VIDEO: Globalisté končí s podporou Nadace Clintonových, ta zavírá svojí divizi CGI...

VIDEO: Globalisté končí s podporou Nadace Clintonových, ta zavírá svojí divizi CGI kvůli úprku dárců. Austrálie uzavřela kohout úplně, Norské fondy drasticky snížily příspěvky. Úkol nesplněn, globalisté balí kufry! [CZ Titulky]

VIDEO: Globalisté končí s podporou Nadace Clintonových, ta zavírá svojí divizi CGI kvůli úprku dárců. Austrálie uzavřela kohout úplně, Norské fondy drasticky snížily příspěvky. Úkol nesplněn, globalisté balí kufry! [CZ Titulky]

Skvělá zpráva pro alternativu z USA. Nadace Clintonových oznámila, že ke dni 17. dubna ukončuje provoz Clinton Global Initiative, což je divize Nadace Clintonových, která se zabývá prosazováním globalistických tezí ve světě. Podpora migrace, pomoc dětem v Africe, podpora žen a dívek v rozvojových zemích, podpora výživy, výuka cizích jazyků pro uplatnění v západních zemích, až dítě vyroste a odejde do Evropy nebo do USA a další programy. Poté, co Hillary Clinton prohrála 8. listopadu minulý rok závod o Bílý dům s Donaldem Trumpem, dárci Nadace Clintonových začali odcházet. Ovšem ne tak hromadně, jako dárci divize CGI. Ta byla kompletně orientována jen na globalistické teze. To evokuje už samotný název divize. Např. Austrálie ukončila příspěvky úplně, Norské fondy drasticky příspěvky snížily, více ve videu nahoře.

1705577421377193330_image_982w.jpg
Hillary Clinton, dcera Chelsea, Bill Clinton.

Za poslední kvartál roku 2016 získala Nadace Clintonových jen 5 nových dárců. Fatální dopad neúspěchu Hillary ve volbách si tak bere daň i na jejich rodinném neziskovém businessu. Uniklé emaily Hillary Clinton ukázaly, že dárcům CGI se dostávalo nadstandardní péče od ministerstva zahraničí USA v době, kdy Hillary zastávala funkci ministryně. Globalisté ukončují podporu Hillary a její nadaci, protože nesplnila úkol. Nedokázala udržet Bílý dům pod kontrolou globalistů. Nastalo teď to nejhorší možné řešení, které je pro globalisty noční můrou. Donald Trump prezentuje a zastupuje v USA třetí cestu a záda mu kryjí židé a Izrael. Spolu s podporu AIPACu stojí za Donaldem Trumpem FED, Pentagon a tajné služby USA. Ty mu dokonce pomohly ve spolupráci s FBI vytáhnout na Hillary 10 dnů před volbami bombu v podobě obnovení vyšetřování kauzy s emaily Clintonové. To zarazilo Hillary dýku do zad jejím šancím.

Trump a jeho samoděržaví

Rozhodnutí vystoupit z pancéřované limuzíny i s rodinou během slavnostní jízdy z Kapitolu do Bílého domu bylo demonstrací nezranitelnosti. Donald Trump ví, že kontroluje mocenské bloky v USA, ale pozor, není to kvůli tomu, že by tyto bloky Trumpa podporovaly, ale bojí se ho. Jeho inaugurační proslov nepatřil ani tak americkému lidu, ale šlo o varování mocenským blokům v USA. Za Trumpem stojí pracující lid. Davy. Trumpovo mocenské uchopení vlády kopíruje Vladimira Putina a jeho nástup k moci v roce 2000. Právě i Putin začal tehdy v Rusku dělat nové pořádky. Stejně jako Trump, který nenechává ve Washingtonu kámen na kameni. Bojovali proti němu do posledního dechu, jeho vlastní partaj mu nevyslovila podporu při volbách, ale teď se všichni bojí obrovské lidové moci, která za ním stojí. Trump dosáhl bodu “self-governance”, resp. “samoděržaví” ve stejné poloze, jako Vladimir Putin. A tento model se může kopírovat do Evropy. Do Francie a postupně dál.

NEWS%20-%20Clinton%20Global.jpg
Diskusní panel CGI University. Placená škola pro neziskovky, jejich leadery a také pro zahraniční dárce.

