VIDEO: Greta Thunberg má nové programovací video, které podprahově útočí proti americkému...

VIDEO: Greta Thunberg má nové programovací video, které podprahově útočí proti americkému petrodolaru a Saúdské Arábii! Video obsahuje mappingové grafotomy a audiotomy pro podprahové programování mysli! Nepoužívej dolar, je podložený ropou a trpící planetou! První video, na kterém je Greta na zlomek vteřiny zachycena s úsměvem! Vyzývá k vysazování stromů, ale to prý nestačí, musí se skončit s používáním ropy a nová agenda se jmenuje Protect, Restore, Fund odvozený od Boycott, Divestment, Sanctions! Sionistický proces řízení je tak odhalen, Greta jde po krku Izraeli!

VIDEO: Greta Thunberg má nové programovací video, které podprahově útočí proti americkému petrodolaru a Saúdské Arábii! Video obsahuje mappingové grafotomy a audiotomy pro podprahové programování mysli! Nepoužívej dolar, je podložený ropou a trpící planetou! První video, na kterém je Greta na zlomek vteřiny zachycena s úsměvem! Vyzývá k vysazování stromů, ale to prý nestačí, musí se skončit s používáním ropy a nová agenda se jmenuje Protect, Restore, Fund odvozený od Boycott, Divestment, Sanctions! Sionistický proces řízení je tak odhalen, Greta jde po krku Izraeli!

Švédská klimatická aktivistka Greta Thuunberg u příležitosti klimatického summitu v New Yorku spustila na internetu novou kampaň, v jejímž čele není nic menšího, než programovací mappingové video s implementovanými neurálními grafotomy pro zrak a audiotomy pro sluch s cílem mapování a programování lidského podvědomí. Video jsem opatřil českými titulky a máte jej nahoře v úvodu článku. Greta Thunberg si na pomoc přivedla aktivistu jménem Geroge Monbiot. Tento britský spisovatel židovského původu [1], sloupkař v The Guardian a ekologický aktivista na videu vysvětluje, že nejlepším nástrojem na snižování emisí CO2 ve vzduchu jsou stromy, což je logická úvaha, která není žádným překvapením. Ovšem, co obyčejný divák nepostřehne, to je skutečnost, že celé video je programovacím nástrojem.

George Monbiot

George Monbiot totiž uvádí, že samotná výsadba stromů nebude fungovat, pokud nedojde k ukončení používání fosilních paliv úplně nadobro. To je hlavní vzkaz videa, že příroda si sice umí poradit s emisemi CO2, ale pokud nedojde k ukončení používání nerostných paliv, tak k žádné záchraně nedoje. Greta ve videu dramaticky uvádí, že planeta umírá, hrozí nám masové vymírání, celé živočišné druhy vymírají a pokud se s tím něco neudělá, planeta zahyne.

Jenže, během tohoto povídání běží ve videu velice rychlé a epické sekvence promítaných světových měn, ale grafotom ukládá do paměti člověka jedinou měnu, která je viníkem umírající planety, a to je americký petrodolar podložený ropou. Grafotom je spuštěn v čase videa 01:23 a vidíte sekvenci bankovek, ale jediná bankovka, která zůstane zakódovaná v paměti, je americký dolar, pyramida, oko Illuminati a zednářská židovská hvězda Izraele a tiskárna FEDu.

Greta Thunberg vytáhla těžký kalibr na své fanoušky, mappingové video z kuchyně MK-Ultra

Další grafotom je spuštěn v čase 01:46 a obsahuje podnět k záchraně, k boji o přežití. Nejdůležitější grafotom se nachází v čase 02:37, kdy je do podvědomí imprintován vzorec Protect (mozek chápe Bojuj), Restore (mozek chápe Zachraň) a Fund (mozek chápe Vzpoura). Lidský mozek při sledování grafotomů si totiž některá slova v mozku vykládá jinak, než jak jsou napsána. Velká studie o tom pochází z programu MK-Ultra, o kterém píši v nové knize v souvislosti s projekty amerických tajných služeb po II. sv. válce. Ve zkratce jde o to, že člověk chápe psaná a mluvená slova jinak ve stavu klidu mysli a jinak ve stavu mappingu. Najednou vidíte Gretu, která natáčí programovací video globalistů ve stejném stylu jako před časem bylo video na podporu 4. průmyslové revoluce, které jsme přinesli zde. To bylo rovněž programovací video na velmi vysoké úrovni.

