VIDEO: Izraelská televize odpálila bombu, přes 90% nových případů COVID-19 v Izraeli...

VIDEO: Izraelská televize odpálila bombu, přes 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází “bohužel” z řad plně očkovaných Izraelců, jen méně než 1 z 10 nakažených nebyl očkovaný! Moderátor musel přiznat, že rozdíl mezi neočkovanými a očkovanými není naprosto žádný, pokud jde o riziko nové nákazy! Vakcíny prý ale přesto snižují alespoň těžké průběhy onemocnění! A proto je prý potřeba 3. dávka, která to určitě změní a lidé konečně získají i tu slibovanou imunitu, tentokrát prý určitě!

VIDEO: Izraelská televize odpálila bombu, přes 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází “bohužel” z řad plně očkovaných Izraelců, jen méně než 1 z 10 nakažených nebyl očkovaný! Moderátor musel přiznat, že rozdíl mezi neočkovanými a očkovanými není naprosto žádný, pokud jde o riziko nové nákazy! Vakcíny prý ale přesto snižují alespoň těžké průběhy onemocnění! A proto je prý potřeba 3. dávka, která to určitě změní a lidé konečně získají i tu slibovanou imunitu, tentokrát prý určitě!

Kdybyste se chtěli v této pochmurné době plné covidového šílenství a tyranie zasmát, tak byste si museli včera ve čtvrtek pustit izraelskou televizi. Jak nás do redakce upozornil náš pravidelný slovenský čtenář, izraelská televize Kann News odvysílala poslední čísla a statistiky o koronaviru v Izraeli a reportáž začala okamžitě kolovat na Facebooku a na americké alternativě.

Ministerstvo zdravotnictví Izraele totiž uvolnilo poslední čísla a ta jsou opravdu hrozivá, tedy především pro farmaceutické firmy a jejich pověst. Více než 90% nových případů nákazy v Izraeli pochází totiž z řad plně očkovaných Izraelců a jenom méně něž 1 nakažený z 10 lidí nebyl očkovaný, anebo byl očkovaný jen jednou dávkou. Na moderátorovi Kann News bylo vidět, že tyto informace se opravdu nesdělují nijak snadno, takže pohotově k tomu dodal, že vakcíny alespoň snižují vážný průběh nemoci.

Rovněž ale připustil, že není žádný rozdíl mezi očkovanou a neočkovanou osobou, pokud jde o riziko a možnost nákazy. Jinými slovy, pokud se necháte naočkovat, máte stejně vysoké riziko nákazy, jako má neočkovaná osoba. A toto zaznělo na celoplošné izraelské televizi, protože prostě už to dále nejde tajit a tutlat. Jenže to znamená, že opět došlo na potvrzení článků Aeronetu již z počátku tohoto roku, když jsme informovali o tom, že po zahájení očkování v Izraeli se objevují velmi časté případy znovu nakažených osob, přestože byly očkovány. Tehdy to bylo prohlašováno za dezinformaci Aeronetu a podívejte se dnes, už s tím musí ven i izraelská televize, už to nejde prostě tajit. Podívejte se na video, ke kterému jsem připravil titulky. Ta čísla jsou prostě zdrcující, protože odhalují nefunkčnost vakcín ve schopnosti poskytovat imunitní odezvu a likvidovat viry.

Čeští novináři udělali z profesorů z Reutlingenu mastičkáře a “léčitele”

Znovu si zde musíme vyjasnit, o jaký průser pro farmaceutický průmysl se jedná. Jestliže máte skupinu nových případů, z nichž více jak 90% pochází z řad očkovaných, potom se na to můžete dívat ze dvou úhlů pohledu, a oba dva jsou opravdu děsivé. Za prvé, je možné se na to dívat tak, že ty vakcíny nefungují a neposkytují ochranu proti kontraktaci nové nákazy. To je skandál sám o sobě. Dalo by se říct, že vakcíny jsou podvod, podvrh, šmejdy bez funkce, prostě šméčko, za které by si politici, kteří je nakoupili, měli jít sednout na pěkně dlouho. Jenže, to není všechno.

