VIDEO: Jakov Kedmi v emotivním výstupu vysvětlil rozpad Jugoslávie a úlohu Madeleine...

VIDEO: Jakov Kedmi v emotivním výstupu vysvětlil rozpad Jugoslávie a úlohu Madeleine Albright v genocidě ve Rwandě. Muslimští teroristé se na Balkánu s pomocí západu organizují již od 70. let a Kosovo bylo jen první zemí v řadě. Genocida křesťanů má v Evropě pokračovat! Nové sankce USA proti Moskvě jsou ve skutečnosti útokem sionistů proti nejbohatším Židům v Rusku!

VIDEO: Jakov Kedmi v emotivním výstupu vysvětlil rozpad Jugoslávie a úlohu Madeleine Albright v genocidě ve Rwandě. Muslimští teroristé se na Balkánu s pomocí západu organizují již od 70. let a Kosovo bylo jen první zemí v řadě. Genocida křesťanů má v Evropě pokračovat! Nové sankce USA proti Moskvě jsou ve skutečnosti útokem sionistů proti nejbohatším Židům v Rusku!

Bývalý šéf izraelské tajné služby Nativ Security Jakov Kedmi byl opět hostem v pořadu ruské televize “Večer s Vladimirem” (Solovjevem) a tentokrát došlo dokonce na křik a exploze emocí. Během pořadu se opět probírala Sýrie a řeč se stočila i na to, jak západ a Američané mění režimy v mnoha zemích a jak k tomu používají teroristy a extrémistické skupiny. Jakov Kedmi však upozornil, že toto jsou nástroje, které byly už dávno použity v případě rozpadu Jugoslávie a během války o Kosovo.

A právě toto téma přineslo největší rozruch v celém televizním vysílání, protože Jakov Kedmi, bývalý operativec Nativu jako jedné z divizí Mossadu, se rozhodl ostatním přítomným ve studiu vysvětlit, proč západ po II. sv. válce rozlišuje mezi Chorvaty a Ustašovci. Je to stejný proces, jaký dnes vidíme v celé Evropě, kde nacistické Německo je nově vykreslováno jako země, kde nebyli prý všichni nacisté, ale byli jenom Němci. Co je neuvěřitelné, to je zejména zamlčování toho, jaké genocidy se Chorvati dopouštěli na Srbech, Židech a Cikánech.

Jakov Kedmi, ruský analytik a bývalý šéf izraelské tajné služby Nativ.

Chorvatsko a jeho ustašovský režim za II. sv. války stál a bojoval na straně Německa a Chorvatsko se vyhnulo statusu poražené mocnosti jenom díky tomu, že nakonec vstoupilo do svazku Titovy nově vytvořené Jugoslávie. Není bez zajímavosti, že daleko větší koncentrační tábor, než byla Osvětim, byl chorvatský vyhlazovací tábor Jasenovac. Ten se specializoval na vyhlazení Srbů, o což usiloval Ustašovský nacistický režim po celou dobu II. sv. války. Po osvobození Jasenovace v dubnu 1945 jugoslávskými partyzány generála Tita bylo zdokumentováno, že v Jasenovaci bylo od srpna 1941 postrádáno více jako 1 milion jmen, které ustašovský režim registroval jako “přemístěnce” do Jasenovace. Jugoslávským úřadům se podařilo v táboře dopátrat zhruba 700,000 jmen, ale dalších více jako 300,000 pohřešovaných nebylo nikdy nalezeno. A tady je třeba si všimnout zajímavé věci.

Srbové se stali první obětí války proti Rusku v novodobé Evropě

Zatímco v případě Osvětimi, kde byla vedena velmi precizní a pečlivá dokumentace, jsou uváděny nadměrně vysoké počty obětí v řádech milionů, v případě Jasenovace je to přesně obráceně. Civilní záznamy a matriky obyvatelstva prokazatelně dokladují, že Jasenovacem prošlo více jak 1 milion lidí, zejména Srbů, oficiální údaje po válce uvádějí číslo okolo 700,000 obětí, ale dnes např. na Wikipedii se uvádí jen číslo, které je 7x nižší, což je málo a naprostý nesmysl, protože po válce byla v Jugoslávii tzv. města duchů, protože většina obyvatel srbského původu za války “zmizela” v Jasenovaci.

