VIDEO: Kdo vlastně ksakru řídí Bílý dům? Sergej Lavrov v Moskvě varoval...

VIDEO: Kdo vlastně ksakru řídí Bílý dům? Sergej Lavrov v Moskvě varoval Rexe Tillersona, aby se už žádný podobný útok USA na Sýrii v budoucnu neopakoval. Ivanka Trump dokopala svého tátu k bombardování Asada! [CZ Titulky]

VIDEO: Kdo vlastně ksakru řídí Bílý dům? Sergej Lavrov v Moskvě varoval Rexe Tillersona, aby se už žádný podobný útok USA na Sýrii v budoucnu neopakoval. Ivanka Trump dokopala svého tátu k bombardování Asada! [CZ Titulky]

Považoval jsem za nutné udělat titulkované video ze začátku jednání Rexe Tillersona s jeho ruským protějškem Sergejem Lavrovem v Moskvě, které dnes začalo a mělo by otevřít cestu k možné spolupráci obou zemí v Sýrii. Zhruba 8-minutové video odhaluje úplně dva odlišné světy a světonázory. Zatímco Rusko usiluje o dialog, spolupráci a snaží se, aby americká strana Rusko respektovala jako rovnocenného partnera, americká delegace přijela do Moskvy s něčím úplně jiným [1]. Sergej Lavrov odmítl hned v úvodu přidání se Moskvy na stranu USA, k čemuž včera vyzval Rex Tillerson před svým odletem do Moskvy [2]. Rusko nechce vytvářet žádné zákulisní aliance, nebo aliance pro nějaké jiné aliance, ale chce kolektivní postup k řešení mezinárodních otázek se zachováním práva jednotlivých zemí na udržování svých specifických zájmů.

Rex Tillerson v Moskvě se Sergejem Lavrovem.

To je klasická ruská cesta, o které se hovoří často jako o ruské třetí cestě. Rusko se chce účastnit globalizace, ale nechce se kvůli globalizaci zbavovat svých zájmů a veškerých národních práv. Nedávno o tom mluvila Marine Le Pen, že globalizace v současném pojetí se dá přirovnat k restauraci, kde vás obslouží jenom v případě, že poskytnete svůj byt uprchlíkům a podepíšete se pod petice za kvóty na povinné zaměstnávání gayů ve firmách.

Globalisté spojují ekonomické výhody globalizace pro spotřebitele s věcmi, které vedou k rozbourání národních států a mezi tyto věci globalisté kladou rovnítko. Nemůžeš si koupit Coca Colu, pokud nemáš rád migranty. Ruské postoje jsou a budou trnem v oku všem globalistům, ale nejenom jim. Rusko se snaží vymanit z oné nálepky velké země, kterou je třeba obsadit, protože Rusko není vyspělé. Co na tom, že Rusko poslalo prvního člověka do vesmíru, nebo že dosud americké firmy létají na oběžnou dráhu s ruskými motory, to prostě nikoho nezajímá. Na Rusko se stále pohlíží jako na provincii, která má tu drzost, že se brání kolonizaci.

Lavrov odmítl vstup do americké aliance v Sýrii

Sergej Lavrov tak zcela očekávaně reagoval na včerejší Tillersonovu výzvu o připojování se Ruska k USA na stranu americké koalice v Sýrii a jednoznačně ji odmítl. Zároveň v úvodu diskuse zaznělo diplomatické varování, že Rusko další útok USA na Sýrii, který Trump podle posledních informací opravdu plánuje, nebude Moskva v žádném případě tolerovat [3].

Jak si všimli komentátoři na americké alternativě, Tillersonova cesta do Moskvy je lakmusovým papírkem na zjištění, jak daleko může Trump a jeho loutkovodiči z Pentagonu a Goldmanu zajít, aniž by riskovali otevřený válečný střet s Ruskem. Je to sondáž a monitoring nálad v Moskvě, je to možná i pokus o zjištění, jestli by Rusko bylo nakloněno kšeftu, např. uznání Krymu výměnou za konec podpory Moskvy Bašáru Asadovi. Vladimir Putin na nic takového nepřistoupí, protože politické kšeftování nikdy neprovozoval a nedá se očekávat, že by s tím začal ve chvíli, kdy se Trump odkopal a ukázal se jako figura amerických neoconů a sionistů, kdy jeho nosatý zeťák Kushner mu nasáčkoval do poradního sboru skoro polovinu představenstva Goldman Sachs, že pomalu na zasedání prezidentského poradního sboru se nedá vyjít bez jarmulky.

Ivanka Trump šeptá něco svému tátovi.

Oba dva ministři shodně uznali, že mezi oběma zeměmi panují ostré rozpory a podle Vladimira Putina jsou současné vztahy mezi Ruskem a USA horší, než byly vztahy s Obamovou vládou. To je opravdu šok, především pro voliče Donalda Trumpa. Jak už jsem v jednom předchozím článku naznačil můj pocit, že Trumpovo rozhodování ovlivňuje jeho dcera Ivanka, které našeptává manžel Jared Kushner, tak tento můj pocit se opravdu nakonec potvrdil.

