VIDEO: Italský premiér byl na skryté kameře přistižen s Angelou Merkel, jak...

VIDEO: Italský premiér byl na skryté kameře přistižen s Angelou Merkel, jak se už v lednu v Davosu domlouvali na dovážení afrických migrantů do Evropy pomocí letadel, protože Matteo Salvini uzavřel italské přístavy! Na záběrech z Davosu italský bulvár zachytil, jak italský premiér oznamuje německé kancléřce plán na odstavení Ligy Mattea Salviniho z italské koaliční vlády tak šikovně, aby nedošlo k předčasným volbám! Skrytá nahrávka potvrdila články Aeronetu o skrytém programu na letecký import migrantů do EU!

VIDEO: Italský premiér byl na skryté kameře přistižen s Angelou Merkel, jak se už v lednu v Davosu domlouvali na dovážení afrických migrantů do Evropy pomocí letadel, protože Matteo Salvini uzavřel italské přístavy! Na záběrech z Davosu italský bulvár zachytil, jak italský premiér oznamuje německé kancléřce plán na odstavení Ligy Mattea Salviniho z italské koaliční vlády tak šikovně, aby nedošlo k předčasným volbám! Skrytá nahrávka potvrdila články Aeronetu o skrytém programu na letecký import migrantů do EU!

Česká aktivistka Monika Pilloni, která žije v Itálii a sleduje tamní politickou scénu, otitulkovala výbušné video, které podle informací pořídil již v lednu tohoto roku na Ekonomickém fóru ve švýcarském Davosu kameraman a reportér deníku Corriere della Sera ve chvíli, kdy probíhalo pohoštění a velký raut všech představitelů a pozvaných hostů.

Záznam se ovšem v italském mainstreamu neobjevil, ovšem doputoval do redakcí italského bulváru, kde vyvolal obrovské pozdvižení, které se ovšem naplno rozjelo až s více jak půlročním zpožděním po odstavení Ligy a Mattea Salviniho od moci minulý týden. Výbušný video záznam totiž zachycuj italského premiéra Giuseppe Conteho s německou kancléřkou Angelou Merkel během opravdu důvěrného rozhovoru, ze kterého nejen Italům zůstávají stát hrůzou vlasy na hlavě.

Angela Merkel a Giuseppe Conte v Davosu na recepci.

Giuseppe Conte je nezávislý politik, kterého do čela italské vlády ovšem nominovalo Hnutí 5 hvězd, což je politické hnutí proevropského směřování a lze jej bez obav přirovnat k Babišovu duhovému hnutí ANO. Conte byl dosazen do funkce jako kompromis poté, co italský globalistický prezident Sergio Mattarella vetoval a odmítl jmenovat Paola Savonu, antiglobalistického politika se silným důrazem na národní teze a blízkého přítele ex-prezidenta Václava Klause.

V Itálii se vypráví, že když v květnu 2018 přinesli jeho jméno ke schválení prezidentovi, tak ten se rozzuřil k nepříčetnosti, že Paolo Savona nikdy premiérem nebude, dokud Sergio Mattarella bude prezidentem. Není se čemu divit, Paolo Savona má stejné pohledy na Evropskou unii jako Václav Klaus starší,  takže pro globalistického italského prezidenta to bylo nepřípustné.

Globalistický kádr, který studoval na Yale v USA a přednášel na Sorbonně i na Cambridge

A tak o týden později byl nalezen kompromis, místo Paola Savoni, který byl Salviniho kandidátem za Ligu Severu, se premiérem stal nestraník Giuseppe Conte navržený za Hnutí 5 hvězd a Liga Severu jako odškodné dostala náhradou vysoce ceněné křeslo ministra financí pro Giovanniho Triu. Jenže dosazení Giuseppe Conteho jako nestraníka do pozice premiére byla brutální chyba. Giuseppe Conte totiž není svým založením politik, ale globalčik.

Studoval práva na americké univerzitě Yale, studoval ve Vídni na Mezinárodním kulturním institutu, který je sponzorován Habsburskou rodinou a její nadací, přednášel na Sorbonně, na univerzitě v Cambridge a také na New York University. A právě takovýto globalistický nestraník se stal premiérem Itálie. Bylo jen otázkou času, kdy dojde k tragédii pro Mattea Salviniho.

