VIDEO: Jsme ve válce! Hollywoodský herec předčítal na kameru text CIA proti...

VIDEO: Jsme ve válce! Hollywoodský herec předčítal na kameru text CIA proti Vladimiru Putinovi o vyhlášení války, zatímco předchozí administrativa Bílého domu čelí gigantickému skandálu. Obama nařídil odposlechy ex-šéfa Trumpovy kampaně! Pražská kavárna může té hollywoodské jen tiše závidět!

VIDEO: Jsme ve válce! Hollywoodský herec předčítal na kameru text CIA proti Vladimiru Putinovi o vyhlášení války, zatímco předchozí administrativa Bílého domu čelí gigantickému skandálu. Obama nařídil odposlechy ex-šéfa Trumpovy kampaně! Pražská kavárna může té hollywoodské jen tiše závidět!

Americká zpravodajská služba CIA rozehrála před několika dny novou a vysoce nebezpečnou hru, která odhaluje naprostou zoufalost amerických neoconů z postupné ztráty pozic amerického vlivu ve světě. Hollywoodský herec Morgan Freeman totiž vypustil do světa krátké video, ve kterém ze čtecího zařízení před sebou vede monolog o tom, jak se Vladimir Putin dostal k moci, vytvořil autoritářský stát, zahájil kybernetickou válku proti svobodě a ovlivnil americké prezidentské volby [1].

Video začíná slovy, že ruská vláda zaútočila na USA, a proto USA jsou s Ruskem ve válce. Tento nebezpečný narativ okamžitě Kreml odmítl jako emocionální výlev, kterému není třeba přikládat pozornost, ovšem naše redakce získala velmi výbušné materiály od našeho zdroje v USA, které v následujících dnech přinese i Breitbart News. Text, který Morgan Freeman na videu předčítá, byl připraven v americkém Langley ve Virginii, v centrále americké CIA. Nejde o nic menšího, než o snahu amerických neoconů prosadit v americkém Kongresu deklaraci o válečném aktu. Na základě této deklarace by mohl americký Kongres, bez souhlasu prezidenta, vyhlásit válku Ruské federaci. Situace je natolik vážná, že ruské vrchní velení uvedlo po incidentu v Sýrii z 19. září do bojové pohotovosti své jaderné komplexy na celém území Ruské federace.

Americký herec Morgan Freeman.

Vladimir Putin nařídil provést okamžité zkoušky nových balistických raket třídy Jars [2] a současně byl blíže nespecifikovaný počet ruských mobilních odpališť přemístěn ze svých domovských pozic do severních oblastí Ruska. Pokud americký Kongres označí, i když na základě vylhaných tvrzení, Ruskou federaci z kybernetického útoku na americké volby, potom americký Kongres bez jakýchkoliv pochybností schválí deklaraci o válečném aktu vedeném na území USA.

Útok na servery je úplně stejný útok, jako kdyby jakákoliv země na USA vystřelila rakety. Toto zaznělo naposledy včera v americkém Kongresu. Varování ruského generálního štábu, že americké tajné služby už zcela otevřeně řídí bojové operace teroristů v Sýrii přímo proti ruským vojskům, je nejvyšším varováním a alarmem, jak blízko jsme od vypuknutí III. světové války. Elity světa míří pod zem. V pondělí zazněla na Bloombergu informace, že státní komise pro kontrolu finančních aktiv zaregistrovala mohutné výběry zlata a zlatých prutů z amerických bank. Nejbohatší lidé světa zběsile nakupují Bitcoiny a zbavují se amerických dolarů.

Hollywood a CIA rozjely komisi pro vyšetřování Ruska

Proč je výše uvedené video tak nebezpečné, to má jednoduchá důvod. Morgan Freeman představil na tiskovce nový think-tank, respektive výbor, který se jmenuje Committee to Investigate Russia, komise pro vyšetřování Ruska. Nejde o nic jiného, než o lobbistický a nátlakový výbor, který má přesvědčit americké kongresmany (ty ale ani nemusí) a zejména americkou veřejnost o tom, že Vladimir Putin a ruská vláda se dopustila válečného aktu, když pomocí kybernetických prostředků zmanipulovala nejen americké volby prezidenta, ale pomocí propagandy zmanipulovala americké občany pomocí fake news a dezinformací, aby lidé nevěřili mainstreamovým médiím.

