VIDEO: Izraelský premiér vyvolal skandál, když v televizi s nadšením představil drakonický...

VIDEO: Izraelský premiér vyvolal skandál, když v televizi s nadšením představil drakonický sledovací a špehovací covidový systém, který vyvinula izraelská kontrarozvědka Shin Bet! Po výbuchu protestů a křiku zatím nebude sledovací systém do konce roku zaveden, vláda se prý bude snažit Izraelcům vysvětlit přínosy systému a zavést jej o něco později! Systém vám bude přidělovat sociální covidové skóre podle toho, kde se pohybujete a při překročení skóre vám vláda pošle domů test, nebo vás pošle na PCR testování, anebo rovnou do karantény!

VIDEO: Izraelský premiér vyvolal skandál, když v televizi s nadšením představil drakonický sledovací a špehovací covidový systém, který vyvinula izraelská kontrarozvědka Shin Bet! Po výbuchu protestů a křiku zatím nebude sledovací systém do konce roku zaveden, vláda se prý bude snažit Izraelcům vysvětlit přínosy systému a zavést jej o něco později! Systém vám bude přidělovat sociální covidové skóre podle toho, kde se pohybujete a při překročení skóre vám vláda pošle domů test, nebo vás pošle na PCR testování, anebo rovnou do karantény!

Izraelský premiér Naftali Bennett má obrovský problém. Počátkem prosince totiž na izraelské televizi s neuvěřitelným nadšením a entusiasmem představil občanům sledovací systém, který bude občanům podle čínského modelu sociálního kreditu přidělovat skóre, ovšem toto skóre se bude vypočítávat podle toho, kam chodíte a s kým se stýkáte z hlediska rizika covidové nakažlivosti.

Systém vás bude trvale sledovat a dopředu vás bude varovat a upozorňovat, kam byste neměli chodit, protože před několika hodinami tam byly nakažlivé osoby. Pokud tam přesto půjdete, systém vám zvýší vaše skóre rizika a nakažlivosti, které se měří na stupnici od 1 do 10. Pokud máte skóre 1, tak jste bezpečná osoba. Pokud máte skóre vyšší než 7, jste riziková a nakažlivá osoba, která navštěvuje zamořené a infikované prostory, stýká se s podobně chovajícími se osobami, které dělají totéž, čímž vám stoupne skóre natolik, že druhý den už nesmíte do práce.

Namísto do práce musíte na PCR test a poté případně do karantény. Hlídky izraelské armády a policie budou namátkově na ulicích lidi zastavovat a kontrolovat jejich mobilní telefony, že mají sledovací aplikaci v telefonu nainstalovanou a zapnutou. Chudým Izraelcům bez chytrého telefonu zajistí izraelské ministerstvo vnitřní bezpečnosti dotovaný chytrý telefon v rámci sociálního programu. Nikdo se tak nebude moci vymluvit, že nemá chytrý telefon. Systém přidělovaného skóre je okopírovaný z Číny a také z Evropy a USA, kde minulý rok firmy a organizace vymýšlely sledovací a trasovací programy jako třeba eRouška, jenže tyto aplikace byly do určité míry anonymizované.

Sociální skóre vypočtené s pomocí izraelské kontrarozvědky

Izrael to “vylepšil” v tom, že zrušil anonymitu a každá osoba bude sledována a monitorována otevřeně, transparentně, úplně všude, na každém kroku a nebude to tajné, ale oficiálně zdůvodněné. Jenže v Izraeli, což je stát pod obrovskou kontrolou Ruského židovského kongresu po roce 1990 a politika Izraele je politikou Ruského židovského kongresu do značné míry, proti tomuto nápadu vybuchly obrovské protesty, především ze strany ortodoxních Charedim, kteří mají zakázáno nosit moderní přístroje, jako jsou např. mobily, natož smart telefony. A když před pár dny vyšlo najevo, kdo za sledovacím systémem stojí, bylo vymalováno.

Trasovací systém

Izraelská média [1] totiž zjistila, že za výrobou sledovacího systému stojí izraelské ministerstvo vnitřní bezpečnosti, tedy kontrarozvědka Shin Bet. Systém by tak byl určen nejen pro lékaře a epidemiology, ale hlavně pro kontráše. Sledovací systém přitom již v Izraeli fungoval, předchozí verze využívala nasbíraná data od operátorů a špehovala pohyb lidí, takže systém byl nakonec zrušen, ale Shin Bet začal pracovat na úplně novém systému, který by už nefungoval potají a pokoutně, ale s požehnáním generálního prokurátora.

