VIDEO: Hillary Clinton je po smrti! Americká televize ABC po této informaci...

VIDEO: Hillary Clinton je po smrti! Americká televize ABC po této informaci přerušila vysílání. Od té chvíle všichni mlčí. Hillary má dvojníka? [CZ Titulky]

VIDEO: Hillary Clinton je po smrti! Americká televize ABC po této informaci přerušila vysílání. Od té chvíle všichni mlčí. Hillary má dvojníka? [CZ Titulky]

Neuvěřitelné drama se odehrává okolo zdravotního stavu a budoucnosti Hillary Clinton. Včera večer americká televize ABC, konkrétně její 7. kanál v New Yorku, v domovském státě Hillary Clinton, přinesl šokující informaci v hlavním vysílacím čase v pořadu Eyewtiness News (zprávy očitých svědků), že Hillary Clinton je po smrti. Vzápětí stanice usekla vysílání. Známý moderátor Joe Torres oznámil, že přináší bleskovou zprávu o smrti demokratické kandidátky. Televizní stanice na to reagovala odpojením vysílání. Ovšem daleko hrozivější je to, co následovalo potom. Naprosto nic! Média v USA mlčí, volební kampaň Clintonové mlčí, nikdo se k této věci nechce vyjadřovat. Vedení redakce Infowars.com, ústředního serveru americké alternativy okolo Alexe Jonese, se proto rozhodlo, že zavolá do redakce ABC a pokusí se zjistit, co se doopravdy stalo. Výše uvedené video zachycuje celou událost a reakce zaměstnance ABC. Informaci podle všeho vložil někdo do čtecího zařízení, ze kterého moderátoři zpráv čtou texty.

maxresdefault.jpg
Stanice ABC, Kanál 7, oznamuje bleskovou zprávu o úmrtí Hillary Clinton.

Není ale vůbec jasné, jestli tato informace se do čtecího zařízení dostala omylem, úmyslem, anebo jde o pravdivou informaci, kterou ale ještě neměla televize zveřejnit, protože k tomu není správná chvíle. Další podivností je, že nešlo jenom o chybu na čtecím zařízení, ale i v grafickém studiu redakce, kdy někdo změnil panelovou grafiku moderátorského pultu do červené barvy s nápisem “Breaking News”, tedy blesková zpráva. A to je další ruční práce, kterou musí nařídit režie. To ukazuje na to, že nemohlo jít jen o chybu na čtecím zařízení. Velmi podivné reakce editora ABC, který redakci Infowars docela podivným způsobem vysvětloval celou kauzu, zcela jasně ukazují, že mainstreamová televize ABC, která je dlouhodobě považována za informační hlásnou troubu Demokratické strany (podobně jako Fox News má nálepku hlásné trouby Republikánů), neuvedla tuto zprávu asi omylem, ale jde o informaci z interního zdroje. A teď opravdu velký pozor. Důležitá souvislost s jinou událostí, o které jsme včera přinesli na AE News video.

Hillary má dvojnici, která jí už možná i nahradila…

Lidé z okolí kampaně Clintonové začali upozorňovat na americké alternativě, že video s telefonickým rozhovorem Clintonové a Andersonem Cooperem na CNN zachycuje hlas ženy, který nepatří Hillary Clinton. Zde na AE News tento telefonický rozhovor je zachycen na začátku reportáže ve videu v tomto článku zde. Jiná videa na YouTube si všímají, že Hillary, která byla odvezena z ceremoniálu v New Yorku a Hillary, která o několik hodin později opouští byt své dcery Chelsea, jsou dvě různé ženy, s různými rysy tváře a naprosto odlišným vlasovým porostem, nosy a stavem pleti.

Stejně tak je podivné, že Hillary volala Andersonu Cooperovi do CNN po telefonu a ani jednou nezakašlala. Pokud budeme uvažovat, že má zápal plic, což je život ohrožující zdravotní stav, tak je velmi zvláštní, že při volání do televize má vyrovnaný hlas bez známky problémů. Informaci o tom, že Hillary má dvojníka, přinesl i list The Huffington Post. Stejně tak britský DailyMail informoval o téměř dokonalé dvojnici Hillary Clinton, která se rozhodla dát výpověď v reklamní agentuře a chce se živit na plný úvazek jako dvojnice Hillary. Posuďte sami zde, že Teresa Barnwell je od Hillary k nerozeznání. Zpráva je z poloviny června. Dost času na to, aby už teď pracovala pro kampaň Hillary jako její dvojnice.

