VIDEO: Hyeny z amerického fake news mainstreamu chtěli na tiskovce roztrhat Trumpa...

VIDEO: Hyeny z amerického fake news mainstreamu chtěli na tiskovce roztrhat Trumpa na kusy, to musíte vidět! Globalisté začali v USA rozeštvávat Američany proti sobě, socha dalšího konfederačního generála odstraněna v Baltimoru! Historie se přepisuje už i v USA! [CZ Titulky]

VIDEO: Hyeny z amerického fake news mainstreamu chtěli na tiskovce roztrhat Trumpa na kusy, to musíte vidět! Globalisté začali v USA rozeštvávat Američany proti sobě, socha dalšího konfederačního generála odstraněna v Baltimoru! Historie se přepisuje už i v USA! [CZ Titulky]

Připravil jsem pro čtenáře AE News nové video s českými titulky. Jde o tiskovou konferenci Donalda Trumpa v přízemí Trump Tower v New Yorku, kam přišel zodpovědět otázky novinářů k novému balíku zákonů do kongresu na přestavbu národní infrastruktury. Jenže jakmile začala tiskovka, novináři amerického mainstreamu se na Trumpa sesypali a začali mu vyčítat, že ve svém prohlášení k násilnostem v Charlottesville zaujal postoj, ve kterém odsoudil obě strany konfliktu, nejen neonacisty, ale i levicové skupiny marxistů, kteří vyšli do ulic a na rozdíl od protestujících, kteří přišli demonstrovat proti plánům na odstranění sochy konfederačního generála Roberte E. Leeho, neměli k manifestaci žádné povolení. Levicové skupiny tak do ulic Charlottesville vyšly bez povolení úřadů a neměly tam co pohledávat. Policie ovšem proti nim nezasáhla, protože místní radnici ovládají levicově liberální demokraté. Ve městě vloni v listopadu při prezidentských volbách hlasovalo přes 80% lidí pro Hillary Clinton. Jenže jak se ukazuje, odstraňování symbolů a soch konfederačních představitelů se neomezuje pouze na jedno konkrétní město.

Steven Mnuchin v pozadí, u mikrofonu Donald Trump.

Město Baltimore v Marylandu v naprosté tichosti a utajení, v noci a bez jakéhokoliv povyku nebo diskuse s občany, odstranila z města všechny 4 sochy a sousoší konfederačních generálů Roberta E. Leeho a jeho pravé ruky a zástupce Thomase Stonewalla Jacksona. Na internet unikla videa, jak v noci místní městské služby nakládají sochy a odváží je pryč. Podle informací [1] se jedná o akci s cílem odstranit symboly a připomínku americké historie natrvalo, takže to je přesně to, o čem mluvil Alex Jones. V USA se chystá vypuknutí nepokojů mezi levicí a pravicí. Tento střet podporují neziskové organizace, George Soros a jeho fondy. Právě minulý týden obdrželo více než 40 amerických neziskovek v úhrnu přes půl miliardy dolarů z účtů v Lichtenštejnsku. Informace zazněla od zdroje z Trumpovy vlády o víkendu v radiovém pořadu s Ronem Paulem. Lichtenštejnsko je hlavní finanční uzel Open Society Fund, spolu s Lucemburskem. O tom, že socha Stonewall Jacksona byla také odstraněna, se zmínil Donald Trump právě i během tiskovky.

Trump na novináře: “Měníte historii a chcete odstranit i sochy Washingtona a Jeffersona?”

