VIDEO: Hillary Clinton odstartovala americké détente? Na univerzitě v Yale vytáhla ruskou...

VIDEO: Hillary Clinton odstartovala americké détente? Na univerzitě v Yale vytáhla ruskou papachu a sklidila aplaus za výrok na adresu Rusů: “Když je nemůžete porazit, přidejte se k nim!” Šéfka amerických neoconů otočila notu, protiruský éthos selhal, Trumpovi nahnal voliče, čím více útoků proti Rusku, tím více má podporovatelů. Teď už jenom počkat, kdy se nový éthos překopíruje od amerických páníčků do České televize?

VIDEO: Hillary Clinton odstartovala americké détente? Na univerzitě v Yale vytáhla ruskou papachu a sklidila aplaus za výrok na adresu Rusů: “Když je nemůžete porazit, přidejte se k nim!” Šéfka amerických neoconů otočila notu, protiruský éthos selhal, Trumpovi nahnal voliče, čím více útoků proti Rusku, tím více má podporovatelů. Teď už jenom počkat, kdy se nový éthos překopíruje od amerických páníčků do České televize?

Hillary Clinton byla pozvána na univerzitu v Yale, aby promluvila před studenty, kteří na slavnostním shromáždění ukončují svá studia. Všechny přítomné však překvapila, když vytáhla z pod řečnického pultíku ruskou čepici s hvězdou, tzv. papachu a zvolala: “Když je nemůžete porazit, přidejte se k nim!” a zblbnutá americká levicová mládež, která ještě včera považovala všechno ruské za špatné, začala v sále freneticky tleskat a skandovat nadšením [1].

Kdyby někdo z naší redakce ještě před týdnem napsal, že Hillary Clinton bude mávat ruskou čepicí nad hlavou v centrále amerických neoconů na univerzitě v Yale (je to hlavní studijní líheň amerických prezidentů a neconů) a bude vyzývat studenty k tomu, aby se přidali na stranu Ruska, měli by nás za blázny. Jenže, jak můžete vidět ve videu v úvodu, přesně k tomu došlo. Nejde o žádný vtípek, bylo to naplánované a nachystané, symbol a vzkaz byl vyslán a bude to mít za nějaký čas dopady i ve vazalských zemích, které spadají pod vliv USA, tedy i v České republice. Ale k tomu se ještě dostaneme.

Hillary Clinton: “Když je nemůžete porazit, přidejte se k nim!”

Minulý týden proběhla schůzka na vrcholné úrovni v Soči mezi Angelou Merkel a Vladimirem Putinem. Bez jakéhokoliv zájmu českých médií se odehrály důležité události. Oba dva se dohodli na tom, že výstavba plynovodu Nordstream 2 je klíčovým projektem pro plynovou stabilitu Evropské unie a Německa především. Německá kancléřka však poprosila Vladimira Putina, aby neodřezával Ukrajinu od transitu plynu pro Evropu, protože by to mělo fatální dopady pro ukrajinskou ekonomiku a bezpečnost. Vladimir Putin prosbě vyhověl a zrušil nedávné rozhodnutí Gazpromu, že plyn přes Ukrajinu už proudit nebude. Tahle událost byla připravena a nachystána dopředu. Angela Merkel ví, že o Ukrajinu usilují američtí neoconi, kteří ji chtějí ovládnout a odstřižení od ruského plynu by donutilo Kyjev nakupovat plyn od EU, který ovšem nakupuje plyn opět od Ruska. Německo by muselo plyn Ukrajině subvencovat zpětným transitem, a i když toto řešení už bylo schváleno, dlouhodobě by to bylo neudržitelné.

