VIDEO: Když střelec vstoupil do mešity Al-Noor v Christchurch poprvé, na podlaze...

VIDEO: Když střelec vstoupil do mešity Al-Noor v Christchurch poprvé, na podlaze v chodbě už ležel připravený pomalovaný zásobník do automatické pušky jako v počítačové hře! A další uniklá fotografie naznačuje, že krev na šatech muslimů z druhé modlitebny v Linwoodu je nakonec nejspíš malinovka! Jeden z přeživších si ji nese v ruce s sebou! Pohřeb prvních dvou muslimů proběhl v utajení za nataženými plachtami, aby nikdo nic neviděl a nemohl natočit!

VIDEO: Když střelec vstoupil do mešity Al-Noor v Christchurch poprvé, na podlaze v chodbě už ležel připravený pomalovaný zásobník do automatické pušky jako v počítačové hře! A další uniklá fotografie naznačuje, že krev na šatech muslimů z druhé modlitebny v Linwoodu je nakonec nejspíš malinovka! Jeden z přeživších si ji nese v ruce s sebou! Pohřeb prvních dvou muslimů proběhl v utajení za nataženými plachtami, aby nikdo nic neviděl a nemohl natočit!

Cestování v čase dosud nebylo oficiálně možné. Od střelby v Christchurch je to však celé jinak a musíme přehodnotit naše postoje k tomuto jevu, protože jinak to ani není možné si to vysvětlit. V posledních dnech jsme na Aeronetu analyzovali různá videa z různých úhlů pohledu, ale ten nejbrutálnější lapsus v celém zinscenovaném masakru v mešitě Al-Noor, se nachází hned na počátku videa, které Facebook už vymazal z více jak 1,5 milionů profilů, protože světová vláda nechce, aby se občané dostali k pravdivému obrazu inscenace z Christchurch. Jak už si všimlo mnoho čtenářů Aeronetu v uplynulých dnech, na videu útočníka je odhalen jeden neuvěřitelný lapsus, který prostě ukazuje na to, že se jednalo o falešnou vlajku a zinscenovanou střílečku jako z počítačové hry.

Popsaný zásobník na podlaze, kdy střelec teprve přichází do mešity.

Když totiž Brenton Tarrant poprvé vstoupí do mešity Al-Noor a zastřelí jako první dva muslimy, tak video zachycuje okamžik překvapení i pro samotného střelce. Po levé straně v chodbě a pár metrů před vstupem do hlavní velké modlitebny leží na zemi Tarrantův pomalovaný zásobník do automatické pušky AR-15.  Na videu je patrné, že je to šok a překvapení i pro samotného střelce, který se na ležící zásobník podívá směrem dolů a zjevně nechápe, kde se tam vlastně vzal. Toto se normálně stává jen v počítačových hrách, kde chodíte, střílíte, plníte úkoly a v jednotlivých místnostech nacházíte munici a další itemy pro pokračování ve hře. Tady k tomu ale došlo naživo v reálu během údajného masakru.

Střelec našel svůj vlastní zásobník na podlaze v chodbě, jako kdyby v mešitě už předtím střílel

Po několika minutách se Tarrant do chodby totiž vrací a tento ležící zásobník zvedne a dobije si ho do pušky. Jak se tam ten zásobník vzal, to si lze vysvětlit jen dvěma způsoby. Jedním je cestování v čase zpátky do budoucnosti, prostě tzv. časoprostorový paradox, a druhou možností je, že ten zásobník mu tam někdo dopředu přichystal, stejně jako mu přichystali zbraně, výzbroj, výstroj, peníze na provedení akce a instrukce. A teď se sami zamyslete, co z toho je asi tak reálnější. Jeden z našich čtenářů vytvořil video s popisky, kde je celá situace se zásobníkem popsána. Za jeho práci mu moc děkujeme.

 

Dostali jsme včera do redakce zajímavý email, se kterým se s vámi ale musím podělit. Pan Michal pracuje v oboru soudního lékařství a čte náš Aeronet už několik let. S některými mými pohledy sice nesouhlasí, ale upozornil nás na jinou zajímavou věc, která z pohledu jeho profese stojí za povšimnutí. K okamžitému usmrcení výstřelem ze zbraně dochází pouze v případě, že náboj zasáhne životně důležitý orgán jako je srdce nebo mozek. Pokud projektil vnikne kamkoliv jinam, způsobuje pouze trauma, šok, bolest, hysterický záchvat a oběť se kroutí a svíjí v bolestech. Jenže pan Michal nás upozornil, že na videu nevidí vůbec nikoho se hýbat v těch dvou hromadách těl. Jsou zcela a dokonale bez pohybu ve stavu nehybnosti.

