VIDEO: Klaus Schwab jako šéf Světového ekonomického fóra oznámil již v roce...

VIDEO: Klaus Schwab jako šéf Světového ekonomického fóra oznámil již v roce 2016 implantování podkožních a neurálních mozkových čipů, které umožní trvalé připojení člověka do komunikační sítě! Součástí permanentních lockdownů, covidových pasů a sociálních kreditů bude postupné připojování populace do globální sítě! Zánik hotovosti je otázkou několika příštích let, novou směnnou jednotkou se stane digitální kredit! Jakmile dojde k propojení očkovacích, testovacích a bankovních databází, bez covidového pasu už pivo v hospodě nekoupíte!

VIDEO: Klaus Schwab jako šéf Světového ekonomického fóra oznámil již v roce 2016 implantování podkožních a neurálních mozkových čipů, které umožní trvalé připojení člověka do komunikační sítě! Součástí permanentních lockdownů, covidových pasů a sociálních kreditů bude postupné připojování populace do globální sítě! Zánik hotovosti je otázkou několika příštích let, novou směnnou jednotkou se stane digitální kredit! Jakmile dojde k propojení očkovacích, testovacích a bankovních databází, bez covidového pasu už pivo v hospodě nekoupíte!

Český ministr zdravotnictví Petr Arenberger ve středu pro média uvedl, že od příštího pondělí 17. května by neměli majitelé hospod a restaurací vyhazovat neočkované a netestované hosty, protože k tomu (zatím) nemají zákonné oprávnění, ale neměli by je obsluhovat [1]. Ministr pro média vysvětlil, že hospodští by měli jednat tím způsobem, že netestovaného a neočkovaného hosta prostě odmítnou obsloužit, ale jinak host má právo na to, aby mohl sedět v restauraci.

Tenhle bizarní plán se zdánlivě zdá jako typický český nesmysl z hlavy byrokrata, jenže pouze na první pohled. Ve skutečnosti nejde o nic jiného, než o plošný laboratorní test na obyvatelstvo, jak bude reagovat na postupné a plánované zavádění covidových pasů a později modelu sociálního kreditu z dílny globalistů. Není totiž vůbec jasné, jakým způsobem zapůsobila rok a půl dlouhá koronavirová diktatura a totalita, jestli obyvatelstvo rezignovalo, anebo se radikalizovalo.

Každoroční konference Světového ekonomického fóra v Davosu jsou hlavní plánovací akcí globalistů, které šéfuje Klaus Schwab. Konferenci hlídá švýcarská národní garda.

Největším problémem globalistů v této chvíli je hotovost. Platební hotovost totiž brání nasazení plně rozvinutého Total Control mechanismu a zavedení sociálního kreditu. Kdyby neexistovala hotovost, tak by restrikce uplatněné na neočkované a netestované hosty v hospodách a restauracích byly velmi snadno uplatnitelné.

Pokud by host neměl platný testy nebo očkování, potom by platební brána banky na to upozornila majitele restaurace, že platba kartou hosta byla zamítnuta, a že veškeré náklady a ztráty nese majitel restaurace, protože na vlastní riziko anebo vlastní chybou nezkontroloval hosta před vstupem do restaurace, že není testovaný a ani očkovaný. Platební brány čínských bank už dnes v rámci čínského sociálního kreditu odmítají přijímat platby kartami za zboží a služby těch osob, které k tomu nemají oprávnění z hlediska nízkého kreditního sociálního skóre.

Nezaplatíš za pivo v hospodě, pokud nemáš očkování nebo test. Platba neprojde!

Na internetu to funguje jednoduše, když si chcete něco koupit, a nemáte na to dostatečné sociální skóre, tak vám platební brána oznámí, že platba neproběhla a byla zamítnuta s poznámkou, že zákazník má zkontrolovat své Sociální kreditní skóre, což je neklamným znamením pro občana, že platba neprošla ne kvůli tomu, že by na kartě nebo na účtu měl málo peněz, ale právě kvůli tomu, že prodejce nesmí zákazníka obsloužit a prodat mu zboží či službu, protože zákazník nemá odpovídající kreditní sociální skóre. A pokud jde o placení naživo někde v obchodě nebo v restauraci, tak povinností provozovatele podniku je neobsloužit a případně ani nevpustit zákazníka dovnitř prodejny či hospody,

