VIDEO: Jsem Muslim a přebírám tvou zem! Děsivé video z Velké Británie...

VIDEO: Jsem Muslim a přebírám tvou zem! Děsivé video z Velké Británie ukazuje, jak to bude už brzy vypadat i v ČR! [Bez titulků]

VIDEO: Jsem Muslim a přebírám tvou zem! Děsivé video z Velké Británie ukazuje, jak to bude už brzy vypadat i v ČR! [Bez titulků]

Britská patriotická strana s názvem “Británie na prvním místě” provedla malý test britské multikulturní snášenlivosti ze strany muslimů v zemi. Ve městě Luton, který je vzdálený cca. 60 km od Londýna, uspořádala malý křesťanský průvod, který nesl kříže a účastníci průvodu rozdávali stranické letáky s křesťanskou tématikou. Co se potom strhlo, to zachycuje výše uvedené video. Muslimové začali vykřikovat, že to je jejich země. Muslimská žena oblečená v černém hábitu vykřikovala, že do ní vstoupil Alláh a že i křesťanské ženy by se měly zahalit. Na celou akci dohlížela policie, aby to neskončilo krveprolitím. Po nějakém multikulti soužití a snášenlivosti nebylo nikde ani stopy. Multikulti je iluze. V Lutonu je válečný stav, pokud vyjdete do ulic se symboly křesťanů.

BURY-PARK-5.jpg
Ostrá reakce muslimského prodavače v Lutonu na ženu s křížem.
Arabský rovník byl již v mnoha britských městech překročen

Luton je typickým příkladem města, kde proces Kalergiho plánu na likvidaci západní civilizace je reprezentován tzv. Arabským rovníkem. To je situace, kdy podle Koránu v určité oblasti, obvykle ve čtvrti nebo ve městě překročí muslimská populace 50% ve vztahu k původnímu obyvatelstvu. Muslimské ženy mají úkol rodit potomky a navyšovat muslimskou populaci. Dobrá žena v Islámu má porodit 7 dětí, což jí zaručuje Alláhovu přízeň po smrti. V chudých arabských zemích se kvůli ekonomické slabosti toto většinou nepodaří, číslo potomků se u ženy zastaví obvykle na 4 až 5 dětech, ale když rodina emigruje na západ, kde je štědrý sociální systém, porodnost raketově stoupá, v Británii jsou zcela běžné rodiny, kde žena má 8 i více dětí a nastává situace, kdy žena rodí při 8. nebo 9. dítěti, ale její první dítě už rodí také, protože nejstarší dceři je 16 let, což je průměrný věk prvního těhotenství u arabských žen ve Velké Británii. Arabové tak doslova zasypávají svoji městskou čtvrť dětmi a Arabský rovník je dosažen obvykle už pod 10 až 12 letech v dané lokalitě.

3193705638.jpg
Demonstrace britské patriotické strany

Nadávky a sprosté útoky proti křesťanům. Pohrdání. Přivlastňování si země. Jakmile je realizován Arabský rovník, muslimové se přepnu do bojového režimu. Už je to jejich země v tom okamžiku. Nasunutí Arabského rovníku do měst má na svědomí vstřícná imigrační politika státu, štědré dávky na děti a šílená úroveň imigrace. Velkou zásluhu na posunutí Arabského rovníku do Británie mají neziskovky, které migrantům vyřizují papíry, doklady a především žádosti o dávky a podporu. Velká Británie podporuje náboženská centra, mešity, které mají nároky na mohutné státní příspěvky. Neziskovky pomáhají muslimským obcím vyplňovat žádosti o dotace.

Stejnou činnost budou provádět i v ČR neziskovky, jako jsou např. Meta CZ nebo Evropské hodnoty. Kalergiho plán na míšení ras v Evropě má realizační předstupeň, kterým je islamizace Evropy, převýchova dětí ve školách do podoby euročlověka, který nebude mít problém se pářit s protějšky jiných etnik a odebrání zbraní občanům, aby se tomuto procesu nemohli nijak bránit. Video zachycuje, jak to bude jednou vypadat i v ČR. Nasunutí Arabského rovníku je třeba zabránit hned na začátku. Migranty nepřijímat, posílat je zpátky tam, odkud přišli.

