VIDEO: Hillary Clinton prodělala svůj dosud nejtěžší záchvat kašle během projevu. Přímo...

VIDEO: Hillary Clinton prodělala svůj dosud nejtěžší záchvat kašle během projevu. Přímo na pódiu si musela vzít prášek! [CZ Titulky]

VIDEO: Hillary Clinton prodělala svůj dosud nejtěžší záchvat kašle během projevu. Přímo na pódiu si musela vzít prášek! [CZ Titulky]

Zdravotní stav Hillary Clinton je znovu předmětem dohadů a spekulací. Tento týden v pondělí během amerického svátku práce (Labor Day) měla volební projev v Clevelandu ve státě Ohio. Byla pozvána na velké setkání místních odborových svazů a měla přednést své vize a děkovný projev. V okamžiku, kdy její předřečníci skončili a ona začala mluvit, přepadl jí náhle obrovský záchvat kašle. Několik minut pouze kašlala a její věty z ní lezly jako z umírajícího člověka. Doslova šok potom vyvolalo její rozhodnutí, když přímo na pódiu a před zraky milionů diváků televizí do sebe nasypala prášek, podle některých to byla pastilka s antihistaminikem na rychlé potlačení alergické reakce. Na důkaz solidarity si pastilku vzali do úst i ostatní na pódiu, aby zlehčili vážnost situace. Zdá se, že na to byli dopředu připraveni, že k záchvatu kašle Hillary opět dojde. Hillary v jednu chvíli dokonce zavtipkovala, že kdykoliv, když pomyslí na Trumpa, má pocit, že má alergii. Kašel pochopitelně může postihnout každého, ale u Hillary se jedná zřejmě o trvalý problém, protože tyto alergické záchvaty jí potkávají docela často. Lidé se ptají, jak potom bude hájit ve světě americké zájmy, když na důležitém setkání státníků jí popadne jeden ze záchvatů kašle.

maxresdefault.jpg
Zdravotní epizoda Hillary z Clevelandu zaujala všechna americká média.

Kromě kašle má Hillary Clinton problém i s epizodami mozkových poruch, kdy bezděčně a nekontrolovaně začne třást hlavou, naklánět jí, cyklicky mrkat a vyvalovat oči. V roce 2012 prodělala operaci [1], kdy jí lékaři odstranili z mozku krevní sraženinu. Podle názorů odborníků se zřejmě u Hillary projevila recidiva a v současné chvíli dost možná podstupuje Hillary ambulantní terapii. Jelikož je Hillary ve volebním závodu s Trumpem, nemůže teď odhalit pravdu a podstoupit tvrdou chemoterapii a operaci, kdy by jí vypadávaly vlasy a ztrácela hmotnost, takže lékaři jí zřejmě podávají ambulantně léky, které mají za úkol jen tlumit symtpomy.

Tyto léky ale i tak oslabují imunitu a mohou způsobit i spontánní vzniky alergických reakcí, které dříve člověk vůbec neměl. Hillary má tyto epizody tiků a kašle už od počátku tohoto roku a když její zastánci v lednu tvrdili, že je to z nachlazení, teď už je to jiná výmluva, prý alergie. Tyto příznaky Hillary nikdy předtím neměla. Další videa s jejími záchvaty kašle jsou zde. Ve stejný den, kdy měla záchvat v Clevelandu, prodělala další alergickou epizodu na palubě svého letadla během tiskové konference a kvůli kašli musela být tiskovka zrušena.

[VIDEO] Televize Fox News musela přerušit přenos, protože Hillary dostala během tiskovky na palubě letadla další záchvat kašle.