Tím by se sledovací aplikace stala zákonným mechanismem na sběr informací s cílem prevence před šířením nakažlivých nemocí. A kdo by se nechtěl nechat sledovat, ten by byl okamžitě označen za teroristu, za podezřelého, který se nechce nechat sledovat, protože něco si tají, mohl by být nebezpečný, mohl by šířit nejen virus, ale třeba by mohl být i členem teroristické buňky. Normální člověk nemá důvod se obávat sledování, zdůrazňuje izraelská vláda. Sledování se bojí jen lidé s nekalými úmysly.

Sledovací systém inspirovaný ruským systémem QR kódů

Tato chorobná argumentace tak vede Izrael k čínskému totalitnímu systému sociálního kreditu, který ale nebude postaven na sociálních aspektech, ale na zámince protivirových opatření. Všechno ostatní ale bude okopírováno z Číny.  Systém bude sledovat, kde se lidé pohybují, s kým se stýkají, kam chodí, jaká místa navštěvují, kam jezdí, kdy chodí domů, anebo jak dlouho vysedávají po barech. Režim bude vědět o člověku všechno, celý jeho denní režim. Části systému jsou podle izraelského tisku okopírovány z ruského sledovacího softwaru QR kódů, který vznikl ve spolupráci s ruskými tajnými službami.

Izraelská aplikace s bodovým systémem virového skóre

Mezi Izraelem a Ruskem se tak odkrývá obraz jedné rodiny, resp. jednoho kaganátu, který sdílí prostředky na kontrolu obyvatelstva. Kdyby nebyl Covid, museli by si ho vymyslet, protože covidem lze ospravedlnit jakoukoliv operaci proti lidu. Izraelský list The Times of Israel k tomu napsal [2] toto:

Premiér Naftali Bennett a ministr zdravotnictví Nitzan Horowitz ve čtvrtek oznámili, že vláda neprodlouží kontroverzní program sledování telefonů lidí, kteří se nakazili koronavirem Omicron. Tento krok následoval po intenzivní kritice veřejnosti vůči rozhodnutí zapojit bezpečnostní agenturu Shin Bet do používání invazivní technologie v rámci sledování kontaktů.

Ministři, kteří program v neděli schválili, nicméně vyjádřili znepokojení nad používáním tohoto nástroje a požadovali, aby vedoucí představitelé požádali Knesset o souhlas s prodloužením programu po čtvrteční půlnoci, a slíbili, že používání nástroje budou každý den znovu zkoumat.

V souladu s politikou, o níž předem rozhodl koronavirový kabinet a podle níž bude sledování používáno šetrně a bude zkoumáno každý den, bylo rozhodnuto v tuto chvíli v jejich používání nepokračovat,” uvádí se ve společném prohlášení Bennetta a Horowitze.

V prohlášení se tvrdilo, že sledování telefonů “přispělo v uplynulém týdnu ke snaze o přerušení řetězce nákazy“, neboť Bennett a Horowitz si ponechali otevřenou možnost vrátit tento nástroj později.

Znovuobnovení sledování polohy obyvatel bude prověřeno v souladu s okolnostmi nemocnosti,” uvedl v prohlášení.

Horowitz, který byl proti používání této technologie, když byl loni v opozici, na Twitteru uvedl, že sledování telefonů mělo být vždy omezeno co do rozsahu a doby trvání.

Od začátku jsem zdůrazňoval, že použití tohoto nástroje bude omezené a velmi krátké – na několik dní – k získání naléhavých informací o omezení šíření nové a neznámé varianty. Přesně to jsme také udělali,” uvedl Horowitz na Twitteru.

Nyní s tím končíme, protože vedle ochrany zdraví musíme chránit také soukromí a lidská práva, a to i v době nouze,” dodal ministr zdravotnictví.

Opatření, uvolnění, opatření, uvolnění… ale na konci bude Total Control

Jak tedy sami vidíte, v Izraeli se hraje s občany stejná hra jako v České kotlině. Nejprve se lidem utáhnou šrouby, potom se lehce povolí. Potom se znovu utáhnou a po čase znovu lehce povolí. Jenže trik spočívá v tom, že každé utažení šroubů je pokaždé o něco silnější než následné povolení. Ve výsledku po nějaké době už povolení opatření ani nepoznáte a nerozlišíte od utaženého stavu.

