VIDEO: Klára Samková přirovnala islám k nacismu. Advokátní komora ji za výrok...

VIDEO: Klára Samková přirovnala islám k nacismu. Advokátní komora ji za výrok postavila před disciplinární komisi. Kritika islámu se bude trestat ztrátou zaměstnání! Další neziskovka dělá ČT fíkové listí!

VIDEO: Klára Samková přirovnala islám k nacismu. Advokátní komora ji za výrok postavila před disciplinární komisi. Kritika islámu se bude trestat ztrátou zaměstnání! Další neziskovka dělá ČT fíkové listí!

Novosystémové řádění v České republice pokračuje. Když advokátka Klára Samková dne 18. května seděla v panelu pozvaných hostů v poslanecké sněmovně, kde proběhlo diskusní fórum na téma islámu a jeho (ne)kompatibility s evropskými hodnotami, tak ještě netušila, že za její tvrdé výroky na adresu islámu si jí předvolá disciplinární komise advokátní komory ČR. Ta jí může v nejhorším případě i z komory vyloučit, což by znamenalo konec možnosti vykonávat práci advokátky. Tedy společenskou a profesní likvidaci.

Ve výše uvedeném videu Klára Samková zhodnotila hlavní teze jejího projevu v diskusním fóru pro Českou televizi. Na obranu islámu si Česká televize hned po ní pozvala Zoru Hesovou z Asociace pro mezinárodní otázky (AMO), která několik minut relativizovala kritické výroky Kláry Samková a hovořila o potřebě pochopení souvislostí a zkušeností s islámem v Evropě. Celé diskusní fórum ve sněmovně tak působilo jako ventilační platforma, která měla simulovat diskusi na téma, o kterém se diskutovat nedá, protože islám zkrátka není kompatibilní s evropskými kulturními hodnotami, ať se různé multikulti organizace snaží o integraci muslimů sebevíc.

305814-top_foto1-gnl0a.jpg
Klára Samková
Podivná česká neziskovka s webem v angličtině a s fůrou dárců z ciziny

Pokaždé, když si ČT pozve do vysílání nějakého hosta a odborníka na migraci a islám, lze dopředu tušit nějakou figuru z provařené neziskovky. Ani v tomto případě tomu nebylo jinak. Zora Hesová je totiž analytičkou neziskového think-tanku Asociace pro mezinárodní otázky (AMO), odkaz na web zde, ovšem spíš by se měli jmenovat International Affairs Association, protože celý jejich web je v angličtině, do které automaticky defaultuje při vaší první návštěvě. Čeština je volitelná až dodatečně, ale do češtiny je přeloženo jenom něco, v angličtině zůstává docela dost článků a příspěvků. Není jasné proč, když jsou česká neziskovka. Ale to je pouze řečnická otázka, my to pochopitelně víme, tohle není poprvé. Takových českých neziskovek, které jedou za peníze cizích fondů hlavně v angličtině, je mnohem více, o jedné takové jsme psali zde.

Kdo financuje neziskovku AMO?

Z jejich poslední výroční zprávy za rok 2014 je patrné, že neziskovka dostala dary od těchto dárců:

 • Česko-polské fórum
 • Česká národní agentura Mládež
 • Česko-německý fond budoucnosti
 • Friedrich Nauman Foundation for Freedom
 • Hanns Seidel Stiftung
 • Heinrich Böll Stiftung
 • Hlavní město Praha
 • Konrad-Adenauer-Stiftung
 • Metropolitní univerzita Praha
 • Mezinárodní visegrádský fond
 • Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
 • Ministerstvo zahraničních věcí ČR
 • Nadace O2
 • NATO–Odbor veřejné diplomacie
 • Technologická agentura ČR
 • The Kellner Family Foundation
 • Tchajpejská hospodářská a kulturní kancelář v ČR
 • USAID
 • Velvyslanectví Kanady v ČR
 • Velvyslanectví Litvy v ČR
 • Velvyslanectví Polska v ČR
 • Velvyslanectví Spojeného království v ČR
 • Velvyslanectví Spojených států amerických v ČR
 • Velvyslanectví Švédska v ČR
 • Zastoupení Evropské komise v ČR
Výroční zpráva neziskovky AMO za rok 2014

