VIDEO: Grázl a bývalý ředitel CIA vyzval k zabíjení Rusů v Sýrii!...

VIDEO: Grázl a bývalý ředitel CIA vyzval k zabíjení Rusů v Sýrii! Podporuje Hillary Clinton a ta podporuje jeho. Válka s Ruskem po zvolení Hillary bude! [CZ Titulky]

VIDEO: Grázl a bývalý ředitel CIA vyzval k zabíjení Rusů v Sýrii! Podporuje Hillary Clinton a ta podporuje jeho. Válka s Ruskem po zvolení Hillary bude! [CZ Titulky]

Bývalý ředitel CIA Michael Morell uvedl na americké televizi PBS, že za krizi a nekonečnou válku v Sýrii mohou Rusové a Íránci, kteří drží u moci prezidenta Asada a pomáhají mu. A proto by prý měli Rusové za to zaplatit. Jak? No, prostě tím, že Američané budou v Sýrii místo ISIL zabíjet Rusy! Výrok Michaela Morella byl natolik šokující, že i moderátor americké televize doslova ztratil řeč. Michael Morell je původem ekonom pocházející z židovské rodiny, člen AIPAC a bývalý ředitel americké zpravodajské služby CIA. Pracoval v administrativě Geroge W. Bushe. Podílel se na přípravě a znění zákona Patriot Act a podpořil i mučení vězňů na základně Guantánamo Bay, když v roce 2004 připojil svůj podpis k dokumentu autorizujícímu použití “netradičních” metod výslechů, při nichž neteče krev a nevznikají stopy na těle. Včerejším výrokem na PBS se tak hlasitě přihlásil o pozici v administrativě Hillary Clinton, pokud bude zvolena. Ta jeho výroky často retweetuje na svém profilu na Twitteru a zdá se, že si výborně rozumí.

De facto je Michael Morell to samé, co Julia Tymošenko, která pro změnu navrhovala ve slabé chvilce zasypat Rusko jadernými hlavicemi poté, co došlo k odtržení Krymu od Ukrajiny. Ve výše uvedeném videu je také rozhovor s bývalou agentkou britské tajné služby MI-5, která hodnotí Morellovy výroky jako nebezpečné, pokud se opravdu shodují s názory Hillary Clinton. V tomto ohledu zvolení Clintonové bude znamenat větší hrozbu války s Ruskem, než kdyby byl zvolen Donald Trump. Hrozba je opravdu reálná. Zabíjením Rusů v Sýrii, i když zatím jde jen o rétorickou výzvu, to začíná a když si uvědomíte, že bývalý ředitel CIA se tím ani netají a řekne to veřejně v americké televizi, tak to znamená, že americké elity připravují veřejnost na válku s Ruskem.

150512173745-former-deputy-cia-director-michael-morell-full-169.jpg
Michael Morell, bývalý ředitel CIA

Pokud se takový grázl jako Morell dostane k moci, válka bude nevyhnutelná. To nejsou lidé, kteří uvažují racionálně, jim jde pouze o vyprázdnění zbrojních skladů jejich rozesláním na bojiště po světě. Vyhrožováním zabíjení Rusů v Sýrii by normálně člověk nebyl překvapen ve videu, které natočil Islámský stát. Ale slyšet to od bývalého ředitele CIA a ještě ke všemu židovského původu, to je opravdu síla. Člověk se někdy diví, proč tolik lidí nemá rádo židy, ale když člověk slyší Morella, tak začíná chápat ten důvod. A takovéto názory na zabíjení zaznívají v AIPACu zcela běžně, však v Izraeli s tím mají zkušenosti, jenom nejsou veřejně publikovány. Samozřejmě, že zabíjením vyhrožují Američané i svým spojencům. Víme o tom, že takto vyhrožují běžně i američtí velvyslanci při soukromých rozhovorech, když mají někoho z vysoké politiky u sebe na koberečku a po skončení čeští politici odcházejí z americké ambasády v Praze úplně bledí jako stěna, protože mají strach. Když vidíte potom naživo v televizi, že bývalý ředitel CIA vyhrožuje ruským vojákům, kteří nasazují v Sýrii proti IS své životy, za nás, za lidi v Evropě, tak má člověk divný pocit.

