VIDEO: Hysterie kvůli Huawei byla odhalena! Za vším stojí špionážní aliance Five...

VIDEO: Hysterie kvůli Huawei byla odhalena! Za vším stojí špionážní aliance Five Eyes, která je zhrozena z toho, jak USA a západ zaostávají za Čínou v implementaci 5G sítí v rámci 4. průmyslové revoluce! Deloitte varuje, že USA zoufale zaostávají, uniklé memo poradce americké vlády dokonce mluví o tom, že USA prohrávají! V čem? V nasunování 5G sítí a internetu věcí!

VIDEO: Hysterie kvůli Huawei byla odhalena! Za vším stojí špionážní aliance Five Eyes, která je zhrozena z toho, jak USA a západ zaostávají za Čínou v implementaci 5G sítí v rámci 4. průmyslové revoluce! Deloitte varuje, že USA zoufale zaostávají, uniklé memo poradce americké vlády dokonce mluví o tom, že USA prohrávají! V čem? V nasunování 5G sítí a internetu věcí!

Americká pobočka ruské televize RT odpálila informační zpravodajskou bombu. Celá současná hysterie okolo čínské telekomunikační firmy Huawei v západních zemích vychází a je iniciována aliancí zpravodajských služeb 5 zemí, které uzavřely dohodu o sledování, sdílení a vyhodnocování telekomunikačních dat. Aliance se nazývá Five Eyes (pět očí) a tvoří ji USA, Velká Británie, Kanada, Austrálie a Nový Zéland. Jedná se tedy o země britského Commonwealthu, s výjimkou USA, což je pro změnu bývalá kolonie Commonwealthu. Čtyři z těchto zemí se domluvily, že zablokují a zakážou čínský Huawei, protože má příliš velký technologický náskok, který západní země už nemohou dohnat. Kanada se zatím nepřipojila. Situace je doslova alarmující a hrozivá pro západní země. To potvrzují i analytické zprávy, které ukazují, že západ a jmenovitě USA katastrofálně zaostávají v implementaci 5G sítí. Zatčení finanční ředitelky Huawei Meng Wanzhou v Kanadě je pouze součást brutální války USA a západu proti Číně. Více se dozvíte ve videu nahoře, české titulky zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Aliance Five Eyes.

Analytická agentura Deloitte Consulting v interním dokumentu ze srpna tohoto roku [1] uvádí znepokojivé informace. Podle nich Čína jen za poslední období vybudovala více jak 350,000 nových základnových stanic 5G, zatímco USA za stejnou dobu vybudovaly necelých 30,000 stanic. Jednoduchými počty to znamená, že Čína za stejné období vybudovala více jak 10x tolik 5G stanic a sítí než celé Spojené státy. Zpráva se dostala na stůl v Bílém domě v srpnu a znamenala doslova pozdvižení.

Donald Trump dal proto příkaz k zastavení společnosti Huawei ve všech zemích amerických partnerů (pozn. v USA firma Huawei telefony neprodává). Příkaz začal být šířen 10. září tohoto roku, české zpravodajství dostalo informaci a povel k zákazu Huawei v průběhu října. V metodickém manuálu se hovoří o tom, že veřejnosti se má zákaz čínské společnosti zdůvodnit bezpečnostními obavami, aby tomu veřejnost uvěřila. Je to ale pouze záminka k nekalému konkurenčními boji, protože americké a západní firmy nedokáží firmě Huawei už konkurovat, a to nejen cenou, kdy Huawei je nejlevnější, ale už ani technologiemi a výzkumem.

Deloitte a poradci amerického prezidenta bijí na poplach, USA prohrávají a zaostávají technologicky za Čínou. Dříve nemyslitelné a neslýchané, dnes kruté probuzení ze sna a realita pro celý západ!

