasili spolupředkladatelé zákona napříč politickým spektrem, včetně SPD a KSČM!

VIDEO: Konec dohadům! Ministr vnitra Jan Hamáček potvrdil, že nový zákon o zbraních má zamezit činnostem a provozu domobran na území České republiky od roku 2022! Podle ministra vnitra není možné, aby se lidé se zbraněmi oblékali do maskáčů a chodili hlídat státní hranice! Lidé se zbraněmi si nebudou moci formovat polovojenské jednotky, domobrany a nebudou smět za žádných okolností nahrazovat policii! Podle našich informací s těmito postoji souhlasili spolupředkladatelé zákona napříč politickým spektrem, včetně SPD a KSČM!

Redakce Aeronetu je doslova zavalena tisíci emailů z celé České republiky v souvislosti s kauzou nového zbraňového zákona. Vůbec jsme netušili, že kauza vzedme tak obrovský společenský zájem, přičemž projednávání nového zákona probíhalo až donedávna bez zájmu médií. Všechno se to změnilo poté, co česká vláda dne 6. ledna 2019 vyjádřila souhlas s návrhem textu zákona o zbraních a postoupila jej k projednávání do poslanecké sněmovny. Tento zákon připravilo ministerstvo vnitra pod vedením Jana Hamáčka a zákon byl připravován již od poloviny loňského roku. Tento zákon ve svém paragrafu 3 v Hlavě II staví mimo zákon provoz a činnost domobran, tedy polovojenských spolků, které chtěly a dosud chtějí nahrazovat činnost policie a rovněž i armády, např. v souvislosti s ochranou státních hranic, městských čtvrtí, rezidenčních oblastí atd.

Army shop s výstrojí pro polovojenské oddíly.

Skandál vypukl poté, co byla naše redakce upozorněna ze strany několika našich spolupracovníků, že pod návrhem zákona jsou jako spolupředkladatelé podepsání i poslanci z SPD a KSČM. Bylo to nepochopitelné a zvláštní, protože nikdo z nás nedokázal pochopit, jak je možné, že se pod takový zákon podepíší poslanci dvou stran, které z principu věci by měly podporovat iniciativy domobran na obranu hranic, na vytvoření domobran, obdoby milicí, protože tyto složky mají svoji regulérní roli a úlohu např v USA, nebo také v Maďarsku. Nicméně, hysterie a řev který se strhl po publikování našich článků o této kauze, opravdu nemá obdoby.

Ministr vnitra Jan Hamáček oznámil konec domobran počínaje rokem 2022

Ze strany obou partají se spustila kanonáda urážek, nadávek na moji osobu, výzev k dekonspiraci, plivání na Aeronet, že mi začalo připadat, že jsme odhalili něco, co zřejmě mělo zůstat pod pokličkou.  Naše redakce se proto obrátila na náš zdroj z Ministerstva vnitra a požádali jsme o jasné stanovisko někoho kompetentního. V odpovědi jsme dostali odkaz na oficiální vystoupení ministra vnitra ze dne 25. září 2019 v pořadu Rozstřel na iDnes TV. Ministr vnitra v tomto vystoupení vysvětlil [1], co je účelem nového chystaného zbraňového zákona. Informaci o konci domobran přinesly rovněž Parlamentní listy [2]. Zákaz domobran by měl začít platit od roku 2022, ale je možné, že to bude již od poloviny tohoto roku. Video tak vyvrací dosavadní tvrzení SPD a KSČM o tom, že zákon není namířen proti domobranám.

Jan Hamáček vysvětluje, co je účelem chystaného zákona o zbraních.

Naše redakce proto přináší video s vyjádřením ministra vnitra výše v plném znění a doufám, že už konečně bude každému jasné, jestli tento zákon je nebo není proti domobranám. Ministr vnitra Jan Hamáček zdůraznil, že ministerstvo vnitra v chystaném zákoně chce postavit ozbrojené spolky a domobrany mimo zákon, protože podle ministra není možné, aby lidé se zbrojními průkazy si oblékali maskáče, zakládali polovojenské spolky a chodili chránit třeba hranice.