Proč se Srbům čísla jejich zabitých lidí v chorvatském Jasenovaci zmenšují a naproti tomu, proč sionisté v USA po II. sv. válce nadsadili čísla z polské Osvětimi v rozporu s precizní nacistickou dokumentací zajištěnou v lágru po osvobození tábora sovětskou armádou? Je to další důkaz, jak lživé informace a manipulace s údaji vytékají z Wikipedie. A právě proto si všimněte ve videu, jak se Jakov Kedmi doslova rozčílí, když jeden ze spoludiskutujících omlouvá Chorvaty a tvrdí, že za genocidou Srbů za II. sv. války mohli jenom Ustašovci, chorvatští nacisté. To je stejné jako tvrdit, že Čechy z pohraničí nevyháněli Němci, ale jenom nacisté a Henleinovci. Je to jako tvrdit, že Němci neschvalovali Hitlerovu politiku války, když obsazoval Francii a vítězil na frontě, a že nebojovali za něj až do konce, včetně nezletilých dětí v dubnu 1945.

Památník Jasenovac, symbol kola (Cikáni), kříže (křesťané) a Davidova hvězda (Židé). Wikipedia přitom uvádí jen 100,000 obětí, viz. zde.

Všichni si v Česku myslí, že Rusové chápou souvislosti, ale na výše uvedeném videu jednoznačně vidíte, jak zoufale a marně Jakov Kedmi vysvětluje ostatním ruským analytikům ve studiu, že západ vede válku proti všem, proti Rusku, proti Židům, proti křesťanům i proti tradiční rodině. Válka se vede všude a na všech frontách, nejen v Sýrii a počátek toho všeho byl už v 90. letech, když Jelcinovské Rusko zradilo Srby v otázce Kosova. Byl to podraz a zrada, a proto Rusko ztratilo v Srbsku svůj vliv, proto vládu a moc v Srbsku dnes ovládli srbští podpindos a pro-evropské a pro-americké síly.

A proto Jakov Kedmi tak úpěnlivě varuje, že Rusko nesmí zradit Sýrii, i kdyby příště na ni vystřelil Trump 10,000 raket s plochou dráhou letu. Protože stejně tak, jak Jelcinovo Rusko zradilo Srbsko ve věci Kosova, jsou i dnes v Rusku síly, které usilují i o to, aby Rusko vyměnilo Sýrii za zrušení amerických sankcí, což je tlak, který je opravdu čím dál tím větší na Kreml, zejména v kauze nových sankcí USA na ruský export hliníku za americké dolary do světa.

Válka o Děripaskovu hliníkárnu odhaluje válku mezi židy a Židy

Hlavní roli v novém kole amerických sankcí na ruské aluminium hraje firma RusAL, která patří židovskému oligarchovi Olegu Děripaskovi [1]. Jedná se však nikoliv o politické sankce, ale o nástroj obchodní války Donalda Trumpa proti Rusku. Sankce na dovoz ruského hliníku do USA jsou totiž ochranářským opatřením pro americký těžební průmysl. Druhým důvodem těchto sankcí je dopad na německý průmysl, zejména automobilky, které stojí a padají na dovozu ruského hliníku. Přestože americké sankce proti RusALu nemají ještě exteritoriální působnost, tak se už dopředu očekává, že sankce nakonec dopadnou i na třetí země, pokud obchodují s Ruskem i s USA současně. Nové sankce tak způsobí, že si třetí země budou muset vybrat, buď budou obchodovat s USA a neobchodovat s Ruskem, nebo budou nadále odebírat ruský hliník, ale v tom případě ztratí firma přístup na americký trh. A tohle přesně nejvíce hrozí německým automobilkám, pro které je export do USA alfou a omegou.

