VIDEO: Greta Thunberg to v pátek rozbalila v Hamburku na demonstraci před...

VIDEO: Greta Thunberg to v pátek rozbalila v Hamburku na demonstraci před 60 000 lidmi, znovu varovala před klimatickou krizí, znovu vytáhla své číslo o kradení budoucnosti dětem, ale když čtení z papíru skončilo a chtěla divákům poděkovat a sama dodat z hlavy vlastní myšlenky, tak ji pořadatelé zarazili a musela jim vrátit mikrofon a vypoklonkovali ji z pódia! Tohle už není ani průhledné, to je trapné, sehrané, zinscenované, umělé a hlavně nedůstojné! Co z té holky vyroste? Jak dlouho bude lidem v pozadí těchto akcí dělat poslušnou marionetu?

VIDEO: Greta Thunberg to v pátek rozbalila v Hamburku na demonstraci před 60 000 lidmi, znovu varovala před klimatickou krizí, znovu vytáhla své číslo o kradení budoucnosti dětem, ale když čtení z papíru skončilo a chtěla divákům poděkovat a sama dodat z hlavy vlastní myšlenky, tak ji pořadatelé zarazili a musela jim vrátit mikrofon a vypoklonkovali ji z pódia! Tohle už není ani průhledné, to je trapné, sehrané, zinscenované, umělé a hlavně nedůstojné! Co z té holky vyroste? Jak dlouho bude lidem v pozadí těchto akcí dělat poslušnou marionetu?

Klimatická aktivistka Greta Thunberg v rámci školních stávek Fridays for Future přicestovala v pátek 21. února 2020 do Hamburku, kde vystoupila jako host na klimatické demonstraci před zhruba 60 000 účastníky demonstrace [1]. Měla s sebou projev napsaný na papíře, ze kterého přečetla zhruba pětiminutový projev, který známe velmi důkladně z její aktivistické činnosti. Mluvila o tom, že politici nic nedělají pro ochranu klimatu, jenom slibují, a že proces změny nenastane okamžitě a lidé u moci prý hazardují s budoucností vlastních dětí. Čelíme prý klimatické krizi a všichni se tváří, že se nic neděje. Všechno jsme od ní již slyšeli, toto není nic nového a v podstatě by ani nebyl důvod zpravodajsky pokrývat její demonstrace a návštěvy v jednotlivých zemích. Jenže, v pátek k něčemu došlo, čeho si všimla i německá alternativa.

Greta Thunberg v Hamburku.

Když totiž Greta Thuneberg v pátek v Hamburku domluvila a dočetla papír, ze kterého četla proslov, tak chtěla začít mluvit sama z hlavy a říct své další názory publiku jenom tak, prostě bez skriptu a bez papíru. Stačila však publiku jenom říct polovinu souvětí, že je hrdá na to, že tam může být s nimi, ale než stačila dokončit větu, dozorkyně a pořadatelka ji zarazila, Greta se poslušně zarazila, řekla “jo…” do mikrofonu a předala dozorkyni mikrofon se slovy “předám vám ho…” ve smyslu předání mikrofonu a hned odešla z pódia. Tento trapný moment již od pátku rezonuje celou německou alternativou, protože odhaluje loutkové a přesně podle divadelního skriptu pojaté vystupování, kdy marioneta nesmí říct nic, co není napsáno ve skriptu. Jakmile by chtěla Greta začít mluvit sama, okamžitě ji zastaví, ona poslušně poslechne a předá mikrofon se slovy “předávám vám mikrofon”.

Organizace školních protestů, které už dávno neprobíhají před školou a ani školáci se jich už neúčastní v hlavní míře

Aktivistka ze Švédska má diagnostikovánu Aspergerovu poruchu a lidé s touto nemocí jsou v sociálních vztazích neorientovaní, autority dokáží s nimi snadno manipulovat a toto video z Hamburku, ke kterému jsem udělal české titulky, pouze naživo ukazuje, jakým způsobem je Greta Thunberg zneužívána ke klimatické agendě. Greta je neustále obklopena ochrankou, bodyguardy, žádný novinář nemá dovoleno se k ní přiblížit a vést s ní rozhovor na přímo, bez prostředníka.