Merkelová se v Soči “paktovala” s Putinem proti americkému FEDu, Evropa bude nakupovat od Íránu ropu za Eura a tranzit íránské ropy povede přes Rusko a Ukrajinu

Rusko tedy bude nadále přes Ukrajinu pouštět transit, ale na oplátku musí Berlín a EU dohlédnout na Kyjev, aby nespadl pod vliv amerických jestřábů, kteří se snaží kyjevskou juntu poštvat opět do nových bojů na východní Ukrajině. A viděli jsme to před několika dny, kdy v den otevření mostu z Ruska na Krym provedla ukrajinská tajná služba SBU v Kyjevě razie v kancelářích RIA Novosti a ruské televize RT, což odsoudila dokonce i OBSE [2]. Jenže transit plynu nebyl jediným tématem rozhovorů mezi Vladimirem Putinem a Angelou Merkel. Nejdůležitější část se týkala vypovězení nukleární smlouvy s Íránem ze strany USA. Evropská unie totiž minulý týden zahájila intenzivní rozhovory s Teheránem na odstřižení amerického dolaru ze vzájemného obchodu a jeho nahrazení Eurem. Evropa by tak nakupovala íránskou ropu za EURa a naopak Írán by nakupoval evropské zboží také za EURa.

Angela Merkel a Vladimir Putin v Soči, mezi nimi dole na stole bílé růže, které Angela dostala od ruského prezidenta.

Tohle řešení by tedy obešlo americké sankce, které Trumpova vláda hodlá během blízké doby opět uvalit na Írán. Sankce se opět budou týkat dolarových operací a blokace v systému SWIFT, takže Evropská unie se rozhodla, že půjde proti vůli americké vlády a proti americkému dolaru. Jean-Cluade Juncker dokonce uvedl, že ačkoliv jsou USA stále spojencem pro EU, tak ve chvíli, kdy americké požadavky a sankce začínají zasahovat i evropské zájmy, tak v takové chvíli bude Evropa sledovat jen své zájmy a nebude na americké postoje vůči Íránu brát ohledy. EU zvažuje schválit tzv. blokační zákon proti americkým sankcím [3], který by ochránil evropské firmy před americkými sankcemi za jejich obchodování s Íránem. A to byla třetí věc, o které Angela Merkel jednala s Vladimirem Putinem, a to jsou možnosti využití ruské ropovodné infrastruktury mezi Ruskem a Íránem. Evropa tak zcela začala odřezávat svoji plynově-ropnou politiku od USA a zejména od amerického dolaru. Jenže, něco se děje i v ČR.

Fio banka bez dolarových transakcí. Co se stalo? Nikdo neví!

Oblíbená česko-slovenská Fio Banka, která patří mezi průkopníky nízkonákladového internetového bankovnictví, totiž přestala přijímat platby v amerických dolarech od 1. 5. 2018. Celé to začalo tím, že už v průběhu dubna rozeslala banka klientům oznámení o změně korespondenční banky a o tom, že Fio banka dočasně pozastavuje příjmy a odesílání plateb v USD. Jenže od 1. května došlo k vyřazení USD plateb z nabídky banky úplně, banka v poslední komunikaci klientům oznamuje, že usilovně pracuje na obnovení USD operací a jakmile budou obnovené, klienti o tom budou informováni [4]. Konkrétní datum a lhůta, kdy budou platby USD opět podporovány ze strany Fio Banky, není známa. A to je velký problém hlavně pro investory. Fio Banka sice poskytuje služby široké veřejnosti, ale ve svém jádru se specializuje na investory a na investiční příležitosti, do kterých klienti mohou investovat.

