Video: Jak se žije v multikulti? Tohle nás také čeká, už brzy!...

Video: Jak se žije v multikulti? Tohle nás také čeká, už brzy! Vláda “feťáků” nemá jak se zbavit své “závislosti” na Bruselu. To je realita!

Video: Jak se žije v multikulti? Tohle nás také čeká, už brzy! Vláda “feťáků” nemá jak se zbavit své “závislosti” na Bruselu. To je realita!

Zajímavá video kompilace o imigraci do západního světa. Proces nasunování cizích etnik do Evropy a USA probíhá již velmi dlouho, ale dosud bylo Česko i Slovensko těchto procesů ušetřeno. Kvůli podpisu Lisabonské smlouvy se však toto nyní bude týkat i našich zemí. Nelze se domnívat, že uprostřed Evropy, jejíž ekonomicky nejsilnější a demograficky nejpočetnější země, zůstanou přílivu cizích kultur ušetřeny. Projekt Evropské Unie nepočítá se zachováním státních hranic jednotlivých zemí v dlouhodobém horizontu. Pamatujete na projekt evropské ústavy, která zatím neprošla? Snaha o institucionalizaci EU jako jednolitého a homogenního útvaru s jedinou vládou, jedinými zákony pro všechny a jediným parlamentem je všudypřítomná a ořezávání pravomocí jednotlivých států probíhá neustále.

Bylo by hloupé si myslet, že členství v EU je možné, bez imigrace cizích etnik, neboť to je agenda Bruselu a plán globálního prediktora. Je to stejné jako s feťáky. Nejprve u nich musíte vytvořit závislost na vašem zboží. První dávky fetu tak dostávají zdarma. Posléze se slevou. Ale v určité chvíli, kdy je feťák na zboží závislý, stává se otrokem, který musí skákat podle rozkazů, jak dealer určí, protože jinak feťák dávku nedostane.

Ruben-corruption.jpg
Dotace z EU, jak se ukazuje, nebyly nakonec tak úplně zadarmo…

A ve stejné situaci je většina zemí EU. Včetně Česka a Slovenska. Feťáky jsou dnešní vlády, které si zvykly financovat své státy skrze schodkové rozpočty, kdy si peníze půjčují u ECB v Bruselu. Vlády si zvykly financovat náročné projekty budování státní infrastruktury z dotačních titulů a fondů EU. Jednotlivé kraje v ČR se dokonce vůbec bez dotací z EU neobejdou. Díky tomu tak dnes státy mají peníze na výplaty důchodů a platů pro státní zaměstnance, protože jinak by musely padnout investiční projekty na úrovni států i krajů. Závislost feťáka je tak vybudována. Vlády jednotlivých zemí EU jsou dnes již zcela závislé na EU, finančně zejména.

Ale je to mnohem větší závislost, nejen finanční, ale i obchodní. Země si zvykly vyvážet do jiných zemí EU bez cel. Padly ochranářské bariéry v průmyslu i zemědělství. Pokud by některá země EU začala dělat problémy, musela by počítat s tím, že ostatní země by jí zablokovaly export zboží na své trhy. Ano, přišly by sankce, kterými už před týdnem vyhrožoval jistý rakouský politik směrem k zemím V4, pokud odmítnou přijímat uprchlíky. A toto je závislost mnohem větší, než dotace z EU.

Je to tedy ona pověstná “End Game” v Evropě ze strany Bruselu. Šachová koncovka, šach-mat Česku, Slovensku, Maďarsku a Rumunsku. Protože v této chvíli říct ne odhlasovaným kvótám, by znamenalo říct NE setrvání v Evropské Unii. Ne, že by to bylo od věci, ale nepočítejte s tím, že k tomuto kroku se politici u moci odhodlají. Nikdo z nich nechce vystoupit z EU. Pokud by otázka byla takto postavena, a ona tak de facto už je, raději politici skloní hlavu a rádi a poslušně vyplní kvóty přesně podle nařízení. Však oni si to před voliči už nějak zdůvodní a ospravedlní.