Zákon není a nebyl připraven proti Antifě, ani proti zradikalizovaným imámům. Ministr vnitra v rozhovoru potvrdil, že chystaná legislativa postaví domobrany mimo zákon

Vyjádření ministra vnitra je tak doufám jasným důkazem toho, že nový zákon o zbraních doopravdy a skutečně je určen k tomu, aby se v ČR nemohly provozovat domobrany, protože podle ministra vnitra obrana a ochrana má spadat pouze a výhradně do dikce policie, nikoho jiného. Vyjádření Jana Hamáčka tak jasně potvrzuje, že paragraf 3 v Hlavě II není vymyšlen proti nějakým teroristům, nebo proti Antifě, nebo proti zradikalizovaným muslimům a imámům, ale je definován tak, aby zamezil provozu a zakládání domobran, tzn. spolků a organizací, které chtějí se zbraní chránit hranice, rezidenční oblasti a jiné prostory, protože podle vnitra a podle ministra toto má spadat pouze do dikce státu a státní policie, nikoho jiného.

Jan Hamáček v pořadu Rozstřel na iDnes TV.

Připadá mi nemístné a poněkud hloupé neustále psát články na toto téma, ovšem ve chvíli, kdy tisíce voličů KSČM a SPD bombardují naší redakci s dotazy, komu mají věřit, jestli svým politikům, anebo médiím, která rozebírají dopady nového zákona, tak naší redakci nezbývá nic jiného, než publikovat přímo stanovisko a vyjádření ministra vnitra. Na pana VK můžete házet špínu a kydat hnůj, protože pan VK je pouze pošťák, přináší informace a fakta, i když jsou velmi nepříjemná. Jenže nemůžete kydat hnůj na vlastní voliče, a to brzy na vlastní kůži poznají obě zmíněné politické strany.

Jak zabít a umlčet pošťáka, který pořád zvoní a zvoní s nepříjemnými dopisy a psaními…

Lhát bez uzardění do očí vlastním voličům, to se nevyplácí. Přesto však existuje jedna malá naděje, kterou bych rád doporučil politikům. Při projednávání v poslanecké sněmovně můžou podat pozměňovací návrh a paragraf 3 s celou Hlavou II mohou vypustit ze zákona. Anebo, mohou paragraf upravit, aby v něm bylo uvedeno, že zákaz činnosti se nevztahuje na spolky a kluby domobran, jejichž programem je ochrana soukromého majetku, veřejného prostoru a státních hranic, v souladu a v součinnosti s policií a armádou ČR na základě dalších předpisů.

Pokud poslanci KSČM a SPD toto v poslanecké sněmovně iniciují, budeme jim věřit dobrou vůli. Je možné, že to neprojde, že to bude zablokováno ostatními stranami, ale to nevadí. Bude totiž stačit, když se obě strany k tomuto návrhu připojí a vyšlou tím jasný a reparační signál svým voličům. V opačném případě to znamená, že obě strany souhlasí s Janem Hamáčkem v plném rozsahu. Je to tak snadné narovnat si páteř, znovu se postavit před své voliče a mít důvěru.

Předchozí ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) vznik domobran naopak podporoval [3]. To jsou paradoxy!

Bohužel, zatím vidíme opačný proces, usilovnou snahu o lživé tvrzení, že nový zákon domobrany neomezuje, nezakazuje, nijak nepostihuje a obě strany se snaží vytvořit atmosféru, že zákaz domobran si snad vymyslel Aeronet a pan VK si to vycucal z prstu, aby měl na koho útočit. Bože můj, tohle snad už ani není realita, ale nějaká paralelní a neskutečná iterace tohoto světa, kde funguje ministr vnitra a zakazuje domobrany, ale podle dvou jakžtakž pro-národních stran je to prý hoax z Aeronetu. Tak doufám, že vystoupení Jana Hamáčka tyto diskuse uzavře s trapným pocitem marnosti těch, kteří dosud věřili ve slušné politiky a slušné chování k voličům.

