VIDEO: Kompletní verze výbušného Vánočního projevu Donalda Trumpa s českými titulky, který...

VIDEO: Kompletní verze výbušného Vánočního projevu Donalda Trumpa s českými titulky, který vstoupí do historie jako vlastenecký manifest hnutí MAGA a obžaloba amerického Deep State spojená s hrozbou, že nebude dovoleno, aby zfalšovaný výsledek amerických voleb obstál! Prezident v závěru projevu nepřímo vyzval Američany k demonstracím a k hlasitému projevu odporu, tvrdost hlasu a výroků v závěru vyděsila i redaktory CNN! V Americe již podle Trumpa není svoboda tisku, existuje už jen svoboda útisku!

VIDEO: Kompletní verze výbušného Vánočního projevu Donalda Trumpa s českými titulky, který vstoupí do historie jako vlastenecký manifest hnutí MAGA a obžaloba amerického Deep State spojená s hrozbou, že nebude dovoleno, aby zfalšovaný výsledek amerických voleb obstál! Prezident v závěru projevu nepřímo vyzval Američany k demonstracím a k hlasitému projevu odporu, tvrdost hlasu a výroků v závěru vyděsila i redaktory CNN! V Americe již podle Trumpa není svoboda tisku, existuje už jen svoboda útisku!

Většina našich čtenářů tráví Vánoce se svými blízkými a média budou řešit různá Vánoční poselství, ať už českého prezidenta Miloše Zemana, nebo jiných politiků ve světě. Původně jsem dnes nechtěl chystat žádný článek, ale nakonec jsem se rozhodl, že pro vás připravím a otitulkuji pouhé 3 dny starý Vánoční projev amerického prezidenta Donalda Trumpa, protože jeho projev v Bílém domě ze dne 22. 12. 2020 vstoupí do dějin.

Je to projev, který s Vánoci prakticky nic společného neměl, ale stal se emotivní obžalobou amerického zkorumpovaného systému moci Deep State. Donald Trump vysvětlil americkým občanům, proč podniká právní a ústavní kroky na prošetření a zvrácení výsledku voleb. Zopakoval hlavní nashromážděné důkazy a fakta a obvinil Demokratickou stranu a velké technologické společnosti spolu s médii ze spiknutí a z umlčování pravdy. Rovněž zdůraznil, že v USA již není svoboda tisku, ale pouze tisk fungující k potlačování pravdu a k prosazování útisku.

Donald Trump ve Vánočním projevu

V závěru projevu však vyslal výzvu směrem k lidu, aby se začal hlasitě ozývat za svá práva, občané mají zvýšit hlas a požadovat návrat demokratických a ústavních principů do amerických voleb. Donald Trump ke konci projevu přitvrdil na hlase a zopakoval, že zvítězil v amerických volbách drtivým způsobem, a že lidé v USA to vědí moc dobře. Projev prezidenta vyděsil i moderátory na CNN, kteří zejména závěr jeho projevu dešifrovali jako výhrůžku a skrytý signál pro vyvolání povstání, aby lidé vyrazili do ulic.

Donald Trump vyzval Američany, aby zvedli svůj hlas, což v přeneseném slova smyslu je jasný vzkaz pro pořádání demonstrací a protestů. Projev však působil jiným dojmem, že jde o projev před nějakou událostí, aby veřejnost věděla dopředu, jaká je motivace pro kroky, které přijdou. Původně avizovaný Vánoční projev se nakonec dostal na internet jako “Special Message”, vánoční nálepka byla úplně vypuštěna, ale dekorace v Bílém domě za zády prezidenta jasně určovala, o jaký projev se jedná.

Americký miliardář jako modla americké dělnické třídy

Donald Trump stojí proti Deep State, který ovládá nejen americký Kongres, ale rovněž justici, média a technologické firmy v čele se sociálními sítěmi. Donald Trump se objevil v politice v roce 2015 v podstatě jako exot, kterému republikáni dovolili naskočit do primárek, protože kádrové vyprázdnění republikánů bylo v té době žalostné. Republikáni neměli kandidáta, který by měl sílu vyhrát volby, jedinou útěchou jim bylo, že demokraté na tom nebyli o nic lépe, ovšem měli v rukávu Hillary Clinton. Ta se ovšem netěší v USA příliš velké oblibě veřejnosti, zejména kvůli její namyšlenosti. Republikáni věděli, že se svými kandidáty Hillary neporazí.