Mezitím v Česku a v Německu se dějí věci. ČNB oznámila, že tento rok přestane regulovat kurz koruny. To povede k posílení CZK, což velmi nelibě bude sledovat Berlín. Česko je laciná výrobna pro německý průmysl jako subdodavatel. Posílení koruny poškodí německé výrobce. K tomuto by donedávna ještě nedošlo. Berlín by to nepřipustil. Jenže došlo k Brexitu a poté i k nástupu Donalda Trumpa. Ten má s Českem a Polskem jiné plány. Obě země se mají stát moderační zónou klidu mezi “Novou Evropou” (Das neue Europa) a Ruskem. Nová Evropa je plán globalistů na záchranu globalizace v Evropě. EU v současné podobě není životaschopná a bude muset být rekonstruována, ale v menším rozsahu. Nová Evropa bude mít společnou ústavu, společnou měnu, společné daně, společný rozpočet, společné sociální dávky a společnou vládu.

Das Neue Europa jako nástupce EU, ale bez Česka!

Není zatím jasné, jak se bude útvar nazývat a kolik zemí se ho bude z původní sedmadvacítky účastnit, ale je už teď jisté, že nebude dovoleno transatlantickými elitami, aby došlo ke spojení Německa a Ruska. Proto má Česko a Polsko pro Trumpovu administrativu takový význam. Německo bude kvůli Trumpově ochranářské politice trhu v USA hledat nová odbytiště v Asii a hlavně v Číně. A Čína tak získá obrovský vliv na Berlín. Tomu se nedá vyhnout. USA proto budou muset kontrolovat Střední Evropu, aby nedošlo ke spojení Nové Evropy, Ruska a Číny v jeden superglobalistický stát nebo obchodní unii. Proto dostala ČNB z Londýna a z FEDu povolení vzepřít se Berlínu, protože ČR a Polsku se dostane jiného zacházení ohledně vývozu zboží do USA, výměnou za souručenství proti globalizaci. Trump má dalekosáhlé plány v USA a americké elity je budou kopírovat ve Střední Evropě v přípravě na rozpad EU a vznik Nové Evropy. Ovšem bez účasti ČR a Polska.

clinton-foundation-foreign-governments-appearance-corruption.jpg
Mateřská nadace Clinton Foundation bude pokračovat, končí ale globalistická divize CGI.

Globalisté bojují o přežití už i v celé Evropě. Koncept NWO se vymkl kontrole a sociální sítě a alternativní média za posledních 10 let odhalila lidem a veřejnosti tolik informací o plánech globalistů, že realizace původních tezí Kalergiho modelu a Římského klubu jsou mrtvé. Lidem je třeba nabídnout vizi a také řešení. Sociální otázky, raketovým tempem rostoucí počet exekucí v celé Evropě, lidé bez domova, radikalizace politických kruhů, odmítání neoliberalismu jako jediné politické cesty západní civilizace. Vlády mnoha zemí nechápou, co se vlastně stalo, co se děje a co se bude dít. Globalistický chrám dostal po Brexitu praskliny a se zvolením Trumpa se začal už doopravdy hroutit. Globalisté nemají mnoho času nazbyt. George Soros se snaží ještě zoufalým pokusem vyvolat v USA barevnou revoluci z ulice a po vzoru Majdanu v Kyjevě donutit Trumpa k útěku, aby po něm usedl do Bílého domu opět kůň globalistů jako byl Obama, ale Soros musí vědět, že za Trumpem stojí lid a celý americký mocenský blok, armáda, policie, tajné služby a FED. Takový konglomerát se nedá z ulice porazit feministkami, hysterickou Madonnou nebo LGBT transgender “muženami”.

Globalisté v USA balí kufry, v Evropě se hraje o čas

Česko bude těžit z panování Trumpa dvojnásobně. Kromě důležitosti ČR pro americké elity, je Praha centrem světového židovstva, které s Trumpem stojí a padá, a proto bude země ušetřena islamizace, která bude ovšem naplno posilovat ve zbytku Evropy a zejména v zemích, které se v budoucnu stanou členy Das neue Europa. Německo, Francie, Belgie, Španělsko, Portugalsko a Itálie. Ostatní země jsou ve hře. Globalistické teze, které ve videu nahoře prosazuje nadace CGI (spojení milionů migrantů), bude Nová Evropa prosazovat ještě tvrději než dnes v EU. Jednotná vláda Nové Evropy migraci uzákoní a kdo jí bude odporovat, bude uvězněn jako extrémista. Konec darů pro CGI je známkou toho, že globalisté, jako jsou Norské fondy, zkrátka v USA vyklízejí pozice.

