VIDEO: Holíte se? Trpíte toxickou mužností! Firma Gillette spáchala mediální sebevraždu po...

VIDEO: Holíte se? Trpíte toxickou mužností! Firma Gillette spáchala mediální sebevraždu po uveřejnění feministického videa, které útočí na zarostlé muže a obviňuje je z hrubého chování k ženám! Reklama propaguje Soy Boy chlapce bez vousů a dokonce vyzývá diváky k návštěvě webu a podniknutí kroků a nahlašování násilí na ženách ze strany mužů! Americké globál firmy přebírají feministické kádry, začalo to v Electronic Arts, teď Gillette, co přijde zítra?

VIDEO: Holíte se? Trpíte toxickou mužností! Firma Gillette spáchala mediální sebevraždu po uveřejnění feministického videa, které útočí na zarostlé muže a obviňuje je z hrubého chování k ženám! Reklama propaguje Soy Boy chlapce bez vousů a dokonce vyzývá diváky k návštěvě webu a podniknutí kroků a nahlašování násilí na ženách ze strany mužů! Americké globál firmy přebírají feministické kádry, začalo to v Electronic Arts, teď Gillette, co přijde zítra?

Pokud sledujete mé články o genocidě bílé rasy a její indukované degeneraci, které si všímá čím dál tím více lidí, a to je dobře, tak už víte, že jedním z hlavních cílů globalistů je snížení porodnosti západní bílé rasy. Nebudu zde rozebírat, proč je to pro globalisty tak důležité, to už jsem vysvětloval několikrát. Dnes chci upozornit na něco jiného, na aktuální skandál a kauzu z USA, která již od včerejšího dne hýbe americkým internetem a také americkou alternativou. Tento proces se brzy okopíruje i do České republiky, nejpozději do několika měsíců, a proto o něm musíte vědět. Jakkoliv se to bude zdát absurdní a těžko pochopitelné, globalisté začali ničit své vlastní firmy a podniky, začali ničit svoji vlastní infrastrukturu, Jak je to možné? Obávám se, že pokud jste nečetli moji první knihu (Human Ex Machina), tak to bude těžší na pochopení, ale i tak je potřeba, abyste se dostali do obrazu.

Znáte americkou firmu Gillette? Předpokládám, že tato otázka je zbytečná, protože Gillette je hegemonem a globální značkou holících strojků na mokré holení a všichni muži tuto značku znají a většina i kupuje. Čepele holítek jsou kvalitní a jejich vysoká cena nijak neovlivňuje prodeje. Je to jedna z nejúspěšnějších amerických značek, která kdy vznikla. A právě tato firma před několika dny spáchala v USA marketingovou a mediální sebevraždu a přivolala na sebe dokonce i bojkot svých zákazníků. K čemu došlo? Firma Gillette totiž na YouTube [1] publikovala nové reklamní video pro rok 2019. Pamatujete, co jsem říkal na SVCS minulý pátek, že rok 2019 bude rokem změn a koncem americké státní moci v Evropě? Můžeme s klidem prohlásit, že jde o celou likvidaci amerických globál firem systému Pax Americana zevnitř. Proč?

Toxická maskulinita a sexuální harašení mužů proti ženám v reklamě Gillette

Firma Gillette totiž uveřejnila reklamu, která vlastně od začátku až do konce není reklamou, ale skandální feministickou agitkou, která vykresluje zarostlé muže, tzn. nejlepší zákazníky Gillette, jako hrubiány, násilníky a sexuální haraséry, kteří mají “toxickou” (válečnickou) mužnost. Víte už, proč se sionisté bojí bílého muže? Je totiž válečník, má to v genech. A toho se sionisté (rozuměj globalisté) bojí! České titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

V reklamě hned v úvodu je pozadí a agitka na hnutí MeToo a výrok o toxické mužnosti. Video dále ukazuje šikanování ze strany mužů, sexuální harašení v zaměstnání, šikanováni ve škole mezi muži. Video však na konci přináší světlo na konci tunelu, když hlas moderátora říká, že je šance na změnu. Nová generace mužů, s chlapeckými tvářemi u dospělých mužů, bez zjevných prvků mužnosti, bez vousů, prostě propagace tzv. Soy Boy mužů, kteří postrádají mužné rysy, ochlupení a vousy. V závěru videa je potom odkaz na webovou aktivistickou stránku, kterou platí firma Gillette, kde lidé se mohou zapojit do feministického hnutí napojeného na MeToo.