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/vyrocni-zprava-amo-2014.pdf

Doporučuji ve výroční zprávě věnovat pozornost koláčovému grafu na konci, kde je vidět, že neziskovka s rozpočtem téměř 13 milionů CZK za rok čerpá nejvíce peněz ze dvou typů zdrojů: Ze státního rozpočtu ČR a od cizích zahraničních fondů. Takže je opět jasné, za koho tato neziskovka kope. A je jasné, že pracovnice této neziskovky nemůže chybět v České televizi při “analytickém” rozboru a při mediální obraně obrazu islámu v ČR. Opět se ukazuje, že Česká televize neplní svojí veřejno-právní koncepci, protože zvát si do vysílání pracovnici neziskovky, kterou financuje napůl český stát a napůl cizí zahraniční fondy, je naprosto nekorektní v rozporu s nezávislostí, kterou by Česká televize měla prosazovat.

Česká televize si de facto zve jako hosty operátory cizích tajných služeb

Názory koho asi tlumočí paní (slečna) Hesová z neziskovky AMO? Názory občanů? Vždyť občané ČR do její neziskovky neposlali ani korunu dobrovolně, na rozdíl od serverů alternativy. Financování neziskovky ze státního rozpočtu s cílem na podporu a obhajobu islámu v ČR je podivnou vizitkou pro českou vládu, která se v médiích prezentuje jako ochránce ČR před migranty, před kvótami EU, ale ve skutečnosti a v tichosti finančně dotuje projekty, které tvrdě prosazují do ČR islám se vším všudy. Ministerstva ČR financují nejen tuto neziskovku, ale i známou Hate Free Culture, neziskovku Meta o.p.s. a mnohé další. A všechny tvrdě prosazují multikulti, integraci a islám.

8352457657_471a73922f.jpg
Zora Hesová z neziskovky AMO

Však se podívejte na dárcovský seznam, kdo tuto neziskovku financuje. Koho tam vidíme? Staré známé. Americká ambasáda, Britská ambasáda, americká neziskovka USAID (napojená na CIA), Severoatlantická aliance, německé fondy, které jsou známé podporou migrační politiky Angely Merkel, sudeťácký fond a pochopitelně Evropská komise. Takže čí zájmy neziskovka hájí? Cizí zájmy! Koneckonců, tím dostáváme i odpověď na první otázku, proč webová stránka neziskovky AMO naskakuje ve výchozí konfiguraci do angličtiny a čeština je volitelná až na druhém místě v roletce vpravo nahoře na jejich webu. Jako kdysi za Protektorátu. Nejprve německé nápisy, natürlich a teprve potom čeština.

Samková našla zastání u předsedy SPD

Tomio Okamura ze strany SPD interpeloval v poslanecké sněmovně premiéra ČR, aby se zajímal o kauzu Kláry Samkové, jak je možné, že je popotahována za svůj výrok před disciplinární komisí advokátní komory. Svoboda slova pomalu v ČR zaniká a za chvíli bude bezpečné mluvit nahlas jen o tom, co je v souladu s mainstreamem. Útoky proti alternativě jsou součástí širšího plánu, protože obětí novosystémových tlaků na likvidaci potížistů se už stávají i advokáti a lidé, které jen těžko by donedávna někdo tipoval na kandidáty lidí, kteří budou mít problémy. Hledají se cesty a prostředky, jak simulovat v médiích snahu o dialog, ale ve skutečnosti jde o nepovedené performance tzv. mlácení prázdné slámy, protože diskusní fóra v poslanecké sněmovně nevyřeší migrační krizi.