První zdokladovaný snímek, kde se Greta Thunberg usmívá.

Mappingová programovací videa mají za úkol ovlivnit smýšlení lidí, aniž by si to uvědomili. K tomu je používáno podvědomí a částečně nevědomí, které slouží jako databanka informací, o kterých nevíme, že je víme. Nevědomí je obrovská knihovna všech informací člověka za celý jeho život, je to součást tzv. Akasha kompendia kolektivního vědomí lidstva, které naznačuje, že celé lidstvo sdílí jeden myšlenkový zdroj a dokonce, že všichni lidé na světe jsou jedna bytost, která se rozdělila na miliardy částí a každá část této entity je tak součástí jediného vědomí.

Návrat ke světlu není návrat k Bohu, ale jde o proces “damiga”, proces sjednocení vědomí jedné entity v hyperprostoru. Ovšem to je pouze fyzikální teorie, o které teď nebudeme hovořit. Důležité je, že člověk vnímá informace verbálně, akusticky, opticky a planárně. A právě planární recepce v programu MK-Ultra byla hlavním bodem výzkumu.

Programování podvědomí a planární mapping nevědomí

Výsledkem planárního mappingu je okamžik, kdy člověk poté, co spatří nějaký objekt, nebo uslyší nějaký zvuk, provede určený povel a postup čistě podvědomě, aniž by o tom přemýšlel. Planárním mappingem v každém člověku je tzv. postřeh. Když něco držíte v ruce a vyklouzne vám to z ruky, vaše tělo podvědomě vyletí jako raketa, uvede se do pohotovosti a začne padající předmět chytat. Je to logické u drahého mobilního telefonu, ale tento planární mapping funguje u všech předmětů, i naprosto bezcenných.

Snímek dolaru v grafotomu.

Ty klidně mohou na zem spadnout, ale přesto to člověk nechce dovolit a dopustit. Jakmile vám vypadne smeták z ruky, když ometáte pavučiny někde okolo dveří ve sklepě, tak podvědomě se postřeh aktivuje úplně stejně. Postřeh je ovšem jenom jeden z mála poznaných mappingů našeho podvědomí a nevědomí, projekt MK-Ultra odhalil více než 400 různých mappingových struktur, na které člověk reaguje s využitím podvědomí, a nebo dokonce nevědomí. Jsou to reakce, kdy na základě podnětu vaše tělo vystartuje jako raketa, popadne nůž a podřízne krk osobě, které se nachází v blízkosti.

Frontální úder proti americkému petrodolaru se vší silou

Útočník potom neví a nechápe, proč to udělal. Bylo to kvůli tomu, že jeho nevědomí bylo namapováno na zvuk písničky, která začala hrát v televizi. Počátek programu MK-Ultra pochází z nacistického Německa a Američané po válce tento výzkum dovedli k dokonalosti. Dodnes není jasné, kolik z toho je používáno v praxi, např. v Evropě. Problematika koncepce nevědomí je jednou z největších záhad mozku, protože v nevědomí jsou uloženy nejen věci, které byly v minulosti a už si na ně ve vědomí a podvědomí nevzpomeneme, ale jsou tam i věci, které se staly, ale my o nich nevíme, nikoliv však z důvodu, že bychom to zapomněli, ale proto, že víme, že se to nikdy nestalo, nemohlo se to stát. Jenže, v nevědomí to je uloženo. Výzvy ve videu připomínají Hnutí BDS, Boycott, Divestment, Sanctions, které jde proti Izraeli.

Přírodní klimatické řešení… stromy!

Jak je vidět, Greta Thunberg rozjela velkou ligu a cílem procesu není nic menšího, než zahájení boje proti americkému petrodolaru, Saúdské Arábii a také proti Izraeli, jak zachycují grafotomy v tomto programovacím videu. Sionisté tak používají už dokonce mappingovou taktiku s cílem programování podvědomí veřejnosti a především mládeže. Útok proti fosilním palivům prodávaným za americký dolar je útokem proti americkému petrodolaru a tím pádem proti americké státní moci. Pád ropy v Evropě a na celém světě bude znamenat pád trhu s ropou a pád Saúdské Arábie. A spolu s tím to bude znamenat pád amerického petrodolaru.