Oleg Děripaska a Vladimir Putin.

Na tomto příkladu vidíte, jak židé likvidují Židy. Sankce z USA doléhají hlavně na Olega Děripasku, jehož továrna a rafinérie na zpracování bauxitu v sibiřském Sajanogorsku, ze kterého se vyrábí aluminiové ingoty, je zahlcena podle posledních zpráv tisíci tun neodebraných ingotů hliníku a v Německu dokonce hrozí, že dojde k uzavření některých provozů a továren, především potom sléváren hliníků pro automobilový průmysl. Trumpovy sankce tak nakonec nebudou mít dopad na Rusko, ale na evropský automobilový průmysl a na ceny vozů, protože v nich je hliníku opravdu požehnaně, největším kusem hliníku v autě je přitom právě jeho motor. Automobilky mají na skladech zásobu vozů zhruba na 6 měsíců, ale jakmile se staré zásoby vyprodají, nová auta mohou kvůli americkým sankcím na ruský hliník vyletět nahoru až o 15 nebo i 20%, pokud by sankce trvaly dlouho, ceny by mohly jít ještě výše.

Krvavá Madla a její role v Kosovu byla zastíněna jejím politickým podílem na genocidě ve Rwandě

Paradoxně by americké sankce mohly vést k rychlejšímu přechodu na elektromobily v Evropě, protože u nich není potřeba hliníkový spalovací motor. Nicméně na všech posledních událostech vidíme, že američtí sionisté vyhlásili ruským Židům otevřenou válku a útok na RusAL Olega Děripasky je doslova vyhlášení války. Islamizace Evropy je součástí sionistického projektu likvidace žido-křesťanství ve všech směrech a všech jeho podobách. Není náhodou, že právě islamisté nenávidí Židy a křesťanské národy a usilují o jejich zničení. Jenže i samotný Islám se stane obětí války mezi židy a Židy, jako už tolikrát v minulosti v případě izraelských válek s arabskými zeměmi. A je poučné sledovat, jak Židé na ruské televizi hodnotí světovou situaci a je dobré slyšet, jak Žid říká v televizi, že se stydí za “jewrejku” Madeleine Albright. Krvavá Madla však nevyrostla jako židovka, ale vyrostla jako chazarka se vším všudy.

Krvavá Madla, přezdívka Madeleine Albrightové za bombardování Jugoslávie v roce 1999.

Američané neuznávají soud v Haagu, a proto nikdy jejich občan nebo voják nestane před tímto soudem, protože Američané na tuto instituci OSN prostě plivou. A je jasné, proč. Protože kdyby ji uznali, hrozilo by celé řadě amerických prezidentů, že by se dostali do Haagu jako obžalovaní, za mezinárodní terorismus, jako byl např. zločinný útok raketami na Sýrii před 2 týdny. Proto je logické, že USA nikdy Haagský tribunál neuznali. To ovšem současně znamená, že USA cítí beztrestnost a stejně tak to cítí američtí prezidenti.

A ve chvíli, kdy je Evropa zaplavována muslimy, kteří terorizují Evropu, jako kdysi terorizovali Kosovo, tak potom si musíme opět uvědomit, že když další sankce z USA dopadají na hlavu židovských businessmanů v Rusku, že už zdaleka nejde jen o politiku, jde o jeden z obrazů Talmudu, o válku Synů Izraele v zemi na Severu. Když vidíte, jak emotivně a zoufale etnický Žid křičí k hluchým a němým Rusům ve studiu, kteří zjevně mnohé z toho, co říká, nechápou, potom je jasné, že i Rusko je zaplaveno lidmi, kteří jsou dnes připraveni, stejně jako za Jelcina, se dívat na západ smírně a hledat omluvy, nejen pro Chorvaty, ale pro akce západu proti Rusku.