Neoconi se tak snaží připravit půdu v americkém Kongresu k tomu, aby prošlo obvinění Ruska z válečného aktu proti USA. Nebezpečí spočívá v tom, že pokud se Donald Trump k tomuto tlaku nepřipojí, bude označen za spolupachatele a komplice Vladimira Putina. Tento šílený narativ se zrcadlil v Trumpově projevu v OSN, který byl plný válečnictví, poučování a výhrůžek, až lidem z americké alternativy přecházely oči a uši. A nejen jim. Donald Trump je jednou nohou v kriminále a jednou nohou ve III. světové válce. To podle toho, na jakou stranu se nakonec přidá, protože zatím se snaží sedět na dvou židlích a balancovat tak dlouho, jak se dá.

Hollywoodský režisér a podporovatel Hillary Clinton, Rob Reiner.

Za vznikem komise pro vyšetřování Ruska stojí Hollywoodská kavárna. Je to koncentrovaný a mnohem nebezpečnější vzor Pražské kavárny. Leonid Slutský, zástupce ruské státní dumy a předseda výboru pro mezinárodní záležitosti Dumy, nazval video dalším trikem pocházejícím z kruhů proti Trumpovi. Rusko bylo obviněno už před volbami v USA obviněno, že zasahuje do amerických voleb hackováním a úniky e-mailů demokratického národního výboru ve snaze pošpinit Hillary Clinton. Zapojení Ruska vyšetřuje zvláštní poradce Robert Mueller a několik kongresových výborů.

Režisér, demagog a zpravodajec v jednom výboru

Výbor pro vyšetřování Ruska byl založen skupinou filmového tvůrce a politického aktivisty Roba Reinera, který režíroval filmy When Harry Met Sally, Stand by Me, The Princess Bride a This Is Spinal Tap. Reiner je zachycen na mnoha fotografiích, jak líbá Hillary Clinton. Je to nechutné, ale pěkně to vykresluje situaci, když právě Hillary vyzvala k totální válce proti Rusku a jeho vlivu na americké volby, které původně měla s přehledem vyhrát. Spoluzakladatelem je komentátor a aktivista David Frum, který je známý svými demagogiemi a nenávistí proti Donaldu Trumpovi v rámci liberálního hnutí Never Trump. V jejich poradním výboru je také James Clapper, bývalý americký ředitel pro národní zpravodajství. Ten mimochodem lhal před americkým Kongresem, když tvrdil pod přísahou, že Trumpovu kampaň nikdo neodposlouchával. Jenže toto se nyní provalilo před dvěma dny jako lež. V souvislosti s bývalým šéfem Trumpovy kampaně Paulem Manafortem vyšlo najevo, že Barack Obama ho nechal přes FBI odposlouchávat a s ním i celou kampaň [3].

Rob Reiner pusinkoval Hillary Clinton během volební kampaně v Kalifornii a sliboval, že udělá všechno proto, aby vyhrála.

Reiner řekl CNN: “Připadalo mi, že jsme slyšeli toto klišé celý náš život – když je naše země napadena, politika se zastaví na okraji vody. Toto je poprvé, co se to nestalo. Takže jsem začal oslovovat lidi, kteří jsou vlastenci, a ne nutně můj politický vzor, abychom řekli, že jsme všichni v tomto společně. Naše země je napadena, demokracie je na pokraji propasti, chceme spojit Američany, aby pochopili, co se stalo.Na svých internetových stránkách skupina obvinila Rusko z používání hackerů, Twitterových armád a falešných zpráv v agresivní snaze rozvracet americký demokratický proces. “Poslání výboru bych popsal jako pomoc Američanům rozpoznat a pochopit závažnost pokračujících útoků Ruska na naši demokracii,” uvedl Reiner.

Neoconi budou hledat autorizaci Kongresu k válce s Ruskem, a to už ne jenom v teoretické rovině, ale opravdu natvrdo a doopravdy!

Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov řekl, že “Freemanova slova byla čistě emocionální záležitostí během tiskové konference, která se konala v reakci na založení komise, a že video nelze brát vážně, protože nebylo založeno na skutečných informacích. Mnoho kreativních lidí se stává kořistí emočního stresu bez skutečných informací o skutečném stavu věcí,” uvedl pro agenturu Interfax. Peskov dodal, že kampaň je pokračováním formy McCarthyismu a že s časem to vyprchá [4]. V redakci AE News si to rozhodně nemyslíme. Naopak, útoky budou zesilovat. Neoconi v americkém kongresu se zbavili Donalda Trumpa a rozpoutávají své soukromé války ve světě. V Sýrii se americká tajná služba s pomocí teroristů právě pokusila zajmout tři desítky ruských vojáků (článek a video zde) a pouze nasazením elitních ruských sil Specnaz a letadel se podařilo vojáky osvobodit. Pokud by padly do zajetí, Američané by je použili pro destabilizaci Kremlu a vykreslení Vladimira Putina jako slabého vůdce. Cílem bylo ruské vojáky zajmout a pomalu je popravovat, aby v ruské veřejnosti vypukl vztek, nejprve namířený proti teroristům, ale později proti Putinovi, že nekoná proti Američanům tvrdě.

Plán na odstranění Putina zevnitř už byl spuštěn (jde o pokračování operace Beluga) a cílem je vystavit Putina v očích ruské veřejnosti enormnímu tlaku volajícím po tvrdém zásahu proti USA formou přímé vojenské konfrontace v Sýrii. Pokud by došlo k zajetí ruských vojáků a na veřejnost by unikla informace, že za tím stojí Američané, v Moskvě by vypuklo peklo a statisícové demonstrace volající po odvetném úderu proti USA. Putin by potom už ztratil prostor pro diplomacii a politiku zadržování. USA de facto píchají Putina kudlou do břícha, do zad, do hlavy a je otázkou, kam až to musí zajít, než přestane Američany nazývat partnery a použije označení “grázlové” a “agresoři”.

Komentátor a aktivista David Frum.
Pražská “kafkárna” je slabý čajíček ve srovnání s Hollywoodem

Vladimir Putin by byl zatlačen nejprve do kouta a hned potom do války proti USA, nejprve v proxy válce v Sýrii, která tam už stejně de facto zuří mezi Ruskem a USA, ale později do zcela otevřeného konfliktu. Právě proto Vladimir Putin nepřiletěl na výroční zasedání OSN do New Yorku, je to odveta za ty útoky na Rusko, nejprve na diplomatické úrovni a nyní i na úrovní vojenských operací v Sýrii proti ruské armádě. Hollywood plní v USA stejnou funkci jako Pražská kavárna v ČR. Je to ideologická úderná pěst neoconů v mediálním průmyslu. Morgan Freeman se propůjčil velice nebezpečné hře. Je to stejné jako provolání českých herců odsuzujících atentát na říšského protektora Heydricha, je to stejné provolání jako deklamace herců odsuzujících Chartu 77. Naučený text nebo raději teleprompter a sugestivní přednes. Tomu blábolu a kýčovitému patosu nemůže nikde uvěřit, s výjimkou mnoha Američanů. Na ně funguje orel bělohlavý jako synaptický spínač patriotismu.

Paul Manafort, bývalý šéf Trumpovy kampaně. Barack Obama nařídil FBI, aby ho odposlouchávala, jak během kampaně, tak ještě i po volbách. Dvakrát po sobě!

Pokud začne Hollywood mluvit o tom, že jsme ve válce, pokud herci, kteří jsou z duše pacifisté, začnou najednou horovat pro válku, tak je zle. Znamená to, že ideologická mediální mašinérie se rozjede na plné obrátky a začne se brzy volat po krvi, válce a odvetě. Kde byli herci jako Morgan Freeman, když G. W. Bush bez mandátu OSN vtrhl do Afghánistánu a posléze do Iráku? Kde byli ti herci, když CIA vyrobila Islámský stát. Kde byli, když Victoria Nuland rozdávala v Kyjevě na Majdanu metamfetaminové koláčky?

