VIDEO: Když lhát, tak jako mluvčí amerického ministerstva zahraničí! Na kameru, naživo...

VIDEO: Když lhát, tak jako mluvčí amerického ministerstva zahraničí! Na kameru, naživo a mnohem lépe než Kalousek! [CZ Titulky]

VIDEO: Když lhát, tak jako mluvčí amerického ministerstva zahraničí! Na kameru, naživo a mnohem lépe než Kalousek! [CZ Titulky]

Mluvčí amerického ministerstva zahraničí John Kirby se zase odkopal, ovšem tentokrát ve velkém stylu. Na tiskové konferenci se začal hádat s novináři o tom, jestli americká administrativa někdy v minulosti tvrdila nebo netvrdila, že nepošle americké pěšáky na syrské bojiště. Video zachycuje bizarní slovní výměnu mezi novináři a Kirbym, která zanechala obrovské rozčílení z bezpáteřnosti pana Kirbyho a z jeho drzého lhaní, které vyrazilo dech i zkušenému novináři z Associated Press, který nemohl věřit vlastním uším, co slyší od mluvčího amerického ministerstva zahraničí během tiskovky.

maxresdefault.jpg
John Kirby, mluvčí amerického ministerstva zahraničí.

Ruská angažovanost v Sýrii úplně změnila celou šachovnici konfliktu a vláda Baracka Obamy musí měnit strategii, i když se k tomu nechce před vlastními voliči přiznat. Rusko v Sýrii dosáhlo mnohem více, než jen vojenských úspěchů. Na politické úrovni je z Ruska nyní velmoc, která doslova děsí americké elity, včetně těch globálních. Panika je vidět i na neobyčejné aktivizaci neziskovek v Evropě, které začínají na Rusko útočit už takovým způsobem, že z toho rozum zůstává stát. Vykreslovat Rusko jako hrozbu je čím dál tím těžší a spolu s tím, jak klesá v ČR důvěra v poslaneckou sněmovnu, se tak neziskový sektor snaží vyrobit vnějšího nepřítele.

Občanovi se lhát může, protože se řekne, že za to stejně může Rusko!

Lhát občanům je v poslední době standard a nezbytný předpoklad pro vrcholnou politiku. Politici otevírají zemi nebezpečným migrantům, kteří ještě nedávno podstupovali výcvik v táborech ISILu. Jsou připraveni zaútočit na hlavní opěrné body infrastruktury, na veřejnou dopravu, školy, vodárny, vlaky, autobusy, elektrárny. Německo posiluje policejní sbory a tajné služby. Na každých 1,000 migrantů připadá v průměru 5 vycvičených kombatantů podle německého policejního prezídia, kteří jsou připraveni kdykoliv vtrhnout do restaurace, divadla nebo vagonu metra a začít zabíjet. Cesta do Evropy vyjde jednoho člověka na 10.000,- EUR a ty miliony migrantů nemohly přijít k těmto penězům jen tím, že prodali své majetky v zemi, odkud navíc utíkají a nikomu by je tak ani neměli prodat. Migrace je nejen řízená, jak správně říká prezident Zeman, ale je i stejně tak financovaná.

Na toto se zapomíná. Peníze na emigraci je třeba někde vzít. Běženec v luxusním oblečení a s drahými telefony, kterému po cestě do Německa zbývá v kapse 6 nebo 8 tisíc EUR, asi nepatří do skupiny typických uprchlíků, kteří v odrbaném oblečení a se zakrvácenými obličeji se doplazili na evropskou hranici Schengenu. Rusko je zemí, která jediná našla řešení migrační krize. Tím řešením je stabilizace blízkovýchodního regionu a zpřetrhání vazeb na ose Ankara – Islámský stát. Hlavním sponzorem terorismu je Ankara, Rijád a Washington. Torjlístek zla selhal ve svém plánu urychlit islamizaci Evropy, i když to neznamená, že by se tento plán přestal realizovat. Pouze nejde tak rychle, jak bylo zamýšleno.

boots-on-the-ground-1.jpg
Boots on the ground (boty na zemi), slangové označení pro americkou pěchotu. V tomto případě ale doslovně, jak se ukázalo při tiskovce pana Kirbyho.