Některé hospody to již zabalily

A to proto, že provozovatel má kontrolovat vstup přímo u dveří. Pokud to majitel hospody nedělá, potom mu hrozí, že pohostí zákazníka zadarmo a na náklad hospody, protože platební brána banky odmítne přijmout platební kartu hosta a nestrhne obnos z účtu a nepřevede na účet hospody. Tenhle bič na hostinské v Číně funguje na 100% a jedinou výjimkou jsou hospody v menších městech v provinciích, kde stále akceptují hotovost, a když neprojde platební karta kvůli sociálnímu kreditu, host může zaplatit hotovostí. Jenže, jakmile i v Číně bude hotovost jednoho dne zrušena, nastane teror a totalita, jakou si mnoho z vás ani v nejhorším snu nedokáže představit.

Kdo platí v hospodě kartou bez testu a očkování, zadělává si na velký malér v budoucnu

Od pondělí to v ČR bude fungovat tak, že hospodští vyvěsí tabule, že do hospody smí jen testovaní a očkování hosté, ale tím to zhasne a nikdo z personálu to asi nebude kontrolovat, až na aktivistické majitele hospod. Lidé si prostě objednají pivo nebo jídlo, bez ohledu na testy a vakcíny, a potom normálně zaplatí, hotovostí nebo kartou. Jenže, tady bych si dával obrovský pozor. Vsadím se, že se jedná o trik a plán, kdy potají vláda bude kontrolovat od jednotlivých bank platební transakce hospod a restaurací, přičemž se to potom bude porovnávat s centrální státní databází očkovaných osob. Zatím se v ČR vede jenom centrální a státem řízená evidence očkovaných lidí, ale nikoliv evidence testovaných osob.

Bez covidového pasu jenom na nákup nezbytných potravin, jinak nikam jinam!

Stát tak nebude moci odvodit, jestli osoba, která platila kartou v hospodě, byla testovaná, protože očkovaná nebyla, ale není možné zjistit, jestli byla testována. To je zatím taková díra v systému, která je způsobena tím, že zatím neexistují funkční covidové pasy s centrálními evidencemi jak očkování, tak testování. Jakmile testy i očkování budou uvedeny do covidových pasů a státní databáze, v tom okamžiku bude možné zahájit razie v hospodách a jít adresně podle výpisů karetních transakcí od hostů, kteří platili kartami, ale přitom prokazatelně v den platby nebyli ani testovaní, ani očkovaní, protože nejsou držiteli covidového pasu, anebo mají tento pas, ale test mají propadlý a očkovaní nejsou.

Hotovostní platby budou postupně označeny za viníka nekončících křivek růstu nákazy

Jakmile se tento způsob digitálního šmírování osvědčí, lidé hromadně přejdou na hotovost, a garantuji vám, že v tom okamžiku se v českém Knessetu objeví návrh na zákon, aby provozovatelé živností, kde se shromažďuje více než X lidí, nesměli přijímat platby v hotovosti. A následně krátce poté dojde k úplnému vyřazení hotovosti ve společnosti s odůvodněním, že lidé již hotovostí neplatí, a že hotovostí platí jen teroristé a nepřizpůsobiví lidé, kteří ohrožují ostatní svým odmítáním očkování a testování. Jakmile bude eliminována hotovost, bude nakročeno k zavedení sociálního kreditu se vším všudy. Lidé, kteří dluží peníze za odvoz odpadu, si nebudou moci koupit pivo platební kartou. Lidé, kteří se odmítají testovat, nebudou moci nakoupit lístek na MHD, autobus, na vlak, ani na metro.

Chceš do hospody? Tak si nejprve udělej cestu na test do laboratoře!

Kdo bude demonstrovat proti testování školáků, nezaplatí kartou za lístek na fotbalový západ nebo na koncert. Lidé, kteří nebudou očkováni či testováni, nenakoupí nic, co je spojené s místy s velkou koncentrací lidí, což je prakticky všechno, všechny obchody, veškerá doprava, člověku zůstane jen právo na nákup potravin, ale s výjimkou alkoholu a cigaret.