Herci jako Morgan Freeman by měli zůstat u své profese herců a neničit u fanoušků a diváků svoji pověst politickou angažovaností ve službách americké CIA. Komise pro vyšetřování Ruska je přípravou informačního pole v USA, aby nakonec Kongres označil Rusko za útočníka, který se dopustil aktu války proti USA. Donald Trump nebude mít ani moc a sílu takové válce zabránit, protože veškerou zahraniční moc dnes v USA drží neoconi a americký Kongres. Prezident se stal ceremoniální figurkou, která už v Bílém domě nemá nikoho, o koho by se mohla opřít. Ti, kteří mu pomohli do Bílého domu, jsou už z Trumpova týmu dávno pryč.

Nejen o této události budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 8 dnů a z částky potřebné na zachování provozu Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 48%. Pokud se Vám líbí, co děláme a jaké zprávy přinášíme, podpořte nás prosím zde (anebo zde) a zasloužíte se tím o zachování našeho provozu. Děkujeme!
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
raspberry
Návštěvník
raspberry

Možná byste měli na Aeronetu věnovat víc času hraní PC her?! 😀

Call of Duty 4: Modern Warfare (zkratka CoD 4)
Hra vydána v roce 2007 (remastered v roce 2016), odehrává se v roce 2011.
“Příběh: V nejmenované zemi na Blízkém východě proběhne státní převrat a do čela vlády se postaví revolucionář Khaled Al-Asad poté, co popravil prozápadního prezidenta Al-Fulaniho. Následuje americká invaze na Blízký východ. Mezitím v Rusku zuří občanská válka mezi loajalisty a ultranacionalistickou frakcí. Hráč po většinu času hraje v kůži řadového amerického vojáka, nebo britského člena speciálních jednotek SAS operujících na ruském nebo ázerbajdžánském území. Na Středním východě se Američané ve snaze chytit Al-Asada dostávají do smrtící pasti. Výbuch atomové bomby odsoudí k smrti tisíce amerických vojáků. SAS nyní pokračují v hledání Al-Asada místo Američanů. Po jeho dopadení se zjistí, že Al-Asad byl v kontaktu s Imranem Zakhaevem, který využil muslimy pro svou pomstu západním mocnostem. Nyní je jasné, že státní převrat byl fingovanou záležitostí a že hlavním článkem muslimů a rebelů není Al-Asad, ale Zakhaev. Navzdory událostem, které se v krátké době odehrály, se snaží vlády západních mocností a Ruska celou situaci udržet v tajnosti. Společným cílem se nyní stane dostat se k Zakhaevovi, neboť je zřejmé, že Zakhaev má přístup ke zbraním hromadného ničení. Celá závěrečná část hry je pojata jako jedna velká mise a hra o čas. Nikdo totiž neví, co má Zakhaev v plánu dál. Nakonec se podaří zabránit jaderné válce a eliminovat samotného Zakhaeva, stojí to však životy celé jednotky.”
https://cs.wikipedia.org/wiki/Call_of_Duty_4:_Modern_Warfare

konzerva
Návštěvník
konzerva

Ruská odpověď Freemanovi….. https://youtu.be/VUB-S928sOc

vivic
Návštěvník
vivic

“the shining example of democracy” … to je trochu moc, to se musejí diváci minimálně uculovat, ne-li za břicha popadat

konzerva
Návštěvník
konzerva

Tak co ten rus u toho socanského mengeleho v bohnicích…kdo se o tom zmínil v dotazech , že zde mučili rusa tak na serveru nová republika ..tak byl dotaz okamžitě smazán….a mengele vyhrožoval , že na ně bude podáno trestní oznámení…

Jaris
Návštěvník
Jaris

Nova Republika je ciste zidovsky platek. Ivan David je jeden z clenu redakce a zaroven pracuje v Bohnicich. Ma v muceni ruskeho kluka s nejvetsi pravdepodobnosti take sve prsty. Ne, ze by o tom nevedel, koho tam “leci”. Musel byt o tom informovan.

Kari
Návštěvník
Kari

muze mi nekdo vysvetlit, jak je mozne, ze po tom, co Angela Merkelova islamizovala svou zem i celou zapadni Evropu, klidne dal pokracuje ve funkci kanclerky, a ma k tomu stale stabilni a vysokou podporu Nemcu? To mi nerikejte, ze ty nemecke volby nikdo nenabourava, tohle proste neni logicky mozne. Vzdyt po tom vsem, co se v Evrope odehralo, se dle vysledku voleb Nemci mohou o svou kanclerku oprit, jak o Sovetsky svaz ?

