VIDEO: Hillary Clinton vyzvala šéfku strategií volební kampaně Demokratů, aby Joe Biden...

VIDEO: Hillary Clinton vyzvala šéfku strategií volební kampaně Demokratů, aby Joe Biden v listopadu za žádných okolností neuznal porážku, protože i když Donald Trump v den voleb asi možná zvítězí, korespondenční hlasy v následujících dnech to všechno změní a Joe Biden prý bude zvolen! Nesmí ale ustoupit ani o píď a celé se to prý potáhne docela dlouho, než bude známo, kdo vlastně vyhrál volby! Hillary Clinton dále vyzvala Demokratickou stranu, aby rozmístila volební pracovníky ve volebních místnostech, kteří budou bránit přesunutí volebních místností na veřejné prostranství kvůli Covid-19, aby lidé nemohli volit osobně a museli posílat hlasy poštou!

VIDEO: Hillary Clinton vyzvala šéfku strategií volební kampaně Demokratů, aby Joe Biden v listopadu za žádných okolností neuznal porážku, protože i když Donald Trump v den voleb asi možná zvítězí, korespondenční hlasy v následujících dnech to všechno změní a Joe Biden prý bude zvolen! Nesmí ale ustoupit ani o píď a celé se to prý potáhne docela dlouho, než bude známo, kdo vlastně vyhrál volby! Hillary Clinton dále vyzvala Demokratickou stranu, aby rozmístila volební pracovníky ve volebních místnostech, kteří budou bránit přesunutí volebních místností na veřejné prostranství kvůli Covid-19, aby lidé nemohli volit osobně a museli posílat hlasy poštou!

Hillary Clinton to opět před volbami rozbalila ve velkém stylu a znovu strhala všechny statistiky, protože její rozhovor s Jennifer Palmieri, šéfkou volebních strategií Demokratické strany, znovu vyvolal mohutný povyk a zděšení, protože zhrzená kandidátka na prezidentku z roku 2016 se rozpovídala o tom, že to vlastně pro kampaň Joea Bidena nevypadá nijak dobře a nijak snadno.

Hillary Clinton divákům připustila, že je velice možné, že Donald Trump v den voleb 3. listopadu opravdu vyhraje, ale Joe Biden prý za žádných okolností nesmí uznat porážku a musí vytrvat, dokud nebudou sečteny korespondenční hlasy, které přijdou ve dnech a týdnech následujících po volbách, a tyto korespondenční hlasy prý zvrátí výsledek voleb. Hillary Clinton přitom sama upozornila, že republikáni chystají právní bitvy a sestavují týmy právníků, které mají zpochybnit platnost korespondenčních hlasů, protože podle nich jsou tyto hlasy snadno zfalšovatelné.

Hillary Clinton

To však není zdaleka největší šok, který zazněl z jejích úst. Hillary totiž vyzvala k tomu, aby Bidenova kampaň mobilizovala schopné lidi do volebních komisí jako volební pracovníky, kteří mají odporovat a bránit přesunům volebních místností do otevřených prostranství venku, což je iniciativa republikánů, aby se lidé nebáli chodit k volbám. Republikáni mají nové heslo, že pokud jste schopni dojet autem do McDonaldu a objednat si v Drive Thru jídlo, jste schopni dojet autem i k volbám a odvolit z auta ve volebním prostranství. A přesně tohoto se Hillary Clinton a Demokraté děsí jako čert kříže.

Hillary Clinton chce zabránit Američanům ve volbách s osobní účastí

Toto řešení je totiž logické, je praktické, volební okrsky se udělají na parkovištích velkých nákupních center, lidé budou volit z aut, prostě takové řešení je přijatelné, je schůdné a umožní lidem hlasovat relativně bezpečně bez toho, aby riskovali vstup do zadýchané volební místnosti. Jenže, přesně tomuto chce Hillary Clinton zabránit, aby nebylo dovoleno přesouvat volební místnosti ven na otevřená prostranství, a tím pádem, aby lidé měli strach chodit do stísněných volebních místností a raději tak volili poštou.