Matteo Salvini

Letos v lednu proběhlo ve švýcarském Davosu další Ekonomické fórum a Giuseppe Conte byl mezi pozvanými hosty a točil se hlavně okolo německé kancléřky Angely Merkel. Bylo to během slavnostní recepce a mohutného rautu, kdy se hosté občerstvují, dochází k neformálním setkáním a velmi důvěrným rozhovorům, nad chlebíčky s kaviárem a dobrým pitím se řeší nejvyšší světová politika.

Na těchto rautech je přísný zákaz natáčení pro novináře, protože hosté chtějí mít klid a soukromí, novináři do prostoru recepce dokonce vůbec nejsou vpuštěni. Jenže v lednu se stalo něco neuvěřitelného, reportérovi se podařilo na skrytou kameru natočit rozhovor italského premiéra a německé kancléřky právě během rautu při konzumaci občerstvení a pití. Všude okolo byl obrovský ruch a šum, ale autor záběrů použil zjevně ruchový mikrofon, který sbírá veškeré zvuky z okolí. A na záběrech jsou slyšet výbušné útržky rozhovoru.

Výbušné video zachytilo italského premiéra, jak slibuje Angele Merkel dovážet migranty do Evropy letadly, když to nepůjde po moři

Premiér Conte si nejprve Merkelové stěžuje, že preference Hnutí 5 hvězd, za které byl dosazen do funkce premiéra, ztrácí volební preference, zatímco Liga Severu Mattea Salviniho roste. V té době v lednu bylo před volbami do EU parlamentu, které se konaly v květnu tohoto roku, takže Giuseppe Conte si stěžoval, že volby mohou pro Hnutí 5 hvězd dopadnout špatně.

Salvini má podle něho 35 až 36% preferencí, zatímco Hnutí 5 hvězd jenom 26 až 27% volebních šancí, takže ve vedení Hnutí 5 hvězd je z toho poplach a všichni proto hledají ve hnutí volební témata, která by jim pomohla přilákat voliče v kampani do evropských voleb. Italský premiér hned poté upozorňuje Merkelovou, že pokud jde o migraci, tak Matteo Salvini nepustí nic a nikoho do země, to je prý uzavřené totálně, tam není šance. Jenže vzápětí Merkelové říká, že u něj jako premiéra je to úplně jinak, pokud jde o přijímání migrantů.

 

Začne totiž Merkelové připomínat, že během setkání lídrů EU na Maltě mluvil s tehdejším šéfem Evropské komise Jean-Claude Junckerem, a ten mu řekl, že Matteo Salvini nechce žádné migranty do Itálie pouštět, čímž zastaví migrační vlnu z jihu přes Itálii. Jenže Giuseppe Conte se na pořízené nahrávce chlubí Merkelové, že Junckerovi nabídl už tehdy na Maltě skvělé řešení, že když budou uzavřené přístavy v Itálii, tak pro něho není problém vozit migranty do Itálie letadly.

A německá kancléřka mu na to kývá, jako že ano, že to je řešení, které už realizuje Německo, jak jsme přinesli výbušné informace na Aeronetu v článku zde. Giuseppe Conte na videu říká, že blokáda přístavů pro neziskové lodě v Itálii vyhlášená Mateem Salvinim je sice problém, ale ihned Angelu Merkel ujišťuje, že to není problém pro něj, že Itálie si je vezme tak jako tak, myšleno ty migranty na cestě. A podívejte se, jak Angela radostně kývá hlavou, že tak je to správné.

Giuseppe Conte na videu seznamuje Angelu s plánem, že když bude chtít, provede rekonstrukci vlády a zbaví se Ligy Severu v koalici

Jenže, to zdaleka není všechno. Giuseppe Conte tlačí na pilu dál a rovnou Angele tyká, že nemusí mít obavy ohledně těch migrantů na lodičkách, protože on je velmi odhodlaný a jeho výhoda je, že on je premiér, a když on řekne, že teď to skončíme (myšleno vládní koalici s tou tzv. “populistickou” Ligou Severu), tak oni se prý mezi sebou nepohádají a vláda nepadne, protože to má dohodnuté a má tuto silnou pozici. Tyto výroky z ledna na videu tak naznačují, že Giuseppe Conte a Hnutí 5 hvězd už v lednu tohoto roku plánovali ukončit koalici s Ligou Mattea Salviniho a vytvořit vládu se sociálními demokraty z Demokratické strany.