Ještě horší zprávu přinesl list The Financial Times dne 13. prosince, ze kterého televize RT citovala [2]. Podle nejmenovaného poradce Národního bezpečnostního sboru amerického prezidenta v uniklém memu se doslova uvádí, že USA prohrávají v nasunování a zprovozňování 5G sítí. Zaostávání za Čínou je alarmující a USA se už nikdy nemusí podařit Čínu dohnat, uvádí memo. Pokud vás zarazilo, jak je možné, že hysterie proti Huawei se tak rychle přesunula z USA do Evropy mezi tzv. partnery USA, známe na to již odpověď. Stojí za tím aliance Five Eyes, která odposlouchává většinu světové komunikace, především mobilní a bezdrátovou, protože těchto 5 zemí a jejich tajných služeb má přístupy ke všem mobilním telefonům vybavených operačními systému iOS a Android, které umožňují vládám vzdálený přístup k uživatelským datům ve dvou přístupových režimech.

Země “5 očí”.

Aliance Five Eyes [3] má přístup k datům občanů ve dvou módech. Mode A je přístup k datům uživatele uložených v cloudových úložištích technologických společností. V případě společnosti Apple je to přístup k datům na úložišti iCloud, ke kterým mají zpravodajské služby přístup pomocí Mode A. V případ telefonů Android je poskytován přístup do úložišť Google Sync. Druhým režimem přístupu je Mode X. Ten probíhá přímo na úrovni koncového zařízení na hardwarové vrstvě, přístupové protokoly jsou “hardwired” přímo v komunikačních čipech a v integrovaných obvodech v zařízeních.

Lze to přirovnat ke zranitelnosti počítačů s procesory Intel, které dlouhé roky na úrovni hardwaru měly zadní vrátka s názvem “Meltdown” a “Spectre”. Pokud nežijete na Marsu, určitě jste koncem minulého roku o těchto kauzách slyšeli. A aby toho nebylo málo, Meltdown a Spectre mají pokračování, dalších 7 zadních vrátek bylo před pár dny objeveno i v mobilních procesorech architektury ARM, ale také u AMD, více v článku zde. Jedná se o obrovská zadní vrata na úrovni hardwaru a integrovaných obvodů a český NÚKIB varuje před Huawei? To si dělají legraci?

Antiviry v počítačích a mobilech jsou placebo. Zadní vrata do vašich mobilů, počítačů a tabletů jsou zabudovány přímo v integrovaných čipech v zařízeních, antivir vám nepomůže

Problém je v tom, že v Meltdown a Spectre nešlo o chyby, ale o úmyslně implementovaná zadní vrátka na úrovni hardwaru, které tam byly více jak 15 let. Speciálně upravený program spuštěný na těchto procesorech získá plný přístup k sytému na úrovni jádra procesoru, takže ani sebelepší antivirus nemá šanci něčemu takovému zabránit. Společnost Microsoft vydala update pro obě zranitelnosti, které chybu neopravují, protože to ani nejde, chyba je v procesoru natrvalo, ale pouze zabraňuje spuštění souborů, které by chybu využily. Update navíc zpomaluje počítač až o 10% výkonu, protože jádro Windows cyklicky kontroluje mezipaměť CPU.

Tato zadní vrátka jsou přítomna ve všech procesorech, ale především i v mobilních čipových sadách v telefonech. Nezáleží na koncovém výrobci telefonu, ale na dodavatelích komponent, ze kterých je telefon poskládaný. Vědí vůbec čeští poslanci, kteří teď alarmují proti Huawei, že čínské telefony zcela běžně používají americké procesory řady Snapdragon, které mají na úrovni čipové sady operační čipset licencovaný původně od jiné americké firmy, konkrétně Texas Instruments, o kterém psal Edward Snowden, jak i vypnuté telefony mohou být na dálku zapnuty bez rozsvícení displeje a útočník z řad operativců NSA si může stáhnout celý obsah mobilu k sobě?

Prohráváme. Kdokoliv vede v technologii a tržním podílu 5G, bude mít obrovskou výhodu v řízení výšky informační domény.