Jennifer Palmieri, šéfka demokratických strategií

Hillary Clinton si neuvědomuje, jak její vystoupení působilo, byl to doslova návod, jak zfalšovat volby a jak Američanům neumožnit volit osobně, jak je zastrašit a donutit je volit pomocí korespondenčních hlasů, které jsou velice snadno zmanipulovatelné. Z minulých voleb je totiž všeobecně známo, v jakých lokalitách kdo a jak volí. Je všeobecně známo, v jakém okrsku kdo posledních 30 let vítězí, jestli republikáni nebo demokraté, takže při znalosti těchto informací potom stačí udělat to, že americká státní pošta potom zpozdí orazítkování korespondenčních obálek, zpozdí jejich doručení, zpomalí zpracování obálek z určitých lokalit, však korespondenční volby v New Yorku při posledních volbách dopadly katastrofálně.

Během primárek Demokratů v New Yorku bylo zneplatněno 21% korespondenčních hlasů

Když letos ve státě New York probíhaly primárky Demokratické strany, celkem 21% všech došlých korespondenčních hlasů nebylo započítáno [1], a to z nejrůznějších důvodů. Např. jenom v Brooklynu bylo zneplatněno 30 000 korespondenčních hlasů. Pokud k něčemu takovému dojde během prezidentských voleb v listopadu, bude z toho skandál, ústavní krize, nekonečné soudní tahanice a jak správně odhadla Hillary Clinton, potáhne se to opravdu velmi dlouho. Korespondenční hlasování je tak doslova časovaná bomba.

Korespondenční hlasovací lístky

Z těchto reakcí Hillary Clinton vidíte potvrzení toho, že Demokraté vědí moc dobře, že Donald Trump vyhraje volby, ale mají proto nachystaný plán na zmanipulování korespondenčních hlasů. Právě proto Hillary Clinton urgovala šéfku demokratických strategií, aby zajistili schopné lidi do volebních komisí, kteří zabrání přesunutí volebních místností na veřejná prostranství, protože tím by byl plán demokratů na zfalšování voleb pomocí korespondenčních hlasů v totálním ohrožení. Všimněte si, jak Jennifer Palmieri zvedá s radostí nad hlavu ruce, když Hillary Clinton říká, že Joe Biden za žádných okolností nesmí 3. listopadu uznat svoji porážku.

Hillary Clinton sýčkuje, volby prý opravdu možná vyhraje Donald Trump, ale Joe Biden prý nesmí porážku uznat

Je to přesně ten model, který kdyby probíhal takto v Rusku, okamžitě by o tom Česká televize a média informovala od rána do večera, že ruský politik v rozhovoru vyzýval k tomu, aby volební místnosti nebyly přesouvány na otevřená prostranství a aby poražený politik neuznával porážku, protože korespondenční hlasy to přece zaručeně zvrátí ten výsledek. Když to ale říká na plnou hubu Hillary Clinton, evropská média drží hubu a krok.

Všimněte si, že mainstreamová média znovu lžou, stejně jako před 4 lety. Znovu lživě vykreslují vyfabulované volební preference Joea Bidena, znovu dělají z kandidáta Demokratů favorita, a pořád se tato média a agentury diví, proč tradiční média ztrácí vliv a důvěru lidí, proč se veřejnost obrací k alternativě. Média totiž stále mají onu představu, že volby dopadnou tak, jak média chtějí a jak zmanipulované průzkumy říkají. Takhle to ovšem už dávno nefunguje. Pokud chcete vědět, jaká je situace, podívejte se ve videu, co říká Hillary Clinton.

Jennifer Palmieri zaražená a zaskočená nad tím, jaké pesimistické řeči vede Hillary Clinton

To není v souladu s tím, co tvrdí průzkumové agentury. Hillary Clinton přímo sama a bez okolků přiznává, že Donald Trump může vyhrát, že to bude těsné, že Joe Biden nesmí přiznat porážku atd. To je ale v ostrém rozporu s tím, co tvrdí média a průzkumové agentury. Podle nich by měl Joe Biden zvítězit s mohutným náskokem. Tak proč Hillary Clinton vede tyto divné řeči, které zaskočili v reportáži i samotnou Jennifer Palmieri z Bidenovy volební kampaně?

