VIDEO: Islámský stát cvičí malé děti, jak podřezávat Evropany. Britské neziskovky chtějí...

VIDEO: Islámský stát cvičí malé děti, jak podřezávat Evropany. Britské neziskovky chtějí jejich reintegraci po návratu ze Sýrie. Česko sebere dávky dlouhodobě nezaměstnaným, aby je mohlo potom dát migrantům?

VIDEO: Islámský stát cvičí malé děti, jak podřezávat Evropany. Britské neziskovky chtějí jejich reintegraci po návratu ze Sýrie. Česko sebere dávky dlouhodobě nezaměstnaným, aby je mohlo potom dát migrantům?

Že není všechno v pořádku s Velkou Británií, to ukazuje poslední vývoj v ostrovní zemi. Europol oznámil, že v Sýrii na území Islámského státu je cca. 50 dětí ve věku 7 až 12 let, které jsou cvičeny k zabíjení Evropanů. Islámský stát je hodlá vypustit do Evropy, aby obohatily bezvěreckou Evropu o svaté písmo skrze čepele islámských nožů. Reakce britských neziskovek je adekvátní. Obvinily britskou vládu, že nedělá dost pro re-edukaci a integraci těchto dětí po návratu ze Sýrie. O Britech je možné si myslet lecos, ale kdo si myslel, že Brexit zastaví procesy NWO v zemi, ten je na velkém omylu. Naopak se ukazuje, že Velká Británie se má stát líhní islamistů v těsné blízkosti Evropy. A britská královna se nestačí divit. Už si prý opravdu balí kufry a ze země uteče, protože ani Brexit nezachrání Velkou Británii před jejím rozštěpením a rozbitím. Skotsko chce v EU zůstat, Londýn chce pryč. Neslavný konec slavného britského impéria ja zase o něco blíže.

Kids1.png
Občané Velké Británie, toho času ve výcvikovém kempu IS v Sýrii.
Jak přesvědčit lidi, aby si nechali podřezat krky s úsměvem?

V Sýrii má ISIL v zásobě přes 30,000 těhotných žen, které jsou připravené porodit každá až 15 dětí. Mnohé z nich to fyziologicky nezvládnou a zemřou, než tuto “výrobní kvótu” naplní. Ale pokud si představíte třeba i jen čtvrt milionu dětí s vymytými mozky, tak až vyrostou, bude z nich armáda všehoschopných hrdlořezů, kteří vlétnou do Evropy a dům od domu budou podřezávat bezvěrce. Britská královna ví, že tento scénář je reálný. A protože Evropa bude dokonale od-zbrojená a občané budou mít v ruce maximálně plakáty Refugees Welcome na svoji obranu, tak osud Evropy je prakticky už teď zpečetěn. Zatímco Česká republika zřejmě vyváží do Sýrie protipancéřové zbraně [1], aby s nimi teroristé bojovali proti syrské armádě, tak Evropská unie ve spolupráci s Tureckem legalizovala nelegální migraci a ještě za to Turecku platí. Erdoganovo ultimátum na bezvízový styk s EU je potom fackou představitelům EU, kterou si zaslouží.

Isis-children-2.jpg
Drill dětí v kempu IS

Evropu čeká buď bezbariérový styk s Tureckem, který zaručí mohutný příliv bojovníků IS s tureckými pasy do EU, anebo nás čeká migrační vlna o síle 2.3 milionu migrantů, které Erdogan pustí do Evropy v odvetě, když EU bezvízový styk s Ankarou neposvětí. Čas prý máme do konce října, varoval turecký ministr zahraničí. Občané by se měli připravit hlavně na zelených trasách. Zkušenosti z minulého roku jsou k nezaplacení. Migranti se vyhýbali hlavním silničním tahům s kontrolami policistů a využívali hlavně lesní cesty, pole a louky. V Maďarsku pošlapali a znehodnotili desítky tisíc hektarů obilí, kukuřice a dalších plodin při průchodu přes oseté plochy polí. Na tuto invazi na podzim je nutné se připravit, protože se nezdá, že by Brusel chtěl před vlastními voliči vypadat jako slaboch a nechal se vydírat Erdoganem.