Za tip na video děkujeme našemu čtenářovi “Všudezdejší”.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 7 dnů a na zajištění provozu AE News na další měsíc chybí dovybrat ještě cca 43% potřebné částky. Všem, kteří do konce měsíce přispějí jakoukoliv částkou (zde) na záchranu AE News, moc děkujeme. Bez Vaší pomoci náš server nepřežije.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Olga
Návštěvník
Olga

Jsou vám milejší a přednější dotace (?) z EU, kam stejně přispíváme nemalými částkami (tedy jde stejně jen o přerozdělování) nebo o zachování České republiky s její kulturou? Už teď tu máme spousty přistěhovalců, kteří se díky Bohu, snad přizpůsobili. Chcete snad abychom se v příštích letech obávali vyjít na ulici? Bude tu bezpečno pro naše děti, jestli se vpádu muslimů nebudeme bránit? Nebude! To chcete? Potom jste jen materialisté a na to doplatíme všichni.

Tomáš
Návštěvník
Tomáš

No fuj. Horší propagandistické video jsem snad neviděl.. Děsím se kolik rasistických a xenofobních lidí v této republice je..

Guest
Návštěvník
Guest

Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie: http://www.petice24.com/petice_za_referendum_o_vystoupeni_z_evropske_unie

kolemjdouci
Návštěvník
kolemjdouci

Multikulti pravice nebo levice?
V tomto videu (a nejen zde je vidět, jak z “prava” ukazují, že to ti “vlevo”):
https://www.youtube.com/watch?v=yZvdhuPfKaU
… ve videu (00:00:14) je možné číst jako jednu z prvních vět:
“.. a humanisté, levičácké skupiny toho využily a rozjely multikulturní, proti – rasistickou propagandu … ”
Na pozadí (00:00:24) je mimo jiné plakát kampaně “Poznáte barvu jeho pleti?” PR agentury Previa
… tedy komerčního subjektu. Nic moc levicového. Spíše prachy než rudá hvězda.
Ostatně v rejstříku je jako jeden z jednatelů uveden Tomáš Vrbík (* 15.1.1973).
A kdo je Tomáš Vrbík?
https://cs.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1%C5%A1_Vrb%C3%ADk
Ejhle ODS! To je levice jako vyšitá!
A potom je v ČR slyšet “levičáckého intelektuála” (podle dodatečně dopsaného titulku pod jménem – 00:00:02) Milana Kohouta.
https://www.youtube.com/watch?v=5osNVe1xjC8
A odkud je tento “levičák”? Z toho nejlevičáčtějšího státu na Zemi – USA.
Tento “radikální levičák”, a signatář Sorosovy CHARTY 77, byl z ČSSR za svou “levicovost” vyhoštěn. Nejdříve odešel do Rakouska, a po té do USA.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Milan_Kohout
P.S. KDO a CO se tedy snaží lidem “namluvit”?

Aksal
Návštěvník
Aksal

Levice a pravice je přežité dělení a jeho akcentace jenom zastírá skutečný směr a cíl. Mnohem důležitější pohled je – přínos pro lidi, nebo proti lidu. Nic jiného není důležité… přínos chápu v základním posláním státu – bezpečnost, zdraví, vzdělání, a pomoc těm, kteří si pomoct nedokáží (děti, invalidé, staří lidé)…

kolemjdouci
Návštěvník
kolemjdouci

Souhlasím. Tam směřuje i tento příspěvek.
Ale dovolím si mírně oponovat. Dle (i) této zprávy:
http://www.national-geographic.cz/clanky/volici-pravice-jsou-hloupejsi-nez-volici-levice-tvrdi-to-kanadska-studie.html#.VgVb-VLLfqp
Podle mezinárodních studií jsou voliči “pravice” hloupější než zbytek populace, kterou on sám (“pravičák”, “liberál”, “neokon” apod.), ve své nevědomosti a stupiditě často nazývá “levicí”. I zde je však možné polemizovat, protože se v zásadě nejedná o pojem “pravice”, ale disfunkční neuronální síť této prověřované skupiny.

mato
Návštěvník
mato

staci si precitat Kalergiho ( https://en.wikipedia.org/wiki/Richard_Nikolaus_von_Coudenhove-Kalergi ) dielo “Practical Idealism” a bude vam jasne preco.
taky maly vycuc z toho diela je tu http://balder.org/judea/Richard-Coudenhove-Kalergi-Practical-Idealism-Vienna-1925.php