Existuje ještě jiná možnost. Za druhé, je totiž možné, že očkování samo o sobě a nějakým způsobem způsobuje kontraktaci nové nákazy. Samotná vakcína dost možná vyrábí v těle různé mutace, protože technologie mRNA je úplně nová, je neprozkoumaná, není ověřená, není jasné, jak mohou buňky některých osob reagovat na messengerové šablony virové RNA poskytované mRNA vakcínami. A to je právě ještě větší průser, než kdyby vakcíny prostě jenom nefungovaly.

Profesoři na tiskové konferenci Patologického institutu Univerzity v Reutlingenu

A to není zdaleka všechno. Mainstreamová média se snaží pořád a pořád vyvracet články Aeronetu, přestože pořád a pořád naše články se potvrzují jako drtivá pravda, ale to nebrání různým aktivistům zpochybňovat jasná fakta. Byli jsme upozorněni do redakce, že Deník se snaží [1] náš článek [2] o tiskové konferenci soudních znalců v německém Reutlingenu znevěrohodnit a udělat z některých lékařů či účastníků konference Patologického institutu jakési mastičkáře a lidové léčitele. Tohle je normálně vrchol.

Patologický institut univerzity v Reutlingenu je prostor akademické půdy, kde naštěstí ještě neřádí cenzura a je dobré vidět, že alespoň někde v Německu je ještě prostor pro seriózní vědecké workshopy s pozvanými hosty. Je neuvěřitelnou drzostí ze strany českých novinářů označovat vědecké kapacity v Reutlingenu a jejich kolegy za jakési lidové léčitele.

Profesoři zkoumali i znepokojivou souvislost očkovaných zemřelých osob a příčin rozvinutí některých látek a buněk útočících na lymfatické uzliny. Podobně se totiž chová i rakovina

Na tiskové konferenci v Patologickém institutu v Reutlingenu vystupovali patologové Prof. Dr. Arne Burkhardt a Prof. Dr. Walter, přičemž představili výsledky pitev osmi osob, které zemřely po očkování vakcínou proti COVID-19. Tuto tiskovou konferenci přenášela místní univerzita, záznam umístila na YouTube, který nahrávku po několika hodinách smazal. Označovat profesory z oboru patologie s více než 20-letou praxí za léčitele, mastičkáře, no to je prostě vrchol. Opravdu si čeští novináři myslí, že by si profesoři z Reutlingenu pozvali na svoji konferenci skrze online přenos z Rakouska nějaké nýmandy? Rakouští lékaři a vědci prezentovali v online přenosu snímky z elektronového mikroskopu a z molekulární biorezonance.

Slide z konference v Reutlingenu

Oba profesoři prezentovali mnoho dalších snímků a nálezů, kde je zaujalo, že zemřelí měli zjevné poruchy lymfatických uzlin, které jsou jinak patrné hlavně u onkologických pacientů, čili vakcína může mít vliv na rakovinový růst onkologických buněk a součástí konference byla právě i ta online komunikace s kolegy z Rakouska. Jedna z lékařek provozuje podle informací online shop, kde prodává sušené bylinky, heřmánek, bylinkové čaje proti chřipce atd. Jakým právem někdo označuje lékaře za “léčitele” jenom kvůli tomu, že pacientům nabízí vedle léků k zakoupení i doplňky stravy jako je heřmánek nebo šalvějový čaj proti bolestem krku?

Kdepak, přátelé. V dnešní době je potřeba číst Aeronet a vyhodit všechny mainstreamové plátky a tisková média do koše, je potřeba zrušit odběry novin, přestat sledovat televize, protože jak sami vidíte, v dnešní době mainstreamová média už nepíší pro lidi, ale zásadně jen proti lidem a proti jejich zájmům. Jakmile někde zazní jakékoliv výbušné informace, okamžitě tato MSM média přechází do režimu diskreditace a dehonestace ad hominem, tedy vyvracení něčeho nikoli argumentem, ale pomluvou jedince.