Takto podle Gillette vypadá nová generace mužů, bez vousů a s chlapeckým vzhledem.

Zákazníci Gillette po spatření videa zůstali v šoku s otevřenými ústy. Původně se dokonce uvažovalo, že jde o dílo hackerů, kteří se nabourali do YouTube účtu Gillette a nahráli tam toto provokační video, jenže tiskové prohlášení Gillette je vyvedlo z omylu. Firma potvrdila, že jde o autentickou reklamu, která reflektuje novou změnu v americké společnosti, kde méně rozhodují pohlavní znaky a více osobní a charakterové hodnoty. Po tomto prohlášení se strhla bouře nevole a lidé začali hromadně dislajkovat video, v současné době je podíl nesouhlasných reakci k těm souhlasným v poměru 5:1 a video má už přes 300 tisíc dislajků a v USA se formují skupiny, které organizují bojkot produktů Gillette. Samotná značka Gillette patří do rodiny americké globální firmy Procter & Gamble. Přestože Gillette má americké majitele, sídlo Gillette se nacházi ve městě Rehovot v Izraeli a výroba probíhá pro změnu v Indii. Je to tudíž typická americká globlistická firma rozlezlá po celém světě v rukách židovských businessmanů. Tady je překlad tiskového prohlášení Gillette, které vám vyrazí dech, protože i v něm vidíme feministické teze:

Před třiceti lety jsme uvedli na trh náš slogan “To nejlepší, co muž může dostat.”

Od té doby je to aspirační prohlášení, odrážející standardy, kterých se mnozí muži snaží dosáhnout.

Zapněte však dnešní zpravodajství a je snadné uvěřit tomu, že muži na tom nejsou nejlépe. Mnozí se ocitli na křižovatce, která uvízla mezi minulostí a novou éru maskulinity (mužnosti). Zatímco je zřejmé, že jsou zapotřebí změny, tak otázka kde a jak můžeme začít, aby změna byla pro mnohé zjevná, už tak jasná není. A když se zdá, že potřebné změny jsou tak monumentální, může to být skličující. Takže to uděláme společně.

Je načase, abychom uznali, že značky, jako naše, hrají roli při ovlivňování kultury. A jako společnost, která povzbuzuje muže k tomu, aby byli nejlepší, máme zodpovědnost za to, abychom se ujistili, že prosazujeme pozitivní, dosažitelné, inkluzivní a zdravé verze toho, co znamená být mužem. S ohledem na to jsme strávili poslední měsíce a pečlivě se dívali na naši minulost a blížící se komunikaci a přemýšleli o typech (nových) mužů a chování, které chceme oslavovat. Zveme všechny lidi na tuto cestu s námi – usilujme o to, aby muži byli lepší, aby nás dělali lepšími a aby si lépe navzájem pomáhali.

Od dnešního dne se zavazujeme aktivně zpochybňovat stereotypy (mužských vzorců chování) v očekávání toho, co znamená být mužem všude tam, kde vidíte Gillette. V reklamách, které provozujeme, obrázky, které zveřejňujeme na sociálních médiích, slova, která si vybereme, a mnohem více.

Jako součást kampaně “To nejlepší pro muže” se společnost Gillette zavázala darovat 1 milion dolarů ročně v příštích třech letech neziskovým organizacím provádějícím programy ve Spojených státech, jejichž cílem je inspirovat, vzdělávat a pomáhat mužům všech věkových skupin k dosažení jejich osobního “nej” a stát se vzorovými modely pro novou generaci.

Náš příběh musí nadále inspirovat všechny k tomu nejlepšímu každý den a musí nám pomáhat při vytváření nového standardu pro chlapce, která mohou obdivovat a pro muže, který mohou dosáhnout … Protože dnešní chlapci jsou muži zítřka.

Máme všichni práci. A ta začíná dnes.

Gillette. To nejlepší pro muže.

Tiskové prohlášení zde.