Jenže právě oblast investic je úzce monitorována americkým FEDem, protože celý kapitálový trh v USA i v Evropě dnes jede v amerických dolarech. Veškeré investiční tituly na trhu, které jsou lukrativní, jsou dnes denominovány v USD a pokud jde o EURové trhy, ty zase pro změnu svazují silné regulace. Není však jasné, co je důvodem toho, že Fio Banka ukončila spolupráci s původní korespondenční bankou, která zajišťovala clearing USD operací, každopádně je to velmi nezvyklý krok. Fio Banka nepatří do žádného velkého nadnárodního bankovního holdingu a doufáme, že v tom není nějaký nekalý konkurenční boj proti Fio bance, protože neschopnost banky obsluhovat USD operace je opravdu vážný problém, zejména pro banku, která se profiluje jako banka s orientaci na investiční klienty. Na trhu existuje sice mnoho malých bank, ale v drtivé většině případů jde o nízkonákladové dceřinky velkých nadnárodních bank, které se snaží nabídkou nízkonákladového bankovnictví oslovit i drobné střadatele, kterým vadí např. vysoké poplatky u tradičních velkých bank. Jenže malých bank, které jsou opravdu samostatné, je opravdu málo.

Hillary Clinton odstartovala na univerzitě v Yale americké détente k Rusku. Proces se brzy okopíruje i do České republiky

Americký dolar je nástrojem amerických elit a neoconů, takže používají kontrolu nad dolarovými operacemi jako svoji silovou páku na jednotlivé země. Právě proto je návštěva Angely Merkel v Rusku tak důležitá, protože se nově ukazuje, že odstoupení Donalda Trumpa od smlouvy s Íránem bylo poslední kapkou pro globalisty v Bruselu. Evropa se stále ještě musí spoléhat na USA kvůli NATO a své obraně, ale v oblasti obchodu, ekonomiky a politiky se už Evropa odtrhává od spojení s USA. A jak se zdá, neoconům v USA to konečně začalo docházet. Proto najednou Hillary Clinton v líhni neoconů na univerzitě v Yale vytáhla ruskou čepici a zvolala, když je nemůžete (Rusy) porazit, přidejte se k nim. Je to signál, velmi zásadní symbol. Pokud se Evropa a Rusko spojí, američtí neoconi přijdou o šanci získat Rusko na svoji stranu. Protiruské šílenství v USA nezabralo, stejně tak nezabírá v Evropě.

Vladimir Putin a Angela Merkel v Soči.

Síla Ruska roste, stejně tak roste podpora Rusku od obyčejných lidí v Evropě, roste podpora a čtenost zpravodajské alternativy USA i v Evropě, čím více mainstream útočí na Rusko a na alternativu, tím více podpory se Rusku i alternativě dostává. Stejně tak to platí i v ČR ve vztahu k Andreji Babišovi, čím více proti němu média útočí, tím více podpory dostává. Hillary Clinton to tedy už pochopila, otázkou je, kdy to pochopí např. redaktoři České televize. Nějaký čas to bude trvat, ale ten proces se brzy zkopíruje i na Kavčí hory. Protože i na Kavčích horách budou muset vzít tezi Hillary Clinton za svoji: “Pokud je nemůžete porazit, přidejte se k nim!”

Vážení čtenáři AE News, děkujeme vám za podporu, kterou nám projevujete a jsme rádi, že řady čtenářů našeho serveru se rozšiřují. Po celý měsíc Vám přinášíme novinky, analýzy, komentáře, překlady a videa. Náš server nezobrazuje žádné reklamy, které by rušily při čtení našich článků. Všechny naše články a videa jsou zdarma. Veškerý provoz našeho projektu je tak hrazen z dobrovolných finančních příspěvků našich čtenářů. Deset dní před koncem tohoto měsíce máme dosud vybráno cca. 62% z cílové sumy potřebné pro zajištění našeho provozu na další měsíc. Pokud se vám líbí naše práce a co děláme, přispějte nám prosím jakoukoliv částkou na naší obvyklé darovací stránce zde. Přispět můžete bankovním převodem, na PayPal, Bitcoinem a poštovní poukázkou. Náš server bez podpory od našich čtenářů nepřežije. Každé málo pomáhá. Děkujeme!