Naopak, globalisté a sluníčka migrační vlnu více než 2 milionů běženců uvítají. Urychlí se tím proces islamizace Evropy a jejího globálního chudnutí. Aby na migranty byly peníze, země EU seberou peníze a dávky vlastním občanů. Viz. v ČR, kde se připravuje odebírání dávek dlouhodobě nezaměstnaným. Více zde. Ano, jedná se o další koncept “kriminalizace chudoby v ČR”. Člověku je třeba přes 50 let, nikde ho nezaměstnají, je dlouho bez práce. Ale stát nově na něj bude pohlížet jako na flákače. Takže lidé na Ostravsku a v dalších regionech s dlouhodobou nezaměstnaností budou bez peněz, aby byly peníze pro migranty, které Erdogan na podzim pustí do EU. Poděkujte vládě, že to s vámi myslí “dobře”.

Do Evropy se nahrnou miliony migrantů

Je krásné, když Bohuslav Sobotka zve do ČR právě do konce října 80 migrantů ze Sýrie. Jenom už jaksi neříká občanům, že v té samé době může z Turecka dorazit migrační vlna, která zkolabuje bezpečnostní a sociální situaci v celé Evropě. Školy zavřené, tělocvičny a školní třídy přeměněné na ubytovny pro uprchlíky, vysoká kriminalita, násilí a spousty policistů, kteří budou zasahovat proti protestujícím občanům, kterým takové obohacení poleze krkem. Spolu s migranty přijdou jejich děti. A mezi nimi právě ty děti, o kterých je úvodní video nahoře. Nezapomeňte na podzim jít k volbám a volit opět ty strany vládní koalice, které vám tyto migranty zabezpečí.

2668079_uprchlici-imigranti-mapka-infografika-trasy-trasa-migracni-krize-migrace.jpg
Co čeká Českou republiku? Situační mapka lecos napoví…

Multikulturní obohacení je v EU dnes povinné. Kdo se nechce nechat obohatit, je extrémista a xenofob. Lidé, co mají rozum, už mají sbaleno stejně, jako má sbaleno britská královna. Zatímco ta uteče prý na Britské Panenské ostrovy, které jsou vybrány jako útočiště pro britské elity, tak obyčejný člověk bude muset vzít za vděk Ruskem, Novým Zélandem nebo Austrálií. Každá z variant má své pro a proti. Ale pořád je to lepší, než čekat na chvíli, kdy přijdete o práci kvůli globálnímu chudnutí, stát vám sebere podporu, protože prý nechcete pracovat za almužnu jako otrok a muslim vás dorazí nožem, když vám podřízne krk.

Elity nepotřebují Evropany ponechat naživu k realizaci konceptu zachování planetárních zdrojů. Buď se západní civilizace uskromní, nebo jí úplně zničí. Už dnes není jisté, že se za 10 let budou v EU slavit Vánoce a když vlády nasunují do svých zemí migranty i ve chvíli, kdy jejich soukmenovci v Německu a Francii zabíjejí lidi v nákupních centrech a na ulicích, tak je jasné, že s obyvatelstvem EU nikdo z vládních elit slitování mít nebude. Připravte se, jdou vám po krku vaši vlastní politici!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Pavlina
Návštěvník
Pavlina

Není to neaktuální .
Podle zákona a prováděcí vyhlášky budou dávky odejmuty již letos v září .
Těm ,kteří nebudou mít za srpen odpracovány veřejné práce 30 hodin , nebo
u zaměstnavatele neodpracují 20 hodin .
To bude mela …
Protože přes prázdniny a dovolené to většina nesplní .
Nikdo to prozatím nebere moc vážně a také není zajištěna “veřejná práce” .
Tedy si nechte potvrdit že ji chcete … a protože ji nedostanete ,ostatně ani
zaměstnání -měli byste mít jakési “alibi” …
Je to načasováno s úmyslem …

Sorrow
Návštěvník
Sorrow

Já se prostě bojím…o svoje děti a o to jak vlastně budeme žít. Tady máte všichni huby plný keců, děláte frajery a sdílíte další a další články nebo videa a přednášíte názor chytřejší než blbější.copak jste se opravdu všichni zbláznili????? Já seru na nějakej islám……!!!! to mám svoje děti otrávit aby jim nikdo neublížil?
Nikde jsem tady nenarazila na podobnou otázku: “Co budeme doprdele dělat???”