Eric Trump prásknul médiím informaci, že k vysypání 59 raket Tomahawk na Sýrii donutila a dohnala Trumpa jeho dcera Ivanka [4], která po informaci o zplynovaných dětech v Idlíbu v Sýrii dostala hysterický záchvat a běhala okolo táty jako pominutá a tak dlouho do něho prý hučela, až tatík zvedl telefon do Pentagonu a dal rozkaz k útoku na Sýrii. Pokud tahle informace Erica Trumpa není přitažená za vlasy a je pravdivá, tak je situace ještě horší, než jsme si mysleli. Trumpa totiž podle všeho stačí citově vydírat a je schopen potom odpálit i rakety. Tohle by se dokonce dalo označit za bezpečnostní hrozbu pro USA.

Bílý dům vlastně řídí blonďatá Ivanka

Otázkou ale je, kdo konkrétně dceru Ivanku takto rozrušil. Alex Jones včera hovořil o tom, že podle informací dostala Ivanka na svůj email fotografie od spolupracovníka svého manžela, který fotografie měl získat ze zdrojů CIA. To prostě znamená, že nosatí pánové z Goldmanu vědí, co na Trumpa platí. Jeho dcera Ivanka! Takže jí pošlou přes prostředníka jejího manžela cinknuté a ve Photoshopu vylepšené fotografie zplynovaných syrských dětí, Ivanka dostane srdcedrásající amok, běží za tátou a začne do něho tlačit požadavek na vybombardování a odkráglování toho prašivého Asada.

V Pentagonu už dopředu vědí a mají echo od Kushnera, že Trump je už “vařený” a že bude brzy volat. Generálové Trumpovi řeknou, že Asada chrání ruské jednotky, že na jeho palác nic sypat nejde, tak se vybere alespoň letiště, kde se nenapáchá mnoho škod, ale generálové stejně 30 minut předem raději volají Rusům, aby stačili z letiště zmizet, pokud tam nějaký Rus je. Trump prý změnil na Asada názor po chemickém útoku, ale informace Erica Trumpa spíš ukazují, že ke změně názoru dohnala Trumpa jeho dcera Ivanka.

Symbolické foto nebo vyjádření reality, kdo doopravdy řídí Bílý dům?

Ve výše uvedeném videu Sergej Lavrov utrousil poznámku, že ne všechny pozice na americkém ministerstvu zahraničí jsou obsazené, a že Rusko neví, co si má o protichůdných výrocích a krocích americké administrativy myslet. V tomto ohledu se obávám, že to neví ani Tillerson, protože pokud Trumpova politika se mění ze dne na den, minulé pondělí o Asadovi řekl, že ho podporuje pro jednání o budoucnosti Sýrie [5], ve středu už ale na něho málem sypal bomby v Damašku, tak se klidně může stát, že až někdo z českých politiků řekne nebo udělá něco neuváženého, tak Ivanka doběhne za tátou a dotlačí ho k vysypání bomb na pražský magistrát, anebo alespoň na letiště ve Kbelích. Tam jsou také prý letecké opravny.

Trump je jako Don Corleone

Trumpovo chování připomíná Dona Corleoneho. Tvrdý na ostatní, ale velmi zranitelný na přání a manýry svých dětí a rodiny. Židé toto umí vycítit, takovou zranitelnost musí využít a není náhodou, že Ivanka Trump se stala na plný úvazek poradkyní prezidenta [6] před pouhými 2 týdny, protože přesně ona má být onou pákou na Trumpa, jak ho citově dokopat třeba i k poslání letadlových lodí k Severní Korei, nebo k odpálení raket na Írán. Někdo pošle Ivance fotografie hubených dětí v údajném severokorejském lágru a bude vymalováno. V tomto kontextu dokonce mezinárodní diplomacie ztrácí své kouzlo. Celé se to eliminuje na jedinou otázku, jestli informaci dostane anebo nedostane do ruky Trumpova dcera Ivanka, která se už potom postará o zpracování svého otce tak, aby udělal přesně to, co si přejí lidé, kteří stojí v pozadí za Jaredem Kushnerem, manželem Ivanky Trump [7].

