VIDEO: Globalisté spustili v USA občanskou válku, ve všech 21 amerických městech...

VIDEO: Globalisté spustili v USA občanskou válku, ve všech 21 amerických městech s hlavními centry nepokojů a občanských povstání jsou u moci starostové za Demokratickou stranu, ani jeden jediný není Republikán! Více než 80% demonstrantů v ulicích Minneapolis není z Minnesoty, ale přijeli do města organizovaně autobusy a vlaky! Policie v New Yorku se bojí zápalných Molotov koktejlů a najíždí policejními auty do demonstrantů! Na ulici už leží první běloši s rozbitými hlavami v tratolištích krve a americká CNN po útoku demonstrantů na své sídlo v Atlantě vypustila hoax, že prý za vypuknutím nepokojů v USA stojí opět Rusko!

VIDEO: Globalisté spustili v USA občanskou válku, ve všech 21 amerických městech s hlavními centry nepokojů a občanských povstání jsou u moci starostové za Demokratickou stranu, ani jeden jediný není Republikán! Více než 80% demonstrantů v ulicích Minneapolis není z Minnesoty, ale přijeli do města organizovaně autobusy a vlaky! Policie v New Yorku se bojí zápalných Molotov koktejlů a najíždí policejními auty do demonstrantů! Na ulici už leží první běloši s rozbitými hlavami v tratolištích krve a americká CNN po útoku demonstrantů na své sídlo v Atlantě vypustila hoax, že prý za vypuknutím nepokojů v USA stojí opět Rusko!

Nepokoje v USA vyvolané původně smrtí černocha George Floyda, který zemřel údajně poté, co mu policista v Minneapolis přišlápl krk při zatýkání, se postupně přeměňují na řízené povstání. Pro uklidnění situace byla již v mnoha městech nasazena Národní garda a starosta Los Angeles dokonce včera v centru města nařídil zákaz vycházení od večerních hodin až do rána. Nové uniklé záběry ze zatýkání George Floyda odhalily, že na něm klečeli celkem 3 policisté, kteří v původním videu nebyli vidět.

Nepokoje původně vypukly v očekávání, že černošské obyvatelstvo v USA se vrhne do ulic a začnou masivní nepokoje spojené s otázkou rasismu bílých policistů proti černochům. Jenže, k tomu překvapivě vůbec nedošlo, ovšem došlo k něčemu naprosto jinému. Nepokoje vypukly po celých USA a jejich centrem je celkem 21 amerických měst, jak uvádí poslední informace Fox News.  A v těchto nepokojích se objevil jeden společný jmenovatel.

Demonstranti v New Yorku hází na policejní auta Molotov zápalné lahve.

Ve všech 21 amerických městech, kde vypukly nepokoje a odchází k zapalování aut, k rabování obchodů a k násilí, jsou u moci starostové zvolení za Demokratickou stranu. Ani jeden ze starostů není republikán a ve všech těchto městech drtivou většinu demonstrujících tvoří bílé obyvatelstvo a členové různých levicových hnutí a spolků jako je Antifa apod. Samozřejmě, že mezi demonstranty jsou i černoši, ale drtivá většina aktivistů jsou běloši, adolescenti ze střední třídy, hipsteři, feministky a militantní liberálové.

Nepokoje vypukly ve 21 amerických městech. Ve všech jsou u moci starostové z Demokratické strany

V úvodu článku přinášíme video s kompilací záběrů z New Yorku, kde je možné na vlastní oči spatřit, že tyto protesty už vůbec nemají nic společného s právy černochů a nejde o černošské demonstrace, ale čistě o levicové liberály, kteří se rozhodli využít smrt černocha k rozpoutání násilí v ulicích, které je namířeno proti elitám, americkému systému, proti vládě a proti prezidentovi. Smrt černocha se tak stala pouze zástupným symbolem pro levicové liberály k rozpoutání pekla v celkem 21 amerických městech, které ovládají Demokraté na radnicích. Na americké alternativě se objevil děsivý seznam starostů těchto 21 měst, všechno to jsou Demokraté, takže celé to najednou logicky do sebe zapadá.