Hillary-Clinton-Clinton-Foundation-Saudi-Arabia-060215-G.jpg
Hillary Clinton s dárci její nadace, členy Saúdské královské rodiny.
AE News bohužel bez nadace

Vážení čtenáři. Aby pozice nemusel vyklidit i náš server AE News, dovoluji si vás laskavě požádat a poprosit, abyste jako již tradičně zvážili do konce tohoto měsíce zaslání finančního příspěvku pro zachování provozu našeho projektu. Do konce měsíce nám zbývá 7 dnů a na ukazateli zatím máme vybráno něco málo přes jednu čtvrtinu z potřebné cílové sumy. Víme velmi dobře, že na nás nezapomínáte a pravidelní podporovatelé mají dokonce nastavené trvalé příkazy pro darování každý měsíc a mnozí již tento měsíc příspěvek zaslali (a moc děkujeme), ale protože každý měsíc nás čtou noví a noví čtenáři, je tato připomínka a prosba určena zejména pro ně. Nejsme jako Nadace Clintonových.

Neprosazujeme globalistické teze, ani multikulti, přinášíme vám články, videa, rozhlasové pořady a analýzy, které jinde nenajdete a umožňujeme i svobodné diskutování bez ideologické cenzury. Nemáme dotace z ministerstev, ani ze zahraničí nebo z fondů. Fungujeme s tím, co nám poskytnou naši věrní čtenáři. Bez Vaší pomoci nebude naše cesta moci pokračovat. Pokud nám fandíte a líbí se Vám, co pro vás děláme, tak přispět nám můžete zde, a to bankovním převodem v ČR a v SR, PayPalem, Bitcoinem a také poštovními poukázkami pro převod na účet. Děkujeme!

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
lpg
Návštěvník
lpg

Já bych požádal autora, aby nám už koněcně prozradil kdo přesně jsou podle něj ti globalisté.

Aby bylo jasno globalisté = sionisté. Tudíž všechny teorie o tom, že Trump je proti globalistům nebo snad dokonce skutečný zástupce lidu jsou minimálně naivní.

Je to stále dokola stejný princip “rozděl a panuj”.

Musím jim však přiznat, že jsou neuvěřitelně schopní a flexibilní, protože Trumpem očividně oblbnuli i velkou část alternativy. Překvapuje mě kolik lidí v mém okolí i se znalostmi zednářské problematiky jim zase skočilo na lep.

Ještě upozorním na jednu očividnou nesrovnalost ohledně Trumpa. Za jakou stranu to vlastně kandidoval? Skutečně si myslíte, že by nechali kandidovat člověka, který je otevřeně a upřímně proti nim? Pokud ano, tak je to vrchol naivity.

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Dejme tomu tedy, podle pana vedoucího K, že Čéchia se stane Židií z centrem světového židovstva v Práglu a bude ve sféře vlivu USA, zatímco bratři Slováci spadnou pod Ruský civilizační okruh. A že tedy pro Čéchii-Židii to bude velké plus, protože nebude islamizována.
A Slovensko v Ruské sféře vlivu snad bude islamizováno?
V čem je pro nás pro Čechy výhra stát se rovnou již explicitní sionistickou Židií?
Jako implicitní sionistická Židie jsme byli od Hadráku 89 vydrancováni a vykořistěni jak málokdo z ostatních bývalých “satelitů”. V čem bylo pro Čechy výhodné být Židií, otročit pod chazarskou vrchností za třetinové platy v Rajchu?

