VIDEO: Hillary Clinton tajně navštívila Vladimira Putina! V soukromí ho chválí, veřejně...

VIDEO: Hillary Clinton tajně navštívila Vladimira Putina! V soukromí ho chválí, veřejně pomlouvá! Rusko začalo stahovat své studenty ze zahraničí! Příprava na válku je v plném proudu? [CZ Titulky]

VIDEO: Hillary Clinton tajně navštívila Vladimira Putina! V soukromí ho chválí, veřejně pomlouvá! Rusko začalo stahovat své studenty ze zahraničí! Příprava na válku je v plném proudu? [CZ Titulky]

Naprostý šok, překvapení, zděšení, kroucení hlavou, nechápavé výrazy. Ale toto je bomba. List The Conservative Tribune uveřejnil nález [1] v leaknutých emailech Hillary Clinton, které zveřejnil server Wikileaks. V něm byly nalezeny informace, které naprosto staví na hlavu všechno, co jsme dosud slyšeli o úloze Hillary Clinton. Emaily totiž odhalují, že Hillary má více než vřelý vztah s Vladimirem Putinem a toto dokazuje v soukromých emailech, kde se o Vladimiru Putinovi vyjadřuje pochvalně a s obdivem, zatímco na veřejnosti z něj pomalu dělá ztělesnění zla.

GettyImages-151488271-1160x654-1024x577.jpg
Hillary Clinton s Vladimirem Putinem.
Návštěva Putinovy Citadely?

V soukromé korespondenci datované z doby před třemi lety se Hillary Clinton chvástá, že Vladimir Putin jí pozval do své svatyně, jako jednu z mála vyvolených osob. Emaily neodhalují podrobnosti, co by to mělo být za objekt, ale podle stručného popisu to vypadá na tajný bunkr Vladimira Putina pod Kremlem, ale vzhledem k tomu, že se Hillary Clinton v emailech tímto vychloubá kdekomu, jedná se zřejmě o velmi důležitý akt, možná symbolické zasvěcení do plánů, přijetí vyššího zasvěcení, to se nedá z emailů určit. Uvnitř svatyně byl prý velký stůl a obrovská mapa Ruska, větší mapu prý v životě ještě neviděla. Podle neurčitého popisu by se mělo jednat o nejhořejší část tzv. “Citadely”, obrovského a podle informací až 50-poschoďového podzemního bunkru, který začal být budován na sklonku Stalinovy éry a dokončen měl být až za vlády Vladimira Putina. Podle emailu Clintonové jí potom Putin začal vyprávět o tygrech a velrybách, o jejich životě atd.

Hillary píše, že od Ruska útok nehrozí a U.S. protirakety mají být jinde!

Hillary Clinton je žena dvou tváří. V uniklých emailech šéfa demokratické kampaně Johna Podesty byla zmínka o tom, že Hillary Clinton zdůrazňuje, že v politice musí mít člověk dva názory, jeden soukromý a druhý veřejný. To pouze potvrzuje pozici, kterou Hillary Clinton razí. Navenek prosazuje doslova válečné pozice proti Rusku, ale v soukromí je pozvána Vladimirem Putinem do jakési jeho svatyně a každému ze svých elitářů, se kterými ji v kontaktu, se tím chlubí. A to není všechno. V dokumentech se uvádí, že Hillary Clinton považuje protiraketovou obranu v Evropě za špatně umístěnou, že by měla být úplně někde jinde a přímo v emailech uvádí, že od Ruska žádný útok nehrozí! Tohle píše Hillary Clinton ve svých soukromých emailech. Tohle, co píše veřejně alternativa, co tvrdíme už tak dlouho, že protiraketový systém v Evropě je namířený proti Rusku, že z Ruska Evropě útok nehrozí a mainstream toto označuje za ruskou propagandu, tak Hillary Clinton tyto teze, tyto samé teze jako my na AE News, píše ve svých soukromých emailech!

