VIDEO: Kancléř prezidenta republiky publikoval unikátní video zachycující Miloše Zemana, jak podepisuje...

VIDEO: Kancléř prezidenta republiky publikoval unikátní video zachycující Miloše Zemana, jak podepisuje Radku Vondráčkovi dokument ke svolání ustanovující schůze nové sněmovny! Média jsou vztekem bez sebe a bičují účastníky schůzky, že neměli na sobě roušky! A proč by měli mít, když byli všichni v místnosti očkovaní? Andrej Babiš popřel, že by věděl dopředu o návštěvě Radka Vondráčka u prezidenta, Vratislav Mynář to ale prohlásil na briefingu na Hradě, takže kdo teď lže? Odpis prezidenta se odkládá? A co ten německý citát, který ale pochází od Machiavelliho?

VIDEO: Kancléř prezidenta republiky publikoval unikátní video zachycující Miloše Zemana, jak podepisuje Radku Vondráčkovi dokument ke svolání ustanovující schůze nové sněmovny! Média jsou vztekem bez sebe a bičují účastníky schůzky, že neměli na sobě roušky! A proč by měli mít, když byli všichni v místnosti očkovaní? Andrej Babiš popřel, že by věděl dopředu o návštěvě Radka Vondráčka u prezidenta, Vratislav Mynář to ale prohlásil na briefingu na Hradě, takže kdo teď lže? Odpis prezidenta se odkládá? A co ten německý citát, který ale pochází od Machiavelliho?

Kancléř prezidenta republiky odpálil ve čtvrtek naprostou mediální bombu. Na tiskovém briefingu [1] na Pražském hradě nejprve zdůraznil, že jeho kancelář postupuje ve věci informování o zdravotním stavu prezidenta v souladu s Ústavou a se stejným způsobem, jakým postupovalo kancléřství v době prezidenta Václava Havla, když byl on nemocný a rovněž Hrad tehdy informace neposkytoval, ty poskytovali jen ošetřující lékaři Václava Havla. Jenže vzápětí potom kancléř zveřejnil krátké video, důkazní nahrávku o tom, že Miloš Zeman 14. října opravdu podepsal vlastní rukou dokument ke svolání sněmovny a dokonce použil i německé přísloví “Zeit gewonnen, alles gewonnen” (Kdo získá čas, získá všechno), jenže to pochází od italského státníka Niccoló Machiavelliho. Prezident dokument evidentně podepsal a byl v dobrém rozmaru. I když zdravotní stav je opravdu vážný, video to pouze potvrdilo.

Prezident Miloš Zeman mluvil velice pomalu a s obtížemi, měl zjevné problémy s artikulací, což bývá často doprovodný znak po prodělané mozkové příhodě. Problémy s výslovností, pomalá mluva, kostrbatá artikulace. Video však potvrzuje, že pokud došlo k mozkové příhodě, nedošlo k jejímu rozvinutí, a to zřejmě díky rychlému zásahu lékařů po zpozorování prvních příznaků mrtvice. Zasáhne-li se včas, podaří se zachovat většinu mozkových funkcí.

Všichni by měli být rádi, že video potvrzuje, že pan prezident je naživu a není v limbu, v bezvědomí, ani v kómatu, ale zjevně prodělal menší příhodu a bude potřebovat rekonvalescenci a bohužel není jisté, jak to bude s chozením pana prezidenta. Video zachycuje, že horní polovina těla panu prezidentovi funguje, otázkou je, jestli nezůstane již zcela odkázaný na invalidní vozík. V rámci možností je Miloš Zeman schopen kognitivního myšlení, nedošlo k pomatení mysli, ani ke ztrátě vědomí o čase a prostoru, pouze je prezident vážně nemocný. A to je obrovský problém pro Senát a média.

Média v šoku, že Miloš Zeman opravdu podepsal papír, začala alespoň plivat na účastníky schůzky, že neměli roušky! Ale proč by je měli? Všichni byli očkovaní! Takové chucpe!