[VIDEO] Tomio Okamura se zastal Kláry Samkové

Hlavní věc na ČT nezazněla. Že migrace muslimů do Evropy je procesním nástrojem implementace Nového světového řádu, na jehož konci má být nový společenský systém, bez původních kultur a hodnot, které západní civilizace dosud vyznává. Devalvace role rodiny, devalvace manželského sňatku muže a ženy, devalvace jazyka, kultury a školství. Likvidace křesťanství, které tyto hodnoty po staletí definovalo a garantovalo. Ve chvíli, kdy evangelíci vykřikují hesla o potřebě vítání muslimů, ve chvíli, kdy papež líbá nohy muslimovi a tvrdí o uprchlících, že jsou požehnáním pro Evropu, tak v takové situaci jen těm největším hlupákům nedojde, že o všem již bylo rozhodnuto jinde a někým jiným. Diskuse ve sněmovně na tom nic nezmění. Takové diskuse mají pouze odvést pozornost od procesů, které razí jednotlivé vlády zemí EU.

Neziskovky a ČT mediálně pomáhají deformovat pravý obraz o islámu

Jsou to procesy relativizace hrozeb, které islám do Evropy přináší, jsou to procesy smíření, apatie, lhostejnosti, aby se lidé nestavěli na odpor. Proces vykreslování islámu jako “ne tak špatného, jak se říká...”. Jsou to procesy diskreditace a dehonestace všech, kteří se tomuto relativizačnímu trendu nepodvolí a postaví se mu na odpor. V celé Evropě je pouze jediná země, která se konceptu NWO postavila na odpor. Je to Rusko. A právě Rusko je největším terčem novosystémových struktur, neziskovek, mainstremových médií a představitelů globálních elit a jejich národních derivátů, které zastupují globalizační zájmy v jednotlivých zemích.

propagact_res_res_res.jpg
Výstižné zhodnocení objektivity ČT

Velké díky za Kláru Samkovou a její odvahu. Dnes už nejde jen o non-konformní postoje a tvrdé výroky, jde už o samotnou podstatu a zachování západní civilizace. Není normální, když vám muslimové znásilňují ženu s omluvou, že byla málo zabalená do pytle zvaného nikáb. Není normální, když v rámci inkluze do základní školy chodí děti, které si neumí umýt ruce nebo ohrožují ostatní děti nožem. Není normální, když ve škole pracovnice neziskovky vysvětluje malým dívkám, jak je to super a IN, když se žena v islámu zahalí do “tajemné” burky, video zde. Není normální, když z jídelního lístku veřejné instituce zmizí jídla z vepřového masa, protože by to urazilo muslimskou část zaměstnanců nebo studentů. Není normální, když muslimové na Silvestra hromadně znásilňují evropské dívky v rámci arabské zvrhlé “sociální” hry Taharrush Gamea, video zde. Islám v ČR nechceme. Na tom se shodneme. Ale je třeba změnit myšlení lidí. Neziskovky pracují dnem a nocí na importu islámu do ČR. Až muslimové v Česku budou, už bude pozdě se jim stavět na odpor. Není na co čekat!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj videa: Česká televize [1]

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
RKRK
Návštěvník
RKRK

Něco na podporu paní Samkové. Předvídat další krok nepřítele, znamená, studovat jeho minulost.
http://www.youtube.com/watch?v=2i4whA22k2E

Martin
Návštěvník
Martin

V Rusku už ty parazity neziskovky dávno vypráskaly . U nás si CIA dělá co chce BIS je nesmí ani monitorovat a velvyslanec je drzej na prezidenta , zajímalo by mě kolik času potřebujeme než tu chamraď vyženeme a kolaboranty pověsíme.

Bernard
Návštěvník
Bernard

Čtení a poslech pro Z. Hesovou a všechny vítače Islámu. JUDr. Samková má oprávněné obavy a s ní i celá ČR.
https://www.youtube.com/watch?v=ko-ic–FcnM;
https://www.youtube.com/watch?v=iB5eBM09qBE

nesehnutý
Návštěvník
nesehnutý

Německo umírá. Islám ho hubí.
https://www.youtube.com/watch?v=h-vmwwrSsbs

Franta
Návštěvník
Franta

k.RVA,VSECHNY TY ZASRANE ” NEZISKOVKY ” BYCH VYKOPAL Z TOHOTO STATU,VCETNE TECH ZMRDU,KTERI JE FINANCUJI. JE TO HNUS A JE MI Z NICH NA BLITI !!! A TA ZORINA – MAKAT DO FABRIKY,TA BLBKA VYCHCANA !!!! DOUFAM,ZE UZ BRZY TAKOVE HAJZLY BUDOU LIDE KOPAT DO RITI,TREBA DO USA !!!! NA KLOKANKY SE NENAJDOU 2 MEGA…..!!!! ZMRDI JSTE A PUJDEME PO NICH…!!!