Donald Trump na akci MAGA minulé Vánoce

A tak pustili Donlada Trumpa do primárek, o nic nešlo, nouze byla veliká a Trump přinesl do stranické pokladny zápisné, které republikánům vyhovovalo. Jenže, v primárkách se ukázalo, že Donald Trump je k obyčejným lidem naprosto nepochopitelně jako miliardář a filmová celebrita mnohem blíže, než republikánští provaření politici. Donald Trump mluvil rozumně, mluvil o potřebě zastavit globalizaci, o potřebě vrátit fabriky a výrobu do USA. A najednou to začalo, Trump začal v primárkách drtit všechny republikány. Bylo jasné, že tohle je cizí element, který k republikánům nepatří, ale dokáže jim vyhrát Bílý dům.

Donald Trump přišel v roce 2016 jako exot s balíkem peněz do poloprázdné pokladny republikánů, dnes mu vděčí strana za výhru v Kongresu

Pokud sledujete Donalda Trumpa od roku 2016, tak už vám musí být jasné, že Donald Trump není u republikánů vítán, ale je tam se skřípajícími zuby trpěn. Bez Trumpa by strana neměla voliče, a to ne jenom jako neměla, ale doopravdy by o ně přišla. Globalizace totiž v USA převálcovala americkou střední třídu demokratů i republikánů, ale daleko hůře na tom jsou republikáni, kteří ztratili spolu s globalizací své hlavní voliče na americkém Středozápadě, ale rovněž na jihu. Vytlačování amerických zemědělců čínskou zemědělskou produkcí na Středozápadě a neřízená migrace za Obamovy vlády do jižních států.

Donald Trump s manželkou Melanií u vánočního stromečku

Dvě největší bašty republikánů tímto padly a nikdo z republikánů nebyl schopen proces zvrátit. Až přišel Donald Trump a získal zpátky podporu tradičních republikánských voličů. Jenže, za 4 roky se něco stalo a republikáni skřípou zubama, ale musí držet ústa a krok. Po 4 letech na Středozápadě a na americkém jihu už nejsou věrné šiky republikánských voličů, ale jsou to trumpeři a členové hnutí MAGA, kteří přísahají na Donalda Trumpa, kromě toho, že volí republikány, protože Trump je na čele jejich kandidátek.

Republikáni nemusí demokratům nic závidět, ti dopadli ještě hůř

Ve chvíli, kdyby se republikáni Trumpa zbavili, strana by se zhroutila sama do sebe, protože nemá prakticky co svým voličům nabídnout. Jediné hodnoty, které táhnou voliče republikánů, jsou hodnoty, které straně v roce 2016 vtiskl Donald Trump, tedy Amerika na prvním místě, likvidace outsourcingu výroby v Asii, vracení podniků do USA, vysoká cla na čínské zboží, protekcionismus amerického průmyslu, odpor proti migraci, proces izolace USA před nemocným globalizovaným světem. Toto je doktrína MAGA, na které teď jede Republikánská strana a ta zjišťuje, že strana už nepatří republikánským jestřábům a jejich neokonzervativcům, tedy neoconům, ale patří Trumpovi a jeho MAGA stoupencům. A části neokonzervativců se to nelíbí

Demonstrace trumperů ve Washigntonu D.C.

Republikány může utěšovat jenom škodolibý fakt, že Demokraté dopadli se svojí partají ještě hůř. Demokratická strana, aby měla šanci proti Trumpovým republikánům, se spojila s radikální levicí, s Antifou, s feministickými organizacemi, s hnutím BLM a hlavně s neomarxisty zastřešenými fondy George Sorose. Demokratická strana, která dříve prosazovala liberální amerikanismus opřený o svobody jedince a jeho sociální jistoty, se transformovala do neomarxistického projektu, který si žije už vlastním životem. A to se neoliberálům rozhodně nelíbí. Jenže, jsou na tom stejně jako jejich kolegové neokonzervativci z Republikánské strany. Bez nových kádrů strana nebude mít šanci.

Bez Trumpa by se republikáni zhroutili, jejich voliči už neexistují, teď to jsou trumpeři

Donald Trump je tak paradoxně ve velmi silné pozici v této chvíli. Volby prokázaly, že republikánští kandidáti vyhráli v Kongresu všechno, co se dalo, a to díky popularitě Trumpa. Republikáni to vědí, že za výhru vděčí Trumpovi, a oni vědí, že Trump ví, že oni to vědí. Donald Trump historicky strhal všechny rekordy a získal nejvíce hlasů v historii jako sedící prezident usilující o znovuzvolení.