Na stráži alternativy

Jenže, co je daleko horší a překvapivé, to jsou informace, které jsme dostali o víkendu. Jak nás upozornil zdroj z bezpečnostního výboru sněmovny, poslanci SPD a KSČM nejen, že nijak nenamítali a nerozporovali paragraf 3 v připomínkovém řízení, ale dokonce toto ustanovení aktivně podpořili s tím, že brání zakládání ozbrojených spolků třeba právě Antifě. Jinými slovy, poslanci SPD a KSČM podle těchto informací vylili vaničku i s dítětem a obětovali českou domobranu proto, aby Antifa nemohla zakládat své domobrany.

Nevím, jestli tohle lze označit za čin vlastenectví, anebo za krok úplné idiocie a neschopnosti, když kvůli obavám z hypotetického a nikým neprokázaného zakládání ozbrojených spolků Antify tito poslanci dobrovolně obětovali nehypotetické a dnes zcela reálné a již existující české vlastenecké domobrany. Je to jako zakázat vlastní rodině jíst maso, jen aby maso nemohl jíst ani nenáviděný a obávaný soused. A obě strany tento svůj morbidní a zvrácený postoj se teď snaží obhajovat před vlastními voliči. To je bizár, to jsem v životě neviděl.

Bezpečnostní výbor poslanecké sněmovny.

Aeronet je proto server, který je garančním a auditním orgánem alternativy, kontrolujeme politiky a strany, jenž se dostali do poslanecké sněmovny na základě mandátu voličů alternativy, vlastenců, národovců, domobranců a lidí, kteří usilují o změnu politiky v České republice s cílem posílení národního ukotvení. Kdokoliv uhne z programové linie ochrany a obrany národních zájmů, dostane se do hledáčku naší redakce a našeho operativního týmu.

Pomáháme hlídat politiky, kteří se dostali do sněmovny s mandátem alternativy, aby opravdu tento mandát naplňovali ku prospěchu lidu. Ve chvíli, kdy se poslanci dvou stran s mandáty alternativy a lidového hnutí připojí k návrhu zákona, který podle vlastních slov ministra vnitra má zamezit činnosti těchto tzv. domobran, tak v takovém případě dochází ke zneužití mandátu voličů alternativy. K něčemu takovému voliči těmto dvěma stranám mandát nedali. A čím dříve toto napraví, tím lépe. Budeme čekat na iniciativu a pozměňovací návrh k tomuto zákonu ve sněmovně.

Ministr vnitra před několika dny zopakoval na České televizi, co je účelem zbraňového zákona. Je to zákaz domobran, které budou mít charakter ozbrojených spolků. Hlídky beze zbraní budou povoleny

Ministr vnitra Jan Hamáček poskytl dne 6. ledna 2020 České televizi rozhovor [4], kde zopakoval, co je smyslem zbraňového zákona, jehož předlohu v ten den schválila vláda. V pořadu Události ministr vnitra vysvětlil, že nikdo nebude zakazovat neozbrojené spolky, hlídky beze zbraně, aktivisty s prapory na hranicích apod. Zákon však bude zakazovat vytváření ozbrojených skupin, které by např. ve vlacích kontrolovaly pasažéry, anebo vykonávaly jakoukoliv jinou činnost, která náleží jen a výhradně policii. Celou reportáž České televize, včetně rozhovoru s Janem Hamáčkem, najdete zde. V reportáži zaznělo, že neozbrojené sousedské hlídky nikdo nezakazuje, ale zakazují se ozbrojené hlídky, ozbrojené skupiny (rozuměj ozbrojené domobrany), které by chtěly suplovat práci policie nebo armády.