 • Minneapolis – Democrat Mayor – Jacob Frey (židovský starosta)
 • Milwaukee – Tom Barrett – Democrat Mayor
 • Chicago – Lori Lightfoot – Democrat Mayor
 • Cincinnati – Democrat Mayor – John Cranley
 • Atlanta – Democrat Mayor – Keisha Lance Bottoms
 • Columbus – Democrat Mayor – Andrew Ginther
 • Oakland – Democrat Mayor – Libby Schaaf
 • San Jose – Democrat Mayor – Sam Liccardo
 • Seattle – Democrat Mayor – Jenny Durkan
 • Denver – Democrat Mayor – Michael Hancock
 • NYC – Democrat Mayor – Bill de Blasio
 • Washington, DC – Democrat Mayor – Muriel Bowser
 • Los Angeles – Democrat Mayor – Eric Garcetti
 • Phoenix – Democrat Mayor – Kate Gallego
 • Dallas – Democrat Mayor – Eric Johnson
 • Louisville – Democrat Mayor – Greg Fischer
 • Memphis – Democrat Mayor – Jim Strickland
 • Houston – Democrat Mayor – Sylvester Turner
 • Richmond – Democrat Mayor – Levar Stoney
 • Fort Wayne – Democrat Mayor – Tom Henry
 • Saint Paul – Democrat Mayor – Melvin Carter

Pokud by se jednalo o typické černošské nepokoje, byly by namířeny zejména proti klasickému terči, tedy proti bělochům jako takovým, což byly v minulosti typické projevy takových protestů, zejména při pohledu zpátky do 70. a 80. let minulého století, kdy demonstrace černochů za jejich práva měly klasický průběh a klasickou sestavu. V dnešní době je však situace již naprosto odlišná. Když někde dojde k nějakému incidentu a zemře černoch, do ulic vyrazí stovky tisíc bělochů, které lze definovat jako levicové liberály, kteří nenávidí stát.

Běloch s rozbitou hlavou ležící na ulici v New Yorku. Napadla ho skupina militantních liberálů během víkendových protestů.

Nenávidí jednotlivé symboly státu a jeho moci, nenávidí politiky, establishment a prosazují genderovou a sociální rovnost, což jsou základní dva pilíře neomarxismu, na rozdíl od původního marxismu, kde hlavními pilíři byl boj proti kapitálu a boj proti vykořisťováni. Marxismus tak usiloval o beztřídní společnost, ale pozor, pouze z hlediska ekonomických příjmů. Neomarxismus naproti tomu prosazuje bezpohlavní a multi-rasovou společnost, kde všechna pohlaví jsou si rovná, stejně tak všechny rasy a všichni mají právo na stejné sociální služby a nároky.

Americké nepokoje ztělesňuje bílý americký liberál razící genderovou a sociální rovnost v USA, tedy neomarxismus. Co to ale znamená?

Musíte ale dávat velký pozor na malou, ale velmi zákeřnou odchylku mezi marxismem a neomarxismem. Marxismus hlásal, že kromě jiného musí veškerá moc v marxistické společnosti spočívat výhradně v rukách dělnické třídy. Neomarxismus ale nic takového nemá, nic takového neprosazuje. Neomarxismus se vůbec nezmiňuje o tom, jestli by všechny ty rasy a všechny ty gendery měly mít v neomarxistické společnosti veškerou moc. A v tom je právě ten zakopaný pes. Neomarxismus totiž genderistům, ani sociálním rovnostářům neslibuje a nenabízí uchopení moci. Touto mocí nikdy disponovat nebudou. A to je zásadní rozdíl mezi marxismem a neomarxismem, protože to nové, co nabízí neomarxismus v porovnání s tím starým marxismem, je vyloučení lůzy, plebsu, z veškerých procesů řízení v neomarxismu. Plebs je v neomarxismu pouze nástrojem pro špinavou práci na ulici a rovněž v médiích, v neziskovém sektoru, lidskoprávním sektoru, v nadacích atd.

Hořící auto newyorské policie.