Hillary Clinton 275 dní neměla žádnou oficiální tiskovou konferenci, až před několika dny se zúčastnila něčeho, co se podobalo tiskovce [2]. Poskytuje rozhovory pouze na neformální úrovni. Její kritici jí obviňují z toho, že by neuměla odpovídat na otázky novinářů, zejména s ohledem na své emaily a skandál okolo nich, takže raději žádné tiskovky ani nepořádá. Nyní se však začíná spekulovat, a to zcela vážně, že tiskovky neprobíhají právě kvůli oslabené imunitě Hillary Clinton. Tiskové konference neprobíhají ve velkých sportovních halách s cirkulací vzduchu nebo na otevřených stadionech, ale v malých místnostech nebo sálech, kde je špatná cirkulace vzduchu, velká koncentrace lidí a mnoho bacilů a bakterií ve vzduchu. Hillary Clinton nemusí mít zdaleka za největší problém Donalda Trumpa. Její vlastní zdraví může do listopadu zkolabovat a její volební tým dělá všechno proto, aby neulehla do nemocnice před dnem konání voleb na začátku listopadu. Její heslo volební kampaně “Stronger Together” (společně silnější) tak nabývá s ohledem na její zdravotní stav poněkud ironický rozměr.

hillary-clinton-donald-trump-presidential-look.jpg
Kdo je na tom zdravotně lépe? Hillary nebo Donald?

Je otázkou, jestli jí někdo k jejímu nedobrému zdravotnímu stavu nedopomohl. Hugo Chávez ve Venezuele, který náhle dostal tak prudkou rakovinu, že se doslova vypařil, asi také nepřišel ke své nemoci přirozeným procesem. Destabilizace zdravotního stavu Hillary může být plánem elit, jak jí vykreslit jako nemocnou ženu. A pozor, televizní debaty prezidentských kandidátů jsou doslova za rohem. Pokud jí přepadne její tik s hlavou nebo záchvat kašle v televizní debatě, bude prakticky vyřízená a voliči v ní uvidí mrtvolu. Souvislostí by se našlo mnohem více. A když tento týden i židé prakticky podpořili Donalda Trumpa (video zde), tak to vypadá, že je rozhodnuto.

Nejen o zdraví Hillary Clinton bude řeč dnes večer od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

*Titulky ve videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
r.m.
Návštěvník
r.m.

Kašel, kašel, tiky, tiky, kašel, tiky, kašel tiky, kašel tiky, katetr v nohavici, móda ala božský Kchárl nebo originální předvolební vystoupení?
Amerika dosáhla úrovně CCCP v 80. letech minulýho století ala Brežněv, Andropov a Černěnko. Nastrčený geronti ve předu a neznámá vláda v pozadí.

Holy
Návštěvník
Holy
David
Návštěvník
David

A kde má ta mumie tlačítko “RESTART” ? Stačí zmáčknout a za chvíli je na nějakou dobu po kašli, pokud porucha pokračuje, tak je třeba vyměnit nějaký hardware – nejspíše mozek.

lenka
Návštěvník
lenka

Putin řekl, že obě strany hrají s protiruskou kartou. Rozhovor je na Parl. listech. Oba dva to je pohroma. Slabý odraz celé amer. společnosti lačné po zábavě. Doufám, že budou mít tolik vlastních problémů, že nebudou mít čas zasahovat ještě do dění ve světě.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Vsechny jejich “vlastni” problémy jsou spojeny s denim ve svete. Zadné iluze si nedelam.

Karel
Návštěvník
Karel

Tak tomu se říká “Kutnohorský smích….”…:D

Forever
Návštěvník
Forever

Mimo téma:
Zítra uplyne 333 let bitvy u Vídně, kdy spojené křesťanské evropské země porazily vícenásobnou islámskou tureckou přesilu čítající kolem 200 000 mužů!
comment image
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Bitva_u_V%C3%ADdn%C4%9B

Zde přidám i jeden pěkný film o bitvě u Vídně:
https://youtu.be/xwxJ5gAd1-A

Čest památce těm, co za svobodu budoucích generací neváhali položit či riskovat život při obraně Vídně. Kdyby Vídeň tehdy padla, Evropa by už dřív byla islámská. Díky odvaze našich předků se tak nestalo. ČEST JEJICH PAMÁTCE!