A to se Čína nebojí, že čínské telefony Huawei, Honor, Xiaomi nebo Oppo mohou odposlouchávat čínské občany, když uvnitř telefonů jsou americké procesory a integrované obvody? Nové čínské procesory Kirin 980 doslova válcují americký Qualcomm Snapdragon 845 [4], takže brzy už nebudou v čínských telefonech ani ty americké procesory, kvůli kterým se čínským firmám vyplatilo do svých telefonů montovat americké procesory. Čínské technologie totiž dnes už nekonkurují jenom nízkou cenou, ale v dnešní době už i kvalitou a vysokým výkonem, což už začíná být problém pro americké firmy. Huawei je světová komunikační dvojka za korejským Samsungem. Americký Apple je až na 3. místě. Dvě asijské firmy válcují tu americkou. Jenže ono nejde o telefony v kapse. Hysterie proti Huawei byla spuštěna kvůli síťovým prvkům Huawei, ze kterých mobilní operátoři staví a budují své bezdrátové sítě. A právě nová síť 5G mění pravidla hry.

Síť 5G je nezbytným prvkem infrastruktury NWO před zrušením peněžní hotovosti, bez 5G nebudou ani autonomní auta a digitální dálnice pro internet věcí

Síť 5G má zastřešit tzv. internet věcí (IoT – Internet of things), protože právě tato síť umožní nasazení samoříditelných aut do provozu, umožní provoz chytrých domácností, komunikaci mezi spotřebiči, např. pračka si sama zavolá opraváře, automobil sám objedná u dealera náhradní díl v autě, když zjistí jeho selhávání, auto si samo odjede na STK a vrátí se, auto vás samo odveze do nemocnice, když je vám špatně, ale síť 5G nabídne i daleko méně příjemné věci, např. auto se vám nenastartuje, pokud 5G síť zjistí, že jste si z ledničky před 10 minutami vytáhl jedno pivo, nebo že v dopravním registru jste se vybodoval, máte 12 bodů za dopravní přestupky a už nesmíte jezdit. Prostě auto se nenastartuje. Policie dokonce vás bude moci v autě uzamknout a dá povel autu, aby s vámi přijelo na policejní stanici. Všimněte si snahy rozdávat občanům občanské průkazy s RFID čipem a kartovým čipem pro čtečku. Oficiálně se to zdůvodňuje tzv. elektronizací státní správy. To vypadá fajn, že?

Meng Wanzhou, finanční ředitelka a dcera zakladatele Huawei. V současnosti je zadržena v Kanadě a USA požadují její vydání, že prý Huawei porušovala americké sankce proti Íránu.

Jenže, hlavním cílem je dohled. V Číně existuje už systém, kdy zaměstnanec, který je ve stavu nemocných, musí každé dvě hodiny zasunout svůj čipový občanský průkaz doma do čtečky v počítači, aby prokázal, že je doma, a že nechodí někde po městě a opravdu se léčí doma. Systém ověří zařízení, IP adresu a další parametry, aby bylo ověřeno, že jste zasunuli kartu do čtečky připojené k počítači doma a ne někde na laptopu v kavárně. Stejně tak bude čipový OP použit v blízké době ke startování automobilů. V autě bude kromě zámku na klíč i slot pro občanský nebo řidičský průkaz.

Technologie 5G bude základním pilířem elektronického koncentráku Nového světového řádu

Auto nenastartuje, pokud bude zjištěno, že nemáte zaplacené povinné ručení, že jste nezaplatil za svoz komunálního odpadu, že máte dluh na odvodech, nebo že exekutor vám obstavil auto. V takovém případě auto dokonce od vás samo odjede přímo k exekutorovi. Sítě 5G jsou zaváděny s cílem nasunutí 4. průmyslové revoluce. Jakmile bude síť 5G implementována, bude ihned poté následovat tlak na zrušení peněžní hotovosti. Budete platit jen platební kartou, později už jenom mobilem pomocí NFC technologie. A ještě později čipem implantovaným v kůži. Kdykoliv se někomu potom znelíbíte, zablokuje vám přístup k vašim penězům. Síť 5G tak otevře cestu k orwellovskému režimu a tzv. elektronickému koncentráku.

Huawei válcuje západní produkci. Technologické zaostávání západu už lze jenom zpomalit, ne zvrátit.