Informace lékařky a její nálezy získané z pod elektronového mikroskopu a ze zařízení na molekulární biorezonanci se udělá sprostá mastičkářka a léčitelka. Albert Einstein má štěstí, že už je po smrti, protože ten by byl dnes tahán médii pro své výroky o lidské blbosti, která je zajisté nekonečná, na rozdíl od vesmíru, kde si Einstein nekonečností nebyl jistý.

Zájem o očkování v Izraeli mezi mladšími ročníky klesá spolu s tím, jak lidé začínají zjišťovat, že vakcíny neposkytují bezinfekčnost a imunitu

Očkování v Izraeli tak nemá naprosto žádný výsledek, pokud se jedná o poskytnutí imunity očkovaným osobám. Mezi neočkovanými a očkovanými osobami není rozdíl, pokud jde o jejich šanci, že chytnou v této době nákazu. A jak to chtějí řešit v Izraeli? To také zaznělo na izraelské televizi. Izraelci mají dostat 3. dávku vakcíny, té samé vakcíny, která neposkytuje imunitu.

Jinými slovy, v Izraeli se řídí doslova tím samým heslem, které občas používají obchodníci z Vietnamu ve svých stáncích v ČR. Čím více pruhů, tím více Adidas, pane! Jenže místo pruhů si tam dosaďte dávky vakcíny a místo Adidasu ochranu zdraví. Obojí je přitom šmejd, protože stejně jako boty se 7 pruhy nejsou pravá kvalita od Adidas, tak ani deset dávek Pfizeru lidem nezajistí imunitu. Jednou šmejd, navždy šmejd.

Očkování v Izraeli

Co je ovšem možné sledovat s uspokojením, to je klesající zájem mladší než seniorské populace o očkování jak v Izraeli, tak v celé Evropě. V tomto opravdu je možná spatřovat, že alternativní média plní svojí úlohu skvěle v rámci osvěty a ochrany lidských životů před vystavením lidí experimentálním látkám a roztokům nejasného určení a hlavně nejasného obsahu. Jestliže ve vakcíně plave objekt, který připomíná sondu s anténou, diamanty, obdélníky a hranoly, anebo pohyblivé parazity s chapadly, tak prostě nejde o vakcínu, ale je to něco úplně jiného.

A potom se nemůžou Izraelci divit, že když se naočkují, více než 90% ze všech nakažených jich pochází právě z jejich řad, zatímco neočkovaných je nakažené méně než 10%. Taková jsou fakta a realita. A novináři mohou pomlouvat lékaře a profesory z mastičkářství a léčitelství jak chtějí, ale lidé cítí, kde je pravda. Nám stačí si počkat. Protože rozdíl mezi konspirací a realitou je pár měsíců.

Nejen o reportáži izraelské televize budeme hovořit dnes od 19:15 hodin v našem pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 61% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá 5 dní. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Matematik
Návštěvník
Matematik

Když bude 100% lidí očkovaných v populaci o 10000000000 lidech a nakazí se jediný člověk, pak lze říct, že všech 100% nakažených jsou naočkovaní. To je fakt.

Xanidil
Návštěvník
Xanidil

To je teda kravina, v praxi nic takového není.

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Opět děkuji. A ta konference prostě byla, vše je to pravda. Sám jsem našel orig. záznamy a ty “lékaře” znám i z vidění od R. Fuelmicha (nebo jak se ten německej právník za korona komisi jmenuje).
Nevím, co tím pořád sledují, že veřejně lžou.. A Deník se směšný sám o sobě 😀 To neberu vůbec vážně. A Cemper je prostě psycho honzík, nic víc xD

Zuz
Návštěvník
Zuz

Ako ten vinic, ktory sa kazi tym viac, cim viac sa strieka chemiou…
Mimochodom, “hlavny cenzor” RTVS mal vcera vypadok
https://t.me/kanal_radovanandrasik/132

Metatron
Návštěvník
Metatron

Ileen

Dnes jsem se potkala s jedním 2x zapíchnutým (přibližně 60níkem) a měla možnost z blízka mu koukat do očí. Nic mu není. Ale ty oči měl setsakramentsky divný. Vypoulené, temné a jako by mrtvé. Vím, že to bude znít bláznivě, ale jako kdyby už v jeho těle žila cizí entita.