Traumatolog: “Ti lidé tam leželi na hromadách jako hadroví panáci a nevnímali žádnou bolest…”

Skutečná střelba do živých lidí způsobí trhání tkání a tříštění kostí, kde bolest lze přirovnat k ukřižování, když projektil prosekne kost. Okamžitě nastává nelidský řev a oběť se začne svíjet. Obrazová scéna střelce však nemá naprosto nic společného s realitou z pohledu soudního lékaře, který dříve pracoval na vojenské traumatologii v době, kdy ještě fungovala prezenční služba.

Ošetřoval osoby s banálními průstřely stehna, nohy, ruky a vojáci řvali bolestí. Na videu v Christchurch je sice slyšet naříkání v pozadí audio záznamu, ale to je podle pana Michala nářek z psychického traumatu, ne způsobený fyzickou bolestí, protože to by byl řev z bolesti, nikoliv nářek. Vzhledem k tomu, jaká masivní zranění nejen měkkých tkání, ale i kostí musela střelba způsobit, tak je naprosto nelogické, proč se v těch dvou hromadách nikdo nehýbe. Ani jeden člověk se nepohne a všichni leží na hromadě jako hadrové figuríny.

Bez jediného pohnutí jsou všichni rázem mrtvi na dvou velkých hromadách

Na zlomek sekundy je možné vidět, že lidé vpravo v modlitebně se sesypou na jednu hromadu do rohu. Je to zlomek sekundy poté, co střelec vstoupí do modlitebny a začne se otáčet směrem vpravo. Jenže od té chvíle, od toho okamžiku, kdy padnou na hromadu, se nikdo z nich ani nepohne, pod náporem automatické palby ze zbraně nikdo na videu neřve bolestí, nikdo se nekroutí v bolestech, ani jeden z nich. Všechno to vypadá, jako kdyby každá střela přesně zasáhla hlavu nebo srdce každé oběti v hromadě těl. A to je naprostý nonsense z pohledu lékaře a traumatologa s více jak 30-letou praxí.

Bez jediného pohnutí…

Tento názor odborníka tak pouze dokresluje absurdní rovinu celé střelecké scény, když si to poskládáme dohromady. Střelec přijde do mešity, na chodbě na podlaze najde ležet pomalovaný a popsaný zásobník do vlastní pušky a celé video, které vidíme, není o ničem jiném, než o střílení do bezvládných těl na dvou hromadách. Jenže, těmito zjištěními záplava absurdit nekončí.

Imám z Nigérie vyšel celý od krve a vyprávěl, jak zahnal střelce zbraní, kterou útočník předtím odhodil. Jiný muslim měl u sebe červenou limonádu nebo červenou barvu v lahvi

Mainstreamová média přinesla unikátní fotografie z druhé mešity ve čtvrti Linwood, kde jsme přinesli článek a video o tom, jak mrtvoly vstávají z podlahy a odchází poté, co si myslí, že natáčení místa činu již skončilo. Tak právě před touto mešitou média vyfotila černošského muslima z Nigeru, jehož hábit je zdánlivě prosáklý krví takovým způsobem, že by musel být rozstřílený jako řešeto. Jeho jméno je Lateef Alabi a je imámem v mešitě v Linwoodu. Podle svých slov [1] Brentona Tarranta zahnal na útěk z mešity, když popadl ze země jednu ze zbraní, kterou Tarrant zahodil na zem. Jak došlo k tomu, že je celý od krve od hlavy až k patě, to už novinářům neřekl a ti se ho na to ani neptali.

Lateef Alabi v zakrváceném hábitu. Muslim vpravo v černé mikině nese lahev s červenou limonádou, anebo je v láhvi červená barva
Limonáda Powerade, jen trochu jiná etiketa.