Martin
Návštěvník
Martin

myslím že je dobré začít u pochopení toho proč se to děje, za jakým účelem a v druhém kroku podpořit rozumné lidi jako třeba zeman, kterí se nebojí říkat že islám je životu nebezpečný… vypráskat vlastzrádce sobotkovce a spol…. jen je prostě třeba protestovat, protože mlčení je souhlas!

Martin
Návštěvník
Martin

!!!!!!!JE ZA MINUTU 12!!!!!!!!!!!

LIDÉ, KTEŘÍ JEŠTĚ POŘÁD NECHÁPOU, ŽE EVROPSKÁ UNIE JE POUZE NÁSTROJEM NA OVLÁDNUTÍ NÁRODNÍ A DUCHOVNĚ POKROČILÉ EVROPY a její přetvoření ve varný kotel národů POMOCÍ ISLAMIZACE, pomocí které vznikne nový, hloupější a snadno ovladatelný druh člověka… ti nechápající mají poslední příležitost pochopit a něco s tím dělat, než bude pozdě a oni i jejich děti se stanou otroky mohamedánů i NWO….

Vatikán už odložil masku a prozradil se, že je ve skutečnosti podporovatelem tzv. Nového Světového pořádku, NWO » a také tím, kdo hodlá islamizovat Evropu » pod záminkou pseudo-křesťanské humanity …a ZDE MÁTE DŮKAZY:

http://www.ragauian.cz/je-to-tady-antipapez-frantisek-se-svlekl-a-definitivne-prozradil-jezuitske-zamery-s-lidstvem-je-mozne-aby-papez-lhal-a-porusoval-kristovo-uceni-zname-pravdu/

Zfalšování Kristova učení i stvoření islámu bylo provedenou stejnou silou za účelem ovládnutí lidského myšlení. Proto dnes Vatikán islamizuje Evropu. Loutkářům je totiž jedno, jak vás budou ovládat. Pochopte prosím, že papeži na Kristově učení nezáleží

Vatikán je nejen tím, kdo islámskou migrační invazi do Evropy veřejně podporuje, je současně i tím, kdo stvořil islám…hned poté co zlikvidoval původní Kristovo křesťanství. Věděli jste, že Kristovo učení bylo zfalšováno? Věděli jste že Mohamed měl katolického učitele? Věděli jste že islámská džihádistická ideologie je pouze vylepšenou kopií Augustinovské teologie katolického „džihádu“? Přesně té teologie, podle které katolická církev jela v podstatě celý středověk, než byla pod tlakem lidí donucena od ní ustoupit, podobně jako od otroctví a nevolnictví. Jinak by tyto ďábelské praktiky podporovala dodnes…

Martin
Návštěvník
Martin

dobrá otázka, pokusím se ve stručnosti nabídnout skutečně funkční řešení, není ovšem zadarmo vyžaduje důkladné zamyšlení nad sebou samým… je to totiž velký paradox… člově aby se osvobodil, musí nejdříve změnit své myšlení!

Martin
Návštěvník
Martin

Bohužel se stále velmi často setkávám v diskuzích s námitkami o tom, že poznání sama-sebe je jakási „zbytečnost“ a obzvláště dámy často uzavírají diskuze stylem „na takové blbosti nemám čas“… je přece třeba vydělávat penízky na důležité věci jako dětičky, dovolené, bydlení, jídlo atd… a navíc jsou daleko zábavnější věci k poznávání a zkoušení 🙂 Je jistě pravda, že se člověk musí starat o přežití v rámci této 3D reality… nicméně je třeba jisté vyváženosti — princip jin-jang platí všude!

