VIDEO: Hillary Clinton zfalšovala své shromáždění v Greensboro ve filmovém studiu. To...

VIDEO: Hillary Clinton zfalšovala své shromáždění v Greensboro ve filmovém studiu. To musíte vidět! Je buď opravdu mrtvá, nebo těžce nemocná! [CZ Titulky]

VIDEO: Hillary Clinton zfalšovala své shromáždění v Greensboro ve filmovém studiu. To musíte vidět! Je buď opravdu mrtvá, nebo těžce nemocná! [CZ Titulky]

Již před několika dny se začalo na internetu šířit video, které zachycuje shromáždění Hillary Clinton v Greensboro v Severní Karolíně. Jedná se o záznam shromáždění, který je dostupný zde. Mělo to být první shromáždění po jejím přerušení kampaně kvůli údajnému zápalu plic. Shromáždění bylo jen pro zvané, šlo o malou lokální událost, která měla za úkol pouze obnovit důvěru voličů ve skutečnost, že Hillary je opravdu naživu. To se nyní ale ukazuje jako velmi nejisté. Lidé totiž záhy začali upozorňovat na určité zásadní nesrovnalosti ve videozáznamu, které shrnuje video nahoře, ke kterému jsem udělal české titulky. Příznivci Hillary mají na pódium namířené své mobily a projev Hillary si chtějí natočit. Displeje mobilů ale ukazují úplně jiný obraz, než který zabírá jako celek televizní kamera. Na mobilech zcela zjevně  chybí na pódiu seřazené americké vlajky.

CsatvFBVIAAmVp_.jpg
Shromáždění v Greensboro se mělo odehrát v tělocvičně.

Další lapsus nastává, když zprava přichází samotná Hillary. Na mobilech fanoušků žádná přicházející Hillary vůbec není. Vrchol komedie nastává po závěrečné řeči, kdy se Hillary otočí k davu zády a mává do prázdna na americkou vlajku za ní a potom dokonce ukazuje prstem do prázdna, na vlajku. Tato analytická videa YouTube začal průběžně mazat, blokovat komentáře, odkazy na časy ve videích atd. Znovu se opakuje, že zdánlivý omyl z minulého týdne, kdy americká televize ABC ohlásila v živém vysílání úmrtí Hillary Clinton, nemusel být vůbec omylem, ale skutečnou a pravdivou událostí. Proč Hillary, resp. její volební team zfalšoval shromáždění v Greensboro ve filmovém studiu za použití techniky tzv. “klíčování obrazu” na modrém nebo zeleném pozadí?

Dvě teorie, co se doopravdy stalo s Hillary

Jsou celkem dva možné důvody. Za prvé, Hillary Clinton je opravdu po smrti. Informační pole velkých médií mainstreamu má tu vlastnost, že obsahové “omyly” u nich neexistují, protože vysílaný obsah prochází cenzurou a několikastupňovou kontrolou. Není možné omylem odvysílat informaci a poté tvrdit, že někdo zadal do čtecího zařízení v režii omylem špatnou informaci. Americké televize totiž stejně, jako televize v Evropě, vysílají se zpožděním několika desítek sekund. Americké televize používají “60-sec delay rule”, tzn. pravidlo 60-sekundového zpoždění. Toto zpoždění slouží k cenzuře a zablokování výstupu signálu z televize předtím, než se živě vysílaný obsah dostane k divákovi. V Evropě používají televize 90-sec delay rule. Takže není možné, že by režie ABC pustila do vysílání chybný výrok bez autorizace a vědomí režie tak, jak se stalo minulý týden, video máme spolu s článkem zde. Jakmile dozor televize a režie slyšeli, že Hillary Clinton je mrtvá, mohli výrok operativně ze živého signálu vystřihnout. Informace, která byla vypuštěna z ABC, proto nemohla být omylem.

Green-Screen-Layout.jpg
Klíčovací studio. Takto mohla být Hillary vložena do cizího obrazu z jiného shromáždění.