Upozornění pro naše stávající podporovatele a dárce: Od 23. 5. 2018 došlo ke změně našich čísel bankovních účtů pro ČR a SR, takže pokud máte nastavené trvalé příkazy, změňte si je prosím. Banka se nezměnila, došlo pouze ke změně čísel účtu. Omlouváme se za tyto komplikace, které jsme nepředpokládali a nemohli jsme je oznámit dopředu.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
johanz
Návštěvník
johanz

Možná by VÁM pomohly dárcovské SMS

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

No bodejt by mu Angela nepodala ruku, nebude prece riskovat ze se na ni v Soci osoci. Jeste by ji mohl vrazit jednu mezi oboci. Ale Putin je clovek dobrych mravu tak si ji radeji ochoci.

raspberry
Návštěvník
raspberry

ČÍNA ZRADILA a nebude se odstřihávat od amerického dolaru!

“USA a Čína v sobotu oznámily, že se dohodly na opatřeních k výraznému snížení amerického obchodního deficitu. Čína by podle dohody měla nakupovat více amerického zboží, zejména AMERICKÝCH ZEMĚDĚLSKÝCH PRODUKTŮ.”

A Trump se radoval na svém twitteru: “V rámci naší potenciální dohody s Čínou, oni (Číňané) budou nakupovat od našich skvělých amerických zemědělců prakticky tolik, kolik mohou naši zemědělci vyrobit.”

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/472745-usa-a-cina-se-blizi-k-dohode-ohledne-firmy-zte.html

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/998553122179084290

Jan
Návštěvník
Jan

Nemůže to být tak, že se Čína potřebuje nejprve zbavit zásob dolarů?

Slovan
Návštěvník
Slovan

Slůvkům “naší potencionální dohody” moc významu nepřikládáš…

Hestie
Návštěvník
Hestie

Tak vážení, hlavně, že víme co se děje v s prominutím už v posrané Americe
toto Vás čeká doma
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mestapo-Ja-jsem-tehotna-co-to-delate-VIDEO-
suroveho-zakroku-policie-otrasa-Ceskem-je-zde-nove-prohlaseni-536952

video se maže
dávám ještě pod nový článek

tady bych zvracela já

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

Přehlídka amorálnosti, arogance, dutohlavosti a policejní zvůle. Zákon na krajní nouzi pamatuje, MP měli povinnost vyjít vstříc, kdyby z toho nedělali naprosto zbytečně kovbojku a nehonili si ego ohrožováním matky a jejich dětí, tak by rodinka byla za dvě minuty pryč a oni mohli totožnost pohodlně ověřit v nemocnici. Propustit, soudit a odsoudit je zde to jediné správné, ať si trochu užijí vlastní medicíny.

pzv
Návštěvník
pzv

úryvok z článku Agenda 21 – Agenda smrti https://marioolah.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=460698

“Čo sa týka polície, v súčasnosti sa jej podstata veľmi zmenila. Príslušníci polície sú vyberaní nie na základe toho, či prácu zvládnu v prospech ľudstva, čo sa predtým tak robilo. Veľa slušných policajtov odchádza, nemôžu tento systém ustáť. A namiesto nich prichádzajú takéto typy osobností: narcisti s nedostatkom empatie a nevedomými deficitmi v sebaúcte, a psychopati – psychopat je človek s nespoločenskou poruchou osobnosti, ktorá sa prejavuje v agresívnom, zvrátenom, kriminálnom alebo amorálnom chovaní bez empatie alebo ľútosti.”