Doslova jsem byl v šoku, když jsem najednou viděl tu záplavu lidských hyen, jak namísto stavu a nemoci pana prezidenta začali řešit roušky všech účastníků schůzky, jak je to prý možné, že v místnosti byli všichni bez roušek a respirátorů? Najednou se strhl skandál o předpisech, o rozestupech, o respirátorech. Novinářům doslova jeblo! Takže, já jim to teď s chutí vysvětlím. Chcete vědět, páni novináři, proč byli všichni u pana prezidenta bez roušek? Protože všichni jsou očkovaní!

A jak a proč by měli očkovaní nosit roušky? Vždyť jsou přece už očkovaní, ne? Média se tak chytila do vlastní pasti. Tak dlouho jedou propagandu o tom, že očkování osvobozuje a vrací k normálu, až sami na sebe prásknou, že tomu nevěří, když kritizují očkované lidi na návštěvě u očkovaného pana prezidenta! Takové chucpe! A je jasné, proč se rozjela tato hysterie, protože tím se odvádí pozornost od faktu, že Miloš Zeman není v limbu! A to je obrovský problém pro někoho! A pozor, problém má i Andrej Babiš!

Kancléř Vratislav Mynář na briefingu, kde uveřejnil video z nemocnice

Ten totiž podřízl Radka Vondráčka a podle informací už nebude Vondráček na Babišův pokyn kandidátem na post místopředsedy ve sněmovně za ANO. A to prý kvůli tomu, že šel na tu schůzku s panem prezidentem, protože Babiš prý o ní nevěděl. Jenže to dnes popřel Vratislav Mynář, který na briefingu uvedl, že osobně informoval Andreje Babiše již 13. října o tom, že si pan prezident vyžádal Radka Vondráčka, aby za ním přišel do nemocnice, že mu prezident podepíše dekret na svolání schůze sněmovny. Babiš tedy podle Mynáře o schůzce Vondráčka věděl dopředu.

Jenže Babiš to znovu popřel [2] ve vyjádření pro iRozhlas. Takže, kdo tedy lže? Máme věřit Andreji Babišovi, anebo Vratislavu Mynářovi? Nejedná se snad o mstu nebo zhrzení, že si prezident pozval na pokoj Radka Vondráčka a ne právě Andreje Babiše? Proč by ksakru nemohl předseda sněmovny, který bude řídit ustanovující schůzi, přijít za prezidentem na pokoj do nemocnice pro dekret? Co je to za tupé chujoviny? Očkovaný Radek Vondráček přišel za očkovaným Milošem Zeman pro papír. No a? A místo normálního politického aktu se z toho dělá záminka k odebrání prezidentových pravomocí.

Babiš se zřejmě přepočítal a odepsal Miloše Zemana předčasně, teď bude problém

Co se stalo? Andrej Babiš zřejmě odepsal Miloše Zemana předčasně a ten se přeorientoval na Radka Vondráčka jako… jako na budoucího předsedu Hnutí ANO, až Andrej Babiš… nebude v čele hnutí? To je právě ten důvod? A proč by Andrej Nebyl v čele své partaje? No, třeba proto, že se chystá kandidovat na prezidenta, ale Babiš může mít v plánu za sebe do čela hnutí někoho jiného než Radka Vondráčka. Hovoří se stále více o Aleně Schillerové, ale volby prezidenta vyhraje pouze ten, komu dá požehnání a své voliče Miloš Zeman.

A kruh se nám uzavírá. Kdokoliv se začne příliš motat okolo prezidenta v této situaci, může to být vyhodnoceno jako závod o bílou růži. Tedy o to, kdo se nejvíce zalíbí odcházejícími bossovi capo di tutti capi. Odepisovat bosse je vysoce nebezpečné, dokud je ještě naživu a Andrej Babiš má instinkt žraloka, který ale občas vyrobí minelu, zlomí si zub a udělá chybu. Jeho odchod zadním vchodem v Lánech 10. října po skončení schůzky s prezidentem byl vysoce podivný a bizarní. Očekával Andrej Babiš něco, co nakonec nenastalo?