Zkrátka to znamená, že neomarxismus je z principu elitářský systém řízení, zatímco marxismus bylo všelidové dělnické hnutí. Koncepty řízení se sice zdají a zdály být podobné, ale zatímco v marxismu mohl být dělník klidně prezidentem, ministrem vlády, nebo nejvyšším soudcem, v neomarxismu je to vyloučené, protože dělník nemá v neomarxismu žádný podíl na moci ani ve své vlastní zemi. Veškerou moc v neomarxismu totiž drží nadnárodní delegované elity na bázi zasvěcení, ritů, exkluzivního vzdělání pro elity v cizině, příslušníci vybraných rodin, rodinných kruhů, nejčastěji židovského původu a s příslušným etnickým nebo ideologickým původem.

Většina demonstrantů byla do Minneapolis přivezena autobusy a vlaky ze všech států USA. Americká CNN má po útoku na své sídlo v Atlantě jasno, za protesty je prý Rusko!

Donald Trump na svém Twitteru uvedl [1] informaci tajných služeb, že přibližně 80% demonstrantů v Minneapolis přijelo do města z jiných amerických států, nepochází tedy z Minnesoty. Na Fox News zazněly informace, že demonstranty do města přivezly autobusy a vlaky de facto z celých USA, takže se jedná o organizované nepokoje řízení někým zvenku mimo Minnesotu. Vzhledem k tomu, že organizace nepokojů probíhá na ose 21 amerických měst pod vládou Demokratů, tak je zcela zjevné, že právě města s demokratickými starosty byla vybrána jako hlavní bojiště.

Dopředu se očekává, že v těchto městech nebudou proti levicovým liberálům, což jsou voliči Demokratů, použity silové policejní prostředky a policisté budou drženi na uzdě. A opravdu se to potvrzuje, přesně to je vidět na závěrech z New Yorku a dalších měst, kde policisté jsou v defenzivě, bojí se zasáhnout, i když ve chvíli, kdy jim černoch skáče po kapotě policejního auta, tak ho sundají a zmlátí pendreky, a to spíš ve vzteku z bezmocnosti, že proti těmto násilníkům nemohou nijak více a účinně zasáhnout.

Demonstranti skáčou po kapotě policejního auta v New Yorku.

Demonstranti zaútočili v Atlantě na sídlo CNN [2], kde se objevily mj. i nápisy označující CNN za fake news stanici, která šíří prefabrikované lži a je nástrojem válečných štváčů. Stanice CNN je mezi americkými militantními liberály považována za hlásnou troubu Pentagonu, protože tato stanice se dostala na výslunní díky válce v Zálivu v roce 1990, kdy jako první stanice v historii dostala exkluzivní práva od Pentagonu na živý přenos z bojových linií americké armády při osvobozování Kuvajtu.

Od té doby považují američtí levičáci CNN za stanici válečných jestřábů v USA, i když to už dávno není pravda, v roce 1990 byla CNN nejen v jiné situaci, ale hlavně v rukách jiných vlastníků a jela tehdy poctivou novinařinu a válečné zpravodajství. Každopádně, CNN se stala včera terčem útoku v Atlantě a televize to nevydýchala a ihned prohlásila, že v USA za těmito protesty stojí Rusko. Tento blábol a hoax vyvolal nesouhlas u většiny amerických stanic, které sice v minulosti také jely tzv. Ruskou stopu v kampani proti Donaldu Trumpovi, ale v této situaci je výrok CNN opravdu naprostá zoufalost a trapnost. Na Twitteru o tom informoval i Donald Trump.

Nepokoje vyvolané ve 21 amerických městech mají za cíl rozbít americkou republiku a vyvolat občanskou válku

Na svědeckém videu z New Yorku je možné vidět, že dvě policejní auta NYPD jsou obklíčena demonstranty, kteří na auta házejí jakési předměty, demonstranti nechtějí autům dovolit v pokračování v jízdě, ale v jedné chvíli se obě auta rozjedou a srazí na zem několik demonstrantů. Ozve se řev, jekot a demonstranti začnou útočit na obě auta. V dalším záběru je vidět skupina demonstrantů v Dallasu, která zaútočila na bílého mladíka, který bránil obchod před vyrabováním.

Vyběhl na ně s něčím,  co vypadalo jako tyč nebo meč. Jenže demonstranti ho přemohli a začali ho kamenovat připravenými kameny schovanými v batozích. Mladík skončil na zemi bez hnutí a s rozmlácenou hlavou [3]. Jeden z černochů do něho na zemi dokonce ještě několikrát kopl. Kamení v batozích si nosí v USA na demonstrace členové organizace Antifa. V davu jsou přitom hlavně běloši spolu s několika černochy, takže útok proběhl čistě jako násilná akce proti jednotlivci, který chránil obchod před vyrabováním a zapálením.