Jak jste se právě dočetli, firma Gillette asi zešílela, odkopla muže, bude propagovat “nové modely mužů” a bude dávat peníze neziskovkám na podporu feminizace. A tím se dostáváme k samotnému jádru věci, ale nejprve se musíme vrátit o několik měsíců zpátky. Pokud se zajímáte o mediální a herní průmysl, tak vám asi není nutné představovat firmu Electronic Arts. Ta je největším producentem počítačových her pro PC a konzole. Je to americká globalistická firma, podobně jako Gillette, Procter & Gamble atd. V průběhu minulého roku došlo k obrovskému skandálu, který neměl obdoby. Firma totiž uvedla na trh novou hru Battlefield V, kde celá hra je postavena okolo feministických tezí [2], namísto skutečné válečné řežby.

V hlavní roli a na hlavní obálce krabic s touto hrou je křehká žena, blondýna, ve vojenském haveloku se zbraní v ruce. Děj této hry se odehrává za II. sv. války a tato žena hraje ve hře ústřední roli. Kromě toho, že hra naprosto postrádá kvalitu, došlo k něčemu nevídanému. K bojkotu této hry a Electronic Arts se dočkala na burze obrovského propadu akcií. Firma si však za svojí politikou stojí a hlavní marketingový šéf dokonce zaútočil na fanoušky hry, že komu se nelíbí feministická linka ve hře, že si nemá hru kupovat. Nikdo nechápal, proč si firma znepřátelila vlastní zákazníky.

Feministická agitka ve hře Battlefield V od Electronic Arts.

Uběhl nějaký čas a nyní vidíme ten samý proces u další americké globál firmy, která znovu likviduje svoji značku, své prodeje a zisky, a opět za tím je feministická lobby. Zdánlivě to nemá logiku, přece se zamyslete, proč by tohle americké globál firmy dělaly? Musí přece znát své zákazníky. Tyto firmy by nikdy nebyly tak úspěšné, kdyby neovládaly to základní z businessu, tzn. schopnost poznat a znát své zákazníky, kdo jsou ti zákazníci, z jaké sociální skupiny pochází, kolik mají peněz a co chtějí. Electronic Arts museli vědět, že jejich zákazníci nechtějí feministický Battlefield a stejně tak i Gillette musel vědět, že jeho zákazníci rozhodně nechtějí o sobě slyšet, že jsou zarostlí hrubiáni, co ubližují ženám. Otázka tedy je: Proč tyto americké společnosti páchají ekonomické sebevraždy?

Sionisté započali bourání svého amerického impéria Pax Americana a likvidaci genomu bílého válečníka, udělají z něho “femana” (muženu), zachraň se, kdo můžeš?

Odpověď na to je hrozivá a krutá, ale bohužel pravdivá: Globalisté bourají starý svět a spolu s ním bourají i globál americké firmy, které ten svět obsluhovaly svým zbožím a produkcí. A likvidují i válečnický genom bílého muže. Gillette už nebude potřeba, protože mužům v budoucnu vousy růst nebudou, Soy Boy chlapcům s feministickými rysy žádné ochlupení nebo vousy nerostou, a těm mužům, kterým vousy budou růst velmi silně, to budou v budoucnu už jenom muslimové, kde se muži holit nesmějí. Takže budou dvě skupiny mužů, neplodní a zženštilí Soy Boys a muslimští muži, kteří se neholí. Pokud jde o herní společnosti, ty je potřeba také změnit a zlikvidovat nebo transformovat. A proč? Hry jsou totiž interaktivní učebnice historie. Globalisté to vědí. Hry jako Battlefield vykreslují události z historie, ještě donedávna z té autentické historické stránky. Nový Battlefield do hry nasazuje ženu a černochy do hlavních rolí hrdinů a vítězů nad nacismem. A to je co? Přepisování historie, které běží nejen na České televizi, ale i dokonce i ve školství v ČR pod patronátem české rozvědky BIS, více zde.

Nová éra Soy Boy mužů.