Imrich
Návštěvník
paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia
Galio
Návštěvník
Galio

Jiří Wimmer byl lepší …
https://www.youtube.com/watch?v=UPxrU4JFbR0

Honzák
Návštěvník
Honzák

Divadlo jako kráva .. dopadne to tak, že Killery na to nemá a je odepsaná a aby nevypadala poraženě – páč bude poražená – tak se to maskuje ” nemocí ” a problémama. Jasně Killery má problémy, ale trochu jinýho rázu. Asi tak, jako téměř všichni po delším čase sledování. No, ale to je zbytečný zatím rozebírat.Mozečky to špatně pobírají.
No z5 ke Killery.. Ona má už teď prohráno a tak prostě onemocní. Prezident bude Trump. A to už je odpískaný v tuhle dobu. No a to v USA samozřejumě vůbec nevadí. Trump je stejnej ” kandidát ” jako Killery. Takže ať volby budou nebo ne, je to prostě egál !!
Jedině tuoec může od Trumpa čekat to, co slibuje. Je to stejnmej herec jako byl Obama a USA nemá jinej koncept a tak pořád opakuje to samý divadlo dokola. Nicméněš se ukazuje, že lidi sou prostě trošku hloupí a tak maj pocit, že Trump je někdo jiný, než Killery 😀
Bohužel !! Je tu jenda možnost. Docela reálná.l Že ani jeden z těch herců nebude prezident. A prezidentem zůstane Obama. Prostě se to tak zařídí. To není absolutně žádný problém. A možná se brzy vysvětlí jak se to provede. Ba se to rovnou provede. Navíc Killer půjde přen soud. I když se bude 100x říkat, že ne. Není to pravda. Vyšetřovat se její skandály budou a to už te´d během týdne, max 14 ti dní. jak říkám. Prostě už není v plánu to, aby Killery byla prezidentkou. Situace se změnila. A je demence tvrdit, že s tím má RF cokoliv společnýho. RF nedokláže v USA operovat tak, jak operuje USA v Moskvě. Což je pro RF problém tak velký,k že o něm raději nemluví. Čili.. propaganda na nás jede zprava/zleva. Tak to je. A na G20 se něco stalo, něco závažnýho mezi Obamou a Putinem.. Putinovo řidič zemřel při čelní srážce. Jel po dálnici a údajně do něj někdo cíleně a čelně napálil. Samozřejmě si byli ti, co to připravili jistí,k tím, že tam není Putin. O to nešlo. Tady šlo totiž o vzkaz gosudárovi Putinovi. A to je jistě pro mosku problém. A rozhodně Moskva dávno není tak při síle, aby měla po USA bůhvíkolik agentů atd.. To oprostě v žáfným případě. To není Sovětský svaz a RF má úplně jkiné problémy třeba s pátou kolonou. Proto je nemyslitelné, aby jentaktak se jí dařilo zažehnávat puč v Moskvě a k tomu ještě ovlivňovat volby v USa 😀
Věřím tomu, že RF ovlivní volby třeba v bělorusku. Ale nikde jinde. Navíc už ani nedokáže zpracovat Ukrajinu politicky. Ten stát je tak v pizdě, že to půjde buď válečně nebo vůbec ne.
A nějaký poukazování na Killery a její stav a tyhle hovadiny, který řeší USA.. to je odvádění nás od pozornosti a od daleko důležitějších událostí. Killery nás má zajímat buď jako prezidentka USA, nebo vůbec ne ..
A její nemoc.. 😀 jaká,, když to sou celoživotní smažky.tvl.. támhle to 50 let líže koks, tak se pak nemůžou divit. Kdybyste věděli na čem letí dneska 😀 Tak říkám.. řešit tohler.. divadýlko.. to nemá smysl. Tady v Evropě se dějí daleko důležitější a zajímavější věci. Nicméně vidím, že existujue snaha odvádět od pozornosti a rozptylovat debilní Clintonkou !!! A nevím proč.. My sme ČR , taky nás čekají volbby. Za rohem máme jednu sivini , co nám dohodla migranty se Sobotkou a Babišem. Bůhví co všechno tu vyvádí US arma s tou naší. Na naše náklady. Alev nééé.,.. Killery má kašel !! A musí se to nutně olhásit, protože představte, že by nám tohle uniko !!! To by nám moghlo zničit ijejich plánečky toho, co si o tom máme myslet 😀

