Video: Hrozní Češi a Merkelová v rukou IS, asijský hit

Video: Hrozní Češi a Merkelová v rukou IS, asijský hit

Video: Hrozní Češi a Merkelová v rukou IS, asijský hit

Německá kancléřka v rukou zabijáků Islámského státu, česká vlajka jako znak odporu a maďarská novinářka zneškodněná raketometem. Tyto scény proběhnou morbidním videem, které koluje po sociálních sítích. Nejstarší kontinent zažívá největší humanitární krizi posledních let. Do Evropy proudí tisíce uprchlíků a evropští lídři si lámou hlavy nad tím, jak uprchlickou krizi vyřešit. Jak ale krizi vidí okolní svět, který situaci sleduje prostřednictvím médii? Na sociálních sítích se objevilo video, které ukazuje, jak uprchlickou krizi vnímá daleký Tchaj-wan.

„Když Evropská unie čelí největší humanitární krizi všech dob, státy východní Evropy se stávají zlými. Dokonce i váleční uprchlíci si myslí, že tyto státy nestojí za nic,“ běží titulky ve videu, když se animované postavičky na chvilku zastaví před českou vlajkou a vyhnou se jí velkým obloukem.

Ve videu se dokonce objeví médii propíraná maďarská novinářka, která běžencům podrážela nohy. Tu animovaní migranti zneškodní raketou z raketometu.

Hlavní postavou příběhu je však německá kancléřka Angela Merkel. Ta uprchlíkům otvírá náruč jak ve videu, tak ve skutečnosti. Té animovaní běženci poděkují, ale pak se před ni postaví kati Islámského státu a uříznou jí hlavu.

„A proč běženci nejdou do bohatých muslimských zemí v okolí Perského zálivu, jako jsou třeba Spojené arabské emiráty, Katar nebo Bahrajn, které jsou jim kulturně bližší? Protože muslimské země je nechtějí,“ zní další komentář.

Převzato ze zdroje: zde

Vložila: -Pozorovatelka- 21.9.2015

 

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ilona
Návštěvník

USA a EU odmítly přijmout od Ruska seznam 87 000 islámských teroristů . Absolutně šokující zpráva pro vnitřní potřeby Kremlu připravená ruskou SVR (Zahraniční výzvědná služba) a FBS (Federální bezpečnostní služba) praví, že americká CIA a Interpol dnes ráno odmítly převzít obrovský seznam islámských teroristů již přítomných či právě na cestě do USA a Evropy, sestavený ruskými výzvědnými službami, a prohlásily, že odmítají seznam proto, že „v současné atmosféře není politicky použitelný“.

Podle této zprávy president Putin dnes na schůzce v rámci Organizace Smlouvy o kolektivní bezpečnosti (CSTO ) povolil vydání tohoto obrovského seznamu nejméně 87 000 „známých/podezřelých“ teroristů spjatých s terorem ISIS/ISIL dnes na schůzi s Radou šéfů státu v hlavním městě Tadžikistánu Dušanbe a varoval, že tento Islámský stát má plány pro svatá města Mecca, Medina a Jeruzalém, a ohrožuje Evropu a Rusko. http://www.ovkscmfm.estranky.cz/ ,, Cvalín (KSČM): Seznam tajné služby FSB obsahuje jména bojovníků ze Sýrie, kteří operují i v ČR : http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Cvalin-KSCM-Seznam-tajne-sluzby-FSB-obsahuje-jmena-bojovniku-ze-Syrie-kteri-operuji-i-v-CR-384403

Aksal
Návštěvník
Aksal

Co nám naše maistreamová TV neukážou…
https://www.youtube.com/watch?v=rI8enUgqq3I

helianté
Návštěvník
helianté

Díky za odkaz na CNTV, hned posílám dál.