Lateef zraněn nebyl, v pohodě odchází a žádné díry od kulek v hábitu nemá a tentokrát to můžeme potvrdit bez pochybností, protože fotografie byla pořízena ve vysokém rozlišení. Média tvrdí, že prý byl dezorientovaný, ale to mu nebránilo v poskytnutí rozhovoru médiím. Ta krev na jeho oblečení je možná od ostatních obětí, které to střílení nepřežily. Jenže fotografie zachycuje i jiného muslima, který jde hned za ním a hádejte, co si s sebou nese z mešity? Lahev s červenou malinovkou, i když to může být i barva v lahvi. V mešitě, kde mrtví vstávají z podlahy a odcházejí, nás něco takového ani nemůže překvapit.

Brutální střelba by po sobě měla zanechat lidi válející se na zemi v bolestech, v kalužích krve, všude by měly houkat sanitky, všude by měli být lékaři, a ono skoro nic. Všeho všudy jedna fotka chlapa na nosítkách, jak ho nakládají do sanitky a ani z něho nic neteče a je při vědomí. Stejně tak je zajímavé, že na novozélandských webech si všimli toho, že nikde nebylo vidět auta koronerů a pohřební službu a její vozy. Pokud je někde 50 mrtvých, obvykle jsou na místě koroner a pohřební vozy mezi prvními. Jenže tady je nikdo neviděl a dosud nebyla uveřejněna ani jediná fotka pohřební služby z místa tragédie.

Pohřeb obětí zabalených v plátnu a bohoslužba zakrytá plachtami

Dnes proběhl i první pohřeb dvou muslimů, 44-letého Chálida Mustafy a jeho 15-letého syna Hamzy [2]. Jenže, pokud byste čekali nějaké detaily, máte smůlu. Z pohřebního vozu byla obě těla vynesena nad hlavami souvěrců v plastových koších a zabalená do bílého plátna. Tělo jako důkaz? To těžko. Bůhví, co bylo v pytli zabaleno. Celý obřad byl potom proveden v utajení, hřbitov byl obehnaný plachtou a paravany, aby nic nebylo vidět a kulisa iluze byla dokonalá.

Tělo zabalené v pytli.

Spolu s tím, jak média zoufale cenzurují a mažou nahrávky z místa masakru a také bizarní video ze druhé mešity, kde muslimové inscenují své vlastní smrti a potom vstávají a odcházejí, se nám vykresluje konečný obraz celé události jako zfalšovaného nástroje pro přijetí protizbraňových zákonů na Novém Zélandu a rovněž to povede k přijetí zákonů, které budou namířeny proti komukoliv, kdo bude kritizovat islámskou migraci. Nikoho nebude zajímat, že celý masakr byl zinscenovaný, nedává smysl a střelec dokonce našel vlastní zásobník v chodbě mešity, který se tam objevil dříve, než tam střelec vůbec poprvé přišel.

Zfalšovaný masakr jako při chemickém útoku v Idlíbu v Sýrii?

Chlap zbrocený krví od hlavy až k patě, jehož hábit je nasáklý krví jako houba, by měl být rozstřílený jako řešeto s dírami v těle a měl by být desetkrát po smrti. Namísto toho si vykračuje před mešitou. Chlapík za ním si nese lahev s malinovkou nebo červenou barvou. Jiná fotografie ukazuje muže, který krvácí z boku, ale v pohodě stojí s rukama v bok při rozhovoru s ostatními lidmi a čučí do mobilního telefonu.

Každému musí dojít, že se jedná o inscenaci s jediným cílem, potlačit odpor a disent bílé rasy proti muslimské migraci.  Po tomto masakru, kdokoliv se jen slovem otře o muslimy na Novém Zélandu, bude spatřován jako potenciální terorista a druhý Brenton Tarrant. A to bylo přesně cílem této operace, poskytnout vládě ospravedlnění just cause, aby mohla začít přijímat tvrdé zákony proti odpůrcům muslimské migrace.

Muž krvácí z boku a přitom v pohodě stojí a kouká do telefonu.