Huawei je konkurentem západu č. 1, protože předstihl západní firmy naprosto ve všem. Technologicky začínají západní země zastarávat, čínské technologie mají vlastní ekosystém, nelze je tak snadno odposlouchávat a pronikat do nich, protože Čína si jde vlastní technologickou cestou. Čím dál tím více lidí na světě používá nejen produkci vyrobenou v Číně, ale i produkci, která je skutečně čínská, nejenom outsorcovaná v Číně. Proto aliance Pěti očí zahájila kampaň proti Huawei, protože technologicky už nelze Huawei dohnat, je už možné pouze čínské firmy blokovat a sabotovat, což nepřinese nic jiného než obchodní válku, která může přerůst ve válku otevřenou, vojenskou. Produkce Huawei nepředstavuje hrozbu o nic větší, než je produkce jakékoliv jiné firmy na západě. Představuje však hrozbu pro západní tajné služby, které již nebudou mít přístup k datům operátorů, kteří se rozhodnou postavit své sítě na čínské technologii Huawei. K těmto datům bude mít přístup jenom Čína.

Poděkování za přízeň před vánočními svátky

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou jste nám projevovali po celý tento rok. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a třeba i páteční rozhlasové pořady se Vám líbily, a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou jste nám projevovali po celý rok, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný. Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Užijte si svátky a zbytek roku v pohodě a nejlépe v rodinném kruhu a s dětmi, hlavně s těmi dospělými, které se tak rodičům v posledních letech názorově a politicky odcizují. Krásné strávení vánočních svátků, Silvestra a Nového roku Vám proto za celou redakci AE News přeje

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Michal Bronec
Návštěvník
Michal Bronec

Je to zajímavý čtení, rozhodně to ale není dogma co píšete. Jde o běžný konkurenční boj. Pořád se přece někdo soudí ať Korejský Samsung s Americkým Apple, nebo naopak. Čínský Huawei je prostě konkurence, tak to je boj jako tu byl vždy mezi mocnostmi. Toš teď se k tomu připojila i Čína, toť vše. Rozhodně západ před Čínou nezaostává, vše v Číně vychází z běžně dostupných technologií vyvinutých západem, navíc vývoj se dnes chtě/nechtě sdílí, takže když někdo něco nového vymyslí, za chvíli to lze vyrábět a používat na druhém konci světa – globalizace.
Jinak zadní vrátka v čipech sice můžou být, ale jsou zjistitelná, takže tohle by si nikdo vědomě nedovolil (přišel by totálně o business). To že byly objevené chyby v procesorech Intel a AMD přeci nejsou úmyslně udělaná zadní vrátka, ani přístupy FBI či co. Byla to chyba na kterou nikdo dlouho nepřišel a navíc ty čipy používali všichni i Americká armáda, Goverment, celý svět… Takže by mohl být teoreticky zneužit jak běžný uživatel, tak i NASA nebo FBI.
Co mě vždycky dokáže fascinovat, jak někdo umí tak skvěle fabulovat a vytvářet polopravdy, že Čína předběhla všechny západní země, že je o X let vepředu a podobné nesmysly. Čína se Světu sice otevírá, ale velmi pomalu a pouze část ekonomické svobody tam funguje rychle. Ať autor srovná životní úroveň průměrného Evropana z EU s Čínským, jeho přístup ke zdravotnictví, ke vzdělání, jeho průměrný nákupní košík, jeho možnosti svobody projevu, a vymahatelnosti lidských práv. Potom ať autor srovnává Čínu kde je, bohužel hodně let pozadu. Stejně jako bychom řekli, že východní Arabské země jsou daleko před Evropou a Amerikou, protože tam lidé ani moc nemusí pracovat, mají střechy ze zlata, luxusní vozy… Ale to není jejich zásluha, nebo technologický vývoj, pouze prodaná ropa, ale jako společnost jsou 1000 let za vyspělými státy. To že někdo umí používat Tablet, ještě neznamená, že ho umí vyrobit, má na to prostředky a rozumí mu do posledního obvodu.
Závěr je, že Huawei je levný a může porazit drahé konkurenty což je samozřejmě narušení předem domluvených penězovodů, s tím bych asi souhlasil. Zbytek je nesmyslné plácání a spekulace a strašení lidí. Např. auto které nenastartuje, protože jsem si vzal z ledničky pivo. Jako dobrý nápad na Sci-Fi, ale nereálný, protože takové auto nebo systém by si nikdo nepořídil.