Stejně tak platí prostá pravda: Pokud neznáte sami sebe, neznáte co se děje uvnitř vás, neznáte způsob, jak se rozhodujete — pak logicky ani nemůžete mít pod kontrolou svoje rozhodování a stáváte se snadnými obětmi manipulace ze strany „pastýřů“ co tu vládnou a vědí jak na vás…

Nejste tím, kým si myslíte že jste. Ti, kteří vědí na co se snažím upozornit, mi prominou — ale na rovinu říkám vám: Vy nevíte kdo jste, to jak sami vnímáte sami sebe v bdělém stavu, to nejste vy, to je jen nepatrná malá část vás! Vy ve skutečnosti nevíte, kdo se ve vás rozhoduje že udělá to či ono… ovšem někteří jiní vědí…

A vy nevíte ani kam vás vedou, protože férově na rovinu vám to vaši „pastýři“ samozřejmě neřeknou. A protože my na svou karmu dbáme, pokusíme se v této sérii osvětlit co je skryto pod falešným pozlátkem zdánlivě „prospěšné“ a „bohulibé“ Agendy 2030. Tato globalistická akce je spletitým dílem, nikoliv nepodobným Babylonské věži, proto budeme potřebovat několik dílů. Odměnou za trpělivost vám bude pochopení toho, kam vás „pastýři“ chtějí dostat… Otázkou zůstává, zda to doopravdy chcete? Protože mlčení znamená souhlas.

S tím, jak síly temna zuří stále silněji a hrozí na „konci věku“ pohltit celou lidskou civilizaci a zotročit ji v rámci tzv. Nové Světové Vlády (NWO) pod mnoha různými zdánlivě humanistickými záminkami — přesně teď je nejvyšší čas jasně říci, co se skrývá pod těmi maskami, pod planými řečičkami, které na povrchu vypadají zdánlivě neškodně a užitečně… Přesně na to ovšem novodobí otrokáři spoléhají při manipulaci vámi jako jednotlivými lidskými dušemi na Zemi, protože oni na rozdíl od vás vědí, kdo jste… vědí jak funguje lidská psychika, jak na ni zaútočit v podvědomé rovině ega a vy tomu snadno podléháte, jelikož netušíte…

Poznání pravdy o této realitě je životně důležité… protože teprve pak se všem těm hadům a šelmám můžete bránit… úzce to souvisí s tím, co už i dnešní „věda“ zjistila o nemateriální energetické podstatě tohoto vesmíru. Z určitých důvodů jsou přitom vaše děti na školách stále programovány nesmysly o tom, že hmota je původcem všeho… přestože už se veřejně ví, že toto tvrzení je lež. Někdo si nepřeje abyste to věděli. A vy byste se měli ptát proč!

Jelikož celý vesmír je energetické podstaty — i vy jste logicky energetické podstaty. Ukázali jsme vám mj. mnohé důkazy toho, že lidské vědomí je nezávislé na hmotném těle a mozku »

Pokud s výše uvedeným nemáte problém, můžete tu najít i další podrobnější informace o tom, co se doopravdy děje uvnitř vaší psychiky… Tato znalost, toto poznání sebe-sama vám pomůže pochopit smysl dění tady na Zemi a především získat kontrolu nad svou budoucností — jednoduše proto, že se stanete nemanipulovatelnými!

*Mlčení znamená souhlas a budování nové globální totality jede na plný plyn*

Tvorba nové globální totality jede na plný plyn a počítám že většina z vás o tom nikdy neslyšela — a pokud náhodou ano, ihned tuto informaci jako nedůležitou pustila druhým uchem ven… Jsou tu na Zemi přece daleko zábavnější věci k poznávání a zkoušení — jako třeba kam jít večer na pivo, nebo plánovat dovolenou… Není samozřejmě vůbec náhodou, že tzv. mainstreamová masomédia o této akci téměř neinformují. ONI spoléhají na pasivitu a ignoranci oveček. Až se pravda ukáže ve své nahotě, bude už pro ovečky pozdě utíkat z ohrady.

