VIDEO: Hysterický záchvat Grety Thunberg na pokraji nervového zhroucení na klimatickém summitu...

VIDEO: Hysterický záchvat Grety Thunberg na pokraji nervového zhroucení na klimatickém summitu OSN v New Yorku vstoupí do dějin! Otřesná ukázka psychicky zmanipulovaného a vyděšeného dítěte, které rodiče dohnali na pokraj šílenství! Lidé prý trpí a lidstvo je na pokraji masového vyhynutí, šokovala mladá aktivistka účastníky konference! Jenže, při pohledu do její tváře něco nesedí, ona opravdu tyto vize někde viděla na vlastní oči! Planetě Zemi prý zbývá jen pár let, než dojde k nastartování řetězové reakce nárůstu teploty!

VIDEO: Hysterický záchvat Grety Thunberg na pokraji nervového zhroucení na klimatickém summitu OSN v New Yorku vstoupí do dějin! Otřesná ukázka psychicky zmanipulovaného a vyděšeného dítěte, které rodiče dohnali na pokraj šílenství! Lidé prý trpí a lidstvo je na pokraji masového vyhynutí, šokovala mladá aktivistka účastníky konference! Jenže, při pohledu do její tváře něco nesedí, ona opravdu tyto vize někde viděla na vlastní oči! Planetě Zemi prý zbývá jen pár let, než dojde k nastartování řetězové reakce nárůstu teploty!

Švédská klimatická aktivistka Greta Thunberg se v pondělí 23. září 2019 postarala na klimatické konferenci OSN v New Yorku o pořádný rozruch a skandál [1]. Naše redakce přináší exkluzivně záznam jejího krátkého projevu s českými integrovanými titulky. Greta Thunberg totiž pronesla v diskusním panelu projev k účastníkům konference a všechny účastníky seřvala takovým způsobem, až to vráželo dech. Mladá Švédka hned zkraje poslala politikům vzkaz a hrozbu, že mladí lidé je budou od této chvíle sledovat. Nevím, jestli Greta Thunberg pochopila, jaký vzkaz tímto výrokem poslala, protože tento slovní obrat pochází z románu 1984 od George Orwella, kde dozorová služba pro veřejný pořádek z amplionů upozorňuje občany, že jsou sledováni a jejich činy vyhodnocovány. Jenže, to hlavní mělo teprve přijít.

Greta Thunberg na konferenci OSN o klimatu, 23. září 2019

Greta Thunberg totiž spustila hysterický proslov na pokraji nervového zhroucení s typickými projevy psychózy, kterou v tak mladém věku psychiatři prakticky neznají. Nejprve obvinila světové politiky, že ji okradli o její mládí a sny, protože namísto toho, aby se za mořem učila ve škole, tak musí místo toho v New Yorku bojovat za světové klima. Politici se prý obracejí na děti a mládež kvůli ochraně klimatu, ale přitom na ochranu klimatu prý nic nedělají. Lidé podle jejího názoru trpí, umírají a celému lidstvu hrozí masivní vymírání. Tady se musíme zastavit a všimnout si jedné zvláštní věci. Hosté na konferenci jí freneticky po celou dobu tleskali a aplaudovali. Jenže ten potlesk byl naprosto bizarní.

Greta Thunberg na pokraji nervového zhroucení, za kterou stoji rodiče v rolích klimatických aktivistů a mediální manažer

Klimatická aktivistka, která má diagnostikovánu autistickou poruchu, OCD, Aspergerův syndrom a několik dalších psychický poruch, bere svoji agendu naprosto a smrtelně vážně, ale ostatní lidé ji považují de facto za bizarní atrakci a mediální celebritu. Strašlivou práci odvedli samozřejmě její rodiče, kteří ji doslova zfanatizovali do stavu naprosté aktivistické nepříčetnosti. Matkou Grety je Malena Ernman, operní pěvkyně a klimatická aktivistka, otcem je herec a zelený aktivista Svante Thunberg, více najdete v článku zde. Jejich dcera tak vyrůstá v rodině dvou zfanatizovaných a angažovaných klimatických aktivistů a jejich dcera je de facto produktem jejich výchovy. Jenže, nejde jenom o její rodiče.