Hestie
Návštěvník
Hestie

pzv,
děkuji za komentář a doplnění

PIPLOS
Návštěvník
PIPLOS

Jestli se jedná o to video s histerickou pražandou, která místo toho, aby uklidňovala své malé dítko v kočárku, tak raději histericky ječí a ještě více ho stresuje, tak to jsem viděl. S manželkou jsme se oba shodli, že ačkoli video nezachycuje úplný začátek incidentu, tak je z něj patrné, že se jedná o jedince vypěstované k názoru, že si můžou dovolit vše a ti okolo jsou tu jen pro plnění jejich tužeb.
Kdyby ta osoba ženského pohlaví (záměrně neuvádím matka) byla jen trochu normální, tak nehraje divadlo s telefonem v ruce a stará se o své dítě. Kdyby ten dotyčný byl alespoň trochu inteligentní a o asi 100% méně arogantní, tak se už s prvním strážným normálně domluví, popřípadě trochu posune své auto. Ale ani jena podmínka nebyla splněna.
Možná mne tu ukamenujete za můj nesouhlasný názor, ale stojím si za tím, že pokud by se chovali lidsky, tak se ta situace nemohla nikdy takhle vyhrotit.
Závěrem bych už jen dodal, že na každou svini se někde vaří voda a nebo každému co jeho jest.

Přeji všem hezký den.

Milada
Návštěvník
Milada

Dotycny nikoho neohrozoval, /ruce mel nad hlavou/, jen chtel jit ke sve partnerce a v tom mu mestak branil. Na každou svini se někde vaří voda – v tom mas pravdu – karma je zdarma.

Hestie
Návštěvník
Hestie

Milada, děkuji,
napsala jste to za mne. Každý pozná až půjde o jeho kůži. Stejně tak jako v případě toho číšníka.

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Je to popsané i na AC 24. Podrobněji…

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Podlehli jste všichni davové psychóze a měli byste se nejdřív pořádně nadechnout a pouvažovat!
Já vím, že tentokrát dostanu hodně mínusových bodů, ale podle mne byl ten suverén řidič jeden z mnoha pražských vychcaných šmejdů, kteří si myslí, že pro ně neplatí dopravní předpisy a ani zákony, když nereaguje na výzvu policie – “jménem zákona”, kdy tento výrok vás zbavuje okamžitě jakéhokoliv práva na vaše další jednání, a to v kterékoliv civilizované zemi na světě, pokud o tom něco víte.

Jeho přítelkyně si prostě potřebovala oběhat obchody a od vjel vědomě do zákazu vjezdu, zaparkoval na úseku zákazu zastavení,…. navíc na žluté čáře!!!!, takže zákaz porušil hned 2x, i když svislé přenosné značení má větší důležitost,…. a na výzvu k legitimaci, protože by mohl zaplatit flastra, se začal chovat arogantně a neuposlechl výzvy příslušníka městské policie.

Tak se potom na ty zákony vy**rme všichni, když nebudeme dodržovat ani ty základní,…..protože já bych se tak nikdy nedokázal zachovat ani v jednom bodě,……. ale to potom nastupuje anarchie..!!!
A to si sakra velmi dobře rozmysleme, co nás potom čeká!

Zjistěte si o tom víc a přečte si diskuzi pod videem, než budete někoho soudit.
Já bych mu dal ještě pendrekem, protože co zas**ný havlgate sebral pendreky policajtům a rákosky učitelům, zdevastoval soudní systém, že zločinec je chráněnou osobou u ÚOOÚ,….. a v base se má jak na dovolené (řečeno obrazně), tak to stojí s naší společností po stránce slušného chování na veřejnosti – za**vno..!

Zákony platí pro všechny bez vyjímky, nebo by alespoň měly, víme o tom své,…ale takovým vychcaným šmejdem, který nechce platit jako každý z nás parkovné, který je na tom videu, to všechno začíná, a zmetkama co potom rozkrádají z pozice politiků státní rozpočet, to končí!

https://www.youtube.com/watch?v=JMue1OiwkP8

Hestie
Návštěvník
Hestie

vlku samotáři, už delší dobou vnímám PL rozporuplně, nicméně jsem tuto situaci vzala podle zvyklostí přesně na daném místě. Dlouho jsem přesně tady pracovala a ty kontroly a především toto porušování předpisů je tam v podstatě na denním pořádku
a vím, že velice záleží na tom, kdo to zrovna řeší.

A to je to, co jsem tím odkazem myslela. Prostě suveréni tam jsou stále, ale poprvé jsem viděla takovéto řešení tam běžné situace.
Vše ostatní beru, zákony se mají dodržovat. Jsou přece dělané pro lidi, vím.!!”!!!