RDH
Návštěvník
RDH

Tohoto jsem si také všiml. Takže jste mi to potvrdila, že to není jen můj dojem. Totálně prázdné oči. Všiml jsem si toho u rodinného příslušníka, kterého znám velmi dobře. Nikdy jsem u něj takový prázdný pohled nepozoroval. A ještě před tím takové zastřené oči. Opravdu zvláštní.

Nazor
Návštěvník
Nazor

Krev ztraci schopnos prenaset kyslik do mozku. Jde o nedostatek kysliku. Vypadaji pak jako na praskach v blaznici. Jedna se o nezad. ucinek, krev se srazi a nefunguje na 100%, jak by mela. Zadna cizi intita tam neni, neprehanejte. Jen blbnou. Bude tu za chvili zastupy poslusnych dementu neschopnych na odpor. Omamenych. Jasny dukaz ze vakcina funguje. 🙂

Zuz
Návštěvník
Zuz
Tulák Jenda
Návštěvník
Tulák Jenda

Chránit naše děti před různými nástrahami současného světa, to ano, s tím souhlasím. Na druhou stranu se však začíná ukazovat, že spousta duší, které spočívají v jejich tělesných schránkách, nejsou žádní “neopeření mladíčci”. Jsou to vývojově starší bytosti z různých duchovních světů, které byly velmi dobře seznámeny s tím, co se bude nyní na Zemi odehrávat a spousta z nich se na to pečlivě připravila. Spousta z nich umí dobře sjednocovat protikladné síly a neutralizovat válečné energie. Spousta z nich má speciální imunitu na různé nemoci i na zvýšenou psychickou zátěž. A spousta z nich si zvolila za své poslání uklidit nepořádek po předchozích generacích, včetně oceánů znehodnocených plasty apod. Dokáží celkem flexibilně reagovat na náhlé změny a mají u sebe stabilní neviditelnou ochranku.
Dál se tady pohybují bytosti, které mají za úkol pomáhat rušit různé negativní vývojové programy, aby se nenaplňovaly chmurné předpovědi a apokalyptické věštby. Ukazuje se totiž, že spousta jasnovidců, kteří byli nebo jsou schopni předpovídat budoucnost, jsou 24 hodin denně sledováni temnými mágy. Tito mágové se je snaží skrytě využít k tomu, aby negativní budoucnost nejen předpovídali, ale zároveň ji svými předpověďmi pomáhali programovat a připravovali živnou půdu pro její uskutečnění. Je to manipulace jak hrom, ale pozitivní řešení je již nadohled:-)

PaVo
Návštěvník
PaVo

Co sis to udělal z mozku? černou díru…

Metatron
Návštěvník
Metatron

až po tobě ty PA blbe…

PaVo
Návštěvník
PaVo

Tak zmagořený mozek tady napíše, že ” pozitivní řešení je již nadohled” a já jsem pablb?

Tak to dotáhni ty, metatronko! Jaké řešení a co je to nadohled?? Umíte jenom opakovat nekonkrétní pindy svých loutkovodičů!

Nebo : ” spousta z nich má speciální imunitu”, co to, do řiti je za informaci? Prázdný schizofrenický blud a nemocný ho má potřebu sdílet, rozšiřovat a myslí si, jak obohacuje okolí?