Andrej Babiš, odstupující premiér

Kancléř prezidenta republiky uvolnil video jako obranný granát, který nyní vybuchl mezi pražskou havlérkou a demokafilérní správou Senátu a vyvolal naprostý šok a povyk, že Miloš Zeman ještě neumírá, že není na odpis. Jenže, ještě větší šok to podle mého názoru vyvolá u odstupujícího premiéra. Jeho útok na Vondráčka je instinktem žraloka – teritoriáře, který si chrání svoji pozici na čele strany. Babiš opravdu podle všeho Zemana odepsal předčasně a teď není jasné, jak to bude se Zemanem, jak rychle se dá nebo nedá dohromady. Umístění prezidenta na ARO, jak je vidět na videu, znamená jedinou věc, že v době natočení videa minulý týden ve čtvrtek musel být prezident v ohrožení života. Jenže, možná Babišovi nejde ani o prezidenta, ani o jeho voliče. Začíná se totiž šířit děsivá teorie o spiknutí, o které jsme byli informováni do redakce z poslaneckých kruhů.

Začala kampaň na zrušení přímé volby prezidenta? Brutální útoky na nejbližší Zemanovy spolupracovníky a jejich obviňování ze zločinů tomu odpovídají. Babiš jako prezident zvolený sněmovnou a senátem po zrušení přímé volby na základě dohody s Demoblokem

Zemanův citát o čase může být prorocký. Kdo získá čas, získá úplně všechno. Mezi poslanci se začíná totiž šířit neuvěřitelná informace. Podle ní se Andrej Babiš vzdal dvou pokusů o sestavení vlády s podporou prezidenta Zemana proto, že se chystá velký obchod. Zrušení přímé volby prezidenta a následná dohoda Demobloku a Hnutí ANO na tom, že kandidátem Sněmovny a Senátu na prezidenta bude Andrej Babiš. Ten odejde z čela Hnutí ANO, dosadí za sebe Alenu Schillerovou, která je právě kádrově připravována pro tuto roli, Babiš bude odklizen na Hrad a demokoalice se nadobro zbaví Babiše v pozici vlády a exekutivy.

Výhodný obchod pro všechny strany. Samozřejmě, že taková spekulace nemusí být ničím podložená, v redakci ji bereme s velkou opatrností, ale dobře vám radím. Začněte dobře sledovat pokusné balónky poslanců z koalice i z opozice na téma zrušení přímé volby prezidenta. Jakmile k tomu dojde, už budete vědět, o co se jedná a co je v plánu. A dalším balónkem je diskreditace přímé volby prezidenta. Je účelovou akcí s cílem nalezení záminky pro zrušení přímé volby v očích občanů.

Miloš Zeman, prezident republiky

Musí se najít akceptovatelný důvod pro veřejnost, proč je přímá volba nebezpečná, nežádoucí, že by se mohli dostat do funkce extrémisté, proruské nebo pročínské živly, a hlavně kriminální živly, a že tomu může zabránit jen sněmovna a senát, když se jim vrátí právo volby prezidenta. Celá virová pandemie navíc překryje detaily, protože lidé budou mít jiné starosti, s plynem, s elektřinou, s nájmy, s hypotékami, s cenami potravin. Chtějí odepsat Zemana a vykreslit jeho spolupracovníky na Hradě jako bandu gaunerů, zločinců, grázlů a podvodníků, které si tam s sebou přivedl údajně nezodpovědný a lidmi přímo volený prezident. Článek na Babišově iDnesu označující Vratislava Mynáře za zločince [3] je součást tohoto plánu. A stejně tak útoky na Martina Nejedlého. A Jiřího Ovčáčka. Chápete?