Protože Hillary Clinton je součástí Kabaly, je součástí nejvyšších procesů řízení v USA, které s ní před 4 lety ošklivě zametly. Hillary je možná už obstarožní a odepsaná, ale pořád má informace zevnitř. A podívejte se na ní, to není žena, která cítí vítězství Joea Bidena. To je žena, která burcuje Demokraty, kteří jsou neschopni porazit Donalda Trumpa a Republikány čistou cestou.

Srbský prezident nevěřil vlastním uším, Donald Trump vypustil zprávu, že Bělehrad stěhuje své velvyslanectví v Izraeli do Jeruzaléma. Donny znovu buduje Velký Izrael a Nový Babylon v Jeruzalémě

Donald Trump bude znovu zvolen, protože ne, že by to tak v USA bylo dáno z pohledu národních procesů řízení, ale vyhraje kvůli tomu, že v Izraeli a v Jeruzalémě ještě není hotovo! A v USA může být zvolen jen ten prezidentem, kdo složil slib Halachy a kdo usiluje o vybudování Nového Babylonu z Jeruzaléma. Sami se podívejte, co se stalo dnes. Srsbský prezident Aleksandar Vučić byl dnes v Bílém domě na slavnostním podpisu dohod s Kosovem, ale Donald Trump ho vyvedl z míry, protože americký prezident u stolu řekl, že Bělehrad přesune v Izraeli svoji ambasádu do Jeruzaléma.

Aleksandar Vučić nevěřícně zakoulel očima, podíval se právě do podepsané smlouvy s Kosovem, co to má znamenat a byl z toho trapas a šok, srbský prezident si dal dokonce ruku na čelo [2], co to zase Trump plácnul. Doník totiž znovu přiložil ruku k dílu při budování Velkého Izraele a chtěl do světa vytroubit, že další země uznává Jeruzalém jako hlavní město Izraele. Aleksandar Vučić ale nic takového neslíbil, Srbsko rozhodně své velvyslanectví nemá v plánu stěhovat, a do Jeruzaléma už vůbec ne. Tedy zatím.

Donald Trump zase budoval Velký Izrael a zapomněl o tom říct svému partnerovi, srbskému prezidentovi. Ten si dal ruku na čelo, když slyšel Trumpa mluvit o přesunu srbské ambasády do Jeruzaléma

Na tom alespoň vidíte, proč bude Donald Trump zvolen, protože je to kádr Izraele, je pod Halachou a Joe Biden mu má cestu ke znovuzvolení umést a zjednodušit. Několikrát jsem říkal, že kdyby Izrael chtěl někoho jiného místo Trumpa, tak místo Joea Bidena uvidíme ženu jako kandidátku na prezidenta v USA. Jelikož však bylo rozhodnuto, že kandidátem bude Sleepy Joe, v tom okamžiku je jasné, že Izrael je spokojen, nad míru spokojen s Trumpem, takže Donnymu bude dovoleno v pozici prezidenta pokračovat.

Proto Hillary Clinton je v depresi, video to zachycuje opravdu věrně, proto burcuje na poplach, ale musí jí být jasné, že je to marný boj, protože Donald Trump se možná nezapsal až tak dobře u Američanů, jako se zapsal v Izraeli při budování Nového Babylonu v Jeruzalémě. Ten kdo slouží pod Halachou, a slouží dobře, je ochraňován, je volen, je požehnán, je předurčen. Je přitom příznačné, že pouze Hillary Clinton, která na to dojela v roce 2016, je jediná v celé kampani Demokratů, která ví, co se doopravdy děje v pozadí křesla amerických prezidentů.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vanis
Návštěvník
Vanis

Nechajte Covid19 svedcit proti Hitlery Clinton a do tyzdna je mrtvy

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Jsem tu dnes po delší době. Nechci ztrácet energii, komentovat okolní Matrixy, ve kterých nechci být přítomen. Dnes jsem velice pozitivně naladěn a chci zde vyjádřit mé veliké rozčarování z paní Killery ….

josef
Návštěvník
josef

Ta fena na sebe právě práskla na jakém principu voleb pracují.
Satan z ní čpí i přes monitor

trtal
Návštěvník
trtal

Ja uz drive cetl, ze ta silena satanisticka spina Clintonka vyhodila koty nebo byla dokonce popravena a ze mame co docineni s dvojniky tak jako ve vice pripadech…
docela bych tomu i veril…scenar je beztak uz davno dany, staci ho dohrat..
nekdy si pripadam jak v nejake lacine a priblble PC hre…vsude sama absurdita, nesmysl a vylomenia….
pro starsi generace jakesi silene, dystopicke, poradne ujete a temne USA Scify…

r.m.
Návštěvník
r.m.