Greta za transparentem při průvodu v Hamburku.

Organizace těchto pátečních demonstrací už ani náhodou nelze označit za spontánní akci, protože demonstrace neprobíhají před školami, ale na náměstích, s příslušnými povoleními úřadů, které jsou vydávány jen dospělým organizátorům, nikoliv dětem, nasmlouvané firmy zajišťují audiovizuální techniku, obrazovky, ozvučení, montáže pódia, pořadatelské a bezpečnostní služby, spolupráce zdravotníků, to všechno je profesionálně řízeno a nemá to nic společného s dětmi, se školními stávkami a demonstracemi před školou. V této fázi je to už nátlaková barevná revoluce, která jede globálně a stejně tak je globálně organizována napříč celou Evropou.

Podle Grety politici okrádají své vlastní děti o budoucnost

Greta znovu vytáhla svoji nejsilnější kartu, když zaútočila na politiky v osobní rovině a ve vztahu k jejich dětem. Vůbec prý nechápe, jak se tito politici mohou podívat svým dětem do očí, když je ve skutečnosti okrádají o budoucnost. Znovu tak použila svůj nátlakový scénář na politiky ve vztahu k dětem, za což už několikrát byla médii kritizována, protože ona sama má rozhodně dětství takové, o jakém se ostatním dětem ani nezdá. Vyrůstá v luxusu, v blahobytu své rodiny, pokoj má vybavený drahým značkovým nábytkem za tisíce EUR. Výroky o ukradeném dětství a budoucnosti proto zní od ní opravdu bizarně.

Greta v Hamburku při čtení svého projevu z papíru.

Tyto demonstrace tak ve skutečnosti jsou pouze katalyzátorem výchovy a tipování nových a velmi agresivních politických kádrů, mladých kádrů, kteří se politicky udělají a etablují na otázce ochrany klimatu tím, že budou používat velmi expresivní a ostrou argumentaci. Globalisté tak nesledují tyto páteční seance, že by měly vliv něco změnit teď, ale mají vykrystalizovat a vyprofilovat nové politické kádry ve střednědobém horizontu.

Když Greta v pátek řečnila v Hamburku, v Bruselu zkrachovalo jednání o evropském rozpočtu, evropské dotace jsou v ohrožení, ECB varuje, že po Brexitu je v evropské pokladně díra o velikosti 75 miliard EUR

Celá klimatická agenda se točí okolo peněz a daní. A okolo daní a peněz. To podle toho, jak se na to díváte, ale v konečném důsledku je to totéž. Ochrana klimatu je sporná, vlastně ani nemusí fungovat, ale co bude fungovat, to bude politika zavedení nových klimatických daní a nových dotačních titulů. Jedněm lidem se vezmou peníze z kapsy a strčí se do kapsy jiným lidem, přičemž velká část peněz na cestě z jedné kapsy do druhé zmizí a skonči v mamutím evropském rozpočtu EU, který po Brexitu skřípe.

Angela Merkel, Emmanuel Macron a další špičky EU v pátek po krachu jednání o rozpočtu.

Všimli jste si, že v pátek v Bruselu zkrachovala jednání o evropském rozpočtu na 7-leté období? No, přesně kvůli tomu musí Greta jezdit po Evropě se svým cirkusem, resp. obráceně, tento klimatický Cirkus si vozí Gretu s sebou jako své hlavní číslo, a výsledkem mají být nové daně uvalené na maso, na auta se spalovacími motory, na potraviny s cukrem atd. Po odchodu Velké Británie je v evropském rozpočtu obrovská díra, kterou nikdo nechce zalepit [2], ale nikdo se ani nechce uskromnit na dotacích z fondů EU. A to nemá řešení. A proto jednání o rozpočtu EU v pátek skončilo krachem. Je to tak jednoduché.