P.S: Mimochodem IBM jako první na světě teď uvolnilo kvantový počítač pro veřejný sektor, západ rozhodně nezaostává.

marci
Návštěvník
marci

Tady je problem uz v samotnem skolstvi. Klade se duraz vic na kvantitu nez na kvalitu. V Cine ale na zapadni model nepresli a stale vychovavaji skutecne odborniky a ne ty nase parodie, ktere bez strycka googla nevymysli ani kelimek na limonadu. Nejvic svazujici je ale zapadni tunelove videni sveta. Take nejvetsi vynalezy nepochazeli nikdy z produkce zapadu, ktery si jen chytre osvojil kazdy z nich. Vemte si treba kontaktni cocky, ktere nam sproste ukradli v USA. A tehdejsi rozsudek soudu? Na zaklade naseho socialistickeho zrizeni byly nase naroky zamitnuty. Soudruzi se snazili ale snaha byla marna, kdyz socialisticky tabor nemel stejna prava jako kapitalisticky dobytek. I u zemi plati pravidlo rovnejsich a kontaktni cocky nebyl rozhodne prvni ani posledni vynalez ukradeny “vyspelym zapadem”. Chovaji se jako rimska republika. Ti take veskere technologie vetsinou ukradli “barbarum”.

anonym
Návštěvník
anonym

Amerika bude zaostávat časem úplně ve všem, jelikož podíl bílého obyvatelstva rapidně klesá, a sociální experiment s integrací černochů se značně nepovedl. Ženy vědkyně a vědecké multikulti tými jistě nejsou to pravé ořechové na udržení světového prvenství ve výzkumu, tím méně v realizaci vědeckých výskedků do praxe s pologramotným, nebo úplně negramotným obyvatelstvem. Doba kdy Amerika byla na špici vzdělávacího systému již dávno minula, s integrací černého etnika do škol, se úroveň vzdělání snížila do té míry, že výrobou už nejsou USA konkurence schopné. Evropa již své mozky není ochotna poskytovat, tak da USA není další příliv kvalitních lidí. Zatím žijí na dluh a ze slávy, časem je převálcuje celý svět, nejen Čína, samozřejmě kromě Afriky.