Zdemolovaná čelní skla dodávek newyorské policie. Nápisy ACAB znamenají “All Cops Are Bastards”, v překladu “Všichni policisté jsou bastardi”.

Další záběry ukazují zásah NYPD proti černochovi, který policistům skáče po autě. Organizované protesty v amerických městech zesilují a ve všech z nich jsou v centru bílí demonstranti, kteří si ve městech pod vládou demokratických starostů udělali válečné zóny. Cílem není nic menšího než rozbití americké republiky. Politici demokratické strany sami asi teď chápou, že nekontrolují ulici, nekontrolují militantní liberály, jde to už zcela mimo jejich procesy řízení. Obětí se tak stávají nejen republikánské vlády a systémy řízení ve Washingtonu a na federální úrovni, ale i ty demokratické na úrovní radnic jednotlivých měst. Proces Domu Sion na likvidaci americké republiky a vyvolání občanské války je v plném proudu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá posledních pár hodin a zatím jsme vybrali jen cca. 93% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s koronavirem. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

VELMI DĚKUJI PANU VK ZA VYSVĚTLENÍ ROZDÍLU MEZI MARXISMEM A NEOMARXISMEM. To je jako nebe a dudy… Nejsem stará struktura, marxistou jsem se stal nedávno. Já vím, že tu mnozí (antisemité) kritizují Marxe jako žida, ale to pomíjím. – Nenálepkujme lidi podle toho, do jaké rodiny se narodili, ale podle jejich činů.
Marxismus něco přinesl, něco dobrého, přinejmenším úsilí o sociální spravedlnost, i když se to vždy v reálu nepovedlo. – Snažím se přijmout, že hnutí úchylů, pirátů a debilů je označováno za neomarxismus. – Je to připitomělá zkratka. – Vadí mi to, ale budiž. Myslím, že to s marxismem nemá nic společného, ale pan VK aspoň upozornil na rozdíly. Bližší analýza by dokázala, že současní úchylové, rozvraceči tradičních hodnot společnosti i rodiny, nemají nic společného s marxismem (a já klidně dodám marxismem-leninismem).
Jiná alternativa – protiproud – dokonce označuje vše špatné, za pokračování marxismu a třeba k obrázkům z Bruselu přidávají podobiznu V. I. Lenina. (Zkratka, ubohá, pitomá zkratka, možná by bylo dobré se zamyslet komu slouží takový PROTIPROUD, oslavující rodinu Klasů, že? – Kdopak financuje Klause ml.?) – Žijeme v době zmatení pojmů a hodnot. Můj názor je, že marxisticko-leninská ideologie, tedy reálný socialismus, není nic moc úžasného. Ale klaďme si otázku: KDO NÁM NABÍZÍ NĚCO LEPŠÍHO, ŽE? – Prosím nevzpomínejte na ČSSR bez dialektiky, už je to 30 let, co padla, i režim by se vyvíjel. A Jakeš? – No, prostě měl zesměšnit režim, tak ho zvolili. Tak se podívejte, co plácají politici dnes. O 30 let mladší Jakeš – a jak jsem ho nesnášel – by klidně dneska v parlamentu obstál.

Furtmrtvej
Návštěvník
Furtmrtvej

Však oni jenom ničej majetek kokoti….je to o ničem.Michal Sopor to natočil a v jednom momentě okomentoval že vlastně jsou tam lidi odjinud když nevěděj jak přejít silnici.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Nepokoje vypukly ve 21 (!) amerických městech…

AGENDA 21 (!) – tedy Agenda pro 21. století – s heslem UDRŽITELNOST, byla podepsána v Riu v roce 1992
179 Státy – pro Organizátora “vědecké” mezinárodní Konference o “klimatické změně” – OSN (!).
Právě to (čí asi?) OSN, které by mělo – dle přdstav Soudruhů – řídit nadále CENTRÁLNĚ/GLOBÁLNĚ Život všech lidí na celé Zemi …

