VIDEO: Joe Biden již není nově zvoleným americkým prezidentem, agentura RealClearPolitics vzala...

VIDEO: Joe Biden již není nově zvoleným americkým prezidentem, agentura RealClearPolitics vzala zpět svoji předpověď, že Joe Biden získá 20 hlasů volitelů za stát Pensylvánie! Americký generální prokurátor William Barr nařídil zahájení trestního stíhaní všech volebních podvodů po celých USA a představitelé státu Georgia se zalekli a před několika hodinami oznámili, že v celém státě se budou pracně a ručně přepočítávat a prověřovat hlasovací lístky! Donald Trump mezitím posílá lidem přes Twitter šifrované vzkazy, že příští týden se začnou dít věci, připravte se! Angelo, Miloši, Jarmilo… co jste to provedli, když jste Bidenovi poslali předčasně Liebesbrief!

VIDEO: Joe Biden již není nově zvoleným americkým prezidentem, agentura RealClearPolitics vzala zpět svoji předpověď, že Joe Biden získá 20 hlasů volitelů za stát Pensylvánie! Americký generální prokurátor William Barr nařídil zahájení trestního stíhaní všech volebních podvodů po celých USA a představitelé státu Georgia se zalekli a před několika hodinami oznámili, že v celém státě se budou pracně a ručně přepočítávat a prověřovat hlasovací lístky! Donald Trump mezitím posílá lidem přes Twitter šifrované vzkazy, že příští týden se začnou dít věci, připravte se! Angelo, Miloši, Jarmilo… co jste to provedli, když jste Bidenovi poslali předčasně Liebesbrief!

Ve Spojených státech se schyluje k mohutné odvetě Donalda Trumpa za pokus o krádež vítězství ve volbách. Evropská a spolu s nimi i americká média už více jak 24 hodin zarytě mlčí o tom, k čemu došlo v USA v noci z pondělí na úterý. Americká agentura RealClearPolitics (RCP) z Chicaga, která je jednou z nejcitovanějších a nejvlivnějších volebních a prognostických agentur v USA, stáhla a vzala zpět svoji prognózu, že Joe Biden získá 20 hlasů volitelů za stát Pensylvánie [1].

Agentura k tomu neuvedla žádné specifické vysvětlení, kromě krátkého stanoviska, že jak postupně přichází nové hlasy a jak se hromadí nově žaloby na výsledky voleb, přizpůsobuje tomu agentura i své předpovědi a tím to hasne. Jenže, tohle má obrovské důsledky a dopad na celou dynamiku voleb a především předpovědí, kdo vlastně vyhraje tyto volby.

Agentura Associated Press (AP) minulou sobotu oznámila [2], že na základě jejích dat (zdrojovaných mj. právě od agentury RCP) předpovídá, že Joe Biden byl zvolen novým americkým prezidentem. Od AP to potom převzala další média a politici ze světa začali posílat gratulaci. Bože, jak velkou chybu udělali, to možná jejich hlavičky ještě netuší. Agentura RCP je známá tím, že v Chicagu je velice úzce napojena na federální zdroje a informační kanály federální vlády.

Agentura v minulosti správně odhadla, kdo bude zvolen členem Nejvyššího soudu, správně předpověděla i Amy Coney Barrettovou za novou členku Nejvyššího soudu a je tedy jasné, že tato agentura má ve svém analytickém týmu zdroje seznámené se situací zevnitř federální vlády. RealClearPolitics tak pouhé dva dny po sobotní prognóze agentury AP, že Joe Biden je novým prezidentem, stahuje svoji prognózu zpět a Pensylvánie je nově vedena v kalkulaci jako stát, který není rozhodnutý.

VIDEO: Joe Biden již není nově zvoleným prezidentem, volební agentura RCP stáhla svoji předpověď

A spolu s tím odebrala v kalkulaci Bidenovi volitelské hlasy za Pensylvánii, takže Biden již nemá potřebných 270 hlasů volitelů nezbytných pro zvolení, ale jenom 259. Agentura AP zatím svoji projekci ze soboty ponechává v platnosti, takže média zatím mlčí jako zařezaná a věc nijak nekomentují, jenže pod povrchem začíná tikat časovaná bomba, protože situace v USA v současné podobě je neudržitelná a jakmile začnou příští týden přicházet “výsledky” současných právních žalob a tlaků federální vlády, nastane mediální masakr. Donald Trump totiž rozjel tak mohutnou operaci proti Deep State, až se z toho točí hlava.