43494602.jpg
Hillary překvapila i CNN, když prohlásila, že chce s Putinem spolupracovat!

Vladimir Putin je podle jejích slov zajímavý vypravěč a jedna fotografie Hillary a Vladimir Putina vypadá, jako když si něco šeptají, ale z určitého pohledu by to mohl být i náznak políbení. Ve spojení s obsahem jejích emailů, ve kterých se s obdivem vyjadřuje k ruskému prezidentovi, lze potom odvozovat, že Hillary Clinton nehraje s voliči rovnou hru. V soukromí se domlouvá s Vladimirem Putinem, v emailech ho vynáší do nebes. To by potom znamenalo, že Hillary má za úkol potom hrát něco, čemu se říká ve vysoké politice La Grande Gambit. Hillary Clinton bude v případě vítězství vést USA ke zbrojení k válce, zatímco Rusko bude muset reagovat stejně a také zbrojit. Ale v soukromí se elity kamarádí a obdivují se. Tady pomalu přestává logika pracovat a někdo by se mohl ptát, jaký to má mít smysl?

Dohodla se Hillary s Vladimirem na Cold War 2.0?

Bohužel, smysl to dává naprosto dokonalý. Izolace Ruska pomáhá upevňovat “государственное управление” a pozici ruského prezidenta. Ruský národ se v ohrožení semkne okolo svého vůdce. Izolace ekonomiky pomáhá chránit domácí trh před cizím zbožím. Bez sankcí by to nešlo, nebylo by to jak zdůvodnit a ospravedlnit obyvatelstvu, že v obchodech začíná převažovat domácí zboží a najednou chybí francouzské jogurty, holandské sýry nebo italská mražená pizza. Nová studená válka ospravedlňuje i velké výdaje na armádu. Lidé proti tomu nebudou v Rusku protestovat. Obraz nepřítele je daný. V USA je situace stejná.

Vladimir-Putin-Hillary-Clinton-AP-640x480.jpg
Dobrá nálada a porozumění. No tohle…?

Americký zbrojní komplex potřebuje velkého nepřítele, potřebuje stav ohrožení, strach politiků z velkého nepřítele a tím pádem jejich ochotu schvalovat Pentagonu mamutí zbrojní rozpočty. Proti Talibancům v sandálech se ty biliony dolarů pro americkou armádu zdůvodňovaly těžko. Ale proti Rusku? To je jiná. Generálové v Pentagonu řeknou, že Rusko zbrojí. Staví nové rakety, ukazuje svaly v Sýrii, předvádí tam nové stíhačky (Suchoj Su-34), představuje nové rakety s plochou dráhou letu Kaliber-NK. Armáda USA nic nového nemá. Vývoj stíhačky F35 je tak katastrofální, že generálové v Pentagonu na letecké přehlídky raději posílají 50 let staré stroje B1-B nebo B-52, které jsou ještě starší. Americká armáda opět potřebuje nepřítele, aby mohla zbrojit a hlavně, hlavně a hlavně… modernizovat!

Hrají elity s občany západních zemí hru na “Zlé Rusko”?

Uniklé emaily Hillary Clinton do tohoto stavu vnáší světlo. V soukromí je Vladimir Putin oceňován a obdivován, na veřejnosti mu ale nemohou přijít na jméno. Bylo by naivní si myslet, že Vladimir Putin není stratég. Je to největší stratég světové politiky. Dokázal si spočítat, že americký vojensko-průmyslový komplex potřebuje Rusko s Putinem v čele více, než cokoliv jiného. A Vladimir Putin má doma okolo sebe pořád dost nepřátel. V poslední době proběhlo několik výměn na vysokých postech v Kremlu, Vladimir Putin upevňuje svoji moc a zbavuje se podpindosníků. To má mnoho souvislostí s tím, co probíhá v USA. Emaily odhalují, že elity v soukromí mají s Vladimirem Putinem sakra nadstandardní vztahy a Putin je doslova okouzluje. Takže to, co se hraje navenek, to je crowd game. Hra s davy lidí. Lidi je třeba vyděsit, aby souhlasili se zbrojením, později možná s povinnou vojenskou službou, s utahováním šroubů. Zbrojení dá práci průmyslu. Pomůže konsolidovat národní řízení.