Během minulého víkendu došlo k sérii teroristických útoků v USA. V New Yorku ve čtvrti Chelsea došlo k výbuchu improvizované bomby v odpadkovém kontejneru. Symbolický vzkaz může být v tom, že čtvrť se jmenuje stejně, jako dcera Hillary Clinton, u které Hillary byla hodinu a půl na zdravotní návštěvě, když předtím zkolabovala na memoriálu 9/11, video máme zde. Výbuch v Chelsea lze interpretovat jako “výbuch” Hillary Clinton. Ten symbolický vzkaz je doslova do očí bijící. Donald Trump zároveň zopakoval své ostré teze vůči muslimům a právě o víkendu zaútočil muslimský student v Minnesotě na zákazníky nákupního centra. Videa o obou událostech jsme přinesli zde. Všechny tyto události mají charakter rujnování volební kampaně Hillary Clinton a posilování pozice Donalda Trumpa. Není asi normální, že by si autoři zfalšovaného shromáždění v Greensboro nevšimli těch nesrovnalostí na mobilech, s máváním Hillary do prázdna za sebou atd. Pokud by někdo chtěl poctivě zfalšovat takovou událost, aby to Hillary nekompromitovalo, musel by mít tyto detaily ošetřené. Tohle není totiž dobře odvedená práce ve studiu a vrhá to špatné světlo na Hillary.

Hillary vede potají kampaň z postele… nebo ze záhrobí?

Druhá varianta vysvětlení je, že Hillary Clinton je opravdu stále nemocná a to shromáždění v Greensboro by prostě nedala. Zápal plic se za ideálních podmínek neléčí 3 dny, ale minimálně 15 dnů, a to za předpokladu, že člověk je mladý a nepřijdou komplikace, jako je třeba zánět ledvin, problémy se srdcem atd. Hillary není nejmladší a v jejím věku je zápal plic zdravotním faktorem, který může představovat ohrožení na životě. Nelze věřit tomu, že by lékař, který by nechtěl ztratit licenci, dal souhlas Hillary k pokračování kampaně po 3 dnech doma. To prostě je zcela absurdní, naprosto mimo realitu. Hillary si proto mohla pomoci tímto studiovým trikem.

3346911_m1t1w800q75v59521_xio-fcmsimage-20160916091002-006004-57db9acac63fb-.5877e01fc17d35538f9ce955b0d44e1fdb59d80f.jpg
Hillary mává v tělocvičně v Greensboro fanouškům a na vlajce jsou stíny duchů…

Spolu s tím Hillary využívá několik dvojnic, které za ní mediálně zaskakují tam, kde nemá projevy. Imitovat naživo hlas je totiž velmi obtížné, takže dvojnice pouze mávají davům, nechávají se fotografovat, ale nedávají rozhovory. V této situaci je pro Hillary už jen jediná možnost, jak věc zachránit, pokud v televizní debatě podá silný, pevný a rázný výkon, bez kašlání, bez známek únavy a bude vypadat v porovnání s Trumpem lépe, zdravěji a energičtěji. Nakolik je to reálné, to je ve hvězdách.

Google cenzuruje nejen YouTube, ale i nápovědy ve vyhledávači. Zatímco jiné vyhledávače ve spojení s Hillary vracejí nejhledanější spojení, Google je cenzuruje a nahrazuje pozitivně laděnými sugescemi ve prospěch Hillary. Více je v článku zde. Není se čemu divit. Google je globalistickou firmou, která do kampaně Hillary nasypala značné peníze, ale pouze to ukazuje na to, že cenzura na YouTube, který patří do majetku Googlu, není náhodná. Zdravotní stav Hillary je proto zahalený tajemstvím a teprve televizní debata, pokud se vůbec uskuteční, může odhalit skutečný stav věcí okolo Hillary Clinton.

*Titulky ve videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj videa / Source video: [1]

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
monsanto
Návštěvník
monsanto

Jak proste mily Watsone, vysvetleni k tomuto pripadu lezelo primo pred nami a my jsme ho celou dobu prehlizeli.

Klicem k reseni zahady s vlajkami u prichazejici Hillary a zahady mavani do prazdna je obrazek telocvicny v prvni polovine clanku [1]. Nejprve si zvetsete obrazek, nejlepe na celu obrazovku a pak se pozorne podivejte na vyzdobu vpravo za podiem – velka svisla americka vlajka, tyrkysovy plakat s napisem “Stronger together”, 7 vlajek ve forme slozenych slunecku a pak znovu velka svisla vlajka USA. A nyni si vsimnete vyzdoby balkonu, pulkruhovych “ubrusu” pripominajicich vicebarevne terce prehozene napul pres zabradli ochozu. Nakonec se podivejte na umisteni recnickeho pultu. Je predsunuty vpredu smerem do centra salu … a vlevo i nalevo za nim, vedle velke svisle vlajky, stoji lide.