Nikdo nedostal tolik hlasů v historii, ani Ronald Reagan v roce 1984 při legendárním drtivém vítězství. To jsou prostě čísla a fakta, která neoconům v Republikánské straně svazují ruce. Kdyby ve volbách republikánští kandidáti do Kongresu vyhořeli, tak by nebylo o čem diskutovat, prostě by se řeklo, že za to může Trump jako vysoce nepopulární a špatný prezident. Jenže, republikánští kandidáti vyhráli 25 z celkem 26 křesel, a všechna na úkor demokratických kandidátů, kteří ta křesla obhajovali a neobhájili.

Demonstrace MAGA v centru Washingtonu D.C.

To je prostě pro republikány obrovský úspěch, ale zároveň i obrovský problém, protože teď už vůbec nepůjde se zbavit Trumpa, protože voliči republikánů ho milují. A teď už dokonce i kongresmani mu vděčí za své zvolení. A to je průser pro neokonzervativce, Trump tím totiž posiluje svoji autoritu ve straně. Republikáni teď mají před sebou zásadní problém. Pokud Donalda Trumpa nepodrží a potopí ho, Donald Trump zcela určitě povede kampaň do voleb 2024, a to buď opět pod Republikány, nebo nedejbože pod svojí vlastní stranou, kterou založí. Pro republikány by to bylo likvidační, protože Trump by republikánům odtáhl tolik voličů, že by se z toho republikáni nevzpamatovali. Proto Vánoční projev Donalda Trumpa měl silnou a ostrou dynamiku, z čehož lze odvozovat mnohem více, než co jenom v projevu zaznělo. Budou se dít věci.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Vánoční poselství

Važení přátelé a milí čtenáři, blíží se konec roku 2020, který se zapíše do dějin jako rok Velkého resetu a společenských změn, proti kterým musí všichni vlastenci bojovat a vzdorovat. Přinášeli jsme vám po celý rok články, analýzy, komentáře, titulkovaná videa a rozhlasové pořady. Umožňujeme vám svobodný vyjadřovací prostor, místo pro sdílení informací a komentářů. Pokud se vám líbilo, co jsme pro vás po celý roka zajišťovali, a chcete-li, abychom pokračovali v naší práci v budoucím roce, přispějte prosím v závěru tohoto roku, podle vašich možností, jakoukoliv finanční částkou na podporu a zachování našeho společného projektu.

Je nám jasné, že tento rok bude Ježíšek mimořádně nákladnou a bolestivou záležitostí v reflexi na celoroční dopady covidové hysterie, ale pokud se ocitneme i my mezi vašimi obdarovanými, budeme vděčni za jakoukoliv částku. Přispět nám můžete na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou. Děkujeme!

A samozřejmě, všem našim čtenářům přejeme krásné prožití vánočních svátků.

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

Bývalý sekretář kabinetu Bílého domu Bill McGinley hovoří o procesu rozporování hlasů jednotlivých států. Pro každý rozporovaný stát bude dvouhodinová diskuze Sněmovny a Senátu, odděleně, každý hovořící bude mít 5 minut. Pro šest států je to 2×12 hodin diskuzí.
https://www.youtube.com/watch?v=MxIarxgNd48

smith
Návštěvník
smith

Dobrý den, máte nějaké info, co se tam děje? děkuji

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

Ahoj smithe, průběžně to sleduji, a Trumpovi se naděje tenčí, 15. ledna by měl některý z Nejvyšších soudů rozhodovat o Ústavnosti Pensylvánských voleb (možná je to v Georgii, tam je silná odbojová skupina, která se nevzdává), což je asi tak nejžhavější želízko v ohni. Rozporování hlasů byla fraška. Demokraté jsou zcela odtržení od reality a vůbec nejsou schopní vnímat faktické námitky. Odvádějí pozornost a využívají incident u Capitolu k protiútokům. Přehlídka pokrytectví a gigantické hlouposti. Americká politika zdegenerovala v účelovou, machiavellistickou. Co Američní zákonodárci vypouští z úst stanovuje nové rekordy v oblbování i sebeoblbování. Je to taková přehlídka idiocie, že mi dělá vážné potíže to celé nějak detailně komentovat a rozebírat, jsem tak nějak víceméně neustále v němém úžasu, co se v té Americe děje, a jak zoufale tam prohrává zdravý rozum.