Trump-Putin-Hillary.jpg
Vladimir Putin má na provázku oba dva americké prezidentské kandidáty?

Na straně druhé je ale třeba si všimnout, že Vladimir Putin odvolal ruské studenty v zahraničí zpátky domů a Vladimir Žirinovskij prohlásil, že pokud bude zvolena Hillary Clinton v USA, odstartuje to nukleární válku s Ruskem [2]. Může to být jenom taktický manévr a nic to neznamená, ale stahování mozků z ciziny je prvním krokem před vypuknutím války. Země se tím chrání před tím, aby mozkové kapacity byly využity nepřítelem a donuceny ke spolupráci. Eskalace v Sýrii totiž není sehraná na oko, tam opravdu je nepřátelství a hrozba konfliktu mezi USA a Ruskem doslova na dosah. Každopádně skutečnost, že Vladimir Putin zasvětil Hillary Clinton do nějakých vyšších procesů v jakési svatyni (ať už je tím myšleno cokoliv), je velmi znepokojující, protože by se mohlo jednat i o určité systémové napojení na teze GP. Vladimir Putin nebyl v mystickém roce 2000 jmenován jen tak, bez zasvěcení. Musel být seznámen. Musel být zasvěcen. Od Hillary Clinton nelze veřejně čekat pravdu ani co by se za nehet vešlo, ale soukromé emaily, kde se svěřuje s pocity a chlubí se poctami od Putina, to vypovídá opravdu hodně. Co když Vladimir Putin má pod palcem oba dva americké prezidentské kandidáty?

Hraje Hillary dvojí hru? Je pod kontrolou Putina? Je Putin její “guardian” v procesu zasvěcení? Je eskalace mezi Ruskem a USA domluvená mezi elitami v zájmu restartu zbrojního průmyslu obou zemí? Kde v této divné hře stojí globalisté? O těchto i dalších otázkách a zajímavostech uplynulého týdne budeme hovořit dnes v mém pravidelném pořadu na Svobodném rádiu od 19:00 hodin. Všichni jste srdečně zváni.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj videa: [3]

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
ET mimozemstan
Návštěvník
ET mimozemstan

Rámec “přátelství” popsán ve vynikajícím článku:
http://www.zerohedge.com/news/2016-10-19/east-vs-west-division-about-dollar-not-nuclear-war

Nechávejte čist blbečkům dávajícím prvoplánové nálepky.

styx
Návštěvník
styx

A co ked je v tej Putinovej svatyni nieco, nazvem to, mimozemske.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

POZOR V ČR BYLY ZMANIPULOVANE VYSLEDKY VOLEB V ČT H……. A PLUS NEODVYSILAN ROZHOVOR S T.OKAMUROU!!!!!
Tomio Okamura (SPD) krátce po vyhlášení výsledků v rozhovoru pro ČT s Václavkem
https://www.youtube.com/watch?v=Opd0okJ49dk
Tomio Okamura: Česká televize podvádí diváky
https://www.youtube.com/watch?v=EFjTNXk2avM
Tomio Okamura: Referendum
https://www.youtube.com/watch?v=XOPD1PpsFU4