Tím se vytvoří záminka, že kdyby prezidenta volil parlament a senát, nikdy by se toto nestalo, aby se tací “grázlové” dostali s přímo voleným prezidentem na Hrad. Sledujte česká média, všechna jedou diskreditaci proti nejbližším 3 spolupracovníkům přímo voleného prezidenta Zemana. To není náhoda! A sledujte narativ, ty povzdechy politiků, že když se prezidenti volili sněmovnou a senátem, nikdy se “tohle” na Hradě nedělo. Ne ne, všechno, co se teď děje, ta mediální štvanice proti spolupracovníkům prezidenta Zemana, je součástí dělostřelecké přípravy na likvidaci přímé volby prezidenta! Je to klasická učebnicová ukázka přípravy informačního pole na myšlenku zrušení přímé volby. Na to můžete vzít jed! A jediný, kdo tomuto plánu stojí v cestě, dámy a pánové, je stále žijící a stále kognitivně myslící Miloš Zeman. Být v takové roli je opravdu děsivé završení prezidentské kariéry.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 33% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 9 dní. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Korčagin
Návštěvník
Korčagin

Lenka Dusilová pomáhá americké ambasádě s mediální propagandou proti prezidentu Zemanovi!
No co na to říct ,či napsat??? Když si normální člověk podívá na Prágl KOMEDIANTY,nechci urazit NÁRODNÍ UMĚLCE,tak to je opravdu tak na zblití.Kam vítr tam táhnou jako vždy bez výjimek.
K L.D. je vidět ,že je z “TEPLIC”
a je to π čajako každý teplí umělec který brojí proti českému národu!!!

Martin23
Návštěvník
Martin23

Všimli jste si, jak prezident na Vondráčka mrkl?

Korčagin
Návštěvník
Korčagin

„Ty prase, který volilo 8.500 lidí! Co si to dovoluješ?” “TAIMANEC” se navezl do prezidenta. To neměl dělat!!!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Těm debilům co to omílají stále dokola jak na kolovrátku vydí hlavně jedno. Že neměli na hlavě jarmulky.

David
Návštěvník
angel
Návštěvník
angel

žid z tzv . KTV nás ,, informuje ,, … ach jo !

Sivul
Návštěvník
Sivul

Bude to znit divne, ale ze zivota si clovek musi delat legraci…ale hra musi byt fair* Doufam ze jim ty plany vyjdou-kdyz vsem, tak vsem, pekne podle abecedy. To je presne to co si lide preji, vymrit. Akorat me napada…urcite jsou snadnejsi zpusoby jak vyhladit 3/4 planety, nez nejaky VIR. Ono to neco spatne, je vlastne cool. Muzem Vas znicit pouhym lusknutim prstu. Potrebujem jen vedet, jestli zakon o ,,Nevmnesovani se,, jde prolomit. Vy potrebujete pomoc . V podstate nejaka Zeme je kazdemu fuk, slunce tam bude jeste 4 miliardy. At ti pseudo majitele planety ukazou co umi. Oni moc dobre vi, komu patri planeta, ale nikdy ji neziskaji-kazdy ma 3 prani. Davej si pozor, co si prejes 🙂 Muzes si prat cokoliv.

ObcaneCR.cz
Návštěvník
ObcaneCR.cz

Jak pravděpodobný je scénář Babiš na Hrad s podporou ODS,bez přímé volby, která Babiše tak kritizovala? Ve vládní koalici ODS se STAN… (Piráty)? Možné je vše, ale… zatím voliči ODS a STAN nejsou (doufám) ještě až tak splachovací. Že by vláda byla nakonec ANO a ODS po krachu ODS se STAN (Piráty?)

David
Návštěvník
David

Co ten červený pásek na Zemanově ruce? Jede snad v kabale?

https://tresk.cz/pokud-nekoho-uvidite-s-cervenou-snurkou-na-ruce-zpozornete-znamena-to-totiz/

angel
Návštěvník
angel

nekonspirujte … nikdy jste nebyl ve špitále ? tohle dnes dostanete všude , kvůli evidenci … tohle přeci není šňůrka ale plastový pásek…lidi, neblbněte !