Toto video je zásadní proto, že někteří zoufalí poslanci, kteří o sobě prohlašují, že jsou vlastenci, začali před několika hodinami šířit hoax, že prý poslanci SPD a KSČM přemluvili Jana Hamáčka od konce září loňského roku, a ten prý svůj postoj k domobranám přehodnotil a nikdo prý domobrany zakazovat nebude, a proto se prý slovo “domobrana” nikde v zákoně neobjevuje. Já prostě nemám slov, jestli je to idiocie, demence, nebo součást plánu na oblbnutí voličů z alternativy. Rozhovor s Janem Hamáčkem ze dne 6. ledna 2020 na ČT totiž jasně dokazuje, že ministr vnitra od loňského září, kdy poskytl rozhovor pro iDnes TV, žádný názor na ozbrojené domobrany, tedy paramilitární spolky, vůbec nezměnil. Naopak se ukazuje, že politici, kteří se dostali do poslanecké sněmovny hlasy alternativy, se zuby nehty snaží za tento zákon bojovat jako lvi, aby ve sněmovně prošel. To je tragédie.

Zdroj videa: iDnes TV [5]

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
paja
Návštěvník
paja

Z článku: Podle ministra vnitra není možné, aby se lidé se zbraněmi oblékali do maskáčů a chodili hlídat státní hranice! – Pane Hamáčku, jestliže stát není schopen nebo nechce hlídat státní hranice, tak je ti lidé hlídat budou muset. Nač tam potom ale sedíte? Proto, abyste poklonkovali Velkému bratrovi za oceánem?

ustavaobrany
Návštěvník
ustavaobrany

vsetky zakony vydavane okupacnymi “vladami” maju hodnotu pouziteho toaletneho papiera, zakonodarna moc nepochadza od organov konajucich nad ustavou, automaticky nemaju ziadny mandad a ziju z otho ze ich beriete vobec do uvahy, ak nieco mzete bnrat do uvahy tak ttych ktori ich riadia

pre dalsiu inspiraciu a oslobodenie od zabehanych konstrukcii ktorymi nas udrzuje nadanarodna moc cez neleifgtmne vlady volene neustavnymi volbami:

20.1. 2020 Súd 61 pohlaví s M Kočnerom M Daňom a R Vaským
https://www.youtube.com/watch?v=OQQ5eUJen-o

v stave vojny sa retazia nasledky tak ze aj vrazda novinara je “len” zabitie novinara okupacnej moci, ak neoznamil skutyocnost ze sme kolonizovani a vsetky kauzy aj vrazdy naprikald novinarov ktore pridu a budu teatralne medializovane mediami patriacimi okupacnej moci budu “len” zabitie

“domobrana” ktora svoju legitimitu odvodzuje od posvatenia okupacneho zriadenia spolupracuje s nepriatelom, zruste tie domobrany a aspon neskoncite, lebo sa to mozno bude hodit nejakej medialnej selme, ako nas novinar Kuciak, tu si vybavuju ucty mafie a nevladne pravo ani spravoflivy sud, budicek, este nikto sda v europe nezobudil vykonavaju len riadebne protesty, ale ak si tento stav naiozaj uvedomie potom len zacnu padat masky a rast povedomie

ustavaobrany
Návštěvník
ustavaobrany

dokedy chcete volny cas travit analyzovanim zaokonov vydavbnych okupacnymi vojskami, bud s a im bezvyhradne podvolte a zhasnite svetlo alebo zacnite informovat ludi ze sme v stve vojny, ak ste si nevsimly tak je v nom cely svet, to na zaciatok staci a mozno potom ziskate respekt u nasich protektoratnych klaunov ovela vacsi ako ti domobranecki klauni v maskacoch, co chu strazit ked hranice nexxistuju, aku legitimitu chcu pozadovat od nelegitimnej vlady, je tu vobec niekto este pri zmysloch ?