Ingmar Rentzhog, manažer a PR poradce Grety Thunberg.

Hlavního mediálního manažera jí dělá Ingmar Rentzhog, který s Gretou zahajoval všechny její školní stávky ve Švédsku. Moderátorka konference v New Yorku se na začátku videa dopustila omylu, když ve vztahu ke Gretě říkala, že před zhruba rokem stávkovala za ochranu klimatu před školou sama. Jenže, to je omyl. Před školou seděla na zemi a opřená o zeď školy v doprovodu svého mediálního manažera Ingmara Rentzhoga, důkazem o tom jsou i fotografie, více podrobností najdete v našem článku zde. Je to pouze důkaz toho, že mentálně postižená Greta Thunberg je mediálním nástrojem, nad kterým je neustálý dozor. Všude jinde na světě by okamžitě zasáhla sociálka a dítě by bylo z rodiny odebráno, protože Greta Thunberg je ze strany rodičů vystavena výchově, která obsahuje prvky hrozeb, vyvolávání strachu, apokalyptické vize o klimatu atd.

Greta vidí dopředu, co se stane s planetou. Podle jejích reakcí se dá usuzovat, že něco viděla na vlastní oči

Jenže, tak jednoduché to zdaleka není. V tváři Grety Thunberg je vidět, že na vlastní oči viděla to, o čem mluví. Informace o masovém vymírání lidí v závislosti na obrovských úrovních objemu CO2 na planetě, kde lidé po milionech padají na zem a chytají se za hrdla, protože nemohou dýchat, je jedním z obrazů Kapitoly VI Syndikátu. Není to dané dopředu, ale je to jedna z možných iterací vývoje této planety. Z vystoupení Grety Thunberg v New Yorku mám čím dál tím větší pocit a přesvědčení, že Greta Thunberg byla připojena do projektoru a viděla tuto iteraci planety z Kapitoly VI na vlastní oči. A co je důležité, tato iterace se začíná objevovat v projevech politiků i jinde.

Rozčílená Greta Thunberg při projevu v OSN.

Podle této iterace budoucnosti planety Země vzroste termonukleární výkon naší hvězdy Slunce natolik, že v oblasti rovníku začne proces “Gaia Tameh” jako přesun hmyzu od rovníku pryč na sever a na jih k pólům. Za hmyzem poletí ptáci. Odletem ptáků se rozmnoží hlodavci, kteří sežerou úrodu. Bez úrody nebude života pro lidi a v důsledku toho se k pólům začnou přesouvat i lidé. V projektoru je tento proces znázorněn jako univerzální, který platí pro všechny obyvatelné planety, není to izolovaný koncept naší planety G. Skutečnost, že se i ve Střední Evropě najednou objevuje hmyz, který se dosud nacházel pouze v jižní Evropě, je potvrzením tohoto procesu, že rovník se otepluje a klimatická pásma se posunují k pólům.

Miliardy lidí vymřou na nedostatek kyslíku a mamutí koncentrace CO2, vidí dopředu Greta Thunberg

Kapitola VI zobrazuje situaci, kdy celá civilizace a veškeré lidstvo a zbývající 1 miliarda lidí bude natlačena nad 60. rovnoběžkou okolo severního pólu. Grónsko bude zelenou zemí se zemědělskou půdou a dostatkem pitné vody. Na povrchu planety budou miliardy udušených mrtvol, které budou ležet a rozkládat se pod žhnoucím Sluncem. Přesun civilizace k pólům bude nutný ze dvou příčin. Prvním důvodem je pitná voda, která bude k dispozici jen v okolí obou zemských pólů. V projekci Kapitoly VI je podivné, že Antarktida je nepřístupná a nedostupná pro lidstvo s tím, že Antarktida lidské rase nepatří a nebude jí dovoleno Antarktidu použít. A druhým důvodem je kyslík, který se bude uchovávat v nižších vrstvách atmosféry jen v okolí pólů.

Klimatický diskusní panel v OSN.