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Kus červeného provázku, tedy bavlny, má někoho údajně uchránit před negativními energiemi a dokonce před karmu co se na něj valí, hey lidi, já se fakt nedivím že se tolik lidí nechá očkovat a ct24 je pro ně kostelem.

xixao
Návštěvník
xixao

Dneska mě napadl takový krátký verš:
Třetí říše měla moderní tanky,
Evropská unie má moderní banky…
Výsledek je opět stejný,
jsme obklopeni lejny…

M. C.
Návštěvník
M. C.

Výborné a výstižné.
Až moc, řekl bych.

Dáša
Návštěvník
Dáša

záleží na tom, co se myslí moderní bankou. Jestli vzhled budovy, tak to bude zřejmě pravda.

Marcela Schultzová
Návštěvník
Marcela Schultzová

Perfektné!!!

Jarek
Návštěvník
Jarek

Jedina rada od pana VK, kam mam odejit, rodina je komplet vakcinovana, ja jediny skoro nejmladsi z rodiny, tady budoucnost neni, kdo dostal vakcinu je postizenej. Pohlavni styk s vakcinovanou osobou je nerealny, ja bych chtel mit zdravé dítě…Kam mam zdrhnout??? 🤔 TADY NEVIDIM SNAHU LIDI NA RESENI?????? 🤔

marunka
Návštěvník
marunka

Nepanikař a nevzdávej předčasně, ještě se můžou najít cesty, jak to z lidí zas dát pryč. To, že je to nevratné je jen názor. Člověk má zázračnou schopnost regenerace a když se naučí tuto sílu v sobě spustit na plné pecky, tak to musí vyjít. Tady se taky furt jen straší, hrozí, děsí, vytváří se tragická atmosféra a to je na nic. Jsi mladý, tak třeba si budeš muset malinko na to dítě se správnou ženou počkat, ale ty ten čas máš, tak hlavu vzhůru… Přemýšlej, co se říká v tom klišé, že naděje umírá poslední a nezahrabávej ji předčasně. Vždycky. když budeš pohříbat naději, vždycky bude ještě živá, a vždycky to bude předčasně. Konec bude až tehdy, až jednou naděje pohřbí nás… a to už nám to asi bude šumák. No vidíš…

Jaris
Návštěvník
Jaris

Jarek
Nikam nechodte. Situace je na celem svete stejna, Tam kde kovidove silenstvi nepropuklo neznamena, ze nepropukne. Prijde den, kdy se to opet obrati k normalu. Emigrace je velmi narocny ukon. Nejen, ze prijdete do uplne jineho prostredi. Neubranite se srovnavani nove zeme s puvodni. Trva to 2-3 roky nez si zvyknete a nekteri si nezvyknou vubec. V praci zacnete od piky za nejnizsi plat. Nevim, kolik je vam let, ale cim jste starsi, tim to jde hur. Umite prislusnou rec? Mne bylo 29 let, kdyz jsme pristali na Sydneyskem letisti a ja umela rici akorat Hello a Speak slowly(mluvte pomalu). Vsichni mluvili pomalu a ja jsem stejne nerozumela, jelikoz jsem rec neznala.Muzu rici, ze jsem z Australie nadsena zrovna nebyla. Vsechno bylo jine a parkrat jsem i brecela, kam jsem se to dostala.
A to byla prosim Sydney! Pristat tak rovnou na Tasmanii, tak jsem se na podpatku rovnou obratila a nasedla bych na letadlo zpet do Evropy. I Sydney mi pripadala jak za krale klacka. Lidi zde vsak byli velmi prijemni, vreli se snahou pomoci. A take moc pomohli.
Zakon tenkrat byl, ze jako emigrant jste byl povinen setrvat v Australii dva roky, jinak byste musel zaplatit vylohy za moznost se sem dostat. A skutecne po dvou letech nas uz nenapadlo vracet se do Evropy. Zacatky nebyly lehke, ale rozhodne nudne nebyly :*)