Je potřeba se dívat na jednotlivé souvislosti politiky, která i v Česku prorůstá do redakcí mainstreamových novin a portálů, do fiat alternativy, uměleckých kruhů a kaváren. A zejména do základních a středních škol. Cílem je přeprogramovat národ, aby islám a arabové vymazali z Evropy původní obyvatelstvo. Začne to šátky ve školách na hlavách asertivních (rozuměj agresivních) arabských studentek, skončí to kamenováním bílých žen na Staroměstském náměstí. Když uvidíte Araba v tramvaji, vystupte. To radí Pegida tady v Německu. Riziko, že tramvaj vylétne do povětří, je velmi vysoká. Arabové považují Korán za dogamtickou knihu, podobně jako vojenský řád. Korán je tedy ve své podstatě bojová příručka,  protože výklad koránu je věřícímu zapovězen, o výklad se stará jen imám.

Když lže mluvčí amerického ministerstva zahraničí způsobem, že jeden jenom žasne, o čem nám takto lžou politici o věcech, které se zatím neprovalily? Proč NATO mluví o ruské hrozbě, zatímco Islámský stát řádí v Sýrii a nebyl dosud celý poražen? Proč se nevytvoří mezinárodní koalice vojsk na likvidaci IS? Proč se místo toho nasunují zbraně, letadla a rakety NATO k ruským hranicím? Na to je třeba se ptát politiků a neodpouštět jim takové výstupy, jaké předvedl pan Kirby při tiskové konferenci.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
LCZ
Návštěvník
LCZ

Pro paní Pozorovatelku:
Jak vidíte srpen?
A jak vidíte toto: ???
FOX NEWS: Obama signs Executive Order for possible MARTIAL LAW
in AUGUST 2016
(Obama podepsal nový zákon s podmínkami pro stanné právo v USA v srpnu 2016.)
https://youtu.be/dd0jj-rI7XI
proti:
Gov’t Shutdown Preparations – Possible METEORS IMPACT on EARTH at AUG 2016 – NIBIRU PLANET X IS REAL
(Vláda USA se připravuje – možný NÁRAZ METEORITU na Zemi v srpnu 2016 – PLANETA X – NIBIRU – JE OPRAVDOVÁ.)
https://youtu.be/ZkbYgUWqrEI
Děkuji za Váš pohled 🙂

Zlomeny
Návštěvník
Zlomeny

To je ten pan co si postezoval, ze s tezi dokoncil University of Miami?

frank
Návštěvník
frank

Ten idiot nelže poprvé. Je to opravdu smutný šašek.

monsanto
Návštěvník
monsanto

Svetovy cetnik machroval a utrel. Pote co Ashton Carter “demonstroval americkou silu” na palube letadlove lodi USS Stennis v Cinskem mori pred 2 tydny, Cina nyni zakazala americke letadlove lodi s doprovodem krizniku a torpedoborcu vpluti a pristani v Hong Kongu. Povoleni je pry vydavano pripad od pripadu.
http://goo.gl/kmD63k

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Etnograf Zelený to havloidce Drtinové pěkně v DVTV nandal až holka polykala naprázdno:

https://www.youtube.com/watch?v=4qsB5GsH4_E

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

To je asi jeden z těch extrémistů české společnosti, jak říkal Halík. Mimochodem, je nás asi jen 80%, takže bychom se nejspíš měli přizpůsobit zbylým 20%.

Bývalý kovboj
Návštěvník
Bývalý kovboj

Nevětře Američanům.

Neochrání nás, jdou proti nám v ČR i v Evropě.Nejenže nechtějí, ale i nemohou.Už nevědí co je národ.Až tak moc Obamova vláda zdecimovala obyčejné Američany.