Výsledkem těchto procesů budou zániky amerických firem, ztráty zákazníků, úpadky, americká moc se zhroutí destrukcí zevnitř, kterou zajišťuje feminizace, přepisování historie a import multikulti. A mnoho z vás se zeptá, jak to, že majitelé těchto globál firem to připustí tyto úpadky firem? Odpověď je jednoduchá, ty firmy patří židům (sionistům) a pro ně nejsou americké globál firmy cílem, ale pouze prostředkem k dosažení světové vlády, cílem ke vzniku Velkého Izraele a jeho následného zničení. Ne náhodou má Gillette sídlo v Izraeli, ne náhodou! Sionisté jsou ti, kteří tuto reklamu schválili pro svou firmu, kteří ji nechali vyrobit a kteří tím ničí svou zákaznickou základnu. Nastal čas velkého bourání globalizace starého světa a budování Nového světového řádu.

Sionisté budují svoji světovládu, ale ta bude postavena na troskách starého světa. Bourání postihne celou západní civilizaci, USA, Evropskou unii a pouze o Rusko se pořád ještě hraje

Také v České republice brzy nastanou procesy likvidace českých podniků, podivné kroky proti vlastním českým zákazníkům, které jako nebudou dávat smysl a lidé se budou divit, proč to proboha ty české firmy dělají, když tím přicházejí o peníze a klienty. Firmám to ale vadit nebude, budou plnit úlohu bourání starého světa. Podívejte se na politiku v ČR, tam už to funguje, česká vláda dělá kroky proti Huawei, které poškozují české firmy, české občany, české klienty a jdou proti českým zájmům, protože Huawei by dodala laciné a spolehlivé zboží,  takže proč ČR škodí sama sobě?

Proč Polsko škodí samo sobě, když nakupuje předražený americký břidlicový plyn a lidé trpí vysokými cenami? No protože když se bourají systémy, ekonomické zájmy jdou stranou. Sionisté nepotřebují peníze vydělávat, to musí pouze gójové. Sionisté si peníze mohou vytvořit, natisknout, vlastně ani to už ne, pouze si je naťukají a autorizují do bankovních počítačů v bankách, které vlastní. Oni nepotřebují vydělávat, pro ně je cílem světová vláda. Takže, když mají obětovat nějakou globál firmu v USA nebo v Izraeli (nebo v ČR), která gójům vyráběla nějaký produkt, tak to prostě udělají, když to pomůže naplnění písma Talmudu o zničení Izraele. Už brzy i v ČR si všímejte kroků firem, které půjdou proti vlastním obchodním zájmům, ale samotné firmy ty kroky budou podporovat. A stejně tak vláda bude škodit vlastním českým firmám. To už se dokonce děje, vůči českým firmám, které mají ohroženy investice v Číně právě kvůli útokům české vlády proti Huawei.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Dáša
Návštěvník
Dáša

Mně ty vzorové typy “nových mužů” přijdou jako reklama na ty správné obří zahnuté frňáky a podivné neevropské fyziognomie, spíše arabského a židovského typu.
Budou se snad tihle milovníci plnovousů a pejzů povinně nějak geneticky upravovat, aby vypadali jako holátka?

Tres
Návštěvník
Tres

Tak jsem se na to video konecne podival. Nejak nevidim, co tak vsechny poburuje.

Pester
Návštěvník
Pester

Pane V.K., ja ten Gilette vidim presne naopak nez Vy. Je to spiše emocialni utok na tu dobrou stranku muzu aby nepodlehali barbarskemu zevnejsku ktere je zpjato s nasilim vuci zenam. Kdyz se muzum vsugeruje ze zeny je miluji hlavne cerstve oholene protoze se obecne boji vousatych a zarostlych muzu, kteri jsou znami jako agresori a sexualni nasilnici jako napriklad vsichni arabsti teroriste a sexualni nasilnici v zapadni Evrope jsou zarostli, co udelaji muzi? Nekteri hned, nekteri pozdeji se zacnou holit. Holit se porad dokola. Gillet si tak vychova novou hladkou generaci muzu kteri uveri reklame a nekolikanasobne zvysi zisky Gillet.Proto si tak nejak myslim ze to vubec nebyl hloupy reklamni tah firmy Gillet a vubec bych to nedaval do vztahu s Battlefield V, ktery utoci na uplne jine podprahove stimuly hracu.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Na té poslední fotce je přece typický kozomrd. Nechápu feministky, kteří chtějí šukat s odpadem, který si napřed smočí ptáka v ovci nebo koze. To se feministkám líbí? 🙂 brrrrrrr