Demonstrace za ochranu klimatu jsou demonstracemi za zavedení nových uhlíkových daní na spalovací motory, maso, cukr a zřejmě i mléko kvůli kravám a emisím CO2 z nich

Zoufalý pohled je ale na účastníky těchto demonstrací. Až na výjimky to jsou dospělí lidé, dokonce i důchodci a tleskají Gretě za to, že vyzývá k vysokému zdanění spalovacích motorů a dokonce chce lidem zatížit uhlíkovou daní i schnitzel a obecně vepřové, hovězí a drůbeží maso. Globalisté už nevědí, kde a na základě jakého titulu lidem napařit další daně, a tak to hrají na strunu klimatu, umírání planety, hrozby udušením z CO2, anebo nezdravostí pro zdravý vývoj člověka, pokud jde o cukr apod. Přitom o zdraví vůbec nejde, protože kdyby šlo někomu o zdraví, dojde k zákazu prodejů cigaret a veškerého alkoholu, k čemuž nikdy nedojde, protože státy by přišly o miliardy EUR na spotřebních daních.

Pódium v Hamburku, vlevo tlumočnice do znakového jazyka, Greta s šálou při projevu.

Snaha o zdanění jednotlivých druhů masa a cukru je úplně stejným procesem. Cílem není zákaz prodejů, ale zdanění těchto prodejů, to je celé. Nevím, jestli to vůbec Gretě dochází, k čemu ji zneužívají, asi netuší, ale jestli na to jednou přijde, té dívce může přeskočit a spáchá sebevraždu. Vůbec bych se tomu nedivil, že za pár let se podívá zpětně na videa a dojde ji, jak ji zneužívali. Nemusí to potom vůbec ustát, protože její role už má obrysy nesvéprávné loutky, která nesmí na pódiu říct nic vlastního ze své hlavy. Že to bez mrknutí oka dělají globalisté, to mně nepřekvapuje, ale že takovéto zneužívání vlastní dcery tolerují její vlastní rodiče, sami rovněž aktivisté, to je naprostý otřes.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá 6 dní a zatím jsme vybrali jen 38% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
trtal
Návštěvník
trtal

covek by nikdy neveril, ze tolik totalne zdebilnenych lidi muze poslouchat jeste zdaleka ani nevyvinutou, malou, drzou a nadopovanou cubku…

Ave
Návštěvník
Ave

Laura Eisenhower 3.10.2019
https://twitter.com/LauraMagdalene4/status/1179797938916093953
Zpráva od Anonymous pro Gretu Thunberg.

silverstone
Návštěvník
silverstone

Mám mezi doktory spoustu známých a ti nyní dospěli k jednomu velmi zajímavému závěru.. Koronavirus nejpravděpodoněji “přišel z kosmu”, protože aby se po zeměkouli šířil a objevoval takovým způsobem, tak jak se objevuje a šíří, pokud tedy vyloučíme konspirační “nesmysl” o záměrné infikaci a šíření, tak není moc jiných logických vysvětlení. Takže si vyberte.. přirozeně se to prý nešíří, spiknutí zasraných elit to nikdy určitě není a být nemůže protože jsme ve vyspělé demokracii, kde je primárním zájmem blaho všech lidí a rozhodně ne zisk pár procent populace vlastnící většinu všeho, takže co zbývá? Prostě kosmos, kometa, náhoda odněkud z kosmu, pěkně synchronizovaně a naráz..

Dáša
Návštěvník
Dáša

to byly ty nádrže, které nalezli ve Wu-chanu. Odhodili je mimozemšťané ze své kosmické lodi z toalety, tak, jak to dělají nad oceánem dálkové lety z Ameriky.
Bože, jak hluboko jsme klesli.

r.m.
Návštěvník
r.m.

MaP 277 – Mossad má v Člověku v tísni 10% podíl, napsal mluvčí organizace Tomáš Urban, syn Kalvodova Chartisty Urbana. Agent CIA Paul Polanski byl pod krytím Člověka v plísni vysazený do Kosova.
A náš trouba Petříček posílá té židobolševické organizaci stovky miliónů kaček vydřených z poddaných 50% zdaněním.