este raz prajem vela stastia a prebudenia z dlheho sna, je to lahsie ako si myslite a nebojte sa netreba k tomu granaty ani samopaly, aj tak je nadnarodna moc tak rozrastena ze neviete na koho strielat, tak coho sa doprdele bojite ? Chcete cakat kedy zavru LIdl na 3 dni alebo vypnu internet ?

ustavaobrany
Návštěvník
ustavaobrany

cim dlhsie ti vasi domobranci ziadaju o legitimitu ilegalnu vladu tym viac prispievaju k retazeniu nasledkov a maju spolupodiel na dalsom deleni spolocnosti, obcianskej vojne, ak naopak by oznamili a deklarovali ze nerspektuju samozvanu vladu ani ilegalne neslobodne volby tak neskor ak aj dojde v spolocnosti ku konfliktom aj v otvorenej forme, budu mat ciste svedomie lebo budu na strane ustavy a to bez ohladu ci budu dalej pobehovat so smapopalmi a maskacoch ako klauni alebo prestanu s tou saskarnou, tazke co je lepsie

zjednotit sa na ustave bez ohladu na to ze vyse 90 percent spolocnosti ju odmieta a zatajuje, alebo byt sucastou politickych, obcianskych a inych gangov ? este raz bud ste sucastou tychto gangov alebo je otazkou kedy vas zlikviduju. Preto je to tazke s tym prestat vazeni domobranci.

nepoozerajte na pocet a necakajte na zjednotenie na prazdnych hodnotach, vyhlaseniach a ilegalnych organizaciach, vsetko su to bandy v stave vojny. ved ti domobranci sa este an in eprihlasili k ustave so vsetkymi dosledkami co k tomu patria a narokuju si na obnovu styatu ale halvne ze prosia o milost okupantov. Nie je to ziadny vzor ale zavrhnutiahodna banda a moze si kolko chce robit reklamu. Aj keby zajtra tu rachla atomovka viem ze som nekolaboroval aspon za seba a ak by ma hcoikto nahodou sankcioval tak aspon viem ze som na spravnej strane a nepotrebujem k tom uziadne granaty aby som sa citil ze som dolezity. Klamete si sami sebe. Ale nielen vy cela “vlastenecka” a “alternativna aktivisticka” scena.

ustavaobrany
Návštěvník
ustavaobrany

http://zvedavec.org/komentare/2020/01/8161-postoj-veleni-zemske-domobrany-k-pripravovanemu-zakonu-proti-domobranam.htm
http://zvedavec.org/nazory-8186.htm

na portale zvedavec.org dnes tuto hodinu zverejnea otazka (nick “vojnapocasim”) na cesku domobranu (Ivo Gec tam ma clanok o jeho postoji, skor by malo ist o pevne statie na ustave ako zaujimanie postoja) ohladom ich respektu k ustave a tomu od coho odvodzuju svoju legitimitu v stave usatvnejk nudze

pre pripad ze by prispevok nebol na zvedavci zverejneny davam tu jeho kopiu, zaujima ma to viac ako nejake toaletne zakony ceskej ilegalnej vlady, kedze v cechach este nefunguje a nie je realne zriadeny docasny organ, ktory by funkciu statu suploval

ak nebude odpoved zemska domobrana je ielgalna banda, ale ma sancu sa z toho dostat este je cas a garantujem ze maju z toho strach hoci ja nedisponujem ziadnymi zbranami tazke v priamom prenose uvidite silu sutavy, skuste polozit takuto otazku vsetkym vasim “valstencom” a uvidite s kym mate docinenia

citujem:
Deklarovali ste ze v stave vojny a zaniku statu (pretoze aj cesky narod nema zakonodarnu moc tym ze cast rozhodovania bola prenesena na europsku uniu) nadalej plati ustava a to automaticky bez protiustavnych clankov. Ze vsetky zakony vydavane okupacnou ilegalnou vladou maju hodnotu pouziteho tealetneho papiera ?