Amerika vyrostla na ropě a spolu s koncem ropy spatří i svůj úpadek

Porotože když svět přestane spalovat ropu, nebude už potřebovat americký dolar na nákup této ropy. Konec amerického systému Pax Americana, konec mocnosti, která nepochopila, že se stala nástrojem ve válce mezi židy a Židy. Procesy už jedou úplně jinam a konec ropného věku bude koncem ropy, na které zbohatla právě Rockefellerova Amerika svého času, do té doby bezvýznamná země farmářského rozvojového typu, která vyvážela do světa jediný produkt, bavlnu pěstovanou otroky. Po pádu ropného věku se USA opět vrátí do éry rurální epochy a farmaření.

Vážení čtenáři Aeronetu, situace je horší, než kdykoliv předtím. Snaží se nás už nejen nálepkovat, ale dokonce nás i umlčet, aby se nemohlo mluvit a psát nejen o Izraeli, ale i o lidech, kteří zastupují cizí zájmy proti zájmům lidu. O to více potřebujeme Vaši pomoc. Do konce měsíce zbývá poslední den a zatím jsme vybrali jen 85% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

256
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky). V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ela
Návštěvník
Ela

Už nevím, kdo to říkal, ale tvrdil, že jak každé oko kouká jinam, tak ten člověk je posedlý, je v něm zlá entita…nebo démon?

Vít
Návštěvník
Vít

Komedie se chýkí k závěru a na řadě jsou peníze…..Je účinný jako 400 stromů. Bioreaktor, který doslova požírá CO2

https://ac24.cz/-/je-ucinny-jako-400-strom-bioreaktor-ktery-doslova-pozira-co2?redirect=%2F

tcv
Návštěvník
tcv

Dobrý den, zandejte papírem fotku grety a nechte koukat pouze vitrínu na pravé straně. Zaměřte pozornost na sklenice ,které jsou ve vitríně. Za nějakou dobu uvidíte něco..až si na to mozek zvykne, pokuste se zaměřit pozornost na to co je zatim. Ve sklenicích je ukryto několik obrazců…potom, co se vám je podaří najít, už neni problém je najít prakticky okažitě…kdykoli.Vše máme před očima, pouze to nevidíme, mozek je rozptylován. Asi vás potom bude bolet hlava

Karin
Návštěvník
Karin

K ekonomickému růstu, na kterém je založen kapitalistický systém, je třeba dostatek levné energie převážně z fosilních paliv. Energetický mix tvoří: ropa 33%, uhlí 29%, plyn 24%, atom 4%, hydro 7%, a zanedbatelný podíl 3% z toho tvoří obnovitelné zdroje.
Ještě nikdo nevysvětlil, čím nahradí ztrátu zhruba 85% světové spotřeby energie, když přestane spalovat uhlík.
Naše industriální civilizace má pouze dvě možnosti:
1.Pokračovat v růstu způsobem jako dosud a odsunout kolaps do budoucna, což je nejpravděpodobnější.
nebo
2. Zastavit růst, např. omezením produkce+spotřeby a vyvolat kolaps okamžitě, což si nedokážu představit.

P:S. Naše civilizační krize není v jádru nic nového. V minulosti bylo dost různých říší a kultur, které žily nad své poměry a proto zanikly. To jediné, co je nové, je rozměr a rozsah dnešních problémů. Tyto jsou všudypřítomné a oproti dřívějšku nelze se jim nikterak vyhnout nebo uniknout. Jde to s námi , ve všech směrech čím dál tím rychleji z kopce a blížící se kolaps zasáhne veškeré lidstvo bez vyjimky.

.lak
Návštěvník
.lak

Žít nad poměry je s uváděnou praxí prázdná floskule když tam je záměr zbídačit všechny pseudomorálkou a naprostými balasty na ohlupované oběti či formanty zblblé do sebezáhub. //Všeho je dostatek// Krize vytváří úžeři dnes než na zisk protože mají vše spíš z možnosti řekněme “tibetu. A jsou tací, věřte nevěřte.
https://aeronet.cz/news/dalajlama-otrokar-a-tyran-aneb-pravda-o-tibetu/

Energetické a materiálové krIze jsou pastvou mocipánů s dráby.