4321
Návštěvník
4321

Slovensko těží pouze ze svojí geografické polohy, že se nachází na východ od mezi ruskem a námi a celkově je jeho osud podle mne zatím poněkud nejistější. Slováci nemají momentálně žádného Zemana, který Praze zajistil Trumpa. Místo něj mají Kisku (to je kůň globalistů NWO) a ještě Fica, který se mi nezná o moc lepší, jak náš Sobotka. Konec konců socialní demokracie je sociální demokracie – socialisti prostě všude to samý. To, že si Trump udělá v ČR své centrum v Evropě (pro jednání a dohody s rusy a pod.) neznamená, ale že ČR nebude mít dobré vztahy s Ruskem. Rusové podle v ČR budou postupně také získávat na vlivu, jako důležití partneři. Podobně se dá i očekávat, že na Slovensku také bude posilovat vztah s USA, pokud slováci nespadnou náhodou pod vliv gllobalistů. To by byl jejich konec. Je to podle mě méně pravděpodobný scénář, ale slováci nemohou počítat s tím, že se o ně prostě rusové postarají v každém případě sami od sebe. Trump do ČR jde také s někým spolupracovat a nevydal se sem jen tak sám bez pozvání.

MIROSLAV
Návštěvník
MIROSLAV

V zásade súhlasím so všetkým ako si to povedal len doplním ešte nasledujúce. Netreba zabúdať na to, že v Európe ti ostali už len 3 posledné,, bašty,, katolicizmu a to je Írsko Taliansko a … Slovensko. Rola cirkvi je u nás absolútne dominantná a žiaľ nejedná politická strana si vďaka tomu kvalitne nahrabala ale o tom tu písať nechcem. Máš silnú Vatikansku kluku v Trnave (nie nadarmo sa Trnave vraví malí Rím) a Nitru. Procesy ktoré sú vo svete spustené, ešte nejaký ten piatok budú pod kontrolou Vatikánu a na to netreba zabúdať , čiže aj touto cestou sa ešte bude vedieť ,,ťahať,, za veľmi mocné páky, takže pozor na to. Slovensko tie kartičky môže ešte do budúcna všelijako zamiešať ide len o to, kto bude pri kormidle a bude si vedieť túto skutočnosť uvedomiť a patrične využiť. Vždycky si spomeniem na pána Bezaka a vravím si , ze bože dobrotivy ako by tento človek vedel pohnúť masami a pozrite ako ho odstavili ako psa! Pjakin keď popisoval tzv ,,sociálne výťahy,, popisoval nastavenie procesov v spoločnosti tak aby systém samotný vedel potiahnuť talentovaných a charakternych ľudí ku riadiacim funkciám. Doteraz mi nieje známe o krajine, kde by niečo podobné fungovalo na vzdelávacej / skolnej úrovni štátu a potom nastava to , čo sa občas stane a všetci to poznáme so života a voláme to náhoda i keď ja osobne uprednostňujem pojem boží zásah. Do každej epochy ktorou ľudstvo prechádza, boh zosiela svojich verných, ktorý ostatným ukážu cestu. Vieru nestrácat bratia a sestry dobro vždy zvíťazí!!

albatros
Návštěvník
albatros

V ničem, ale nemyslim si, že VK to uvedl jako fanouškovský komentář. Pokud se tak stane, tak žádné terno to samozřejmě není. Je to únik islamizaci, ale za kurevsky drahou cenu.

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

A Slováci v Ruské sféře neuniknou islamizaci? Nebo taky uniknou? A kdo víc kde unikne islamizaci?

přezdívka
Návštěvník
přezdívka

Jakkoli Západ podléhá demoralizaci, představuje civilizaci, která s lidskou bytostí zachází nejslušněji. Modní obdiv ,,přirozených“ Afričanů často zapomíná, že se jedná o kulturu s velmi brutálními vzájemnými vztahy. Podobně je to s obdivem k ,,moudrým“ Indům či Číňanům. Jejich filozofie je jistě impozantní. Pokud se tam však zhroutíte na ulici s infarktem, lidé Vás prostě překročí … Jsme jedinou civilizací, kde se silní dělí o moc se slabými. Úspěšně jsme vyřešili problém hladu a řada našich kritiků by se bez západní pomoci nikdy nenarodila. Z vědeckého pokroku židovsko-křesťanského těží obyvatelé celé planety Země.

Ztráta smyslu pro náboženství, které jediné odlišuje libskou bytost od velmi chytrých primátů, nás však zbavila směru, mediální šaml rozvahy a smyslu pro míru. Výsledkem je, že jsme ztratili sebeúctu. Pokud ji nějakým způsobem znovu nenalezneme, nemáme naději obstát proti globálním výzvám.