pavlina
Návštěvník
pavlina

..otočit o 180 stupňů je politický “majststyk” musíte vědět předem kdy aby to nebylo brzy ani pozdě s ohledem na novou konstelaci nových páníčků na nový systém musíte mít čich …
Tedy i na to pozor , změna přijde a je připravována i minule to tak bylo … ale vše bude zase jinak nic nevychází jak má …

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Pozor, oni tady již jsou a dál se tajně lifrují. Má to na starosti Ř.K.C. a ubytovávají je do restituovaných objektů a po malých městech a vesnicích. Církev napojená na Vatikán je tím hlavním zlem a samo-sebou lidovci. Proč asi ta bělodšťka lítá stále pro instrukce do USA?

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Co je Ř.K.C. ?? řešení kruciální církve?

Alkid
Návštěvník
Alkid

Je to Římsko-katolická církev. Kruciálním řešením je pro ní aktuálně pilná práce na konverzi do islámu, jakožto lépe vyhovujícímu náboženství pro kontrolu stáda.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Římskokatolická církev se všechny snaží konvertovat k islámu, aby je měla lépe pod kontrolou.
Milý Alkide, já už se setkal s lecčím, ale… jak jste na tohle, prosím, přišel?

LCZ
Návštěvník
LCZ

ŘKC je sama pod kontrolou.

Pery
Návštěvník
Pery

Kritizujete, že prý v ČR mizí svoboda slova. Mně se také zdá, že v některých určitých situacích je u nás svoboda slova porušována. Ale přijde mi divné, že zrovna V.K. si na toto stěžuje. Zvlášť když například píše: “Celé diskusní fórum ve sněmovně tak působilo jako ventilační platforma, která měla simulovat diskusi na téma, o kterém se diskutovat nedá, protože islám zkrátka není kompatibilní s evropskými kulturními hodnotami, ať se různé multikulti organizace snaží o integraci muslimů sebevíc.” A sami mnozí diskutující tu vyjadřují myšlenky na útlak politických oponentů. Je smutné, že se svobodou slova v ČR ohání takový web jakým je ten Váš. Ovšem jsem rád, že alespoň někdo…….
Ovšem stejně podivný mi přijde přístup tohoto webu k islámu a k Rusku. Jste výrazně proruští, proč ne. Ale fakt že jste zároveň “protimuslimští” (zvolání V.K “Islám v ČR nechceme” hovoří za vše) je více než podivný. To Vám uniklo, že v Rusku je obrovská muslimská menšina a Vladimir Putin se například zúčastnil slavnostního otevření mešity?

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

No prrrrávě,ono se mluví o nějakých prioritách…No a diplomatická priorita je klíčová..V době CCCP tady stepovaly grupy sovětských muslimu a bylo to bratrské přátelství mezi národy..Heslo..Soutěžit,odzbrojit, v míru žít,,To vlálo na každém lešení zchátralé budovy..A NATO Putin sází,že dokaže urejdovat nejen Čečenské muslimy,že mu zobají z ruky a ženou svinských krokem kdejakého naprogramovaného dahlberga s ručníkem na hlavě…

Forever
Návštěvník
Forever

Pan VK slovy, že se o islámu nedá diskutovat, naznačoval nejspíš jednu věc:

S muslimy o islámu NELZE DISKUTOVAT, jelikož muslimové nechtějí a nebudou s vámi o tom diskutovat, protože to mají zakázáno zákonem Alláhovým. Viz:

„Neposlouchej nevěřící, ale pusť se proti nim do boje úporného“ (25:52)

Toto bylo vidět v praxi během výstupu Kláry Samkové v poslanecké sněmovně, kdy muslimové účastnící se diskuze, když paní Samková zkritizovala islám, na “protest” proti výstupu paní Samkové opustili sál poslanecké sněmovny!