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 10 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 40% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Phoneeazy
Návštěvník
Phoneeazy

Tak Pjakin to říká dobře že křestanství se nosatým už podařilo plně infiltrovat a znehodnotit a nyní se nosatí globalisté rozhodli to samé udělat i s Islámem (který je již z poloviny infiltrován) a mezitím použijí Islám jako prostředek manipulace a transformace jako křestany za křižových výprav kde jim šlo také jen o ochranu jejich obchodních lodí … Nový Zeland podle Pjakina chtějí nosatí pro sebe jako ostrov odpočinku uprostřed nadcházejících světových kataklyzmat. Stejně tak země V4 +Rakousko pry nosaté elity po zničení státu Izrael použijí jako svůj protektorat s hlavním městem Praha ze kterého budou vládnout celému světu. Dokonce Pjakin říká vysloveně že nosatý globální “predátor” obnoví jakési “Velké Rakousko-Uhersko” pod jejich přímou vládou. Proto dovolují v těchto zemích antimuslimské nálady … takže … alternativo: plnte dál vůli nosatých …

Monika Ikema
Návštěvník
Monika Ikema

Komedie pro vládu za účelem odebrání zbraní mít ovce hezky zavřené v ohradě !

Filip
Návštěvník
Filip

Vicemene me tato udalost mijela, nakonec jsem vsak nahodou shledl video ze zatykani, ktere mi osobne prislo jako spatny vtip a proto jsem si nasel “cely” videozaznam, at vim o cem se lide vlastne bavi.

Me osobne zarazilo prave zatykani pachatele, pri kerem zasahujici policste porusuji zakladni pravidla pri pohybu se zbrani.

Pokud pracujete v tymu, nikdy, ale opravdu nikdy se strelci nepostavi za sebe. Krom toho, ze si sami zavazi, se take sami stavaji snadnym cilem a s trochu nadsazky, na ne pak staci jedna kulka.

Neni podstatne jestli stali primo za sebou nabo tesne vedle sebe, v takto neprehledne situaci se poloha vsech zusastnenych muze velice rychle a nepredvidatelne zmenit a je to tak 50/50 ze si vzajeme vstoupi do vystrelu.

Pokud ma dojit k fyzickemu stretu, je opet nemyslitelne, ze by tak zasahujici cinil bez zajistene osobni zbrane, tak ze se jednou rukou snazi pridrzet utocnika a druhou si teprve schovava zbran.

A aby toho nebylo malo, tak druhy zasahujici udela v tesnem zavesu presne to same i s dlouhou zbrani, kteru se pak po celou dobu snazi drzet jako ze mimo dosah zadrzovaneho.

Zkusenejsi rvac by jim obema narezal a pak je v poklidu zastrelil vlastnimi zbranemi…

Ale je to jen nazor, ahoj,,

Jana
Návštěvník
Maxdik
Návštěvník
Maxdik

Hampl je prolhanej žid

PVD
Návštěvník
PVD

Co je vlastně terorismus obecně?
Žádný mezinárodní terorismus neexistuje. Každá teroristická činnost je plodem určité tajné služby jednoho státu, která je zaměřena proti stabilitě řízení druhého státu.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Mozna zaujme i Admina:
Z diskuse u videa od Baudyse (Kdyz neverite vlastnim ocim) :
.. A zde máte na stránce odborníka na zacházení se zbraněmi, jak správně střílet z auta i přes sklo http://www.obranna-strelba.cz/Strelba-pres-celni-sklo-auta__s110x135.html Ten terorista tuhle stránku asi neviděl, proto střílel jak střílel 🙂 A video https://youtu.be/Pn3qa2w5k2U Dokonce je zmíněno, že nábojem TRAP 24 nebylo sklo prostřeleno, což je náboj jaký?
No hádejte: https://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwj25vyd4ZDhAhUQbVAKHTfDCDkQjRx6BAgBEAU&url=http%3A%2F%2Fwww.ammok.cz%2Fbrokove%2Ftrap-24-super-12×70%2F&psig=AOvVaw2wzNAMXyUPJcttQxSIIGHI&ust=1553172673381131
.. Čelní sklo prostě brokovnice nemusí prostřelit https://youtu.be/8TNU_rlmpjQ Jediné možné vysvětlení je, že někdo je dement, který prostě nemá znalost problematiky. U automatické pušky byly vidět zásobníky, kde jsou zcela jasně vidět ostré náboje. A ten zraněný člověk zřejmě předstíral smrt a byl v šoku, což je běžné, když vás postřelí a vaše jednání určitě není “logické” a pod.….
———-
POZOROVATELKO – vas nazor na Astanu. Je v tom nejaky proces? Muze to mit spojitost s tim co spousti i divadylko v mesitach? : Prezident Kazastchanu dal NEČEKANE demisi. Pritom je oblibeny u obcanu + na pocest demise se prejmenovalo hlavni mesto Astana + jeho dcera je take v politice par roku a rika se, ze bude kamdidovat misto nej (viz starsi clanky)… proc tedy ta necekana demise kdyz volby maji byt az 4/2020. Dekuji https://www.lidovky.cz/svet/astana-nebo-nur-sultan-v-kazachstanu-protestovali-proti-prejmenovani-metropole.A190321_105938_ln_zahranici_ceh
——-
Adoptuj dite Šojdrova ze Švédska kde ho nikdo nechce: https://ac24.cz/-/svedi-chteji-prijimat-uprchliky-kdyz-ale-doslo-k-moznosti-nastehovani-jejich-reakce-byla-pozoruhodna?redirect=%2F