Podotazka, aku autoritu a zaruku obnovy statu moze mat cesky narod u skupiny ktora o svoju legitimitu ziada protektoratnu valdu ?

To ze mate vojenske skusenosti z vas nerobi legalnu skupinu, postavte sa na stranu ustavy a budete mat aj bez vojenskej vyzbroje podstatne vacsie moznosti.

Dalej, ak toto neurobite raz pride cas ked sa k tomu niekto prihlasi a moze sa stat ze budete lutovat zradu. Doccasne zraidit stat v case takejto ustavnej nudze moze ktorykolvek “obcan”, ma na to pravo z ustavy.

Pozrite si Narodny Obciansky Tribunal Slovenskej Republiky a zacnite premyslat. Nejedna sa o jeho osoby ale to za cim stoja, nie je to ziadna politikcka skupina, neaspiruju na ziadne posty a nie je to ani ziadne registrovane zdruzenie. Pretoze vsetky aj obcvanske zdruzenia operujuce v tomto stave su ilegalne bandy. Nemaju z coho odvodzovat svoju legitimitu.

Prajem vela sily pochopit a pomenovat stav v ktorom sme a potom uvidite ze s a dostatnete dalej ale hlavne v sulade s ustavou, ta existuje aj ked stat zanikol prave nato aby sa o moc nepokusali ilegalne bandy. Vsetku moc naspat konzumuje “obcan” spat aby sa nastolila vlad aprava a zacina to najprv uvedomenim a pomenovanim tohoto stavu tam ste sa este v cechach nedostali.

Sila ustavy nezavisi nutne na zbraniach ale smaozrejme je klegalne pouzit akukolvek silu bez konzultacie snepriatelom, tie zbrane ma ktokolvek ale nerobi to este z neho vlastneca ani z vas. Ale hlavne pojem vlastnec je davno vyprazdneny tak ako demokracia. To je dalsia vec co tzv obcianski aktivisti mantruju, nabadaju k volbam a zatajuju ze su neslobodne a protiustavne a tym udrzuju tento portiustavny stav, Vy ceska domoborana skuste aspon symbiolicky ohklasit ze potrebujerte slobodne volby kt otmu netraba zbrane a naucte to cesky narod co na vas kladi ako na spasu ze zakonodarna moc pochadza od kazdeho kto sa hlasi k ustave a nie od politicky stran, ktore este podla zakona z cca 1991/92 nesmeli v CSFR zriadovat a riadit organy statnej spravy. PRave cez systemn politickych stran sa zabetonovali a robit aj vy ako my slovaci komparz c toaletnych volbach.

Jan
Návštěvník
Jan

Je to tluchuba a chlubil co si casto protireci. Ted uz to musi videt kazdej. Ze jsem se vubec kdysi zacal zajimat. Mit v pici na lehatku bylo “lepe”:) Po “probuzeni” uz se na nej tezko leha. Pekny den vsem.

Reeeee
Návštěvník
Reeeee

Ta politická mrdka nepřežije vlastní volby.. co plánuáje na na 2022 je pro něj nedotknutelný datum mrzák nemocnej na hlavu.. píčus a vlastizrádnej zkurvy syn..

generál Lopata
Návštěvník
generál Lopata

A co na to vlastenec Kapal?
http://zvedavec.org/komentare/2020/01/8161-postoj-veleni-zemske-domobrany-k-pripravovanemu-zakonu-proti-domobranam.htm
Dnes bude mít pana Gece na stranickém rádiu… To zas bude emocí ze strany pana Kapala.

generál Lopata
Návštěvník
generál Lopata

Gec je dobrej. Zatím si ho hezky maže na chleba, aroganta.