Protože, když nejsi dobrý, občane, nedostaneš možnost nakoupit si to, na čem jsi závislý. Jenže spolu se sociálním kreditem je spojena jedna věc, která je mnohem důležitější pro globalisty, a to je čipování obyvatelstva. Problém s bezhotovostní společností je v tom, že když si nemůžete na svoji kartu koupit to, co potřebujete, koupíte to na kartu manželky, rodiče, dospělého dítěte, kamaráda. Bezhotovostní společnost je totiž jen instrument pro přístup ke zboží a službám.

Plaťte mobilem a zahoďte platební kartu? Za chvíli vám řeknou, abyste zahodili mobil a platili čipem pod kůží na ruce nebo na hlavě

A globalisté usilují už delší dobu o zahození plastových karet a jejich nahrazení něčím, co nelze jen tak půjčit jiné neoprávněné osobě do ruky. Půjčit platební kartu dítěti nebo rodičovi není nijak těžké, aby mohlo dojít k obejití restrikcí Sociálního kreditu, ale půjčit někomu svůj soukromý mobilní telefon, kde je platební aplikace využívající NFC čip a platbu je potřeba potvrdit otiskem prstu na mobilu, anebo obličejem přes kameru telefonu, to už tak samozřejmé není.

Mobil už jen tak do ruky někomu nepůjčíte, a přesně toto je hlavní důvod, proč nosatí usilují o to, abyste začali platit mobilem. Všimněte si, jak vám všude rvou do hlav, abyste začali platit chytrým telefonem. Ano, přesně o to jde, že telefon jen tak nepůjčíte někomu, kdo by chtěl obejít restrikce Sociálního kreditu. Jenže, to není dokonalé. I ten telefon lze někomu půjčit, čistě účelově.

A když chodíš na pivo pravidelně, donutí tě k očkování, anebo přestaneš chodit do hospody a budeš pít lahváče doma, bez kontaktu a v izolaci. A to globalisté chtějí!

A tak globalisté usilují o čipování obyvatelstva. Nastřelování podkožních čipů je v plánu a světové banky již připravují první balíčky s podkožními čipy, první by se měly podle informací objevit od roku 2025, kdy čip bude umístěn pod kůží a nebude vyjímatelný, při pokusu o vyjmutí se znehodnotí. Lidé budou platit přiložením ruky ke čtečce. A svoji ruku už logicky nikomu nepůjčíte, s výjimkou, že přímo přijdete k osobě a za ní zaplatíte, což sice je možné v restauraci, když osobu pozvete, ale pokud nejde o rodinného příslušníka, nebude existovat způsob, jak restrikce obejít za pomoci někoho druhého. A v konečné fázi jsou v plánu neurální implantáty přímo do mozku, kde první prototypy již testuje Elon Musk [2].

VIDEO: Klaus Schwab v roce 2016 prohlásil, že do 10 let budou čipy realitou. Nejprve čipy v mobilech, později pod kůží a nakonec v mozku

Implantát se jmenuje Neuralink a umožní připojení neocortexu na zákaznické bezdrátové rozhraní, které bude komunikovat s mobilním telefonem, s počítačem, s automobilem Tesla, s domácími spotřebiči v rámci IoT, ale především si člověk bude moci vyhledávat informace na internet přímo v mysli a čip přeloží texty z internetu do hlasové podoby a přehraje vám text skrze nervová vlákna přímo do ucha, resp. do podoby signálů pro sluchový nerv. Doslova se bude jednat o dataelektroimpulzní převodník z digitální podoby textu do podoby elektrických impulzů sluchového nervu, který převádí elektromechanické kmity z ucha na elektrické signály putující do mozku. Těmto zařízením se říká zákaznické bionické obvody. A tyto obvody budou napojeny bezdrátově na internet, na databáze, na servery shromažďující dotazy, rozuměj myšlenky na dotazy.

A právě o těchto plánech hovořil již v lednu 2016 na švýcarské televizi RTS šéf Světového ekonomického fóra Klaus Schwab, který kategoricky uvedl, že do 10 let, tedy do roku 2026, budou podkožní a neurální čipy součástí vyspělé společnost v rámci 4. průmyslové revoluce. Otvírání zahrádek českých hospod je pouze laboratorním testem, nejde o žádnou ochranu před virem, tomu už nevěří ani ti největší truhlíci. Pomalu začne léto a hledají se cesty, jak lidi lépe kontrolovat, ale přitom jim dát pocit nějaké svobody.