Radek
Návštěvník
Radek

comment image

2.část Zelený fašismus

“Green New Deal” je fašistický utopický plán napsaný environmentálními právníky, který je údajně navržen tak, aby bojoval s apokalypsou globálního oteplování, kterou je kapitalismus závislý na fosilních palivech.
CO2 je prý primárním viníkem apokalyptické krize, kterou lze odvrátit pouze zákazem aut se spalovacími motory a vegetariánstvím. To, že taková utopie je prezentována jako tvrdá věda, ukazuje obecné šílenství současnosti, které má kořeny v darwinismu 20.století, kdy německý zoolog Ernst Haeckel propagoval rasistickou politickou biologii spolu se silnými ekologickými hodnotami (monismus a holismus). Haeckel vytvořil v roce 1866 termín “ekologie”, ve kterém smíchal rasovou eugeniku s environmentalismem.
Environmentalismus dnes prosazuje antihumanismus, kontrolu populace a ekologický totalitarianismus (jak jsem si všiml v diskuzi, tak někteří tady na Aeronetu to dokonce lajkují).

Rakouský nacistický lesník Guenther Schwab byl jedním z původních popularizátorů apokalyptického environmentalismu v 50. a 60.letech minulého století, mezi něž patřil i strach z globálního oteplování. Díky velkému úspěchu Schwabových spisů mu na konci 70.let pomohli položit základy německé zelené strany skuteční zelení nacisté jako Werner Havetbeck, August Haussleiter a Werner Vogel.
Dalším propagátorem globálního oteplování byl Hermann Flohn, který už v roce 1941 publikoval článek o globálním oteplování nazvaný “Aktivita člověka jako klimatický faktor”. V témže roce se stal i hlavním meteorologem Luftwaffe, kdy se při své práci byl v pravidelném kontaktu s dalším prominentním nacistou Wernerem von Braunem. Po válce se Flohn dokonce vyjádřil, že globální oteplování je nejbezpečnější jak jaderná energie.

Již v roce 1935 bylo nacistické Německo nejzelenějším režimem planety. Jejich ekologické projekty pracovaly ruku v ruce s jejich darwinoskými biologickými programy s eugenikou a vědeckou rasovou hygienou. Čištění krve také zahrnovalo čištění životního prostředí. V roce 1933 nacisté schválili přísný zákon o právech zvířat, v roce 1934 schválili také lovecký zákon. V podobném duchu zavedli udržitelné lesnické postupy a v podstatě se stali samotnými původci toho, čemu se dnes říká udržitelný rozvoj, který zahrnoval velký zájem o recyklaci. Dokonce i čtyřletý nacistický válečný plán se měl řídit otázkami udržitelného rozvoje. V roce 1935 nacisté přišli s totálním říšským zákonem o ochraně přírody, který otevřel dveře ekologické regulaci soukromého vlastnictví.

Takže jak vidíte procesy se kopírují nejen mezi státy, ale i časem. Proto, když mluvil senátor Sensenbrenner při vyšetřování J. Holdrena kongresem ohledně uniklých emailů (podobnost s kauzou Hillary Clintonová je čistě náhodná), když mluvil o fašismu, tak ta asociace není přehnaná.
https://youtu.be/cOz-5v308lM
Na dalším videu uvidíte jak profesor fyziky Richard Muller vysvětluje tzv hokejový graf jehož tvůrcem je profesor Michael Mann. Tento graf je zlatým teletem ideologie globálního oteplování. Graf má dokazovat, že globální teploty prudce stouply poté, co začalo lidstvo produkovat více CO2. Při soudním stání (ve videu), se soud zabýval otázkou, zda Mann může svá tvrzení nějak doložit. Není například jasné, odkud vzal teplotní údaje z roku 1000 a jak přišel na to, že od 19.století globální teplota mírně klesala a pak prudce stoupla.
https://youtu.be/ygcMQDPtvoA

Doporučoval bych některým čtenářům, aby nepodceňovali stranu Zelených v Německu, neboť jak jsem psal, procesy se kopírují napříč státy, obzvláště s Německem jelikož jsme jeho kolonií.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/zeleni-jsou-podle-pruzkumu-poprve-nejsilnejsi-stranou-v-nemecku-40285071
comment image

r.m.
Návštěvník
r.m.