Blanka
Návštěvník
Blanka

A zapomněla jsem ke svému komentáři dodat, že pan Kapal už dva roky slibuje svým posluchačům rozhovor s panem Fialou z SPD. No… Fiala na něj zcela kálí a Kapal se ani neodváží o tom mluvit… :-)))

Blanka
Návštěvník
Blanka

Pan Kapal, nechci ho urážet, ale pokud pořád vlastní řidičský průkaz – a ON ho vlastní, to znamená, že by měl být zdravotně v pořádku, tak je buď jeho řidičský průkaz podplacen a nebo není v pořádku a lékař je mdlého rozumu! Už rok sleduji jeho vysílání, dělám si názor a uvažuji o jeho VLASTENECTVÍ, kterým se vehementně obnáší. NU… došla jsem k závěru”: Zavoláte do jeho rádia a nesouhlasíte s jeho názorem, ihned jste vypnuti a už nemáte šanci cokoliv říci, pan Kapal do éteru oznámí, že s takovými se bavit NEBUDE!! Opravdu DEMOKGRACIE od slova GRCAT, jak se říká na Moravě blití.

Postoupíme dále… pan Kobza, Chytra a další, jeden je LHÁŘ z SPD a druhej bukvice z BERLÍNA. Opravdu kvalitní materiál.

Už ani nechci nic dodat, jen to, že Kapal a jeho rádio SPD je nakaženo MOREM dnešní doby, a to je ego, prachy a lež.

Jan
Návštěvník
Jan

Jsem jen prosty clovek ale vsiml jsem si ze se nekterym hostum “podlizuje”. A to ze se nekdo zepta na neco co mu neni po chuti okamzite vypina a je agresivni, prekrikuje a nenecha domluvit. Boji se ze by nemel proti argumenty? Proc tak moc brani tenhle zakon a rika ze je OK? I blbec jako ja videl a slysel co Hamacek vypustil z ust i jeho rec tela pri rozhovoru. Kdysi jsem zral panu Kapalovi vse i pochyboval o VK. Bylo mi to burt, do prace, konzum, mam v pici na lehatku ale cim vice se o vse zacinam zajimat se az desim jaky smysl to vse dava a vypada to ze je 5 minut po dvanacte. Ta lidska zvedavost kdo je a co je neda lidem nikdy spat. Uprimne vymenili by jste vedeni kdo je VK za VK uz neni protoze se “priznal” kdo je a pak mel nehodu? (tahle posledni veta je jen takovy dodatek na nektere starsi komentare a ne rekace na Blanku). Pekny den vsem.

Slovan1
Návštěvník
Slovan1

Teď mi tak napadlo, zda by nešlo myšlenku domobrany transformovat do “právního ráje” po vzoru daňových rájů, tj. tady by to sice vzniklo, ale bylo by to chráněno jurisdikcí státu, který s domobranci nemá problém 😀 . Já vím, že to je blbost, ale jestli se někdo usmál, tak i dobrá nálada nám pomůže společný problém vyřešit správným směrem…

Kloktačka
Návštěvník
Kloktačka

Já štěstí nemám aby mě takový chcípák jako ten židovsko-bolševický pirát napadal. Podal bych si ho, šmejda.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/pirat-michalek-se-na-zastupitelstvu-prahy-1-vrhl-na-obcana-siril-pry-dezinformace-40309920

r.m.
Návštěvník
r.m.

zase ten zdivočelý žid, Michálek má vážný psychický problém, patrně zděděný

Milada
Návštěvník
Milada

Taky premyslim,, v 16.15 zde bylo 267 komentu, behem pul hodiny jich naskocilo o 44 vic. Pak si stezujete, ze komentujici nenacitaji dalsi stranky. Vubec se nedivim. Mne uz to take nebavi a proto zde radeji koncim. Vzdy jsem vsechno cetla, ale uz nemam chut hledat vsechny, ktere byly hozeny do kose. Preji vsem hodne zdaru a pozdrav patri AntiSionu – davej na sebe pozor!

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Miladko,
to asi přišel pan Admin z práce, a zasedl ke strojům AEN – ručnímu třídění…
Aksamet nemá svobodu rozhodování, tak pro jistotu zadržuje vše … občas se to stává 😉