Barel
Návštěvník
Barel

Doufám, že se na mě diskutér z Levanetu nebude zlobit, když sem zkopíruju část jeho aktuálního příspěvku. Je vidět, že Greta plní zadání a vymývání mozků dětí na 1. prioritě jede ve školách plnou parou. A dovolím si zde předložit úvahu, že již jde o objektivní proces, který běží samovolně a v zásadě nemusí být ani do škol nějak protlačován. Nová generace pedagogů prostě jenom indoktrinuje dětské mozky svým pokřiveným viděním světa. O to více je důležitá práce v rodině, jak se o to snaží i ten diskutér. Platilo to i za minulé totality, ale to jsme naštěsti měli ve školách minimum fanatiků, a většina pedagogů byla rozumnných. Dnes za totality 2.0 je to bohužel mnohem horší, ale pokud vycházím z historických paralel, každá taková akce nutně vyvolává reakci a za deset patnáct let budou takoví učitelé už pro srandu. Já si vždycky připomínám jednoho staršího kolegu – kdysi mládežníka z ČSM – jak na stará kolena tvrdil: vždyť my jsme to v těch 50. letech mysleli dobře, chodili jsme se zpěvem a vlajkami na brigády a budovali republiku s přesvědčením, že děláme to nejlepší, co můžeme… jó, taková byla doba…

…ale abych moc nezdržoval, tady je ten zkopírovaný post:

nepříjemné a příjemné překvapení včera večer: dcera mi přišla ukázat vytištěný papír s úkolem do češtiny (studuje gymnázium), rozbor a zhodnocení „komentáře“. Byly tam 2 komentáře, jeden souhlasný s výstupem a postojem Gréty (označím dále jako k-A) a druhý vyjadřující nesouhlasný postoj (k-B). k-A (připisovaný jménu „Martin Jaroš“) byl psaný hezkým jazykem, snažil se být vyvážený (v závěru poukazuje že sám má chyby, jezdí neekologickým autem), podporuje společnost (parafráze: „někdo říká o Češích, že jsou nedostatečně ekologičtí, ale to není pravda, dělají hodně“), obdivuje Grétu (parafráze: „kdo v 16 letech umí uceleně vystoupit a hovořit na takovém fóru jako výbor OSN – vždyť kdo z dospělých umí na takovém plénu hovořit bez trémy a nervozity“) a její schopnost prosadit se v současné mediální době („dokáže zaujmout média tak že jí poskytnou prostor“). Přitom přiznává, že má za sebou tým lidí („i ta šikovnost PRistů stojí za ocenění“), bagatelizuje její onemocnění a zneužívání jí jako člověka – přitom se o tom ale šikovně zmiňuje.

Naproti tomu k-B (připisovaný jménu „Jindřich Vobořil“) byl psaný nepříliš hezkou češtinou, místy až agresivní formulace. Například je v textu opakovaně používané slovo „speache“ pro označení Grétina mluveného projevu – formulace přímo trhající oči nejen mně ale i mé dceři (pravda, je asi více sečtělá než její běžný průměrný vrstevník).

Nepříjemným překvapením pro mne byla intenzita a propracovanost manipulace studentů na vícero úrovních – v rámci výuky, prezentované a schované za něco úplně jiného, za rozbor literárního útvaru komentář. Z těch studentů kteří si to přečtou se prakticky všichni ztotožní se článkem k-A, ke Grétě pozitivnímu. Například použitým jazykem, formulacemi. Například tím, že poukazuje na rozumnost ekologického chování (a který ze studentů by se chtěl postavit do kategorie ne-rozumný), úspěšnost údajně dosaženou vlastní prací/činností/snahou (málokterý student se identifikuje jako ne-snaživý v takovémto kontextu). Podprahová manipulace pracuje přesně s tím, ztotožní se s větší částí článku a tvárný studentův mozek je přikloněn i ke zbytku myšlenek.

