VIDEO: Hanobení českého národa s podporou Ministerstva kultury, Bakalových periodik Respekt a...

VIDEO: Hanobení českého národa s podporou Ministerstva kultury, Bakalových periodik Respekt a Hospodářské noviny, s podporou i pražského magistrátu! Trojice tzv. umělců umístila do Galerie DOX hanopis proti českému národu, ale Hamáčkova policie a vnitro mlčí, místo toho stíhají Karlu Maříkovou za komentář o invazivních druzích! Jirka Černohorský popadl barvy, váleček a hanlivý nápis v češtině a dokonce i v angličtině přetřel na českou Trikolóru! S podporou ministerstva a Bakalových médií lze beztrestně plivat na celý národ a ještě to navíc vydávat za umělecký galerijní výtvor!

VIDEO: Hanobení českého národa s podporou Ministerstva kultury, Bakalových periodik Respekt a Hospodářské noviny, s podporou i pražského magistrátu! Trojice tzv. umělců umístila do Galerie DOX hanopis proti českému národu, ale Hamáčkova policie a vnitro mlčí, místo toho stíhají Karlu Maříkovou za komentář o invazivních druzích! Jirka Černohorský popadl barvy, váleček a hanlivý nápis v češtině a dokonce i v angličtině přetřel na českou Trikolóru! S podporou ministerstva a Bakalových médií lze beztrestně plivat na celý národ a ještě to navíc vydávat za umělecký galerijní výtvor!

Zatímco v celé České republice, stejně jako ve zbytku celé Evropy, se média věnují hlavně událostem okolo koronaviru, došlo mezitím k závažnému incidentu a odhalení toho, jak jedna pražská galerie hanobí celý český národ, a to za podpory nejen pražského magistrátu, ale i za podpory státu skrze Ministerstvo kultury a rovněž za mediální podpory Respektu a Hospodářských novin z vydavatelství Economia Zdeňka Bakaly. Jen před 2 dny jsme přinesli článek o tom, že policie chce trestně stíhat poslankyni za SPD Karlu Maříkovou za její naprosto neškodný a pravdivý výrok o invazivních druzích a o potřebě bránit se migraci [1]. Zatímco o Karlu Mařikovou se začalo zajímat Hamáčkovo vnitro a ideová policie, tak v tomto případě, se kterým vás seznámím, se nejen nikdo z orgánů o hanobení českého národa nezajímá, ale dokonce dotyčná galerie má podporu 5 milionů korun od Hřibova pražského magistrátu a rovněž podporu od Ministerstva kultury a Bakalových médií [2]. Takže, k čemu došlo?

Přemalovaný hanopis českou trikolorou.

V pražské galerii DOX mají už nějaký čas nad hlavami návštěvníků na soklu pod stropem umístěný protičeský a hanobící nápis, který je vpravo doplněn o anglický překlad. Nápis už visí v galerii delší dobu a podle informací galerie jen za uplynulý rok výstavní prostory navštívilo 100 000 lidí, a ti všichni viděli v českém i anglickém jazyce hanobící nápis, za který by už dávno padlo trestní oznámení a Hamáčkova ideová policie by už dávno stíhala a vydávala zatykače na autory, kdyby… kdyby se v textu místo Čechů hanobili třeba migranti, Němci, Židé, Romové, nebo prostě jakékoliv jiné etnikum nebo národ. Za umění a performanci se dnes dá schovat úplně cokoliv, dokonce i skutek podle § 355 Tr. Z. Hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob. Takže, věřte nebo ne, ale pražská galerie ukazovala návštěvníkům galerie tento nápis:

Jsem českej srab, kterej čuměl, když nakládali Židy, hajloval náckům, mával komoušům a pak chtěl jistotu desetinásobku. Pode Bal.

Autorem výroku a nápisu je umělecká skupina Pode Bal [3], kterou tvoří Antonín Kopp, Petr Motyčka a Michal Šiml. Umělci v souvislosti s výstavou moderního umění v retrospektivě umístili dovnitř galerie tento nápis jako prý údajnou charakteristiku průměrného typického Čecha, který představuje onen šedý průměr. Přestože v uvedených časových érách Protektorátu, komunismu a polistopadové transformace prostoupené tunelováním a privatizačními fondy, které slibovaly jistotu desetinásobného zhodnocení kupónových knížek opravdu docházelo k případům lidské lhostejnosti, se opravdu v Čechách nacházeli různí a charakterově pokřivení Češi, tak je přesto naprosto odporné a nepřijatelné generalizování v podobě takto nenávistně formulovaného výroku, který splňuje nejen skutkovou podstatu trestného činu hanobení národa, ale i podněcování nenávisti vůči skupině osob, v tomto případě proti českým občanům.