Lenka
Návštěvník
Lenka

Dotazy pro p. VK:
– Jak mohou v dnešním světě dva malé státy ČR a Polsko (byť kontrolované USA) zabránit zemím Nové Evropy, Rusku a Číně v propojení a blízké spolupráci?
– nedávno jste psal zasvěcený článek “Syndikát” a vyjádřil jste se, že zatím nejsme připraveni na pokračování a bližší informace. Tak tedy děkujeme za vaše otipování nás, čtenářů! V dalším článku píšete, že Trump je dle jeho projevu zasvěcený o “Syndikátu” také, že byl zasvěcen z titulu nástupu do funkce. Pokud jsou tyto informace přípustné jen pro špičky typu prezident USA, napadá mě, kdo jste vy, že jste zasvěcený a odkud máte informace? Je mi jasné, že neodpovíte, ale zkuste to!
Děkuji.

mantid
Návštěvník
mantid

@Lenka:

Tak já si z dovolením přisednu a počkám na reakci s Váma jo?

NoName312
Návštěvník
NoName312

Taky bych si dovolil prisednout a pockat …snad na dalsi clanek….

Kazdy ma pravo psat o cem chce, ale take nepsat o cem nechce.
Na druhou stranu, pokud se neco nakouslo, tak by bylo dobre to dokoncit.

S pozdravem
NoName312

mantid
Návštěvník
mantid

Tak jsme se tady tak pěkně sešli…. a už asi půjdem.

Eduardo
Návštěvník
Eduardo

První co uděláme! Zavedeme ve světě chaos! (11/9/01) Za druhé! Nabídneme světu řešení! (20. 01. 2017) Konečným cílem má být NWO?! Pevně věřím že se mýlím!

NWOfob
Návštěvník
NWOfob
Eduardo
Návštěvník
Eduardo

Ještě chci dodat,pokud Donald Trump není nikým řízený a ovlivněný a stojí si zatím co slíbil tak zatím nemám důvod mu nevěřit!(To z dobrých zpráv co přicházejí.)Určitě to nemá jednoduchý a také není všemocný!Nuž co k tomu ještě říct?Donalde Trumpe,Bůh tebe ochraňuj a všechny lidi dobré vůle!

NWOfob
Návštěvník
NWOfob

Další krok D.Trumpa:
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9691-trump-kongres-zakon-opusteni-osn
Z těch, kteří zde řadí D.Trumpa ke globalistům, musí mít největší radost séreš, protože ho to nic nestojí(tedy doufám) 🙂

Robi
Návštěvník
Robi

VK prepadol USA jeho nadsenie nema hranic a pozorovatelka Rusku. Navyse pise, ze asi Slovaci pojdu pod Madarsko, tak to vidi ona a od niekoho uz neviem od koho, som tu citala, ze zase pod Cesko ako mladsi brat. . Zacinate tu byt sialeni, viete o tom? A aeronetom som skoncila.

mantid
Návštěvník
mantid

@Robi:

A to jste ještě nečetla Pohádku o Satanových spermiích.

Robi
Návštěvník
Robi
mantid
Návštěvník
mantid

@Robi:

Předem upozorňuji, přečetl jsem si jen titulek. Nemám čas číst vše, co se zde objeví, protože si chci jít zapařit Skyrim.

Ve zkratce jen říkám, že tomu teď moc nerozumím. Já měl celou dobu za to, že D. Trump prohlašoval, že USA (tedy Donald Trump) nebude zasahovat do cizích záležitostí a nebude svou ideologii komukoliv vnucovat. Stáhne se do menší izolace, aby se USA dals trochu dohromady po všech těch kokotech a šli druhým příkladem v plnohodnotné spolupráci s ostatními národy???? Takhle jsem to teda pochopil já…

Asi jsem debil nebo se jen nedával pozor.

Jdu hrát.

Jan Grohman
Návštěvník
Jan Grohman

Proc asi?

Jan Grohman
Návštěvník
Jan Grohman

Nechci se chlubit, no taky jsem skončil! S alkoholem. Leze to peněz a Purkyňovy buňky z něho nejsou příliš nadšené, že Robi.