Věřme Rusům, přemýšlejte o tom:

https://www.youtube.com/watch?v=8jw0T-zzd5o&nohtml5=False

tana
Návštěvník
tana

My musíme jít vlastní cestou, spolu s našimi Středoevropskými souputníky – Rakušany, Maďary a Slováky.
Německo je ekonomickým tahounem Evropy a zároveň nesvobodnou hříčkou v rukou vítězů 2. světové války.
Poláci se proti Rusku spojí i s Američany a jsou ochotni za ně dělat špinavou práci, dokoce jim propůjčili vlastní zem k ilegálním mučírnám.
My se musíme vyvarovat zatažení do staleté “Slovanské války” mezi Poláky a Rusy, naše angažmá neptospěje nikomu z nich. Vždyť výsledkem je současná situace na Ukraině i to, co pravděpodobně nastane v Bělorusku.
Evropa a my v ní nutně potřebujeme to, co 100 let postrádáme, pevný, spolupracující a své zájmy hájící střed.

Amus
Návštěvník
Amus

Bez Rakušanů, v Rakousku je již tolik muslimů, že tento národ výhledově už neexistuje. Rovněž je třeba nezapomínat, jak do států V4 zpočátku kopali pro neochotu, jinak řečeno zdravý rozum, přijímat migranty. Neomylně vzpomínám na vyhrožování z jejich strany směrem k nám. A Poláci se časem umoudří, až pochopí, jak jimi Američané manipulují a zneužívají je. K omezenému konfliktu Polsko Rusko nedojde.

xt006
Návštěvník
xt006

to: et007
Dnes v čase 13:23

Je úžasné kolik chytrých hlav, v čele s VK, se tady sešlo.Tak famózní mozkový trust musí děsit všechny zlé celého světa.Určitě už se klepou všichni čerti,ježibaby,GP a jiné pohádkové bytosti.
___________________________

On někdo tvrdí, že je tenhle web nějak výjimečný? Zcela obyčejný server, kde lidi píší své názory a postřehy. Svobodně. Tak proč ty obavy o to, co si kdo myslí, píše a jaký má intelekt? 🙂 Určitě je plno jiných webů, kde ten svůj naplno využiješ a sebe tak ukojíš.

et007
Návštěvník
et007

Já o žádných obavách nic nepsal.To bylo jen konstatování.

xt006
Návštěvník
xt006

Ale nebylo, což přece dobře víš, když znáš pohádky. Takže žádné konstatování, ale ironie přece. A celkem tady spamuješ, takže nějaký ten problémek zde asi přece jen bude – zde se staráš zřejmě o něco, co by tě vlastně vůbec nemělo trápit, alespoň jak dokazuješ svou rádoby ironií a sarkasmem. A myslím, že VĚTŠINA ZDE přítomných zná i tvou přesnou diagnózu, takže zkoušej své štěstí jinde. Nikoho tu totiž nenasereš, nepohoršíš ani neznejistíš.

Wikipedia: Ironie (řec. eironeia, zastírání, předstíraná nevědomost) je literární nebo řečnická forma, která dosahuje zvláštní, často humorný účinek tím, že vyslovuje něco podstatně jiného než skutečně míní: může přehánět, zastírat nebo říkat přímý opak. Je na posluchači nebo čtenáři, aby si toho všiml a rozuměl podle toho.

To je zřejmě váš případ.

Doporučení..svůj prudký intelekt uplatňuj jinde, třeba na FB, tam tě armáda trollů (nebo spíš trotlů?) uspokojivě volajkuje.

Jinak s přáním hezkého dne, xt006.