To znamená jen to, že nacistické Německo řídili vzdělaní a chytří lidé. Také jako první odhalili spojitost mezi kouřením a rakovinou plic. Kdyby je nevedl magor Hitler, skutečně by něčeho dosáhli.

anonym
Návštěvník
anonym

Vseobecne receno je zneuzita inteligence jeden z nejvetsich hrichu sveta. Byla urcitym tvorum dana jako dar, prenesla se jako vysledek vyvoje predchozich zivotu, ci snad nahodny proces (dle vasi osobni viry/neviry).

tana
Návštěvník
tana

Tak nevím, ale podle mne leží kolébka rasismu v Anglii.
Tam dokonce společenské třídy byly označovány za rasu – hlavně nižší, kterou exportovali do klonií, převážně do Austrálie. V 19. st. se např. psalo o zločinecké rase = kriminálníci. Nahánění Irů na prohnilé, ale pojištěné, lodě, které se potopily někde uprostřed oceánu, lze srovnat s KT.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

V kastovní Indii a potažmo chazarský sionismus se schoval za Hitlera a holocaust to jsou největší rasisti a fašouni.

anonym
Návštěvník
anonym

Spanelsko bylo/je na tom podobne. Francie myslim taky. Mongolove v Cine to stejne … Nen, je to ego, ktere si hleda jakoukoli cestu k tomu, aby nemuselo priznat, ze ten vedla Vas je lepsi.

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Mnozí si dělají srandu z Gréty, ale loni napršelo o 120 miliard méně dešťovky. Vláda na sucho vydává jen 2 miliardy. Tady je nevyužitý stomilardový dotační potenciál.

r.m.
Návštěvník
r.m.

ten dotační potenciál jsou plátci vodného a stočného chytráku

Pavel Slovan
Návštěvník
Pavel Slovan

Přesně tak!

Jaris
Návštěvník
Jaris

Lubomire, vzpominate na hladove kameny v pomalu vyschlych rekach? Pred dvemi lety bylo obzvlaste sucho a na tech kamenech byla vytesana data, ze takova sucha uz v Cechach byla.
Penize dest neprivolaji. Dnes se vsechno meri na vysi penez. To je primo trestuhodne. Vyzente skolaky z lavic, aby sli sazet stromky, alespon jednou za rok! Nejenze jim to prospeje, ale priroda se rovnez odmeni.
Stromy = odparovani vody = destove mraky ze kterych pak prsi. To je jednoducha rovnice, vzdy byla a bude. Les take dokaze vytahnout podzemni vody nahoru.
Zaroven je treba odstranit zlozvyk kupovat zive vanocni stromky. Muze mi to srdce utrhnout, kdyz vidim stalety smrk na Staromaku stojiciho za osvetleneho kaspara. Strom, ktery roste sto let je znicen za sest tydnu!!! Neberu omluvu, ze ho pak rozrezou na kusy ;-( a krmi jim zvirata v ZOO. Pokladam to za vandalstvi nejhrubsiho zrna, jako by v CR byly prebytky lesu, o kurovci nemluve. Kez by tem drvostepum upadly obe ruce co pestuji stromky jen pro dnesni Saturnalie nebo vozi do mest skvostne smrky na namesti, aby za par tydnu zahynuly.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Neupírám vám právo na spravedlivé rozhořčení nad vánočními orgiemi se staletými smrky na náměstí. Jednou dokonce na Staromáku jeden padající málem zabil jakéhosi Anglána.
Ovšem po odstranění těchto symbolů našich svátků nebude nic bránit muslimizaci zemí, vždyť oni jsou plni nenávisti proti křesťanským svátkům a jistě by si uprázdněný prostor zabrali rychle pro sebe aby dokázali, že islám ovládne svět.