Když už i Velký Bratr za oceánem laškuje s falšováním voleb, proč to nezavést v jeho věrném mopslíkovi ve Střední Evropě.

Interní oddělení nemocnice Bulovka týden hostilo nakaženého pacienta. Až když dostal horečky, poslali ho na rentgen plic. Z něj už zamířil na infekční oddělení.
Testování u zdravotnického personálu není populární. Kdyby spadli do karantény, přijdou o podstatnou část ze svých nuzných platů. Z toho se nájem v hlavním městě dostává do konfliktu s nutností jíst.
Je to už druhý takový případ během pár týdnů. Jiné nemocnice na tom nemůžou být moc odlišně.

trtal
Návštěvník
trtal

Velký Bratr za oceánem laškuje s falšováním voleb i u nas..posledni komedie “Volby” byla do oci…zvlaste ten vypadek a pak zahadne “zahranicni hlasy” pro Top09, ktera by byla jinak venku..

Mirek
Návštěvník
Mirek

Clintonová – figura Satanovy synagogy

trtal
Návštěvník
trtal

vetsina z nich uctivaji rohateho…a obetuji…jiny se tam ani nedostane…ja jen cekam, az to praskne na tu nasi havloidni satanisticko-fasistickou pakaz…kandelabrum je pry smutno…

Ikema Monika
Návštěvník
Ikema Monika

Dnes má soud Clintonová ohledně Libye a hlavně Bengazi kde urputně hledala Kadafiho zlato vjeho bydlišti smrt USA velvyslance a její ztracené imail bohudík se jich našlo 1.700 !

trtal
Návštěvník
trtal

Clintonka uz je asi davno tuha…v clipech jsou herci…a PC vytvory..

FGE
Návštěvník
FGE

Budou FEMA campy naplněný bílou populací pod záminkou související s tzv. “superšiřiteli” viru neboli postaru bacilonosiči, ve skutečnosti všemi, kteří budou odmítat podřídit se diktatuře NWO v jakémkoliv jeho aspektu, kdy přijede testovací fašistické komando, které vás proti vaší vůli ve jménu veřejného zdraví, bezpečnosti hlubokýho státu a boji s biologickým terorismem izoluje a “otestuje” včetně úplně všech vašich kontaktů a zjistí se, že po druhém kontrolním testu jste všichni pozitivní, jakože také budete? Vymřela ideologie a zrůdnost fašismu porážkou Hitlera?

Ikema Monika
Návštěvník
Ikema Monika

Ne ale u nás ve Švýcarsku od začátku vláda zakázala používat masky jelikož se do plic nedostává dostatek kyslíku před dvěma dny vyhlásila že špejle na test do nosu jsou infiktované a hru přestala hrát !

Jaris
Návštěvník
Jaris

Svine zase radi na novem clanku o debilnim chazarovi Novotnem. Nejdou odeslat komentare.

rpg
Návštěvník
rpg

A nosatá Nova už dělá kampaň TOPce. Ta s arabskou kérkou nevylučuje místní koalice s ANOisty, ale vylučuje spolupráci s extrémisty z SPD a Trikolory. Škoda, že se nevyjádřila k případné spolupráci s Národní demokracií.
comment image?hash=d5ca1743529bddef2889967b75b9bb31

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

rpg
tahle slepice co má vytáhnout tu stranu slezlých odevšad vyhozených gaunerů z hnoje, ta
může vylučovat akorát to co snědla a vypila. Protože jestli by se tahle banda gaunerů ještě udržela ve sněmovně, tak jedině podvodem s “hlasy ze zahraničí” 5 minut před skončením hlasování jako minule, a nebo by musela být ta zbývající hrstka jejich voličů úplně blbá.