VIDEO: Hillary Clinton má problém s očními nervy a začala šilhat, navíc...

VIDEO: Hillary Clinton má problém s očními nervy a začala šilhat, navíc zrušila projev a fundraiser v Severní Karolíně! Trump už má podle průzkumu do Bílého domu blíže!

VIDEO: Hillary Clinton má problém s očními nervy a začala šilhat, navíc zrušila projev a fundraiser v Severní Karolíně! Trump už má podle průzkumu do Bílého domu blíže!

Zdravotní situace Hillary Clinton je po pár dnech opět na tapetě. Právě totiž zrušila svůj projev k dárcům její kampaně (tzv. fundraiser) v Severní Karolíně [1]. Bez udání důvodu, její kampaň nevydala žádné zdůvodnění. Ovšem náznaky toho, že se s ní něco děje, přinesla americká média už včera, kdy Hillary měla projev ke studentům Temple University ve Philadelphii v Pennsylvánii. Nejprve si média všimla, že bodyguardi jí museli pomáhat do schodů na pódium, více zde. A potom během jejího projevu si kamery všimly, že Hillary Clinton začala šilhat, zejména při pohledu vpravo z jejího pohledu [2]. Její oči se rozcházejí, což ukazuje výše uvedené video, které v sestřihu zachycuje její projev ve Philadelphii. Problémy s očima a šilhání bývá doprovodným příznakem poškození očního nervu, nádoru nebo Parkinsonovy choroby.

V této chvíli už Hillary Clinton totálně riskuje. Rušení fundraiserů, které představují klíčová setkání s největšími dárci, je tím nejhorším scénářem volební kampaně kteréhokoliv kandidáta. A poslední předvolební průzkum opět potvrzuje, že Donald Trump jde do vedení a má do Bílého domu blíže, než Hillary, i když jeho vedení je stále malé a v rámci statistické chyby [3]. Ale trend je nezpochybnitelný, protože ještě před měsícem a půl zaostával Trump v rozsahu od 4 do 8 procentních bodů a tuto ztrátu dokonale vymazal.

hillary-eyes-575x490.jpg
Hillary Clinton ve Philadelphii začala mít problémy se synchronizací očí.

Posilování jeho pozic v kandidatuře o křeslo v Bílém domě je dáváno do souvislosti se dvěmi klíčovými událostmi. Za prvé, Donald Trump se stal oficiálním kandidátem amerického židovstva, když mu Izraelci symbolicky darovali modlitební šátek a židokřesťanskou bibli Tallit. O události jsme přinesli video zde. A za druhé, Donald Trump minulý týden v New Yorku v Ekonomickém klubu amerických národních elit pronesl historický a klíčový projev zakončený národním manifestem “New America”, který je anti-tezí globalistickému manifestu NWO. Donald Trump v tomto projevu prohlásil, že globalismus je třeba odstranit a nahradit ho Amerikanismem. Naprosto strhující manifest v jeho závěrečné řeči jsem přeložil do češtiny a video najdete zde. Hillary Clinton tak má v této chvíli za sebou pouze globalistická média v USA, George Sorose a Baracka Obamu. Od Hillary se odvrátili nejen židé v USA, ale dokonce už i národní elity, se kterými Hillary průběžně v minulých letech koketovala ad-hoc, podle toho, jak zrovna potřebovala ona, nebo její rodinná nadace The Clinton Foundation.

Hillary sužuje mozkový nádor nebo Parkinson

Zrušení fundraiseru v Severní Karolíně je další výbuch jejího tvrzení, že se cítí dobře a že všechno je v pořádku. V tomto okamžiku neuplyne den, aby Hillary nějakým způsobem nezměnila své plány a akce. Takové chování silně podkopává její kampaň a dá se to vysvětlit tak, že když nemůže přijít a poděkovat na fundraiseru svým největším dárcům, tak situace musí být opravdu velmi vážná. Pokud opravdu Hillary trpí mozkovým nádorem anebo Parkinsonovo chorobou, což by v obou případech napovídaly její kolapsy a nyní i porušená synchronizace očí, tak je logické, že zdravotní epizody nelze předvídat a je nutné na ně reagovat operativně, jakmile se epizoda dostaví. Hillary si nemůže dovolit zkolabovat před kamerami nebo vypadat bledě, protože v této chvíli by jí to úplně mediálně zlikvidovalo. Takže vedení její kampaně zvolilo taktiku “no comments”, což je sice k dárcům Hillary velmi neuctivé, ale v rámci “damage control” politiky je to nejlepší možné řešení. Kampaň nemůže vydat stanovisko, že Hillary zrušila fundraiser kvůli zdravotnímu stavu, to je logické.

20160729133558001_hd.jpg
Hillary ve Philadelphii před studenty Temple University.