kari
Návštěvník
kari

Ja neverim, ze s tou havarii Putinovo limuziny slo o nejake varovani Putinovi. Zabit ruskeho prezidenta neni tak snadne, (jako treba zabit Kadafiho). Kdyby to bylo tak snadne, uz by Putina “odporouceli.”To se u prezidentu velmoci podle me takto drsne nevaruje, ti se rovnou sejmou. Tomu, ze prezidentem bude Obama dal, vubec neverim, je to podle me nesmysl. I kdyby nebyl vitezem veb v USA Trump,( kdyby ho treba odpraskli- coz nelze vyloucit) jsou tam jeste dalsi ka ndidati. Obama uz ma doufam po sezone. Rekla bych, ze se na to tesi. Jaky bude Trump jestli vyhraje, to ukaze pouze cas. Kam az saha vluv Ruska, no v Syrii se Rusko zbytku sveta dokazalo postavit dobre. Ono z vlivem USA uz to take neni to, co to byvalo. Putin je podle me velmi dobry a schopny politik a diplomat, nez Obama. Rusko “zustalo samo” je dlouho pod sankcemi nenavist proti Rusku je cilena a evidentni ( jen ubozak zakaze paralympionikum startovat na paralympiade)a jeste vzrostl jeho vyznam . V partii o blizky vychod urcite. Nebyt toho, ze Rusko slo do Syrie,z Evropy uz by byl temer chalifat isis. USA ma na sve strane vse, neni pod sankcema, ovlada svetova media i svetovou ekonomiku, svuj absolutne uz nepodlozeny dolar kdo by odmitl, toho se svou partou bombarduji ( viz Libyje) zdimou ekonomicky krachujicim dolarem zbytek sveta, k hospodarskemu preziti neustale valci a je za nimi sposty krve, a stejne krachuji az zkrachuji ?. A zadny kandidat je s bilionovymi dluhy uz podle me nezachrani. USA bynejradeji tu syrskou ropu, tak, jako kdysi irackou, valka v Evrope by se jim take hodila, kdyz ono je tady to proklete Rusko ?

pedros
Návštěvník
pedros

Vždy jde pouze o ložiska energií a trubky!Vždy!
A Rusko bylo “izolováno” a pod sancemi”po celou svou historii,protože se nikdy nemínilo a nemíní vzdát,kromě historicky krátkého působení zrádců gorbiho a borise!
To je největší”vina”rusů!
Rusko má jenom dva spojence-svou armádu a namořnictvo,a i ty se snaží podpindosníci neustále finančně oslabovat!
Živě si umím představit ten vztek “obřezaných kluků z vólstrítu”,jak jim těžké investice do zničení RF stále nejdou jak by chtěli!

PIPLOS
Návštěvník
PIPLOS

Se zakladatelem tohoto vlákna musím v lecčems souhlasit.
1. Je už zřejmě jasné, že Hillery odpískali a ten celý humbuk okolo voleb je jen další US divadýlko pro tupou masu (viz nadšený jásot po každých dvou bezvýznamných slovech paní kandidátky).
2. V RF to zrovna není až tak růžové, jak se na venek prezentuje. Sleduji pozorně Pjakina a ikdyž se mi ten pán moc líbí vším co dělá, tak je na něm patrné s každým dalším dílem, že RF začíná téct do bot. Byl bych raději, kdyby to tak nebylo, ale je. Zkuste se pořádně dívat a uvidíte, jak tento opravdový vlastenec ztrácí nervy a občas to přežene s tou politickou agitací a sklouzne k histerii. Sám přiznal, že JE ve vysoké politice a na pořadu je to docela zjevné.
3. Zabití putinova řidiče je vzkaz. Je to vzkaz přímo jemu a je na úrovni zastrašování jedné osoby. Ukazování svalů a možností. Nikdo nemůže zabít čelního představitele druhé strany, aniž by neriskoval, že reakce bude horší, než jej prostě nechat žít. Ale narušit jeho koncentraci a sebevědomí, to je něco jiného. Putin už musí být opravdu unavený tou “samotou” v řízení a v boji proti nesmyslnosti řízení světa. To se nedá vydržet napořád.
4. V USA může opravdu nastat situace, kdy zůstane u moci Obama. Tohle mne napadlo už minimálně před půl rokem. Lze to vyjádřit jednoduše dvěmy slovy: Výjmečný stav. Možná právě proto je Obama momentálně mimo hlavní dění a takříkajíc dožívá. Mezitím je připravováno informační pole pro pozdější vyhlášení vyjmečného stavu (teroristický útok, rasistické nepokoje, střílení policajtů, zabití někoho tlupou barabů a pak třeba nějaké menší povstání). No a chudák Obama pak bude moci vystoupit s přehnaně útrpným výrazem ve tváři a zdělit celému světu, že místo tolik vytoužené penze bude muset vyhlásit vyjmečný stav a zůstat v čele USA. Ta samá situace pak může nastat při zažehnutí velkého celosvětového konfliktu.
5. Spousta dění okolo se děje pouze pro odvádění pozornosti. Z tohoto prostého důvodu jsem třeba přestal sledovat sportovní akce a raději se v době jejich konání sháním po opravdových informacích. Stejně tam jde jen o politiku a prachy, jak ostatně ukázaly poslední OH.