S temito znalostmi si nyni puste originalni video od RBC Network Broadcasting [2] v nejlepsim rozliseni ‘720p HD’. Toto video je snimane z druheho konce telocvicny, jak je patrne z obrazku [1], kde je vpravo videt televizni kamera na vysoke trinozce. Pri prichodu Hillary si video zastavte, dobre se podivejte na jednotlive mobily a porovnejte pozadi na mobilech s prave studovanym obrazkem telocvicny. Pokud mate video roztazene pres celou obrazovku a dostatecne velky monitor, uvidite na mobilech pulkruhove “ubrusy” na zabradli balkonu i tyrkysovy plakat i obe velke svisle vlajky USA. Dobre je to videt napr. v case 0:31 na velkem mobilu vpravo nahore nebo v case 0:38 u slecny/pani s oranzovymi nehty. Ano, prave jsme si overili, ze pozadi na mobilech se skutecne shoduje s obrazkem telocvicny a prvni zahada je tak vysvetlena.

Nyni se presunte na videu k okamziku, jak Hillary mava natocena smerem k vlajce – cas 23:45. Znovu se podivejte na obrazek telocvicny, umisteni recnickeho pultu a lidi za nim. A voila, ve smeru, kterym Hillary mava, skutecne stoji lide. Pokud nechate video pokracovat, tak o 4 sekundy pozdeji v case 23:50 skupinku lidi za recnickym pultem skutecne uvidite. A tim je rozlustena i druha zahada.

Ano Watsone, cely pripad byl velmi prostinky. Jenom jsme se celou dobu divali na obe “zahady” pouze z jedineho uhlu, ktery nam byl nabizen a zapomneli na konfrontaci s ostatnimi fakty.

[1] https://twitter.com/Knight276/status/776527861431664642 nebocomment image
[2] https://www.youtube.com/watch?v=NnUg9ztXWoI

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal

Nechci brát iluzi ohledně zvolení Trumpa.. Ale min. od 2008, kdy si z 63 % bílá (=Non-Hispanic whites) Amerika zvolila do čela státu muslimského černocha z Honolulu zvaného Barack Hussein Obama, jehož otcem byl muslimský Keňan z kmene Luo (víra se dědí z otce na syna), je v americké společnosti něco mimořádně shnilého. Přesněji řečeno: barevných, čili latinos+černochů+asiatů je už tolik (1/3), že volby ROZHODUJÍ MENŠINY. Neboť se umí sjednotit (93% černochů volilo Obamu, 71% žlutých a 71 % latinos). Z bílých volilo černocha sice „jen“ 59%, ale to jen ukazuje na brutálně tragický stav v jakém se nachází bílé vymyté multikulti TV mozky. Agegátní modely, tedy průměry z průměrů, ukazují aktuálně toto:
+5.2 pollyvote.com
+2.36 agegate http://nn.bb/7-modelu
+1.9 electionprojection.com
+ 1.6 fivethirtyeight.com
+1.2 realclearpolitics.com
Když je všechny sečteme a zprůměrujeme – tak k 20.9. vede Clinton o + 2.45. To jsou tak +2.5 milióny hlasů navíc. Dobrá zpráva je ta, že za 6 týdnů stáhl Trump její náskok asi o polovinu (z +5). Do voleb je ještě 7 týdnů, při tomto trendu by to Trump srovnal. Na druhou stranu – pollyvote se chlubí svou nelidskou přesností, tvrdí, že jeho max. odchylka od skutečnosti je pouze 0.9 procenta. Takže čekejme výhru psychopatické globalistky a prohru izlolacionisty s německými kořeny. Vždyť barevné musí neskutečně dráždit už jen pouhopouhý pohled na jeho nádherně blonďatou vlající hřívu, symbol to bílé rasy.

PePr
Návštěvník
PePr

Aha, takže je tam jako nějaká velká promítací obrazovka, kde lidé vidí Clintonovou, všechno jim připadá normální, nikdo se nad ničím nepozastavuje, ale obrazovky mobilních telfonů to z nějakého záhadného důvodu nejsou takto promítaný obraz schopny zachytit… a jako důkaz slouží malé obrazovky těchto mobilních zařízení… Napadlo vás třeba, že kamera která to všechno natáčí je až vzadu, tudíž hodně zoomuje a zooming jak známo dost zkresluje ? Když se podíváte na některé lidi, tak z úhlu pohledu kamery to vypadá, že jsou vedle sebe, ale na obrázcích celé akce je jasně vidět, že jde o zkreslení. Dobře je to vidět na na videu zde: https://www.youtube.com/watch?v=qnDE3Lde3RQ

Skutečnou třešinkou na dortu je pak gesto Clintonové, kdy ukazuje atypicky do rohu shromáždění namísto do jeho centra kam je namířená kamera. Kdyby to video v článku jelo ještě dál a bylo vidět kameru jak následuje Clintonovou při odchodu, tak by všichni jednoznačně viděli, že tam v rohu (tj. po pravém boku z pohledu Clintonové) taky stáli lidé, kteří byli celou dobu proslovu mimo záběr kamery.