anonym
Návštěvník
anonym

Po GMO potravinách budeme nejspíše všichni třetí pohlaví, takže chlapy budou mít kozy, a ženské přestanou rodit a narostou jim varlata. Tím nastanou i hormonální změny v ochlupení a žiletky nebudou potřeba, a to nejspíše, ani na oškrabání chlupů z vepřového bůčku, protože vepřové nám slimáci zakážou. Tohle svinstvo nechtějí už ani hladovějící Afričani, tak se to budou snažit nacpat sem na východ a střed Evropy. Zatím jen ten, kdo je úplně blbý, odmítá GMO. Taky dobrá propaganda, ti chytří, co se za chytré budou pokládat, to začnou žrát plnou hubou a ještě to sami propagovat. Za čas bude GMO ve všem jídle, a když ne přímo v jídle, budou tím krmena zvířata, tak to vyjde nastejno, ani se to nedozvíme, v jakém jídle to je a které maso tím sajrajtem bylo krmeno. Tak na co žiletky, ochlupení vymizí samo. Likvidace bílé rasy pokračuje.

https://www.novinky.cz/ekonomika/494600-cim-hlasitejsi-odpurce-gmo-tim-vetsi-ignorant-tvrdi-studie.html

smrdutá mrtvola V.H.
Návštěvník
smrdutá mrtvola V.H.

To mě nakrklo. S Gillette si holím prcinku před tím, než jdu ke svaté zpovědi, za mým nejoblíbenějším panem farářem.

smrdutá mrtvola V.H.
Návštěvník
smrdutá mrtvola V.H.

Katoličtí pánbíčkáři si můžou pustit nový Watsonovo videjko k věci. https://www.youtube.com/watch?v=FILwhaFezec

Ryan
Návštěvník
Ryan

Kdyby svět věnoval čas a prostor Hitlerovu kníru, o to méně času a prostoru by dostala II. Světová válka se vší hrůzou, kterou představovala. O tom je zčásti aj kauza Gilette, která krade světu čas a prostor potřebný k postojům a reakci na probíhající moderní III. Světovou válku. Taková kost z reálného hodování hozená pod stůl. Takových kauz je hodně a bude jich čím dále více. Falešná propaganda se vymyká jakémukoliv zdravému rozumu a naše současnost patří do svěrací kazajky. Aktéři tohoto dění uspěchali své finále. Chtěli skrytý Řád a docílili otevřeného chaosu. Protože jim došel čas, prostor a lidi. Civilizace pod jejich velením svým “pokrokem” v oblasti nukleární vědy neplánovaně uzavřela všechny Brány do paralelních přemostění Universa, začínaje Schatzgräberem (bez klíču) až po Nevadskou plotnu. Poslední fatální tečku za tímto nechtěným úsilím dali v CERN-u zatavením nadějného komplexu Kailas. Putiv věděl o čem mluví v souvislosti s CERN. A tak není úniku před odpovědností za své jednání. Zoufale ztvořili SYMBOL v osobě Elona Muska, který jakožto ztělesněná vize naděje a elánu služebníků Satana figuruje na všech jejích kartách. Ale každý rozumný člověk pozná, že vzhledem na časový deficit má Muskova ikona hodnotu Voynichových náhledů, co se tohoto tématu týče. Byla tady spomenuta Šifra mistra Leonarda. Jo. Je to zoufalé dílo. Filmový buben na zajíce. Ale potomci druidů vědí své a proto neslyší a nevidí falešných apelů. Zůstal jenom jeden jediný aktivní bod průniku. A tím je Brána v Rennes. Svět se probouzí a Poslední soud, když se to tak dá nazvat, se blíží. Vědí to. A proto už se udávají, už se perou. Satanova synagoga se hroutí vlastní vahou, rozežraná ne vlnou hněvu, ale vlnou pokroku. A to “vlnou” ve skutečném slova smyslu.

.B.
Návštěvník
.B.