http://www.ragauian.cz/smrtelne-nebezpeci-prichazi-agenda-2030-je-realizovana-i-v-cr-vite-kdo-jste-vy-jako-lidske-bytosti-jen-pravda-vas-osvobodi-aneb-poznejte-sami-sebe-1/

Eva
Návštěvník
Eva

zero: ten pochod by nebyl spatny, ale jak to zorganizovat nebo spis jak presvedcit lidi, aby sli. Tam se ti lide pridavali naprosto spontanne, tady si tim nejsem tak jista, ale kazdopadne by to stalo za to.

zero
Návštěvník
zero

Čtenáři, co si myslíte o následujícím nápadu?

Oslovit křesťanské faráře ze svých obcí a městských čtvrtí, těch co mají nejblíže k obyčejným lidem. Připomenout jim nedávnou vraždu faráře islamistou. Přesvědčit je aby udělali podobnou akci jakou udělala ukrajinská pravoslavná církev, zorganizovat křížovou cestu do Prahy. Po cestě nabírat další věřící i nevěřící, s cílem předvést naší slavné vládě že islamisty zde nikdo nechce.

Protože tato případná akce by se neshodovala s Vatikánským vedením, navrhuji konverzi k pravoslavné církvi, protože se mi jeví jako lepší než nucená konverze k islámu.

Jsem sice křtěný katolík, a všechny náboženství a ideologie vnímám pouze jako mocenské nástroje, ale v tomto případě se mi jeví tato akce jako velmi užitečná pro většinu věřících i nevěřících občanů ČR.

Nemám přehled kolik druhů křesťanského vyznání v ČR je, ale možná by stálo za to všechny spojit do jednoho celku a zvolit si vedení za účelem jednotného postupu.

Martin
Návštěvník
Martin

Rád bych milé čtenáře upozornil že ve skutečnosti je tím, kdo islámskou invazi do Evropy řídí, Vatikán… on totiž dokonce kdysi islám stvořil… proto papeženci a mohamedáni tak kamarádí… je to prosté milý Watsone: http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

Martin
Návštěvník
Martin

Kdo si toho ještě nestačil všimnout, tak by měl otevřít oči a uvidí že papá Franta se stal horlivým propagátorem NWO…

PTEJME SE PROČ to soudruzi dělají? PROČ NÁS TAK MOC CHTĚJÍ UZAVŘÍT DO KLECE NWO totalitního systému! TO JE KLÍČOVÁ OTÁZKA! Proč se tak hezky shodují papeženci s finančními mocenskými elitami?

Ve skutečnosti jde totiž o to, co Vatikán potlačuje od svého vzniku ve 4. století! ÚZCE SE TO DOTÝKÁ SVOBODY LIDSKÉ DUŠE… i proto tak HODNĚ moc papeženci i globální mocenské elity protlačují islám, jelikož islám likviduje svobodu člověka důkladněji než komunismus!! A naše jediná šance je zapracovat na sobě a mrknout se na to co říkal Ježíš doopravdy… KDYŽ SE TO TAK MOC všichni SNAŽÍ POTLAČIT, TAK NA TOM NEJSPÍŠ NĚCO BUDE! NEMYSLÍTE?!

http://www.ragauian.cz/smrtelne-nebezpeci-prichazi-agenda-2030-je-realizovana-i-v-cr-vite-kdo-jste-vy-jako-lidske-bytosti-jen-pravda-vas-osvobodi-aneb-poznejte-sami-sebe-1/

judi
Návštěvník
judi

dava to zmysel? ked sa sem nahrnie par milionov polodebilov, ktori sa za 20 rokov rozmnozia na 10 nasobok, co to spravi so zdrojmi? budu fuc ovela skor ako by boli, keby boli Europania donuteni zacat sa spravat zodpovedne k prirode a setrili, co si myslim je celkom realizovatelne za pouzitia mozno nejakych obmedzeni a limitov

ten zamer je iny, len netusim aky

kari
Návštěvník
kari

No nechci nikoho strasit, to, ze se migranti jen rozmnozi a mirumilovne v Evrope zavladne islam, to je jen ta lepsi varianta. Puvodni obyvatelstvo muze byt take vyvrazdeno. To je scenar ktery nelze vyloucit. Ze sice zemreme, ale budeme mit na na desce vytesano : byli jsme humamiste.