Toto je taková malá představa Soudruhů, jak by to mělo vypadat pro Spojené Státy Americké v r. 2030 :
comment image

A zde v číslech forecast / předpověď pro 2025 od Deagel … :
comment image

Není se opravdu čemu divit, protože Soudruzi VŠE oznamují a předkládají, a pak také realizují s pomocí Ovčanstva , protože sami by to nikdy nezvládli …
Ovčanstvo bečí blahem, že TAK, JAKO DNES JSME SE NIKDY NEMĚLI, (dočkej času ! …. ), a svým NEKONÁNÍM (pohodlím, nezájmem, a leností i přemýšlet) se spolupodílí na vlastní GENOCIDĚ…

Chýra z Mekky
Návštěvník
Chýra z Mekky

Kdepák, označování termínem “soudruzi” je nesprávné! Spíš by se mělo pouze “neonacisté-neomarxisté”, protože soudruzi byli v socialismu ti, co řídili vládu dělníků, bylo všeho vše, tedy i socialních vymožeností.

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Mnozí diskutéři zde pohrdají Američany, pravda já mnohdy také, ale… USA to nejsou jen pitomci na východním pobřeží a v Kalifornii. – To jsou také pracovití lidé na Středozápadě a na severu. – Doník právě možná prohrává předem vyhrané – “neprohratelné volby”, ale nemusí tomu být tak. Právě, že ty rozumnější Američany musí takováhle anarchie vytočit, že se za Doníka ještě více postavěj. Zase bych tak moc Doníka nezatracoval, pořád představuje menší zlo. Bude to zajímavé.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Andrej Vysinskij
Jenze ten vas mamlas Donik nezastupuje ty pracovite Americany, nybrz paraziticke zidochazary a teroristicky Izrael. To je jedine, co skutecne plni na 1000%, jak pred volbami slibil.
“Ja jsem to nejlepsi, co mohlo Izrael potkat! nebudu ho podporovat na 100%, ale rovnou na 1000%! Izrael je nas nejvetsi ‘ally'” To jsou slova Trumpa. Aby mu huba odpadla!
Treba ted Izrael, kdyz jsou USA v takove nouzi, nebude chtit obvyklou sumu dolaru na svou podporu a posle izraelske vojsko ci policajty na pomoc Americe. Hahahaaaaaaa! Just joking.

DastinDastin
Návštěvník
DastinDastin

Vzdy jsem te uznaval a rad cetl, ale zjistuji, ze jsi hloupa husa!!!

Jaris
Návštěvník
Jaris

Dastin
Dobra, tak mi tedy vysvetlete, co Trump behem sve vlady konkretne vyresil. Co se v te uzasne Americe zmenilo k lepsimu. Co takhle mezinarodni scena treba s Iranem, Ruskem, Venezuelou, Syrii, Jemenem atd. Jsem jedno ucho.

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Nic, máte pravdu, jen brzdí totální apokalypsu.

TREX
Návštěvník
TREX

Jen citát mého syna:
Proč se mám učit o USA čtvrt roku? Oni o nás prd vědí!! (Průměrný Američan=IQ tykve)
Prd vědí o všem.
Největší dluh, možná dobrý způsob, jak se vyhnout nesplatitelnemu dluhu, když nebude USA, nebude dlužník, nebude dluh:-)))
Fakt je nemám rad, ani obyčejného člověka s pasem USA. Přeji jim z celého srdce okoštovat vlastní medicínu!
A možná je mi jedno neomarx vs. Kapitál!
Obojí je svinstvo.
Tož takovéto zápasy mám rád. Jak na MS v hokeji Kanada vs. USA, Finsko vs. Švédsko:-))))
Koukám a je mi u pr…, kdo vyhraje.😛

konzerva
Návštěvník
konzerva

Skutečnost nebo fikce..comment image
https://qmap.pub/read/4375

konzerva
Návštěvník
konzerva

Dva pohledy.. dobře a střílejte? https://pbs.twimg.com/media/EZZ2gh3UYAEATNK?format=jpg

Thom
Návštěvník
Thom

Ak dôjde k občianskej vojne, so všetkým čo k tomu patrí tak to bude pre Američanov ako dar z nebies, oslobodia sa od dlhov, stejne ako to bolo na Donbase. Platí v prípade osamostatnenia jednotlivých štátov.