Ve skutečnosti se hledají záminky pro nalezení viníků za neustálé nárůsty čísel nakažených, a uvidíte, že dříve či později za toho viníka označí hotovost a nezodpovědné restauratéry, kteří za hotovost nalévají netestované a neočkované “chátře”, která šíří ten zlý virus. V této chvíli jim nejde o nic jiného, než je postupné vyřazení hotovosti z oběhu pod různými záminkami a důvody. A ty restaurace budou jedním z nich. Prorocké video Klause Schwaba by se mělo zarámovat, tam je to přesně uvedené, co mají globalčiky v plánu do roku 2026.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Orel
Návštěvník
Orel

Co všechno může způsobit ztráta světského bohatství, které není ničím jiným než lejnem, Čechové se přátelí se svými úhlavními nepřáteli a za toto lejno zaprodávají svoji čest a zem. Na tato slova Mistra Jana si vzpomněl husitský kněz Prokop Holý při ztracené bitvě u Lipan. Dnešní farizejové a pokrytci, kteří nám zde vládnou od roku 89 jsou stejného naturelu. Každý jeden z nich nezapomene alespoň desetkrát za den vypustit ze zobáku slovo demokracie a svoboda, aby ujistit sebe a své zhypnotizované publikum o tom jaký on je demokrat. Zatím si pohodlně budují pro sebe a svoji příbuzenskou suitu přepychový život na úkor všech hlupáků, co jim na jejich kydy naletí. Tito plutokraté nemají vůbec žádnou čest a neměli by nikdy dostat příležitost, aby nám ještě mohli vládnout. Lidé ale musí začít konečně myslet a nemít mozek jako děravý cedník. Myslím, tedy jsem.

entr0p1st
Návštěvník
entr0p1st

https://www.youtube.com/watch?v=WaTqnM7mUqY

High tech a low life

Som high ako bongá
nalepený na technologiách
pokrok strojov hegemonia
úpadok civilizácie
a dystopia
Som prognostik
do mozgov zavedeme Muskov čip
ako Boston Dynamic Robotics
život – symbol bohorovnosti
poezia virtual realit
vesmiry bez hranic
produkty reklamy
v civile bezradny
v sude so zieravin
vykup sa bezzbrany
niekto ta chce zabit

high tech a low life

tvoj low life
vzdalene ovladana hot-line
tvoj program utrpel knockout
teraz si offline
kus hovna
bio-odpad
jako tovar mas carovy kod
hubu dokorán a krmi ta dron
expiroval jsi jako skurveny klon
osud tvoj oblivion
kurva
elisium pre elity
v sieti kradeze identity
zabite vizie minority
plebs
LCD panely kryje zrak
daj amen bohom v dimenziach
technokrat error jak
direct brád

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Kurnik, lidi, to je furt kritickejch keců vůči všem ostatním a celému světu, ale jděte se zahrabat. Vždyť už je tu “nablito jak v alejích”. Jste schopni psát kultivovaně, nevulgárně, bez urážek? To furt machrujete, jak jste lepší, ale vždyť i ti vypatlanci na demonstracích milionového chlívku se k sobě nejspíš chovají slušnějc. Už mi to fakt vadí. Já možná píši kontroverzní věci, takže jsem zvyklej na urážky, ale tady lidé napíší prostě něco upřímně, třeba blbě, z neznalosti, ale po dobrém a upřímně a hned schytají hnojomet urážek. Nehledě na to, že ho schytají, i když napíší něco chytrého, jen se to nelíbí. Máte-li duševní průjem, jděte něco užitečného dělat – vzdělávat děcka, sportovat, sázet stromy, vzdělávat se a nepruďte tu. To si jako myslíte, že svět změníte k lepšímu urážkama těch druhých? Bez nich – těch druhých lidí – nic, vy namachrovanci, nedokážete. Když už musíte, urážejte nepřátele, a ne své souputníky zde.