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Nekecej Judeli, tys přestal, protože máš propálenej kotel :-DD

drtikul
Návštěvník
drtikul

No co sem slyšel a četl, tak Slovensko by mělo jít pod Rusko, což je ta lepší varianta, protože ruské tradiční hodnoty zaměřené tak nějak na pohodu sou prostě lepší než ten dravý americký konzumerismus spojený s debilismem.
Navíc nemáte tak silnou židovskou klaku jako Praha a nejste na hranicích s budoucím islámským chalífátem.
Vy máte problémy jiný. Je vás málo, máte hodně menšin, cigáni se vám tam na východě množí jak kobylky a vaše vrchnost kradou jako straky, stejně jako tady, ale z menšího rozpočtu. Slovensko má problémy spíše vnitrostátní než mezinárodní, pokud teda nepočítám to jak si na vás Maďaři neustále brousí zuby 🙂

mantid
Návštěvník
mantid

@drtikul:

Máte úžasný nick, tak Vám taky dám + (palec nahoru).

Robi
Návštěvník
Robi

Nam je jasne, ze 5 milionovy narod nic nezmoze, aj ze problemov mame dost, kto ich nema…? ale niekedy sa tu clovek docita take fantasmagorie, ze naozaj skoda casu..

M.C.
Návštěvník
M.C.

Kdyby to bylo moc zlé, tak emigruju na Slovensko. Nemám to daleko.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

admin: proč teda Čína ukončila politiku jednoho dítěte? Když nemají ani matroš na baráky.

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

podle mne hlavně kvůli tomu že rodiče zabíjeli nenarozené dcery aby mohli mít syna. jenže to po čase vedlo k tomu že narostly nůžky v počtu mezi muži a ženami. a mít ve státě několik set miliónů frustrovaných mužů co nemají možnost si najít protějšek? no to by nedopadlo dobře na žádné planetě.

albatros
Návštěvník
albatros

Do konce roku 2013 zabránila podle odhadů narození 400 milionů dětí. Podle ochránců lidských práv vede politika k nuceným potratům. Číňané navíc preferují mužské potomky, vznikla tak demografická nerovnováha mezi pohlavími.

Pokud mají dvě generace za sebou jen jediné dítě, to se musí postarat jak o své dva rodiče, tak o čtyři prarodiče. Pokud to z nějakého důvodu nejde, jsou často předcházející generace odsouzeny k životu v bídě. Toto se nazývá tzv. „4-2-1 problém.“

Dalším významným sociálním problémem je „generace malých císařů“ – jedináčci jsou obvykle velmi rozmazlení. Na ně si stěžuje i čínská armáda, podle ní jsou „vojáci z generace jedináčků zbabělci bez špetky bojovného ducha.“ Jedináčci přitom tvoří celkem 70 % jejích vojáků.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Politika_jednoho_d%C3%ADt%C4%9Bte

NWOfob
Návštěvník
NWOfob

Při 1 dítěti jim stárne jim populace.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Admin: to je hezký, že globalisti chtějí chránit zdroje planety tím, že nás budou držet na uzdě, ale proč tedy zároveň brání v rozšíření čisté technologie, díky které se spotřeba zdrojů zmenší klidně i o 90% ??? Nene, tady jde primárně o něco jinýho. Prostě jen zotročení lidí pro nějaký potřeby těhle Satanových spermií.

Kdo blokuje čistý zdroje energie a proč?

mantid
Návštěvník
mantid

Pohádka o Satanových spermiích

Údajně prý bylo někde, někdy, někým prezentováno, že konečným cílem globalistů je stav, kdy k zajištění fungování společnosti (tj. udržení absolutní moci a rozšiřování bohatství několika vládnoucích rodin ve světě) stačí půl miliardy obyvatel na celou planetu – ostatní práci zastanou stroje.

Bohužel se mi nikdy nepodařilo najít věrohodný zdroj této teorie, takže jde možná o fámu.

Nicméně opakované (a oprávněné) poukazování na přelidnění a jeho důsledek na naší planetu (i když zase některé směry argumentují, že zdrojů je a stále bude dost), snaha o ovládnutí území Ruska pro přímý přístup ke zdrojům, vakcíny Billa Gatese, pokus o islamizaci (pro začátek) Evropy, aféra Pizza Gate s náznakem “nektaru nesmrtelnosti”, vize NWO o jednotném řádu apod. … Možná je to blbost, ale trochu mi to do sebe s pocitem mrazení v zádech zapadá.

A co do kontroly “stádečka” je půl miliardy (+/- něco) nic proti současnému stavu.