MIMO TÉMA - ND A BARTOŠ
Návštěvník
MIMO TÉMA - ND A BARTOŠ
harry
Návštěvník
harry

když ono v ussa už není za pre-crime zavírání, ale rovnou veřejné popravy na ulici pomocí policie

Čtenářka
Návštěvník
Čtenářka

Tohle posílali přímo z ND, jen to setkání je už od 14:30:

prohlášení předsednictva ND k dnešnímu zatčení ABB

BEZPRECEDENTNÍ ÚTOK REŽIMU NA NÁRODNÍ DEMOKRACII!
——————————————————————————–
Vážení přátelé, vlastenci!
Dnes, 28. dubna 2016, došlo k bezprecedentnímu útoku na politickou opozici v České republice. Přímo před svým bytem a zraky vlastních dětí byl v 9:40 hodin zadržen Adam B. Bartoš, předseda národně–konzervativní politické strany Národní demokracie, která tvrdě a neúnavně kritizuje současný vlastizrádný režim a upozorňuje na síly stojící v pozadí polistopadové frašky a současné vetřelecké krize.
Adam B. Bartoš byl zadržen bezmála deseti policisty v civilu v momentě, kdy se ze svého automobilu, kam si odešel pro věci, vracel zpět do bytu. Krátce po zadržení byl předseda Národní demokracie převezen na služebnu policie na Zbraslavi, kde byl vyslýchán v souvislosti se svou publikační a politickou činností.
Do bytu Bartošových, kde byla přítomna jeho manželka s dětmi, mezitím pronikli policisté v civilu, kteří měli za úkol provést domovní prohlídku. Tu však nezačali bez prodlení vykonávat tak, jak jim nařizuje zákon, ani paní Bartošovou v souladu se zákonem nepoučili. Rovněž tak na místě neměli nezúčastněnou osobu, bez které domovní prohlídku nelze v zákonném rámci provést. Policisté namísto bezprostředního provedení úkonu okupovali chodbu bytu a odmítli výzvu paní Bartošové a následně i právního zástupce strany Mgr. Timury, aby ihned prostor opustili, čímž se dopustili dalšího porušení zákona. Po několika hodinách začali situaci eskalovat a okolo 12:40 hodin paní Bartošovou spolu s malými plačícími dětmi vykázali z bytu na ulici, kde se jich ujal Mgr. Timura a dočasně je ubytoval ve svém voze.
Na na zbraslavskou služebnu policie i do bytu Bartošových jsem okamžitě vyslal tři právní zástupce, aby rodině asistovali při obraně jejich občanských práv a monitorovali průběh zákroku. V průběhu dopoledne a po poledni jsem také zkontaktoval Odbor vnitřní kontroly PČR a ředitelství Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBSu) a s ohledem na několikanásobné porušení zákona ze strany zasahujících policistů jsem opakovaně požadoval, aby dotyčné orgány na Zbraslav vyslaly dozorové důstojníky nebo operativce, kteří by monitorovali jednoznačně protiprávní průběh zásahu.
Podle informací paní Bartošové, byli policisté v bytě Bartošových přítomni ještě před 16. hodinou odpolední a naznačovali, že domovní prohlídka by měla pokračovat i během zítřejšího dne. Policisté ještě v tu dobu prohledávali každý kout domácnosti Bartošových, odváželi jejich knihy, dokumenty, datové nosiče i elektroniku.
Režim se ovšem nespokojil pouze s útokem na domácnost manželů Bartošových. Během odpoledne policie pronikla i do kanceláře Národní demokracie v pražských Holešovicích, kde začala zabavovat majetek a dokumenty strany! Na místě celou událost v rámci zákonných možností monitorovali člen předsednictva strany František Němec, sekretář strany Bohumil Šourek a právní zástupce strany Mgr. Timura.
Dnešní události na Zbraslavi a v Holešovicích jsou skandálním a BEZPRECEDENTNÍM útokem na politické svobody občanů České republiky, zlovolnou perzekucí a pokusem o zastrašení řádně registrované politické strany, která od doby svého vzniku před dvěma lety neúnavně burcuje veřejnost k odporu proti nastupující totalitě ztělesněné Evropskou unií a jejími domácími nohsledy. Jsem přesvědčen, že tažení režimu proti dynamické Národní demokracii, skutečné opozici zrozené z lidu a pro lid, je projevem strachu, zoufalství a zároveň příznakem blížících se velkých politických změn!
V tuto chvíli nevíme, zda a kdy bude náš předseda propuštěn, ale aktuální informace, které máme k dispozici nasvědčují tomu, že by mohl být převezen do cely na Praze 2 a strávit v ní dnešní noc. O aktuálním vývoji vás budeme informovat na webových a facebookových stránkách strany.
Rozhodnete–li se vyjádřit našemu statečnému předsedovi a Národní demokracii jako takové svoji solidaritu, uvítáme to. Všechny vlastence bez ohledu na politické preference zveme tuto neděli 1. Máje 2016 na otevřený Pochod a demonstraci „PROTI VLASTIZRÁDCŮM!“. Akce se bude konat od 15:30 hodin na pražském Mariánském náměstí a následně na Slovanském ostrově! (https://www.facebook.com/events/978375845603836/)
Národní demokraté se nedají zastrašit a v duchu svých nejlepších tradic, v souladu s odkazem národních demokratů Dr. Karla Kramáře a Aloise Rašína, pokračují v boji za svobody VŠECH občanů republiky!
Za hlasem předků, za svrchovaný český stát!
Luke Belson,
místopředseda Národní demokracie
čtvrtek 28. dubna 2016, 17:45 hodin