Ludek
Návštěvník
Ludek

Vypatlanej Vyšinskij,
ty jako podporovatel židovského marxismu zavři raději tlamu. Je tady známo, že jsi kašpárek, ale nemusíš to přehánět.

lofas
Návštěvník
lofas

koho zajímá tendle pleštaý žid nás je 8 miliard tehle dobytku je malínko sežerem je

Pave1
Návštěvník
Pave1

Armáda v USA dávno pracuje pro oligarchy, jen poslouchají rozkazy, což prostě musí. Jejich protest je pochopitelný, ale zůstane z něj jen ta zdravotní výhrada vůči Bidenovi, nic víc. Žádné “povstání” jako zárodek občanské války nelze čekat (jde o vysloužilce, byť vysokých hodností). Celý proces destrukce západu je plně řízený pracháči a mocnými rody v pozadí, kteří chtějí koncentrovat svou moc. Čeká nás 30 turbulentních let, možná opět záměrně spuštěná velká krize, budou se snažit vnutit lidem bezhotovostní život, dětem vymývat hlavy genderem (snížení populace mají např. filmy Avengers jako hlavní své téma), ničení ekonomik rádoby eko-křivárnami opět slouží jako nástroj budování chaosu a destrukce, to bude ta jejich politika proti masu, proti vlastnění věcí (sdílet auta, věci), atd. Je to plán a armáda nebude mít v USA sílu to změnit. Možná v té Francii ano, ale v USA nikoliv.

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/usa-celi-nejvetsi-hrozbe-v-dejinach-marxisticke-totalite-varuje-120-generalu-40360147

astra
Návštěvník
astra

Redukce obyvatel Zeměkoule probíhá permanentně, jen si nejsem jistá, že si budou chtít vrazit Švábova “brouka” do hlavy třeba muslimové, množící se snadno a rychle. Tady asi hmyzova vize tvrdě narazí.

charismatic
Návštěvník
charismatic

Muslimové se množí snadno, protože nezneužívají alkohol. Alkohol je největší nepřítel početí. Typická evropská žena je flundra, co se honí za kariérou, prachama a chlapama. Děcko chce mít až někde mezi 30 až 40 lety, to už je prolezlá spoustou pohlavních chorob, minimálně každá druhá má chlamydie, často mají za sebou i potraty a vypily hektolitry alkoholu a k tomu tisíce pilulek antikoncepce aby je mohly prolít hektolitry semene. To se potom nedivte, že taková evropská flundra nemůže zapadnout.

Slovan
Návštěvník
Slovan

Doufám , že píšeš o flundrách ze své rodiny, karimatko.

PaVo
Návštěvník
PaVo

charismatik je nadřazenec, to poznáš už podle nicku, co si vybral. A jestli mu 18 lidí dalo souhlas, tak to hodně vypovídá o rozdělenosti nás samotných. Napsal jsi mu to dobře. Jestli má v rodině samé flundry, není to naše vina a pytlování inteligentní, ani charismatický člověk nemá v povaze. Prosazuje generalizováním de facto nerovnováhu mezi lidmi, a ta je základnou konfliktů.

On spíše předvedl, že chce po druhých, aby přijali jeho víru.

Je to ubohost napsat: “minimálně každá druhá má chlamydie”, aby toto mohl někdo říct, musel by spát s každou, kterou potká.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

charismatik
vzhledem k tomu, že hovoříš o “polistopadové” generaci , ze které udělal režim to co píšeš,máš mimořádně pravdu. A není to jedinné na čem se ten hnusný havloidní marasmus který tu byl s pomocí západu nastolen , těžce podepsal na
naší dříve krásné , prosperující a ve světě uznávané zemi. Prtostě tu havloidní špínu byl této zemi čert dlužen.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Jaryne, co blbneš? Neumíš číst? On píše o evropských ženských.

Dělá chlapům ostudu.

AKatarína
Návštěvník
AKatarína

Typický európsky muž na tom nie je o nič lepšie. Takisto chlasce, fajčí, žerie odpad z dovozu, opovrhuje zakladaním a budovaním rodiny a k.rví sa s každou. Rodinu si zmyslí medzi 35-40 rokom, čo už je pre obe pohlavia biologicky geriatrický vek na rozmnožovanie. No a potom všetkom sa pár v 35tke diví, že sa im nedarí počať dieťa. Na takýchto ľuďoch sa nedá budovať silný štát ani slušná spoločnosť.