Masa
Návštěvník
Masa

judi: kdyz dovolis, vysvetlim ti ten zamer. Vzdy se divej nejdrive po tom, co je zamerem hlavnim, konecnym. Tim je likvidace Evropanu, potazmo bile rasy. Davny plan siozidu. Privandrovalci jsou tohoto nastrojem. Vylikviduji Evropany a pote budou vylikvidovani sami. Takze si nedelej vubec problem s otazkou zdroju. Spousta Evropanu toto nechape. Nejde o to, ze se s nimi budou delit o neco, neni o co, ale ze nebudou existovat a jejich majetky docasne dostane prlezla verbez, pro kterou je to obrovska sance prijit k majetku, ale nechapou, ze jen kratkodoba. Vylikviduji je nasledne uz zabehnutym zpusobem v Africe, pomoci viru a nemoci. To, co vidis, ze uz v dejinach delo, neni to nic noveho. Jen se o tom lide nedozvedeli.

Forever
Návštěvník
Forever

Tak, tak.
Británie, ač (možná) vystoupí z EU, je prorostlá neomarxismem skrz na skrz – a má tu miliony muslimů – do 20-30 let bude Británie islámskou zemí.

Obdobně to je i u ostatních západních zemí jako Francie, Německo, Belgie, Nizozemsko aj. západní země. Do 20-30 let bude západní Evropa islámská!

Ani Rusko se střetu s islámským světem nevyhne, do 30 let bude každý patý voják ruské armády muslim! Rusko ale narozdíl od západní Evropy není svázáno politickou korektností a neomarxistickou ideologií! A Rusko doteď dokázalo udržet a drží muslimy na uzdě. A Rusko si dokázalo poradit i s horšími nepřáteli – Napoleonem, Hitlerem – a poradí si i s touhle islámskou verbeží!
Rusko si velmi dobře chrání své historické a kulturní kořeny – obrana vlastních kořenů je základní obrana před zotročením a zánikem národa! Jestli totéž neučiní západní civilizace (obrana svých historických a kulturních kořenů), čeká ji totální zánik – skončí na propadlišti dějin.

Bezpečné země v budoucnosti:

Rusko, Izrael, Austrálie, Nový Zéland, Maďarsko, Polsko… a když se český národ zatne a přičiní se o to, bude i Česká republika bezpečnou zemí – bezpečným břehem vedle islámského moře!

srandista
Návštěvník
srandista

Čím dál víc informací nasvědčuje k tomu, že nepodařený puč v Turecku vedený USA má jediný cíl. Evropská unie udělala pěkné divadlo ve formě uzavření dohody s Tureckem o navracení uprchlíků. Toto divadlo bylo vedeno s cílem uchlácholit občany EU o tom, že EU se snaží zastavit migraci. Divadlo s pučem umožní NWO otevřít vrata pro kobylky do evropy. Německý parlament nedá bezvízový styk pro turky a sultán vypoví smlouvu. Tím se otevře naplno brána do evropy. Kluci z NWoO to mají vše dobře promyšlené a pokud se nepodaří jeden plán, tak je nachystán další. Krutou iroiní je to, že se nikdo neodváží vyslovit nahlas to co již drtivá většina lidově řečeno “cítí v kostech” : Evropa je v podstatě již odepsaná! http://globe24.cz/svet/10673-juncker-ma-spatne-zpravy-situace-je-alarmujici-na-evropu-se-riti-uprchlici