Aksal
Návštěvník
Aksal
Aksal
Návštěvník
Aksal
Návštěvník
Aksal

USA a EU odmítá od ruských tajných služeb převzít jmenný seznam 87 000 teroristů ISIL, kteří se zřejmě po výprasku v Sýrii budou přesouvat do Evropy…
http://cont.ws/post/124175

Akrij
Návštěvník
Akrij

USA převzaly západní Evropu do své správy po II sv. válce. Pak nastalo období prosperity, ale území bylo pod americkou nadvládou. Evropa nebyla samostatným celkem.
Vše co má začátek, má i konec a USA nejsou vyjímkou, ztráta pozic je již zřetelná. Pakliže v Americe počítají s tím, že o Evropu definitivně přicházejí, musejí řešit otázku její budoucnosti. Osamostatní se, k čemuž nikdy nebyla vedena (jak prozíravé), nebo spadne pod správu jiného, nepřátelského (vůči USA) impéria/mocnosti? Pak by totiž evropské zdroje byly využity proti Americe. Z tohoto pohledu vyplývají důvody současné situace. Dalo by se i spekulovat o tom, zda USA mají jakési morální právo uvést Evropu do původního stavu, v jakém ji převzaly.

Ať už jsou plány elit jakékoliv, rozhodující slovo má vždy „vyšší princip, Bůh, osud“, jak kdo chce.

Evropa musí prokázat jednu věc. Musí si vybojovat právo na vlastní svobodnou existenci. Musí ukázat dost síly, inteligence, odvahy i akčnosti. Musí být schopná žít vlastním životem a nebýt něčím ocáskem.
Proto je vystavena nebezpečí, zkoušce, která ji buď posílí, a nebo zničí. Jako když hodíte dítě do vody. Buď se naučí plavat, nebo se utopí.
Když píši „Evropa musí prokázat“ myslím tím svobodné občany, každého jednotlivce, nikoliv politiky. Jde o zkoušku vnitřní síly, základu evropské civilizace. Jde o ty evropské hodnoty, o kterých se mluví. A politici EU stojí na druhé straně, jsou nástrojem této zkoušky, spolu se strachem a pohodlností. Zkoušeným je každý z nás. Ale uvědomte si jednu věc: život nám vždy připravuje jen takové zkoušky, které jsme schopni složit.

Pokud bychom neobstáli, budem nuceni přejít pod správu jiného pána. A životní úroveň pána je vždy vyšší, než sluhy.

Je čas míru a čas boje.
Bojuj, nebo zemři!

bantustan
Návštěvník
bantustan

Tělesně NIKDO NENÍ nesmrtelný..Záleží,jak kdo natáhne svoje papučky..Jen zírám na ty excesy cynických recesistu,co provedli nedávno na Hradě. Otázečka na ně,jak vnímají třeba sjednocení k překonání tlaku zvenčí,abychom si zachovali svéprávnost? Odpověd by byla jistě zajímavá…Souvisí to s fraškou,zvanou volby,kde si každý svoje ego hýčka třeba zakládáním politické strany Hnutí rybářu..Tento lidský materiál se musí použít,takový,jaký je…S tímto citátem prvního kancléře Adenaura se historické souvislosti náramně podobají…

bantustan
Návštěvník
bantustan

Jmenuji se Anežka Hodinová SPURNÁ a bez VELKÝCH KECU jsem již pulrok zalehlá se samopalem na české hranici..A okolo mě NIKDE NIKDO…

Aksal
Návštěvník
Aksal
Aksal
Návštěvník
Aksal
Aksal
Návštěvník
Aksal

Situace v Německu se přiostřuje, na ulicích se začíná bojovat…
http://politikus.ru/video/58409-a-tem-vremenem-v-germanii.html

Jiřík
Návštěvník
Jiřík

Vložený odkaz je funkční, ale na nic:

Внимание, обнаружена ошибка
Гость не имеют доступа для просмотра статей из данного раздела.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Ano, odkaz byl pro neregistrované zablokován. Já video ještě stihla spustit a je na něm bitka asi stovky uprchlíků s policií, natočena ze střechy před nějakou veřejnou budovou s německým komentářem…Je to hrůzostrašné video…

netreba
Návštěvník
netreba

Já už video na politikus.ru nestihl, ale po chvilce googlení by se mělo jednat o tohle video:
https://www.youtube.com/watch?v=S9B_DN3Ye4g

Aksal
Návštěvník
Aksal

Ano, je to ono…

Maledi
Návštěvník
Maledi

Moc hezké video.Jediná jeho chyba je, že je 4 ROKY STARÉ.

bantustan
Návštěvník
bantustan
MarieT
Návštěvník
MarieT

Stěhování národů je již tu, stěhování kancléřů nadchází ?? 😀
https://www.youtube.com/watch?v=xBdQqE4mtnw