VIDEO: Inaugurační projev Donalda Trumpa. Revoluce, přestavba, náhrobní kameny, masakr, odkaz na...

VIDEO: Inaugurační projev Donalda Trumpa. Revoluce, přestavba, náhrobní kameny, masakr, odkaz na Syndikát, přátelství, antiglobalizace a Bůh. Projev, který vstoupí do dějin! [CZ Titulky]

VIDEO: Inaugurační projev Donalda Trumpa. Revoluce, přestavba, náhrobní kameny, masakr, odkaz na Syndikát, přátelství, antiglobalizace a Bůh. Projev, který vstoupí do dějin! [CZ Titulky]

Donald Trump včera po složení své přísahy na schodech Kapitolu ve Washingtonu D.C. přednesl projev, který americké dějiny dosud nezažily. Donald Trump tímto projevem de facto zahájil revoluční procesy ve strukturách řízení země a jeho projev byl natolik zásadní, že všichni lidé v ČR a na Slovensku, kteří se zajímají o alternativu se musí s jeho proslovem seznámit. Připravil jsem tudíž překlad a české titulky celého Trumpova projevu, který trval přibližně 17 minut a zazněly v něm klíčové informace, ale také odkazy, které Trump tlumočil ve vzkazu zasvěceným lidem. V proslovu zazněl i odkaz na téma “Syndikát” a na struktury záhad a objevů, které budou lidstvu v tomto tisíciletí odhalovány z hlubin vesmíru. Donald Trump je s teorií “Syndikátu” seznámen velmi důkladně a je dobře, že v projevu se tohoto dotkl.

president-donald-trump-inauguration-address.jpg
Donald Trump během inauguračního projevu.

Na počátku proslovu Donald Trump poděkoval nejen americkému lidu, ale celému světu za podporu, které se mu dostávalo z celého světa. Americké bitevní pole bylo bojištěm celé západní civilizace. Odpor proti Trumpovi v evropském globalizovaném mainstreamu dodnes kopíruje ten americký. Následně Donald Trump oznámil zahájení přestavby USA. V tomto ohledu je v podobné situaci jako Michail Gorbačov v SSSR v polovině 80. let minulého století. Vzápětí oznámil, že veškerá moc z Washingtonu se s okamžitou platností přesouvá do rukou lidu. Tuto věc americká média nemohou rozdýchat a křičí, že Trump se chová jako revolucionář. Moc prý má zůstat podle médií ve Washingtonu, Trump si prý dovolil příliš přesouvat moc někam jinam.

Útok proti establishmentu

Trump se opřel do establishmentu, že Washington vzkvétal, zatímco americké rodiny střední třidy bojovaly o přežití. Trump upozornil, že USA patří lidu země a ne elitám ve Washingtonu. Zdůraznil, že není důležité, jaká partaj kontroluje vládu v Bílém domě, ale jestli lid kontroluje vládu. Tohle by se mělo tesat do kamene a občané v ČR by si měli položit stejnou otázku, jestli jsou to oni, kdo kontroluje vládu, anebo vláda ČR kontroluje český národ, resp. kontroluje národ jako prostředník Bruselu. Den inaugurace Trumpa bude podle něho den, který bude pamatován jako den, kdy vládci USA se stali občané. Národ podle Trump existuje proto, aby sloužil svým občanům a ne globálním zájmům.

donald-trump-inaugural-address-speech-nationalist-vision.jpg
Donald Trump před složením přísahy.

Poté přišel šok. Trump začal mluvit o chudinských čtvrtích v USA. O matkách a dětech, které bojují o přežití. O školství, do kterého jsou sypány peníze, ale děti se nesmí nic naučit, je jim vzdělání globálními elitami odpíráno. To je narážka Trumpa na proces vzdělávací degrese a simplifikace, kterou se snaží globalisté v USA snižovat laťku vzdělání stejně, jako se o to snaží v Evropě. Další pecka přišla poté, když trump přirovnal zavřené a opuštěné průmyslové továrny v USA k náhrobním kamenům někdejší americké prosperity. Dále zmínil problémy drog, které ničí americkou mládež a segment zakončil další výrokem, že tento “masakr” prostě právě teď končí. Moderátorům CNN se při tomto segmentu Trumpova projevu protáčely oči a moderátoři lapali po dechu. Dana Bash, moderátorka CNN, přirovnala Trumpa k Fidelu Castrovi a dodala, že Trump mluví jako revolucionář.

Na notě antiglobalismu

Další segment projevu zvedl ze sedadel spojence v Evropě, ale také v Asii a v Japonsku. Trump pronesl, že USA po mnoho dekád obohacovaly průmysly cizích zemí na úkor amerického průmyslu. Tím narážel na obchodní dohody NAFTA a bezcelní zóny, které zaplavily americký trh importovaným zbožím a americké továrny nedokázaly cenově konkurovat a musely zavřít. Potom uvedl, že USA dotují cizí armády, zatímco americká armáda je na pokraji finančního a technologického vyčerpání. USA utratily biliony dolarů v zahraničí, zatímco americká infrastruktura je v rozkladu. Podle Trumpa předchozí vláda okradla střední třídu o blahobyt a peníze přerozdělila do zemí celého světa. Trump zde kritizuje globalistické teze Obamovy vlády, kdy střední třída zchudla za 8 let tolik, kolik nezchudla za předchozích 65 let.

donald-trump-parade-1.jpg
Trump se synem Barronem a manželkou Melanií neplánovaně několikrát vystoupili z obrněného vozu a začali mávat přihlížejícím davům.

Další kritika se týkala továren, které se přesunuly do zahraničí a nechaly za sebou miliony nezaměstnaných Američanů. Trump potom vyslal vzkaz všem zemím celého světa, že odteď se bude americká vláda řídit jediným heslem, že Amerika je na prvním místě a všechna rozhodnutí, které vláda udělá, se budou odvíjet od hesel: “Kupujte americké zboží!” a “Zaměstnávejte Američany!” – Tato hesla zazněla jako stěžejní faktor při volební kampani, kdy jediným řešením se v USA v poslední době ukazuje je uzavření amerického trhu volnému obchodu a počátek ochranářských opatření na importu zboží do USA, které parazituje na domácí produkci. Tyto kroky pohřbívají v USA globální teze, doslova jednu za druhou. Donald Trump prohlásil, že dostane lidi ze sociálních dávek a vrátí je do práce.

Konec amerického imperialismu

V zahraničním segmentu projevu uvedl Donald Trump, že USA budou hledat přátelství a dobrou vůli s ostatními národy světa a nebudou vnucovat americký styl života. Naopak, USA se budou snažit být vzorem, aby byl hodný následování. USA budou respektovat právo cizích zemí, aby své zájmy vždy upřednostňovaly vždy na prvním místě. Tento segment Trumpova projevu jasně potvrdil, že USA končí s politikou exportu americké demokracie do zemí, kde o ní nestojí. Tohle je zásadní zpráva a signál pro Ukrajinu, tam budou plakat. Je to signál do Ruska, že Trump není ideolog a nebude Rusku vyčítat jeho národní zájmy kladené na první místo. Trump dále sdělil, že Islámský stát vymaže z povrchu zemského.

nintchdbpict000295870636-e1484950011217.jpg
Barron Trump (10), Donald Trump a Melanie Trump mávají lidem na Pennsylvania Avenue.

Další segment se týkal patriotismu, věrnosti, lásky k vlasti a jednotě. V souvislosti s bezpečností zmínil armádu, policii a především Boha, za což sklidil potlesk vestoje okolo sedících politiků a hlavně duchovních. Hned poté zaútočil na politické elity, že jenom žvaní a tlachají, ale nic nedělají. S Trumpem přichází čas a hodina činů. Tyto poznámky sklidily strnulé a kyselé výrazy z obličejů okolo sedících hostů. Adresné výroky to sice nebyly, ale oni věděli, komu je Trump adresuje. Ve srovnání s JFK je Trump úplně na jiném levelu. Takovéto výroky proti establishmentu na schodech Kapitolu působí jako vyhrožování elitám. Trump neměl ani obavy vystoupit včera při spanilé jízdě od Kapitolu do Bílého domu z pancéřované limuzíny a začít spolu s rodinou mávat okolním davům.

Trump odhalil mimosférické vyšší procesy řízení

Následující segment Trumpova projevu asi mnohé zaskočil. Trump uvedl, že stojíme u zrodu nového tisíciletí a jsme připravení odemknout záhady vesmíru, abychom osvobodili Zemi od utrpení nemocí a abychom těžili z energií, průmyslu a technologií zítřka. Jakou mají záhady vesmíru souvislost s utrpením nemocí na zemi? Toto je Trumpův odkaz na “mimosférické” procesy a technologie řízení na této planetě, které si přivlastňují pro sebe globalisté a je to odkaz na “Syndikát” tezi, seznamovací článek o něm jsme publikovali zde. Nemoci léčené na bázi manipulací s telomery, za využití technologií, které nepochází z této planety, ale jsou ze “záhadného vesmíru”. Donald Trump tím dosvědčil, že patří mezi zasvěcené. Jsem velmi rád, že patří do klubu, ale nepřekvapuje mně to, elity jsou o vyšších procesech mimosférického řízení informovány ve chvíli, kdy se dostanou do struktur světové moci anebo do jejich blízkosti.

Závěr proslovu byl věnován patriotismu, Bohu, slibu věrnosti lidu a zopakování toho, že společně s lidem udělá Trump Ameriku znovu skvělou. Trumpův projev byl naprosto brutální, skandální, bezprostřední a podle mainstreamu nehorázně populistický. Pokud je toto populismus, potom je třeba, aby toho populismu bylo mnohem více. Pokud totiž Trump splní to, co slibuje, Amerika bude zemí, jejíž národ bude mít vládu věcí veřejných, která bude pracovat pro zájmy lidí a ne nadnárodních elit a globalistů.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Tá satanova opice Obama, furt se vměšuje do toho na co už nemá právo.
Trump rozhodl o výstavbě Obamou zamítnutých ropovodů. Greenpeace zuří
Americký prezident Donald Trump v úterý podepsal dekrety o rozšíření, respektive výstavbě ropovodů Keystone a Dakota. Čtvrtou a poslední část Keystonu přitom předchozí americký prezident Barack Obama v rámci environmentální politiky své administrativy loni zakázal, stejně jako pozastavil projekt páteřního podzemního ropovodu Dakota.
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/427392-trump-rozhodl-o-vystavbe-obamou-zamitnutych-ropovodu-greenpeace-zuri.html

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Opet ztraceny prispevek. Jelikoz je to uz skoro 12 hodin tak to nebude zpozdenim nez naleze na server, ze ano?

Pozorovatelka
Autor

Trump právě podepsal exekutivní příkaz k ukončení TPP, ukočení ještě musí ratifikovat kongres.

Stop EU, TTIP a TPP na kartě obálky The Economist
comment image
comment image

PS: Bez komentáře

Avatar
Návštěvník
Avatar

Výborná trefa pani Pozorovatelko! Presne ako píšete! Keby nebol Trump ich plánom nikdy by ho nezvolili.. keby mohli voľby niečo zmeniť, už dávno by ich zakázali. Nebuďme ovce. Nenechávajme sa klamať peknými rečičkami. Všetko sa deje podľa velkého plánu!

4321
Návštěvník
4321

Globus (symbol globalistů) má trhlinu. To symbolizuje, že koncept globalistů má trhlinu. Žid vyvadí protestující dav z moderního Egypta, jako Mojžís do země zaslíbené. Moderní Egypt – říse globalistů je symbolizována čtyřmi malými pyramidami, které utvářejí jednu velkou nedokončenou pyramidu s islámským půlměsícem na jejím vrcholu. Žid jako Mojžíš otevírá moře a dav odchází na cestu. Globalisti teď na to zareagují tak, že pošlou svoje síly, aby zkusili dav zastavit odvléct zpět. V dávné minulosti se tohleto jednomu Faraónovi nepodařilo.

Pozorovatelka
Autor

T. Mayová bude při jednáních s Trumpem hájit dohodu s Íránem
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2021446-dohodu-s-iranem-budu-hajit-vzkazuje-mayova-pred-cestou-za-trumpem

Mě se tím potvrzuje, že Trumpův hlavní úkol je odstranění neoconů od moci a že ve všem ostatním, čím globalistům nepůjde na ruku, bude usměrňován.

svobodný občan
Návštěvník
svobodný občan

Protesty feministek v Německu proti Trumpovi zřejmě zafinancované OSF byly absurdní stejně jako prostesty podobných, že to tak řeknu, agresivních a přisprostlých primitivů, všude po světě. Zajímavé je, jak se kolem nich motaj ti z ISIS a vyřvávaj nakonec Alláhu Akbar, tak jako ti z ISIS. Zřejmě jaký pán takový pes. Že? Madonna má přece také stejné pány a její prostest proti Trumpovi je procintnutím z iluzí, že by tomu mohlo být v jejím případě jinak. Kdysi jsem poslouchal její jednu píseň jako puberťák. Ale to jí složili stejně jiní. Ona je jen interpret toho, co se jí napíše. 😛

Ale absurditě to na ničem neubírá, naopak!!!

Takže to Německo..

“Korunu všemu nasadila řečnice na pódiu, která do mikrofonu začala v jednu chvíli freneticky vyvolávat „Alláhu Akbar“. Nezdá se však, že by tím své kolegyně překvapila. Ve tváři jedné z přihlížejících dívek se dokonce objevily náznaky slziček dojetí. Tomu se ovšem nelze divit, protože Alláh je odjakživa považován za prvního feministu v historii lidstva. Německé pokrokové ženy se tak logicky vrací ke kořenům boje za svá práva.”

A tady USA..

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Allahu-Akbar-zvrhl-se-protest-zen-proti-Trumpovi-A-mame-FOTO-jak-se-jedna-prevlekla-za-No-fuj-472493

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9678-bojovnik-isis-protest-trump

Stara mama
Návštěvník
Stara mama

Zatim Trump proti isis vubec nic neudelal. ?

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

comment image
Demonstrace žen proti Trumpovi v Berlíně

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

No Sorosovo státo, jasně ukázalo kdo je stádo vagýn.

styx
Návštěvník
styx

este ta s transparentom mohla dopisat: I like black hands on my pussy

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

CNN zase lžou!!!A naše ČT a prasstituti v ní lhtaj jak smyslu zbavení.
Žádná lež, ale „alternativní fakta“. Chtěli jsme vyčistit vzduch, tvrdí Trumpova poradkyně
Před 58 minutami Washington
Trumpova poradkyně Kellyanne Conwayová hájila mluvčího Bílého domu v debatě o davu na páteční inauguraci. Sean Spicer podle ní nelhal, nýbrž poskytl „alternativní fakta“. Mluvčí prohlásil, že účast na inauguraci byla vůbec nejvyšší jak na místě, tak i u obrazovek. Ze srovnávacích fotografií velkých médií je přitom jasné, že na Obamovu inauguraci přišlo lidí mnohem víc.
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2021019-zadna-lez-ale-alternativni-fakta-chteli-jsme-vycistit-vzduch-tvrdi-trumpova-poradkyne

svobodný občan
Návštěvník
svobodný občan

Co je esencí života havlistů a sluníčkářů:

Sklízení obdivu okolí za jejich morální humanismus. Co se děje v realitě a jak to vnímají obyčejní lidé, kteří jsou s tou jejich sluníčkovou realitou konfrontováni je v podstatě absolutně nezajímá, naopak označují je za extremisty za jejich zkušenosti o kterých referují.

https://www.youtube.com/watch?v=sQx7fzWsT4E

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Svobodný občan: Navrhuji, aby se těmto zdegenerovaným, Havloidním Parazitům neříkalo “sluníčkáři”, ale PŘÍŽIVNÍCI.
Slunce má životadárnou, pozitivní Energii, která nemá NIC společného s NEPŘIROZENÝM protiprokreačním tažením ( lgtb, unisex, umělé multioplodňování, zvrácená degenerativní kultura sexismu, převracení přirozených hodnot a omezování znalostí našich dětí, genové a jiné umělé manipulace).
Tito PŘÍŽIVNÍCI, aniž by kdy něco pozitivního pro společnost vytvořili – nedej Bože vlastníma ručičkama! – pouze ze zdrojů ( nám ukradených jinými degeneráty) cíleně destruují normální lidskou společnost, její přirozený rozvoj, a její klidné a mírové soužití.

svobodný občan
Návštěvník
svobodný občan

Jenomže příživníci je označení i pro jiná individua. Sluníčkář přece neznamená člověk s láskou ke Slunci a k tomu co symbolizuje, ale je to speciální český výraz pro malé a v určitém smyslu naprosto hloupé lidi, co vidí díky té hlouposti v sobě dlouhodobě vypěstovanou halucinaci – jakési zvláštní pseudoslunce tam, odkad se šíří ve skutečnosti tma, nebezpečí a ohrožení sama sebe a vlastní mateřské civilizace, to co s nesčetnými obětmi a sebezapíráním pro vyšší věc vydobyli naši předkové a osvobodili od temna. Vítají své vlastní bludy, které nemaj NIC společného s realitou a opájí se tím pseudohumanismem a vlastním plácáním se po zádech kolik toho o humanismu, morálce a správnosti pochopili a hlavně kolik toho z toho dobra šíří kolem sebe do zkažené společnosti. Navrhněte něco výstižnějšího a třeba se to ujme. Nemám nic proti. 😛 Alespoň tak ho tedy chápu já.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Svobodný občan:
Je to ukázkový DOUBLE-SPEAK ( česky převrácený/ dvojsmyslný výraz) – viz 1984…
PŘÍŽIVNÍK je český význam pro anglické slovo PARAZIT.
PŘÍŽIVNÍK je pro tyto parazity výstižné označení – žijí z nás, přiživují se bez práce.
Pouze falešnými kecy a úlisnými falešnými úsměvy.
Řízená,” implementovaná ” a v hloubi srdce frustrovaná individua.
Sám jste to výstižně popsal 😉

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

Matko, občane, perpete, abebe,
vaše postřehy jsou správné. To pojmenování má v sobě pozitivní konotaci a slunce je vtom opravdu nevinně.
Chápu, že jim nechcete říkat tak, jak si říkají sami. Židé.
Člověk by se měl nejprve naučit číst, než začne psát…
Třeba vás zaujme téměř dva tisíce let starý návrh pojmenování tohoto parazitického superorganizmu(protože individua to opravdu nejsou) od Jana Evangelisty:
“sami o sobě říkají, že jsou Židé, ale nejsou, nýbrž jsou synagogou Satanovou.”
comment image

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Havlismus není kult havla, dokonce osoba Havla je v tom pojmu nicotná a zástupná. Podstatu havlismu vystihuje pojem
PSYCHICKÝ TROCKISMUS.

Psychtrockista je přesvědčen, že má právo určovat ostatním co se jim má líbit a co ne, co si mají myslet, co mají dělat. — Trockizmus (jako psychický jev) nespočívá přímo ve sdílení nebo následování myšlenek Lejby Bronštajna alias Trockého, psychickým trockizmem je myšlen psychický jev (porucha), který existoval odedávna, v Bronštajnu-Trockém jen získal svého nejvýraznější představitele. České adekvátní slovo nejblíže je “POSEDLOST”.