Děripaska je přitlačen ke zdi a de facto ho “židé” z USA vydírají, aby on jako Žid (s velkým Ž) prodal svoji firmu, jinak už ve světě neprodá ani kilogram hliníku

A závěrem ještě poslední perlička o RusALu: Washington právě oznámil, že zvažuje zrušení sankcí proti koncernu RusAL, pokud Oleg Děripaska prodá svoji firmu [2]. Je to typická nečistá obchodní praktika, jak donutit Žida, aby prodal židovi s malým “ž” zlaté vejce, k jehož prodeji neměl dosud žádný důvod. Když neprodáš firmu, už neprodáš ani kilogram hliníku. Prodej firmu a “vyděláš” na tom! Je jasné, že RusAL může od Děripasky koupit zase jen někdo z okruhu oligarchů, sionistů (židů) anebo Židů.

Opět se ukazuje, že Donald Trump hraje hru na obě strany, na jedné straně chce vyjít vstříc neoconům v americkém kongresu, aby ho jestřábi nesežrali a uvaluje sankce, ale na straně druhé nechce jít do války s Ruským židovským kongresem, na který je Oleg Děripaska napojený stejně, jako je napojený Lev Leviev, pravá ruka Vladimira Putina a blízký člověk Donalda Trumpa. Koza se nažere a medvěd nebude muset ukázat tlamu plnou zubů. Znovu se ukazuje, že Donald Trump bruslí politické piruety z jednoho extrému do druhého. Ovšem kauza s RusALem nakonec nemusí mít s politikou proti Rusku nic společného, ale může jít o přitlačení Děripasky sionisty ke zdi, aby prodal RusAL. Nelze však vyloučit ani “inside job” Ruského židovského kongresu. Kam vítr fouká, to ukáže až případný zájemce o koupi Děripaskovy firmy.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Vážení čtenáři, pokud se Vám líbí naše práce, naše články, videa, analýzy a pravidelné páteční pořady na SVCS, zvažte prosím i závěrem tohoto měsíce jakýkoliv finanční příspěvek na podporu a zachování provozu našeho serveru na naší obvyklé darovací stránce zde. Každá částka nám pomáhá, protože my nemáme za sebou nikoho než jenom vás, naše čtenáře. Předem Vám děkujeme, stejně tak jako děkujeme všem, kteří nám tento měsíc již přispěli. Společně tvoříme rodinu a Vy jste její součástí.

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Dan
Návštěvník
Dan

Ta vyderacska politika sankci skonci az se svet spolci proti USA a vylouci je uplne ze kseftu a zacne kseftovat jenom mezi sebou. To se ale nestane, protoze ti co tom rozhoduji nebudou mit zajem ani odvahu. Prestante vsichni obchodovat za dolar a zlo se zhrouti…

r.m.
Návštěvník
r.m.

V závěru si neodpustil tradiční etýdu, kterou mě v 80. letech naučily cigánky z Chanova pod názvem “cigánský pláč”. Na silové složky zbraň hromadného ničení.
Nevím, kterému z etnik připsat autorství této donucovací techniky, ale jde zřejmě o prastarý vynález přenášený epigeneticky.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Děripaska za hliníkárnu stejně nikdy nezaplatil. Znárodnit a vyjde to na stejno. Děripaska navíc vždycky dělal problémy, až příklad Chodorkovskýho ho zklidnil.

Dan
Návštěvník
Dan

Chodorkovsky je stejny gauner jako Abramovic, Berezovskij aj. Vsechno Zide, co vykradli s pomoci zapadu za Jelzina Rusko. Zmocnili se surovin a zmizelo asi 400-600 tun zlata, nikdo nevi kam! Putin jim to zatrh, je konec plundrovani a to mu nemuze zapad zapomenout! Podle zapadnich odhadu se ukradlo vice jak Rusko stala 2. svetova valka! Proto ted ty sankce a ten tlak na Rusko, rusofobni propaganda a osocovani utoky, ktere zapad sam inscenuje a pak svadi na Rusko jako jsou false flag operace. Ty odkoukali z americkych westernu viz film ‘ Tenkrat na zapade’.