Právě proto mně zarazilo, že před několika týdny vypukl skandál v souvislosti se zájmem Donalda Trumpa odkoupit od Dánska celé Grónsko [2]. Tento krok, který vyvolal u veřejnosti vlnu pobavení a vtipů, mně doslova vyděsil, protože pokud se USA zajímají skrze Donalda Trumpa o Grónsko, potom by to ukazovalo na to, že vývoj budoucnosti naší planety Země se začal odvíjet podle iterace z Kapitoly VI, a to by znamenalo, že opravdu nemáme čas. To by potom vysvětlovalo i to, že se globální procesy urychlují tak neuvěřitelným způsobem, který vlastně ani nedává smysl.

A když najednou vidím Gretu Thunberg, která mluví s vytřeštěnýma očima o dušení lidí a vymírání lidstva, začíná to najednou do sebe zapadat. Proces “Gaia Tameh” je v běhu. Je ovšem alarmující, jestli globalisté opravdu připojili Gretu Thunberg do projektoru, protože dítě připojení psychicky neustojí, protože dojde k poruše filtrů v mozku. Jedním z vedlejších jevů je ztráta schopnosti mozku snít během spánku. A to zdaleka není všechno.

Greta je prý schopna vidět vydechovaný oxid uhličitý, prozradila její matka

Počátkem května matka Grety Thunberg uvedla [3] pro média, že její dcera jí říká, že je schopna svýma vlastníma očima vidět CO2 ve vzduchu. Oxid uhličitý je pro zdravé lidské oko a mozek neviditelný, ale je možné ho zobrazit chromatogfrafem. Pokud ovšem Greta Thunberg byla připojena do projektoru, potom mohlo dojít k tomu, že její mozek má deaktivované některé filtry, takže je schopna vidět vydechované CO2 vlastníma očima ve spektru nějaké barvy, např. žluté nebo okrové.

Pro malé dítě je to šok, když vidí, že př každém výdechu vychází z úst žlutý oblak. Ostatní lidé vydechují žlutá oblaka CO2, zvířata na pastvinách, automobily, tovární komíny. Pokud došlo k tomu, že Greta byla připojena do projektoru, potom předpokládám, že může vidět i barvy jiných plynů, kyslíku, dusíku, ale i některé další věci, které zdravý mozek nevidí, aby si zachoval duševní zdraví. Filtry jsou zapnuty v mozku proto, abychom nezešíleli, že uvidíme všechno okolo nás, všechny entity okolo nás, a že uslyšíme všechno, celé zvukové spektrum, co se ozývá okolo nás.

Moderátorka diskusního panelu.

V říjnu 2018 začala mít Greta Thunberg pravidelně ve 3:00 ráno noční můry a úzkostí [4], ale na rozdíl od minulosti to nebyly noční můry o ní. Opakující se noční můry byly o dopadu globálního oteplování na planetu, podle knihy “Scény ze srdce”, kterou Greta napsala spolu se svými rodiči a se svojí sestrou Beatou, která také trpí mnoha stejnými emocionálními problémy. Jenže tu noc místo toho, aby se uklidnila ve své ložnici, tak se rozhodla, že její úzkost ze změn klimatu se musí stát problémem všech ostatních. Jedním z aspektů její komplikované diagnózy je posedlost. Její rodina říká, že by prostě neopustila myšlenku, že planeta čelí vyhoření, a že je dostatek vědeckých důkazů, které to dokazují. Pro americká média nedávno uvedla, že lidé se budou dusit a padat na zem, budou se chytat za hrdla, protože na Zemi už nebude kyslík, jenom mamutí objemy CO2.

Greta nemůže spát, v noci se budí s nočními můrami, politici ji tak okradli o snění

Můžeme se tomu smát, ale pokud je pravda, co tvrdí její matka, že Greta opravdu zvládá vizualizaci vydechovaných plynů, tedy jmenovitě CO2, což fyzikálně není vyloučené, např. ptáci a některá další zvířata jako plazi běžně vidí infračervené a ultrafialové spektrum záření, tak potom to zcela mění situaci, protože Greta Thunberg má mozek, jehož filtry jí pouští do hlavy obrazy z okolí, které by neměla vidět. Nejde jenom o vydechování CO2 ve viditelné podobě, což může působit bizarně a v podstatě děsivě pro dítě, ale Greta Thunberg zřejmě ztratila schopnost spát běžným způsobem. Nic se jí nezdá, protože v noci po upadnutí do spánku se její mozek přepíná do stavu připojení v projektoru.