Bombastický titulek, jednozačně vyznívající článek a nakonec, když si dáte trochu práce, tak zjistíte, že to je všechno nesmysl.
Uvědomujete si vůbec, že jste např. mě tímto připravili o spoustu času, protože mě téma skutečně zaujalo, tak jsem po něm šel, abych nakonec nepřekvapivě zjistil, že jde o hoax. Jak myslíte, že zveřejňování takovýchto článků působí na lidi ?
Chápu že tenhle web děláte z dobré vůle a zadarmo. To ale ještě přeci neznamená, že to nemůže mít úroveň. Když už nic jiného, tak bych očekával “pohled z druhé strany” (uvozovky proto, že se vztahuje jak na článek, tak na videozáznam).

Sesam
Návštěvník
Sesam

Zoom sem zoom tam. Rozhodně je to skvělá ženská, že se tak rychle a dokonale vyzdravěla – ani jeden kašlíček. Mimoto jí to celé vlastně prospělo – úplně pod tou péčí omládla, krček jak labuť. Jak říkám, úžasně silná osoba…

PePr
Návštěvník
PePr

Samozřejmě že to může být nějaká dvojnice. Ale tady jde o to, že článek tvrdí něco, co se jednoznačně nestalo (že to bylo vysíláno z nějakého studia apod.). Já třeba jsem po téhle informaci šel okamžitě, protože mě zajímá, jak technicky pokročilo nepravdivé vysílání a manipulace – srovnejte např. s manipulací CNN v první válce v Iráku:
https://www.youtube.com/watch?v=jTWY14eyMFg
Představte si potom moje zklamání, když jsem zjistil, že jde o hoax, se kterým Aeronet pracuje jako s pravdou…

Paw
Návštěvník
Paw

S tim kaslem to neni jen tak, kdyz kasle zvedne zdola sklenici s vodou ale NEPIJE z ni JEN predstira a plive do ni nejaky nazelenaly kulicky , je to na zaberech you tube..

Pawe
Návštěvník
Pawe

Jedna malickost prehlizena…Ze zacatku dav asi 20lidi a vsichni maji mobily nahore a snimaji…Kdyz ale prijde Killary a pak se zastavi, nema telefon nikdo !!! Nahore aby si natocil cokoliuv…

tana
Návštěvník
tana

Čím dál ten americký cirkus pokračuje, tím víc mi připadá, že se jedná o odvádění pozornosti od něčeho jiného, mnohem důležitějšího, co se děje “pod povrchem”.
Je humorné vidět Obamu v OSN, jak brojí proti plotům, a sám má na jižní hranici USA plot.
A tak mne napadlo, že se pomaličku a “neviditelně” skládá nová mozaika.
Filipíny popravují pěstitele, výrobce a obchodníky s drogami – a president USA, jehož příbuzní s drogami obchodovali, je za to kritizuje.
Intervence v Afganistánu nemá konce , v Afganistánu se drogy pěstují z distribuují do celého světa.
Z toho mi vychází, že USA mají zájem o plynulé zásobování svého trhu drogami.
Kdysi jsem viděla pořad, ve kterém se Barbara Buschová pohoršovala nad tím, že se v Kalifornii 1/3 dětí rodí matkám-feťačkám a jsou celý život odkázány na ústavní péči. Proto navrhovala zákon, aby porození 3. takto postiženého dítěte se stalo trestným činem.
I vkrádá se mi otázka – co by se v USA stalo, kdyby drogy došly a feťáci dostali absťák?
Poprvé použili drogy Angličané v Číně, tím zničili čínské elity a začali si v Číně hospodařit po svém.

PIPLOS
Návštěvník
PIPLOS

Ohledně videa doporučuji shlédnout originální verzi, na kterou odkazoval (jak jinak) “monsanto”. Nedívejte se prosím na zavádějící konečné produkty, které mají za cíl vás ovlivnit. Dle mého názoru je to video v pořádku. Záběr je z kamery daleko vzadu a velmi zazoomovaný, navíc není přesně v linii s mobily. Když se podíváte na většinu mobilů, tak tam (akorát ve zhoršené kompresní kvalitě) uvidíte pouze nezazoomovaný obrázek z tohoto článku s popisem o tělocvičně. Vlajky tam jsou, akorát většina lidí nepoužívá na mobilu zoom a přes tu kameru se to ještě znevýrazní. Navíc podle sklonu mobilů se dá usoudit, že se dívají pod určitým úhlem trochu výše než kamera z dálky. Některé mobily z davu pak ukazují přesně tu situaci, která se děje před nimi, takže není co řešit. Mávání Hillary pak pod úhlem kamery zavádí k doměnce, že mává do stěny za ní, ale je to jen na tribunu za ní. Co se týče Hillary nebo dvojnice, tak tam je to podle mne také jasné. To samolibé až psychopatické vykulení očí, když si myslí, že svým výrokem spolkla všechnu moudrost světa se nedá jen tak naučit. Je to výraz konkrétní psychiky člověka.