Seznam partnerů Galerie DOX
Češi prý přihlíželi na nádražích nakládání Židů do transportů do koncentračních táborů

Kdyby uvedený nápis byl citátem nějaké konkrétní osoby, která toto veřejně o sobě řekla, byla-li by uvedena jako autor výroku, tak by to bylo naprosto v pořádku. Ovšem tento nápis má charakter zobecnění, že každý český občan, který toto uvidí, bude adresátem tohoto textu a bude mířen přímo na něho. Skupina 3 umělců možná studovala umění, ale obávám se, že nestudovali dějiny, protože kdyby je studovali, nikdy by takový hanebný nápis nikam neumístili.

V době, kdy Evropa čelí migrační krizi, je potřeba národ semknout k obraně vlastního národa a kultury a neplivat na vlastní dějiny a národ, který prošel velmi komplikovaným způsobem svého vzniku, který dalece překračuje obrys oficiálního popisu, když ve skutečnosti v americkém Chicagu v roce 1917 vznikla dohoda o vzniku Československa, a to na základě dalších dohod o finančních plnění, které nakonec realizovali čeští a slovenští legionáři v Rusku, kteří při návratu z Vladivostoku přes USA do Evropy zanechali v USA část carského pokladu jako platbu americké vládě za vznik vlastního státu, Československa.

Jirka Černohorský si připravuje plachtu, aby nepocákal barvou podlahu.

Pokud si probereme ona lživá tvrzení z nápisu v galerii DOX, tak hned první výrok není pravdivý. Odsunu Židů z Protektorátu nikdo z Čechů nepřihlížel, protože tyto odsuny probíhaly na základě svolávacích příkazů k transportu, které na nádražích řídili zástupci velení jednotlivých transportů a žádní “Češi” ve smyslu toho slova těmto transportům nepřihlíželi. Tyto transporty organizoval Hlavní úřad hospodářský a správní SS (SS-Wirtschafts-und Verwaltungshauptamt) a žádní Češi se strachy ani nedovážili k transportům přiblížit, natož aby na odsuny Židů čuměli.

Tito umělci ze skupiny Pode Bal, která leckomu evokuje jedno jadrné slovenské a vulgární slovo,  naprosto neví, jaký strach z nacistů tehdy český národ zažíval. Postavit se proti odsunům Židů a proti nacistům by znamenalo připojit se k nim do transportů s celými svými rodinami. To nebyla zbabělost, to byl pud sebezáchovy a ochrany rodinného kruhu. Rozhodně však nikdo nečuměl na nádražích, která při nakládce Židů byla kolem dokola hlídána SS a Wehrmachtem. Tam rozhodně na nakládání Židů nikdo z Čechů nečuměl, maximálně tak český personál nádražní stanice.

Německým zbraním v březnu 1939 v Praze hajlovali pražští Němci, bylo jich tam na Václaváku přes 40 000, a to jaksi umělcům uniklo

Pokud jde o hajlování, v roce 1939 po 15. březnu žilo podle záznamů v Praze přibližně 42 000 Němců [4], kteří v den obsazení republiky vyrazili na Václavské náměstí a freneticky mávali německým zbraním. Dodnes se falešně traduje, že se jednalo o české občany, kteří mávali nacistické okupaci. Na příjezd německých zbraní do Evropy přišlo i mnoho českých Pražanů, ale ti nemávali, pouze se zúčastnili přehlídky a se zasmušilými výrazy sledovali, jak němečtí Pražané vítají vůdce a jeho armádu. Tady se znovu ukazuje, že umělcům chybí základní výklad dějinných událostí a souvislostí, i když se našli zrádci, kteří opravdu nacistům mávali a poté s nimi dalších 6 let kolaborovali. Jenže to opět nejde uplatnit obecně na celý národ a na českého obyčejného člověka jako takového.

Příprava válečků a barev.

Pokud jde o mávání komunistům, tak to ano. Mávala jim podstatná většina tehdejšího národa, který po Mnichovské zradě z roku 1938 viděl jedinou jistotu a spolehlivost ve spojenectví se Sovětským svazem a tím pádem pod řízením komunistů. To byla vůle lidu a národa vzešlá z demokratických voleb, resp. vůle většiny, to byl proces, kdy národ nechtěl kapitalismus, ale chtěl budovat socialismus. A kritizovat za to českého člověka je stupidita, to není umění. Sami rodiče těchto umělců jistě také budovali socialismus. A pokud jde o transformaci po roce 1989, tak to nebyl český člověk, který by se měl za něco stydět, když mu bylo něco slibováno, ale to jsou tehdejší politici, kteří tunelování umožnili a neobrali občany jen o peníze z kupónové privatizace, ale nechali je obrat i o životní úspory ve vytunelovaných záložnách, kampeličkách, družstevních spořitelnách a dokonce i bankách v 90. letech. To nebyl český občan, který byl viníkem tunelování, to byla oběť tunelářů.