Při útoku na číšníka policie ač to měla pod kamerou NIC a tady akce jako kdyby tu byl, nevím, terorista s bombou? Kolik se těch správných borců na likvidaci jednoho neposlušného podílelo?, ty výrazy arogance a touhy zlikvidovat i za cenu poškození zdraví?

Všichni se vyjádřili, od klávesnice je to jasné. To je přesně to, proč se nemůže nic změnit a nezmění se. Nevidíte v celé šíři.!!!!!

NIKDO, vůbec nikdo nevzal danou situaci, tak jak na daném místě je. Jste naprosto bez jakéhokoliv , sebemenšího záchvěvu srdce. LEDOVI, BEZCITNI
Děkuji, za Vaše komentáře. I těm co mlčí.

Nejsem kritická, povýšená, jen PRAVDA, nejste schopni ničeho, než začnete hodnotit podívejte se na sebe.

A musím dodat to, co vidím jako nejhorší. Reakce ž e n !!!! a na ženy.

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Já hodnotím svět vždy jen podle sebe, jak bych se zachoval.
Rovnou říkám, že do této situace bych se nikdy nedostal, pokud už vím, že porušuji zákon a snažil bych se to vyžehlit klidným přístupem.
Za život jsem platil tři pokuty.
Jednu za rychlost, druhou za jízdu náklaďákem v pátek po třetí,… to bylo ještě za komančů, …. a třetí za pásy hned po převratu. Od té doby ani jednu,…. a že toho každý rok najezdím!

Hestie
Návštěvník
Hestie

Ale vlku já souhlasím přece s tím, že udělal chybu. Jak to mám napsat.
Dala jsem to proto, abych poukázala na postup policie. Jistě měli právo, ale přece i oni měli možnost jednat jinak.
Nevím, asi se mi nerozumí a jak to říct, že policie nemá stejný metr. Rozumíte, na skoro o vraždu se pokoušející cizince jsou naprosto bez zájmu a tady? To se přece nedá mírou ohrožení srovnat a ta reakce policie je naprosto opačná.
Přece tady a v této době nebudu jako důležité řešit dopravní přestupek.

Dala jsem to jako jasný případ jak se bude policie chovat k nám, pokud se dostaneme do konfliktu s čímkoliv a jak budou posuzovat obohacovače. Já jsem vůbec ten prohřešek nevnímala a byla a jsem skutečně překvapena tou reakcí a především tím absolutním nepochopením.
Vždyt jsem napsala a co dalšího na nás čeká doma. Ten nesouměrný postup policie. To nikdo neviděl jak je zadrželi, až po oznámení, na letišti? A to už se vědělo, že jde o ublížení na zdraví. To byl důvod mého odkazu.
Navíc se na tomto místě několikrát za den takovýto přestupek řeší a nikdy jsem neviděla podobné jednání, i to podle mě bylo nepřiměřené.
Už to nechám, jsem pomatená rasistka, to stačí.

hirameki
Návštěvník
hirameki

připojit se nelze. “vnitřní chyba serveru”. Parl.listy – fiat alternativa?