Giuseppe Conte a Angela Merkel

Na konec se Angela Merkel ptá, jaká je pozice a postoj Hnutí 5 hvězd? A italský premiér ji na to odpovídá, že hnutí teď vede kampaň ve stylu, že Německo je přítel Itálie, a proto musí dělat kampaň proti Francii, na což se Angela Merkel rozesměje pobavením, jak jsou voliči a občané tupí, protože Angela Merkel i Giuseppe Conte vědí, že Německo a Francie pracují společně v plánu globalistické prerestrojky Evropy a z křesťanského prostoru bílého muže a ženy chtějí společně udělat islamizovaný a barevný chalífát. Oba dva se smějí a zároveň Conte připomíná, že toto je pouze začátek, co globalčiky plánují a chystají s Evropou. Na závěr se Angela ptá, jestli Matteo Salivni je proti Německu a Francii. A italský premiér ji odpovídá, že on je přece proti všem.

Angela se ptala na Salviniho, jaký má názor na Německo a Francii, protože pár hodin předtím podepsala v Aachenu smlouvu s Emmanuelem Macronem o nové budoucnosti Evropské unie

Angela se na to ptala z toho důvodu, že jen o několik hodin dříve v německém Aachenu podepsala klíčovou globalistickou reformní smlouvu s Francií a Emmanuelem Macronem, kde se obě země zavázaly k budoucí federalizaci svých zemí a posléze celé Evropské unie, spolu s vytvořením Evropské armády, evropských daní a evropských fiskálních rozpočtů. Konference v Davosu totiž začala 22. ledna, ale ve stejný den 22. ledna byla podepsána právě i Aachenská smlouva. Angela odletěla do Davosu právě ihned po podpisu smlouvy v Aachenu. O této smlouvě jsme přinesli článek zde. Jak sami vidíte, uniklá videa zachycují zákulisní dohody a praktiky s cílem nasunování migrantů do Evropy všemi způsoby.

Giuseppe Conte na Světovém ekonomickém fóru v Davosu v lednu 2019.

Není dovoleno, aby migrace byla zastavena. Když to nejde lodičkami, budou se migranti vozit letadly. Sami vidíte, že informace, které píše alternativa, jsou pokaždé v předstihu. Všechno, co mainstream na alternativě označuje za konspirace, se po několika měsících stává drsnou a odhalenou realitou. Import migrantů běží i do ČR, ale není to prováděno lodičkami, ale pobytovými vízy, které české vnitro tiskne od roku 2015 jako na běžícím pásu, více zde.

Proto se nemůžete divit, že vidíte v českých městech všude najednou tolik Arabů a arabských rodin a netušíte, odkud se berou, když žádná migrační vlna nikde není vidět. To je právě ten trik, když není vlna, není problém. Salámová metoda, pomaličku, násun vízovaných etnických cizinců. Proto znovu opakuji, že každý politik, který dnes protestuje proti “nelegální” migraci, je s odpuštěním debil. Protože migrace už dávno není o nelegálních migrantech, dnes už jsou všichni migranti jenom legální, a těm je potřeba se bránit. To video z Davosu to pouze potvrzuje.

Zdroj videa: Facebook [1]

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kačka
Návštěvník
Kačka

Migrace je skutečně legální, tolik Arabů jsem tady neviděla ani v dobách před pádem železné opony. Navíc je migrace často prováděna sňatkovou politikou. Nechápu Angelu Merkel. Tedy chápala jsem v začátcích. Povím Vám o své vizi. Mám částečně německý původ a dost tím trpím. Lidé stále vzpomínají na Hitlera, nadávají na Němce atd. Myslela jsem, že Merkel má stejnou vizi jako já. Doufala jsem, že Německo poskytne pomoc uprchlíkům a tím odčiní to, co Němci a dodávám nejen Němci provedli během 2WW. Ze začátku to bylo dobré, ale nenapadlo mne, že Německo otevře brány všem, aniž by sledovalo kdo se do Německa dostává. Což působí značné problémy bezpečnostním složkám a německému obyvatelstvu. Frau Merkel by s tím měla přestat, neboť na tomto se živí pouze neziskové organizace. Tato vize selhala a je nezbytně nutné vyřešit konflikt v arabských zemí a začít navracet uprchlíky zpět do jejich mateřských zemí.

honza prague
Návštěvník
honza prague

feťáci a šlapky v této zemi mají… top09 -pirátskou -zelenou.
většina mladých lidí dnešní doby je zpracována systémem tak, aby volili právě tato individua a výsledek je totální imbecil kolář na radnici.
k získání postu takovým šmejdům stačí buď dredy, nebo praxe porno-herečky, a nebo bezcharakterní alpinistický postoj.