Přímo během ostré výměny s novináři se Donald Trump zeptal, jestli také hodlají odstranit sochy George Washingtona a Thomase Jeffersona. Tito zakladatelé USA totiž byli majiteli otroků a zejména Jefferson jich měl opravdu hodně, několik desítek. Mnoho novinářů z fake news mainstreamu z toho bylo zaraženo, protože tuto informaci asi nevěděli. Obě dvě postavy jsou totiž v sytému amerického školství nedotknutelné symboly, ale to donedávna byl i Robert E. Lee. Donald Trump přímo na tiskovce potom řekl velmi důležitý postřeh, že novináři mění historii a kulturní odkaz USA, když podporují odstraňování historických soch stejně, jako to dělá ISIL v Iráku a v Sýrii. Jenže tyto procesy nepřišly najednou z ničeho nic. Všechno, co teď probíhá v USA, to je snaha o rozpoutání občanské války. Donald Trump svým vítězstvím v prezidentských volbách rozdělil národ na své podporovatele a odpůrce, a proto rozbití USA je tak blízko, jako ještě nikdy předtím.

[VIDEO] Odstranění sousoší generálů Konfederace, Roberta E. Leeho a Stonewalla Jacskona v Baltimoru v Marylandu.

Nikdo dříve si nedovolil sahat na symboly Konfederace v jižanských státech, protože nikdo si nedovolil vyvolávat duchy minulosti. Konfederace sice oficiálně zanikla v roce 1865, ale její odkaz je stále tak živý, že nikdo z politiků dosud nebyl takový blázen, aby se jakéhokoliv symbolu dotkl. Jenže po zvolení Trumpa se začaly demokratické radnice v USA fašizovat a liberálové, kteří jsou zhrzení, že Hillary Clinton neovládla Bílý dům, začínají bojovat proti Trumpovi způsobem, kterému ani oni sami nerozumí. Oni si myslí, že když odstraní sochy generálů Konfederace, že tím vyšlou vzkaz o odsouzení otrokářství a kopnou si do Trumpa. Ale to je naprosto nepodstatné, protože jediné, co to způsobí, bude vyvolání občanské války, revoluce a nepokojů po celém území  USA. Velmi jasně o tom hovořil Alex Jones, chystám jeho titulkované video. Někdo usiluje o to, aby v USA proti sobě pozvedli zbraně sami Američané. Rozkol je již nastartován, ale jak se ukazuje, někdo chce tímto procesem odstraňování soch přilévat olej do ohně.

Globalisté se snaží rozeštvat Američany mezi sebou do občanské války

Jedná se o proces, který kontrolují globalisté. Zvolením Donalda Trumpa přišli o kontrolu nad Bílým domem. Proces chudnutí USA měl probíhat řízeným způsobem, za dozoru prezidenta, který bude pro-globálně oddaný, jako byl Barack Obama. Jenže Donald Trump je zlý sen. Nasunuje podniky a továrny zpátky do USA, americká ekonomika roste, roste zaměstnanost. A to je přesně opak toho, co je v plánu globalistů s osudem USA. Proto přichází plán B, rozbití USA pomocí revoluce a občanské války, kdy Američané v ulicích povstanou proti sobě. Už dnes stojí proti sobě prezident a média, prezident a kongres. Společenské rozdělení je děsivé. Podporovatelé Trumpa se rvou a mlátí na ulici s podporovateli Hillary. Útoky obou skupin mezi sebou se stupňují. Občanská válka v USA by byla totální porážkou amerických neoconů a vítězstvím globalistů. Proto neoconi se snaží usilovně vrtět psem na opačné straně zeměkoule a přesunout pozornost od výbušné situace v amerických městech na cizinu, konkrétně na Koreu. A nyní vyslovím spekulaci, která bude znít děsivě, ale zkuste se nad ní zamyslet.

Detail sousoší Stonewalla Jacksona a Roberta E. Leeho v parku v Baltimore, MD.