http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=88251

Luboš
Návštěvník
Luboš

Vážení přátelé,co se najezdili naší papaláši od těch nejvyšších po ty nej nižši do ČLR.Kolik jsem se napsal na Facebooku Ovčáčkovi a jiným,proč tu neotevře středoevropskou pobočku internetový obchod Alibaba.Kde nic,tu nic.Dívám se na ty internetové obchody z ČLR a je mi líto,že si to zboží nemohu objednat přímo u nás.Neumím Anglicky a lec které zboží bych potřeboval.Bohužel pouze zprostředkovaně a z nejistým výsledkem.No a co se týče těch telefonů vyráběných v ČLR jsou kvalitní a podle mne za rozumnou cenu.No jistě je trnem v oku že ČLR pomalu ale jistě předhání ten západ a jejich vyvojáři a průmyslníci předhánějí technologicky západ.A to je ten kámen úrazu,že USAa západní výrobci už nemohou v některých oblastech tu Čínu dohnat a že západ má problém ve vývoji technologií a co se týče mikroelektroniky ČLR v některých oblastech hraje prim.Tedy co s tím?No,jednoduchá věc.Zakázat vše v čem ČLR hraje prim.No a je tu ten problém,že ČLR za několik málo let bude hrát prim doslova ve všem a Západ pozbyde tu prioritu vtechnologiích a bude ve stále větším měřítku používat technologie made in ČLR.A to bude pro západ potupa že ČLR bude jedničkou co se týče globální ekonomiky.No a co se týče surovinové základny?Má nezanedbatelného spojence,je jím Ruská federace která už v daleko větší míře spolupracuje z Čínou,Tedy,co z toho vyplývá?Jedna věc,USA a EU zavádí sankční politiku vůči Ruské federaci a co z toho vyplývá?Že v rámci odezvy jak uplyne doba kdy má Ruská federace podepsány smlouvy ze západem,ze jména z EU tak smlouvy co se týče surovin neobnoví a převede ty energovody na východ konkrétně do ČLR a jinde v Asijském prostoru.A Eu,bude mít energetickou krizi jakou ještě nikdy nezažila.No a pokud by EU chtěla pokrýt ropu a plyn z USAa Saudské arábie,tak by musela vystavět energovody ze Saudské arábie ale problém je ten,že tam v tom teritoriu jsou politické nestabilní režimy.Az USA?Tam by bylo zapotřebí nejméně 10 tankérů jak pro plyn tak i co se týče ropy.Ty tankéry by musely nepřetržitě plou mezi USAa EU.Prostě,ČLR přebírá štafetu a to je ten problém ze kterým se západ neumí smířit.No a co se týče technologické zaostalosti USAa EU je tu vstyčený prst.Proto že vývoj technologií v ČLR se ubírá jiným směrem nez na západ od naších hranic.USA a státy EU nemohou skousnot to že po zboží made in China je stále větší poptávka a ti kteří umí anglicky využívají raději internetové obchody které působí v ČLR.No a Amazon a EBAY pomalu ale jistě zaostávají a ustupují ze slávy.To,že tu v Česku máme Amazon je sice hezké ale jak si obědnáte tak se vám stejně ozve centrála v USA a jste namydleni.Jak tu Amazon přišel tak jsem se domníval,že když si z Amazonu něco obednám a napíšu do Prahy tak to zboží dostanu na dobírku z Prahy.To se neděje.Prostě Amazonu chybí konkurence.Alibaba by tou konkurencí byla.Jen že není politická vůle ten internetový obchot z ČLR k nám dostat.Kdysi u nás v Mošnově prostor byl i výměra půdy.No a letiště má takovou přistávací plochu že by tu mohly přistávat i ty největší kargo letadla.Tak to je milí přátelé,to je můj názor.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Každému rozumnému člověku je jasné , že to že USA řízené židofašisty, kteří kromě mamonu nic neumí po
tom , co jim dojdou německé mozky které “zachránili” z řad válečných zločinců po druhé světové válce,
začnou technicky zaostávat , protože potomci hloupých kolonistů a zločinců z celého světa kteří prchali před
zákonem ze svých zemí , jsou hloupí po svých předcích. A nízká úroveň školství v USA na tom nic nemohla změnit. Nejlepší je , jak si tato sebranka nýmandů z celého světa po 250 letech od toho co anektovali území severní ameriky za vyvražďování původních obyvatel “hrdě” říká národ. Pitomci! Národy mají tisícileté historie
svou specifickou kulturu a památky a tihle šašci se sešli před pár lety proto, že ze svých národů museli utéct
většinou před trestem. Je to neskutečná drzost a urážka pro všechny národy světa že si tahle banda která žije na ukradeném území dovolí takhle říkat. Chtějí se řadit mezi vyspělé civilizace a přitom žijí mnoho let na dluh
v cizí zemi a po celou dobu své existence jen napadají státy světa a kradou nerostné bohatství napadených zemí. Ničím světu nepřispěli , jen škodili ,rozvraceli země, svrhávali vlády na druhém konci světa ve jménu
“svých zájmů” Jaké zájmy mají na druhém konci světa , když 90% američanů nezná zeměpis, myslí si že země
je placatá a kromě USA existuje jen čína a rusko, protože tyto slova slyší denně od svých židofašistických páníčků protože je tím straší před spaním.
Vše u nich je podřízeno bankám Routchildů, Cockefelerů , Clintnů a Buschů kteří je těžce odírají a stát jako takový léta žije na dluh který jako u jedinné vyspělé země na světě přesáhl 100% HDP země a její obyvatelé jsou dle komise OSN považováni za nejchudší z vyspělých zemí. Tahle židovská banda která hrabala jen pod sebe a zemi zatížila asrtronomickým dluhem , který USA už nejsou schopny nikdy splatit , protože dnes už
nejsou schopny platit ani úroky ze svých dluhů , je navíc ještě hnána svým mamonem tlačí do konfliktu s
mnohem rozumnějším světem který je ale pro tyhle darebáky konkurencí a navíc by se rádi dostali k jeho
bohatství , protože židovi nestačí obchodovat , to se truhla plní pomalu , on potřebuje ještě podvádět a
krást.
Židofašisté vždy spoléhali na svou “sílu” a v této nevědomosti udržují i obyvatelstvo USA. Jenže to dávno není
pravda a nejsou a v podstatě ani nebyli nikdy hegemonem jak rádi o sobě tvrdí. Vždy tu byl někdo koho se báli
a na koho neměli a dnes to začínají chápat i jejich v nevědomosti žijící obyvatelé.
Poslední jejich nadějí aby mohli pokračovat ve své politice blbého kovbojíčka jakých jsou plné hřbitovy , je
NATO které se snaží ovládat. Jenže už i země NATO pochopily co je amík zač a tak dnes deklarují , že evropa
nemá zájem na konfliktu s čínou, ruskem a východem vůbec a rozumně spatřuje budoucnost spíše ve spolupráci zatímco USA považuje za naprosto nespolehlivého partnera neplnícího jakékoliv smlouvy a závazky.
A tak se evropa a státy světa rozumně zbavují US dluhopisů , žádné nové už od nich nikdo nekoupí a tím jim
nepůjčí na přežití , dolar přestává být rezervní měnou a svět se obrací a přidává k mnohem mocnějšímu
bloku na východě. A proto tyto zoufalé pokusy poškodit firmy , či dokonce dávno nejsilnější ekonomiku světa
čínu hlupáky jako je Trump a jeho CIA a vymýšlet si opět pro svoje obyvatele bubáky v podobě “špionáže a
národního ohrožení” je to už opravdu směšné. Jako ve všech sankcích na to doplatí opět nejvíc USA a jejich
naivní obyvatelé a tyto naivní blokace příkladně Huaweie jsou směšné a nic nezmění na tom, že USA už čínu
rusko a další státy východu nikdy nedoženou technologicky a navíc způsobí ,že západní státy už nebudou mít
přístup k těmto technologiím , což by pro ně a zejména pro USA bylo mnohem nebezpečnějším než jsou
schopni pochopit . Jenže vysvětlujte něco blbci.