Zajímavý je taky, že ti “hodní”, kteří krotí ty “zlé” sjou černí. A ti zlí bílí. Na blití.

anonym
Návštěvník
anonym

Ano, a též jsou tam dvoubarevné páry. Moc pěkný je ten běloch s tmavou pizdou. Další propaganda.

fohat
Návštěvník
fohat

Když máme dnes to výročí https://www.youtube.com/watch?v=oVZ_lLUIIyU

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

„Nechci Židy sprovoditi se světa nebo je zabíjeti, nechci je ani vyhnati ze země; nechci jim vzíti nic z toho, co již mají, ale chci je revidovat, a to důkladně revidovat. Nás křesťany nesmí zdržovati dále tolerance a sentimentalita, ta odporná slabost a bázeň před postupem proti výstřelkům, výtržnostem, vybočením a osobování Židovstva. Nesmíme déle trpěti, aby se Židé všude hrnuli dopředu, na vrchol, aby všude na sebe strhovali vedení, hlavní slovo. Nás křesťany odstrkují stále stranou, přitlačují nás ke zdi, berou nám vzduch i dech. Vládnou skutečně nad námi, mají nebezpečnou převahu i nanejvýš neblahý vliv. Od mnoha století jest to opět první případ, že cizí, početně tak malé pokolení ovládá velký vlastní národ. Celé světové dějiny neznají podobného případu, aby národ bez vlasti, fysicky a duševně rozhodně degenerovaná rasa, poroučel světu pouze lstí a prohnaností, lichvou a čachrováním…“ „Od Židů se můžeme učiti. Od pokřtěného ministra až po polského škemrala tvoří jediný řetěz; jsou při každé příležitosti pevně semknuti, staví se hned do fronty proti křesťanům. Desetkrát spíše smíte uraziti říšského kancléře nežli toho nejzchátralejšího Žida. Podívejte se jen křivě na židovského vetešníka a ihned zazní od Gumbinnu až po Lindavu, od Meseritz až po Bamberg a Oppenheim volání: Izrael je v nebezpečí! Mendel Frenkel, zavřený pro podvod nebo krádež v nějakém haličském hnízdě, požaduje ve vězení košerovanou stravu, a poněvadž ji nedostane, všechen tisk se rozeřve o justiční vraždě…!“
(Otto Glagau: „Borsen und Gründungsschwindel in Berlin“, str. 24 a násl., 29 a násl., v Lipsku 1876.)

Max
Návštěvník
Max

Jo zidaci kopali do bezdomovcu nemeckych jeste pred valkou a byly to oni zidaci kdo vlastnily domy. To se mi tak jeden zid priznal ale ta jejich nemecka ci zidovska nadrazenost je to same. Rotchild splodil Marxe i Hitlera jako levobocky a masinerie revolucionarniho holokaustu slovanu placena zapadem anglii atd se mohla rozjet. Pokud se bavime o biblickem krestanstvi tak to je zidovska lez a fiktivni osoba nikdy neexistujiciho jezise. Promitani hrichu do beranka a jeho vrazdou jeho krvi se smijou semitske hrichy a jahve je posilen pac krev i zidovska patri jemu.vubec kdo dnes vzpomina na sssr jak tahl pres hory tanky zachranit cinany od holokaustu zpachaneho japonci? 30 mil mrtvych a bylo by mnohokrat vice nebyt ruska. A co od napoleona po 2 calku? 3 cykly stejneho procesu.
A co syrie? Pred tisici lety nam nejakej semitskej vladce po porazce kletbu smrti ze se prej za 2 tisice let ukaze a slovane budou vyhlazeni no a Slovane opet neprohraly a jeste zachrany mir a odrazily izrael..prozatim.
Jinak zido krestanstvi pozabijelo 3/4 kyjevske rusy ..co pak tedy zapadni slovane tedy my a co zbytek naroda??? Semita je kocovnik co drancuje zemi a vyhlazuje mixuje narody ,zivi se krvi a hromadenim materialnich statku betouc na sebe barvu zvyky jazyk jmeno kultury do ktere se vmisi za ucelem zotroceni dobytka..to je jak semita vidi cloveka co ma svedomi a je si vedom ducha nekonecneho svetla poznani.
Toto cini cloveka clovekem a ne darwinova teorie a lzi semitu ze my jsme obetni dobytek…
Dnes mame plne urady a firmy techto zrud proto se nam tezko zije.