Lidé jsou očkovaní, mají druhou a někteří i třetí dávku, ale pořád nemohou nikam chodit, pořád musí nosit roušky. Ale mají trochu volnější pohyb do vybraných míst než neočkovaní. V tom spočívá to lehké uvolnění, které ale se svobodou nemá naprosto nic společného. A ve chvíli, kdy kontrarozvědka se chce podílet na trasování obyvatel a udělovat lidem sociální skóre, v tom okamžiku již nežijete ve svobodné zemi, ale v Orwellistánu.

Viry jsou dokonalou záminkou pro sledování obyvatelstva ve jménu ochrany zdraví

To samé se chystá i v Evropě již na jaře, Izrael v této věci funguje jen jako pilotní projekt a laboratoř. Jakmile se v Izraeli vychytají mouchy a právní kličky, to samé zavedou i vlády v Evropě. Policisté v Evropě už dnes kontrolují roušky, takže od toho je jen krůček k tomu, že budou kontrolovat mobily občanů, jestli mají zapnuté sledovací aplikace. A kdo bude odmítat sledování, toho povalí na chodník, zakleknou na něj a nainstalují mu aplikaci do telefonu násilím. A není daleko doba, kdy sledovací aplikace v telefonech budou nainstalovány už přímo od výrobce a nepůjdou vypnout, nepůjdou ani odinstalovat. Total Control tak nabírá stále jasnější obrysy a kdo nevěřil mým článkům před necelými 2 roky, ten brzy pochopí a uvěří na vlastní kůži. Teror vlád vůči vlastnímu obyvatelstvu se bude zvyšovat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Mirek
Návštěvník
Mirek

Očkování je zločin.

IKO
Návštěvník
IKO

S blížícím se povinným o očkováním to na nás začnou sypat hlava nehlava. Nadýcháme se toho bordelu a někdo z toho i onemocní. Těžko by se jim hájilo povinné očkování, kdyby v nemocnici leželo pár lidí. Všímejte si aktivity nad vámi.

Sivul
Návštěvník
Sivul

poslechnul jsem si povidani, nekdo posilal odkaz https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-12-12-existence-mimozemskych-civilizaci-ii/ V podstate to dava smysl-a dekuji za to. I prvni dil tam je. Ale zarazila me jedna vec. Ze to bude nakonec koncit koncem galaxie. Jednou ano, za hodne dlouho,ale proc kdyz je to teda boj zlo/dobro. Zakon o ,,Nevmnesovani se,, Snad to porad plati pro obě 3 strany. Nepripadam si, ze by tady na teto planete vladlo dobro. Ono dobro musi vyhrat, protoze zlo umi jen nicit, takze znici i sebe samo a co pak bude delat, kdyz neni co nicit ?! Ja se toho nedoziju, ale chtel bych to videt. Kdyz se nad tim clovek zamysli i kdyby to bylo sci-fi za nehet, tak to nedava smysl…takto to fungovat nemuze a nikdy nebude. Nebylo by lepsi znicit Vesmir ? Boha, Stvoritele, Vse, Cas, Cokoliv. Kdyz uz, tak uz. Sry za OT, klidne to smazte. Co pak ?! Uz vim proc nefandim. Pripomelo mi to Hellboy 3, a páák,a pááák, a páááááák ? CZ dabing. Máme obří problém,-proti komu ? Proti obrům !

Dáša
Návštěvník
Dáša

Pokud se nezačnou lidi starat, aby jim cizí buvol nezdupal louku, tak to může mít důsledky, o kterých píšete. Jinak je mi tento styl uvažování dost cizí. Já jsem spíše jako kachna za letu, která kontroluje své okolí, jestli se mu letí v pohodě.
Jestli dělá někdo něco jiného, tak by měl být sestřelen.

weissbach
Návštěvník
weissbach

To ale tomuto idiotovi a demagogovi vadit nebude.
“Vakcíny jsou fajn, kdo odmítá agendu covidu a total control je hovado”:
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2021/12/13/nikdo-vam-nemuze-uprit-zakladni-lidske-pravo-chovat-se-jako-sobecke-hovado/
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2021/12/12/jednohubka-pro-covidignory-a-antivaxery/
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2021/12/12/special-pro-covidignory-antivaxery-a-pod

On Čulík taky kdysi psal dobré články o válce v Iráku…
Už jsem si začal myslet, že ten pád do žumpy na Kose je u konce, ale ne, není.
Zrychluje.