Hanobící nápis v galerii překryla česká Trikolóra

Občanský aktivista Jirka Černohorský se proto rozhodl s tím něco udělat a natočil, video, které máte v úvodu tohoto článku. Popadl kýbl s barvami, na tyč nasadil váleček a nápisy v galerii přemaloval třemi barvami do podoby české Trikolóry. Strhla se u toho šarvátka a povyk, ale dílo se zdařilo. Nicméně, co je naprosto šokující, to je nečinnost nejen policie, útvarů stíhání ideové kriminality, ale i nečinnost návštěvníků, kteří do galerie přicházejí, vidí nápis, ale nijak je asi nezajímá, nikdo v tom nevidí hanobení národa, všem je to asi úplně jedno.

Jirka Černohorský po dokončení akce.

A co je nejhorší, to je skutečnost, že tuto galerii financuje a podporuje Ministerstvo kultury ve spolupráci s mediální podporou ze strany Respektu a Hospodářských novin z vydavatelství Economia Zdeňka Bakaly, přičemž pražský magistrát do provozu nalévá 5 milionů korun. Protinárodní, protičeský a protivlastenecký kruh se nám uzavřel. Takže 75 let po skončení války v Česku posilují sudetoněmecké spolky, chvilkoví milionáři na Letné vítají jáhny ze Sudet a v galeriích v Praze se plive na Čechy a národ jako za Protektorátu v poněmčených výstavních síních v Mánesu neblahé paměti.

Národ je nucen zopakovat si vlastní historii a znovu prožít Protektorát a likvidaci vlastního národa

Ano, historie se opakuje podle Ducha času, který odsuzuje jednotlivé národy k opakování dějin, pokud se z nich nepoučily. Už znovu jsme svědky toho, že je pliváno na český národ, už znovu se pořádají demonstrace za účasti hostů “ze Sudet” [5], už zase se v Severních Čechách obnovují pomníky německým orlům padlým u Stalingradu [6], kteří pocházeli ze Sudet. Útoky proti národu ze všech stran, proti vlasti, proti českému člověku, útoky českých europoslanců proti českému premiérovi, procesy vlastizrady proti národu, na úrovních politiky, umění i veřejného života.

Odchod Jirky Černohorského z galerie DOX.

A kdokoliv na tyto procesy upozorňuje, musí být umlčen nebo zdiskreditován. Uběhlo už mnoho vody od porážky Německa ve válce, mnoho vody. Pamětníci už pomalu vymírají a dějiny tak je možno beztrestně začít přepisovat, za pomocí BIS [7], za pomoci přepisování školních učebnic s údajně ruským výkladem dějin, za pomoci neziskovek a chvilkových milionářů, za pomoci galerií a veřejnoprávních televizí a rozhlasů, které tuto agendu podporují. Taková je situace po 30 letech od Sametu a český občan je ten, na kterého se plive v pražských galeriích ze strany umělců, bohužel také Čechů, kteří vyšli ze škol, kde je naučili tyto hanopisy proti českému národu vymýšlet a publikovat.

Zdroj videa: JineMedium.cz [8]

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
kkral
Návštěvník
kkral

Klobouček před Jirkou Černohorským. Okometoval jsem to na Youtubu s tím, že je třeba těmto zmrdům dát do huby a hned mi přišel nějaký blábol od zainteresovaného idiota napojeného na tyto zmrdy. Ani jsem to nečetl, něco jako “umění!”. Proboha snad se to po volbách už konečně otočí.

Vítězslav Crha
Návštěvník
Vítězslav Crha

Pane Král nebojte se volby to sice nespraví, ale máme tu jinou možnost, která se nám den ze dne otvírá a ta tyto dobytky a vlastizrádce pošle buď za katr a nebo přímo ke zdi. Už se na tom pracuje a přijde to tak brzy, že by jste tomu nevěřil. Je to doslova za dveřmi a bude to taková sladká tečka hned po coronaviru. Buďte trpělivý a s klidem si těch pár týdnů počkáme. Nejlepší na tom bude, že to postihne i ty, co rozkradli a pomohli rozkrást tuto zem a nejen ji.

anve8004
Návštěvník
anve8004

Toto je jen zase a pouze nosatý komplot. Jejich neziskovky disponují téměř neomezenými prostředky a není problém financovat tyhle parazity z nichž jeden evedentně dle přízvuku nebyl ani čech. Agenda těchto zrádců je mimo jiné neustále podněcovat tzv. ‘white guilt’ či ‘forever guilt’.. tzn.: “že každý z nás podvědomě nese vinu za to co se (nejenom) velkonosáčum stalo” a že bychom nejlépe měli držet ústa, cítit se provinile a neprotestovat během procesu našeho rasově a kulturního “obohacováni” (rozuměj nahrazení) řizenou krimigrací. Přece národ který přihlížel na nádražích nakládání nosáčů do transportů si nic jiného nezaslouží, že ?