Neoconi raději vyvolají mohutnou a děsivou válku se Severní Koreou, klidně i za použití taktických jaderných zbraní, i za cenu brutálního rozpadu vztahů s Čínou, než aby připustili rozpad USA. Vypuknutí války mezi USA a jinou zemí by okamžitě, z minuty na minutu, uhasilo protesty proti Trumpovi v ulicích amerických měst a přesunulo by pozornost na válku. Sjednotilo by to USA. A pozor, jednou se to už stalo. V roce 2000 byl skandálním způsobem zvolen George W. Bush poté, co se přepočítávaly hlasy na Floridě. Kauza skončila u Nejvyššího soudu, který přepočítávání zastavil a Bush se stal prezidentem díky tomu, že na Floridě vyhrál o několik stovek hlasů. Okamžitě proti němu začaly demonstrace, ty trvaly nepřetržitě až do 11. září 2001. Útok na mrakodrapy v New Yorku, na Pentagon a na americké hodnoty změnil z minuty na minutu všechno. Z Bushe byl najednou vůdce, sjednotitel. Pamatuji si na tu změnu, byl jsem v té době s rodinou v USA. Z demonstrací proti Bushovi se stali demonstrace proti Al Kajdě a skandování za vyslání vojsk do Afghánistánu a později do Iráku. Kdyby nepřišlo 11. září 2001, zřejmě by se americká města do roka propadla do občanské války mezi příznivci Al Gorea a George W. Bushe.

Neoconi se pokusí rozpoutat válku v zámoří, aby odvedli pozornost americké ulice jinam a zachránili tak USA před rozpadem

Čeká nás snad další mohutné zavrtění psem, aby byla uklidněna americká ulice a nedošlo tak k rozpadu americké unie? Neoconi nedovolí, aby jim globalisté rozbíjeli USA, proto má Trump tu pozici, kterou má. Všimněte si na videu, kdo stojí po jeho pravici. Židovský bankéř Goldman Sachs a nynější ministr financí USA Steven Mnuchin. Stojí za Trumpem, usmívá se, protože sleduje divadlo. Ví moc dobře, že novináři jsou psíci, kteří ňafají a štěkají, protože jsou jako rozdráždění psi, které někdo zpoza plotu rozeštval klackem. Mnuchin se jenom usmívá a Donald Trump ví, že “progos” stojí za ním.

Sousoší matky a rodiny konfederačního vojáka. Taktéž odstraněno z parku v Baltimore. Proč tato socha vadila, není jasné.

Dokud oni za ním stojí, nikdo se Trumpa nemůže dotknout. Jenže právě Mnuchin je jednou z hlavních postav amerického FEDu. Dokud Trump bude za dobře s Mnuchinem, zůstane Trump u moci a nic mu nehrozí. Je to ale smlouva s ďáblem. Proč, to by bylo na jinou diskusi. Neoconi se budou snažit Trumpa dohnat k válce, jakékoliv, s kýmkoliv, nezáleží na tom. Válka musí odvést pozornost z americké ulice a musí překazit rozpad USA, přípravy na občanskou válku, kterou globalisté chtějí USA definitivně vyřadit ze hry. A protože “progos” okolo FEDu by pádem unie přišli o moc, budou Trumpa manévrovat do role válečníka. Podobně, jako udělali válečníka z George W. Bushe, který také přišel původně do funkce jenom a pouze s ekonomickou agendou.

Přepisování historie v USA a odstraňování soch je tak cestou a provokací, jak zažehnout občanskou válku mezi dvěma skupinami obyvatel v USA. Jak nebezpečná je to hra s ohněm, to snad není třeba připomínat. USA jsou jaderná velmoc a při rozpadu USA by se jaderné zbraně mohly dostat do rukou mnoha frakcí v USA. Co by to znamenalo pro bezpečnost planety, to si raději ani nedomýšlet.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Poznámka pod čarou: Pro zajímavost se podívejte zde, jakým dehonestačním způsobem k Trumpovi o této tiskovce informuje iDnes.cz. A opět se jedná o nepodepsaný článek, pouze odkaz na redakci iDnes a na ČTK. Všimněte si “barevné” propagandy s Obamou, černými a bílými dětmi. Babiš a jeho MAFRA má jasné instrukce. Nová Evropa. Multikulti. Reformátování informačního pole v ČR pro snížení odporu k barevné migraci. Podprahové plivání na bílou rasu. Babišův “mayhem”. Bude hůř?