*Titulky ve videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
4321
Návštěvník
4321

comment image

Trump a jeho oblíbená dcera 1991

PAW
Návštěvník
PAW

Kdo vlastne k sakru ridi….??
KDO CHCE !!!~

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Zdá se, že Rusko už přestalo žertovat, a Trump by se měl zamyslet…

“…ruské nukleárně ozbrojené bombardéry B-52 (?) Medvěd budou teď pravidelně létat podél ruských hranic a nad Arktickým Oceánem, a budou též udržovat vojenskou přítomnost v západním Atlantiku a východním Pacifiku, a také v Caribiku a Mexickém zálivu.
Lety budou mít spojovací misi k monitorování aktivit cizích vojenských sil a námořních komunikací” (řekl Shojgu)
K tomu Kim vypustil nekolik let ´nezvěstnou´, údajně “neviditelnou” megaponorku, nukleárně vybavenou, ke břehům Californie…
https://youtu.be/NvAXcGq2Z_U

Nato si Breedlove nahlas všímá, že ” kolony ruské vojenské výbavy, primárně tanky, ruské zbraňové systémy a ruské systémy vzdušné obrany , a ruské bojové pozemní jednotky vstupují na území Ukrajiny!” ( a myslí tím Krym 😉 )
https://youtu.be/-KiOO1DbX64

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Rusko nenechává nic náhodě:
Japonsko možná bude litovat, že nedávno změnilo Ústavu, a vyškrtlo článek, který zakazoval Japonsku účastnit se útočných akcí…
RED ALERT: FIGHTER JETS SCRAMBLED TO INTERCEPT 6 INBOUND RUSSIAN BOMBERS OVER JAPAN
https://www.youtube.com/watch?v=uMkiHxIM3xM

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Omlouvám se, chyba z neznalosti 😉 :
Russian Tu-95 Bear strategic bombers, NE B-52…

Pozorovatelka
Autor

Šéf CIA – Wikilieks je nepřátelská agentura
http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/amerika/sef-cia-wikileaks-je-nepratelska-agentura-podporovana-ruskem_425843.html
http://www.rozhlas.cz/zpravy/svet/_zprava/sef-cia-zautocil-na-wikileaks-oznacil-ji-za-nepratelskou-agenturu-podporovanou-ruskem–1718446
Čímž jen potvrdil, že Wikilieks je nástrojem globalistů, kterým m.j. diskreditovali Clintonovou tak, aby volby dopadly tak, jak dopadly

Pozorovatelka
Autor
Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

K čemu zase nějaké ty buzeranty a další deviantní hříčky přírody z Ojrovize?

.B.
Návštěvník
.B.

Wikileaks: politický poradce k Hillary Clinton: “Al Kajda je na naší straně”
https://deutsch.rt.com/international/49178-wikileaks-enthullt-us-politikberater-al-kaida-auf-unserer-seite/

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Dnes jsem si vzpomnela na Shapira. Je mozny, ze Donny na celym svete si vymenil za tu dobu pouze 2 ambassadory?
Je tedy zrejme, ze Shapiro potichu dal skodi na Trzisti…na co Trump ceka?
Nebo ze by vyckavali na Obamu 2.0 neokoni, a udrzovali pozice?

suchoj
Návštěvník
suchoj

A co takhle něco napsat o tom co se nás týká zde a na dřeň co Dalík například, co strany ODS – Langer který pouští bublinky a aatd Proč – protože brzy volby. Proč mám mít věčně info o Doníkovi ale žádné info o té malé zemi kde zatím žiji? Já chci info o tom jak zde fungují struktury, jak se zde proplétá pavučina moci.

albatros
Návštěvník
albatros

Principiálně souhlasim, ale proč zrovna Dalik 😀 Takovejch dalíků tady běhá od 89 tisíce a jediný co dělaj je to, že hrabou do jejich kapes. Nic zajímavého na tom není.

Suchoj
Návštěvník
Suchoj

Dalík je příklad, jsou jiní například Pavel Sehnal – nová ODA člověk ktery zbohatl v divokych 90 Letech ktery zbohatl na lidske blbosti a Jeho jedinou plusovou veci je čpp to je pojištovna a tu prodal za shruba 6 miliard človek ktery nevi nic a je obklopen poradci tento človek se nedostal k penezum normalne ale tunelem skrze KB a lidi okolo a
ti doddnes sedi v dozorcich radach jeho firem, ma abf letnany, aqapark cestlice ale toci porad jenom tech 6 miliard

Nu nelzu v jedinem slovu … pekny vecer preje Suchoj

mysak001
Návštěvník
mysak001

Vše špatné je z Ruska,akorát ty dobrosrdečné sebelikvidační prdy pocházejí z USRAELE :-DD.

A Zločinecká organizace Policie ČR má právo po všech karambolech a smrťácích,díky těm zmrdům vzniklých,ta má opravdu opravdové právo varovat!!!!!!
Pověstné jmenování kozla zahradníkem přechází do jiné dimenze,holt té déééémogkradtické.
Kdyby se nejednalo o naše plánované zničení,tak by se jeden z takové hlášky minimálně posral !!

https://www.novinky.cz/krimi/435094-policie-varuje-pred-hrou-modra-velryba-ktera-ma-nutit-deti-k-sebevrazde-je-to-hoax.html

.B.
Návštěvník
.B.

Trumpova administrativa kárá Maďarsko kvůli Sörösovi a vyzývá ho, aby nezavíral “přední akademickou instituci”.
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10181-trump-byznys-soros-univerzita