Pavel
Návštěvník
Pavel

Vas server pravidelne navstevuji a vazim si toho co delate. Ale obcas mam bohuzel pocit, ze jdete zbytecne moc do bulvarnosti. To se tyka jak titulku clanku, nekdy i obsahu, tak nekterych fotek a videi. Konkretne treba video v tomto clanku.
Nedelam si o islamu a muslimech zadne iluze, ale toto je typicke video, ktere ma vystrasit tzv. “obycejne lidi”, mezi ktere se take pocitam (vzpomel jsem si na tento termin v souvislosti s avatarem pana VK). Ti si pak presne tato videa a podobne odkazy nasledne preposilaji, jsou z toho s prominutim “v prdeli” a treba prispevek v diskuzi od “Xantypa” je toho dukazem. A to je jedna z veci, kterou oni, ti “neobycejni lide” prave mimo jine potrebuji. Pekne zivit v lidech strach, obavy s budoucnosti, a hezky s nima potom v dusledku toho manipulovat.
Konkretne k tomu videu – jedna se hlavne o sestrih ruznych kriminalnich skutku cernochu, z ruznych mist, z delsiho casove obdobi. Kdybyste stejne sestrihali kriminalni skutky belochu, doplnili efektnima titulkama, tak to bude pusobit uplne stejne. Ja vubec nezpochybnuju obsah toho videa, opravdu nejsem zadny slunickar, ale tyto typy Youtube videi me nejak proste uz vadi.
Urcite otevirejte lidem dal oci, to je to, co delate velmi dobre a je potreba. Aby pochopili, co se skutecne deje, kde za tim stoji, kdo a co je pricina problemu. Ze sveho okoli bohuzel vidim, ze vetsina lidi vubec nic stale nechape a doufaji, ze to nekdo jeste vyresi. Zijou v te svoji virtualni realite a dokud se jim konkretne zatim nic nedeje, tak se na to divaji jako na serial v televizi.

p.s. a protoze vam porad celkem dost na provoz chybi, tak jeste neco posilam, protoze si myslim, ze podporovat vas server ma opravdu smysl

Uprchlik
Návštěvník
Uprchlik

Video jsem nedokazal shlednout cele, je to uplne stejna propaganda, ktere je ted vsude plno, jen opacnym smerem. A tak nak nevim, kdo je vlastne v te americe vice cizincem, jestli belosi ci cernosi a kdo na kom napachal vice zla. Co se muslimskych imigrantu tyce, krasne a nejvistiznej to napsala Pozorovatelka, my si to zaslouzime a nelze se jejich pohrdani a vykoristovani evropy divit. Samozrejme nesouhlasim s jejich prisunem, ale ma zlost miri jinym smerem. Prvni veci, kterou by mela vetsina evropskych statu udelat, je minimalne dat USA jasny nesouhlas s jejich politikou a hnat je s klackem v ruce k plne zodpovednosti, rozpustit okamzite NATO a omluvit se vsem suverenim statum, jejichž likvidaci jsme schvalovali a mnohdy i podporovali, uzavrit hranice a az uplne nakonec se vysmat EU a jejim kvotam, z ktere nebude koneckoncu potreba ani vystupovat, protoze se rozpadne sama. Libi se mi jak ted nejvice rvou ti, kteri se vysmivali lidem, jenz na priciny a nasledky tykajici se arabskeho jara, IS, ukrajiny, NATO, USA, EU uprchliku atd soustavne upozornovali a dale ti co si najivne mysleli, jak se jich to netyka a tak jim to bylo u prdele.

Jirka
Návštěvník
Jirka

Nesouhlasím s tézi že my si to zasloužíme!
A CO si MY zasloužíme? Kolik zemí Česko kolonizovalo? Kolik povraždilo červochů, arabů indiánů a co já vím?
A ještě něco, já neznám nikoho kdo by se představoval jako evropan. EVROPAN nikdy neexistoval. Jsou jen němci, francouzi, italové, dáni, atd. MY JSME ČEŠI ! Ne evropané.
Jinak s rozpusťením NATO nelze než souhlasit. Ale je to jak asi tak na úrovni zbožného přání.
S čím by se ale mělo začít je postavit mimo zákon prodaná propagandistická (a ano i státní) media.