composite_14736939698653.jpg
Vlevo stará žena s vráskami okolo očí a tmavší pletí, o několik hodin později před bytem dcery Chelsea je mladší žena, bez vrásek a se světlou pletí a zakulaceným nosem na špičce.
Hillary střídá žena bez vrásek a s kulatější špičkou nosu

Lidé si všímají, že při svědčení v Kongresu ve věci jejích emailů seděla za stolem velmi zestárlá žena, zatímco v televizi se ukazuje velmi často osoba s dokonale vyhlazenou tváří, jinak rostlými vlasy a jiným účesem. Informace o smrti Hillary Clinton může být do značné míry i pravda, ale je otázkou, jestli místo po ní nepřevezme její dvojnice. Tahle konspirace je natolik šílená, že mi přijde naprosto absurdní a neseriozní. Kdyby ovšem… kdyby ovšem v nedávné minulosti ke stejnému a zdánlivě absurdnímu podvrhu už nedošlo. Původ a identita Baracka Obamy je známým příkladem toho, že do role prezidenta mohou elity jako loutku dosadit i naprostého cizince, udělat mu papíry, minulost, rodný list, kompletně všechno. Barry Soetoro je dnes Barack Obama.

CsHi-W0UIAAp16N.png
Hillary a její dablérka.

Pod lampou je největší tma. Toto přísloví přesně ukazuje drsnou skutečnost okolo Hillary Clinton. Televize ABC tvoří páteř amerického zpravodajského mainstreamu a do jejího vysílání se nesmí žádné hoaxy a nepotvrzené zprávy dostat. Televize má desítky kontrolních mechanismů a několik lidí současně kontroluje obsah toho, co je poskytováno moderátorům do živého vysílání. Výmluva, že někdo “omylem” v režii ABC zadal do čtecího zařízení informaci o bleskové zprávě k smrti Hillary Clinton, je stejně tak nesmyslná, jako kdyby Česká televize v Událostech oznámila, že zemřel jejich oblíbenec Václav Havel, aniž by to měla stokrát a stokrát ověřené. Stanice ABC je totiž úzce propojena s Demokratickou stranou a nelze uvěřit tomu, že by pohřbili Hillary Clinton v hlavním vysílacím čase omylem. Televize ABC má určitě své zdroje přímo v blízkosti Hillary Clinton a takováto zpráva, odvysílaná v hlavním čase, nemůže být omyl. Zbývají tedy dvě možnosti. Buď úmysl, anebo zpráva je pravdivá, ale neměla na veřejnost proniknout. Celou kauzu budeme pozorně sledovat.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj videa: Infowars.com [1]

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Curych
Návštěvník
Curych

Hilary neboli Kilary je na tuti mrtva. Bill je z toho k.o, pokud jste si vsimli. Ale kdo by tomu preci veril, ze ano ……..

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Kdo ví, jestli H.R.C. vůbec byla v tom Greensboro. Nějak se nezobrazuje na videích v telefonech údajných přítomných….( ani ty pruhy…)
https://youtu.be/HjI6K4m4E80

DžeiDžei
Návštěvník
DžeiDžei
Plkal
Návštěvník
Plkal

Pozná se to velmi lehce. Skutečná Killary má lejtka jako konve. To je taková fyzická anomálie, že to dvojnice určitě nemá.

Jedinec
Návštěvník
Jedinec

Proto nosí pořád kalhotové kostýmy. Nevím, ale porovnávat podobu obličeje z nekvalitních záznamů mi připadá nespolehlivé. Každý telefon a kamera to zapisuje jinak a různé režimy komprese videa pro vysílání mají obrovské rozdíly ve výsledném obrazu. Podle hlasu to taky nelze brát, když se přenáší komprimovaný digitálním kodekem. Pokud opravdu postrkují dvojnici, zařídí to tak, aby se to maximálně zamaskovalo. Čas snad ukáže.

konzerva
Návštěvník
konzerva
Nikolas
Návštěvník
Nikolas
vivic
Návštěvník
vivic

Pane VK, chystáte slibovaný článek (22.8.) o přípravě občana na válečný konflikt, něco jako emergency survival kit + manual?