TITO LIDE NEEXISTUJI VYTVORIL JE POCITAC. https://www.lidovky.cz/relax/veda/tenhle-clovek-neexistuje-pocitac-generuje-neexistujici-obliceje-uci-se-od-sebe-sameho.A190218_091910_ln-zajimavosti_form

Hm belosi vic spini vzduch… hon a genocida bilych zacina (sami novinari to pisi). Hlavne ze jinych ras je o 5-7miliard vic. A kdyz jsou hurikany a povodne tak rabuji obchody a domy v USA … Belosi naopak pomahaji zachranovat cizi lidi a majetky : https://www.lidovky.cz/relax/zajimavosti/sileny-objev-pokrokaru-v-usa-uz-i-vzduch-je-rasisticky.A190316_114546_ln-zajimavosti_ele?&recommendationId=00000000-0000-5000-8000-000000000000&&recommendationId=00000000-0000-5000-8000-000000000000

Denis
Návštěvník
Denis

Vy jste řádný idiot! Tady máte foto po delší době,kde už je jasné že prostřeleno bylo,ale na videu ne! Proč to někdo rozbil dodatečně? Na průstřel to tedy nevypadá ,zcela jistě ne od brokovnicecomment image

hanys
Návštěvník
hanys

pokud tedy predni okno prostrelit nejde a tyto diry v oknech sou podle vas udelane dodatecne, jak vysvetlite tento obrazek na kterem jsou diry po prustrely brokovnici jasne videt? comment image

Julinaa
Návštěvník
Julinaa

2 ženy opravdu zabil venku na ulici,tu kterou následně přejel a o pár metrů dál jedna vykukovala zpoza rohu na chodníku, tam je taky vidět, že střílí dřív a pak střílí na tu ležící.

https://youtu.be/3J7Wr_RR6Bw?t=29
zde mapa kde zemřela vykukující žena:
https://www.google.com/maps/@-43.5324893,172.61223 38,3a,79.6y,239.13h,98.05t/data=!3m6!1e1!3m4!1ssA3 kT28Lf6je42HGE6Ha6g!2e0!7i13312!8i6656

v tom samém videu je i ležící žena a zde se dá dohledat, že sedí i auta s videem střelce https://www.youtube.com/watch?v=RHvZUH-TsRI Teďka
už jen ta reakce lidí, proč muslim vlevo v bílém je od krve když střelec míří vpravo,proč další leží hlavou ke střelci a hlava je pod lavičkou atd. proč není vysypané sklo ani u dveřích, jak tam na něj panáček vyběhnul. Asi hold muslimové, jiná víra jiné chování.

Gong
Návštěvník
Gong

Tak ok, cas 4:48, moze mi niekto vysvetlit preco nikto nekrici, ked do nich striela? Ked teda tvrdite, ze to bolo zinscenovane… Alebo uz tam niekto nahadzal mrtve tela este predtym ako strelec vstupil do mesity.

Bk steel
Návštěvník
Bk steel

https://youtu.be/RNdrzixOIcg
Tak bol tam alebo nebol?
Nie nebol vypadol mu alebo si ho tam hodil
Nic biele sa len tak znicoho nic na zemi nezjavi

roddo
Návštěvník
roddo

Procházím to vide kousek po kousku a dalším zajímavým detailem jsou polohy mrtvých. Ten zastřelený z blízka, když se snaží kolem střelce proběhnout leží pokaždé jinak. A ostatní také.