Chýra z Mekky
Návštěvník
Chýra z Mekky

co to meleš, a co těch 8 emerických biolaborek na další covidy?

Lara
Návštěvník
Lara

” všetky revolúcie, či zmeny sa začínajú dopredu naplánovanou fingovanou alebo reálnou vraždou či nejakou obeťou”…či pozeráte do histórie, či súčasnosti…1989(šmíd), kuciak(2018) a nespočetné iné vo svete, všade… a masy sa pohnú!!!!…podnet nevychádza priamo od masy, ale ich cielenou m a n i p u l á c i o u síl, z poza opony…

…ale, ak by mali ľudia ROZUM a chápali “pozadie príčin”, tak sa teraz v usa (ale aj inde) postavia vedľa seba bieli+čierni+policajti+armáda+médiá spoločne do jedného šíku, a otočia sa proti tým, ktorí tento cielený CHAOS, násilie a bordel robia pre získanie vlastnej MOCI, záujmov a BIZNIS plánovane, na základe tisícročia dobre fungujúceho “receptu” od doby starovekého Ríma = “r o z d e ľ u j a PANUJ” …pričom in ukradnú SLOBODU aj majetok…
…a namiesto toho, aby sa otočili, tie 2 rozhuckané skupiny ľudí s nenávisťou voči sebe, a bili sa zbytočne medzi sebou, by sa otočili všetci SPOLOČNE, ako obrovská sila, voči tým najväčším GRÁZLOM a vyhnali ICH, či zničili, spoločnými silami…

…žiaľ nechápu, že len spojenie síl všetkých OTROKOV =bieli+čierni+policajti+armáda SPOLOČNE, aj s pomocou médií majú ŠANCU zmeniť tento otrokársky SYSTÉM …ináč ani jedna cielene rozhuckaná časť spoločnosti SAMA, nemá šancu “vyhrať”a bude ešte SANKCIONOVANÁ a potrestaná za svoju o d v a h u bojovať za svoju slobodu… a bude násilne zlomená do vazalstva…a celkom NIČ sa nezmení…

…akokoľvek to znie, ako paradox, až po dlhých rokoch sklamania z politiky, chápem heslo komunistov: “proletári všetkých krajín spojte sa”… v dnešnej totál rozorvanej dobe sveta, kde sa každý stará len o SEBA, a súdržnosť národov pri spoločných cieľoch medzi sebou je celkom rozbitá, je to, žiaľ len “neuskutočniteľná ilúzia”…a neviem, či by stačilo len nahradiť slovo proletári, na slovo OTROCI…

Ali
Návštěvník
Ali

Souhlasím. Toto video to přesně vystihuje
https://m.youtube.com/watch?v=UodxqHl7Ih8&feature=youtu.be

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Mnozí z přátel diskutujících vědí, že jsem bývalý antikomunista – a dnes, když z toho nic nemám mít nemůžu, tak marxista a s úctou vzpomínám na dobu ČSSR a některá její hesla a hlášky, které mi dříve připadaly úplně pitomé, ale ony teď dostávají rozměr a smysl, tak třeba:
A VY ZASE MLÁTÍTE ČERNOCHY.

Slovan
Návštěvník
Slovan

Ty jsi hlavně kabátnický megadebil.Už ten nick, veksláku zasranej předlistopadovej.

Slovan
Návštěvník
Slovan

Dobře Ty – Slovane

Thom
Návštěvník
Thom

L.A ako vojnova zóna. Michal Sopor toči videa zo skejtu a ukazuje život v uliciach L.A.. Toto video je ale iné…

https://m.youtube.com/watch?v=nO0UoRZOhFY

Kolemjdoucí
Návštěvník
Kolemjdoucí

Před cca dvěma měsíci natočil Michal Šopor video o situaci v LA na začátku koronakrize….guvernér nařídil nošení roušek, omezení pohybu a oznámil, že zahájil propouštění vězňů v LA v počtu cca 4000 !!!! Michal Šopor řekl, že nechápe co tím propouštěním vězňů guvernér sleduje. A teď to vidí naživo. Je to boj o vládu v USA. Chtějí svrhnout Trumpa. Tato epizoda začala systematickou přípravou už před dvěma měsíci.