leko
Návštěvník
leko

Vyborny clanek, dekuji.
Mnoho komentatoru si mysli, ze Rusko a Rusove jsou nositeli nejakeho vyssiho principu mravniho a ze se budou/ mohou chovat jinak nezli Americane. Castecne urcite ano, diky riskym specifikam, ale v jadru je jeho hospodarstvi pod stejnym konkurencnim tlakem, jako to americke. Ukolem dne je povzbudit hospodarstvi, nebot impuls, ktereho se dostalo rozpadem Vychodniho bloku (a naslednym obsazenim jeho ekonomickych pozic) je u konce a eokonomika se zacina opet dusit.
Jelikoz valka s Ruskem nepripada v uvahu, pak opravdu nejchytrejsim resenim (ze strany korporaci) je dohodnout se na nove studene valce a ekonomiku nakopnout skrze zbrojeni, smirovani a ruzna “preventivni bezpecnostni opatreni”.
Takze souhlasim s clankem, Putin a Rusko nejsou nejakou zvlastni opozici vudci Zapadu, nybrz jeho alternativnim spojencem a jako takovi musi provadet oboustranou politiku k oboustrannemu uzitku (bohuzel ne k uzitku jejich obcanu). Je to cele zkratka bouda.

Emitor
Návštěvník
Emitor

Co se škádlívá, to se rádo mívá.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

FRAGMENTY, KTERÉ SE ZDAJÍ být americko-vyrobené bomby byly nalezeny na místě jedné z nejstrašnějších civilních masakrů saúdskoarabské 18 měsíců letecké operace v Jemenu.
Letadla ze Saúdské vedené koalice v sobotu bombardovalo společenský sál v Sana’a, Jemen hlavního města, kde se shromáždil tisíce lidí na pohřbu šejka Ali al-Rawishan, otec ministra vnitra rebel-jmenován. Letadlo zasáhlo na chodbě čtyřikrát , zabíjení víc než 140 lidí a zraňovat 525. Jeden místní zdravotní úředník popsal následky jako ” jezero krve .”

Několik bomba fragmenty na scéně objeví potvrdit použití americko-vyráběných MK-82 naváděných bomb. Jeden fragment, posláno do obrázku na stránce na Facebooku prominentního jemenského právník, říká: “K POUŽITÍ ON MK-82 FIN, GUIDED bomba.”
https://theintercept.com/2016/10/10/photos-show-fragments-of-u-s-bombs-at-site-of-yemen-funeral-masssacre/
VICE O JEMENU
http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_globalmilitarism67.htm
comment image

styx
Návštěvník
styx

ziadna veda. Saudov vyzbrojuje USA. Hadam si si nemyslel, ze Saudovia budu preidentifikovavat americke bomby.

kari
Návštěvník
kari

Poslala jsem videa z apokalipsy v Parizi. Te Parize, ktera byla kulturnim centrem Evropy. Za chvili tam klidne muzou lezt krysy vseliaci brouci, mohou se tam rozsirit “stredoveke nemoci”. Na nektere mikroorganismy odnekud z Afriky nebo Asie nemusi nase antibiotika zabirat a nemoci nebudou znat hranice. Je to atak Evropy nejvyssiho kalibru.

PIPLOS
Návštěvník
PIPLOS

Zajímavá videa. Hlavně mne docela zarazilo, že uprostřed dne tam mimo jednoho mladíka nebyl nikdo, kdo by to uklízel. Vždyť logicky by okamžitě měli ty ulice vyklidit a desinfikovat. Asi jsou epidemie čehokoli v plánu, protože je nás tu moc.

LCZ
Návštěvník
LCZ

Ano Piplosi, je to dlouhodobě připravovaný, a publikovaný plán.

Depopulační Agenda OSN, ve smyslu “Agendy 21”, a závěrů Mezinárodní “Klimatologické” Konference v Paříži, které byly shrnuty v dokumentu “Agenda 2030”.
( A které i naši – jejich soudruzi – vstřícně podepsali.)
Ta konference, která mimochodem proběhla 2 týdny po útocích “teroristů” – tj. město vyklizené zákazem vycházení…zúčastnilo se cca 150 hlav států.

OSN právě schválila depopulační program (např.: pod záminkou ochrany životního prostředí před zamořováním planety CO2 lidmi je potřeba omezení porodnosti na 0,5 dítěte, je potřeba přehodnotit význam rodiny, je potřeba všechny “naočkovat”,a pod.)
https://youtu.be/jGL98wlEFIs.
4:listopadu by měla začít REALIZACE….