Jitka
Návštěvník
Jitka

Dělá se z komára velbloud, zatím nic nenaznačuje, že by tu měli být nějací imigranti. Včera jsem si pouštěla Básníky, byl tam černoch na té lékařské fakultě, milý, zapadl do kolektivu. A Jsou snad u nás nyní všichni lékaři afričané kvůli tomu? Nejsou.

Manicka
Návštěvník
Manicka

Jezismarjaaaa, naivita pretekajici vsemi vasimi pory 🙂 Na to se uz snad ani neda reagovat.
1) Sdelim vam, pro vas asi novinu, Basnici, stejne jako veskere filmy a predevsim hollywoodska produkce jsou fikce. Ikdyby jste videla film zalozeny na pravdivych udalostech, stejne je to fikce ocima rezisera. Pravdivy film neexistuje.
2) Takze podle vas tech 10000 vetrelcu co prekracuje madarske hranice DENNE jsou asi pohadka, ktera vubec nic nenaznacuje.
http://migranti.wz.cz/2015/09/20/fotky-z-vlaku/

Proc nechapete, k cemu dochazi vysvetluje nasledujici citat:

“Některé věci jsou nám nepochopitelné ne proto, že náš rozum je slabý, ale proto, že podstata věci nespadá do okruhu našich pojmů.”

Kdyz ty pojmy neznate, tak neznamena ze neexistuji. Argumentum ad ignoratiam. Existuji lide, kterym podstata veci do okruhu pojmu spada.

Xantypa
Návštěvník
Xantypa

Dobrý den všem, moc se bojím, co s námi bude, co bude s našimi dětmi, jak budou žít ti, co jsou dnes ještě malí??? Nechci to tady, nechci občanskou válku ani žádnou jinou, už hodně lidí se bojí, opravdu lidé mají strach. A jsou překvapení, co se to stalo. Lidé si všimnou co se děje až když se pořádně vyděsí a teď to přišlo…..Všímám si toho posunu už asi rok, dva od té tragedie na Ukrajině až k těm migrantům, no to je fofr…. – Potkávám večer po praze černé mladíky se zavazadly, čím dál víc….zahalené ženy – včera jsem ji napočítala cestou přes město 5 zahalených. A stále to přibývá, den za dnem…Více zahalených, více černých… Za posledních 25 dokázat totálně zdevastovat společnost a dojít k nové totalitě, to je neskutečné. Ta dnešní zrada, to je další Mnichov, byli jsme prodáni do otroctví. Prostřednictvím frau merkel a dalších dě vek prodejných je ničena Evropa a naše republika. Normálně nikam nepíšu, ale nějak jsem se musela vyjádřit. MOC se bojím. Je nějaké světlo na konci tohoto EUROtunelu??? V německu to vře, v Maďarsku – viděla jsem na FB ty hrůzy. Myslím, že už je to o tom, kdo to první psychicky nevydrží a vytáhne na ně bouchačku a pak božechraň, ale fakt to k tomu směřuje. Kéž by někdo přistavil letadlo nebo vlak a odsunul to do tramtárie 🙂 omlouvám se že to nemá ani hlavu ani patu, ale snad se na mně nikdo nebude zlobit. jinak zdravím AEronet, odvádíte skvělou práci….

Někde jsem narazila na toto, možná to už znáte

https://www.youtube.com/watch?v=yVGsx305j8w

https://www.facebook.com/844314728955238/videos/vb.844314728955238/880867598633284/?type=2&theater

Pozorovatelka
Autor

Na první video už tady bylo pár odkazů a to druhé – právě chci vložit podobné.
K ostatnímu Vašemu psaní – hlavně si nepřipouštějte strach, protože to je úplně nejhorší a nejvíce ochromující energie. Každý se rodíme do nějakých objektivních okolností, ale vždy jde o náš krátký subjektivní čas a o to, k čemu ho využijeme a jak ho prožijeme. Orientovat se v okolním dění by dle mého mělo vést především k tomu, aby si člověk ujasnil hodnoty a mělo by mu to dát nadhled a názory, kterými se bude řídit resp. je šířit, nikoliv ho vystrašit.