 

Generální prokurátor William Barr totiž včera nařídil [3] všem státním žalobcům ve všech 50 amerických státech, aby trestně stíhali všechny podvody a volební manipulace, které budou mít reálný a průkazný základ. Rozhodnutí vyděsilo příslušné účastníky na volebním podvodu o to více, že Donald Trump sedl za Twitter a napsal podivně hrozivý tweet v reakci na pořad Lou Dobse, který napsal, že je jedno, v jakém jste státě, ale že tento počítačový volební systém je široce otevřený k páchání volebních podvodů. A Donald Trump na tento výrok reagoval svým souhlasem a dodal: “To je pravda, a počkej až uvidíš, co přijde!”

Tento hrozivý tweet okamžitě ve vedení firmy Twitter vyvolal pozdvižení a hned k němu připojili obligátní vykřičník, že tvrzení o volebních podvodech jsou sporné, nicméně tímto tweetem Donald Trump naznačil, že se blíží velká odhalení. Ještě předtím velkými znaky napsal tweet, že příští týden začnou přicházet výsledky Trumpových opatření a žalob, takže najednou to do sebe začíná hrozivě zapadat.

Musíme si uvědomit jednu věc, že Donald Trump si může psát na Twitter absolutně cokoliv, co ho napadne a můžeme si myslet, že o nic nejde, že to jsou jenom tweety. Jenže, po každém takovém tweetu, když pozorujeme procesy řízení, se něco v USA stane.

Donald Trump na twitteru šifruje své vzkazy a pouští dopředu informace o probíhajících akcích

Jakmile v noci z pondělí na úterý Donald Trump uveřejnil tyto dva tweety, tak v tu samou dobu došlo v USA ke dvěma událostem v procesech řízení. Za prvé, generální prokurátor William Barr nařídil státním žalobcům zahájit stíhání všech podložených a opodstatněných trestných činů v souvislosti s volbami, a za druhé, agentura RCP v tichosti, ale o to s větším šokem, zvrátila a zrušila svoji predikci, že Joe Biden vyhraje Pensylvánii a poslala Joe Bidena zpátky na 259 hlasů volitelů. A to všechno se stalo ve chvíli, kdy Donald Trump tweetoval, že výsledky začnou přicházet příští týden, a že Lou Dobs si má počkat, až uvidí, co je na cestě a co přijde. A tyto kroky agentury RCP a generálního prokurátora před pár hodinami vedly k bezprecedentní události ve státě Georgia.

Zástupce státu Georgia oznamuje, že dojde na ruční přepočet a kontrolu všech volebních lístků v celém státě

Představitelé Georgie oznámili [4], že po pečlivém zvažování situace dojde na území celého státu a ve všech volebních okrscích k ručnímu přepočítání a vizuální kontrole a verifikaci platnosti odevzdaných hlasů. Budou se ručně a vizuálně kontrolovat všechny hlasovací lístky, budou se ověřovat vodoznaky, budou se kontrolovat databáze obyvatelstva, budou se kontrolovat podpisy naproti databázovým vzorům, jinými slovy dojde ke spuštění manévrů, jaké stát Georgia nepamatuje, a dost dobře ani žádný jiný stát.

V minulosti toto ruční přepočítání proběhlo pouze v několika okrscích na Floridě v roce 2000 při rozporech voleb mezi Georgem W. Bushem a Alem Gorem, ovšem to se týkalo jen několika desítek tisíc hlasů, v Georgii se budou kontrolovat miliony a miliony hlasovacích lístků! Nikdy v historii se toto ještě nestalo, pokud se totiž přepočítávalo v minulosti, tak pouze strojově, což jde velice rychle. Ruční přepočet v tak lidnatém státě jako je Georgie nemá obdoby.

Vedení Georgie se zaleklo FBI a spustí manévry, jaké stát nepamatuje. Budou se ručně přepočítávat a prověřovat hlasy milionů voličů

Dovedete si představit, co muselo předcházet tomu, aby představitelé Georgie k tomuto dali souhlas a příkaz, protože je zjevné, že dobrovolně to nebylo ani náhodou. Je zcela nepochybné, že vedení státu má obavy, že by řada lidí mohla být obviněna FBI ze spiknutí, ze spoluúčasti na podvodu a na spiknutí, za napomáhání spiknutí atd. A protože se bude přepočítávat celá Georgie a na přepočet bude dohlížet FBI, je naprosto jisté, že všechny ilegální volební lístky budou nalezeny, všechny budou identifikovány. Donald Trump totiž o tom nepíše na Twitter způsobem, že si myslí, že něco bude, nebo že něco dopadne, protože si to přeje, ale on to píše, protože přesně ví, co se stane a zná dopředu kroky, a nejenom kroky, ale dokonce i výsledky těch kroků.

