VIDEO: Islamisté a gayové narušili v Mnichově smuteční pietu za mrtvé v...

VIDEO: Islamisté a gayové narušili v Mnichově smuteční pietu za mrtvé v obchodním centru. Policie byla zalezlá, i když muslimové ukazovali Němcům gesta džihádu!

VIDEO: Islamisté a gayové narušili v Mnichově smuteční pietu za mrtvé v obchodním centru. Policie byla zalezlá, i když muslimové ukazovali Němcům gesta džihádu!

Včera proběhla v Mnichově v obchodním centru Olympia smuteční tryzna k připomínce obětí pátečního masakru. Pokud si ale někdo myslel, že tryzna proběhne v klidu, byl na omylu. Někdo totiž současně na stejné místo svolal muslimské shromáždění a začala mela. Účastníci islámského happeningu totiž směrem ke skupině Němců, která přišla uctít památku obětem masakru, začali ukazovat gesto džihádu, zdvižený ukazováček. To doslova rozlítilo jednoho z Němců natolik, že začal sprostě směrem k islamistům řvát sprosté nadávky. Ukazování určitých gest je v Německu trestné (heilování, vogel, džihádistický ukazovák), ale policie v tomto případě nezasáhla, i když byla schována za bukem nedaleko a z bezpečí auta sledovali konflikt obou skupin. Teprve až na závěr nakráčel mezi obě skupiny antikonfliktní tým, který ale proti islamistům vůbec nezasáhl. Právě naopak, kordon se otočil směrem k Němcům, což je neklamný signál, že antikonfliktní tým začal bránit islámisty. Všimněte si, jak drtivá většina Němců má obrovský strach se k pánovi přidat se svým vztekem, teprve až k závěru se odváží mu alespoň zatleskat. Video surovým způsobem zachycuje strach lidí z projevů na veřejnosti, kdy pouze ti nejodvážnější si troufnou promluvit.

munich.jpg
Tryzna za oběti pátečního masakru.
Němci nechtějí chodit ve vlastní zemi s rukama nad hlavou kvůli muslimům!

Video zachycuje i několik muslimských gayů, kteří se provokativně v růžových tričkách procházejí mezi Němci na tryzně. Rozlícený pán na to taktéž ve videu reaguje. Tady je na místě důležitá poznámka. V Německu jsou LGBT organizace propojené s islámem skrze stejné neziskovky. Ty koordinují nejen nasunování islámu do Německa, ale i podporu gayům, lesbám a transsexuálům. Je proto zcela běžné, když na jedné akci muslimů jsou i členové LGBT komunity a obráceně, přestože v arabských zemích by lidé z LGBT skupiny byli v ohrožení života, protože islám považuje homosexualitu za smrtelný hřích, který se dá “vyléčit” pouze oběšením anebo ukřižováním, kterému předchází znásilnění rekta rozžhaveným koncem železné tyče (metoda používaná k brutálnímu popravování homosexuálů v arabských zemích podle pravidel saláfistů). Je proto zajímavé sledovat, že globalisté v EU a v Německu jmenovitě používají obě skupiny jako nástroje na likvidaci německé kultury. Až proces skončí, islamisté zatočí tady v Německu s gayi a lesbičkami tak krutým způsobem, že raději na to nemyslet.

ad_213673637.jpg
Po útoku v Mnichově mířila policie samopaly na obyčejné Němce…

Pro globalisty jsou muslimové a gayové pouze procesními nástroji k dosažení jejich tezí. Po realizaci NWO a po zničení západní kultury spolu s jejím blahobytem, který zatěžuje planetární zdroje, bude systém moci a jeho podoba odpovídat manažerským autonomním systémům, kde sociální zázemí bude zajišťováno komunitami za pomocí řídících struktur gubernátorů, resp. governorů, kteří pomocí militarizované policie budou udržovat klid a pořádek. Systém brutálního přerozdělování zdrojů mezi obyvatelstvo bude v kontrastu s luxusem a přepychem nižších řídících elit, které se budou utápět v blahobytu a jejich odtržení od života obyčejného člověka se bude prohlubovat. Tomuto procesu odpovídá i vzdělání dětí, kdy elity už neposílají své děti do veřejných škol, ale vzdělávají je v přísně soukromých a elitních školách. To je případ i ministrů, kteří na jedné straně razí v ČR školní inkluzi, ale své vlastní děti posílají na soukromé elitní školy v cizině.

Video nahoře zachycuje proces, kdy vlastní obyvatelstvo je ponecháno bezbranné, policie zpovzdálí přihlíží, muslimové jako nájezdníci ukazují prsty symboly džihádu a gayové v růžových topech se producírují jako provokatéři mezi účastníky tryzny. Procesy NWO jsou tady v Německu už strašně moc daleko. Je to varování pro Česko a Slovensko, kam úplně stejně se snaží jejich politické elity dostat své země.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj videa: [1][2]

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
vendas
Návštěvník
vendas

vláda rozhodla o jejich přijetí-navrhuji aby každý z členů vlády,kdo pro to hlasoval,si jednoho,nebo celou rodinu vzal do rodiny.Jistě nemají 2-1byt a nebudou jim překážet.Na jejich výživu jsou nadměrnými platy dostatečně finančně vybaveni.

nesehnutý
Návštěvník
nesehnutý

Hodiny neúprosně tikají proti nám!
https://www.youtube.com/watch?v=_rPC2eK6EZo

smrt kozomrdům
Návštěvník
smrt kozomrdům

8 špinavých negerských kozojebců znásilnilo 16 letou dívku v Mnichově – 22.7 :

https://www.facebook.com/230834580648416/videos/234805173584690/

Jak dlouho to budeme trpět? Negrožidovský teror!?