Jack
Návštěvník
Jack

Hromadná žaloba Volného bloku a jeho příznivců na povinné očkování zde:

https://volnyblok.cz/hromadna-zaloba-volneho-bloku-a-jeho-priznivcu-na-povinne-ockovani/

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

Někdo zde psal o záhadné CIA. Zde je překlad těchto tří písmen.

Cocaine Import Agency.

comment image

Dáša
Návštěvník
Dáša

Včera masivní chemtrailové stopy, které vmžiku, pokryté křížem krážem, zastínily oblohu. Dokonce bylo vidět letadlo,
které prášit přestalo. Tedy stopa končila, jako když utne.
To pravdu nezajímá nikoho z kompetentních míst, jaké jsou skutečné důvody této “práce”, zda jde o prostředek ke sledování lidí, případně k jejich otravě?
Nebo to byl příspěvek k zlepšení zdravotního stavu demonstrujících? Tentokrát vyvinutá oblaka byla mimořádně macatá a dobře se spojovala.
Copak u nás museli políbit prsten úplně všichni?

Ještě by mě zajímalo, při pohledu na pohybující se letadla na Flightradaru, že v nich mohou létat už jen napuštění cestující?
Moje známá má dceru provdanou v Irsku, která se nemá jak dostat za mámou na Moravu, letenku jí bez “vakcíny” neprodají.

Sivul
Návštěvník
Sivul

Dáša : ne vsechno jsou skutecne chemtrails-i kdyz je pravdou. Jak pisete : Tedy stopa končila, jako když utne…na Moravu je tezke se dostat, i kdyz chapu vas ze omezeni jsou uplne na hovno. Tam a zpet, a 10 testu a 5x ockovani a…mobil a papíry a…holt ty svatky oslavite pozdeji, esi jde o Vanoce. Z Moravy se jde dostat lehce, zpatky už ne. Jsem z jizni moravy, takze netusim jak to funguje okolo.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Její dcera už nebyla doma min. 2 roky, navíc má malé dítě, které už babičku zná jen z pokecu po síti.
Navíc mi při rozhovoru známá řekla, že tak velké sociální rozdíly, jako jsou v Irsku, u nás neznáme. Její dcera si tam udělala nástavbu, aby mohla učit, tak to má z první ruky. Je ale pozoruhodné, že Irsko uznává naše školy, což její kolegyně přivádí k šílenství. Jinak se má dobře, její muž pracuje v lodním opravárenství, což je prý lukrativní.

Jack
Návštěvník
Jack

Dobrý den,

dovoluji si vám všem zaslat informace z webu JUDr Naxery, který řeší žaloby proti povinnému očkování, že se zakládá nová církev odpůrců očkování. Pročtěte a zvažte. Já už se rozhodl.

http://naxera.cz/hlavni/zalozeni-cirkve-odpurcu-ockovani-a-respiratoru/

weissbach
Návštěvník
weissbach

Zvažuji…

anonymny vlastenec
Návštěvník
anonymny vlastenec

Viete,že niektorí “vlastenci” ako Matteo Salvini, Tommy Robinson alebo aj Viktor Orbán /u nás najmä iniciátor “protiextrémistických” paragrafov v Trestnom zákone Štefan Harabin/ považujú fakticky za svoju vlasť Izrael? Bezvýhradne až fanaticky totiž podporujú všetky jeho aj zločinné kroky, napríklad zabíjanie v Sýrii, v Libanone, všetky veci v Palestíne, bratríčkovanie s arabskými štátmi či plány útoku na Irán. A samozrejme covidteror každého druhu. Nie,na Putina ako otroka svetového židovstva som nezabudol…

Karel IV
Návštěvník
Karel IV

Zvědavá matka
Omlouvám se, ale nestačil jsem reagovat na Váši podnětnou připomínku v ” Po 12, 2021 23:10″ v článku ” Co má Slovensko společného s Austrálií?dřív, než vyšel nový článek” Tak jsem tam napsal svoji reakci jako odpověď až nyní. Jestli máte zájem podívejte se na ní.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka