VIDEO: Idylka s vítáním skončila! Varovná palba řecké pobřežní stráže proti nafukovacímu...

VIDEO: Idylka s vítáním skončila! Varovná palba řecké pobřežní stráže proti nafukovacímu člunu s migranty z Turecka ukazuje na vypjatou situaci, že Řecko už více migrantů nezvládne! Uprchlíci, táhněte! Pobřežní stráž migranty posunovala do pobřežních vod Turecka, nadávala jim, ať táhnou zpátky, ale migranti se vzdát nechtěli a kličkovali! Nakonec musela stráž zahájit varovnou palbu do vody, ale mezitím se dalším člunům s migranty podařilo dojet k řeckým břehům! Situace je zoufalá, Athény volají o pomoc! Kdo ale zastaví migranty, když migrace je kvůli kompaktům OSN lidským právem?

VIDEO: Idylka s vítáním skončila! Varovná palba řecké pobřežní stráže proti nafukovacímu člunu s migranty z Turecka ukazuje na vypjatou situaci, že Řecko už více migrantů nezvládne! Uprchlíci, táhněte! Pobřežní stráž migranty posunovala do pobřežních vod Turecka, nadávala jim, ať táhnou zpátky, ale migranti se vzdát nechtěli a kličkovali! Nakonec musela stráž zahájit varovnou palbu do vody, ale mezitím se dalším člunům s migranty podařilo dojet k řeckým břehům! Situace je zoufalá, Athény volají o pomoc! Kdo ale zastaví migranty, když migrace je kvůli kompaktům OSN lidským právem?

Éra otevřené náruče a vítání migrantů na jihu Evropy je u konce. Před dvěma dny došlo u řeckých břehů k incidentu, ze kterého nahoře přinášíme exkluzivní video. Pobřežní stráž se hlídkovými loděmi snaží vytlačit nafukovací člun s migranty zpátky do tureckých vod. Migranti se vrátit nechtějí a vyhýbají se hlídkovým člunům, kličkují a urputně se dožadují dosažení řecké pevniny. Pobřežní stráž dělá všechno možné, ale nakonec jí dojde trpělivost a řecký policista na hlídkové lodi zahájí do vody výstražnou palbu z automatické pušky. Mezitím však další dva čluny dorazí k řeckým břehům a uprchlíci vyskáčou na pláž a utíkají. To už video nezachycuje, to přinesla řecká tisková média až poté, co se toto video dostalo ven a v EU kvůli němu začal mediální skandál, že Řekové jsou fašisté a střílí nebohé migranty.

Výstražná palba na migranty do vody.

Celý příběh ale má úplně jinou podobu, protože pobřežní stráž se snažila migranty na člunu vytlačit mimo řecké hranice a používala k tomu nejen boky svých hlídkových lodí, ale i dlouhé tyče, přičemž odstrkování člunu s migranty spíše připomínalo mlácení migrantů ve člunech po hlavě, ale to je v podstatě detail. Záběry pouze odhalily, že Řecko je v zoufalé situaci a i pobřežní stráž už je unavená a nemá sil. Erdoganovo rozhodnutí otevřít turecké hranice migrantům, aby mohli prchat do Evropy, má v mnoha ohledech spíše charakter invaze než humanitárního gesta.

Frontex sice již 2. března nařídil [1] posílit hlídky na řecké hranici a pomoci tak řeckým pohraničním hlídkám, ale absolutní čísla Frontex nezveřejnil, ovšem na webu Frontexu se píše, že disponuje celkem 1500 policisty z celé EU, kteří se mohou na místo působnosti přesunout do 10 dnů. Počet 1500 mužů platí na celou EU, takže není možné počítat, že by všichni odjeli do Řecka, bude to sotva 200 nebo 300 policistů, kteří budou automaticky chybět někde jinde. A stejně tak lhůta pro nasazení do 10 dnů je naprosto neuvěřitelně pomalá.

Globální a migrační kompakt OSN udělal z migrace a uprchlictví lidské právo, proti tomu armáda nic nemůže a nezmůže

V této chvíli by bylo na místě povolat na ochranu řecké hranice armády z členských zemí EU, jenže to má háček. Muselo by se totiž jednat o vojenskou operaci, pod vojenským velením, a muselo by být deklarováno, kdo je nepřítel. Po právní stránce by se jen těžko obhajovalo, že EU nasazuje armádu proti migrantům, kteří přece po podpisu Marakéšské deklarace a po podpisu Globálního a Migračního kompaktu mají svoji migraci zakotvenou jako lidské právo.

Proto si dobře všimněte, že Řecko vůbec na obranu své hranice zatím armádu nenasadilo, protože by to bylo v rozporu s podepsanými pakty o migraci a někdo by za to mohl být i stíhán. Řekové vidí otřesný případ v Itálii v podobě bývalého ministra vnitra Mattea Salviniho, který ještě minulý rok blokoval vjezd migračním lodím do italských přístavů, a dnes je za to tahán po italských soudech.

Policista s automatickou puškou.

Frustrace Řeků se tak projevuje na tom, že pohraniční stráž ví, že jediné, co může udělat, je odstrkat čluny s uprchlíky zpátky do Turecka, pomocí boků lodí, pomocí tyčí, pomocí varovné střelby, ale jinak pomocí ničeho jiného. Je to naprosto zoufalý a marný boj, protože když se to nepovede dnes, na tom samém člunu to migranti zkusí zítra, anebo ještě ten samý den a o pár kilometrů na pobřeží jinde.

A mohou to opakovat, dokud se jim to nepovede, protože řecká stráž má zakázáno čluny potápět, protože by policisté byli obviněni ze zabití. Drtivá většina arabských a afrických migrantů totiž neumí plavat, takže i v malé hloubce by se utopili. Policisté by byli obvinění z hromadného zabití, a pokud by prokurátor byl při chuti, překvalifikoval by to na masovou vraždu, neziskovky by okamžitě hýkaly blahem a současné by žádaly pro policisty tresty nejvyšší.

Matteo Salvini je pro ostatní politiky v Evropě děsivým mementem toho, jak globalisté zatočí s každým, kdo začne bránit migraci

A tak potom vznikají lehce komická, lehce děsivá videa, kde vidíte velké hlídkové lodě kroužit okolo malého nafukovacího člunu, jak mezi nimi kličkuje. Na jednu stranu je to legrace, na straně druhé je to faktické přiznání neschopnosti Evropy bránit svůj vlastní životní prostor. Společnost v Evropě se mění a vyrůstají noví a mladí lidé, voliči, kterým migrace nevadí. Podívejte se v televizi na reklamy. Všimli jste si třeba reklamy Adidas, jak tam jsou albíni, černoši, mulati, šampónci, neutrálové a další genderové menšiny, které mají oslovit zákazníky? Kdo je novým zákazníkem? No, je to přece nový člověk, který právě chodí do školy, anebo nedávno ze školy vyšel. Když se podíváte na volby a jejich výsledky, lecos vám musí dojít. Někomu dříve, někomu později.

Snaha o vytlačení migrantů do tureckých vod.

Jiří Kobza z SPD včera pro Parlamentní listy uvedl [2], že pošleme Řecku armádu na pomoc. To by bylo sice správné, ale k tomu nedojde, nikdo Řekům nic nepošle. Po podpisu obou paktů OSN a po podpisu Marakéše je hotovo a vymalováno s nápadem nasadit proti uprchlíkům armádu se zbraněmi. Do toho bylo možné jít v roce 2015, kdy pakty ještě neexistovaly. Jenže tehdy nikdo nic neudělal, kromě Maďarska. Dnes, když už Řecko situaci nezvládá, je na použití armády pozdě.

Faktická situace došla tak daleko, že politik se bude jen dívat, jak migranti přelézají žiletkové ploty a utíkají do Evropy, anebo jim bude bránit v migraci, a to ani zdaleka nemusí zbraněmi, pouze příkazem k zákazu vplutí, a dočká se trestního stíhání jako Matteo Salvini v Itálii. Taková je realita dnes v Evropě, takový je výsledek členství v EU. Migranti, kteří prchají v moderním oblečení a s iPhony v kapse, se dožadují vstupu do Evropy a evropské zákony jsou nastaveny tak, aby jim to maximálně ulehčily. Podpisy obou kompaktů OSN a Marakéše nebyly nějakým plezírem nebo kratochvílí, že nebylo co dělat. Bylo to vymezení evropského právního rámce pro legalizaci a ochranu migrace.

Frontex má na obranu celé Evropy jen 1500 policistů rychlé reakce

Dnes tak vidíme výsledek a Frontex čistě z důvodů vlastních alibi slibuje do 10 dnů poslat do Řecka na pomoc nějaké policisty, a to z celkového dosažitelného pole 1500 policistů rychlé reakce na celou Evropu. Nevím, jestli se mám smát nebo plakat, protože každému je snad jasné, že i kdyby Brusel poslal do Řecka celý kontingent Frontexu, tak tu armádu více než 2.6 milionu uprchlíků v Turecku prostě nezastaví. A nezastaví je ani hlídkovými loděmi Řeků, ani pendreky policistů, ani zbraněmi, kterými ti policisté mají dovoleno střílet jen do vody, nebo případně do vzduchu.

Kdyby národy měly pud sebezáchovy, zavřely by hranice, zakázaly migraci, vzaly by si své pravomoci z Bruselu zpátky. Jenže národy jsou tvořeny generacemi, které se rodí, žijí a umírají. A proto zákon času jasně určuje, že jak zaseješ dnes, tak o 20 let později sklidíš. My na alternativě a Aeronetu sejeme a konceptuálně gramotný čtenář už chápe, že naše práce je nebezpečná pro globalisty, je terčem útoků, protože oni vidí, že to, co my tady děláme, je konceptuální vzdělávání pro příští generaci.

Šťouchání bidlem do migrantů, aby se nepokoušeli vylézt na hlídkový člun.

To je zakázaná činnost ve školách, ve kterých se nesmí mluvit o systémech řízení Kruhů, o kruhu rodiny, životního prostoru a národa. Nesmí se mluvit o nejvyšším procesu sionistického řízení, tedy o globalizaci a o jejím nástroji, tedy migraci, na dosažení světovlády skrze migraci a likvidaci bílé rasy, která jako jediná představuje hrozbu pro Dům Sion. Všechny ty reklamy na Adidas jsou součástí tohoto procesu. Stejně tak proces zbavování se hotovostních peněz a přechod k bezhotovostní společnosti, i když to bude vykreslováno jako hygienické opatření proti přenosům virů, což je paradoxně fakt a pravda, ale každou pravdu a fakt dokáží globalisté zneužít a využít ve svůj prospěch. Je čas sklizně sadu.

Destabilizaci Sýrie a vlna uprchlíků z ní do Evropy je součástí strategického plánu Izraele na permanentní oslabení Sýrie, navždy a natrvalo

Globalisté si napsali zákony a deklarace, globalisté si je prosadili a schválili, a teď podle těch deklarací a zákonů se řídí Evropa a vidíme důsledek procesu, kdy řecký strážník čelí více jak 2 milionům migrantů, a jediné co smí, je strkat migranty pryč tyčí a střílet do vzduchu a do vody. Když slyším pana Kobzu mluvit o poslání armády do Řecka proti migrantům, mám zase zvláštní pocit, že politici opravdu rádi říkají věci, které se dobře poslouchají, ale jsou úplně zcestné v odrazu reality. Zastavení migrace lze dosáhnout jedině přes 1. prioritu řízení, skrze výchovu nové generace a nových kádrů. Ti dnešní kádři totiž na jedné straně vyzývají k vyslání armády proti migrantům na hranice, ale na druhé straně v parlamentu hlasují pro ochranu Izraele. Chápete, o co jde?

Migranti se zeleným záchranným kruhem.

Je to součást plánu, že Syřané se přemístí do Evropy a Izrael se tak zbaví své největší hrozby na severní hranici, tedy vojensky a ekonomicky silné Sýrie. Erdogan tak dělá v Sýrii práci za Izrael, když destabilizuje celou oblast svojí armádou a opravdu nevím, jestli to Erdoganovi dochází, že dělá práci užitečného idiota pro Izrael. Kontrolní otázka pro znalé: Co by se stalo, kdyby se Sýrie znovu zalidnila a stabilizovala? No přece jako první by znovu vyrostla mocná syrská armáda, největší rival izraelské IDF.

Ale dokud bude v Sýrii chaos, kterým tam tak ochotně importuje Erdogan se svými vojsky, do té doby bude Sýrie bezmocná a terčem rabování kohokoliv, kdo do země vtrhne, ať už to jsou izraelské stíhačky, nebo americké jednotky které na východě okupují syrské ropné vrty, nebo Kurdové, kteří si chtějí z části Sýrie udělat vlastní stát, nebo Turci, kteří v tom pro změnu chtějí Kurdům zabránit.

Turecký prezident si asi neuvědomuje, že v Sýrii pracuje ve prospěch plánů Izraele

Takže migrace Syřanů a uprchlíků do Evropy za lepším, aby se už nikdy nechtěli do Sýrie vrátit, nejvíce vyhovuje Izraeli, který si tím zajistí, že Sýrie se už nikdy nestane mocnou a nikdo z obyvatel se tam nebude chtít z Evropy vrátit. A to je ta pravda, komu vyhovuje migrace do Evropy a komu Erdogan hraje roli užitečného idiota. A je smutné poslouchat politiky, kteří mluví o armádách ve chvíli, kdy žádné armády už ani nejsou, jsou jenom expediční sbory a ty nechrání hranice v Řecku, ale vytváří invazní postavení v Pobaltí, výcvikové kempy na Ukrajině a základny v Gruzii, a to všechno namířené proti Rusku. Ochrana Evropy vyžaduje nejen vychované kádry do vedoucích rolí, jako je třeba Matteo Salvini, ale i voliče, kteří je budou ochotni volit v dostatečné míře, aby vyhrávali volby. A víte, že tak to vůbec není.

Policista s bidlem.

Voliči volí jinak než pronárodně, protože byli vychováni jinak než pronárodně, protože i své děti vychovávají jinak než pronárodně. A tím vzniká začarovaný kruh. Proto alternativa musí vychovávat ke konceptuální gramotnosti. A čím více se nám to bude dařit, tím většího počtu útoků, dehonestací a diskreditací se náš server a lidé, kteří s námi spolupracují, budou dočkávat. Jestli něco globalistické inženýry vyděsí, je to konceptuálně gramotný občan. Je to člověk, který myslí v souvislostech. A vítězstvím alternativy je potom dítě, potomek, který se nebojí ve třídě říct, že pravda je jinde, než se říká v televizi. Vzniká tím však ve společnosti disent a skupina lidí, kterou nebude možné ovládnout globalistickými procesy. A to je největší hrozba pro globalisty. Proto největší hrozbou pro procesy globalizace nejsou armády a zbraně, ale informace v rukách lidí s národním ukotvením.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
kocour
Návštěvník
kocour

Tohle nikdy fungovat nebude. Ty lidi utíkají před válkou – u nich doma se nedá přežít…takže nemaj na výběr.
Cizí státy jako Rusko, USA a Turecko v případě Sýrie by se měly přestat angažovat v konfliktech mimo svá území – dodávat zbraně, vojáky a know-how pro občanskou válku. Dost by to snížilo počet uprchlíků…

Staník
Návštěvník
Staník

Evropa nesmí proti migrantům nasadit vojsko, nebo policii, ale USA mohou a to bez sankcí za porušování migračního kompaktu OSN, když vojenské a policejní oddíly na hranicích s Mexikem bránili tisícům migrantům ze severní a střední Ameriky, kteří šli pěšky, vstoupit na území USA a požádat o azyl. A to jsou na rozdíl od migrantů z Afriky, Afganistánu,Iráku a dalších, pracovití lidé.

yehudi
Návštěvník
yehudi

Oficiálna Európa by tiež mohla nasadiť vojsko. KEBY CHCELA. Na OSN by sa kľudne mohla vykašlať. Tak ako USA alebo Izrael. Nič by sa jej nestalo. Lenže NECHCE. Lebo všetky v úvahu prichádzajúce inštitúcie sú presiaknuté neoliberálnymi indivíduami, ktorých cieľom je jej zničenie. Už to by bol obrovský úspech, keby sa podarilo dosiahnuť, aby oficiálna Európa mlčala, zakiaľ by to neoficiálne organizácie vybavili.

yehudi
Návštěvník
yehudi

Čmáranie po internete nepomôže. Situáciu môžu riešiť len ozbrojené privátne organizácie. Každý jeden migrant-invázor vie, že európske vlády už dávno ZRADILI vlastných ľudí. To je zdroj ich sily. Každý jeden migrant-invázor vie, že keby to bolo naopak, tak by to oni nikdy nedovolili. Kľudne by strieľali. Vedia, že kresťanská Európa má v tomto smere zábrany. Ich neozbrojenosť je preto ich najsilnejšou zbraňnou. Preto držia v prvej línii deti na rukách. S drzými úškľabkami.

aamater
Návštěvník
aamater

Konečne to začali riešiť. Takto mali postupovať už samotného začiatku. Ale vždy je to lepšie zakročiť neskoro ako vôbec!!! Dokonca sa preukázalo, že pacient na koronavírus označený ako 0 bol imigrant, ktorý sa odmietol dať izolovať!!! Tak toto je fakt niečo hrozné, keď sa človek dozvie takúto informáciu. Kto je teraz za tento stav zodpovedný? Nie je to tak náhodou mama Merkel?

khrsc
Návštěvník
khrsc

V Idiblu klid,https://www.youtube.com/watch?v=_RYmdqvqSsI,ted turek válčí jen na Řeckých hranicích.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Ve spojení s migrační krizí je koronavirus ještě nebezpečnější. Na odkazu níže je již téměř jasné, o co vlastně jde. maldí migranti, versus stárnoucí obyvatelstvo EU. Je zcela možné, že čína měla tentýž záměr a v EU byl prostě jen využit k témuž účelu. Mezi Čínskými komouši a našemi eko sociálními humanisty-liberály nevidím téměř žádný reálný rozdíl.

Tak asi. Důchody: To co odvádíte na sociální pojištění, tedy na váš budoucí důchod, není ve skutečnosti k tomu účelu odváděno, nýbrž z těchto peněz se hradí důchody stávajícím důchodům, to značí, že ty peníze, které byli vybrány na dřívější pracující generaci, tedy nynější důchodce už prakticky neexistují a oni na své důchody ve skutečnosti, ač po celý život platili, nemají. Tedy dostávají peníze z vašeho. Pro vás, až nastane doba vašich důchodů to bude stejně tak. Stát v kase vaše peníze na vaše důchody mít prostě nebude, ale nebude ani další generace plátců, nebo jen velmi malá. Proto vlády posunují věk odchodu do důchodu až na hranici únosnosti, či spíše za ni. Přitom sociální systém se očekává zatížením migranty na hranici únosnosti, takže na důchody prostě nemusí být. Reálným pohledem prostě nebude. Jasně, nejsem ekonom, ale i prostým laickým rozumem si můžete udělat prostý odhad, znáte li aspoň zhruba počet pracujících v zemi a průměrnou délku dožití.

A teď koronavirus. Mladí pracujíc jedinci v zemi, to povětšinou přežijí, stát to stojí čtrnáctidenní neschopnost v karanténě, ale tu jim dle zákona hradí zaměstnavatel. Mladí migranati to též přežijí. Sttá vydává věší objem peněz na zdravotní materiál, tedy má větší výdaje a ty se započítávají do HDP. Takže ekonomika neklesá, i když v reálu lidi mají hovno. Výdaje na lékařskou péči mají pojišťovny, nikoliv stát a ty si výdaje vyberou na pojištěncích, takže stát to vlastně nic nestojí.

V dlouhodobém horizotu pak budou na koronavirus umírat právě ty ročníky kterým by měl stát platit, nebo začít platit důchod za celoživotní práci a placení sociálního pojištění. Madší ročníky kreré onemocnění virem covi 19 již prodělali s lehkým průběhem budou mít už samozřejmě jako na každé virové onemocnění imunitu, nebo přinejmenším dočasnou imunitu. Předpokládám spíše dočasnou imunitu, aby mohli ve správný čas vychcípat také. Tak bych to odhadovala tak na 30 let práce a pak holt imunita v hajzlu. Kdo po té době vzpomene na nějaký covid -19. V budoucnu se bde státní kasa plnit povinnými odvody na důchody, tak jako dnes, ale dostávat důchody budou jen vzácní jedinci co dokáží přežít. Apropo, kde jsou ty peníze, co jsme platili na důchody po celý život, platili jsme si na důchody do státní kasy dopředu, proč musíme nyní být vypláceni státem z daní našich dětí?

Ten článek i když je z oficiálního tisku stojí za přečtení a též za úvahu. Možná ani sám autor nepochopil, co nám zde sdělují.

Jinak, osobně si nemyslím, že sama planeta by chtěla své staré obyvatelstvo ze svého povrchu setřást, příroda má své cykly a to co už není schopno plodit a růst, nechává mírumilovně dožít. To co se nyní děje, mi přijde spíše jako dílo zrůdného komunistického mozku. Tak, jo, možná jsem paranoidní, ale v blahém komunistické režimu jsem žila 40 let.

https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/v-nemecku-zabije-koronavirus-az-280-tisic-lidi-tvrdi-vedec-40315752

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

anonymka
a to byl život , že? A ne ty havloidní sračky.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Jaryn
A z čehopak se ty havloidní sračky zrodily. Vždyť je to samý bývalý komouš, nebo jeho potomek. Nebo si myslíš, že za komárů papaláši nehamtali a nekradli?

trtal
Návštěvník
trtal

ja sem v tom rezimu zil take…a verbalne vesel komance kazdy den…
bohuzel ted tvrdim, ze to byl hotovy raj proti dnesku…
pokud nekdo nerozumi, potom evidentne nevi, co se deje a co se na nas chysta..

Mr. Nobody
Návštěvník
Mr. Nobody

Keby vyhlasili turecku vojnovy stav,nemuseli by nikoho prijimat…hmmm

Radek
Návštěvník
Radek

comment image

Pro-migrační neziskovky zastavili na ostrově Lesbos činnost kvůli útokům místních “fašistů”. Někteří neziskovčíci ukončili své aktivity na Lesbosu kvůli napadání místními, které považují za krajně pravicové extrémisty. Jedním z nich je Douglas Herman (spoluzakladatel neziskovky Refocus). Podle Hermana, který svým šesti zaměstnancům řekl, aby Lesbos opustili. Na ty pracovníky neziskovek útočí “fašistické gangy”, o kterých řekl, že po celém ostrově zřídili silniční zátarasy a pracovníkům neziskovek vyhrožují, hlásí Die Zeit.
Plavidlo neziskovky Mare Liberum, které tvr3, že dohlíží na činnost úřadů hlídajících Řecko na moři, zda přitom neporušují lidská práva, také tvrdí, že je v pondělí večer napadli “fašisté”.
“Naši posádku napadl dav fašistů, když jsme zakotvili na Lesbu. Řvali na nás, vyhrožovali nám a polili nám palubu benzínem! Naše posádka byla dohnána k tomu, aby odplula, a teď kotvíme kus od pobřeží. My ale zůstaneme a i nadále je budeme monitorovat!” uvedla tato skupina na Twitteru.
Hněv místních byl patrný už roky, kdy vůdce komunity Moria Nikos Trakellis v roce 2018 prohlásil, že místní by mohli kvůli rostoucímu napětí na ostrově vzít zákon do vlastních rukou. Další obviňují tureckou vládu, že migranty na hranici přiváží autobusy a státem vlastněnými vlaky.

Zdroj: https://www.breitbart.com/europe/2020/03/06/pro-migrant-ngos-stop-activity-greek-island-attacks-local-fascists/

Jako v hollywoodském filmu Neprůstřelný mnich, je jasně řečeno kdo pracuje v organizaci za lidská práva
https://youtu.be/cOWt7wxrNQQ
“Nejlepším místem, kde se skrýt, je organizace pro lidská práva, je to poslední místo, kde by vás někdo hledal!”

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Celá SPD se všemi pohunky od Okamury přes Kobzu, Piráti, Topáci a další všichni ostatní, jsou jen projekty ustavené, placené a řízené z centra. Místní židovská věrchuška dosazená k moci je jen úkoly plnící banda parchantů, které nezáleží na místní spodině. To je údělem obyvatel všech zemí, které byly zřízeny jako projekty za účelem plnění globálního poslání. Je naprosto jedno, zda jsou u moci komunističtí žídáci, či tzv. kapitalističtí. Všichni plnili, plní a budou plnit plán jim stanovený z centra. Nechápu, jak se může najít ještě doposud někdo, kdo toto nechápe a dokola mele o jakýchsi posraných volbách a očekává, že ty mohou něco ovlivnit. Ten systém je nutno zlikvidovat odspoda, od ulic, částí obcí, měst, okresů až do centra. Vyprat to z místních obcí až po centrum a to bez jakýchkoliv ohledů na tzv. politické strany, které jsou svou podstatou naprostými nesmysly. Obyvatelé státu mají jeden svůj národní společný zájem a na tom je nutno stavět. Politické strany tento zájem rozbíjí, štěpí a v podstatě znehodnocují. Proto je ve všech zemích, kde je tento systém ustaven obyvatelstvo plně pod kontrolou globalistů. Až tento základní fakt pochopí ta tupá verbeš, pak bude mít šanci na svou další existenci. Pokud ne, končí.

anve8004
Návštěvník
anve8004

Je to tak. Kdyby volby mohly něco změnit, tak už je dávno zrušili.. Za těch “30let svobody” se nám jen utahuje oprátka kolem krku..Máme doloveno jen jedíné.. držet hubu a zadlužovat se.. Tenhle perma-režim nosatého řízení co tady je, nemá s demokracií nic společného.. všechny strany jsou na jejich výplatní / vydírací listině (a současný prezident dvojnásob).. včetně řízené opozice jako je SPD.. stačí se podívat jak všichni svorně hlasovali pro všechny body usnensení parlamentu české republiky na podporu Israele a proti hnutí BDS. Stačí se podívat kdo z nich dováží košér vino z Izraele.. Dáte jim koryta a otočí o 180 stupňů. Hlavně že Kalousek s Hermanem mají na saku odznáček svoboda Tibetu.. ale Běda jak někdo začne kritizovat Izrael za genocidu politiku apartheidu, vraždění civilistů a novinářů, a běda tomu jak někdo bude kritizovat Izrael za to že bombarduje svoje sousedy, suveréní země kdykoliv se jim zamane. Co by se stalo kdyby něco takového dělala např. Čína nebo nedej bože Rusko ?? No to by Česká Žumpovize měla materíál nejmín na půl roku vysílání.. V americe to nosáči mají ještě snadnější, místo tajného lobování tam mají AIPAC (cukr) a ADL (bič), místo deseti politických stran jenom dvě.. To vidíte tu absurditu když se demokratický a republikánský kandidát dohádají úplně na všem, ale v jednom bodě svorně pějí společnou písničku a to ódu na Izrael. Politika je jen iluze a reality show. Ptejte se “que bono” a sledujte tok peněz.. pak pochopíte kdo skutečně vládne..

Motopes
Návštěvník
Motopes

FRONTEX, píšete ?? Řeklo se, žádná sprostá slova !