Z těchto faktů je jasně vidět, jak je zcela nesmyslný mezináboženský dialog s islámem, když muslim nesmí nevěřícím naslouchat!

Kamil
Návštěvník
Kamil

Pery – co tady pletete Rusko. Rusáci ať si ve své zemi dělají pořádek. Tady jde o ČR. O naši malou zemičku. Ať si muslim sedí ve své zemi. http://tn.nova.cz/clanek/velke-vyroci-pred-332-lety-porazila-evropa-muslimy-u-vidne.html

Pery
Návštěvník
Pery

Ale jen jsem upozornil na ten podivný rozpor u vztahu tohoto webu k muslimům a Rusku. Asi byste neměl uvádět jako zdroj tn.cz. V roce 1683 u Vídně v boji proti Turkům dokázala vojska Habsburské monarchie společně s Poláky a německými knížaty porazit obávané Turky. Ovšem pokoušet se do toho nějak vtěsnat důležitou roli pro náboženství je chybné. Šlo především o politiku, tudíž například “nejkřesťanštějšímu” králi Ludvíku XIV. nedělalo problém podpořit Turky proti Habsburkům. Náboženské téma se zde samozřejmě vyskytuje, ale je až na vedlejší koleji. Na prvním místě byly mocenské zájmy.

Kuci
Návštěvník
Kuci

Ano nelze než souhlasit, a doufám, že sem nepřijde poblázněný a zmatený člověk jménem Dukát. Ono těžce se hledá nějaká rovnováha a VK podle mého názoru dělá obrovskou chybu v tom, že pořád je každý pátek v tom nesmyslném rádiu- SR to ničí celý Aeronet a myslete si ostatní co chcete.

...
Návštěvník
...

Ahoj Pery, jsi vlastizrádce.

Pery
Návštěvník
Pery

Obvinění z vlastizrady je dosti závažné obvinění. Je to podobné jako někoho obvinit z vraždy. Je pravda, že slovo vlastizrada se dost zprofanovalo politickými procesy (u nás především v 50. letech), přesto se mě Vaše obvinění dotklo. Mohl byste mi prosím vysvětlit, v čem spočívá má vlastizrada?

Kurvos
Návštěvník
Kurvos

Odpovím já: nejste jen vlastizrádce svým pokřiveným viděním světa, ale především starý kokot a dědek pojebaný. Na stráž!

Pery
Návštěvník
Pery

Kdybych byl stejně primitivní a nevzdělaný jako vy, tak bych mohl také napsat, že jste vlastizrádce, protože máte (z mého pohledu) “pokřivené” vidění světa. Jinak urážky si prosím schovejte sám pro sebe nebo pro někoho kdo vás tak strašně vychoval

Kurvos
Návštěvník
Kurvos

Kokote jeden pojebaný a vlastizrádný..

cut
Návštěvník
cut

Myslím, že na něco takovéhe nemá cenu ani reagovat. Řekl bych, že to vypovídá spíš o pisateli.

pedros
Návštěvník
pedros

Všechno nej,k vašemu dnešnímu svátku!Je to SMUTNÉ a zárověň radostné,že alespoň někdo…

Perry
Návštěvník
Perry

Ach děkuji. Ale popravdě, nejsem dítě tudíž neslavim. Naopak si myslím, že jsem starší,jelikož Vy nedokážete vyprodukovat ani protiargument, ale zmůžete se pouze na celkem dobrý vtip. U Vás by naopak bylo dobré, kdybyste dnes slavil, jelikož to může být jediná omluva pro Vaší hloupost.

cut
Návštěvník
cut

Ano, ale když začali Rusku škodit, tak je odkázal do patřičných mezí. Pochybuju, že ruští muslimové vykřikují, že všechny podřežou nebo že požadují zákon šaríja. A věřím tomu, že když v Rusku muslim znásilní nělakou ženu, tak jde do kriminálu jako každý jiný. Pochybuju že by mu prošlo tvrzení že je to jejich kulturní zvyk a že mají nemuslimky chodit zahalené. Prostě všechno to co chtějí tzv. imigranti v Evropě za podpory evropských vlád parlamentů a rádoby slušných lidí. Myslím, že hodně těch co je v Německu vítali by si dnes nejradši nafackovalo.