Reeeeee
Návštěvník
Reeeeee

Krtek se dá zničit v místě původu ale na to nikdo nemá vejce a tak budeme bojovat na vlastní zemi.. Protož kunda Hamáček a jinej socialistickej odpad dělá co déla.. Vždyť.. NSDAP byla vlastně taky socialistická strana přece ne?? Tahle doba zrodi novyho hitlera.. A země se zalije krví.. Říkám to už.. 10 let.. nikdo mě neposlouchal.. A teď.. za to zaplatíte..

Alanis
Návštěvník
Alanis

Švédsko – vizitka EU

* Švédská policejní zpráva “Utsatta områden 2017” (“Citlivé oblasti 2017”) odhalila, že ve Švédsku existuje 61 takových oblastí – známých také jako no-go zóny. V těchto oblastech působí 200 zločineckých sítí, do nichž je zapojeno přibližně 5 000 zločinců. Většinu obyvatel těchto oblastí tvoří imigranti s neevropskými kořeny a jejich potomci.

* Švédské Národní forenzní centrum odhadlo, že od roku 2012 vzrostl ve Švédsku počet případů střelby klasifikovaných jako vražda nebo pokus o vraždu o téměř 100 %.

* Švédsko je ve válce a zodpovědní jsou za to politici. V roce 2018 zažilo Švédsko rekordní počet 306 případů střelby s následkem smrti. Bylo při nich zavražděno čtyřicet pět lidí a dalších 135 lidí bylo zraněno. K většině úmrtí došlo v regionu Jižní Švédsko, kde se nachází Malmö. Švédské Národní forenzní centrum odhadlo, že od roku 2012 vzrostl ve Švédsku počet případů střelby o téměř 100 %. Centrum také zjistilo, že při střelbách je nejčastěji používána útočná puška kalašnikov.

https://cs.gatestoneinstitute.org/

Ještě věříte, že bez EU nemůžte žít? Tak to je mi vás líto. Měli bychom tam vyexpedovat Teličku, Roučka a Demoblok, ať si tu svoji “práci” užijí.

Valerij
Návštěvník
Valerij

Mimo téma:
Na shromáždění u sochy maršála Koněva promluvil m.j. prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Samozřejmě hovořil ve prospěch osvoboditelské Rudé armády i jejího velitele. Také řekl, že se dostavil s pověřením pana prezidenta Zemana. Rezavý židácký starosta z TOP09 je samozřejmě strachy zesraný a neměl ani tu čest a odvahu, aby se tam dostavil. Přestože mu za jeho buzerantskou prdelí platíme z našich daní policejní bodyguardy.
https://www.idnes.cz/praha/zpravy/pomnik-marsala-koneva-protestni-akce-proti-zakryti.A190902_121522_praha-zpravy_rsr

CML
Návštěvník
CML

Bože bože, ten ryšavý zmetek je trapný až to bolí. Na druhou stranu, jenom, jestli je to s těmi vyhrůžkami pravda. Anebo je to další divadélko pro média. Každopádně, co zasel, to sklidil. Rovný přímý člověk ochranku nepotřebuje a může se podívat každému z příma do očí. Pamětníkům i hrdinům z protifašistického odboje. Každý pamatujeme ze školy rozmazlené křivé žalovníčky a protekční spratky. Když takový křivák povyroste, může dělat starostu ať už na Praze 6 nebo v Řeporyjích…