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Křesťané a muslímané dobrého srdce se stejně musí spojit proti zlu a tím jsou v tom lidmi viditelném spektru korporátfašouni chazarský hadi a až nad nimi satanský entity.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Muslimané dobrého srdce? To jsou ti, o kterých se říká, že jsou “umírnění”? A jací pak jsou potom ti “neumírnění”?

anonymka
Návštěvník
anonymka

Bezejmenný
Až potkáte nějakého musulmana dobrého srdce, tak si ho dejte na vodítko a ukazujte ho jako raritu na pouti. Určitě vyděláte, budete jediný na světě. Nepochybně nebudete mít žádnou konkurenci.

anonym
Návštěvník
anonym

Muslimove dobreho srdce by meli ihned zacit diskutovat o Koranu a snazit se pochopit duvody, ktere staly za jednotlivymi surami! Tim by mohli spustit obrozeni Islamu. To je jim ale upirano pod hrozbou trestu smrti. Tak jako krestanum ve stredoveku (kacirstvi).

Pavel Slovan
Návštěvník
Pavel Slovan

Dášo, v zemích Zlých Mussulmannů je před Vánoci i po nich vyzdobených smrčků až až – kvůli Khazary nastolenému globálnímu konzumu. A nikoho žádný náboženský původ rozhodně tam netankuje!
Takhle to vypadá v centru Teheránu ve Zlý Islámské republice Írán!

comment image

https://surfiran.com/christmas-iran-celebrate-christmas-eve/

anonym
Návštěvník
anonym

A co tim chcete rict? Ze se Bibli muzete ohanet volne ve vsech muslimskych zemich? V nekterych ji muzete mit “volne”, ale napr. ne v arabstine. Nepocitam zeme jako Cina, nebo SeverniKorea…. Kdezto u nas Koran dostanete normalne (obchod, internet) a i v cestine. A to je mnohem dulezitejsi. Symbol jineho nabozenstvi muzete mit neustale u sebe, sirit ho volne … Tak, jak muzete srovnavat ovenceny strom s absolutnim symbolem jine viry?!

Jaris
Návštěvník
Jaris

Ale houbelec, Daso! Dnes dokazou vyrobit umele vanocni stromy, ktere se daji pouzivat rok co rok pokazde s jinymi ozdobami. U nas na namesti o Vanocich stoji velky umely strom a je na nej krasny pohled jak vedne, tak obzvlaste v noci. Ja sama mam umelou metrovou borovicku, ktera je k nerozeznani od zive.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Já si pěstuji už deset let smrček v květináči, a každý rok přikupuji nové a nové , abych jich měla hodně))) Loni na vánoce jsem koupila i malinkou borovičku s krátkými jehlicemi, takovou, jaká normálně roste ve zdejších lesích (ne borovici černou). Stejně ale máme plantážový stromek uvnitř domu. Pokaždé si všimnu, že jsou to stromky, kterých se plantážníci zbavují, mají třeba dvě špičky nebo křivolaký růst, jako měl ten poslední, pro který jsme si jeli do Městských lesů, které prodávají omezený počet takových stromků před vánocemi zájemcům z okolí. Ze zásady bych nekoupila stromek Nordmann dovezený z Dánska, to je největší zločin. Stromek jak ze žurnálu a ještě ho sem vláčí přes půl Evropy.

Vaclav
Návštěvník
Vaclav

Jaris
Konsensus lidi co tomu rozumi je ze nejlepsi pro lesy je nic nesadit a jednoduse tam nechat tam naletove dreviny. Co se kde prirozene samo uchyti ma nejvetsi sanci na preziti a uspech, je to nesrovnatelne lepsi nez kdesi cosi umele sadit. Les neni zahradka.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Nikoliv Vaclave. O les se musi pecovat ikdyz to neni zahradka. Je treba ho prorezavat, mytiny umele zalesnit, po polomu stromy odklidit a zasadit nove, jinak se tam usadi plevel. Pokud se o les nepecuje, chatra a neodklizene popadane stromy jsou lihni vselijakych breber, ktere pak dokazou les zdevastovat. Nemocne stromy se maji zlikvidovat, aby se choroba nesirila dal.