Globalisté v USA se snaží na poslední chvíli udržet systémovou moc v návaznosti alespoň na výroky prezidenta Obamy v OSN, ale už nyní je naprosto jasné, že Amerika půjde po volbách cestou masivní izolace a bude prosazovat národní obrozenecké (perestrojkové) teze ve stejném rytmu, jako prováděl Vladimir Putin v Rusku po roce 2000. Je proto velmi zajímavé sledovat, jak dva mocenští giganti, Rusko a USA, se dostávají do společného uzavřeného klubu, který odmítá teze NWO globalismu. Obě dvě země jsou jadernými velmocemi, bývalí lídři bipolárně rozděleného světa, obě země zastávají tezi “supreme policy”, tedy politiku nejvyšší svrchovanosti své země, o kterou se nehodlají s nikým dělit, tedy ani s globalisty a jejich nadnárodním řízením. A protože k pádu této politiky v Rusku (a nyní se ukazuje, že i v USA) jen tak brzy nedojde, globalisté se budou muset spokojit s izolací těchto dvou zemí, že se nebudou prozatím podílet na implementaci prvků NWO a počká se na příhodnější dobu, jak obě země přitáhnout zpátky do projektu NWO.

Zároveň vás zvu k poslechu dnešního pořadu na Svobodném rádiu, a to v pravidelném čase od 19:00 hodin. Všichni jste srdečně zváni.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 7 dní a z částky potřebné na provoz Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 73%. Všem, kteří již přispěli, děkujeme a děkujeme i všem, kteří zde i tento měsíc přispějí tak, aby  stránky i v budoucnu fungovaly.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
styx
Návštěvník
styx

a mozna je Hillary reptilian :))))))))

Andrej
Návštěvník
Pozorovatelka
Autor

Soros je malým služebníčkem globalistů, stejně jako Hillary, nic víc, nic míň. Tyto stránky zrovna nemusím, ale s tímto článkem nemám problém souhlasit:
http://orgo-net.blogspot.cz/2016/09/rasove-boje-v-charlotte-jsou-tajnou.html
Už Tea Party, rovněž financovanou Sorosem, se zadělávalo na rozklad USA přesně tak, jak je to v zájmech globalistů, viz i podle Alexe Jonese Obama a Soros stáli společně za Tea party
http://www.teaparty.org/alex-jones-obamasoros-behind-dallas-massacre-175059/
průšvih ovšem je, že Alex Jones vůbec nechápe souvislosti.
.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Tak to me rozesmalo – zpevak Bruce Springsteen se vyjadril sproste o Trumpovi a bude pry volit Hitlary..
No jestli mu treba nevadi, ze Trump – na rozdil od toho soucasneho opicaka – byl urcite “Born in the USA” 🙂
http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/je-to-pitomec-obul-se-rocker-springsteen-do-donalda-trumpa/r~8d64fc00823811e6abfa0025900fea04/

monsanto
Návštěvník
monsanto

Americka policie postrikala peprovym sprejem malou spoutanou 15-ti letou divku zavrenou v policejnim aute.

Podle tohoto titulku by se zdalo, ze jde o dalsi pripad brutality americkych policistu. Skolacka a jeji rodice obvinili policii z agresivity, neprimereneho zakroku a pouziti donucovacich prostredku. Ale pote, co policie zverejnila zaznam z kamer, ktere nyni nove nosi policiste na tele, se ukazalo, ze vse bylo trosku jinak.

Skolacka podle svedectvi druheho ucastnika nehody, postarsiho pana, nedala prednost v jizde a vjela na cervenou do krizovatky, kde narazila do dveri auta a poskodila zpetne zrcatko. Z mista dopravni nehody se pokousela utect, ale spolusvedci ji pomohli zadrzet nez prijela policie. Odmitala lekarskou prohlidku, ale kvuli jeji nezletilosti k tomu policiste potrebovali souhlas jejich rodicu. Nechtela vsak poskytnout jakekoliv informace a policiste ji sdelili, ze v tom pripade ji budou muset odvest k vyslechu a sepsani protokolu o nehode. Pri zatykani se zurive branila, sproste nadavala, brecela a celou dobu kricela, at se ji nikdo nedotyka. Potom kopnutim rozbila jednu z kamer a video pokracuje zaznamem od jineho policisty. Take se u mlade slecny nasla marihuana.

https://www.youtube.com/watch?v=lelbbSrj8Tg

Misto: Hagerstown, Maryland – 39°38’40.9″N 77°42’53.5″W
P.S. “Sranda” zacina v case 2:38.

karpi
Návštěvník
karpi

Plně jsem to nepobral…
Ona na tom kole nabourala do auta a odřela lak tomu páprdovi?
O tom že se pak brání, že s ní mají co dělat tři policajti, a řve jako by ji na nože brali, o tom žádná. V tom ovšem má můj repekt. A propána je jí patnáct? Je ještě pod zákonem, dítě, kluka mít nesmí, ale zesprjovat ji, na to už je v americe stará dost?!

Když už byla usazená v autě? Proč? Protože jim nadávala?

Twe. ..
A jak vidno už i u nás se najdou takový co volaj po takovejhlech pojebanejch pořádcích.