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

Ano to je tragický vývoj starostů ,kteří budou ještě navíc fandit. Islamizaci.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Koho ještě zajímá taková špína jako je Makreala a ti ostatní parchanti kteří pro židofašisty organizují to ničení evropy a zaplavování negramotným příživnickým plebsem. Od počátku je jasné , že člověk se zdravím rozumem by nic takového neudělal, jen blbec, nebo někdo kdo to dělá za prachy a je mu jedno,že ničí budoucnost příští generace včetně svých dětí. Jenže té bezdětné slepici je to fuk.
Jsou tu jiné věci. Nesmyslné křivé obvinění Babikše z tlamy Kalouse a socanů ,bylo konečně zcela logicky zastaveno. Stejně mělo jen posloužit k dehonestaci a možností blbých keců o “stíhaném premikérovi” od kterých si ti blbci slibovali, že jej před národem poškodí. Stal se jako vždy u pomluv pravý opak. Preference ANO jdou nahoru a pomlouvači padají do žumpy. Těším se jak ANO v příštích volbách drtivě vyhraje a vytvoří jednobarevnou vládu . Socanský odpad zmizí z parlamentu spolu s šašky toho kuního ksichtu Gazdíka a hlavně gaunery z TOPky. Z demobloku zůstane jen ,pokud vůbec proleze slaboučká opozice z řad největších zlodějů v dějinách ČR z ODS a pár zhulených udavačů a smažek od Pirátů. Z “klacků” házených pod nohy vládě při snaze o cokoliv dobrého pro lidi se stanou jen bezvýznamné “klacíky”. Ožralej “tibetskej nalejláma” Kalous se bude ožírat po hospodách a nebude se stačit divit o kolik je to dražší než v parlamentním “bufíku” a vláda bude moci konečně pracovat pro lidi.

antiblb
Návštěvník
antiblb

Účelem článku bylo upozornit, že to jak teď sestřelili Salviniho, už měli připraveno loni v únoru a taky potvrdili nasunování migráčků letecky. (což byla doposud tzv. konspirační teorie). Článek je mimořádně důležitý.

Josef Vodvárka
Návštěvník
Josef Vodvárka

Ekonomické fórum v Davosu muselo být neprodyšně izolováno
od okolního světa. Talking heads (nikoliv kapela) nesmí být rušeni.

Bezpečnostní opatření určitě na úrovni setkání skupiny Bilderberg.
Jen s rozdílem, že mainstream o ekonomickém fóru jakž takž informuje.

Možná jste si všimli už ve videu, jinak si pozorně prohlédněte snímky
Merkelové a Contiho na recepci.
Merkel baba a spiklenec Conte mají kolem sebe ochranku !
Mezi “svými” uvnitř hlídané, neprodyšně uzavřené budovy !

Může se tak chovat politik, který plní své poslání pro které byl zvolen,
to je, že slouží lidem, svou prací koná dobro pro lidi ? Koho jiného se bojí ?

Ne nadarmo Merkel baba okusuje si nehty do krve a třese se jako osika.

Pro srovnání :

https://youtu.be/ewUMEHXrwQM

Tak v takové zemi je potřeba odstranit zlého diktátora
a potom tam naroubovat tu správnou demokracii.

Dost drsné porovnání mezi obyvateli Sýrie a ovčany Německa a Itálie.

Z té Sýrie všichni černí už utekli ?

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

Sám satan se vtělil do dnešní podoby demokracie.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Bezejmený
Demokracie? Dyť ti debilové z demobloku ani nevědí co to slovo znamená. Demokracie tu skončila majdanem v 89.

Člověk
Návštěvník
Člověk

Z toho musela být parazitická “šlechta” hodně nahraná, když jim Faraon nasadil do kožichu uměle vychovanou veš ´= celosvětového žida = svůj (pouhý) nástroj, nástroj proti parazitické “šlechtě”, proti krvelačným stvůrám, honícím se nejraději s přesilou a se zbraněmi za zvěří (nebo za vámi), představujíc si, že honí (a vzrušeně vraždí) vás. Proto děkujte všem těm blechám ( = pomocí nejen obřízky vypěstovaným židům), kteří na těchto krvelačných stvůrách sají a sají. Svět není tak jednoduchý, jak je vám představováno, většinou z neznalosti. Jde po cestě zrůda a Faraon ji zaměstná jako policistu, žoldáka, nebo úředníka. A co se stalo? To, že ta zrůda už nemůže udělat přesně to, co si nejraději přeje. To jest dojít si (jako nemotorná “šelma”) k lidem jako na honu a s radostí je zmasakrovat a všechno jim ukrást, tak jako kdysi, když ještě nebyli z těchto zrůd dnešní státní zaměstnanci. Nebýt toho, že Kolář obecný je zakomponován v určité struktuře (díky Faraonovi), tak místo přikrývání soch hadrou běhá venku po lese jako ozbrojený kanibal utržený ze řetězu. V počtu pár stovek kanibalů na jednu skupinku. To by se vám líbilo? Leda těm mutantům… Takže si uvědomte, že nebýt Faraonem vypěstovaných vší (organizovaných a poslouchajících židů), tak byste zase skončili na kůlu, na grilu, padající nazí ze srázu a nebo rovnou v avarském (germánském) hrynku = koncentráku. Popis těchto faktů se nelíbí nejvíce právě těm parazitickým, krvelačným, germánským, hnusným, spokojeným jen při vašem vraždění, (a proto “naštěstí zavšiveným”) mutantům.