Závěrem pouze toto: Je to vše jen odvádění pozornosti a hlavně komplexní projekt na destrukci pověsti USA. Podvodná dominance na OH, neúcta cizích státníků, bordel v ulicích, nedodržování důležitých dohod s viditelnými následky, šaškárna kolem voleb. Další body si můžete dodat sami. Zkuste se zamyslet a neřešit už zbytečnosti okolo “mrtvého” projektu Hillary.

Děkuji a přeji hezký den.

Lex DRUID
Návštěvník
Lex DRUID
kari
Návštěvník
kari
kari
Návštěvník
kari

Me tohle trochu stve. V Evrope se za bileho dne krade lidem kultura, “prekresluje se “obyvatelstvo a celkova uroven Evropy(hlavne bezpecnostni) a na webech se resi kdy je Clintonova jak unavena a ze bouchl v USA hrnec. (Nic proti Americanum). Totalni odvadeni pozornosti od problemu

Dan
Návštěvník
Dan
albatros
Návštěvník
albatros

Potvrzuji závěr videa. Pokud na youtube píšete nepříjemné komenty nebo sledujete “nekorektní videa” tak vám youtube zařadí vaše komentáře do tzv. soukromého režimu, což znamená, že komentář který napíšete se zobrazí pouze vám ve chvíli kdy ste přihlášeni, ale nezobrazí se nikomu jinému.
Je to velmi zákeřná technika cenzury, které si těžko všimnete, protože vy ten koment vidíte, ale ostatní ne.
No a to video je fake jako blázen.

Jedinec
Návštěvník
Jedinec

Někdy je číslo s počtem komentů značně vyšší, než kolik se jich ukáže. I když volím “show more” (nebo jak to tam přesně je), stejně je jich vidět jen pár. To je ono, o čem píšete?

kari
Návštěvník
kari
Jedinec
Návštěvník
Jedinec

Přesně podle plánu. Sami citují pasáž o cejchu s číslem šelmy, ale to je v pohodě, reference na Ďábla jsou přece cool. Čipování je sice nástroj totální kontroly, ale oni se scházejí jako členové “institutu kryptoanarchie” (což si protiřečí), takže jsou úplně v klidu. Dobrovolné ocejchování označují jako výraz vlastní svobody. Typická postmoderní “transhumánní” zvrácenost. Na všechno dohlíží Sto hoven. Lidstvu není pomoci.

Donda sprtspudlak
Návštěvník
Donda sprtspudlak

Měl jsem známého.Chodil pořád darovat krev.Jánského plaketu za odběry “platinovou”.Nepil,nekouřil,nechodil za děvkama.Chodil do turistického oddílu a věnoval se neustále dětem.Jakákoliv akce podpory humanismu-byl tam.Hladce oholen,perfektně ostříhán.Vzíval Havla až za hrob bez možnosti vysvětlení.
Migranti,čipování,usáci,EU..vše bylo v cajku podle něj.
A letos 16.1 jsme mu byli na funusu.

Jedinec
Návštěvník
Jedinec

Ona ta doba, kdy se lidé nechali využívat pomocí vznešených myšlenek, ta už bude pomalu končit. Proto se tak usilovně pracuje na metodách, kde už bude úplně jedno, co si ovládaný myslí a jinou volbu, než poslechnout nebo zemřít, mít nebude.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Aby to bylo zřejmé i těm pomalejším, firma, která zavádění RFID čipu provádí, se jmenuje HELL.cz. Je to vidět, když si rozkliknete dokument, který je třeba vyplnit a podepsat.
Buď je to blbý vtip, nebo to není vtip.

Jedinec
Návštěvník
Jedinec

Je to firma, co zdobí fetišisty kérkami a piercingy. V podstatě ta zmíněná cool reference na Ďábla. Ne nadarmo se říká, že jeho největším úspěchem bylo, když lidi přesvědčil, že neexistuje.

Jedinec
Návštěvník
Jedinec

Ještě dodám, že čipovači jsou přímo napojení na Sto hoven, píše se to v odkazu.