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Tomu nápisu rozumím. Ti, kdo jej psali a s tímto se ztotožňují hovoří jen za sebe a za své předky, kteří se na uvedeném podíleli. Byli tak vychováni svými rodiči a takto se z většinové společnosti vydělili. Je na většině národa, jak s tou lůzou naloží, zda je bude toleroval, či je odizoluje ze společnosti do ústavů pro narušené jedince, či kriminálu.

Mamuska600
Návštěvník
Mamuska600

díky za článek o hanobení Čechů, to je už opravdu moc, ti mladí by potřebovali plesknout pěknou přes hubu, aby se vzpamatovali, a to myslím fyzicky…Makarenko měl přeci jenom v něčem pravdu…

Ajncvajdraj
Návštěvník
Ajncvajdraj

comment imagecomment image

Asher Toman
Návštěvník
Asher Toman

ale ale dědečku, nějak se ti to v hlavě pomátlo, já jsem přece tvůj vypečenej vnouček, né syn.
Alzhaimrova Demence, prrokletá to chorroba po staletí trrýzní náš rrod ! 😁

Vítězslav Crha
Návštěvník
Vítězslav Crha

Jak dědeček????? Tata to je ten fóreček je pravda, tak tady nepodsouvejte nějaké dědy. TATA to je.

TOM
Návštěvník
TOM

Děkuji za všecny odbojáře a bojovníky proti nacizmu! Je potřeba asi ostřeji vystupovat proti novodobé lži!!!

Radek
Návštěvník
Radek

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hrebicek-do-rakve-povesti-CT-Sokujici-rekla-legenda-k-reportazi-Ted-to-prijde-na-radu-ve-snemovne-616244

Tak snad se paní Marii Šupíkové dostane nějaké morální satisfakce, když v dnešním světě je jakýsi trend plivat na Čechy, zejména od těch, kteří jsou z vyvolené obce.

Soslomos
Návštěvník
Soslomos

Tak jsem právě podal podnět na podatelnu k šetření a prošetření jak ministra vnitra tak kultury, uvidíme reakci, snad se aspoň jeden ozve.

Vítězslav Crha
Návštěvník
Vítězslav Crha

Neozve ale předá to dalšímu k prošetření. Výsledek si můžete domyslet sám a nebo jej mohu sd%elit rovnou

Karel IV
Návštěvník
Karel IV

Co se týče onoho pamfletu. No na to lze říct jediné. Člověk by nevěřil, že ti, kteří po roce 1945, když Rusové vyhráli válku a vyhnali Němce kam patří, tak mají tolik sebereflexe. Přitáhli sem po roce 89, když před tím v 45 roce utíkali před komoušema a Rusama ( a jak by také ne, když by se tady museli zpovídat za to co za války dělali) a teď je asi hryže svědomí za to, co prováděli před válkou, během války a po válce. Ale že si až tak nasypou popel na hlavu a napíší takovou tabuli, přiznají se k tomu a ještě si ji vystaví, že jsou srabi, kteří čuměli, když nakládali židy …atd. No fakt, přesně to co si tam napsali, tak za kopečkama od 45 roku dělali. A umně se při tom schovávali za demokracii a lidská práva. V Polsku jsem podobné akce zaregistroval cca před měsícem. Takže hezky chlapci jedou podle notiček. A kdopak ty zlotřilce, co prováděli takové věci ( no fuj) platí. Zase pijavice jménem neziskovka?

Pavlína
Návštěvník
Pavlína

V Itálii našli pacienta nula.
Je to migrant, u kterého zjistili nákazu koronavirem, ale on odmítl být v izolaci a dál rozvážel jídlo z restaurace po italských domácnostech jako by se nechumelilo. Takže vědomě ty lidi nakazil.
https://magazin1.sk/pacient-nula-s-koronavirusom-v-taliansku-bol-migrant-ktory-sa-odmietol-izolovat/?utm_source=news&utm_medium=magazin%201&utm_campaign=magazin1&utm_term=magazin1&utm_content=spravy

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Pavlína
teď už by měl takovej parchant roznášet doživotně jídlo v nejtěžším italském kriminále. A ti
kreténi u nás co stále někam lezou a pak odmítají karanténu také.

vese
Návštěvník
vese

Odmítl? Zneškodnit na místě.