tdjh
Návštěvník
tdjh

Nestihl jsi to na záchod, že ses musel vyprázdnit tady?

IvaS.
Návštěvník
IvaS.

Člověče, ono to bylo trochu jinak, ti, co stvořili svůj nástroj a “šlechta” (nevím, co tím přesně myslíte, ale beru to obecně – zejména tu černou) nebyli různé entity, pravda je, že šlechta byla o něco níže a zřejmě částečně smíšená, a faraon nic nevypěstoval, ten byl rovněž v jejich službách. Hledat musíte výš či hlouběji (dle nátury či libosti každého).

antiblb
Návštěvník
antiblb

Ačkoliv se mi Člověkův názor tuze nelíbí, přinejmenším mě donutil zamyslet se nad ním.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Člověk
Tady těm pabl-bům to nevysvětlíte, budou vás napadat a dehonestovat, za každý byť i jen málo rozumný příspěvek ve prospěch Židů. Neuvědomují si, že Židi jsou i náš prospěch.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

anonymka
ty mlč ty židovská slepice a nepleť se mezi slušné lidi. Už jsi někdy viděla prospěšnýcho parazita?

anonymka
Návštěvník
anonymka

Jaryn
Ne, vás jsem ještě neviděla.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

anonymka
jseš ubohá nula s holým zadkem,žijí někde,kde tě vůbec nechtějí. Utíkají jen ti kterým se nedařilo přiživovat na druhých a byli vyhnáni, ne bo zločinci před zákonem. Nevíš co je normální život
mezi přáteli a v blahobytu.

aQR
Návštěvník
aQR

Proč imigranti?

Po imigrační vlně v roce 2015 probleskla v médiích zprávička, že se během té imigrační vlny ztratilo asi 10 000 dětí.

Tady je vysvětlení
Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály
ac24.cz/en/-/agent-cia-promluvil-sokujici-informace-o-tom-jak-globalni-elita-tyra-deti-a-zneuziva-je-na-satanisticke-ritualy?redirect=%2Fen%2F

A kdo je ta “Globální elita?”

“Ti jejichž jméno se nesmí vyslovit”?

Dynamo
Návštěvník
Dynamo

Epstein to věděl a už teď nejspíš plánuje stavbu dětského bordelu v Grónsku,u letiště Thule ať jeho lolitky to nemají tak daleko

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

Kdo rituálně otvíral Gotthardský tunel?

Solium
Návštěvník
Solium

Sionchazari…

flynn
Návštěvník
flynn

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/zeman-poblahopral-babisovi-k-narozeninam-i-k-zastaveni-trestniho-stihani-40295117
Demoblok spolu s americkou ambasádou, Bakalou a ČT už ladí noty, jak dál. Znectít státního zástupce, který rozhodl, to už začalo. Uvidíme a uslyšíme sérii obvinění, další útoky na Babiše, plky o nezávislosti justice atd. Je to pro sluníčka evidentní rána.

weissbach
Návštěvník
weissbach

Marš na majdan bude pokračovat. Ať to stojí, co to stojí. S tím je třeba počítat. Rozhodně toho nenechají dokud nedosáhnou svého, nebo dokud tvrdě nenarazí. Otázka zní: Kdo to zastaví? Apatický a mediálně atomizovaný lid?
Drtivá většina palácových převratů a barevných revolucí byla úspěšná díky dobřa organizovanému jádru s masivní materiální a mediální podporou a díky zradě v rozhodující okamžik /zastrašením, nebo zkorumpováním důležitých funkcionářů státu, vlády atd/ Tady je přitom pátá kolona přímo v nejdůležitějších vládních úřadech.