Pery
Návštěvník
Pery

Kdy začali Rusku tito muslimové škodit a jak je odkázali do patřičných mezí? Povězte. I v Evropě ,pokud se muslim dopustí trestného činu, tak je s ním postupováno podle zákonů daného státu a je potrestán.

cut
Návštěvník
cut

Nevím, jestli by Němci z Kolína nad Rýnem s vámi souhlasili. V Norsku za devadesát procent znásilnění můžou imigranti, ale oficiální místa na to nijak nereagují a policie proti nim nezasahuje. Naopak je tam terstaná studentka, která se ubránila znásilnění imigranty pomocí pepřového spraye, protože ten je v této zemi zakázaný.

Pery
Návštěvník
Pery

Nevím, co by řekli Němci z Kolína nad Rýnem, ale vím, co by řekli němečtí policisté kteří migranty zatkli a soudci kteří je potrestali….
Mohl byste mi prosím dodat nějaké zdroje Vašeho tvrzení o 90% znásilnění za které mohou migranti v Norsku? Abych řekl pravdu, neslyšel jsem o tom, takže mi nezbývá než Vás poprosit o nějaké zdroje (doufejme relevantní). Je ale fakt, že v Norsku je na tak málo obyvatel hodně migrantů. Mnozí z nich jsou však z evropských zemí….

Kari
Návštěvník
Kari
Kari
Návštěvník
Kari

V Turecku ktere je jak vite muslimske by si tito vychytraly vetrelci nikdy nedovolili napriklad to co predvedli v Koline nad Rynem v tak velkem meritku. Protoze Erdogan by je nechal tak serezat, ze by na to v zivote nezapomeli ( pokud by je tedy nenechal rovnou postrilet). Oni s evropske policie a soudcu museji mit legraci. Dovoli si jen to co si mohou dovolit. Jinak se domnivam ze sam neverite tomu co pisete. Pripadu nepotrestanych nebo malo potrestanych radobyuprchliku se online zpravy delsi dobu jen hemzi

Forever
Návštěvník
Forever

“I v Evropě ,pokud se muslim dopustí trestného činu, tak je s ním postupováno podle zákonů daného státu a je potrestán.”

No jo, ale zatím to většině muslimů, jež spáchali trestný čin, prošlo. V západních evropských státech je z důvodu politické korektnosti velká část muslimských pachatelů buď zproštěna obžaloby z důvodu “nedostatků důkazů” či je jim dán mírný trest, který ale absolutně neodpovídá hodnotě trestní sazby za brutální trestný čin. A policie z důvodů, aby nebyla obviněna z “rasismu” a “xenofobie”, zamlčuje trestnou činnost muslimů – zamlčuje fakt, že nejvíce (a nejbrutálnějších) kriminálních činů páchají muslimové či obecně cizinci z arabských a afrických zemí!

“Kdy začali Rusku tito muslimové škodit a jak je odkázali do patřičných mezí? Povězte.”

Např. takto: (toto hovoří zcela za vše – jaký je rozdíl mezi západní Evropou a Ruskem ve vztahu k muslimským komunitám a muslimským migrantům vůbec)

http://svobodnenoviny.eu/uprchlici-dostali-poradnou-nakladacku-po-obtezovani-zen-v-ruskem-nocnim-klubu/

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Za tou uctyhodnou paní SAMKOVOU bych šel tak dlouho,až bych jí při setkání ukecal,aby šla do politiky s RONINEM Okamurou.. https://www.youtube.com/watch?v=5UFQWdzGbBw

Forever
Návštěvník
Forever

comment image
comment image