Emil
Návštěvník
Emil

Koronavirus má všechny charakteristiky biologické zbraně stupně 4, tedy zbraně hromadného ničení

http://www.czechfreepress.cz/zdravi/koronavirus-ma-vsechny-charakteristiky-biologicke-zbrane-stupne-4-tedy-zbrane-hromadneho-niceni.html

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Ideální urychlovák vyvinutý pro korporát fašouny je ten za korunu vir ,který urychlý procesy jedné světové vlády bez přímého platebního styku se sociálním kreditem podle poslušnosti a za přestupek okamžité ještě větší omezení.Orwel hadr.

silverstone
Návštěvník
silverstone

V Itálii začalo pátrání po pacientovi nula! Pokud je “Pacient nula” agent se zkumavkami, který to dává přesně tam, kam mu řeknou, tak ho takhle asi nenajdou. Ale chápu, že se to navenek musí jevit tak, jako kdyby někde takový existoval.

tana
Návštěvník
tana

Měli nějakého Angličana, který přijel ze zasažené oblasti a hupky dupky za kamarády na lyžovačku do Italských AlpIcZdl. Ti kámoši to taky chytli.
Jsem zvědava, kolik sportovců si coronavirus přiveze z lyžovačky v Itálii k nám.
Před pár lety investigativní novináři psali o nové infekční nemocnici postavené daleko od civilizace pro případ SARSu. Nezodpovědní čunitelé se snažili ji zašantročit. Neví někdo, co se s ní stalo?

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Sever Itálie neposlouchá a Čína potřebuje zabrzdit aby si to nedělala příliš po svém ,že ? hovádka illuhmunátský fašounský .

buffaalo
Návštěvník
buffaalo

co by Gréta říkala na toto tvrzení? https://www.youtube.com/watch?v=AnhONV29dZw video v čase 16:59 , nevěřil jsem vlastním uším, o to více že takovou úvahu pronesl náš známý špičkový vědec J. Grygar

Radek
Návštěvník
Radek

buffaalo

👍 Bohužel J. Grygar je nyní služebník systému a asi by tato slova dnes už neřekl.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Ranek
Grygar patří mezi ty odporné slouhy komukoliv. Žádné prachy mu nesmrdí. To jsou ti nehorší.

Marketka
Návštěvník
Marketka

No co by na to asi hovorilo retardovane, nevyvinute dieta Greta? Ale ten zhypnotizovany dav, co sa sam vedie na porazku, to je skutocne desive.

Paw
Návštěvník
Paw

Germani nejsou spokojeny , az si najdou nekoho kdo je zase zfanatizuje, aby mohli vrazdit, masakrovat a vest valky..Atd. Kazdej kdo vyleze na podium a zacne na ne rvat to zaridi..
Predtim to byl Obama hlavni velitel terorismu na svete, kterymu nadsene naslouchali a jasali.
Potom nasledovaly valky v Lybii , bestialni vrazdy a popravy i zen a deti, zverstva bez konce ,vytvoreni Chalifatu miliardami s USA a vyzbrojeni na valku a okupaci Iraku a Syrie. Merkel to ridila z EU , zvanim “sirotku” v milionech ,aby utikali zbabele ze Syrie a Iraku , /Jourovi sirotci/ na misto aby branili svoji zem , svoje rodiny,deti ,rodice a manzelky , ktere tam zanechali.. Aby mohli terorizovat zbabele bezbranne v Merkel fasisticke EU, pod rouskou lidskych prav , ktere uplatnoval Hitler a spol..
A tak zase uz mnoho Evropanu neni mezi nami..

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Oni už ne ,jsou příliš zdegenerovaný konzumem a duhovou zvráceností ale inženýři z Afriky budou moci znásilňovať a vraždíť ve jménu Alláha a chalifát germany.

Krkowitz fonMlowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMlowitz

Vždyt Okna vesmíru dokořán dělal na Kolibě právě ruský žid Vladimír Železný (ješ tam točil i instruktáže pro KGB(a Jiří Grygar uděluje tzv. BLUDNÉ BALVANY klubu skeptiků Sisyfos
Jinak globální oteplování je tu už stovky tisíc let kvůli tomu Středozemní moře se zedmulo o stvoky metrů a Černé o víc jak kilometr (tzv POTOPA světa) jelikoš tam byla vyspělá megalitická kultura její stopi jsou dodnes patrné skoro po celé zemi