Aktualizace 18. 06. 2017 – YouTube odstranilo video, které mělo SK titulky. Nahrazeno původním netitulkovaným videem. Sorry.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
jan
Návštěvník
jan

zakazať moslimsku migraciu do europy-ľudia bdíte!!!!

Zdena Šnajdr
Návštěvník
Zdena Šnajdr

Kdo umí česky a slovensky. jste si jisti, že jsou to jen muslimové ? Schválně, kdo slyší typicky česká slova v 3.11 minutě, ať je sem napíše 🙂

Norman Schwarzkopf
Návštěvník
Norman Schwarzkopf

comment image

Pravda
Návštěvník
Pravda

Muslimům NASRAT!

ladamike
Návštěvník
ladamike

Tak nevím, kde tu křesťanskou hlídku vzali. Na fotbalovém hřišti? Toto je trochu hloupá provokace. Rád čtu aeronet, ale s tímto videem jste to trochu přestřelili. Nemyslím, že to stálo za článek

Mirec
Návštěvník
Mirec

Ak sa občan krajiny prechádza po svojom meste zo symbolom kresťanstva,ja to absolútne v poriadku…ono totiž pre moslima je provákacia aj žena z nezahalenou hlavou,v minisukni atď…Ty by si im teda ustupoval…pokial až?Čo všetko si ochotný obetovať,aby sem prišli muslimovia…peniaze?…svoje mesto?…svoje morálne a náboženské hodnoty?..panenstvo svojej dcéry,…svoju krajinu?…život?..Lebo to všetko si budú brať….v ktorom bode si ochotný povedať im NIE ?

ladamike
Návštěvník
ladamike

Nemluvím o provokaci, mluvím o hloupé provokaci. Neumíme si udělat pořádek mezi sebou, natožtak si udělat pořádek s cizinci. Když vezmu v Praze feťáky, oblíknu je jak anarchisty, do ruk jim dám plákaty Václava Havla a pošlu je prvního máje mezi hlouček oslavujících komunistů, tak jak se to tady běžně každý rok děje, jak myslíte, že to dopadne? Poplácaj se po zádech a řeknou si: však co, ty jsi taky občan této země? Mějme se rádi? Všechno je to jenom o hloupých lidech a zbytečné hloupé provokaci. Nechci tady muslimy, ale nechci, aby za mě mluvili náckové.

Tomas
Návštěvník
Tomas

Možná by bylo namístě se pozastavit nad tím, že ti křesťané rovněž volí dost agresivní gesto vycházející pravděpodobně z pozic dávno mrtvé fundamentalistické větve křesťanské církve. Když jsou agresivní imbecilové na obou stranách, to se pak těžko řeší problémy vzájemného soužití.

Mirec
Návštěvník
Mirec

Vzájomné súžitie..Kde si vzal,že muslimovia chcú súžitie?..ja som muslim a preberám tvoju zem..to je všetko.Oni totiž s Európou chceli ,,súžitie”už niekedy od 14 storočia.Na Slovensku došli až po banské mestá…Až po stovkách rokoch ich nájazdov,vrážd a zotročovania boli porazení pri bitke u Viedne…a sú nazad.S tými istými cielmi,s tým istým náboženstvom….

rakos
Návštěvník
rakos

Reckemu farmari v Idomeni dosla trpelivost s muslimskymi migranty, kteri okupovali jeho pozemek, a zacal s traktorem orat jejich stanovy tabor.

comment image

Video: https://www.youtube.com/watch?v=5bGb9hHW8jE

Asik
Návštěvník
Asik

V tomto nejde ani tak o problematiku imigrantů, ale spíše o koloniální minulost části západních zemí. Nehájím muslimy, ale pokud by mi někdo chodil před obchodem s křížem, budu ho považovat za fanatika na způsob jehovistů

Jebatec
Návštěvník
Jebatec

Šokující, rok staré video z Kábulu:
https://www.youtube.com/watch?v=sGDrTZwfMN4
Lynčování, kamenování a upálení ženy davem na ulici na základě později soudem neprokázeného, jedním mužem smyšleného obvinění.

Jan Hofírek
Návštěvník
Jan Hofírek