Jedinec
Návštěvník
Jedinec

Věříte na záchranu pomocí návodu z internetu, nebo se chcete pobavit? Někteří se systematicky připravují celý život a nakonec se jim osud stejně vysměje a zabije je nečekanou náhodou. Můžete si pro přibližnou představu pustit videa z Ukrajiny za tři roky zpátky a taky z Jugoslávie. Potom může být zase všechno úplně jinak a stejně vás to zaskočí nepřipravené. Kromě samotné války vás pak může ohrozit i třeba vlastní zrádná vláda nebo i sousedé, případně potulné bandy. Zásoba léků se bude také narychlo těžko shánět, když ty zásadní jsou na předpis, přičemž mnohé chybí v lékárnách už teď, v relativním míru. Až to všechno jídlo, pití, hygienické potřeby, léky, pohonné hmoty, baterie a všechno vybavení nasyslíte ve svém vytápěném podzemním krytu s filtrační vzduchotechnikou, rozhodně vláda, že se obyvatelstvo z nějakého důvodu z vaší lokace evakuuje a pokud se budete vzpouzet, vojáci vás zastřelí. Totéž, pokud vás nasadí na práci do nějaké továrny. Také nikdo neodhadne, jestli se to ještě obejde bez nukleárních zbraní jako dosud. Neříkám, že určitá snaha o přípravu je úplně zbytečná, ale smysl má spíš jen pro výslednou statistiku. Z hlediska jednotlivce, řadového civilisty, je to spíš užitečná zábava, než se to opravdu všechno podělá, aby se k něčemu s nadějí upnul, byl trochu klidnější a vydržel co nejdéle chodit do práce. Přece nechceme žádnou anarchii a všeobecné orgie v očekávání konce světa, že.

vivic
Návštěvník
vivic

nejde o to čemu věřím, snažím se vždy (ať už stavím nový PC nebo jdu dát auto do servisu) zjistit si co nejvíce informací a vytřídit si z toho to co považuji racionálním úsudkem za vhodné. Nemyslím hned na nukleární konflikt, ale co takhle totální blackout ve střední evropě? Během pár dní přestane téct voda, dojdou základní potraviny v samoobsluze, léky v lékárně a lidé přestanou chodit do práce, protože budou mít důležitější starosti. Po měsíci začnou lidem závislým na lécích docházet domácí zásoby (akardiaci, diabetici, poruchy srážlivosti apod.) a začnou umírat, to samé v nemocnicích – dieselagregát vydrží pár dní max., pak dojde nafta a kdo ji přiveze a odkud atd…
Pak si budu říkat že já vůl jsem si nekoupil pár paštik, léků a balené vody, případně Savo na úpravu říční vody na pitnou …

Jedinec
Návštěvník
Jedinec

Tak vidíte, nepotřebujete žádný manuál, stačí na to selský rozum. Už z těch termínů ve vašem dotazu je vidět, že víte, na co se zeptat. Google vám najde tisíce odkazů, kde lze čerpat informace. Ale rozumím, že když to zpracuje do ucelené podoby někdo jiný, dá se možná objevit trochu jiný úhel pohledu, který přinese další inspiraci. Neberu vám to, ale spadalo by to spíš do kategorie, že si o tom chcete počíst a možná popovídat. I to může být užitečné.
Nejlepší je ale na nic nečekat a začít shánět. Vždyť už v podstatě víte, co potřebujete.
Co se týče léků, oslovte svého lékaře, většina je rozumná a aspoň v určité míře vám vyhoví.

Jedinec
Návštěvník
Jedinec

Bohužel, je třeba si uvědomit, že jednotlivec bude vždycky ve velké nevýhodě. Proklínaní komunisté měli tohle téma perfektně systémově, materiálně i organizačně, zpracované. Celý systém civilní obrany ale po převratu padl za oběť honům na “staré struktury” a frenetickému tunelování prostor i materiálu. Dnes už to nikdo nedá dohromady, i kdyby nakrásně nějakým zázrakem začali chtít chránit obyvatelstvo. Je ale zřejmé, že cíl mají přesně opačný. Každopádně přeji hodně zdaru a vytrvalosti.

Brouk Pytlík
Návštěvník
Brouk Pytlík

Možná je celá ta šaráda pouze plánovanou volební strategií. Vyvolání pocitu empatie s Hillary, že jí je ze strany Trumpových příznivců “ubližováno”, může přinést rozhodující počet voličů. Psychologické metody moderní doby jsou nenápadné, ale zcela zákeřné…

C.Pete
Návštěvník
C.Pete

To mají v Amizemi pěkný bordel…! Nebo někdo zatáhl za jednu z nití dřív než bylo třeba… Komedianti!!!