Greta Thunberg v OSN sleduje příchod Donalda Trumpa.

Mozek očekával komunikaci ze zařízení a místo toho zřejmě promítá Gretě do hlavy některé analytické variace na základě dřívějších připojení do projektoru. Přesně z tohoto důvodu důrazně varuji před snahami experimentovat a zkoušet otevírat filtry podomácku chemickou cestou, protože je to vysoce nebezpečné. Greta Thunberg v budoucnu zešílí, skončí na psychiatrii. Nedokáže ustát situaci, kdy bude vidět a slyšet stále více informací, objektů a entit. Nestojí za tím jenom její rodiče, tohle je práce globalistů a manažerů, kteří na ni dohlížejí jako na loutku na dálkové ovládaní. Ukázali jí obrazy, které nikdy dítě nemělo vidět.

Dětské klimatické stávky jsou de facto dětskými křížovými výpravami moderní doby

Výsledkem tohoto procesu bude zfanatizovaná a zfašizovaná mládež, jejich nejvyšší kněžkou bude hystericky exaltovaná Greta Thunberg, která viděla věci, které by neustál ani chlap a ve jménu této hysterie seberou globalisté lidem auta na benzín a naftu, přičemž na auta na elektřinu lidé nebudou mít peníze a později nebude ani ta elektřina pro jejich dobíjení, protože masivní výstavby nových elektráren se nikde neplánují. Následně seberou lidem i hovězí a vepřové maso, protože to v důsledku jeho výroby a chovu zvířat produkuje kvanta CO2. Pokud snížení emisí CO2 o polovinu do 10 let je tak málo, jak tvrdí Greta Thunberg v projevu, potom to znamená, že budou vyvinuty tlaky, aby do 10 let lidstvo dosáhlo uhlíkové neutrality, tedy aby došlo ke snížení emisi do stavu, kdy lidstvo vyprodukuje jen tolik CO2, co planeta dokáže pohltit v rámci fotosyntézy, ale to by se musel světový průmysl vrátit do 19. století. A to je proces deindustrializace Evropy a USA, kdy veškerý průmysl se přesune do Číny.

Greta Thunberg v diskusním panelu OSN.

Pokud opravdu o toto globalisté usilují, tedy o proces deindustrializace, potom to znamená, že lidé nebudou mít práci, blíží se nepodmíněný základní příjem, lidé budou bez možnosti pohybu upoutaní k jednomu místo a všechno s cílem zpomalit oteplování planety, které už nejde zvrátit, ale jenom zpomalit. Jediné, co globalisté neřeknou nahlas, to je fakt, že tento proces nešel nikdy zvrátit, protože energetický výkon Slunce byl dopředu daný, že se bude zvyšovat. Globalisté však netušili, že změny budou probíhat tak rychle. A proto použili Gretu, aby armáda dětí porazila světový průmysl. Připomíná mi to dětské křižáky, které papež postavil do čela Křížové výpravy, protože jejich čistota a neposkvrněnost měla zaručit ochranu Boha a jejich úspěch v dobytí Jeruzaléma. Jak to dopadlo, to netřeba připomínat. Globalisté už neví, jak jinak prosadit svoji agendu, takže přichází na řadu děti a hysterické apely na klimatické konferenci. Pravdou ale je, že co udělali s Gretou Thunberg, aby ji takto zřídili, to si ani nedokážeme představit.

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, situace je horší, než kdykoliv předtím. Snaží se nás už nejen nálepkovat, ale dokonce nás i umlčet, aby se nemohlo mluvit a psát nejen o Izraeli, ale i o lidech, kteří zastupují cizí zájmy proti zájmům lidu. O to více potřebujeme Vaši pomoc. Do konce měsíce zbývají 4 dny a zatím jsme vybrali jen 57% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Záznam pátečního pořadu na SVCS

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Neznalek
Návštěvník
Neznalek

Muze mi nekdo vysvetlit, kde je nejaky nejblizsi projektor? Rad bych se tam zajel mrknout.