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

Americký Wal-Mart se zapojil do politiky zesměšňováním rep. senátora požadujícího volební audit.
https://gab.com/diamactive2001/posts/105474991125958334

Senátní komise v Georgii jednohlasně přijala návrh na audit poštovních hlasů v okrsku Fulton, ve kterém bylo natočeno známé video s vyklizením místnosti a ukrytými obálkami v kufrech pod stolem.
https://populist.press/huge-motion-passes-to-audit-fulton-county-absentee-ballots
související článek; po uzavření volebního místa pro pozorovatele se objevilo 136 tisíc hlasů pro Bidena
https://gellerreport.com/2020/12/eyewitness-testimony-136000-votes-for-joe-biden-appeared-after-poll-watchers-were-dismissed-from-the-state-farm-arena.html

V Georgii se “bílý hacker” nahackoval do volebního přístroje během senátního slyšení.
https://populist.press/breaking-white-hat-hackers-access-one-of-the-polling-stations-as-the-hearing-is-live

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

Živý přenos RSBN k volebnímu podvodu z Arizonského Kapitolu
https://www.youtube.com/watch?v=S8pGWQOakkk

Dnešní vystoupení Rudy Gulianiho v Georgii
https://rumble.com/vcasjv-giuliani-rips-into-the-georgia-legislators.html

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

Sidney Powellová odpovídá, co by řekla soudcům Nejvyššího soudu kdyby s nimi byla 90 vteřin sama ve výtahu.
https://www.youtube.com/watch?v=qJg_E_u-2hM

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

ŽIVĚ: Senátní slyšení k volbám v Georgii. Alternativní streamy:
NTD https://www.youtube.com/watch?v=EjbAFuoQOvo
Epoch Times https://www.youtube.com/watch?v=4eqTVyeQV5Q
RSBN https://www.youtube.com/watch?v=u5ZP_HpBKos

Devastující svědectví proti Státnímu tajemníkovi Georgie
https://www.youtube.com/watch?v=pxVqop8ZR1Y

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

Majitel opravny počítačů, který opravoval notebok H. Bidena a poskytl informace NY Post o obsahu hard disku, žaluje Twitter pro pomluvu a žádá 500 miliónů USD odškodnění.
https://gellerreport.com/2020/12/twitter-sued-for-defamation-by-ny-posts-source.html

Trump se odvolává proti rozhodnutí NS ve Wisconsinu k federálnímu Nejvyššímu soudu a žádá rozhodnutí před 6. lednem.
https://gellerreport.com/2020/12/trump-campaign-asks-scotus-to-take-wisconsin-election-case.html

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák
Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

Ze součtu okrsku Cambria v Pensylvánii zmizelo 22.685 hlasů pro Trumpa. Součtová tabulka ukazuje 70.777, oficiální výsledky 48.092.
https://probtest1364147612.wordpress.com/2020/11/22/22685-votes-missing-in-cambria-county-pas-website-for-trump-while-bidens-is-perfect/

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

Představitelé americké armády se nechávají slyšet, že nebudou “asistovat” ve vyřešení voleb. Můžeme se ptát, co nastane, dostanou-li rozkaz.
https://10ztalk.com/2020/12/28/breaking-news-president-trump-got-stab-in-the-back-by-military-leaders/

Televizní stanice NTD detailně reportuje známá svědectví o průběhu amerických voleb a odvysílala nové téměř dvouhodinové pásmo konkrétních podaných důkazů podvodu.
https://www.youtube.com/watch?v=wTVhYQAdktY

Zelenáč
Návštěvník
Zelenáč

Velký překvapení? Ani trochu.

Jedna věc je bojovat proti naštvaným Afričanům u nich doma, druhá věc je zasahovat proti vlastním lidem. A nechápu, jak se tomu může někdo divit.

A už vůbec nevím, s čím by “alternativa” přišla, kdyby se volby sečetly za dozoru armády a opět by se nezjistil žádný výrazný problém.

Ondřej Dvořák
Návštěvník
Ondřej Dvořák

Americká tiskárna volebních lístků zničena velkým požárem. Náhoda?comment image