William P. Barr, Generální prokurátor

A jak je vidět, agentuře RCP to došlo, okamžitě šlápli na brzdu a odebrali Bidenovi Pensylvánii v prognóze. Tyto kroky od Trumpa jsou křížovým tažením, které bylo připraveno dopředu. Mike Pompeo včera rozpálil doběla na tiskovce novináře, který se ho ptal, jestli Trumpova vláda zajistí plynulý přesun moci novému prezidentovi a Pompeo na to odpověděl [4], že vláda zajistí plynulý přesun moci do rukou druhé vlády Donalda Trumpa.

A tím opět byl vyslán další signál, přičemž Pompeo se potom tvářil a zářil jako měsíček na hnoji, usmíval se od ucha k uchu a měl škodolibou radost z novináře. Žádná skepse, že by končil ve vládě, že by končil Donald Trump, ne, vůbec nic, právě naopak, Pompeovo šklebení a úsměvy na zoufalého novináře vypadaly tak, že Pompeo něco moc dobře ví, ale nesmí to ještě říct.

Loutkám a lokajům nikdo neřekl, co se děje a loutky poslaly gratulace cizímu pánovi… takový marast!

A teď si uvědomte ale jednu zásadní věc. Vladimir Putin a řada dalších politiků zatím Joe Bidenovi negratulovala. Čekají totiž na skončení voleb a arbitráží u soudů, nechtějí zasahovat. Vědí totiž, jaká hra se hraje. To však zjevně neví politické loutky v Evropě, které nikdo neinformoval. To je tak, když jste vůdce a máte na starosti vysoké procesy řízení, informujete jen své rovné partnery, mocné partnery, rovné s rovnými, ale své lokaje, loutky a běhny neinformujete, to je pod vaši úroveň. A přesně to se stalo minulou sobotu.

Americký prezident Donald Trump

Angela Merkel, Miloš Zeman, Andrej Babiš, šéf NATO, všichni gratulovali Joeu Bidenovi proto, že ho za vítěze voleb a nového prezidenta označila agentura AP, která to vyčetla ze sobotních volebních odhadů a prognóz agentur, jako je právě RealClearPolitics. Uběhly 4 dny a všechno je jinak. Škody, jaké to napáchá na vztazích s vládou Donalda Trumpa, až bude 20. ledna jmenován prezidentem na další období, se ani nedají popsat. Trumpovy tweety jsou totiž jako Slovo Boží! Trump totiž na Twitteru nepíše názory, on ve skutečnosti popisuje právě podnikané a probíhající procesy řízení. Ten děs a panika, která potom vypuká v agenturách jako RCP nebo ve vedení státu Georgie se nedá ani popsat.

Aktualizace 12. 11. 2020 – Nátlak Deep State na RCP a úplně odlišná prognóza EpochTimes

Po včerejší medializaci této události došlo k bezprecedentnímu tlaku a mediální štvanici na společnost RealClearPolitics ze strany demokratických aktivistů v amerických médiích, kteří obvinili RCP z nadržování Donaldu Trumpovi. Agentura pod tlakem ustoupila a odpoledne vrátila Joeu Bidenovi v prognóze Pensylvánii. Takový nátlak prostě nemá v americké historii voleb obdoby. Zajímavé ovšem je, že další americká agentura EpochTimes [5] přiznává k dnešnímu dni Joeu Bidenovi jenom 232 hlasů, neboť ve zbývajících amerických státech se buď přepočítávají hlasy, anebo běží soudní žaloby zpochybňující výsledek voleb.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
letecmig
Návštěvník
letecmig

Tak staci se podivat primo na stranky realclearpolitics.com a hned uvidite ze tenhle clanek odporuje tomu co tam realclearpolitics ma:):) Proste naprosto vymyslena ptakovina.
A pritom trva 2 vteriny to overit 🙂
realclearpolitics: Biden/Harris 306 Trump/Pence 232
https://www.realclearpolitics.com/elections/live_results/2020/president/

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

letecmig
… je vidět, že na některé doble-speak zabírá spolehlivě … 😉
jak se něco jmenuje realclearpolitics, tak to přece MUSÍ být REÁLNÁ A JASNÁ POLITIKA, no ni ? 😉

josef
Návštěvník
josef

Tak taková cenzura nebyla ani za toho “prašivého bolševika” co dovolí YT
Pokud někdo nezasvěcený nahlédne co je nového, musí získat dojem že Trump je blázen a je v koncích.
Den za dnem větší agresivita.
Jsme v totalitě metr nad hlavu!
https://www.youtube.com/results?search_query=trump&sp=EgIIAg%253D%253D

josef
Návštěvník
josef

Senátor Ted Cruz griloval “deep-státníka” v senátu
https://www.hlavnespravy.sk/senator-ted-cruz-griloval-deep-statnika-v-senate/2347960

josef
Návštěvník
josef

Vypadalo to, že Pensylvanii mají vyřešenou, že se vše o kousek posune.
Tak snad dnes…?

“Soud dospěl k závěru, že odpůrkyně Kathy Boockvarová jako úřednice sekretariátu Commonwealthu neměla statutární oprávnění vydávat pokyny pro volební okrsky, pokud cílem těchto pokynů bylo změnit lhůtu pro ověření dokladu totožnosti”, uvedla soudkyně Mary Hannah Leavittová v soudním příkazu.

To bylo v souladu s argumentem Trumpová týmu, podle kterého v zákoně státu neexistuje žádný důvod k prodloužení termínu identifikace a že Boockvarová neměla pravomoc jej jednostranně změnit.
Soud předtím nařídil, aby byly všechny hlasovací lístky, při kterých voliči doložili totožnosti mezi 10. a 12. listopadem, oddělené, dokud nebude vydán rozsudek určující, co se s nimi má dělat.

Leavittová ve čtvrtek rozhodla, že tyto hlasovací lístky se nezapočítávají.

Toto je jedna z několika právních výzev, které Trumpův tým podal v Pennsylvánii. V pátek je naplánováno slyšení týkající se tisíců hlasovacích lístků, o kterých tvrdí, že byly nesprávně spočítány kvůli chybějícím požadovaným údajům.

Tým navíc čeká na akci Nejvyššího soudu, která se týká toho, zda soud v Pensylvánii jednal správně, když poskytl třídenní prodloužení pro přijímání volebních lístků poštou.”

https://www.hlavnespravy.sk/trumpov-tim-zaznamenal-prve-sudne-vitazstvo-pennsylvansky-sud-rozhodol-ze-hlasovacie-listky-ktore-prisli-po-termine-sa-nemaju-zapocitavat/2348134

https://www.arfa.cz/trump-uz-to-otaci-po-zisku-dalsich-dvou-statu-ma-vitezstvi-nadosah-biden-bude-kopat-pensylvanie-stazena-georgie-prepocitava-hlasy-zacalo-masivni-vysetrovani-nejvetsiho-volebniho-podvodu-v-dejinac/#.X640d8hKgmK

ivan
Návštěvník
ivan

2020 ELECTION: PRESIDENT
RealClearPolitics (RCP)
Biden/Harris 279 Trump/Pence 217
https://www.realclearpolitics.com/elections/live_results/2020/president/

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Ivánku,
to samé, co pro kolegu z fušky:
letecmig
… je vidět, že na některé doble-speak zabírá spolehlivě … 😉
jak se něco jmenuje realclearpolitics, tak to přece MUSÍ být REÁLNÁ A JASNÁ POLITIKA,
no ni ? 😉

Martin
Návštěvník
Martin

Číta sa to dobre, ale nechváľ deň pred večerom, počkáme si na konečné výsledky.
Ale zaujímala by ma jedna vec. Ak sa potvrdí, že došlo k podvodu pri počítačovom spracovaní voličských hlasov s ich preklápaním v prospech Bideta, a to úmyselný nastavením počítačového programu dodaného Gatesom, aký dosah to bude mať na Gatesa? Môžeme dúfať, že skončí za mrežami za napomáhanie pri falšovaní volieb? Aj s jeho vakcínami?

Dont Judasme
Návštěvník
Dont Judasme

pro nej jedine elektricka sesle

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dont Judasme
pro toho sskřeta je škoda i té elektřiny. Utratit jedem na krysy, je to škůdce stejně jako krysy a potkani. Ostatně i tak vypadá.

Berta
Návštěvník
Berta

Co takhle ho proočkovat těma jeho vakcínama na snížení populace.

Teodor
Návštěvník
Teodor

Gates neni zadny veliky genius, leda v podvodech. Windows taky jen ukradl a zkopiroval z nemeckeho systemu TR 440. Malokdo to vi.