Nazor
Návštěvník
Nazor

PaVo
Ver. Jsou to chodici smartfony.
Upgradiji se vetsinou mezi pulnoci a 4 tou rano.
Vetsinou je poznas podle pristupoveho portalu, snury ze zadku.
Jsou to lepsi bytosti nez my. Nez ty urcite. Ja jsem treba o neco vyssi bytost nez ty. 🙂 Od tech vyssich se lisim jen tim, ze mam zastaralejsi software. A nemam snuru, nemohu se upgradovat. Ty jsi neco jako tlacitkovy mobil. Ne ze bys nefubgoval ale zadnou apku do sebe nenarves. Smir se s tim.

Metatron
Návštěvník
Metatron

Straně skeptiků vůči očkování proti nemoci covid-19 se podařil nečekaný průnik do parlamentu v Horních Rakousích. https://echo24.cz/a/SsXGN/odpurci-ockovani-se-dostali-do-hornorakouskeho-parlamentu-s-prevahou-vyhrali-lidovci

Dáša
Návštěvník
Dáša

Je možné, že tak chytrý, ba mazaný národ, se sebere a při vědomí toho, že tečkování není účinné, ba škodí, si půjde stoupnout do fronty na další tečku?
Nám nezbývá než si počkat, co se tam uděje. Hlavně, aby náš Jsemžid I. vydržel.

Capucinno
Návštěvník
Capucinno
Metatron
Návštěvník
Metatron

The Dogs Of War – text, překlad
Pink Floyd, album: A Momentary Lapse Of Reason /1987/

Žoldáci a muži plní zloby
Nikoho neobviňujeme neprávem
Odhalení bude vyvlastněno
A naší měnou jsou jen maso a kosti
Peklo otevřeno dokořán a nabídnuto k prodeji
Všichni se sešli a o ceně se hádají
Za tvrdou měnu bychom klidně lhali a podváděli
Ani naši páni neznají ty sítě, odkud jsme povstali
Jediný svět – je z něj bitevní pláň
Jediný svět – a my jej rozdrtíme
Jediný svět, jediný svět
Neviditelné transfery, hovory na dlouhé vzdálenosti
V mramorových síních úsměvy plné neupřímnosti
Kroky, které jsme udělali, výkřiky neslyšené
Vypustily jenom nenasytné žoldáky
Co se jednou stalo, nikdo už nezmění
Označeným a zaměřeným doručují zapomnění
Abych řekl pravdu, všichni máme své temné stránky
A smlouvání se smrtí je přirozenost bestií
Jediný svět – je z něj bitevní pláň
Jediný svět – a my jej rozdrtíme
Jediný svět, jediný svět
Žoldáci nikdy nevyjednávají
Žoldáci nikdy nekapitulují
Budou brát, takže ty budeš muset dávat
A budeš muset zemřít, aby oni mohli žít
Je jedno na jaké dveře bušíš
Kamkoliv přijdeš, oni tam budou před tebou
Tak vítězové mohou prohrát a věci se mohou otočit
Můžeš cokoliv změnit, ale žoldáci vždycky zůstanou
Jediný svět – je z něj bitevní pláň
Jediný svět – a my jej rozdrtíme
Jediný svět, jediný svět

PINK FLOYD THE DOGS OF WAR (TRADUCIDA ESPANHOL) https://www.youtube.com/watch?v=737Lr2pW750

Dendy
Návštěvník
Dendy

Vakcína asi nemá vplyv na rast rakovinových buniek ako znie úvaha v článku… Sucharit Bhakdi to vysvetľuje na tomto sympoziu, kde spomína presne tento fenomén… video je dosť staré.
To znamená, že ten doktor VIE o čom hovorí a čo predpokladá… útok lymfocitov na seba samych – na lymfatické uzliny…
https://otevrisvoumysl.cz/dr-sucharit-bhakdi-vysvetleni-proc-cely-vakcinacni-narativ-je-u-konce/

PaVo
Návštěvník
PaVo

Dendy, a co logika?

Jestli si necháš vpravit do těla látky, které ti odbourávají obranný systém těla zvaný imunita, tak logicky se zrychlí i růst rakovinových buněk, protože s nimi nic nebojuje.

Takže v tomto směru je úvaha v článku snad v pořádku, nemyslíš?