Randi
Návštěvník
Randi

Tvrdiť, že genocída Európskych národov je len projekt sionistov a že im ide o zničenie ´´žido-kresťanskej´´ civilizácie je blbosť. Nabáda to k bludnej predstave, ako keby Židia a kresťania boli niekedy spojencami. Jeden z týchto entít by zahubil Európanov aj keby každý jeden z nás bol Kristus. Tento film by mal vidieť každý. Je o nemedializovaných tajných plánoch vyvolených. http://www.mediafire.com/file/rg4690zohqvewoh/Tich%C3%A1_vojna_proti_belochom_a_kres%C5%A5anstvu_%282018%29.wmv

Bubla
Návštěvník
Bubla

Tak nevim jak Trump a Putin, ale Trump a Macron spolu něco mají 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=88fcSP2-6wM
to sou buzny to je strašný 🙂
Hirameki co ty nato, je to láska ?

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Omlouvám se, budu vulgární, což se zde na tomto serveru nesluší a není to běžné, čímž právě diskuse zde na aeronetu mají vyšší úroveň než jinde. Nikoliv explicitně, ale implicitně. Promiňte, co se Macron zjevil, byl mi odporný. Co jsem si o něm více přečetl, tak vím proč. Macron není žádný gerontofil, je to buzík. Vztahem se starší ženou jen kryje svou homosexualitu. Trump je erotoman, posedlý sexem. Možná to poprvé v životě zkusil s chlapem a líbilo se mu to.

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Ale to video, to je Síla, hlavně ke konci tam je vidět Pravda toho, co říkal, ale i ta Nemohoucnost nad konáním tzv. západu!

Politici, kteří jsou pro tzv. západní politiku by měli být Hned odeslání do tepláků, ale to se prostě Nestane, bohužel…

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Moc se omlouvám, že … ale: ” Na tomto příkladu vidíte, jak židé likvidují Židy.”

Nebo: ” Prodej firmu a “vyděláš” na tom! Je jasné, že RusAL může od Děripasky koupit zase jen někdo z okruhu oligarchů, sionistů (židů) anebo Židů.”

Svět je ve stavu, kdy se ti Největší Zločinci: ” Za každým velkým bohatství je i velký zločin!” Takže ti největší Zločinci bijí o bohatsví těch druhých Zločinců, nebo si zde někdo myslí, že ten pán Oleg není Zločinec, protože je to Rus?! 🙂

No a dav?

Ten je Už Dávno Odsouzen jen k plkání na internetu! 🙂 🙂 🙂

Ještě že nám ti Zločinci z lásky dali ten internet, jinak bychom byli závislí na telefonní budky a to by nebyla ta sranda, no ne?! 🙂

Já si myslím, že žijeme v té Nejlepší, v Nejúžasnější době, která kdy na této nádherné planetě byla = dnes je ten pravý Zlatý věk! 🙂

Mimochodem, všimli jste si, že každá generace si myslí, že Zlatý věk byl někdy dávno a dokonce byl i tak nějak ” vědci, badateli přesně určen”, ale zapomnělo se tak nějak dodat, že z toho období tzv. ” Zlatého věku” jsou písemné Důkazy, že i oni se zabývali hledáním ” Zlatého věku” = pátrali po něm a světe div se zjistili, že Zlatý věk opravdu Existoval, ale někde v jejich minulosti – No řekněte, není to k Popukání. 🙂

Miluji toto období, toto TadyTeď! 🙂

comodore 64
Návštěvník
comodore 64

Zahranicni agenti budou sponzorovani primo z Bruselu:

https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Penize-primo-z-Bruselu-Evropska-unie-pristavuje-neziskovkam-zcela-novy-zlab-533458

Ma to byt kladivo na Orbana a rebelujici staty. Zadne domaci prerozdelovani a urcovani komu, kolik a na co, neziskovky budou mit vyssi prioritu nez dopravni koridory.