Pijack
Návštěvník
Pijack

https://byznys.ihned.cz/c1-66378960-vyroba-smartphonu-kvuli-kobaltu-prodrazi-kongo-ztrojnasobilo-poplatky-za-tezbu-stoji-pritom-za-vetsinou-svetovych-dodavek

V čem je tato informace zajímavá? Ve 2 věcech: 1. Jasně ukazuje to, z čeho má EU i USA doslova panickou hrůzu – tedy že by Africké země se v mnohem větším rozsahu mohly začít chovat jako opravdu suveréní země, které si moc dobře uvědomují, že jejich národní bohatství (v nerostných suroviná) je v nějakém časovém horizontu vyčerpatelné a jeho hodnota má pro západ mnohem větší hodnotu než jsou ochotni přiznat (a zaplatit). To jenom potvrzuje to, že západ opravdu nemá zájem na tom, aby se Afrika jako kontinent stal rovnoceným partneem, ale naopak- že jeich snahou bud ei nadále udržet v nějaké formě neokolonilání politiku ekonomické závislosti těchto zemí na západních velmocech (byť to budou maskovat všemožným způsobem). 2. Pokrytectví žurnalistů – taky je pár vět z toho článku: …Zákon vstoupil v platnost koncem listopadu navzdory hlasitým výhradám nadnárodních společností působících v zemi. Těžařské firmy jako například Glencore, Randgold nebo China Molybdenum argumentovaly, že opatření odradí zahraniční investory, přijetí zákona ale zabránit nedokázaly…. Technologičtí giganti Apple a Samsung se proto s Kongem snaží uzavřít dlouhodobou smlouvu o dodávkách kobaltu. Spolupráci však podmiňují dodržováním lidských práv a nevyužíváním dětské práce. … Vidíte ten rozpor?! Kdo ten kobalt těží? No přeci ty nadnárodní společnosti, které se snažily zabránit zvyšování poplatků !!! A kdo je ovládá je jasné asi každému (domorodci to asi nebudou, že..). Ale Apple a Samsung podmińují dlouhodobé odběry kobaltu mimo jiné tím, že k těžbě prý nebudou využívány děti…. ale kdo ty dětí zaměstnává a kdo vydělává na zneužívání dětské práce?? No přeci opět ty nadnárodní firmy…. A upřímě – opravdu si někdo myslí, že by Samsung či Aplle kvůli využívání dětské práce odmítky odebírat ten kobalt? Ani omylem!!! Maximálně toho využíjí v tom směru, že na oplátku za rozumější ceny nebudou ty děti prostě vidět…. i když papírově si to ošetří tak, že to bude O.K. Což je běžná praxe všech nadnárodních koncernů v zemích působící v Africe i Asii… oficiálně podepíšou vzájemné deklarace o nevyužívání dětské práce (kterými se pochlubí na tiskových konferencícgh) a v reálu se to prostě neřeší pod heslem kde není žalobce, není ani soudce.