Nevím sice, o čem si ti tkzv. “globalisté” povídají po ránu u čaje a jak daleko plánují, ale kdybych já chtěl ovládnout planetu a těžit z ní maximum, volil bych co nejmenší počet myslících lidí a nainstaloval jim do hlavy “jedinou pravdu o všem” a držel je v jakémsi stavu falešného uspokojení (téměř “spánku” – jak tento stav kolektivní nevědomosti bývá také nazýván), aby neměli ani důvod k nespokojenosti, pochybnostem, bojkotům (proč kruci při psaní tohoto komentáře pořád myslím na Orwella a Matrix?!). A ponechal bych jen “veřejnoprávní” televizi (proč kruci teď stále myslím na “V jako vendeta”?) – noviny bych zrušil kvůli stromům (potřebuju přece zdroje) a internet z důvodu snadného zneužití svobodomyslně uvažujících lidí. a tak dále, a tak dále. Za několik generací by si už ani nikdo nevzpomněl, že to kdysi dávno, hodně dávno, bylo jinak. Historii bych přepsal dle svých potřeb a její zpochybňování bych označil za hřích – tedy za pohrdání božským záměrem. A mé “ovečky” by se svým pocitem bezpečí a pocitem užitečnosti, jak prospívají společnosti ani neměli důvod chtít to jinak.

Pardon, že jsem Vám tak zas*inil komentář, původně to měl být jen ten první odstavec. Fantas-magorie mají tendence nepředvídatelné expanze – asi bych měl přestat koukat na filmy.

mat4
Návštěvník
mat4

Nie je to rozpravka:
Maintain humanity under 500,000,000 in perpetual balance with nature.
https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones

mantid
Návštěvník
mantid

mat4:

Ku*va drát, já jsem rád, když se domluvim česky. Co se tam píše? Přeloží to někdo neumělovi mantidovi (aspoň ve zkratce – v bodech)?

Děkuji.

Sesam
Návštěvník
Sesam

Stromy, suroviny a do toho ještě ta voda…

https://www.youtube.com/watch?v=1VBeiJ_YNn8

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Sesam, neberte to tak tragicky 😉 – NĚKOMU se totiž setsakramentsky VYPLATÍ, abychom my všichni ostatní cítili tuto paniku, protože ustrašeného lze lehce ovládat, a ten pak “zobe z ruky”, když mu ten NĚKDO nabídne “spásné” “řešení”…

Podívejte se třeba na YT, co všechno dovede takový HAARP…od modifikace počasí, a “výroby” zemětřesení, až po “podivuhodné” hromadné úhyny ryb, ptactva, včel/hmyzu.
Všechny tyto systémy, nám skryté znalosti, a většina zdrojů jsou dnes v rukou NĚKOHO, kdo se nechce dělit, a totálně chorobně chce stále víc. Hraje si na Boha.
Začínám nabývat dojmu, že ta konspirace/ SPIKNUTÍ ( proti lidem) je ještě daleko většího rozměru, než my tušíme.

Věřím Teslovi, který říkal, že veškerá energie, kterou potřebujeme k životu, je volně k dispozici, a všem přístupná… ( a nebyl sám…)
Příroda je v tom ale nevinně, a lidé jsou jenom rukojmí…
Příroda má geniální ( božské) autoregulační mechanismy, když do ní nikdo uměle nezasahuje 😉

Jen těm zdegenerovaným, chorobným NĚČÍM “mozkům” je potřeba říci: DOST!

NWOfob
Návštěvník
NWOfob

O té 1/2 miliardě je na Georgijských poradních kamenech, viz. wikipedia:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Georgijsk%C3%A9_poradn%C3%AD_kameny
nebo např.:
http://extrastory.cz/georgijske-poradni-kameny-znepokojuji-jsou-dilem-satanistu-iluminatu-nebo-rosekrucianu.html

Jiné zdroje mluví o tzv. zlaté miliardě.

Navi
Návštěvník
Navi

vo tom to je
s dostatkem “deziluze”,nechci kazit nikomu náladu horším pojmem,
makat pro NWO,vstávám v deset a ve dvě mám hotovo…
samozřejmě je vše dvousečné,jen dávám autorovi za pravdu

k článku:chybí mi genocidní buňky na rozlišení záhadného globálního prediktora,
globalistů,židů,bílé šlechty(co to s židy naší krví projela v první světové) a ve druhé světové už jim naší krví jen sloužila – můj náhled
princip páření šlechta s šlechtou ovace jakékoliv inaugurace,i nového zákona o čemkoliv,vyvrací.

pro pozorovatelky: co to mají všichni s tou modrou?na vlajkách,šatech
(myslím si svoje)

pro indiánskou babičku u ledu:neútočit v osobní rovině,nediktovat,vyčistit svědomí,
psát.zdar.