Podstata psycho-trockizmu spočívá v následujícím:
– ideologická všežravost – psycho-trockistovi je úplně jedno, jakou myšlenku, směr nebo ideologii bude prezentovat, hlavně když při tom může ukojit své ambice
– téměř kompletní hluchota k jakékoliv kritice,
– hrubý rozpor mezi slovy a činy,
– bytostné přesvědčení o tom, že “Já jsem lepší než ostatní, proto já mám právo … , a ostatní musí… “,
– přesvědčení o vlastní výjimečnosti, předurčenosti rozhodovat o ostatních “v zájmu jejich vlastního blaha” (a být za to patřičně společností odměněn).

Doplňkové indikátory:
– používání záměny, matení pojmů, nazývání jevů neadekvátními pojmy,
– vyhýbání se konkretice, například ve formě stavění se do pozice obhájce nějakého “abstraktního dobra” (např. Havlův “humanizmus”, o němž všichni mluvili, ale nikdo nevěděl, co to znamená).

Část havloidů si ve své tuposti o sobě tyto vlastnosti nemusí uvědomovat, můžou být skutečně přesvědčeni o tom, že se snaží dělat dobrou věc.

(více na leva-net)

perpetis
Návštěvník
perpetis

Tak jest to pravdou, ze oni nam do rasistu, xenofobu v tom lepsim pripade a my jim do slunickaru. Ja bych to tak nechal, protoze jde z toho jasne analyzovat ktera strana je ta žlučovitá, agresivnější: která káže vodu a pije víno.

kubata
Návštěvník
kubata

Co je trvale nazývat havloidní sluníčkáři? Pak bude jasno o koho jde: o placené svině. O ty samé, jako byl Havel.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Musíme prvně tedy v okultním obřadu obětovat JXD z Reflexu, který se dušuje, že termín vynalezl.

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

comment image

svobodný občan
Návštěvník
svobodný občan

Do čeho tlačí a k čemu zneužívají sluníčkáři a především jejich političtí zástupci 13 leté studentky ve Švédsku a jak to dopadá..

https://www.youtube.com/watch?v=sQx7fzWsT4E

mantid
Návštěvník
mantid

Když vezmu v úvahu lokální úhel pohledu toho komentátora, tak super výklad problematiky. Borec.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

“Sluníčkářští pasáci” je přesný výraz! Vyjadřuje metodu i záměr.
A bohužel se nejedná jenom o holčičky, ale i o chlapečky – viz rakouská kauza.
Ti PARAZITI, a PRASATA v čele s perverzním Sorošem a jeho družinou, zneužívají naše děti!

svobodný občan
Návštěvník
svobodný občan

No přátelé, já jen doufám, že zvolení Trumpa nemá být spouštěčem války muslimů proti naší civilizaci. To by se někomu moc líbilo. Proto je sem vozí především z těch zemí, které naší kulturu nejvíce nenávidí – Afghánistán, Pákistán..vždyť to tak je, ne ze Sýrie, ale z Afghánistánu jich je nejvíc pokud se nepletu. Co od takových očekávat že jo. Zvyky, tradice, kultura, všechno to maj v sobě a nehodlaj se měnit, ani nesmí, islám jim to zakazuje. Jak tohle dopadne?

svobodný občan
Návštěvník
svobodný občan

Proto jim to tam Bush a spol tak radikálně bombardovali a stříleli civilisty z dronů jako psy. Co si tak asi “muslimská komunita” o západě (tedy o nás všech tady) myslí? To co se dělo a děje v pákistánu, afghánistánu, to nemá obdoby. Oni ti teroristé jsou jen záminkou k používání zbraní na ně a přitom je všechny vytvořili, vedou, vytváří a udržují při životě pomocí Bin Ládinů, Abů Bakrů, Husajnů atd. Rozděl a panuj.

http://zahranicni.ihned.cz/afrika/c1-52125020-minuly-rok-zadalo-o-azyl-44-milionu-lidi-nejvice-uprchliku-je-z-afghanistanu

M.C.
Návštěvník
M.C.