Forever
Návštěvník
Forever

Čeho se dočkáme příště?

http://www.expres.cz/hazeni-hliny-na-zemana-063-/zpravy.aspx?c=A160428_111012_dx-zpravy_shu

„Žádné házení kamení se nekonalo. Jedna nezisková organizace na akci Dne Země vyslala osobu, která tam nechala děti plácat hlínu a tuto hlínu pak žáci házeli na různé terče, aby zjistili konzistenci hlíny,“ vysvětloval Jiří Koubek.

Asi i já vezmu hlínu a budu házet ji na různé terče, třeba na pana premiéra Sobotku, abych zjistil konzistenci hlíny. ?

Akorát že bych šel nejspíš kvůli tomu do kriminálu. Když házíte vajíčka po prezidentovi Zemanovi, je to OK. Kdybyste házeli něco (třeba ty vejce) na pravdoláskaře či na musulmany nebo na symboly islámu, tak jdete tak akorát sedět do lochu.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

HÁZENÍ KAMENŮ NA FOTO PREZIDENTA REPUBLIKY SE KONALO,
ZA DOHLEDU UČITELŮ!
http://www.holesovskavyzvasp.cz/aktualni-deni.html

vladimír
Návštěvník
vladimír

při čtení jsem se od srdce zasmál, scénář je vždy velmi podobný

The Full Story Behind Bloomberg’s Attempt To “Unmask” Zero Hedge

Over the years, Zero Hedge has proven to be a magnet for media attention.

It started years ago with a NY Magazine article published in September 2009 which first “unmasked” the people behind Zero Hedge with the “The Dow Zero Insurgency: The nothing-can-be-believed chaos of the financial crisis created a golden opportunity for a blog run by a mysterious ex-hedge-funder with a dodgy past and conspiracy theories to burn” in which we were presented as a bunch of “conspiracy theory” tin foil hat paranoid loons.

We are ok with being typecast as “conspiracy theorists” as these “theories” tend to become “conspiracy fact” months to years later.

Others, such as “academics who defend Wall Street to reap rewards” had taken on a different approach, accusing the website of being a “Russian information operation”, supporting pro-Russian interests, which allegedly involved KGB and even Putin ties, simply because we refused to follow the pro-US script. We are certainly ok with being the object of other’s conspiracy theories, in this case completely false ones since we have never been in contact with anyone in Russia, or the US, or any government for that matter. We have also never accepted a dollar of outside funding from either public or private organization – we have prided ourselves in our financial independence because we have been profitable since inception.

pokračování zde.

http://www.zerohedge.com/news/2016-04-29/full-story-behind-bloombergs-attempt-unmask-zero-hedge