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

AKatarína
Katko, ale vždyť já jsem mu to také napsal, ač muž – muž i žena jsou lidi a lidi jsou všeobecně blbí. Asi nejpitomější a nejneužitečnější organismus na planetě Zemi hned po klíšťatech. Takže si muži a ženy nemají co vyčítat.

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

charismatic
Zjevně nemáte rád ženské, tento názor vám neupírám, protože já mám také radši, než lidi zvířata a ženské jsou, jak známo – i když ne každému (třeba ovšem právě těm muslimům), také lidi. (Schválně se někdo zkuste seznamovat skrze seznamku – tzn. se ženskýma, které se jaksi partnersky neuplatnily. Ale ony si nemyslí, že je to jejich chyba, ale chyba druhé strany. – No, řeknu vám, čím partnersky inkopatibilní, tím více má požadavků na chlapa. A hodně nesmyslných… Fakt na poblinkání. Jenže, já jsem spravedlivý, nejspíš to tak vidí i ženské, když se takto seznamují s muži. Prostě totální debilizace plus nárůst egoismu. – No, já jsem to vzdal. A radši jsem přistoupil na určitou modifikaci fungování svého manželství, než bychom se rozvedli.)
Ovšem vy ten názor posouváte až k sympatiím k islámu, to byste asi měl přejít z alternativy na mainstream a přivítat ty, kdož nás kulturně obohatí. Ačkoliv, ono na všem něco je. Mně třeba na islámu imponuje přístup k úrokům. A také postoj k drogám. Jenže ten alkohol prostě k zábavě a dobré náladě tak nějak patří. Ona kofola je dobrá, ale po chlastu je větší uvolnění a legrace.

VM-84
Návštěvník
VM-84

Na téma Great Reset jsem přeložil a publikoval několik článků a videí. Nenajdete je nikde jinde, protože jsou to mnou přeloženy články a publikovány jen na mém webu, samozřejmě pokud si to někdo nepřevzal, protože u mne je vše v licenci Creative Commons. Nemohu sem vložit 8 odkazů na 8 článků, protože by mě asi Admin hnal, že využívám diskusi k propagaci vlastních článků, ale zde je odkaz na nejnovější z 13. 04. 2021. Je od F. Williama Engdahla je pod názvem COVID končí, přichází „Davos Velký Reset“ – článek plus video. Pokud budete mít někdo zájem přečíst si více, stačí jen v hornímn menu kliknout na Společnost, kousek srolovat a vybírat.

Dan
Návštěvník
Dan

Děkuji za info.

Profesor-RODODENDRON
Návštěvník
Profesor-RODODENDRON

Pan nový ministr zdravotnictví ani nevím teď jméno(nemůžu mu přijít na jméno), tak umí velice dobře čerpat dotace a já se tedy ptám ,jak je možné,že do vlády na takový to post vezmou takový to lidi? To ho nikdo neprověřuje ? dluhy ,daňové přiznání,bezpečnostní rizika,členy rodiny a atd. To nikomo nevadí co jsou zač … ? BIS co tam provádíte ? Paní ministryně financí má údajně švagra a pěkně vykutáleného a ve vládě sedí lidi v Aspen institutu …a momentálně s piráta Bartoše ,dělají již premiera,tento hulič,antifák a člověk fotící se před zednářskými symboly ,kde kurv. jste vy novináři a proč nekladete tyto otázky?,proč se tam fotil,proč je v Antifě a jaký je jeho vztah k Sorošovi… Co to je sakra za dobu? a když chcete korektnost a vyváženost tak není těch anglicky hovořících filmů a písniček v tv a rádiu moc neměli by to vyvyžovat i jiné jazyky a národy???

ppplusgé
Návštěvník
ppplusgé

pryč z EU a NATO
používejte HOTOVOST
nepoužívejte banky, bankstery
nepoužívejte kartičky
nepoužívejte DOLAR a Euro
nepoužívejte VAKCINACI, jinak dostanete ve výsledku ČIPOVÁNÍ
NEJSTE DOBYTEK se známky na uších 🙂
ten kočíná na jatkách

ppplusgé
Návštěvník
ppplusgé

začíná to nevinně v HOTOVOSTI desítkou eura, desítkou na kartičce, končí ČIPOVÁNÍM