Ještě večer jsem se snažil na internetu dohledat zdrojový článek k-B podle jeho názvu (něco jako „Proč nesouhlasím s Grétou“, ale nemám výtisk před sebou, takže po paměti) i podle úryvků textu, ale nic jsem najít nedokázal – a to udivilo a zaujalo i dceru, nedohledatelnost zdroje. A mne na tom trochu potěšilo (příjemně překvapilo), že mi články ukázala – sama vyhodnotila jaké jsou to manipulace. Ještě to s ní musím odpoledne probrat a poukázat jí na ty mechanismy…

Děsí mne ta síla a intenzita, podlost a skrytost s jakou útočí na tvárné dětské/studentské mozky.

Birda
Návštěvník
Birda

Plně s vámi souhlasim

Teodor
Návštěvník
Teodor

Greta muze skakat do trojuhelniku, a delat jakakoliv videa, pro me je a zustane blbka. Mozna ze svym bludum tez veri, ale to delaji dusevne chori lide taky.
Vse je jen podvod, viz. https://www.naturalnews.com/045695_global_warming_fabricated_data_scientific_fraud.html?fbclid=IwAR0PSdXhNfRxFWXr6GWx4BR6oiRg_DLTe7rIwN-oG9J_GYwTxSs0dDN9B7k
V atmosfere je 0.04% CO2, male mnozstvi. Za poslednich 200 let se mel obsah CO2 zvysit o 0.01 az 0.015% z ca. 0.03% na 0.04%. Kdyby se po kazdem zvyseni CO2 o 0.01% (priblizne zvyseni za poslednich 100 az 200 let, nevim jak presne udaje jsou, ale neni to tak dulezite) mela zvysit teplota povrchu zeme o 2.5°C, byla by teplota Zeme pri 100% CO2 ( predpokladaje linearni zavislost) 2.5*100/0.01=25000°C. A teplota povrchu Slunce je “jen” kolem 6000°C (a to by se mela teplota Zeme zmenit o 2.5°C uz za 12 let). Takze z toho vyplyva, ze cele vyplody nejake posahane svedske Grety jsou jen totalni hovadina. Za predpokladu Grety by mela Zeme 25000°C a musela by zarit vice nez Slunce, pricemz musi byt kazdemu jasne , ze zdroj o 6000°C nemuze zahrat primym zarenim nejaky objekt na 25000°C.
Jak rekl Einstein, lidska blbost je nekonecna.

Petr Jílek
Návštěvník
Petr Jílek

Chyba je ve vašem předpokladu lineární závislosti teploty na obsahu CO2. Ve skutečnosti je logaritmická…

Radek
Návštěvník
Radek

Aby Grétka své poselství dostala k více lidem, rozhodla se ho zhudebnit https://youtu.be/CLxpRqxtEA . Samozřejmě za vše můžou lidé, proč hledat problémy jinde, když víme, že jsou neřešitelné (např změny ve výkonu Slunce, sluneční cyklus, Milankkvičovy cykly atd.). Hlavní je vystrašit góje, pořádně je uhlíkově zdanit a aby jak ovce se nebránili být zavření v ohradě. Na místo bači se vždy nějaký prodejný šabesgój popřípadě podpindos.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Šéf českých detských psychiatrov aj nemecký odborník si myslia, že Greta Thunbergová aj jej rodičia potrebujú odbornú pomoc
https://www.infovojna.sk/article/sef-ceskych-detskych-psychiatrov-aj-nemecky-odbornik-si-myslia-ze-greta-thunbergova-aj-jej-rodicia-potrebuju-odbornu-pomoc
https://www.info.cz/cesko/sef-detskych-psychiatru-greta-proziva-strach-a-uzkost-svet-je-pro-ni-cernobily-43054.html

no pěkný, pěkný Khon se mydlí s Roubíčkem a my, státy do 10 mil. obyvatel, to máme zaplatit. To není pracka natažená jen k občanům, ale i k elitám menších národních států. Může to překreslit pozice našich umaštěných brad nad drahými kravatami.

zazracne_dieta
Návštěvník
zazracne_dieta

ta citacka sa jej leskla na tom jej mastnom cele 🙂

korendor
Návštěvník
korendor

Tisíce GRETÉNU, mládežníku,svazáku,jak tahají zvěř z bahna,NEVIDĚT. Chruščovovo Aralské jezero v Botswaně https://www.youtube.com/watch?v=rTrOyo088EA

r.m.
Návštěvník
r.m.