A k tomu si přidejme, že nám tady někdo tvrdí, že je nás málo (vymíráme!), a proto potřebujeme několik milionů “obohacovačů”…

Proti tomu, co na nás chystají, je pár krys a bordel na ulici naprosto nevýznamný.

Jaris
Návštěvník
Jaris

O Francouzich je znamo, ze nejsou milovnici vody. Hygiena sem, hygiena tam. Proto si vymysleli drahe parfemy. Znamy mi rikal, ze pokud ma Francouz bolavy palec u nohy a ma jit k doktorovi, tak si akorat oplachne ten palec.

Prerovskestrojirny
Návštěvník
Prerovskestrojirny

Muslima do každé křesťanské rodiny po celém světě! Distribuce zabijáckých opic začíná…
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1937032-uprchlici-se-musi-rozdelovat-po-celem-svete-osn-musi-zmenit-mysleni-mini-designovany

Donda sprtspudlak
Návštěvník
Donda sprtspudlak

Portugalec by rozfrcal mloky pěkně po světě,možná i na jiné planety.
Portugalec ať nám políbí prdel!
Debil jeden portugalskej.

Jedinec
Návštěvník
Jedinec

To je zajímavé, že jste pro ně použil stejný výraz, pod jakým o nich v duchu přemýšlím.

Válka s mloky je brutálně nedoceněné dílo, protože obsahuje komplet všechno o invazi vetřelců. Začalo to zprvu jejich ziskuchtivým využíváním, pak soucit s nimi chudáčky, popularizace v médiích, pak se objevila materiální a zbrojní podpora, vojenské využívání, vědecké zkoumání, pak se objevil zničehonic jejich velký vůdce neznámého (zřejmě lidského!) původu, “uvědomění” si jejich vlastní síly, následná obrovská ničivá rozpínavost, pak válka, která nenávratně zpustošila celý svět.
A v průběhu toho všeho vidíme nešťastného pana Povondru, který to všechno sleduje a vystřihuje si články z novin a vyčítá si, že tenkrát toho Van Tocha k tomu Bondymu[!] pustil a vlastně tu zkázu zavinil. A k tomu poznání se postupně hořce dopracuje od počáteční naivní hrdosti na svůj podíl na té úžasné novotě!

Nejsilnější moment je, když pod hladinou Vltavy ve stínu pod mostem uvidí siluetu mloka a dopadne na něj poznání, že už jsou tady…

zigi
Návštěvník
zigi

Ja,natůrlich!Uprchlíky,ja,v masových konzervách pro psy,nebo masokostní moučce pro haussschwein!Tak ja!V neomezeném množství!Tak mají svoji nennwert!Jinak zcela žádnou!

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

No, tak to je jasné priznani, o co zlocinecké OSN v podstate jde. Neni to jen prechodna pomoc a ochrana valecnym utecencum po dobu konfliktu v jejich zemich. Je to uz otevrena, nijak nezastirana snaha o povinné prerozdelovani lidskych ras a etnickych skupin tak, aby se znicila prirozena lidska diverzita, ktera se utvarela desitky tisic let!
Jaky prinos to asi bude mit? Kazdy zahradnik si dokaze predstavit co se stane, kdyz zacne pestovat plevel a bude si namlouvat, ze si tim zajisti lepsi sklizen!

Curych
Návštěvník
Curych

Dobre rano. Rad bych se zeptal pana V.K. na to znechuceni a zklamani z ceskych voleb. Pane V.K., lidi nejenom rezignovaly ale spoustu jich je i v zahranici. Co treba pan Okamura? Pruser je v om, ze lidi rezignovaly, nemaji cas, nechteji volit kvuli zklamani, zlodejina vsude u politiku, podraz na podraz. Chtelo by to ted prejit do utoku? Co by jste doporucil panu Okamurovy do budoucna? Jezdit mezi lidi? Dekuji za vasi praci a tesim se na vas. Mila, Curych