Matouš
Návštěvník
Matouš

Český humor je nejlepší. Greta Thunberg se předvedla v Česko Slovensko má talent..

https://ac24.cz/-/cesky-humor-je-nejlepsi-greta-thunberg-se-predvedla-v-cesko-slovensko-ma-talent?redirect=%2F

Tralala
Návštěvník
Tralala

Zajímavé informace – krizová herečka Greta Thunberg, takže krizoví herci nejen při tak zvaných teroristických útocích…..
http://orgo-net.blogspot.com/2019/10/gretagate-krizova-herecka-greta.html
http://orgo-net.blogspot.com/2019/10/greta-thunberg-ctehraje-dle.html

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Neudsudzoval by som už až tak hlboko.Má v niečom pravdu! Prečo sú USA symboly ako štátny znak,zástava,jednodolárovka,USA kalendár mrakodrapov či oficiálna USA Dagabaza z 11.septembra,2001,atď.zasypané tým istým dátumom, rokom 2033 ako rok pre Novus Ordo Seclorum? Či to nebude aj ” Veľký Jubilejný Rok” od Ukrižovania Krista-Slnka?
A čo je zakódované v uliciach Washingtonu D.C.? Nie sútam slnovraty,letný a zimný,ktorým začína a končí Velký Precesný Rok? Veď samotný velķý rok,Anno Magnus končí v roku 2033,teda 5,793A.M.( Anno Magnus),po 25,793 solárnych rokoch! A to isté zachytáva aj každá Protesfantská biblia,a vočtoch jej kapitol sú obidva slnovraty v oblúkových minútach!
A tento dátum,rok 2033 je globalny fenomén, dá sa vidieť tými čo majú oči!
Záverom,je len náhoda,že MT.ATHOS je 2033 meyrov nad morom? Alebo že Mt.Hermon,jedna z dvoch hôr TRANSFIGURACIE KRISTA je na 33.rovnobežke a 33.poludníku?

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Samozrejme,terajšie ” extrémne ” počasie je zapríčinené našim Slnkom,ktoré prekračume ” fotónový pás” energií vyzarovanych z dvojcentra galaxie cez Čiernu dieru,energie siahajúce cez 26,000 svetelnych rokov do okoliteho vesmíru,ako ” lúč energií” …A toto má vplyv,obrovský vplyv na naše plodné Slnko, stávajúc sa ‘ Jaguárím Slnkom’ posiatym stovkami slnečnych škvŕn ktorých erupcie a solarna magnetoplazma ionizuje a zahrieva našu atmosferu na strane kde ju zasiahne solarna energia, a na druhej strane vznikajú vysoké depresie a obrovské búrky! A naše Slnko má byť v lúči tychto energií v plnom rozsano v roku 2033

karl
Návštěvník
karl

v jednom má ta šílenka pravdu.
svět musí asi strašlivě hřešit, když je tohle vpuštěno na veřejnost

George
Návštěvník
Aeon
Návštěvník
Aeon

Greta Trautenberk, ja si pořád říkám odkud ji znám. 😀

filda
Návštěvník
filda

Již pár měsíců sleduji na YouTube účet mias two pair of glasses který vyvrací co2 jako příčinu pohromy, je to ještě horší příčinou je prý plasma často zaměňovaná za ufo. Electromagnetic plasma changeover Event zkratka EMPCOE to je název budoucí katastrofy která má přijít v podobě bouře. V jednom z těch videí je dána do souvislosti s vystoupením Madonny na eurovizi její píseň future samotný text: not everyone can come i to the future
Je jasný vzkaz ne každý se dožije. Posuďte sami.
https://youtu.be/VG3WkiL0d_U

Michael Chertoff
Návštěvník
Michael Chertoff

Velkej americko-chazarskej masakr na BV jsme mohli sledovat od 11. září 2001 i bez projektoru, přímo v našich zmanipulovanejch telebednách a médiích. Vykonstruovaná válka o regiony se strategickými surovinami a statisicíce mrtvých, miliony rozvrácených životů… Pod záminkou boje proti terorismu.
Fosilní paliva prostě hejbou světem a jen totální ignorant by to mohl přehlížet.