Pokud bude zvolena Hillary Clinton, válka s Ruskem bude! Žena, která bude obklopena takovými šílenci, jako je Morell, bude představovat největší ohrožení pro celou tuto planetu. Všimněte si, že v USA je proces konfrontace globalistů a vnitřních elit spojená s Ruskem. Pokud by Američané rozpoutali válku s Ruskem, koncept globalistů se úplně zhroutí. Spolu s tím by zanikla i západní civilizace a zkáza by byla absolutní. Globální reset by sice byl proveden, ale protože by byl jaderný, pozemky a půda by byla zničená na stovky let. Došlo by k vymírání a hladomorům. Grázlové jako Morell toto neřeší, protože oni mají své podzemní bunkry, kde budou žít jako krysy a budou se kochat zničenou planetou.

Ve videu zaznělo i to, že Morell by chtěl ruské vojáky v Sýrii zabíjet tajně, ale zároveň tak, aby to Moskvě došlo, kdo za tím stojí. Takovéto úvahy nemůže mít zdravý člověk, ale jenom psychopat. A takový člověk byl ředitelem CIA. A s takovými lidmi česká vláda komunikuje a nazývá je spojenci a partnery. Zatímco americká ambasáda do Česka nasunuje zbraně, Strykery a homosexuální aktivisty, tak ruští vojáci mezitím bojují v Sýrii proti ISIL, zatímco české zahraniční mise chrání v Afghánistánu sklady s proviantem. Proč ti vojáci nejsou v Sýrii a nebojují proti ISIL? Tyhle otázky je třeba si položit, nejen sobě, ale i svým politikům a vzpomenout si na to při volbách v ČR na podzim. Ptejte se politiků, proč posílají české vojáky do Afghánistánů, když by měli raději chránit Evropu před migranty anebo pomáhat v Sýrii v boji proti ISIL. Dokud občané budou mlčet a dřepět jako pecky, k moci se budou snadno dostávat grázlové jako Morell v USA. A takových Morellů je v ČR také požehnaně.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
joejoe
Návštěvník
joejoe

Morell= dalsi fanaticka spinava luza vyzyvajici ostatni k zabijeni. Takovi imbecilove patri do Haagu a potom do izolace jejich slavneho zverince Guantanamo. A nejen on!!!!!!!

Emanuel
Návštěvník
Emanuel

Tento hajzl by mel byt podrezan nejakym Arabasem

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Válka v Sýrii patří k současným nejvážnějším globálním problémům. Na světě neustále vznikají nové válečné konflikty a opakují se ekonomické krize. Zatím bohužel neexistuje globální organizace, která by mohla garantovat mír na celé planetě tím, že by umožňovala rychle a efektivně řešit všechny globální problémy. Je na čase urychlit vznik takové globální organizace. Organizací, která by mohla úspěšně řešit všechny naléhavé globální problémy, by mohla být globální vláda. Konkrétně je možné si představit globální vládu např. jako vládu globální federace ve které by byly sdruženy všechny státy světa . Současně existující “světovládu” popisuje článek GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM: http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html Jednu možnou cestu vzniku výše uvedené globální federace popisuje článek DOPIS VŠEM LIDEM NA PLANETĚ: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

kari
Návštěvník
kari

Moc bych si prala, aby se svet mirumilovne sjednotil pod vladou jednou, globalni a osvicenou. A lide mirumilovne zili, osvicene resili sve problemy a spravedlive a moudre se delili o zdroje, nebyly by valky….byla by to parada, ale je ve schopnostech lidstva, aby se tohle stalo? Spise se obavam, ze se svet muze sjednotit pod vladou ” jednoho procenta” ktrremu budou patrit veskere zdroje, a ostatni za almuznu pro ne budou otrocit, nebo nebudou zit vubec.