Josef
Návštěvník
Josef

ALIANCE NÁRODNÍCH SIL zaslala 31. 3. 2018 Výzvu poslancům PS PČR, aby odmítli Istanbulskou úmluvu, Dublin IV a Globální kompakt anebo vyhlásili jednorázové referendum na toto téma.

Zde je “legrační” odpověď předsedy Výboru pro evropské záležitosti Poslanecké sněmovny, místopředsedy KDU-ČSL Mgr. Ondřeje Benešíka (absolvent střední zemědělky Staré Město, oskurní soukromé vysoké školy Evropský polytechnický institut s.r.o. a politologie na Fakultě sociálních věd Masarykovy Univerzity Brno).

______________________ Původní zpráva:
> Od: Ondřej Benešík
> Komu: ALIANCE národních sil
> Datum: 31.03.2018 21:23
> Předmět: Re: Odpověď: Výzva poslancům PS PČR

Děkuji. To jsou ale všechno nikým neschválené návrhy. Konkrétně ten z europarlamentu má minimální šance limitně blížící se nule na přijetí. Žádná smlouva do dneška nebyla přijata, takže se k žádné smlouvě nemůžeme vyjádřit.
Zdraví O. Benešík

https://www.aliancens.cz/single-post/2018/03/31/V%C3%9DZVA-poslanc%C5%AFm-PSP-%C4%8CR-aby-odm%C3%ADtli-Istanbulskou-%C3%BAmluvu-Dublin-IV-a-Glob%C3%A1ln%C3%AD-kompakt-anebo-vyhl%C3%A1sili-jednor%C3%A1zov%C3%A9-referendum-na-toto-t%C3%A9ma

Zlomový rok 2018 – co může a MUSÍ udělat každý z nás!

Nejedná se o nic menšího, než je připravovaný podpis smluv Dublin IV a Globální kompakt k migraci a dále pak ratifikace již podepsané smlouvy Istanbulská úmluva, která mj. legalizuje krádeže dětí z našich rodin (viz případ dětí pí Michalákové v Norsku). Jde přitom o zcela zásadní smlouvy, které určí do budoucnosti podobu naší země, příp. přivodí zánik našeho státu, národa, jazyka, rodiny, křesťanského základu státu, kultury, našich zvyklostí. To vše v době, kdy stále nemáme stabilní vládu, kdy politické strany místo vážných jednání o způsobu řešení uvedených problémů napříč politickou scénou (půjde přece o každého z nás) se spíše handrkují o posty a některé i o své politické přežití.

https://www.aliancens.cz/single-post/2018/04/10/Zlomov%C3%BD-rok-2018-%E2%80%93-co-m%C5%AF%C5%BEe-a-MUS%C3%8D-ud%C4%9Blat-ka%C5%BEd%C3%BD-z-n%C3%A1s

A lidoveckou verbež musíme eliminovat na všech úrovních!

http://www.ondrejbenesik.eu/

Iva
Návštěvník
Iva

Jak je to lidovec, je jasné všechno.
nechápu, kdo toto může stále volit.

chachar
Návštěvník
chachar

jenom technická poznámka: nedostatek hliníku pro automobilky rozhodně neposílí výrobu nebo dokonce přechod na elektromobilitu, hlíník, jako vstupní surovina pro výrobu elektromobilů je co do objemu srovnatelná s klasickými automobily na fosilní paliva. Elektromotor je vsazen v hliníkovém bloku, střídače, měniče, bateriové moduly, to vše je v hliníkových blocích, protože hliník má velmi dobré vlastnosti a nízký tepelný odpor, (dobře předává teplo) což je i v elektromobilech velmi žádoucí, výkonová polovodičová elektronika se musí dobře chladit a na to je potřeba hodně hliníku.