Ileen
Návštěvník
Ileen

Jarku, vyčkejte, protože zlo ještě nikdy nezvítězilo. Zlo vždy udělá chybu.
A kdybyste chtěl odejít, tak proč ne do Chorvatska? Tam mají normálního prezidenta, který kritizuje lidi, nosící dobrovolně roušky a zastavil vakcinaci. Jo a je to krásná zem, podobný jazyk…
Kdybych měla “koule”, odstěhovala bych se do Chorvatska.
Pak je krásně třeba v Ázerbájdžánu, ale řeč je zcela odlišná.

Kdo jí tvaroh vidí
Návštěvník
Kdo jí tvaroh vidí

Tři Áčka (ArabovéAfričanéAsiati) jdou na krmník do našeho životního prostoru a my jsme masakrováni, když se tomu bráníme nebo tomu překážíme. Ale pokud nechcete bojovat a bránit se tomu, nebo potřebujete pouze čas na vyléčení ran a zesílení, tak jsou určitě země, kde se dá před tímto dobře schovat. Tedy pokud člověk splňuje jisté nezbytné okolnosti a disponuje některými nezbytnými prostředky a znalostmi. Já vždy v žertu říkám, že jdu na krmník, na sociální dávky, do sultanátu Brunej. Je to bohatá země na ostrově Borneo, má nulový státní dluh, ve státě se neplatí daně a obyvatelé mají zdarma zdravotnictví a školství. Teď už bylo zařízeno globálním lichvářstvím, aby dluhy trochu narostly, ale není to nic strašného. Jsou tam nádherné parky a příroda, máte tam zlaté kliky u dveří. Pokud byste jako příslušník nežidovské bílé rasy měl stejná privilegia a ochranu globálních lichvářů, včetně plastikových kartiček nosatých bank s patřičným kreditem, jako zmíněná tři A, tak byste tam mohl skvěle fungovat. Je to ale úplně jiný kulturní okruh. 2/3 lidí tam vyznávají sunnitskou větev šáfiovského mazhabu. Ale žijí tam i buddhisté (13%) a křesťané (10%). Dalším zajímavým státem je Palau, kde se mluví anglicky a žije tam 49% křesťanů. Kopírují systém USA a mají rovněž nulový dluh. Platí se tam americkými dolary. Je to asi 500 km východně od Filipín. A v Evropě? Pokud na to máte, tak samozřejmě daňové ráje. Dobré je Maďarsko, a pokud nechcete hrát covidovou šaškárnu, tak země Alexandra Lukašenka Bělorusko, kde si můžete, jako ten pohádkový švec, i zazpívat. Navíc jsou tam krásná, nevakcinovaná, slovanská děvčata. Ale musí člověk počítat i s tím, že se to kdykoliv může otočit a celá investice přijde vniveč. Švédi a mnoho lidí ze západních islamizovaných zemí EU odchází do některých zemí Jižní Ameriky a je tam už docela početná enkláva (Paraguay). Po spuštění covidové klece a zmenšení ohradníku musí navíc člověk při přesunu řešit to hnusné očkování a testování, před kterým vlastně utíká. Ale i to má svá řešení . . . Každopádně, nejen dosluhující představitelé vlády by měli dostat TEČKU, aby si uvědomili, že každá lež má krátké nohy a do lidí kolem sebe se beztrestně nekopá a nelikvidují se jim životy. Že po každém zločinu následuje trest. Že právo, se nakonec vymůže i na těchto mafiánských gaunerech a jejich slouzích, ať se schovávají kdekoliv.

Žít s radostí
Návštěvník
Žít s radostí

Máte přeci poselství přímo u úst prezidenta: ZEIT GEWONNEN, ALLES GEWONNEN. To platí i pro nás všechny, kteří jsme se dosud nedali ani testovat, ani očkovat a nepřistoupili na jejich hru.