Každý máme svojí svíčku a svůj vyměřený čas a každé podléhání strachu je jen jeho marněním. Největším zlem pro naší kulturu nejsou tolik muslimové, jako právě naše kultura. Ta nás totiž postupně tak obírá o všechny základní jistoty (vlast, rodina, životní filozofie), že o to víc má každý potřebu se jistit a o to větší je strach z nejistot a z ohrožení. Přitom jediná jistota v životě je ta, že nic není jisté. A nechat se ochromit strachem není k ničemu jak pro jednotlivce, tak pro jejich okolí.

Až zas potkáte ty “zahalené”, nenechte se tím rozhodit – je to objektivita, do které jsme se narodili a do které jsme se nechali zavést mocnými světa. I našim politikům dnes dochází, že to s EU bylo špatně, ale takového vůdce, který by to chtěl a především mohl změnit, nemáme a ani náhodou nikdo nemůže čekat, že to udělá nějaký alternativní web.

Za sebe to mám tak, jak to má v mottu Tereza Spencerová: “Až všichni půjdou skákat z mostu, já mezi nimi nebudu”. Což přeloženo je, že mě nic nepřekvapí, ale místo aby mě to naplňovalo strachem, tak mi to dává nadhled, ve kterém strach nemá místo. A dovolím si tvrdit, že čím větší nadhled, tím větší jasno v hodnotách života, resp. v životní filozofii. A když použiji astrologii, tak jde o tzv. “devátý dům” horoskopu, který je o tom, že není.větší životní opory, než osobní filozofie. ,

Aksal
Návštěvník
Aksal

Ještě bych k Pozorovatelce doplnila, že to, že jsme se narodili do této doby není náhoda a Bůh (Zdroj) nás považuje za silné a že to ustojíme. Pro nás je to vlastně od zdroje vyznamenání a že nám věří. Je pro nás taková zkouška, každý dostane jen tolik, kolik unese…Mám podobné pocity, jako Pozorovatelka…

knavi
Návštěvník
knavi

Ano, tohle platí za mormálního (běžného) stavu, je to zakomponováno přímo v Zákoně (v tom univerzálním). Jenomže dnes už vcházíme do období konce, který je popisován v Janově Zjevení, kdy přestane platit Zákon, protože nastoupí to, co je nad ním, vůle Stvořitele – bude nám vráceno vše zpět na naši hlavu – každý si vypije svůj kalich hořkosti. Je v tom zase “milost” pro ty, kdož pochopili již dříve a semtam si “upili” z toho svého kalichu nějaký ten hořký hlt (každý dostal několik příležitostí, i když byly většinou jako “drobná nepříjemnost” přehlíženy a tím i nepřijaty) – na to máme sílu, ale když to na nás bude vylito všechno naráz (a k tomu to všechno směřuje), tak to NEJSME schopni zvládnout nikdo, bude toho zkrátka moc…

Manicka
Návštěvník
Manicka

“Největším zlem pro naší kulturu nejsou tolik muslimové, jako právě naše kultura.”

Ne pro mne to neni nase kultura. Je to kultura nam naockovana zapadem, ted mluvim o te porevolucni multikulti LBGT, naockovane EU dotacemi neziskovkam, ktere ji u nas zakerne rozsevaji jako mor. To neni nase kultura, stejne jako cela predchozi kultura za poslednich 1000 let neni nase kultura, ale lziva kultura krestanska, naockovana nam vrahy narodu Cyrilem a Medotejem. Nase puvodni kultura nasich predku je to k cemu nam stoji zato se obracet a za co bojovat a na kterou muzeme byt hrdi a tim samozrejme myslim NASI kulturu SLOVANSKOU.

Tomáš
Návštěvník
Tomáš

Čím vás ohrožují zahalené ženy a černí mladíci ? Zaútočili snad na vás ? Co vám udělali ?

Jirka
Návštěvník
Jirka

No běžte se kouknout například do Švédska nebo do Francie a položte tam tutéž otázku!
Myslím že Vás nebudou mít za příliš moudrého.