Hanick
Návštěvník
Hanick

…a takových šmejdů, včetně Madelaine Albrightové, je v USA u moci celá řada. Velkohubí Američané – jsou hlasití, velikášští, hloupí, jednostranní a impotentní. Bezpohlavní žena se tam dere do politiky a jiné mají krev na rukou. Jejich nadýmání by potřebovalo hezky studenou nebo horkou sprchu- a věřím, že se jí dočkají. Chtěl bych se toho dožít a vidět třeba Schapira, jak ho dav vleče ulicemi Prahy…

lenka
Návštěvník
lenka

Hrozné dračice od pohledu. Pak že ženské jsou jemnější a nevedly by války. A obarvený manekýn Schapiro snad není ani chlap.

sibolet
Návštěvník
sibolet
lenka
Návštěvník
lenka

No a jinak mi to přijde příliš hloupé a provokativní od toho ředitele CIA. Co to má vyvolat? Koho budou Američani volit? Oni všechno sledují jako z vlaku a nic se jim neděje kromě úspěchu, takže by mě zajímalo jaké nálady tam mezi voliči převládají.

Forever
Návštěvník
Forever

Klasika – dějící se celé tisíce let:

Mezinárodní žid páchá zločiny a za něj to odnáší poté prostí židé, co k mezinárodnímu židovstvu nepatří. Smutná realita.

paja
Návštěvník
paja

Přesně tak to bylo i v 2. sv. válce.

Jaris
Návštěvník
Jaris

No, nevim, nevim – “prosti zide”, Forever…. Hodne lidi se na to odvolava, ale ja budu mit vzdy pred ocima bombardovani Gazy, kdy ti prosti zide sedeli na kopcich s kosi zradla a chlastu a s kazdym vybuchem a samozrejme koncici smrti civilistu, ryceli blahem a pripijeli si sampanskym.
Ne, zidum uz nikdy verit nebudu. Jsou to nelidske bestie. Staci jedna otazka, ktera proveri kazdeho zida: “Mel by byt nelegalni Izrael zrusen a chazarsti zidi by meli zaplatit kompenzace za zniceni Palestiny a zavrazdeni tisice Palestincu?”

lenka
Návštěvník
lenka

Tak já dám na slova T. Spencerové a ta sází na výhru Clintonové. A o Trumpovi i papežovi si myslím, že ze sebe dělají klauny, protože těm všechno projde a tak nebo tak, nic dobrého před námi.

sibolet
Návštěvník
sibolet

Morell,Morell,AHA,to býval osobní lékař nějakého Hitlera..

kari
Návštěvník
kari

Kdyz pozoruju Syrii, Turecko, prijde mi, ze Putin je fakt politik. Amerika jen vsude chrasti zbranema a zastrasuje. Me prijde, ze Obama, ale i evropsti politici maj misto mozku z wisky kostku ?

.B.
Návštěvník
.B.

Nikde se moc nepíše, že Putin Erdogana ponížil a on ani nehlesl.
1) musel přijet až do Petrohradu
2) hostil ho v KONSTANTINOVĚ paláci.
3) přijal ho v ŘECKÉM sále.

albatros
Návštěvník
albatros

Přijde mi to podobné jako s Janukovičem. Ten byl taky spíše pro západní a dopadlo to tak, že ho ruské speciální jednotky doslova museli zachraňovat vrtulníkem odněkud z pole, když ho ukrajinci naháněli. Stejně tak Erdogan, kdyby nedostal varování od Rusů, tak by dopadl podobně jako Kadáfí. Takže se nedivím, že drží hubu a krok. Jde mu o kejhák.

lenka
Návštěvník
lenka

I Lukašenko kam vítr tam plášť.

lenka
Návštěvník
lenka

To se stává těm, co neví ke komu se přidat a hrají to na vše strany.