Řešení je jediné : všechny invazívní negry a kozomrdy včetně jejich vlastizrádných protagonistů a importérů POSTŘÍLET!

Forever
Návštěvník
Forever

Mimo téma:

Docela zajímavá analýza:

Jak Brexit ovlivní přístup Číny k Evropě?
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Tomas-Mastalir-Jak-Brexit-ovlivni-pristup-Ciny-k-Evrope-443921

Biba
Návštěvník
Biba

Merkel je nasadena zidovka a clenka Bilderbergu, nikto ju nedrzi pod krkom, ona kona zo svojho choreho presvedcenia s cielom zlikvidovat Nemcov. Najprv sem natahali mladych moslimov, teraz robia falosne teroristicke utoky, ktorych cielom je vyvolat strach, pod zamienkou ochrany odzbrojit nemecky narod a hlavne vyvolat obciansku vojnu. Tu je aj odpoved na to, preco policia v hore uvedenom videu nezasahuje. Je to velmi nebezpecna situacia a nesmieme dovolit aby tato situacia nastala aj u nas!!!

kari
Návštěvník
kari

No dobre ale co chovani jinych evropskych lidru treba ve Francii Belgii- Brusel Sveďsko tam vsude jsou bud atentaty nebo jine kriminalni utoky na obyvatele a jejich decimovani do toho chovani evropske komise Junkera verejne tvrde satanisticke ritualy napr.ve Svycarsku pri otevirani tunelu to je jako cele zapadni vedeni EU v nejakem Bilderbergu? Co se to to deje ze zapadni vlady Evropy pachaji vlastizradu svych narodu? Jako jedine vysvetleni me napada odposlechy a nasledna vydirani ze strany USA ( pro oslabeni Evropy vyvolani chaosu a valek a následne ovladnuti jako na blizkem vychode). To spiclovani Evropy uz dokazal Mike Snowden. Nenapada me jine vysvetleni pro chovani zapadnich evropskych lidru. A nebo jim hromadne amputovali mozek :- ((.

Pozorovatelka
Autor

Nemám čas na víc, než na nějaký komentář do diskuse a na projití si informací o dění ve světě. Kladete správné otázky a odpovědi mají velmi široké souvislosti. Než o tom něco snad večer napíšu (vnoučata mají přednost), tak jen krátce, že USA za dva dny právě dostaly další dvě facky pro prospěch Ruska (bohužel, nikdo o tom moc nepíše, dokonce ani alternativa a nějakou analýzu o souvislostech, tu teprve aby jeden s lucernou hledal). Ale, bohužel, s islamizací Evropy facky Spojeným státům nesouvisí, na druhou stranu souvisí s tím, že Evropa právě má možnost volby.

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

U nás je to stejné. Lidi kafraj na vládu a systém a nikdo nic neřekne. Každý se třepe před problémem, jen ať se tu nic nestane. Jinak nebudou slevy v Kaufu. Lidi nosí trička s SSa vlajkou a jsou IN, já nosím trička s Českou vlajkou a symboly, koukají na mě jako na nebezpečný živel. Vlastenectví není zrada a národní cítění není fašismus.
Lidé proberte se už, není již čas. Obrana hranic, vznik schválené a podporované domobrany. Zřízení výcvikových středisek pro mládež pro ovládání zbraní, řešení krizových situací a výcvik jednotlivců a skupin. Vše povinně v rámci školní výuky od 12 let. Čím dříve tím lépe. Lidé si musí hrábnout do svědomí a sami si říct a uvědomit:,, ta hromádka policistů, vojáků, ta mě neochrání, musím se připravit sám”.
Buzeranti, Lesby a jim podobní, kteří jsou nějak svázání s hnutím, které se posmívalo pietě by si měly zvykat na teplo. Sedejte si na radiátor a zvykejte si na teplo. Taková teplota 800 stupňů vypálí každého parazita v rektu.

Petr H.
Návštěvník
Petr H.

Merkelová je v Neměcku obdobná postava, jako v trilogii Pán prstenů správce Minas Tirith – Denethor. Matrice přímo vzorová 🙂

albatros
Návštěvník
albatros

Jo taky je pod vlivem “oka”

albatros
Návštěvník
albatros

I když pro toho správce mám větší pochopení. On totiž se zkazil až když potkal “oko”, Makrela se připravovala na tuhle roli celý život.

kari
Návštěvník
kari

Fakt by me zajimalo cim Obama tu nemeckou Merkelu drzi pod krkem ze toleruje vrazdeni sveho naroda . Nemuze byt prece tak bezmozkova. To je ted jak sedm morovych ran na Nemecko

jar.
Návštěvník
jar.

ZdMerkelová s Holandem si neviděli do huby při telefonování, což ovšem CIA má všechno nahrané a proto budou skákat, jak Obama, resp. CIA píská. Jinak bychom se asi moc divili, co všechno si nažblechtali.e napište svůj komentář…

Iva Nikdová
Návštěvník
Iva Nikdová

zklam,ání. Jediný nasraný germán, jinak banda čumilů! Patrně jim ještě nikdo nikoho nezabil!