Max
Návštěvník
Max

Několikrát ji upozorňoval nejdřív bílý, pak černý policista, že jestli nedá nohu ze dveří, dostane sprejem.

sprej z jůesej
Návštěvník
sprej z jůesej

Stará Vydra Švidra:)

nnn123
Návštěvník
nnn123

What’s wrong with Hillary? She’s a devil incarnate, that’s all 🙂

Kazatel
Návštěvník
Kritik vlády a NWO bijec
Návštěvník
Kritik vlády a NWO bijec

Kandidátní listina ČSSD – Brandýs nad Labem 2014

Debata lídrů: 2.10.2014 od 18:00 v Kině Brandýs nad Labem
3. Kapal Vladimír; 65 let; Brandýs nad Labem-Stará Boleslav; novinář a zastupitel
http://www.bbkuryr.cz/kandidatka/
Takhle tam pan Kapal podle svých slov sedí snad 20 let.
Dobrou noc
nejsemrobot2016@post.cz

Oldrin
Návštěvník
Oldrin

Kritik vlády. Já se trochu p.Kapala zastanu podle své zkušenosti ze zkušenosti z doby socialismu . Řadoví straníci, příznivci a zastupitelé ( dnes stejně jako my v socialismu) to odnášejí za chyby vlády a poslanců. Ti řadoví, co do politiky šli z ideálu a zůstali na obcích, jsou mnohdy terčem a hromosvodem za chyby těch nahoře. Vl.Kapala neznám osobně, pouze z radia. Také nevím jak svědomitě pracuje v zastupitelstvu, ale jeho vysílání v radiu považuji za odvážné a potřebné.

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Kapal do svého šajzeblattu v Brandejse píše reklamní články na kšefty své manželky Zikmundové (matky Dukáta, Kapal je nyní Dukátův otčím), ale neuvádí jako autor reklamních článků že je to reklama v rámci jeho famlie, stejně jako před posluchači tají, že to kladenské brouk-pytlík rádio je vlastně rodinný podnik. Brouk pytlík rádio je to pro to, že ani za tak dlouho se Kapal nenaučil vypínak knoflíkem zvuky, které nemají být slyšet (telefony a všelijaké Kapalovo hnusení do mikrofonu, mlaskání, funění, chrchlání, atp.). Rodiný podnik je i šajzeblatt http://www.brandyske-noviny.cz/, kde rovněž tají, že jde o rodinný podnik.
Proč to tají? Zná někdo klíč k této záhadě?

zigi
Návštěvník
zigi
paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

V tomto kymácení se protiv je to nudně STEJNÉ v každém režimu…Za Masaryka byla v Praze AGRÁRNÍ buranská politika,stejně jako dnešní buranská mafie,která má Prahu na háku..Tehdy si řidič tramvaje neškrtl o práci,pokud nebyl člen AGRÁRNÍ strany..

Murkoslav
Návštěvník
Murkoslav

Kapal nič netají. Keby ste počúvali Svob .Radio pravidelne, tak by ste postrehli že Kapal to občas spomenie. Neopakuje to ale v každej relácii. Veď prečo by to aj mal robiť ? Pravidelný poslucháč SR všetky tieto veci vie, priamo od pána Kapala.

George Frei
Návštěvník
George Frei

Zde jeste jednou lekarske vysvetleni nervovych problemu demokraticke kandidatky (anglicky US original):
https://www.youtube.com/watch?v=eY5CqjmqWVI
Nevypada to s ni prilis dobre, v tomto stavu nema v prime TV debate s Donaldem T. prakticky zadnou nadeji na uspech.

Paw
Návštěvník
Paw

Kriste pane to me vomejvejte a to jeste navic ma kazdej den jinou barvu oci , to bude nejaka tajna zbran a jeste UHRANE Putina dyz na nej zacne takhle SVIDRAT…A USACI ji chteji zvolit za kazdou cenu…z toho du do kolen..

Luba
Návštěvník
Luba

“Hillary zužuje mozkový nádor nebo Parkinson”
Řekl bych, že nezužuje, široká je stále stejně, spíš sužuje, což? 🙂

Paw
Návštěvník
Paw

Ja myslim a vidim, ze uz je cela uz nejak ZUZENA a ZPAJTLOVANA a sestavena z ruznych nahradnich soucastek a ze je se sluchatkama v usich a kasle nejaky zeleny kulicky do sklenic s vodou az je to videt ,a kazdej den s jinejma vocima , zkratka ze je uplnej MANCHURIAN CANDIDATE uplne jiste…Kazdou chvili cekam,ze treba zakuka…Tohle sem este ve svym zivote nevidel a ze jsem videl lecos…..Jdu se pomodlit a pokrizovat jsem v soku…co tady vsechno obchazi na bejvalym ,nasem svete ….&ˆ%%#%&((??!!! Jeste zacne strasit aly deti….

pavelb
Návštěvník
pavelb

Tohle není ta pravá Hillary, na videu je tak o 20 mladší záskok a na fotce z Philadelphie je ještě někdo úplně jiný. Jen si to porovnejte.