Šiřte prosím tento článek AE News s videem Trumpovy tiskovky, protože je třeba, aby lidé dokázali vnímat fake news manipulace českého mainstreamu, reformátovací procesy mediálního pole a multikulti podprahové programování.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Sven F. Rehulka
Návštěvník
Sven F. Rehulka

President Donald Trump je jediná naděje nejenom pro Ameriku, ale pro celý Svobodný Svět ! Donalde, vysuš ten močál a postav tu zed, ale napřed vychytej škodnou, která tam zůstala po Husseinovi a Killary !

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Úpadek USA systému D.Rockefeler nacistický režim v USA Tramp mlčí o úpadku USA D.Rockefeler pošel 101let starý zkurvysyn měl děcka krev mu aj tak nepomohla děvce Satana
https://youtu.be/MokCTtsf2ko

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

96,5% Českých občanů chce vystoupit z EU
https://nejhorsi.cz/reakce/3832766

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Zajimave ve videu:
Trump ma za sebou Jewreje a Cinanku…

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Brzy brzy přijde ve své velké slávě a bude soudit všecky to nevidíte že se naplňuje velké proroctví s Evangelia Matouše ajo nesmím národ varovat je to jako spam hm to jsme jako populace vážně uzavření v demenci pohrda se se stvoritelem všeho věří se filozofii,vědcům,školství,na rozum se tu nehraje aha

Radek
Návštěvník
Radek
zleoš
Návštěvník
zleoš

Pane V.K., věřím že články ve stylu Vašich několika posledních otevřou oči mnoha lidem, sledovanost Aeronetu poroste a mainstreamové bláboly se stanou pouze zdrojem posměchu.
Vzal jse to za správný konec, jen tak dál!

DDR0
Návštěvník
DDR0

Nebo by tu mohl být alternativní scénář – řízený rozpad Spojených států na dva celky. Podobně jako to bylo se Sovětským svazem. Taky začly nepokoje a násilné srážky. Tady by to mohlo vyvřít tak že by se obnovila Konfederace a začala výměna obyvatel – barevní by utíkali na sever a běloši na jih. U politiků dojde na nějakém ranči k poklidné dohodě o rozdělení arzenálů a vzniknou zároveň přátelské obchodní dohody. Takhle skončí supervelmoc, stejně znenadání jako SSSR a nikdo slzičku neuroní. Protože jestli dřív bylo pro globalisty výhodné aby dominoval jeden obří stát tak nyní je v kurzu decentralizace. A té prostě Spojené státy v současném formátu překáží.

DDR0
Návštěvník
DDR0

a mimochodem, nepřijde vám zvláštní projev dalajlámy o sídle NATO v Moskvě?? Pokud by došlo na mnou popsaný scénář tak USA pochopitelně zmizí z této organizace a mohla by vzniknout nová bezpečnostní organizace na troskách starého severoatlantického paktu. Ad. možný konflikt Číny a Indie. Nemyslím že by s tímto prohlášením vyrukoval v tuhle dobu jen tak….

Radek
Návštěvník
Radek

Dalai je agent chaosu. Jeho kecy jsou opak toho co chce.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Stejne jako jezuitsky Pop.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Čina zastupuje pád EU pád Babylonu a Rusko zastupuje armádu místo NATO a EU dělá policii v Evropě celé to je podvod na veřejnost a na národy jak vám vzít práva a svobody schválně se sehraje jako by válka ale ta nebude seberou vám vše dají stane právo jako u demolice 11září jak se přiznal agent CIA že oni to zničili byl úpadek dolarů

WatchDog
Návštěvník
WatchDog

Všichni nyní přesně víme, co má impérium neoconů v záměru. Najít nějakou slabou zemi, rozvrátit ji, obvinit ji z porušování lidských práv, napařit jí ekonomické sankce, vyvolat nepokoje a vojensky zasáhnout ve jménu „obrany demokracie“, „svobody“ „sebeurčení“.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Hekrdla se nesnaží přizdobit žádného ze 4 aktérů, což je poměrně vzácné.
http://a2larm.cz/2017/08/korejska-valka-ignorantu/