Já myslím, že to dopadne dobře. Pro nás.
Bude sice mela, ale zvládneme to a přežijeme.
Kdyby k tomu nedošlo, tak bychom byli poraženi bez boje. To raději za cenu nějakých ztrát zvítězíme.
Věřím, že se gen. Dunford a jeho muži postarají o to, abychom se v budoucnu nemuseli stydět za to, že jsme spojenci USA a aby se nám z jejich činů neobracel žaludek.
K tomu jim dopomáhej Bůh.
God bless America!!

brouk
Návštěvník
brouk

Svobodný zednář nejvyššího zasvěcení Albert Pike předpověděl 3 světové války. První dvě světové války proběhly tak, jak předpověděl.

„Třetí světová válka musí být podnícena využitím rozdílů způsobených agenty Illuminátů mezi politickými sionisty a vůdci islámského světa. Válku bude nutné vést tak, aby se Islám (muslimský arabský svět) a politický sionismus vzájemně zničily. Mezitím budou ostatní národy, opět rozděleni v tomto tématu, donuceni bojovat až do bodu úplného fyzického, morálního, duchovního a ekonomického vyčerpání… Vypustíme nihilisty a ateisty a vyprovokujeme ohromné sociální kataklyzma (rozvrat), které ve vší své hrůze jasně ukáže všem národům, jaké jsou následky absolutního ateismu – původ krutostí a nejkrvavějšího běsnění. Pak všude občané, nuceni bránit se před světovou minoritou revolucionářů, vyhladí ty ničitele civilizace a většinová populace, rozčarovaná z křesťanství, jehož deistický duch bude od té chvíle bez směru či možnosti cesty, bude prahnout po ideálu, ale aniž by věděla, kterým směrem upřít své uctívání, obdrží pravé světlo skrze univerzální vyjevení čisté doktríny Lucifera, konečně vynesené ven široké veřejnosti. Toto vyjevení bude možné následkem všeobecné reakce, která bude následovat po zničení křesťanství a ateismu, kdy obojí bude poraženo a vyhlazeno současně.“

http://www.nwoo.org/2013/01/04/jak-byly-naplanovany-tri-svetove-valky-aby-pomohly-nastoleni-noveho-svetoveho-radu/

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

Na ja.
comment image
Trump vstoupil do Bílého domu a Izrael ihned začal stavět Arabům před nosem:
„Řekli jsme, aby se počkalo, než nastoupí Trump do funkce, protože on nemá žádné problémy s výstavbou ve východním Jeruzalémě,“ sdělil agentuře AFP Turgeman: „Když se Donald Trump stal prezidentem, změnila se pravidla hry. Nadále nemáme naše ruce svázané jako v dobách Baracka Obamy.”
http://www.info.cz/svet/bez-okolku-trump-vstoupil-do-bileho-domu-a-izrael-ihned-zacal-stavet-arabum-pred-nosem-3511.html
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/427176-po-nastupu-trumpa-schvalil-izrael-stavbu-domu-v-okupovanem-vychodnim-jeruzaleme.html
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/trump-hovoril-s-netanjahuem-pozval-ho-na-schuzku-do-washingtonu/1441091

Trump s Netanjahuem probere íránskou jadernou hrozbu
comment image
http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/amerika/trump-s-netanjahuem-probere-iranskou-jadernou-hrozbu_414704.html

Robi
Návštěvník
Robi

pre JazzBoo: Toto je presne ten dôvod, prečo si myslím, že bude alfou-omegou celého Trumpoveho prezidentovania. Ešte ani svetlo v oválnej pracovni nezažal a Izrael už rozširuje uzemie. A može na tom skrachovať aj spolupráca s Rusmi.

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

To bych se nebál.
Styčným bodem Putina a Trumpa je matka, zeť a vnoučata.
comment image

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

promiňte, překlep
Samozřejmě žádná vnoučata, ale dědici.