Rus
Návštěvník
Rus

Údajně v Rusku existuje přísloví , že; “když tě mají oběsit tak se neutopíš”( volná a dost možná i nepřesná parafráze ). Já to znám tak, že ; “když máš umřít hladem , nepomůže ti dělat si zásoby” … Prostě zákon karmy v “lidovém” podání .

Kari ! Vy přece musíte vědět něco o síle myšlenky . Meditujete a máte povědomí o silách ducha … Víte , že existují černí mágové , bílí mágové , vysocí mágové atd. Vidím to asi tak , jak to popisuje Jaris . Probíhá bitva mezi Dobrem a Zlem !!! Kdo nemá napojení na vyšší sféru bude ztracen . Ne sice na “věky” v absolutním smyslu ale jistě na věky , které jsou symbolizované zvířetníkovými znameními .

Nehledejte logiku v lidech , v masách , kteří/ré jsou ovlivněni/ny ! … Na absolutní špičce je Egyptská magie 🙂 Nic není takové jak se zdá a lidé jsou jen papíroví draci , kteří jsou unášeni “větrem” silné myšlenky , tu “černé” , tu “bílé” …

čtenář
Návštěvník
čtenář

Taky to nepobiram, pan VK rika ze jsou nemci zdegenerovani od denacifikace, atd. Ale i tak co je moc to je moc

Navrátil
Návštěvník
Navrátil

Kari.
I Němci si to musí vyžrat až do dna,ono se to tvrdí i o naších voličích.
SPD,když si zvolili do čela,takového podivína,žida Schulze,tak se nedivím,že to projeli.
Lidově řečeno,nejsou lidi,až když se někdo schopný objeví,hned dostane po hlavě.Jak víme AFD pomlouvali,plivali na ně,ale aspoň dosáhly slušného výsledku.Doufám,že AFD fo teď rozjede,nejen v Bundestágu,ale i v médiích.

RRR
Návštěvník
RRR

Možné to je, prostě zdebilizovaná společnost. Někdeří mí známí volí ČSSD, ale pořád na ní nadávaj. Hodí jim hlas a druhý den nadávaj že jsou tam zas.

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

2 pan Heron ,ale i pro další …
zrození a smrt jsou nerozlučná dvojice , to mezi nazýváme životem ,
a dělené na drobné úseky nazýváme časem – naše prozatím…
hardvér -naše tělo je dočasné a mnozí se v něm zabydlí tak silně ,že zatouží
po nesmrtelnosti = neomezeném čase -inu to existuje mimo život
tam čas nemá svoji funkci – bezčasí …
To co je na existenci prostřednictvím těla důležité je možnost a žádoucnost
tvorby , vytváření pro radost z té tvorby .
Konzumace je pouhé nutné zlo k pohonu hardvéru .
Kreativita ,vytváření ,nápady atd. to je právě cenné právě prostřednictvím existence
v úseku život .
Myšlenka sama o sobě má moc v cokoliv.
Snad v té kupě slov najdete tu myšlenku .
Komunikace beze slov je daleko přesnější 🙂
P.S.:
…jeden ministr školství (sic) prohlásil ,že největší chybou sovětkého školství
byla výchova tvořivých lidí , a měli vychovávat dokonalé konzumenty ..
Je dnes jasné proč Rusko stále a navzdory existuje .

Akrij
Návštěvník
Akrij

Po přečtení některých příspěvků bych chtěl připomenout, že každá zpráva, vyvolávající v lidech emoce, je manipulativní. Čím větší emoce, tím větší míra manipulace. Žijeme v informační válce a zprávy jsou používány jako munice. Emotivní zprávy je nejlépe ignorovat. A používat zdravý rozum. Smysl každé takové zprávy není přinést informaci, ale vyvolat vaší reakci. Někteří na to stále zapomínají.
To platí obecně, není to reakce na tento konkrétní článek.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla
Rus
Návštěvník
Rus

Slovo Syndikát , prý , pochází z francouzského slova “syndicat” což znamená správce .

Planeta “Země” nemá správce ! Jsou zde sice síly , které usilují o MOC , v duchovním smyslu , nad naší Zemí , ale jsou vyvažovány protichůdnými silami , proto , aby byl udržen ŘÁD , zákon karmy !!!