M.C.
Návštěvník
M.C.

O fámu se nejedná, např. Margaret Thatcherová se svého času nechala opakovaně slyšet v tomto smyslu. Taky říkala, že počet obyvatel v Rusku je třeba zredukovat na 15 miliónů, na těžbu surovin a obsluhu vrtných souprav to prý bude stačit.
Oni nás skutečně nepovažují za lidi.
My je taky ne, pro nás jsou to zrůdy.

Nobody
Návštěvník
Nobody

Hned na začátku diskuse již někdo vložil odkaz na web Veterans Today, který dokumentoval silné napojení Trumpa na sionisty. Přidám k tomu druhý odkaz na stejný web, (http://www.veteranstoday.com/2017/01/20/trumps-bankruptcy-and-the-russian-money-laundering/ ) a (http://www.veteranstoday.com/2017/01/12/controversial-dossier-on-trump-alleges-that-russia-targets-jewish-american-businessmen/ ), které poukazují na to, že v 90 letech, kdy byl Trump totálně na mizině a obrovsky zadlužen, najednou povstal jak bájný pták Fénix. No a to povstání mělo být zajištěno obrovským přílivem financí z ruské Alfa banky, vlastněné čtyřmi sionisty (třemi Rusy a jedním Němcem), vše zinscenováno za pomoci CIA. Jednalo se totiž o peníze po likvidaci SSSR a bylo je nutno vyprat. No a měly být tedy vyprány prostřednictvím Trumpové společnosti. Část z textu:

Then we got the Christopher Steele dossier on Trump and learned that Trump had been working with the Russian Alfa Bank owned by Russian-Israel oligarchs and that Trump’s phoenix-like rise from utter bankruptcy in the early 90s was due to a massive flow of funds from the Alfa Bank, money that was stolen from Russia was being laundered through the Trump organisation. That was when I reiterated to Gordon that we already knew that Trump had long been working with a financial criminal from Russia who was known to be a member of the Zionist mob – Felix Sater.

In 1990, Trump was more than broke, he was totally in debt, busted entirely. However, with a CIA orchestrated influx of stolen cash from the Soviet commercial banking system, Trump became a front for what is now the most powerful criminal empire on earth, one that now certainly controls the United States, an empire centered in Israel for those who didn’t know already.

Another report in the collection, dated September 14, 2016, focused on the relationship between Russian President Vladimir Putin and the Alfa Group, the largest financial and industrial investment group in Russia. The company is headed by three Russian Jewish billionaires with ties to Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu and Jewish Agency head Natan Sharansky: Mikhail Fridman, Pyotr Aven and German Khan.

Z těch informací jednoznačně vyplývá závěr, že relevantně existuje silné napojení Trumpa na některé oligarchy v RF a otázkou je pak i jeho vztah k Putinovi. Docela by mě zajímal názor pana VK, nebo Admina na tyto poznatky.

Amus
Návštěvník
Amus

Jaké uvádějí důkazy pro tato tvrzení?

Nobody
Návštěvník
Nobody

Přečtěte si články pod těmi odkazy. Je tam řada dalších odkazů a videí.

Sesam
Návštěvník
Sesam

To, že na inauguraci byl DT předřečníkem rabína, je dostatečně jasný vzkaz.

NoName312
Návštěvník
NoName312

Jeste bych rad upozornil na vyborny clanek o uloze EURA v Evrope, kde je vysvetleno jak tzv. Globaliste pracuji na oslabeni a chudnuti evropskych narodu –

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2921-eurozona-katastrofa-decimujici-stary-kontinent-proc-se-zavedla-a-co-tim-mocni-sledovali-korupce-politiku-120-miliard-eur-rocne-dluhy-pocitame-v-bilionech-system-se-rozpada-konec-hry-se-blizi.htm

PS: Po precteni clanku Vam urcite vyvstane otazka, proc CR ma v planu se k tomu dnes jiz mrtvemu projektu pripojit….

S pozdravem
NoName312