Jarek
Návštěvník
Jarek

Clintonovou beru jako Drahoše a ta mládež je stejně tupá jako jejich rodiče zde co volí stabilitu a pokrok . Představa udržitelného rozvoje v našich mantinelech s rostoucí stupidní globalizací je nepřijatelná . Dovede si někdo představit globální svět že přední světlo nebo kapota auta je stejná na všechny modely ? Že máte doma mixér do kterého vše pasuje ? Sáček do vysavače na všechny typy ? Toto je cesta úspor . Proč nám to mocní nedají ? Nechtějí a chtít nebudou a svoje chybná rozhodnutí , plánování , dají nakonec za vinu nám , prý jsme to chtěli .
Vše jde na ruku globálnímu kapitalismu . Zatěžují nás odpady pet lahví ? Co brání vydat zákon zpět ke sklu ? Zisky a mamon . Ve fabrice vyrobíte kus v hodnotě 1 Kč vaše odměna je 0,10 Kč / kus který se prodá za 10 Kč / kus . Nebudu zde rozebírat sociální spravedlnost . Je spousta lidí s názorem tak podnikej taky a bohatni , jsme si všichni rovni . Tady je ten rozdíl . Necítím závist ale odkazuji na to Hajzlovo listinu práv a svobod že před zákonem jsme si všichni rovni . Není to pravda . Důkazem je 370 miliard vyvedených z ČR bez zdanění . Nejsme si rovni , já zde daně platím , 50% , kazda stokoruna mě stála moji práci za 150 Kč . Kdo zdaní výnosy vkladů a kapitálových zisků 50% . Nejsou náhodou za těch 30 let již splaceny ? Máte osobák na podnikání ? Jak dlouho ho můžete odečítat ? 30 let ? Jsme si rovni ? Žádná vzpoura , nic .
Kdysi jsem slyšel na YT o vyjádření občanské neposlušnosti . Velká Sláva . No chybí mi tam jak nebýt penalizován za neplacení zdravotního pojištění a zda mi budou vraceny platby na důchod když ho nebudu požadovat . Takže jak plavat ve vlnách korporátního fašizmu a neutopit se , toť otázka .

jara
Návštěvník
jara

V Praze na Žofíně právě verbují do zbraně proti Rusku Steve Bannon a Lany Davis, za asistence křivé huby a charakteru – Vondry…

Milada
Návštěvník
Milada

Predvoj, Tramp prohlasil drive, ze by staty mely do NATA prispivat 4ti% z DPH, porad maji malo na zbrojeni

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Ale Zeman jim to dobře řekl o přímé volbě zastupitelů občanů..
Až se z toho musela ošípaným v politických stranách ježit chlup na chrbátě… : D

Takový Fiala z toho musel být fialový vztekem, kdyby si lidé mohli volit svobodně ty, které znají ze svého okolí a né ty, které jim předhodí nějaká politická strana, protože by tam ani jeden z těch haj**ů už dávno nebyl!
: DDD

Alexander Něvský
Návštěvník
Alexander Něvský

No, já bych byl poněkud skeptický. Pustil jsem si ten záznam několikrát. Asi se nemusíme navzájem ujišťovat, že ta ženská není při smyslech. A jejího “smyslu pro humor” jsme si již dříve také užili..
Myslím si, že se pokusila o ironii. Dětská sestava na Yale by se smála a tleskala kdyby pronesla cokoli. Ti nechápou vůbec z toho, co se děje.
Prostě nemocná ženská, bohužel stále vládnoucí slušnou mocí a banda hloupých. Jic nového, žádné vývody bych z toho nedělal.

PIPLOS
Návštěvník
PIPLOS

Navíc v originálním videu je slyšet jásot pouze při vytažení té beranice, ale po pronesení té věty už nikdo neaplauduje. Buď ji neslyšeli, nebo ji nepochopili, nebo si mysleli, že jim tou větou sebrala dobrý vtip.

konzerva
Návštěvník
konzerva
hirameki
Návštěvník
hirameki

to je opravdu jak u “blbejch.” Hitlery samozřejmě má poměrně jasnou demenci, níže uvedené spekulace či sci-fi o klonech mi přijdou spíše ulítlé, ale upřímně řečeno, dnes už se nedivím ničemu. uvidíme, zda se politika USA vůči Rusku nějak významněji v nejbližších měsících změní, zatím o tom silně pochybuji. to už si spíše generál Petr Pavel oholí vousy.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Prestal jsem ji brat vazne uz od doby kdy byla pristizena ve Washingtonu D.C. na panskych zachodech. A to se se mnou Pozorovatelka odmitla vsadit ze prohraje volby.