Oblázek
Návštěvník
Oblázek

Psal jsem to stejné co je v článku. Dostal za to autor také 50 mínusů? Nebo minusujete jen aby se komentář ztratil?

Josef K.
Návštěvník
Josef K.

Dobrý večer,

jsem vývojář a systémový architekt na obou platformách (iOS, Android) a slova pana VK mohu potvrdit. Dám ví o 120 chybách v obou prostředích, a po jejich zhodnocení musím konstatovat, že jsou velice vážné. Umožňují jak RCE (Remote Code Execution) – vzdálené nainstalování a spuštění aplikace, tak DL (Device Logging) – záznam aktivity a DE (Device Erasure) – vzdálené smazání zařízení. Nebezpečí je značné.

.lak
Návštěvník
.lak

A co program v programu? Vím že ejsr měl i 8widle v sedmičce a komp byl náležitě mastný. Když napadnou tak se dostanou do virtuálního a fyzický hardwér jádra softwéru je mimo. Měl jsem CD na instalaci virtuálního a experimentoval jsem. A vlastně nevím co jsem s tím provedl ale když zapnu počítač tak mi napíše čas spuštění programu 28 sekund, ale už faká a za chvíli od 50 do 120 znovu. A párkrát se mi stalo že 1. příspěvek se na sekundu zobrazil dvakrát na jednom webu.

KrindiPindi
Návštěvník
KrindiPindi

Huawej Huawej,
na záda mi hrej!

Dopis 89 “čučkařů” :
“Jsme rozhořčeni, že si data o našich mobilních uživatelých nebudou ukládat a zpracovávat soudruzi v Langley, Googlu a NSA ale soudruzi v Pekinu !! Navíc tomu souši v Pekinu stejně nebudou rozumět.. jestli jim “Volná rua trhu či soudruh Neomarx” nenadělí umělou inteligenci. Leda, že by jim ty data zpracovávali naši bratrští soudruzi Američané nebo soudruzi ti správní Evropané.. ”
Následuje podpis 89 či kolika “rozhořčených čučkařů” …

Ad “čučkař” – Mošé je fakt vtipná kopa, to se musí nechat… “Chodí to jako kachna, kváká to jako kachna tak to asi bude kachna”, byť Brusel tvrdí, že je to “slavík” ..

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

HUAWEI zřejmě nesplňuje předepsané sterilizační a vyhlazovací parametry….
https://www.youtube.com/watch?v=4bjmka0NjTQ

Bakala a OKD
Návštěvník
Bakala a OKD

Polsko vyhlásilo státní smutek na počest 12-ti zahynulých polských horníků.
Neměla by Vláda ČR udělat totéž, když se tohle neštěstí stalo v našich dolech?
Nebo jí to někdo zakázal?
Přispěje Bakala na odškodnění pozůstalých? Někdo by jej k tomu měl dotlačit, třeba silou.

KrindiPindi
Návštěvník
KrindiPindi

rozumný přízpěvek. !

Jaris
Návštěvník
Jaris

Ktera hovada, dala minusy!

KrindiPindi
Návštěvník
KrindiPindi

(fanatickým)Moskalofilům jsou asi nějací “zavalení Pšonci” někde …
No, to bude fakt “funkční slovanská JEDNOTA”, jedna báseň ..

Říkalo se, že když to tehdy bouchlo na Plutu (hnědouhelný důl, okres Most) a Štrougal tam přiletěl vrtulníkem.. – tam po něm horníci házeli rudé knížky – své stranické legitimace ..

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Kabala a Bohóš. 😉