Shimi
Návštěvník
Shimi

Pro ty, kterým se nelíbí salámová metoda podávání informací pana VK, doporučuji nastudovat projekt WingMakers (Tvůrci křídel). Konkrétně 5 rozhovorů s Dr. Nerudou. To jméno je samozřejmě z důvodu bezpečnosti fiktivní, ale to je naprosto nepodstatné. Důležité jsou sdělené informace. Protože to o čem tak tajemně hovoří pan VK, o tom alternativa hovoří bezmála 20 let. V rozhovorech je popsán vznik člověka, důvod vzniku, jakou roli hrála Atlantida, potažmo Atlatiďané, virtuální realita v které žijeme, role “Bohů”, atd. Předpotopní člověk 1.0, popotopní člověk 2.0 a nastupující generace člověk 3.0 (transhumanismus, singularita, atd.). Pro nedočkavce doporučuji začít rovnou 5. rozhovorem, ale pokud máte tu trpělivost, tak je lepší začít od začátku, protože spousta pojmů vám potom nebude unikat. Je to zajímavá teorie, spousta zajímavých informací. Samozřejmě je na každém, jak s nimi naloží. Přeji příjemnou zábavu.

SugarRay
Návštěvník
SugarRay

Shimi , díky za odkaz , tohle co jsi sem dal a ten rozhovor s Nerudou jde na dřeň , je to lepší než cokoliv jsem si tady kdy přečetl , v podstatě nic víc už vědět nepotřebuju .
Tohle mi přesně zapadá do mých zažitků , zkušeností a všech inforamcí co jsem nastřádal v životě .
Jakkoliv staršný to je , tak se tomu musim smát . Dík .

Pozorovatelka
Autor

Právě běží repríza OVM
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ct24#live

Kdo neviděl v poledne, tak doporučuji – tentokrát to byla “objektivita” 3 proti 1: Stropnický,Moravec a ve vstupech Šedivý proti zástupci KSČM. Obzvláště Stropnický byl “výživný” , dlouho jsem takový hnus neviděla.

gonoss
Návštěvník
gonoss

Dívat se na toho buzeranta mne nedonutí prostě nic. Ať jsou tam jakýkoliv hosté! A divím se komoušům, že tam vůbec lezou!
A “našeho” bitvami ošlehaného vojevůdce, polního maršála, generalissima stropnického nejlépe charakterizuje STROP-NICKY.

zločas
Návštěvník
zločas

Kdo zná celou chazarskou rodinku Stropnického,počínaje jeho extra privilegovanými bolševickými rodiči,tak si musí odplivnout před takovými lidmi !Bylo mě “ctí” tento lidský vlastizrádný odpad poznat.Lidé si myslí,že např.Dienstbier byl lepší než ten jeho synáček,tak to vůbec ne,starý byl od počátku svojí novinářské kariéry pěkný bolševický gauner!A jen uvedu,že i takové odporné individuum jako je ten ubohý trapný komediant Kocáb je ze strany svojí matky-rozená Myslivečková ze zvrhlé bolševické rodinky,které se v 50.letech bál celý Újezd nad Lesy.A Babiš bude asi stejné zrno jako ten ksindl Stropnický,nebo Telička či přikrádačka Jourová,Zlatuška,Komárek…… má vkus!Stropnický a odhalování sochy velikána Chrchly Bombarďáka v Gruzii viz foto a článek na tomto webu,to nemá chybu!….Ale opravdu,je to jen jeden ksindl, a to bohužel vlastizrádný,jeden vedle druhého,napříč generacemi těch výtečných rodinek!

Fanny
Návštěvník
Fanny

Pozorovatelko, máte pravdu chvíli jsem se dívala,ale jen proto,že jsem byla na ten duel zvědavá,ale do konce se to opravdu vydržet nedalo,nejvíc mi vadilo jak panu Černému skákali do řeči, což u ČT není nic neobvyklého a potom ty odporné úšklebky toho vše znalého blba.Ja být na místě poslance Černého,tak bych se zvedla a odešla, obdivuji jeho trpělivost.Mimochodem Stropnický byl jako ohrana deska to fakt chtělo dobrý žaludek.