Jana
Návštěvník
Jana

Na fb je video už s poznámkou “FactCheck” Nepravda…

https://www.facebook.com/193203844428379/videos/282407349776424

Radek
Návštěvník
Radek

comment image
Ve Filadelfii a v Pittsburghu započteno 650 000 hlasů nezákonně, tvrdí jeden z osobních právníků prezidenta Donalda Trumpa Rudy Giuliani.
Giuliani v rozhovoru s Lou Dobbs pro Fox Business tvrdil, že “téměř žádný” z těch statisíců hlasů nebyl sledován republikánskými pozorovateli voleb. Zákon o státních volbách přitom požaduje přítomnost pozorovatelů voleb ze všech stran.
“Jsme teď před spočítáním asi 650 000 hlasů, které jsou nezákonným hlasováním, které byly vhozeny ve Filadelfii a v Pittsburghu. To, co povídají v masových médiích, že nemáme žádné důkazy, je naprostá, absolutní lež, stejně jako lžou už roky”, řekl Giuliani.
O několik dní dříve Giuliani řekl, že Trumpova kampaň si může opatřit dostatek důkazů ke změně volebních výsledků ve státě Pensylvánie.
V neděli řekl Marii Bartiromo z Fox News, že kampaní za Trumpovo znovuzvolení podaná žaloba by mohla ukázat že v tomto sporném státě bylo až 900 000 neplatných hlasů.
Podle neoficiálního počítání hlasů z pensylvánského ministerstva státní správy dostal Biden 3,55 milionů hlasů a Trump 3,31 milionů hlasů. Procentuálně to bylo 49,7% pro Bidena v porovnání s 49,1% pro Trumpa.
“Myslím, že toho máme dost, abychom Pensylvánii změnili. Pensylvánské volby byly katastrofa”, řekl Giuliani v odpovědi na otázku moderátorky, zda tyto důkazy postačují ke změně osudu prezidentenských voleb.
“Máme lidi, kteří to pozorovali, byly ale vyhnáni z hlasovací místnosti. Máme lidi, kterým navrhovali, aby volili jinak, a ukazovali jim jak. Poskytnu vám celkový obraz”, řekl.
“Když se počítaly korespondenční hlasy, tak republikánské pozorovatele do místnosti po 24 hodin nepustili”, tvrdil Giuliani. “I když jsme šli k soudu a povolili nám se přiblížit o šest stop, tak demokratická mašinérie tam posunula počítací místa o dalších šest stop dále. To je zdokumentováno na videozáznamu. K dispozici je přes 50 svědků.”
Toto pondělí podal Trumpův kampaňový tým novou žalobu zaměřenou na zastavení certifikace volebních výsledků v Pensylvánii s tvrzením, že demokratické a republikánské kraje nepostupovaly ohledně závadných poštovních lístků stejně, a že republikánští pozorovatelé nemohli vidět proces počítání hlasů ze smysluplné vzdálenosti.
“Pokud jste byli ve Filadelfii Demokraté, směli jste na nápravě vadných hlasů pracovat mimo omezení restrikcemi, čemuž se říkalo léčba”, vysvětloval během pondělní tiskové konference generální konšel Trumpovy kampaně Matt Morgan. “Ale když jste byl v krajích státu Pensylvánie Republikán, tak vám nedovolili to dělat s odvoláním na přísně dodržované předpisy Pensylvánie.”
K žalobě se připojuje i poštovní zaměstnanec kraje Erie, který tvrdil, že slyšel své nadřízené, jak mluví o ilegálním zpětném datování hlasů, které dorazily pozdě, tak, aby vypadaly legitimně. Na jeho tvrzení se v dopise ministerstvu spravedlnosti požadujícím federální vyšetřování odvolával i senátor Lindsey Graham.
Zdroj: https://www.zerohedge.com/political/giuliani-650000-votes-were-counted-unlawfully-philadelphia-and-pittsburgh
Určitě si poslechněte nový rozhovor s Láďou z Kanady nejen o volbách, ale i o Gatesovi a Tedrosovi.
https://youtu.be/rNGX7XEVXPs

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Ze Gulliany tvrdi, co to jako znamena? Jedna pani povidala.
Kde je evidence? Proc namisto “tvrzeni” nepolozi evidenci na stul, a jde si pro kafe?
A nas mily Rudy? Rika se: jak poznas ze scheister (pravnik) lze? Kdyz otevre hubu. Rudy rocks!

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal

soud v Pensylvánii rozhodl v prospěch Trumpa. První dílčí výhra z žalob v tomto státě:
https://www.foxnews.com/politics/pennsylvania-court-secretary-of-state-changed-deadline

Bogyay
Návštěvník
Bogyay

Super, dobrá rešerš práca 👍

Jack
Návštěvník
Jack

Ta citovaná agentura má na svém webu stále 279 pro Bidena, tedy včetně 20 volitelů za Pensylvánii. Tak tedy nevím:(

Aldo
Návštěvník
Aldo

comment image