Pozorovatelka
Autor

Až na to, že puč nebyl vedený USA, ale za pomoci státních elit USA byl vedený globalisty, je Váš názor jedním z mála, který se přiblížil tomu, o co jde. Už dlouho píšu, že hlavní brzdou celého dění je Turecko a pokusem o puč se stalo, že se Erdogan konečně rozhýbal. Teď ještě jde o to, jestli skutečně pochopil, co se po něm chce a další dění bude prudce následovat. Mezitím – a to je důležité a rovněž jsem o tom několikrát psala – se EU přibližuje k islámským zemím (Hora jde k Mohamedovi). Osud Evropy a USA je dávno tomu zpečetěn, Evropa však má tu možnost, že se může zachránit s pomocí Ruska. Což si ovšem globalisté nepřejí a evropští vůdcové tento příkaz poslušně plní.

Pozorovatelka
Autor

Můj komentář, ač krátký a bez odkazů, se zveřejnil až po čtyřech hodinách. A jiný (ne můj – byl to nový komentář VM64), na který jsem chtěla reagovat, už tady není. Podobně se mi to minule stalo s komentářem Carlose, který se rovněž ztratil, než jsem stihla reagovat. Nevím, ale teď musím dát za pravdu těm, kteří občas tvrdí, že jejich komentáře mizí. A píšu to pouze jako upozornění Administrátorovi, jestli přece jen nemůže v něčem být nějaká závada.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Nemůžu si pomoci, milá paní Pozorovatelko, ale já to stále vidím, jako organizacní a logistickou podporu Z DRUHÉ STRANY, která z toho nakonec bude mít největší prospěch. A vzhledem ke kvalitě provedení, a míře utajení, a krytí turisty po “omluvě” smekám. Jak říkal P. : Když má přijít bitva, je potřeba udeřit PRVNÍ…

Amus
Návštěvník
Amus

Erdogan, zdá se, vyšším procesům řízení rozumí a chápe, že je naplánovaný rozpad Turecka a jeho likvidace, ať už bude šlapat podle plánů globalistů či ne. Proto začal spolupracovat s Ruskem a domnívám se, že bude-li u moci, rozpad Turecka nedovolí a ani v zájmu Ruska není vznik Kurdistánu a rozpad Turecka. Takže budoucnost Evropy opět závisí především na Rusku.

kari
Návštěvník
kari

Ja bych rekla, ze vychodni Evropa jeste sanci ma, musi byt ale silna vsemu celit, coz u Sobotky si nejsem jista. A do vypovezeni smlouvy jeste turecky ” strejda” klidne muze skoncit bradou hore.

4321
Návštěvník
4321
kari
Návštěvník
kari

Byla bych klidnejsi, kdyby ted CR byla ve “sfere Ruska”. Ne, ze by to byla vyhra v loterii, ale porad je lepsi jit s Ivanem, nez s usamovym bratrancem. A evropske zapadni hodnoty? Ty uz si davno odnesl cert.

Amus
Návštěvník
Amus

Byla by to výhra v loterii a jaká! Rusové nás jako národ a bílou rasu nikdy nechtěli zlikvidovat.

Lostris
Návštěvník
Lostris

Byla by to výra ŽIVOTA

Lostris
Návštěvník
Lostris

Myslela jsem samozřejmě výhra ŽIVOTA

.B.
Návštěvník
.B.

Výkřiky jsou jedna věc – zejména však děsí. Zde spíš vyprávění, ale hodně kvalitní.

http://literarky.cz/politika/domaci/22533-pro-mame-hladove-mzdy

Pozorovatelka
Autor

Mimo téma – Rusové žádají Putina aby odvolal Medveděva, podepisují petici
http://www.rosbalt.ru/russia/2016/08/04/1537907.html

pedros
Návštěvník
pedros

Je mi naprostou záhadou jak je možné,že se humanoid typu medveděva,tak dlouho drží ve vrcholných funkcích tak gigantického státu!V “normálních “podmínkách by nebyl schopen samostatně vykonávat ani jednoduchou živnost!
Dokud Putinova parta nebude mít pod kontrolou centrální banku a tím i svou měnu,tak Rusko se nehne z místa!Vláda nemající vlastní měnu je sbor komických tajtrlíků!