A v závěru samozřejmě přeji všem hezký a pohodový den v této těžké době.

Lex DRUID
Návštěvník
Lex DRUID

Tak, tak. Ve Švédsku už vyzkoušeli, že volby se prostě “odloží” a v podstatě to nikomu ani nevadí. U nás politici jednají, jako by ani žádné volby být neměly.
A s tí Mercedesem nám názorně předvedli, k čemu je dobrá přesná GPS, online satelity a kompletně elektronické řízení nových aut. Až si budu kupovat další auto, budu se dívat po něčem s karburátorem (i vstřiky řídí elektronická jednotka), kde nejmodernější elektronika bude relátko a kondenzátor. Ne že bych měl strach, že by na mě plýtvali zdroji na zabití, ale policajti už brzy dostanou hračky na dálkové znehybňování aut skrze řídící jednotky.

kari
Návštěvník
kari

Ja nevim Obama byl zvolen na urcite voleb.obdobi, ktere za chvili vyprsi. Neznam moc americkou ustavu, ale myslim, ze potreti uz prezidentovat nesmi. Kdyby Trump “vypadl”, ve hre jsou podle me viceprezidenti obou kandidatu, kanditati s mensim poctem hlasu apod.

Sims.
Návštěvník
Sims.

S tím Obamou bych to neviděla reálně, ten je již docela odvařený, každý soudný “člověk” musí již vidět, že mele z posledního. Tak jak dokázal zestárnout za poslední 4 roky, jen tak někdo zdravý a silný nemůže. Se vzkazy typu filipínský prezident na úctyhodnosti americkému prezidentovi zrovna nepřidají. Taky je větší nebezpečí, že za Hillery, která by náhodou vyhrála nastrčí někoho jiného. Takový Biden by si určitě rád na USA prezidenta zahrál. On nakonec se stane přijatelným i Trump, vždyť vůbec nevíme z jakého důvodu hraje to své pimprlové divadélko, ale rozhodně jistojistě víme, že je to pro nás, světové diváky. Taky si nějak nedovedu představit, jak Hillery přednáší prezidentskou tradiční řeč o stavu unie, prizmatem projevu v Clevelandu se to zdá již jako nemožná záležitost.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Ano, je to divadlo, ale muzete s jistotou poukazat na neco, co divadlo neni? At se podivate kamkoliv, at si prectete cokoliv, vse se toci kolem jediné motivace …t.j. presvedcit obecenstvo o autenticnosti scénare, ktery je tlumocen divakum prostednictvim hereckého obsazeni. Jediny rozdil jednotlivych scén je pouze v jejich profesionalni urovni.
Ceska politicka scéna je toho svedkem, lokalni “ochotnici” se zpravidla spokojuji s prevzatym scénarem. Proto i kdyz se to zda byt zbytecné, ci brano jako rozptylovani, kazdy detail na svetové divadelni scéne je dulezity. Kazda malickost hraje dulezitou roli. Nechtejte od Sobotky, ci kohokoliv jiného z ceskych hercu, aby prisli s nejakou originalni myslenkou.

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

…udělejte si seznam zesnulých politiků třeba jen u nás-ty známe…
a jsou prostředky jak je naprogramovat ,třeba radioaktivním prvkem ,ani ho nemusíte najít viz. polonium ,s jiným zářičem se dá jen projít kolem objektu zájmu…
říkejme tomu politik na jedno použití